Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Šikana
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

ne březen 24, 2013 11:11 pm
Autor Zpráva
Lukáš21
tester


Založen: 24.3.2013
Příspěvky: 2
Bydliště: GIB

Předmět: Citovat

No na naší škole, jsem si taky prošel docela obdobím, kdy jsem byl takový ten střed zábavy, ale mohl jsem si za to sám, protože jsem si ze všeho dělal srandu. Až to pak dospělo docela daleko, kluci ze školy začali po mě házet papírky, které si nastříhali, jeden mi začal práskat sáčky o hlavu, další mi nadával do příjmení, některé holky se mě zase ptaly ( jelikož jsem z vesnice ) , jestli jsem ráno nešlapl do kuřince, když jsem krmil slepice, hodně jsem byl smutný a do školy jsem chodit už nechtěl. Nakonec jsem si řekl, že budu svině, a začal jsem chodit do karate, no a za rok jsem se do toho dostal, a jednou na mě čekali dva kluci po škole a začali do mě strkat, tak jsem si jednoho z nich podal, natrhnul mu bundu a rozbil nos, šel domů i s kámošem, a byl víkend, v pondělí když jsem přišel do školy, tak zamnou ten kluk přišel, a jen tak se zeptal, co hraješ za hry? A pak už to bylo vše v pohodě, povyměňovali jsme si nějaké hry, zkušenosti a typy na nové hry a už jsme se normálně spolu bavili až do 9 třídy ( ještě to byly asi 2 roky ).

Na soukromé střední škole nás bylo ve třídě 7, já a samá baba, některé hodiny jsme měli s druhou třídou, a to bylo já a 27 bab, ani jeden kluk, no tak všechny mě braly, protože jsem byl jejich jediný kluk, a pár mě i balilo, asi 4 Smile tak to bylo takové pohodové období, nejlepší když jsem jim řekl, že jsem gay Very Happy a to bylo až v době, kdy mě jedna málem začala líbat a zvala mě k sobě domů .. už si nevpzomínám proč, ale určitě to byl podnět k sexu. Ale hlavně jsem na střední pobavil vždy nejen děcka, ale i učitelé a učitelky, vždy když mě učitelé viděli, tak si hned vybavili nějakou z mých každodenních hlášek a začali se smát, a vždy to bylo Lukáši, vy jste ale srandista Very Happy. Nejlepší pak bylo, že jsem si dělal srandu i s ředitele školy, který byl přísný, vyzkoušel třeba celou třídu 2x týdně, ale někdy zase vykládal nějalé příhody a na jeho hodinách, když něco nedopoveĎěl, tak děcka samy zůstaly po škole, aby si to poslechly, no zkrátka byly to zajimavé a vtipné hodiny, ale ředitel mě vždy setřel, ale jako takovým tím správným pojmem, aby z toho udělal srandu, a já třeba debatu zakončil tím, ano pane řediteli, máte pravdu, byl to takovej správnej řéďa.

Bohužel jsem školu nedokončil, a ještě jsem ji opakoval, no ale kvůli jednoho kluka z kterým jsem na pár týdnů odjel cca 300 km od domova , teď už vím, že to byla blbost. Hodně jsem zameškal a s pár týdnů se staly asi 4 měsíce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so srpen 25, 2012 6:02 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jey Jey napsal:
Narazil jsem na zajímavou diplomku, která se dotýká tématu šikany homosexuálů: http://is.muni.cz/th/363878/fss_b/ . Výpovědi respondentů týkající se jejich zkušeností se šikanou se mi zdají docela drsné, těžko uvěřit, že se to odehrávalo v 21. století.

Tak jsem práci pročetl a do autora jsem se ihned vášnivě zamiloval: "páchání sebevražednosti" (str. 15) - ne, to jsem ještě neslyšel. Ocenil jsem i systematičnost, s níž v práci rozmístil pravopisné chyby. Je vidět, že se od svých pedagogů učil dobře: paní oponentka se v závěru posudku táže: "jaká doporučení ...by jste navrhl?". Původně jsem si myslel, že učitelé mohli studenta na chyby upozornit, ale jak vidno, nemohli, a je daleko lepší, že to ani nezkusili.

To jsou jen (smutné) srandičky. Za vyslovenou vadu práce bych považoval výzkum založený na výpovědích pouhých osmi respondentů. V těch výpovědích jsem navíc registroval některé, které jsem četl už jinde, autor si tedy s hledáním respondentů moc práce nedal, a výsledek trochu zkresluje představu o frekvenci výskytu takových jevů.

Jsou ty výpovědi opravdu drsné? Viděno očima respondentů jistě, myslím ale, že by se i dnes, ve 21. století, našly, snad spíš ojediněle, případy ještě drsnější. Na druhé straně jsou až překvapivě často respondenty jako homofobní vnímány projevy, které nejspíš homofobní podstatu nemají - pomluvy, hodnocení "za zády" (jak i ve zdejší diskusi píše John).

Pamatuju, že v mých středoškolských letech (není důvod čekat, že dnes je to jiné) bylo frekventovaným tématem našich debat velmi kritické hodnocení nepřítomných (jak se dotyčný obléká, s kým kamarádí, jakou poslouchá muziku, jakož i spousta dalších důležitostí). Když se to dotčeným doneslo, vnímali to určitě úkorně, ale ihned si to vynahradili příkrým zhodnocením dalších nepřítomných. Kdyby o někom z "hodnocených" bylo známo, že je gay, samozřejmě by se to mezi jeho negativně vnímanými vlastnosti ocitlo také, přesto by nešlo o projev homofobie, jen o vítanou záminku k pomluvám. Podobně se domnívám, že u většiny případů šikany gayů není primární příčinou homofobie agresora - ten jen našel záminku, a kdyby nenašel tuto, našel by si jinou. Proto myslím, že přinejmenším z pohledu taktiky není pro nás moc výhodné vyjímat šikanu homosexuálů z celku jako jakousi zvláštnost, nýbrž naopak poukazovat na ni v souvislosti s celkem - pak lze očekávat i větší podporu v hledání řešení.

Dostal-li autor práce zadání zjistit, proč se šikanovaní gayové neobracejí na sociální pracovnice, přijde mi to doslova legrační. Nepotkal jsem sociání pracovnici, jíž bych byl ochoten svěřit se s něčím tak privátním, jako je moje sexuální orientace. A nelze se divit: jsou samozřejmě nuceny pohybovat se i v těch nejnižších etážích společnosti, takže jejich citlivost a schopnost empatie zákonitě okorají, jinak by se samy musely zbláznit. Navíc je výchozím rámcem jejich práce zákon, nikoli přirozený cit. Bude-li taková dáma rozhodovat, zda se věnovat rodině s jedenácti dětmi, kde otec pokaždé propije výplatu a děti pak běhají hladové a nahé po ulici, nebo zda si nechat na hrudi vyplakat rozjitřeného puberťáka, o němž kamarádi řekli, že je buzna, je asi jasné, co u dobré sociální pracovnice dostane přednost. Od sociálních pracovnic řešení našich starostí nečekejme.

V zadání práce tedy vidím spíš hledání nových témat k argumentaci zájmových skupin ve státní správě, než projev reálného zájmu o problémy LGBT menšiny.

V každém případě díky za upozornění na tenhle text.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 21, 2012 7:08 pm
Autor Zpráva
Jey Jey
uživatel


Založen: 8.8.2012
Příspěvky: 35
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Narazil jsem na zajímavou diplomku, která se dotýká tématu šikany homosexuálů: http://is.muni.cz/th/363878/fss_b/ . Výpovědi respondentů týkající se jejich zkušeností se šikanou se mi zdají docela drsné, těžko uvěřit, že se to odehrávalo v 21. století.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2012 4:54 pm
Autor Zpráva
ShelbyGT500
uživatel


Založen: 29.10.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Citovat

Dobrá písnička na tohle téma Smile http://www.youtube.com/watch?v=Y7NVxAMQn_I
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2012 2:27 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
No to se tu na fóru line jak červená niť. Wink


 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2012 1:36 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
to Honzi:
...
Pač já jsem obecně na uniformy echt vysazenej Very Happy

No to se tu na fóru line jak červená niť. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2012 12:31 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

to Honzi: Však já říkám, že na to nejsem vůbec hrdý a nevzpomínám na to rád. Taky jsem se potom všemožně snažil, aby z mého mladšího bratra nevyrostlo něco podobného a musím říct, že se mi to povedlo. Můj bro je sice hromotluk a když si okolil kvůli sázce hlavu, bál se ho celej učitelskej sbor, tak je to ale hodnej a dobrej kluk. Taky jsme si spolu užili svoje a není tak dávno doba, kdy u nás pěstní bitky byly na denním pořádku Very Happy Rodiče z nás tehdá úplně šíleli, pač jsme oba končili na zemi přidušení a pustili se až tehdy, když jsem opravdu začali modrat v obličeji Very Happy

A taky jedině muj bro mi dokáže zavřít hubu, když mám blbý kecy a rejpám, On je hroznej flegmatik, tak se an mě vždycky tak soucitně podívá a říká: "Hele Gusto nepičuj, dyť oba dva víme, že si stejný hovno jako já, jsme jedna krev." A to já jako fakt končim, jdu do kolen, dostávám záchvat smíchu a je vymalováno! Very Happy

No to můj papá i děd yb mě nejrači i s bro poslali na vojnu okamžitě! Very Happy Jsou zastánci toho, že každej pořádnej chlap si musí alespoň jednou v životě vojenským výcvikem projít. A když jsem jednou navrhl, že bych si zkusil třeba měsíční boot camp někde ve vojenských kasárnách a nechal se trénovat profesionálníma vojákama, tak byl hned hrr, že mi to rád zaplatí! Very Happy Tak možná zažiju i vojenská dril, jen nevím, co yb tomu asi řekl bf, kdybych mu řekl, že budu měsíc zavřenej někde uprostřed lesů s dalšíma 20-ti svalnatejma vojáčkama Razz Very Happy

Pač já jsem obecně na uniformy echt vysazenej Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 15, 2012 11:40 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Musím se přiznat, že já byl děsně zlý dítě! ...

A to ti třída celou dobu žrala? Tvl, to teda museli být íqáči, u nás bychom tě brzo vypakovali s placatým nosem. Jako že někdo občas provokoval, to jo, ale vyhecovat se třeba k těm gladiátorskejm zápasům ... Já na základce ani nevěděl, že nějaká šikana existuje, my byli docela dobrá parta, nebo spíš několik dobrých part. Ani na osadě se nic podobného nedělo, nás rodiče spíš vedli k tomu, že se musíme postarat o mladší děcka, vodit je do školy, občas hlídat, ... šikanovat mi někdo mladšího bráchu, tak ho asi seřežu jak psa.

augustus166 napsal:
že pokud s tím vším okamžitě nepřestanu, pošle mě na střední na internátní chlapecké vojenské gymnázium ve Vyškově.

Ale tím odmítavým postojem jsi byl sám proti sobě, ne? Si to představ - kasárna plná nadrženejch kluků ... Smile

Já to měl doma obráceně:"Tak ty sis to tam fakt napsal, jo?! Ty nevíš, co jsme ti s tátou řekli?! Ty si myslíš, že tě patnáct let vychováváme, aby ses zabil s ňákejma bláznivejma paragánama?! Copak tohle je práce, blbnout takhle v uniformě?! Okamžitě si vybereš nějakou normální školu, nebo se spakuj a už se nikdy nevracej, ježíš, po kom ty seš?!

augustus166 napsal:
kde se popisovaly i tělesné tresty za neposlušnost

To ale byla nejspíš příručka z Rakousko-Uherska, ne?

Martin napsal:
Razz Neucukl si právě ty? Very Happy

Kušuj, provokatére!

Václav napsal:
Honza napsal:
ty už budeš mít dávno na prsou fialky.

Spíš nebude. Ony by se bály, že na tak exklusivní mrtvolu jsou moc obyčejné a málo voní.

No to máš pravdu, a možná bychom měli líp zvážit i místo, kam budou zasazeny.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 15, 2012 1:50 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

chi chi
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 15, 2012 1:48 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
S Honzim bych mohl vést slovní přestřelku donekonečna, pač ani jeden z nás necukne ani o píď...


Razz Neucukl si právě ty? Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 15, 2012 9:53 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

A teď k tématu šikana.

Musím se přiznat, že já byl děsně zlý dítě! Já prakticky šikanoval nebo provokoval ostatní děcka v jednom kuse. Zpětně na to nejsem teda vůbec pyšnej, ale asi sem si tim kompenzoval mindrák z domova, když jsem mohl děckák kolem sebe škodit. Navíc jsem byl extrémně dobrý diplomat. Vždycky jsem se bavil s těma nejsilnějšíma a největšíma klukama na škole a patřil do jejich party. Velkou prasárnu, kterou jsem na základce dělal a ve které se obvzlášť vyžíval bylo to, poštvávat lidi vzájemně proti sobě nebo na jednoho nebožáka poslat linčující dav. Několikrát jsem kvůli tomu byl i u ředitele školy, když brečeli a pomalu nechtěli chodit do školy. Jenže já to kompenzoval samýma jedničkama a perfektníma výsledkama ve škole, takže jsem nikdy nedostal nic víc než ředitelskou důtku.

Vrchol mé kariéry sviňáka byl v devaté třídě, to jsem na škole v přírodě uspořádal gladiátorské zápasy, kdy se mladší nebo i stejně staří spolužáci museli spolu prát před zraky nás a samozřejmě holek, těm se to obvzlášť líbilo. Normálně se uzavírali sázky na bojovníky v podobě sušenek, bombonů a pokémin kartiček. A když se ti dva kluci odmítali spolu prát, třískali jsme je novinama tak dlouho, až je z toho chytl rapl a pustili se do sebe jak psi.

V té době si ale očividně už i můj papá začal uvědomovat, jaké ze mě roste monstrum, a tak mi řekl, že pokud s tím vším okamžitě nepřestanu, pošle mě na střední na internátní chlapecké vojenské gymnázium ve Vyškově. A tam že prý dostanu tak do držky, že mě naučí se chovat slusně. A domu budu smět jen na Vánoce. Sehnal mi nějaké materiály o té škole, kde se popisovaly i tělesné tresty za neposlušnost a od toho dne si začal zapisovat každý můj prohřešek a že se prý budou sčítat a až dojdou k určité hranici, zašle na školu přihlášku. Půl roku nám ta přihláška vysela na lednici a já z toho celého byl fakt totálně podělanej. A začal své zvrhlosti omeovat, ale nešlo to dost rychel a průserů bylo furt dost a bodů už bylo skoro na Vyškov, tak jsem se rozhodl, že se s kámošem přihlásíme na treninky karate, že nás ta přísná fyzická a psychická morálka naučí, jak se k lidem lépe chovat.

A to byla fakt výhra, náš sensei byl hodně dobrej chlap a měl s náma velkou trpělivost, byl ale hodně přísnej a ukázal nám, že fakt nejsme takový machři, jak si o sobě myslíme. Pamatuju si, že fungovalo pravidlo, že když jsme se špatně vykryli a dostali jste ránu nebo kopanec, museli jste se za to uklonit a zdvořile poděkovat. Hrozně mě to chytlo a ačkoliv jsem se vracel domů zmlácenej, s monoklama a rozedřenejma chodidlama, byl jsem za to vděčnej. Smile Na karate jsem chodil 8 let a musím říct, že opravdu fyzická dřina a vysoká kázeň udělají s člověkem divy. Karate mě vlastně zachránilo před internátem i před kariérou gaunera a vštípilo určité základní principy o fungování lidí ve společnosti a nutnosti určitého stupně morálky.

Takže závěrem chci říct, že dnes už nikoho nešikanuju a ty mé občasné slovní výpady nemyslím nijak zle, berte to jako přátelské popichování, pač já už jsem prostě takovej Wink Sranda musí bejt!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 15, 2012 8:44 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

to ShelbyGT500, trautenberk: Máte oba pravdu, nějak sem tu rozložil morálku na foru a zbytečně na sebe stahuju pozornost, která má patřit daným tématům. S Honzim bych mohl vést slovní přestřelku donekonečna, pač ani jeden z nás necukne ani o píď a je mi jasné, že to tady nikoho nezajímá a je to jen zbytečný spam. Takže si to nechám na doma a už budu hodnej a poslušnej kluk! Angel
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 14, 2012 11:46 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
ty už budeš mít dávno na prsou fialky.

Spíš nebude. Ony by se bály, že na tak exklusivní mrtvolu jsou moc obyčejné a málo voní.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 14, 2012 11:45 pm
Autor Zpráva
ShelbyGT500
uživatel


Založen: 29.10.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Citovat

Jey Jey napsal:
trautenberk napsal:
Pánové, nic proti, ale nezdá se Vám, že se zde poslední dobou zbytečně zasírají vlákna, něčím co do nich vůbec nepatří? ...

Jen jim to nech, potom by tu ani nebylo co číst. Wink


Problém je v tom, že jsou všechny vlákna o jednom, resp. o ničem.
Na co tady je tolik sekcí, když je všude to samý. Udělejte jednu a dávejte tam všechno, nikdo nic nepozná.


Naposledy upravil ShelbyGT500 dne st srpen 15, 2012 10:56 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 14, 2012 11:02 pm
Autor Zpráva
Jey Jey
uživatel


Založen: 8.8.2012
Příspěvky: 35
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

trautenberk napsal:
Pánové, nic proti, ale nezdá se Vám, že se zde poslední dobou zbytečně zasírají vlákna, něčím co do nich vůbec nepatří? ...

Jen jim to nech, potom by tu ani nebylo co číst. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 14, 2012 10:46 pm
Autor Zpráva
trautenberk
uživatel


Založen: 11.8.2011
Příspěvky: 12

Předmět: Citovat

Pánové, nic proti, ale nezdá se Vám, že se zde poslední dobou zbytečně zasírají vlákna, něčím co do nich vůbec nepatří? Neřeknu, nějakou občasnou narážku, nebo komentář, ale toto mi přijde trošku zbytečné. Když už chcete "plácat" tak snad můžete v nějakých volných tématech ne?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 14, 2012 8:25 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

By mě zajímalo, kde je vlastně spouštěcím momentem šikany?

- slabý (odlišný) jedinec, ochotný se nechat šikanovat
- silný (a dostatečně blbý) jedinec, který chce šikanovat
- obojí najednou

------------------------

bright napsal:
augustus166 napsal:
ustříkával,

On Gusta asi myslel, že bys ustříkával smíchy - no mě ty buzně-námořnický kroje dokážou rozesmát spolehlivě.

charles napsal:
Ale Honziku, ja jsem přece nepsal nic o tom, že chci, abys mě znásilnil ty a tvůj bf. Cool

Chtěl jsem ti jen nabídnout pomocnou ruku (no, vlastně ruku ani tak ne), pro případ, že bys nenašel žádného námořníka!

bright napsal:
P.E.: Zevnitř byla oplechována a natřena hydroizolací.Very Happy

Co znamená to P.E.? Past Erection nebo Past Ejaculation?

augustus166 napsal:
už to asi bude nějakej ten pátek, co si měl naposledy skvělej sex (zda-li vůbec), ... při šukání rozlámou rošty u postele. Wink


Tvl, ty šukáš jednou za rok a ještě při tom zničíš postel??!! Teda fakt jsem rád, že seš buzna, bo kdyby byli takhle nešikovní heteráci, tak jsme už dávno vymřeli.

augustus166 napsal:
Shodou okolností jsem byl v pátek na preventivní lékařské prohlídce a doktor říkal, že je na první pohled vidět, že jsem sportovec a že takovou fyzičku má v mém věku už málokdo,

Nejseš sám, to jsem slyšel poprvý v patnácti a pak každej rok, už víc jak 10x. Smile

augustus166 napsal:
takže šukám na 100%

No pár frajerů, co se takhle chvástali, jsem vyzkoušel, a jak správně konstatoval Bright, oni spíš popichovali. Ono těch tvejch 100 % dorosteneckejch bude odhadem tak 10 % čertovskejch. Smile


augustus166 napsal:
Ale přeci jen ty už nejsi nejmladší že. A ta doba, kdy na tu svou chloubu v trenkách budeš potřebovat jeřáb, abys jí dostal do pozoru, se už neúprosně blíží.

Čerti jsou nesmrtelní, až já začnu shánět jeřáb, ty už budeš mít dávno na prsou fialky. Smile

augustus166 napsal:
A az druhé, dost těžko bychom pak v nemocnici vysvětlovali, proč Tě tam odnáší s natrženým rektem 4 kluci v námořnickém mundůru.

Před Hospital Energency zastavuje sedan. Vystupuje Charles a otvírá ostatní dveře. Na asfalt vypadávají čtyři vyčerpaná, dehydrovaná, vysílená těla mezi infarktem a smrtí, v námořnických oblečcích, a z posledních sil se plazí do schodů. Jo, ti mladí námořníčci si ještě před pár dny mysleli, že dokážou ušukat pořádného chlapa.

(A můžete hlasovat, která varianta je pravděpodobnější) Smile


Naposledy upravil Honza dne út srpen 14, 2012 11:33 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 14, 2012 6:35 pm
Autor Zpráva
ShelbyGT500
uživatel


Založen: 29.10.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Citovat

Vy do každýho článku v jakékoliv sekci pletete úplný sračky, který s tim nijak nesouvisej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 14, 2012 5:43 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Už vím, co Ti opatříme k narozeninám. Snad se jich podaří sehnat dost.


Opakuji, že v reálu by to asi tak úžasný nebylo. Jsou věci, které je lepší si jen představovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 14, 2012 5:42 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Jako my si s bf. nějakej námořnickej mundůr opatřit můžem, ale zas proč utrácet za námořnickou uniformu, když jinou máme zadarmo!!?


Ale Honziku, ja jsem přece nepsal nic o tom, že chci, abys mě znásilnil ty a tvůj bf. Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 14, 2012 12:50 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
No nedá se nic dělat, zas musím spustit svůj kolovrátek, nelze jinak!

to bright: Augustus kdyby chtěl, tak je z něho takový námořník, že bys z toho měsíc ustříkával, míry na to rozhodně má! Takže být Tebou, rači moc nedržkuju, nebo se já zeptám na Tvoje míry Wink

Zníš krapet jako zaseklá deska (přece jen ty kolovraty už nepamatuju Cool ), nicméně uznávám, že nadbytek sebevědomí dokáže být místy i roztomilým zpestřením jinak šedivého kancelářského dne. Už se těším na tvůj epitaf. Navrhuji: Zde spočinul ten, jemuž je každá truhla malá. P.E.: Zevnitř byla oplechována a natřena hydroizolací. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 14, 2012 12:27 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

acho pánové, vy mě očividně rádi provokujete, jinak si to neumím vysvětlit. No nedá se nic dělat, zas musím spustit svůj kolovrátek, nelze jinak!

to bright: Augustus kdyby chtěl, tak je z něho takový námořník, že bys z toho měsíc ustříkával, míry na to rozhodně má! Takže být Tebou, rači moc nedržkuju, nebo se já zeptám na Tvoje míry Wink

to Václav: Počkej, ty si jako myslíš, že 22 letej kluk neumí vyšukat duši z těla? No sice už to asi bude nějakej ten pátek, co si měl naposledy skvělej sex (zda-li vůbec), ale nemusíš se bát, stále ještě existují jedinci, kteří při šukání rozlámou rošty u postele. Wink

to Johny: Děkuji Honzi za starost, ale my kůzlata máme mladá, pružná a svalnatá těla, která fungují na 100% a nepotřebují všeljaká psychofarmaka k tomu, aby si sex užila Wink Shodou okolností jsem byl v pátek na preventivní lékařské prohlídce a doktor říkal, že je na první pohled vidět, že jsem sportovec a že takovou fyzičku má v mém věku už málokdo, takže šukám na 100% Smile Ale přeci jen ty už nejsi nejmladší že. A ta doba, kdy na tu svou chloubu v trenkách budeš potřebovat jeřáb, abys jí dostal do pozoru, se už neúprosně blíží. Takže bys už snad měl pomalu začít šetřit zlaťáky na tu viagru, protože přeci jen to není úplně levná záležitost a nevím nic o tom, že by to v pekle čerti fasovali zadara Wink

to charles: No představa, že já s bandou kámošů převlečených na námořníky nakládáme nějakou submisivní čubku, není vůbec špatná. A věděl bych minimálně o 3 dalších klucích, co by do toho šli se mnou. Jsou v tom však hned dna námořnické háčky. Tím první je ten, že nám všem námořníkům je mezi 20-25 lety a máme rači čerstvý ovčí sýr než hermelín ,byť s ušlechtilou plísní. A az druhé, dost těžko bychom pak v nemocnici vysvětlovali, proč Tě tam odnáší s natrženým rektem 4 kluci v námořnickém mundůru. Takže asi námořníci nejsou úplně pro Tebe. Ale určitě bych zkusil policajty nebo ukrajinské dělníky. Ti nejsou tolik nároční, ale srandy si s nimi užiješ dost Smile[/b]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 13, 2012 11:49 pm
Autor Zpráva
trautenberk
uživatel


Založen: 11.8.2011
Příspěvky: 12

Předmět: Citovat

Když se zpětně ohlédnu, tak jsem se s šikanou jako takovou nesetkal. Možná na ZŠ, ale neřekl bych že to byla šikana v tom pravém smyslu. Více méně to bylo jen "rejpaní", různé narážky a maximálně sežraná svačina. Ale měly jsem poměrně solidní třídu, takže byly určité hranice, za která se nešlo. Každou chvíli byl "šikanován" někdo jiný, sice bylo pár jedinců, kteří byli na "řadě" častěji. Ale nikdy to nebylo dlouhodobě zaměřenou na jednoho člověka. Většinou to byl spíše konflikt dvou jedinců na kterém se zbytek třídy velmi dobře bavil.

Nejzajímavější mi na tom přišlo to, že když byla třída jako kolektiv, nebo i jedinec "napaden" jakýmsi "vnějším nepřítelem" (např. jinou třídou, školou, nebo cizí skupinou) tak všichni drželi při sobě. Dokonce i ty co se jinak chorobně nesnášely. A všichni se zastávali i toho, kterého jinak velmi ochotně šikanovali.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 13, 2012 11:42 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Šikana je hnus, nejdrsnější historky mi vyprávěli starší týpci, co byli u nás na vojně, když byla povinná pro všechny - jak byli rozkastovaní a mladší těm starším dělali otroky. Tak jsem byl docela rád, že profiarmády tohle nemají, fakt hnus, co se u naší armády dělo. http://www.csfd.cz/film/226256-zobani/ - na Tubě http://www.youtube.com/watch?v=7TSyIXdYkQc&feature=related.

Mě trochu prudilo pár spolužáků, když se sloučily třídy, prej čehůn, ale celkem rychle jsem to vyřešil, dostali "dobre mierenú čehúnskú do nosa" a bolo po čehúnovi. Jinak jsem si všiml, že šikana je spíš problém škol ve něstech, na vesnicích se asi kluci vyřáděj jinak.

Na základce jsme šikanovali - vlastně spíš vyčlenili z kolektivu - kluka, co děsně smrděl a zavšivil celou třídu, nakonec ho uklidili do zvláštní školy. Na prumce a na vejšce si na šikan nevzpomínám.

charles napsal:
něco jako hromadné znásilnění tlupou námořníků ...

A hromadné znásilnění tlupou policajtů by se ti nelíbilo? Jako my si s bf. nějakej námořnickej mundůr opatřit můžem, ale zas proč utrácet za námořnickou uniformu, když jinou máme zadarmo!!

bright napsal:
Koho znáš kromě fake námořníka augusta, který by stejně jen popichoval? Very Happy

Co dělá chlap, když sní půlku viagry? Chodí po bytě a popichuje.
A co udělá Gusta, když sní totéž? Popichuje na Gay Komunitě.

Václav napsal:
Náhodou, jednoho znám ...

Mohl bych si ho taky půjčit?


Naposledy upravil Honza dne po srpen 13, 2012 11:56 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 13, 2012 9:25 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Koho znáš

Náhodou, jednoho znám, třeba přivede ten zbytek.

bright napsal:
jen popichoval

Bojím se, že to slůvko je výstižné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 13, 2012 8:01 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
charles napsal:
je děsně sexy ... hromadné znásilnění tlupou námořníků

Už vím, co Ti opatříme k narozeninám. Snad se jich podaří sehnat dost.

Koho znáš kromě fake námořníka augusta, který by stejně jen popichoval? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 13, 2012 6:56 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles napsal:
je děsně sexy ... hromadné znásilnění tlupou námořníků

Už vím, co Ti opatříme k narozeninám. Snad se jich podaří sehnat dost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 13, 2012 6:31 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Se vším, co bylo řečeno, souhlasím, ale zmínil bych se ještě o jednom aspektu šikany: je děsně sexy. Samozřejmě spíš v představách nebo v pornu než v reálu (něco jako hromadné znásilnění tlupou námořníků), ale i tak... Tím to téma samozřejmě nechci nijak zlehčovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 13, 2012 3:39 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Já jsem jednu chvilku určitě patřil i do té šikanující partičky, na základní škole v prvním stupni jsem seděl v lavici s klukem, který přirozeně zapáchal. Pamatuji si, jak jsem si dělal na lavici dělící čáru a jakmile přesáhl přes ni, vzal jsem pravítko a začal ho sekat. Po přechodu na druhý stupeň jsem ale asi pod vlivem skautingu a já nevím, čeho ještě, ho začal chránit a začal asi taky hledat trošku sám sebe a kamarádil se více s holkami:-) Kluci mi proto začali říkat "Radimka", šikanovali hlavně toho zapáchajícího a já ho bránil a jedno v jednom zapříčinilo, že jsem taky tu šikanu schytal.

Obecně to ale problém je a byl, ale obávám se, že žádná opatření s tím nikdy nic neudělají, vždy se najde způsob...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 13, 2012 3:02 pm
Autor Zpráva
Jey Jey
uživatel


Založen: 8.8.2012
Příspěvky: 35
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Problémy jsem míval tak v šesté třídě, kdy měli nekteří potřebu uvolnit své rozbouřené hormony. Nejednalo se ale o žádné fyzické ataky, ale spíš o slovní narážky. Postupně to naštěstí nějak vyšumělo. Na střední jsem žádné problémy zatím neměl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist