Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět K cemu gay komunita, aneb neni to na mne videt...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

pá květen 03, 2013 11:22 am
Autor Zpráva
4/17
uživatel


Založen: 17.4.2013
Příspěvky: 8

Předmět: Citovat

Canis napsal:
4/17 napsal:
vira nebo jazyk muze zmizet


Ne, nemůže. Spiritualitou disponuje každý jedinec, je to stejná část tvého já jako ta biologická, psychologická nebo sociální. Stejně tak jazyk, může maximálně nabrat jinou formu, ale jako nástroj komunikace bude taky vždy sloužit něco, co budem moct nazvat jazykem. To bys musel vyhubit všechny tvory na týhle planetě aby tyto věci zmizeli, a pak bys přišel i o tu skvělou homosexuální orientaci Smile


vy jste me, pane kolego, urcite pochopil naprosto presne. zmizet a vyjit z uzivani je v dusledku totez; v Africe nebo Amazonii se to deje prakticky kazdej rok s nejakym jazykem nebo pestiteli zvlastnich praktik navazanejch treba na viru v to, ze kdyz se dejme tomu nepodrizne opice, tak napresrok nesprchne. pokud to nikdo neprevezme nebo si to aspon nepamatuje, tak to zmizi.


=================== ✂ ===================== ✂ ===================


Nu, dekuju vsem za komentare, omlouvam se vsem, kterejch jsem se dotknul, prosim vsechny, ve kterejch jsem vznitil potrebu jeste vic bojovat za jedinecnost, aby za ni bojovali s ohledem na ty, ktery tu potrebu nemaj, a vsem dohromady preju, aby jejich okoli melo s nima takovou trpelivost, jakou jste meli vy se mnou.


4/17
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 02, 2013 11:55 am
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

4/17 napsal:
vira nebo jazyk muze zmizet


Ne, nemůže. Spiritualitou disponuje každý jedinec, je to stejná část tvého já jako ta biologická, psychologická nebo sociální. Stejně tak jazyk, může maximálně nabrat jinou formu, ale jako nástroj komunikace bude taky vždy sloužit něco, co budem moct nazvat jazykem. To bys musel vyhubit všechny tvory na týhle planetě aby tyto věci zmizeli, a pak bys přišel i o tu skvělou homosexuální orientaci Smile
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 02, 2013 9:02 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Tak to si přehnal, já sem jednoznačně na ford sierra Very Happy Razz

Není to na tebe už trochu starý model. Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 02, 2013 7:44 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tak to si přehnal, já sem jednoznačně na ford sierra Very Happy Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 02, 2013 7:16 am
Autor Zpráva
4/17
uživatel


Založen: 17.4.2013
Příspěvky: 8

Předmět: Citovat

davat dohromady sexualni orientaci s virou, jazykem nebo rasou je jako dat pohyb dohromady s mazdou, fordem nebo zigulikem. Nekdo ma rad mazdu, nekdo zigulika, to je otazka vyberu, ale pohyb je priroda. stejne jako sexualni orientace. vira nebo jazyk muze zmizet, proto je potreba o ne pecovat, ale tepli tu proste budeme porad i bez ochrany, s tlachanim nebo bez nej

ti rakosnici byli spis prirovnani nebo nadsazka, jak to muze dopadnout, kdyz se neco prehani; jak tu bylo receno - na jednu i na druhou stranu. ale stejne si myslim, ze s tak nebo tak orientovanejma nedochazi k zachovani nebo zboreni nejakejch hodnot. hodnota lezi nekde jinde
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 27, 2013 7:24 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Václav napsal:
bright napsal:
A o rozsahu konformity a odporu budou gayové mezi sebou tlachat na věky věků. Smile

Klepl jsi hřebíček na hlavičku. Doplním: a také se budou svářet o to, co je "správné", a ohrnováním nosu nad "těmi nesprávnými" si budou naivně masírovat pochroumané sebevědomí.


Jj, ovšem myslim, že nejenom gayové Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 27, 2013 7:02 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
A o rozsahu konformity a odporu budou gayové mezi sebou tlachat na věky věků. Smile

Klepl jsi hřebíček na hlavičku. Doplním: a také se budou svářet o to, co je "správné", a ohrnováním nosu nad "těmi nesprávnými" si budou naivně masírovat pochroumané sebevědomí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 27, 2013 4:07 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

4/17: Myslím, že odpověď na tvou otázku tkví obecně v problematice asimilace. Vždy budou existovat skupiny lidí, které se budou v něčem lišit od většiny. Nemusí to být jen vrozený rozdíl jako barva pleti nebo sexuální orientace, ale i rozdíl vyplývající z kulturní tradice či výchovy - typicky víra nebo jazyk. Okolní většina bude mít vždy tendence menšiny asimilovat, neboť se přirozeně rozpíná (chce být ještě větší) a homogenizuje, neboli uspořádává tak, aby ji vnitřně rozdělovalo co nejméně rozdílů. Naproti tomu menšiny budou mít tendenci si svou odlišnost zachovat, neboť ta je definuje a jejím popřením by buď její členové žili schizofrenní způsob života (v případě menšin vzniklých vrozenými rozdíly), nebo by zcela zanikly (v případě rozdílů vyplývajících z kulturní tradice či výchovy). Bohužel, tyto dvě protichůdné tendence plodí ve společnosti xenofobii (“mohou se asimilovat, ale nechtějí, tak pryč s nimi“) a u některých členů menšin nenávist vůči sobě samým nebo členům své menšiny (známý je výrok Franze Kafky, že by nejraději všechny židy zavřel do šuplíku a kdyby po jeho otevření ještě žili, znovu by ho zavřel; nebo například snaha Michaela Jacksona vypadat nečernošsky). V tomto kontextu si vykládám všechny požadavky gayů “nevyčnívat“ (nebo naopak vyčnívat až příliš okatě) a jejich touhu po společnosti, v níž se nikdo nebude pozastavovat nad tím, že jsou gayi. Takový stav však nemůže z podstaty věci nikdy nastat. Vždy tu budou tendence nutit gaye žít většinově konformním způsobem života (a odpovídající snaha vyhovět jí v míře, která je pro gaye ještě únosná) na straně jedné a odpor na straně druhé, který bude nabývat nejrůznějších, zejména provokativních podob. A o rozsahu konformity a odporu budou gayové mezi sebou tlachat na věky věků. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 26, 2013 3:42 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No o nemovitý lavičky nebo líp zařízený keře je větší zájem, než by se zdálo Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 26, 2013 1:34 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

Kdo proboha prodává nemovitosti pod mostem? Já myslel že ty jsou zadarmo Very Happy
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 25, 2013 10:51 pm
Autor Zpráva
4/17
uživatel


Založen: 17.4.2013
Příspěvky: 8

Předmět: Citovat

jednu dobu se rikalo, ze pod Nuselakem jsou jedny z nejlevnejsich bytu v Praze, ale od ty doby, co na most nasroubovali tu sebevrazednou zabranu, tak jdou nemovitosti zase nahoru Smile

takze se zpozdenim, ale nejste daleko od pravdy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 25, 2013 6:22 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No... nepochopil, já si je představoval jako chudé neurotiky, co nemají na hodinový hotel, tak musí do parku Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 25, 2013 5:40 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Canis napsal:
4/17 napsal:
Protoze kdyz bude nevyoutovanej neurotik (neni nadavka, ale stav krehky duse, kterej se nekdy dostavil u kazdyho) hledat dusevni oporu u druhyho nevyoutovanyho neurotika, obavam se, ze oba aspirujou na to, ze skoncej pod Nuselakem.


Předpokládám že "Nuselák" nebude název hodinového hotelu Very Happy


daumen_hoch napadlo mne to samé, ale kolega zřejmě myslel ten temnej park, co je pod Nuselákem Laughing


http://youtu.be/LDaWdweWT6g?t=2m00s
Tak som to pochopil, a keby tu náhodou bol ďalší blbec z ďalekého východu... Cool
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 25, 2013 4:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

4/17 napsal:
Tak jeste trosku jinak. Neni to spolcovani se, abych uz nechal tu nebohou komunitu na pokoji Smile, ty spolecensky osvete, ktera by idealne mela vest k tomu, ze jednou, za tri sta let, bude to, kdo s kym spi, asi tak dulezity jako kterou rukou pise, trochu na skodu veci?


Mno tak přece nikdo neřiká, že s nikým jiným nebudou mluvit, ne? Smile Já nicméně řikám, že to může bejt identifikační pomůcka lepší, než ht kamarádka, nebo kamarád. Smile

Co se týká důležitosti toho kdo s kým spí, tak jsem dřív taky prorokoval delší dobu (cca 1 generaci), nicméně dle zkušenosti jak to vypadá u mladších lidí, tak předpokládám, že ve větších městech v Čechách tak do 5 let. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 25, 2013 3:57 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Canis napsal:
4/17 napsal:
Protoze kdyz bude nevyoutovanej neurotik (neni nadavka, ale stav krehky duse, kterej se nekdy dostavil u kazdyho) hledat dusevni oporu u druhyho nevyoutovanyho neurotika, obavam se, ze oba aspirujou na to, ze skoncej pod Nuselakem.


Předpokládám že "Nuselák" nebude název hodinového hotelu Very Happy


daumen_hoch napadlo mne to samé, ale kolega zřejmě myslel ten temnej park, co je pod Nuselákem Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 25, 2013 2:13 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

4/17 napsal:
Protoze kdyz bude nevyoutovanej neurotik (neni nadavka, ale stav krehky duse, kterej se nekdy dostavil u kazdyho) hledat dusevni oporu u druhyho nevyoutovanyho neurotika, obavam se, ze oba aspirujou na to, ze skoncej pod Nuselakem.


Předpokládám že "Nuselák" nebude název hodinového hotelu Very Happy
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 25, 2013 1:57 pm
Autor Zpráva
4/17
uživatel


Založen: 17.4.2013
Příspěvky: 8

Předmět: Citovat

Tak jeste trosku jinak. Neni to spolcovani se, abych uz nechal tu nebohou komunitu na pokoji Smile, ty spolecensky osvete, ktera by idealne mela vest k tomu, ze jednou, za tri sta let, bude to, kdo s kym spi, asi tak dulezity jako kterou rukou pise, trochu na skodu veci?

Je to jako treba s Vietnamcema. Dokud budou zalezli v tech svejch vecerkach a tam budou varit kocky s nudlema, pestovat marihuanu a kdovico jeste, budou to pro vetsinu porad rakosnici. Zatimco generace jejich deti, kterejm je dneska treba dvacet, uz s tim nechce mit nic spolecnyho. Vietnamci jsou to porad, ale jejich okoli o nich mluvi jako o kolegovi, spoluzakovi ne jako o rakosnikovi, protoze ten sikmej ksicht je uplne nepodstatnej.

A s tim tajenim, ja nejsem priznivcem nejakyho troubeni do sveta, buh chran. I kdyby byl duvod jedinej, stoji za to si soukromi strezit. Spis mam pochybnost o tom, jestli se dva, tri nebo sto jedincu podobnyho osudu muze nejak efektivne podporit. Protoze kdyz bude nevyoutovanej neurotik (neni nadavka, ale stav krehky duse, kterej se nekdy dostavil u kazdyho) hledat dusevni oporu u druhyho nevyoutovanyho neurotika, obavam se, ze oba aspirujou na to, ze skoncej pod Nuselakem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 25, 2013 12:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To jsme si asi úplně nerozuměli.

V 1. Odstavci jsem odpovídal na to "proč gay komunita", tedy "pojem" gay komunita.

V 2. Právě na to, že "nikomu nic neni do toho z čeho mi stojí péro" považuju za odklad a to nijak zvlášť příjemnej.

PS: Napadá mne jinak spousta důvodů proč před "přáteli" svůj partnerský život tajit neboť "by to nepřijali", ale všechny mají něco společného se zjištností a nikoliv s přátelstvím, příp. jeho pevností. Wink

Jinak - generalizovaně - samozřejmě za jakékoliv konstelace nemusí přátele nutně partnera/partnerku mít rádi, ale problém nastává tam, kdy "přátelům" vadí, že vůbec někoho máš.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 25, 2013 8:30 am
Autor Zpráva
4/17
uživatel


Založen: 17.4.2013
Příspěvky: 8

Předmět: Citovat

Martin napsal:
pro ty gaye (buzní i nebuzní), kteří se kvůli např. situaci mezi přáteli, nebo kompikovanému CO nemají s jakou skupinou víc identifikovat

mno mezi bližšími přáteli se obvykle partnerské vztahy probírají a nevim jestli je příjemné to přecházet mlčením


Pokud je to tak, pak je to vlastne nahrazeni stavajicich znamejch ci kamaradu za novy, teply. Pokud si stavajici vztahy chteji zachovat, je to odklad, ne reseni; riziku neprijemnosti ohledne komplikovanyho CO se vystavujou nadale.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 21, 2013 12:30 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Řekl bych, že nejspíš ten pojem je pozitivní především pro ty gaye (buzní i nebuzní), kteří se kvůli např. situaci mezi přáteli, nebo kompikovanému CO nemají s jakou skupinou víc identifikovat, než s "gay komunitou", ne? Smile

Ad "nikomu nic není do toho z čeho mi stojí péro" - mno mezi bližšími přáteli se obvykle partnerské vztahy probírají a nevim jestli je příjemné to přecházet mlčením nebo "áále jo, nějakýho člověka mam a do dalšího nikomu nic neni". Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 19, 2013 4:38 pm
Autor Zpráva
4/17
uživatel


Založen: 17.4.2013
Příspěvky: 8

Předmět: Citovat

bright napsal:
Podstatnou okolností zde není má vědomost o jejich rajcovnosti, ale zda při jejich umísťování na gk stojíš, visíš, nebo něco napůl. Very Happy


ja opravdu nechci bejt protivnej, ale podstatny je, na co jsem se ptal ja, ne co mate mezi sebou ohledne obrazku
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 19, 2013 3:24 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Podstatnou okolností zde není má vědomost o jejich rajcovnosti, ale zda při jejich umísťování na gk stojíš, visíš, nebo něco napůl. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 18, 2013 8:05 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
černovlasejch nama-kanců. Hambář! Razz


Ve svym věku bys už měl vědět, že černovlasí nama-kanci jsou nejrajcovnější chlapi! Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 18, 2013 10:49 am
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

4/17 napsal:
A u tech spolulidi asi taky nezkoumaj u ceho komu stoji pero.


Já ti tedy nevím ale mě pobyt v komunitě heterosexuálních spolulidí dost poznačil nekonečnýma řečma o holkách způsobujících erekci. Oni kluci ať už homo nebo heterosexuální prostě asi rádi mluví o sexu, dělit se o tyhle zážitky a fantazie s kamarády je řekl bych jakási machistická část naší kultury Smile
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 18, 2013 10:00 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

4/17 napsal:
A u tech spolulidi asi taky nezkoumaj u ceho komu stoji pero.

Obávám se, že některejm i při psaní, jakej si patlaj gel na hlavu. Very Happy Nicméně, vlákna s fotkama jsou z tohohle pohledu nejjasnější. Úplně vidím, jak např. Honzu vzrušuje, když nám poustuje ty své série černovlasejch nama-kanců. Hambář! Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 18, 2013 8:21 am
Autor Zpráva
4/17
uživatel


Založen: 17.4.2013
Příspěvky: 8

Předmět: Citovat

Uznavam, napsal jsem to blbe, pouzil jsem pojem gay komunita a netusil, ze to bude pochopeno jako toto forum. Psal jsem o gay komunite jako komunite gayu. Mea culpa, web je fajn.

Ja ziju s chlapem uz dost dlouho na to, abych si mohl dovolit rict, ze teplej zivot/svet, ci jak to nazvat, je krasne a obycejne normalni a ze neustalym patlanim se ve vlastni sexualite se jenom hleda neco zvlastniho nebo zajimavejsiho, nez maj ti ostatni. A ze ti, u kterejch je jejich sexualni orientace jenom jednim z mnoha toho, co je charakterizuje, a lidi je znaj jako dobry kamarady, sportovce, vedce, lekare... a buhvico jeste, patrej predevsim do komunity lidi. A u tech spolulidi asi taky nezkoumaj u ceho komu stoji pero.

Rozhodne jsem nechtel nikoho urazit, pohorsit nebo nekym pohrdat. Jenom jsem se slusne zeptal. Slibuju, ze uz to nikdy neudelam Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 17, 2013 6:52 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Podle mého skromného názoru “být gay, na kterém to není vidno“ znamená totéž, co mezi heteráky “jsem obyčejnej kluk“. A komunit jsou na internetu tři p*dele (přestože si tak neříkají), tak proč nemít jednu i pro gaye.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 17, 2013 4:33 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Re: K cemu gay komunita, aneb neni to na mne videt... Citovat

4/17 napsal:
K cemu teda je nebuznim buzikum gay komunita?

No,tak třeba na pokec o všem co se týká toho co s někým na ulici hned asi rozebírat nebudeš. xD Sem prostě příjdeš a buď jsi jen zvědavý a jdeš se zeptat,nebo debil a jdeš urážet a nebo jen tak.Když sem někdo příjde tak ho lze chápat jako někoho kdo má důvod sem jít.Když bys třeba nějaký problém rozebíral zde,nezaregistruješ,že se na tebe někdo dívá,pohrdá tebou nebo se ti směje.
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?


Naposledy upravil Hippie dne st duben 17, 2013 9:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 17, 2013 4:12 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Canis napsal:
Nebo taky potřeba nečím pohrdat...

daumen_hoch
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 17, 2013 3:20 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

Třeba se tou gay komunitou ukájí jen potřeba zařadit se a patřit někam, i takové chování je lidem vlastní Cool Nebo taky potřeba nečím pohrdat... nebo prostě proto že když kluk hledá kluka, je šance že na místě kam chodí kluci co mají rádi kluky, takového kluka najde Very Happy
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist