Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Jsem tu nový... chci se poradit:
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

po říjen 15, 2012 10:05 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Jen sem chtel rict ze SM neni nic spatneho.. V navaznosti na predchozi prispevky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 15, 2012 12:33 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mno jestli vidíš nějakou souvislost mezi "SM...kalhoty...buznička...brečení...chlap...pravda..." nebo jestli jsou to jen výlevy uzavřeného oddělení? Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 14, 2012 9:40 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Co souvisí?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 14, 2012 4:30 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

John napsal:
Hehe, já mam rad SM a jsem celej.. Uprimne je lepsi SM nez nejaka buznicka, ktera breci, kdyz ji reknes pravdu.. Jojo kozeny kalhoty a poradne tvrdej chlap..


Ehm, ono to nějak souvisí? Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 14, 2012 11:30 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Sorry za pravopis, z mobilu a este v metru.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 14, 2012 11:29 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Hehe, já mam rad SM a jsem celej.. Uprimne je lepsi SM nez nejaka buznicka, ktera breci, kdyz ji reknes pravdu.. Jojo kozeny kalhoty a poradne tvrdej chlap..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 13, 2012 3:07 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: .. Citovat

NOX666 napsal:
... když už průser (gay), tak pořádný (sado-maso) a se vším všudy. Rolling Eyes

Ono nic se nežere tak horký, jako se uvaří. Gay + SM není žádnej průser, takovejch týpků je hafo. Si vem, že bys byl hetero a měl doma nějakou frigidu - takhle si užiješ o dost víc! Smile

NOX666 napsal:
K tomu přiznání...

Zatím nejseš srovnanej sám se sebou, tak by asi nebylo moc rozumný outovat se svému okolí, na to je dost času. Jsi sám, nikoho nemáš, tak si nejdřív udělej pořádek ve vlastní makovici a pak se uvidí co dál, ono néni dobrý řešit víc věcí najednou. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2012 11:19 pm
Autor Zpráva
NOX666
uživatel


Založen: 7.10.2012
Příspěvky: 10

Předmět: ... Citovat

Jo... ideálně se na někoho vymluvit... to by bylo nejjednodušší (hledá se viník, i když žádný není)... jo jo.. já vím, prostě to musím vyřešit a něco udělat. No... budu se snažit. Nejdřív se ale musím stoprocentně ujistit.. nerad bych se totiž prohlásil za gaye (a předčasně vyvěsil růžovou vlajku Laughing ) abych pak zjistil, že to je "zase jinak"...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2012 11:08 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: .. Citovat

NOX666 napsal:
otec mi to bude ... , strýc ... si o mě neotře ani podrážku, máma... ... babička, která by ...

Mám drobet pocit, že těmi úvahami a obavami ze svého okolí se pokoušíš problém tak trochu přesunout na někoho jiného (mnoho jiných), jenže on je především Tvůj. Kdyby Ti bylo o deset let míň ... ale ono není.

Charles má recht; když nebudou schopni Tě přijmout, jaký jsi, projeví se tím jejich vlastnosti, ne Tvoje. Hlavně konečně něco dělej. Mudrování je cesta k životu, nikoli život sám.

A za výlev se neomlouvej, od toho to fórum tady je. A my taky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2012 11:00 pm
Autor Zpráva
NOX666
uživatel


Založen: 7.10.2012
Příspěvky: 10

Předmět: ... Citovat

Za výlev se omlouvám, nějak na mě dolehla taková... eh... úzkost? Jak jsem si to zase celé přečetl, tak... no prostě ještě jsem se s tím zdaleka nesrovnal.

K tomu přiznání... jo do toho mám podle mě ještě hoodně daleko, spíš s tím operuji jako s "reálnou možností" než jako s realitou samotnou, i když... spíš mám zatím z toho obavy... možná... tak sex jsem koneckonců nikdy s nikým neměl, tak to vlastně ani pořád "na beton" vědět nemůžu. Ale zase nechci utíkat od něčeho co prostě realitou být může.

No život v sebezapírání bych nejspíš opravdu nedal. Osamostatním se rád, ale znáte to... finance, finance, finance a ... samota, tedy aspoň z počátku. Ale příští rok na to dojde... do 30ti nejpozději, to mám v plánu se definitivně do třicítky osamostatnit, postavit se na vlastní nohy a ... doufal jsem v rodinu. No... tak to poslední asi bude "tak trochu" jinak.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2012 10:42 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

No to je moc dobře, že jsi sem lezl naopak. Konečně sis definitivně přiznal, že jsi gay - aspoň doufám. SM bych též neřešil a kdyby tak co by. Rozhodně se osamostatni, i když vim, že se to řekne snadno. A pokud bys měl potřebu s tím v dohledné době konfrontovat rodinu, tak zkus tu matku nejrpve.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2012 10:00 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Teda to je šílenej výlev, cos tady vyplodil... Very Happy Nechci to rozebírrat po částech, to určitě udělá Honza, takže jen obecně pár poznámek:

Vykašli se na despotického otce, strýce i babičku z otcovy strany. Je to tvůj život a jestli s ním budou mít problém, je to opět jen jejich problém. Pro tebe je podstatné, aby sis sám pro sebe ujasnil, jak na tom jsi a aby ses s tím srovnal. Už jsem to tady psal nedávno někomu jinému, ale pro tebe to platí taky: Nejhorší je celý život předstírat, že jsi někdo jiný. Dokážeš si představit, že bys to vydržel několik dalších desítek let? Je to únavné, ponižující a devastuje to psychiku. Je to ztracený život.

Ve svém věku bys už snad nemusel být na rodině finančně závislý, ne? Osamostatni se - tím myslím hlavně fyzické odstěhování. Nejlépe do nějakého velkého města. Nejlépe do Prahy (sorry, Honzo). Nebo chceš žít s rodiči do padesáti??

SM zatím neřeš a hlavně neřeš to, jak se na to bude tvoje okolí dívat. Tohle přece nemusíš nikomu vykládat (kromě chlapů, s kterými budeš - doufám - spát).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2012 6:45 pm
Autor Zpráva
NOX666
uživatel


Založen: 7.10.2012
Příspěvky: 10

Předmět: .. Citovat

Jakoby nestačilo, že jsem možná gay. Confused Teď ještě SM jo? Shocked Už docela začínám chápat, proč je přiznat si něco takového pro mnohé hodně obtížné. Ach jo... Sad

No tak jestli se tohle všechno postupně potvrdí, tak se můžu rovnou odstěhovat od otce a do konce života se s ním patrně už znovu neshledám, a nebo to můžu do konce svého života tajit, jenže to - pokud budu chtít mít neheterosexuální vztah - stejně není reálné (a navíc to zavání trapností a sebeponižováním), takže jedině celibát a hrát si raději na asexuála či prostě jen všeobecně tvrdit, že "nemám zájem". Bohajeho za co tohle? Jakoby nestačilo, že už tak jsem asociální introvert co má hrozně málo jakýchkoliv vztahů, bojí se pomalu komunikovat s ženskými a ještě ke všemu mám nad sebou otce, který je prostě to, čemu se říká "domácí tyran" (kdyby dnes nebyla nezávislost tak finančně nákladná a odloučení i od rodiny tak emocionálně náročné, tak už jsem dávno vypadl). Začínám ten problém chápat a vůbec se mi tedy popravdě řečeno nelíbí. Ani trochu. Jestli jsem opravdu gay (a čím víc o tom přemýšlím a vybavuji si všechny detaily z období dospívání - na koho jsem se "mlsně" díval, a že to ženské nebyly - tak se mi to zdá pravděpodobnější), tak to můžu rovnou přebudovat celý svůj život od základů (ne že by to do určité míry už tak nepotřeboval, přeci jen bydlet v 27ti letech u rodiny je trochu "out")... ach jo, ach jo, proč já vůl jsem sem lezl? Sad

Nóóó nic... nějak bylo, nějak bude, s plným břichem houby zle, když už průser (gay), tak pořádný (sado-maso) a se vším všudy. Mám jediné štěstí, že neberu své křesťanství až "tak vážně", abych se cítil ještě provinilý před Bohem a Církví Svatou (a lehce pedofilní)... Však co Bože, jakého sis mě stvořil, takého mě máš a nazdar bazar že? Rolling Eyes

Když pomyslím, že byly doby kdy jsem - opět v důsledku výkyvů názorů v dospívání - považoval homosexuály za odpad (a dodnes si myslím, že jedním z úkolem genového inženýrství by mělo být najít způsob jak všechny "chyby" v genomu napravit ještě v prenatálním stádiu vývoje člověka Twisted Evil ) - tak je mi z toho stydno. Ale dost sebemrskačství... buď to přijmu se vším všudy, a nebo to se vším všudy odmítnu a psychicky se připravím holt na to, že budu žít samotářsky do konce života... obě mi přijde aktuálně hodně "na nic" s ohledem na to, jaké reakce od okolí očekávám. V tomhle jsem holt pesimista, otec mi to bude dennodenně předhazovat, strýc (ultra-konzervativec jak prase + pokrytec k tomu, kázat vodu a pít víno mu velmi jde) si o mě neotře ani podrážku, máma... no ta to asi ustojí, její rodiče už nejspíš méně hlavně xenofobní, homofobní a všehofobní babička, která by všechno "nevětšinového" naložila do vlaku a s jednosměrnou jízdenkou poslala do Osvětimy ale tam by poslala i nácky Very Happy, protože to co zkrátka nezapadá do jejího světa je "nesprávné a čau"), děda... no je to lékař a vzdělanec tak u něj předpokládám trochu víc pochopení, ale i tak... je starej a určitě to bude považovat za nějaký můj "truc podnik" - aspoň zpočátku. Druhá babička - z tátovy strany - mi na to řekne "ještě štěstí, že se toho nedožil děda" (můj druhej děda, který se zabil před lety při autonehodě).... bratr ze mě bude mít prdel a sice se za mě postaví, ale srandu si ze mě určitě dělat bude (ale tak to se vzít dá, protože u něj nepůjde o zlý úmysl)... no pěkné... takže krom bratra a mámy, kde snad "jakž takž" by to projít mohlo mohu celé příbuzenstvo odepsat... nebo se na to aspoň připravit, abych mohl být jen příjemně překvapen. Sad

Sado-maso... ne prosím hlavně to už ne, to už je prostě moc, gayiství plně postačuje.... vrchovatě... no ale co... vzato z té lepší stránky, tento rok mou prdel navštěvovali jen chirugové se skalpelem, takže aspoň pro tu velkou "chudinku" by se to mohlo v budoucnu zlepšit. Twisted Evil Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2012 4:16 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mno, tady musim souhlasit, ostatně spousta praktik, který by se daly zahrnout do SM, je široce používanejch.

Tedy - SM není kódový slovo pro "pokus o brutální vraždu". Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2012 3:56 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Ale SM vůbec nemusí bolet, je to řeba i o svazování, různých pomůckách, hraní si na znásilnění, na pána a otroka, na vojáky, o různejch koženejch doplňkách, poutání ...
(né, že bych většinu z vyjmenovaného provozoval) Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2012 3:30 pm
Autor Zpráva
NOX666
uživatel


Založen: 7.10.2012
Příspěvky: 10

Předmět: ... Citovat

Sado-maso... to snad ne... fakt, v reálu se bolesti bojím jak čert kříže a nedá se říct, že bych si něco takového užíval, prostě tam v těch představách se to sice objevuje, ale nemá to nic společného s realitou, proto mě to tolik uvádí do rozpaků, když mám o tom tady otevřeně psát. Co se submisivity týče tak ano... klidně může být, to si i dohromady s mým životem s realitou ve které žiju a kterou každodenně prožívám dám dohromady, ale sado-maso... jej, to fakt ne. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2012 2:42 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Jsem tu nový... chci se poradit: Citovat

charles napsal:
na Vinohradech (abych tu Honzovu slovní hříčku uvedl na pravou míru).

Od kdy jsou Buznohrady přejmenované? Smile

NOX666 napsal:
Častěji ta postava, kterou představuji já, je "píchána", tedy je v submisivní (podřízené poloze) než obráceně.

Asi budeš spíš submisivní typ ...

NOX666 napsal:
Mé představy obsahují nezřídka i sebepoškozování ...

... a asi trochu sado-maso, ale takovejch lidí je hafo.

NOX666 napsal:
Chci říct, že v reálu se nechovám nijak výstředně, jsem spíše považovaný za "inťoše a chytrolína"

Hafo inťošů dělá v sexu naprosto neuvěřitelný věci - viděl jsi film Knoflíkáři a film Devianti? Smile

NOX666 napsal:
protože se za tyhle věci dost... stydím a občas z toho mám i depky. Připadám si prostě jako úchyl

Každý máme úchylné představy, radši sem ani nebudu psát, co si občas představuju, bo to by tohle fórum nebylo modro - oranžové (teda pokud máte nastavenej tenhle vzhled), ale intenzivně rudé. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 09, 2012 11:04 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Domluvíme se alternativně v PM;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 09, 2012 9:48 pm
Autor Zpráva
NOX666
uživatel


Založen: 7.10.2012
Příspěvky: 10

Předmět: Citovat

Fajn, tak se nějak dohodneme. Tento víkend nemůžu (jedu na Moravu), příští víkend by to snad aj šlo... ještě uvidím, plánuju navštívit Prahu, ale na druhou stranu bych mohl návštěvu Prahy sfouknout za jeden den (třeba za sobotu) a pak jet na neděli do Hradce (akorát je tam problém, že poslední vlak mi z Hradce jede - a to ještě oklikou přes Pardubky a Kolín - o půl deváté, což je docela brzy na kino Very Happy)... nebo přemýšlím... ještě bych TEORETICKY mohl přiject tento pátek na šestou nebo na sedmou... s tím, že bych jel v jednu ránu přes Pardubice na Moravu, je to sice spojení na hovno, protože z pětihodinové cesty budu 1,5 hodiny mrznout na nádraží v Břeclavi, ale teoraticky by to šlo taky... spát sice asi nebudu vůbec jak se zdá, ale tak co... to bych možná i přežil. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 09, 2012 9:37 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Jo jo, charles má pravdu, souhlasímSmile

No vidíš, Nox666, to jsi kousek ode měRazz Přijeď do Hradce, můžeme do kina:P
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 09, 2012 5:29 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Já si taky nemyslím, že bys rovnou musel být označen za "úchyla" kvůli takovým představám. Někdy to bývá tak, že když je člověk sexuálně frustrovaný (nebo abych byl přesný: když ještě s nikým nic neměl, i když má na to dávno věk), tak se to projevuje různě a představy o sexualitě se můžou poněkud zkreslit. Dobrým příkladem je Jelinekové "Pianistka" nebo stejnojmenný Hanekeho film (jestli to znáš, tak se neuraž, fakt si nemyslím, že bys na tom byl až tak špatně jako ona Very Happy ). Až začneš sexuálně žít, tak by se tyhle věci mohly ustálit. A rozhodně se za to nestyď! Lidská sexualita je rozmanitá a pokud tím nikomu neubližuješ (představami rozhodně ne!), tak o nic nejde.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 09, 2012 7:36 am
Autor Zpráva
NOX666
uživatel


Založen: 7.10.2012
Příspěvky: 10

Předmět: ... Citovat

Brio: Jsem ze středočeského kraje, z města mezi Hradcem Králové a Prahou, klidně se můžeme na něčem domluvit, není problém.

Že bych byl sadista? Hmm... no potěš koště, ještě toho tak trochu. A přitom zrovna tohle bych do sebe dvakrát neřekl. Působit bolest (či zranění nebo smrt) ostatním lidem není něco s čím bych se racionálně ztotožňoval, jsem spíše "peaceful" co se chování atd... týče.

Ale to není o tom, že se stydím za něco co jsem, ale prostě, když někdy přemýšlím "co jsem" a jako východisko mám jen sexuální představy, tak mě to vede k různým úvahám o mé sexuální identitě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 09, 2012 12:56 am
Autor Zpráva
yhn
uživatel


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ... Citovat

NOX666 napsal:

Btw... už teď lituju, že jsem to sem napsal, protože se za tyhle věci dost... stydím a občas z toho mám i depky. Připadám si prostě jako úchyl (a možná jsem co já vím, vztah jsem nikdy neměl)... no tak buďte prosím mírní.


Zajímalo by mě, jak se stane, že se někdo stydí za to, co je a co se mu líbí, a má z toho depky, to přece není normální. (= můj neohrabaný způsob jak říct: „Kurva chlape, za to, co jsi, se přece nemůžeš stydět!“)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 08, 2012 11:58 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Já v tom teda nevidím nic extrémně zvláštního. Jen bych neřekl, že to jasně říká, jestli jsi nebo nejsi gay:-) Moje představy jsou taky občas dost krušné, ale myslím, že je dost zbytečné si to nějak pouštět na mozek... Pořád to ber tak, že jsou to představy.

Že ti pes totok... Nejsi jediný, psům to prostě voní a mají to rádi, mám taky psa (dokonce dva) a oni to prostě mají rádi. Ne že bych jim to povoloval...Very Happy

Možná to, co mě zarazilo, je ta smrt... Možná to souvisí trošku s tím sadismem...

Polykat vlastní sperma - to taky nejsi jediný na světě...

A rozhodně toho nelituj, ono to občas pomůže se vypsat i třeba sem;)

Jak už jsme tady většina napsali, pro tebe bude opravdu nejlepší si hlavně najít nějakou společnost gayů, s někým se setkat. Ne všechna setkání musí směřovat hned k sexu...

Odkud jsi? Já s tebou klidně někam zajdu;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 08, 2012 11:24 pm
Autor Zpráva
NOX666
uživatel


Založen: 7.10.2012
Příspěvky: 10

Předmět: ... Citovat

Opět díky za odpovědi... no o svých představách mi není už moc příjemné mluvit (přeci jen to považuji za to jediné co mi z intimity zbývá a nač mi nikdo sáhnout nemůže, protože je to jen a pouze v mé hlavě), ale pokusím...

...takže:

1) Zvířata (snad dvakrát za život "experimentálně", vždy pes lízající mi koule, ale to je důsledek jedné trapné historky z mládí (14-15 let), kdy mi náš pes jenou zkopal peřinu a já se probudil s oslintaným rozkrokem, protože jemu zjevně chutnal pot či co) a děti se v mých představách, podobně jako mrtvoly a další "pěkné věcy" nevyskytují... díky bohu za to.

2) No... v představách obvykle nevystupuji osobně (nepamatuji se, že bych si představoval jak to JÁ s někým dělám), ale stylizuji se do nějaké postavy (někdy z filmu, občas dokonce z anime (jsem diagnostikovaný otaku Very Happy...)) a coby tato postava mám sex s nějakou další postavou (nemusí být vůbec ze stejného filmu, byť žánr dodržím).

3) Častěji ta postava, kterou představuji já, je "píchána", tedy je v submisivní (podřízené poloze) než obráceně. Postava, která tam zastupuje mě může být jak mužského tak ženského pohlaví (obvykle si to vysvětluji tak, že když ležím na zádech je mi snazší si představovat - pohodlnější - že jsem "jakože" ženská kterou někdo "ojíždí, protože když si představuji anální sex musím zaujmout trošku jinou polohu, aby to korespondovalo s mými představami).

4) Vždy se snažím aby ty mé představy měly nějaký "příběh" (jde mi to pak líp, potřebuji prostě k tomu "ducha", "maso" mi jen nestačí).

5) Mé představy obsahují nezřídka i sebepoškozování (ale jen imaginární, je součástí těch představ) a tu a tam smrt (tečka na závěr), často si ten sex představuji jako nějaký boj dvou nepřátel na život a na smrt a ta postava, která zastupuje mě většinou zkape. Je to přitom ironie, protože v reálném světě se bojím bolesti jak čert kříže a nikdy jsem se nepokoušel o sebepoškozování v realitě. Tyhle věci zůstávají uzamčeny v oblasti představ (díky bohu za to nutno dodat).

6) Nevím zda je to důležité, ale sperma vždy naberu na prsty a spolknu. Hádám, že tohle vzniklo jednak ze zvědavosti "jak to chutná" a druhak z lenosti "to po sobě uklízet" (žaludeční kyseliny se postarají o vše Very Happy).

Ze zvýše zmíněného mi krom toho, že jsem magor a idiot nic moc nevychází. Možná ta submisivita, možná nějaká skrytá agrese (neumím si dost dobře vysvětlit proč jsem se "imaginárně" zabil při představách už asi milionkrát). Asi si umíte představit, že když o tom, takto uvažuji a hledím na to jak je to napsané, tak mi z toho není úplně dobře. Někdy jsem z těch představ, když jsem třeba o tom zpětně přemýšlel měl dost "smíšené pocity" a bylo mi lehce "na blití ze mě samotného", protože prostě... já nevím co je a co není normální, nemám srovnání. Chci říct, že v reálu se nechovám nijak výstředně, jsem spíše považovaný za "inťoše a chytrolína" (když je vašim koníčkem historie, tak se to prostě občas stane, že člověk i něco tu a tam ví) a rozhodně nepůsobím dojmem nějaké "výstřední transky" co touží po tom, aby jí někdo ojel.

Btw... už teď lituju, že jsem to sem napsal, protože se za tyhle věci dost... stydím a občas z toho mám i depky. Připadám si prostě jako úchyl (a možná jsem co já vím, vztah jsem nikdy neměl)... no tak buďte prosím mírní.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 08, 2012 11:00 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Aha no, to se musim před Střepinama a wikipedií sklonit Very Happy

Nicméně nějak jsem tam přehlídl, že by to "asexuálové stoprocentně poznali po sexu (s jinou osbou)" Smile Jako třeba že by se po sexu asexuál pozvracel, nebo tak Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 08, 2012 9:54 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Asexuálové masturbují. Nedávno o tom shodou okolností byla reportáž myslím ve Střepinách nebo někde, wiki to vystihuje přesně (http://cs.wikipedia.org/wiki/Asexualita).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 08, 2012 8:55 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Asexuálové se poznají až po tom, co zkusí sex. Takže uvažovat o tom může taky, ale myslím, že tady bude pravděpodobnost minimální.


Mno.. osobně bych řekl, že pokud masturbuje, tak asexuál asi nebude, tedy zcela jistě. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 08, 2012 8:36 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Jsem tu nový... chci se poradit: Citovat

NOX666 napsal:
Vím, že pár "chlapců/mužů" se mi již v minulosti zamlouvalo - spolužáci a vyskytli se potom i v mých představách (ale tam se už vyskytlo, kde co


Vítej, NOX666, mohl bys prosím upřesnit ten výrok výše? Co znamená, že se v tvých předtavách už vyskytlo "kde co"? Kromě mužů už to mohou být jen ženy... nebo zvířátka, ale to hádám nebude tvůj případ. Jde o to, že - jak píše i Honza - ty představy bývají opravdu nejspolehlivější vodítko.

Dovolil bych si nesouhlasit s tím, co ti odpověděl Brio: "Z vlastní zkušenosti vím, a myslím, že to potvrdí i ostatní, že dokud to nezkusíš, tak si to budeš jen myslet". Já to potvrdit nemůžu. Od 14 let jsem dobře věděl, jak to se mnou je a dokázal jsem to pojmenovat. V praxi jsem to zkusil teprve v 19. Ale je jasné, že někdo na to přijde až mnohem později, i po třicítce. To ty jsi na tom ještě relativně dobře. Smile

Mám dojem, že jsi spíš introvertní typ. Pokud to tak je, nejsem si jistý, jestli je ideální, abys ses "zaučoval" zrovna v těch podnicích na Vinohradech (abych tu Honzovu slovní hříčku uvedl na pravou míru). Opravdu bych být tebou raději zkusil nějaké zájmové skupiny. Hodně gayů se vyskytuje kolem umění. Pokud máš hudební sluch, začni třeba chodit zpívat do sboru. Stoprocentně tam pár gayů bude (beze srandy Smile ).

V každém případě začni něco dělat, jinak promarníš život.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 08, 2012 7:12 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Asexuálové se poznají až po tom, co zkusí sex. Takže uvažovat o tom může taky, ale myslím, že tady bude pravděpodobnost minimální.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist