Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Pocit jakej má buzík, kterýmu se nezdaj chlapi...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Další

pá červen 08, 2012 11:16 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Určitě né držící Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 08, 2012 10:45 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

A jaký jsi typ?Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 08, 2012 10:38 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Martin napsal:
augustus166 napsal:
...S klukem jen tajně, aby to nikdo neviděl Very Happy Very Happy


Takovejch vás je... Razz Confused

No já teda taky nepatřím k těm, kteří by se promenádovali s klukem za ruku, ale zároveň mám rád provokace takových těch nepatrných doteků na veřejnosti:-)


Mno tak já to taky nemyslel přesně u držení za ruku, protože nejsem držící typ Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 08, 2012 10:28 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Martin napsal:
augustus166 napsal:
...S klukem jen tajně, aby to nikdo neviděl Very Happy Very Happy


Takovejch vás je... Razz Confused

No já teda taky nepatřím k těm, kteří by se promenádovali s klukem za ruku, ale zároveň mám rád provokace takových těch nepatrných doteků na veřejnosti:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 08, 2012 8:44 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
...S klukem jen tajně, aby to nikdo neviděl Very Happy Very Happy


Takovejch vás je... Razz Confused
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 08, 2012 8:31 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Hawke napsal:
Ja to neriešim. Ale najlepší kamarát mi vravel, že keď nie som pri ľudoch, tak že vraj ma ohovárajú, že chcem byť zaujímavý a preto sa hrám na gaya. Keby ich radšej trápili iné veci Very Happy Bohužial si za to môžem sám, lebo keď neni na blízku chlap a som v opojení alkoholu, tak začnem ohmatávať slečny a dokonca aj bozkávať Very Happy


parááda, další, kdo není ortodoxní gay Dancing

Já to mám podobně, když v okolí není na čumendo hezký kluk, začnu koukat po holkách Very Happy Občas zjišťuju, že s na ulici víc otáčim za holkama než za klukama, takže buznám dělám ostudu Very Happy Very Happy

A líbání a mazlení s holkama Ti schvaluju Razz Tak jasně, že s klukama je to lepší, ale tak proč se ochuzovat o to možný potěšení, co i holka může nabídnout Wink Very Happy A jsou věci, které já třeba výhradně dělám jen s holkama, např tancování (tancovat s klukem mi přijde trapný) a držení se za ruku, hrozně se mi líbí, vést se z holkou az ruku Angel S klukem jen tajně, aby to nikdo neviděl Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 08, 2012 12:34 am
Autor Zpráva
Hawke
uživatel


Založen: 7.3.2012
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Ja to neriešim. Ale najlepší kamarát mi vravel, že keď nie som pri ľudoch, tak že vraj ma ohovárajú, že chcem byť zaujímavý a preto sa hrám na gaya. Keby ich radšej trápili iné veci Very Happy Bohužial si za to môžem sám, lebo keď neni na blízku chlap a som v opojení alkoholu, tak začnem ohmatávať slečny a dokonca aj bozkávať Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 07, 2012 6:57 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Hawke napsal:
Ja som jeden z ten, čo sa s kamarátmi bije, doma hrá počítačové hry a s kamošmi chodí do krčmy na pivo a nemá rad tancovanie. Asi nebudem u homosexuálov obľubený čo ? Shocked

A jsi si jistý, že jsi gay?

Vtipkuji;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 07, 2012 4:14 pm
Autor Zpráva
Hawke
uživatel


Založen: 7.3.2012
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Ja som jeden z ten, čo sa s kamarátmi bije, doma hrá počítačové hry a s kamošmi chodí do krčmy na pivo a nemá rad tancovanie. Asi nebudem u homosexuálov obľubený čo ? Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 03, 2012 11:02 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles napsal:
Tak já třeba pravidelně spím s jedním kamarádem a je to úplně v pohodě. Zatím to dobrotu dělá, a to už poměrně dlouho.

Tady o tom cosi píšou, i když je to o HT vztazích. Mé zkušenosti potvrzuje věta "Protože přátelství s benefity ve většině případů zničí přátelství, a způsobí zklamání minimálně na jedné straně, přesněji u toho partnera, který není ve skutečnosti přítel, ale je tajně do svého kamaráda s benefity zamilovaný."
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 03, 2012 3:58 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
augustus166 napsal:
když se chci s nějakým buzíkem opravdu přátelit, nesmím se s ním vyspat..protože jakmile se s ním vyspím, zklouzne to do té hladiny "ten, co jsem s nim někdy kdysi něco měl" a to už prostě není ono, ... Razz


Jak u koho, ono je to především o vlastní vyrovnanosti. Sex není nic, co by kamaráda muselo přesunout někam jinam, záleží na tom, co kdo umí udejchat.


tak jde to i bez sexu ,jako mám spoustu kámošů homosexuálů s kterým se jen bavím a to ikdyž sem byl nezadanej
 
      Na začátek stránky  

ne červen 03, 2012 10:59 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
když se chci s nějakým buzíkem opravdu přátelit, nesmím se s ním vyspat..protože jakmile se s ním vyspím, zklouzne to do té hladiny "ten, co jsem s nim někdy kdysi něco měl" a to už prostě není ono, ... Razz


Jak u koho, ono je to především o vlastní vyrovnanosti. Sex není nic, co by kamaráda muselo přesunout někam jinam, záleží na tom, co kdo umí udejchat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 03, 2012 10:54 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

charles napsal:
augustus166 napsal:
ale nejsem zastáncem sexu mezi přáteli, protože to podle mě nedělá dobrotu


Tak já třeba pravidelně spím s jedním kamarádem a je to úplně v pohodě. Zatím to dobrotu dělá, a to už poměrně dlouho.


A si zadaný?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 03, 2012 10:50 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
ale nejsem zastáncem sexu mezi přáteli, protože to podle mě nedělá dobrotu


Tak já třeba pravidelně spím s jedním kamarádem a je to úplně v pohodě. Zatím to dobrotu dělá, a to už poměrně dlouho.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 03, 2012 9:23 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Martin napsal:
charles napsal:
augustus166 napsal:
klasický buzny to nedělaj, protože si to hned spojujou s šukánim a nejsou schopny udržet péro v kalhotech


Hm, tak to asi jsem "klasická buzna". Pokud mám chuť se s někým mazlit, tak jen proto, že mě fyzicky přitahuje. A naopak si nedokážu představit, že bych se měl mazlit třeba se svojí sousedkou. Fuj. Připadá mi to tak nějak logický... On to má někdo jinak?


Tak Gusta psal, že to nedělá jen tak s někym Smile

Nicméně si všimni, že buzny sou většinou mnohem míň kontaktní než ht mezi sebou Smile


Tyjo vévodo kdybys občas viděl ty zděšený výrazy některejch buzíků, když jim prostě jen tak opřu hlavu o rameno nebo při konverzaci poplázám po ramenou Very Happy Very Happy Já se tim až bavim, protože jsou z toho děsně nesví a vůbec neví, jak mají reagovat Very Happy Buzny jsou prosvě zvyklí na to, že je někdo otočí hlavou ke zdi, vohne a pořádně vy***, ale vůbec nejsou zvyklí na tyhle drobné projevy náklonnosti - je to teda dost mrzutý, protože fakt i mezi ht jsou tyhle drobné projevy daleko častější a jsou přijaté s daleko větší nenuceností...na druhou stranu my tu vyvstává otázka...kolik kdo z vás znáte přátelství ht kluk + ht holka, kteří by se jen tak občas pomazlili a nic v tom neviděli Very Happy Very Happy proto si musím taky položit sám otázku, není náhodou ta hezká a milá přátelská náklonnost mezi ht klukama taková právě proto, že oni v tom OPRAVDU nevidí žádný podtext, protože jsou oba na holky a jsou si tím jistí, kdežto kdyby se mazlili s holkou, ve vzduchu by stále vysela otázka: " Bude sex?" A lze to samé aplikovat na buzíky? Můžou se spolu dva hezcí kluci mazlit, aniž by ve vzduchu nebala ta stejná otázka? Já si dle své zkušenosti odpovídám ANO, jde to, protože už vím, že když se chci s nějakým buzíkem opravdu přátelit, nesmím se s ním vyspat..protože jakmile se s ním vyspím, zklouzne to do té hladiny "ten, co jsem s nim někdy kdysi něco měl" a to už prostě není ono, protože když s někzm spim, tak je to buď můj bf, nebo milence..ale nejsem zastáncem sexu mezi přáteli, protože to podle mě nedělá dobrotu...a je to takový přijemný, když se mazlíš s někym, kdo má před tebou tajemství Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 03, 2012 8:54 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

charles napsal:
augustus166 napsal:
klasický buzny to nedělaj, protože si to hned spojujou s šukánim a nejsou schopny udržet péro v kalhotech


Hm, tak to asi jsem "klasická buzna". Pokud mám chuť se s někým mazlit, tak jen proto, že mě fyzicky přitahuje. A naopak si nedokážu představit, že bych se měl mazlit třeba se svojí sousedkou. Fuj. Připadá mi to tak nějak logický... On to má někdo jinak?


Ono asi taky záleží, co si představuješ pod pojmem mazlení! Very Happy Very Happy Jestli vykusování a být svlečený do půlky těla, tak to jsem opravdu nemyslel Very Happy Very Happy Říkal jsem obejmout, opřít hlavu o rameno a podobně a ano, tohle klidně udělám i s někým, kdo mě fyzicky nepřitahuje, protože to není sexuálně podmíněný. Dá se říct, že je to projev komunikacer mezi kontaktnějšíma lidma Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 03, 2012 8:50 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Honza napsal:

Spíš je to o tom, kdo je jak kontaktní. Já třeba kámoše plácnu po zádech, ale nikdy jsem neměl potřebu někoho líbat, nebo se s ním mazlit. Děsně jsem nesnášel jednu starou tetu, která se mě ptala, jestli mě nezlobí paní učitelka a při vítání a loučení mě vždycky oslintávala. Tyhlety dvojitý Chruščovy fakt nemusím.


Jo, každej jsme jinak kontaktní a každý máme jiný potřeby.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 03, 2012 7:52 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

charles napsal:
augustus166 napsal:
klasický buzny to nedělaj, protože si to hned spojujou s šukánim a nejsou schopny udržet péro v kalhotech


Hm, tak to asi jsem "klasická buzna". Pokud mám chuť se s někým mazlit, tak jen proto, že mě fyzicky přitahuje. A naopak si nedokážu představit, že bych se měl mazlit třeba se svojí sousedkou. Fuj. Připadá mi to tak nějak logický... On to má někdo jinak?


Tak Gusta psal, že to nedělá jen tak s někym Smile

Nicméně si všimni, že buzny sou většinou mnohem míň kontaktní než ht mezi sebou Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 03, 2012 7:50 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
... Děsně jsem nesnášel jednu starou tetu, která se mě ptala, jestli mě nezlobí paní učitelka a při vítání a loučení mě vždycky oslintávala. Tyhlety dvojitý Chruščovy fakt nemusím.


Za ještě lepší považuju "tady máš něco na tváři" (nasoplí kapesník a "čistí") Very Happy Navíc kombinovaný s tim že takhle kontaktní bývají opravdu staré příbuzné a staří lidé více sliní Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 03, 2012 1:09 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
klasický buzny to nedělaj, protože si to hned spojujou s šukánim a nejsou schopny udržet péro v kalhotech


Hm, tak to asi jsem "klasická buzna". Pokud mám chuť se s někým mazlit, tak jen proto, že mě fyzicky přitahuje. A naopak si nedokážu představit, že bych se měl mazlit třeba se svojí sousedkou. Fuj. Připadá mi to tak nějak logický... On to má někdo jinak?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 03, 2012 12:55 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
klasický buzny to nedělaj, protože si to hned spojujou s šukánim a nejsou schopny udržet péro v kalhotech...asi to není pro každého..není to substitut, je to projev náklonnosti..


Spíš je to o tom, kdo je jak kontaktní. Já třeba kámoše plácnu po zádech, ale nikdy jsem neměl potřebu někoho líbat, nebo se s ním mazlit. Děsně jsem nesnášel jednu starou tetu, která se mě ptala, jestli mě nezlobí paní učitelka a při vítání a loučení mě vždycky oslintávala. Tyhlety dvojitý Chruščovy fakt nemusím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 02, 2012 2:12 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Brio napsal:
Já teda nemám potřebu se s mými přáteli přátelsky mazlit:-D Mně stačí, že si s nimi mohu normálně o všem popovídat:-)) To přátelské mazlení mi připadne jako hledání substitutu...


Hele dělaj to holky, dělaj to v lehčí formě i hetero kluci, klasický buzny to nedělaj, protože si to hned spojujou s šukánim a nejsou schopny udržet péro v kalhotech...asi to není pro každého..není to substitut, je to projev náklonnosti..dřív se lidi daleko víc dotýkali, když spolu mluvili a i dnes se spolu v mnoha kulturách heterosexuální muži při pozdravu líbají nebo drží za ruku...je to prostě o tom, odprostit se od toho sexuálního podtextu


Applause My s bejvalym dycky tvrdili, že sme lesby Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 02, 2012 1:17 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Já teda nemám potřebu se s mými přáteli přátelsky mazlit:-D Mně stačí, že si s nimi mohu normálně o všem popovídat:-)) To přátelské mazlení mi připadne jako hledání substitutu...


Hele dělaj to holky, dělaj to v lehčí formě i hetero kluci, klasický buzny to nedělaj, protože si to hned spojujou s šukánim a nejsou schopny udržet péro v kalhotech...asi to není pro každého..není to substitut, je to projev náklonnosti..dřív se lidi daleko víc dotýkali, když spolu mluvili a i dnes se spolu v mnoha kulturách heterosexuální muži při pozdravu líbají nebo drží za ruku...je to prostě o tom, odprostit se od toho sexuálního podtextu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 02, 2012 1:11 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Já teda nemám potřebu se s mými přáteli přátelsky mazlit:-D Mně stačí, že si s nimi mohu normálně o všem popovídat:-)) To přátelské mazlení mi připadne jako hledání substitutu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 02, 2012 1:08 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Martin: Hádej:-))

Augustus: Ani bych neřekl... Pro mě to je intimita, která patří do vztahu.


Mazlení s partnerem je něco jiného..tam jde o lásku a je to milenecké mazlení

přátelské mazlení je o důvěře a blízkosti si s někým, koho máš rád...prostě když tě kluk obejem a pevně drží, dá ti třeba pusu na tvář nebo na čelo, nebo letmo i na pusu, sedneš si a ty se o něj můžeš opřít a on ti dá ruku kolem ramen...je to super a jen to upevňuje přátelský vztahy Smile Samozřejmě to není něco, co děláš s kde kym
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 02, 2012 1:04 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Martin: Hádej:-))

Augustus: Ani bych neřekl... Pro mě to je intimita, která patří do vztahu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 02, 2012 1:03 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

škoda, že neprovozujete "přátelský mazlení" Smile o dost se připravujete Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 02, 2012 1:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Já teda mazlení taky za sex považuji. Kolikrát nemám potřebu ani dělat cokoli jiného a budu tvrdit, že ano, sex jsem měl!


A už si v životě i něco jinýho, než tvrdil? Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 02, 2012 12:59 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Já teda mazlení taky za sex považuji. Kolikrát nemám potřebu ani dělat cokoli jiného a budu tvrdit, že ano, sex jsem měl!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 01, 2012 12:48 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Jedno plusko je jako žádný. Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 6 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist