Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Od všeho trochu ale pořádně
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

ne prosinec 16, 2012 1:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

jirka94 napsal:
Martin napsal:
jirka94 napsal:
Nejsem tak sdílný jak si myslíte. Ale sem tam něco řeknu. Prostě je to možná mou osobností, že rád pohoršuji okolí Very Happy.


Nj, mě nějak k tomu vedlo to "každý" a "okolí" Razz

K tomu pravopisu jsem měl ještě dodat, že neumím psát Very Happy.


Wink A ono je to horší, protože bys chtěl opravovat slova napsaná správně Very Happy

Jsem samozřejmě myslel, že "každý" a "okolí" mě vedlo k tomu, že si možná až příliš sdílný Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2012 12:59 pm
Autor Zpráva
jirka94
tester


Založen: 14.12.2012
Příspěvky: 4

Předmět: Citovat

Martin napsal:
jirka94 napsal:
Nejsem tak sdílný jak si myslíte. Ale sem tam něco řeknu. Prostě je to možná mou osobností, že rád pohoršuji okolí Very Happy.


Nj, mě nějak k tomu vedlo to "každý" a "okolí" Razz

K tomu pravopisu jsem měl ještě dodat, že neumím psát Very Happy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 15, 2012 11:52 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
pivo, utopence a nakládaný hermelín.


fúúúúúúúúj! fúúúúúúúúj! fúúúúúúúúj!
Ještě toho trochu... pistole
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 15, 2012 9:20 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

jirka94 napsal:
Nejsem tak sdílný jak si myslíte. Ale sem tam něco řeknu. Prostě je to možná mou osobností, že rád pohoršuji okolí Very Happy.


Nj, mě nějak k tomu vedlo to "každý" a "okolí" Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 15, 2012 4:25 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jirka94 napsal:
Pro někoho to je hospoda. Pro mě gay komunita Very Happy.

Bohužel tu chybí ten chlapík roznášející pivo, utopence a nakládaný hermelín.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 15, 2012 3:37 pm
Autor Zpráva
jirka94
tester


Založen: 14.12.2012
Příspěvky: 4

Předmět: Citovat

Nejsem tak sdílný jak si myslíte. Ale sem tam něco řeknu. Prostě je to možná mou osobností, že rád pohoršuji okolí Very Happy. Dnešní doba mi přijde smutná hlavně pro to že jsou velké možnosti, ale malí lidé...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 15, 2012 2:58 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Tak v první řadě díky za důvěru (mluvím i za ostatní, jestli mohu). A co se týká toho, co popisuješ, tak se mi taky nezdá, že by v tom měl být nějaký "problém". Pokud vám to oběma vyhovuje, tak o co jde? A jestli má tvoje okolí poznámky, které se ti nechce poslouchat, tak prostě příště nebuď tak sdílný. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 15, 2012 2:55 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

jirka94 napsal:
Sem tam si rád pokecám s někým normálním. Pro někoho to je hospoda. Pro mě gay komunita Very Happy.


pro mě oboje Shocked

kromě toho taky nevykládám všem o tom jak mi to teď dělá manželka umělákem do zadku pravidelně Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 15, 2012 10:06 am
Autor Zpráva
jirka94
tester


Založen: 14.12.2012
Příspěvky: 4

Předmět: Citovat

Děkuji pánové. Většinou jde poznat závist, jde vidět že by to taky zkusili, ale jak sami moc dobře víte, co není podle stáda je špatné. Very Happy Od malá se rád liším. Již na vzhledu vypadám jinak. Často se bavím lidmi kteří tvrdí něco jako, "nosím dámské prádlo, ale určitě nejsem gay" Very Happy. Víte já si myslím že jsou to spíše ht kteří jsou tak zženštilí než hm. Já se moc nepřiznávám, jenom sem tam pár skleniček a pak se diskutuje. Byl jsem a budu vždy odsuzován, už jenom za tu feminější osobnost kvůli které je má přítelkyně šťastná. Takže u mě dobrý Wink. Sem tam si rád pokecám s někým normálním. Pro někoho to je hospoda. Pro mě gay komunita Very Happy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 15, 2012 2:29 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Od všeho trochu ale pořádně Citovat

jirka94 napsal:
Každý komu jsem své aktivity prozradil mě hned odsoudil na totální hnusné prase.

Jestli to, co jsi napsal, je všechno, tak já na tom teda nic totálně hnusně prasáckýho nevidim. Máš prostě trochu veselejší sexuální zivot - no a co - každej ať si dělá v posteli i na seně to, co ho baví a co je v mezích zákona. Smile Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 14, 2012 5:58 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mno...

Tak myslim že nejsi ani "hm ht" Laughing A předevšim moc nevidim, proč by to měl být problém? Smile Problém by byl, kdyby to vadilo přítelkyni, nebo kdybys toužil po příšerkách z dimenze X Very Happy

A jo, takový lidi v okolí mam, ikdyž se to dozvim spíš od jejich přítelkyň, než od nich Very Happy Nicméně mi trošku přijde, že "problém" by se možná sám vyřešil, kdybys lidem ve svym okolí neřikal některý ...kontroverznější věci, co s přítelkyní děláte, ne? Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 14, 2012 11:27 am
Autor Zpráva
jirka94
tester


Založen: 14.12.2012
Příspěvky: 4

Předmět: Od všeho trochu ale pořádně Citovat

Dobrý den všem uživatelům. Nejdříve jsem vám chtěl napsat celý příběh o svém "problémů" který je problémem jen pro okolí. Very Happy. Ale nevejde se to tady. Takže to shrnu.
Vybral jsem si gay komunitu proto že na mé "problémy" komunita není. A Gaye považuji za inteligentní, tolerantní zajímavé lidi.
Jsem heterosexuál. (Doufám že mě neukamenujete Very Happy). A mám mezery v pravopisu. Nevím co je horší Very Happy
Ale je mi celkem jedno za co mě kdo považuje, taky to na cizích neřeším. Mám pestrý sexuální život ze svou úžasnou partnerkou. Sexu si dopřáváme 2x denně. Je to úžasný sex. Od "normálního sexu" až po můj analní (pegging). (Všechno co dělám mi přijde normální.) Už to by stačilo na to aby si každý myslel jaké jsem prase. No ale na umělém penisu v mém zadku nic špatného nevidím. Pro mě je na tom nejlepší ta žena. Mimo sex pravidelně masturbuji. Když mi čas dovolí tak i 6x denně. A mám sem tam homosexuální představy, a přítelkyně to ví. Pořád mi říká ať si donesu nějakého chlapa ale že se chce taky přidat. Ona je na tom podobně jako já. Proto si své touhy navzájem plníme. Muž ale pro mě moc není. Ale asi to někdy vyzkouším. Žena také ví že se rád převlékám do ženských šatů. Jsem transvestita. Jednou do týdne si prostě dopřeji. Very Happy. Někdy přítelkyni vzruším a pak si obléknu její vlhké kalhotky. Je toho trochu více. Vzrušuje mě penis ale pouze penis, muž ne. Takže umělý je vhodný milovník Wink. Moc rád se věnují lehkým bdsm praktikám. Někdy jsem kurvička někdy pán. Každý komu jsem své aktivity prozradil mě hned odsoudil na totální hnusné prase. Proto se chci zeptat jestli máte ve svém okolí takové lidi. Nebo jsem snad jediný "homosexuální heterosexuál" ?!. Prosím neplést s bi.
Děkuji za všechny reakce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist