Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Pocit jakej má buzík, kterýmu se nezdaj chlapi...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Další

ne květen 13, 2012 10:21 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Přesně v tom, co jsi napsal, v tom to je nebezpečné...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2012 10:14 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Motorky jsou nebezpečné hračky. Tečka.


Co je na motorce nebezpečnýho? Nebezpečný může být ten, co na ní sedí. Si prostě musíš uvědomit, že máš pod zadkem motor, co má výkon dvou osobáků a podle toho jezdit. Blbec se umí zabít i na koloběžce.

To není jako práce s buzolou v pionýrském oddílu! Smile

Martin napsal:
Tak ten dirt bike eště jo, ale taky mam trochu problém se silničníma.


V čem problém? Je to dost podobný, jen musíš lehce na plyn a víc klopit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2012 10:14 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tak ten dirt bike eště jo, ale taky mam trochu problém se silničníma.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2012 10:08 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Motorky jsou nebezpečné hračky. Tečka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2012 9:36 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Honza napsal:
nedráždi motorkáře, jo! so_ja_nicht

Jsem si představil jednu aktuální reklamu. Very Happy


Já to, že buzní buzny jezději v tančíku Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2012 8:39 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
nedráždi motorkáře, jo! so_ja_nicht

Jsem si představil jednu aktuální reklamu. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2012 7:55 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
A teď chlapi můžete zas tu jednu o Karkulce! Very Happy Very Happy


Hele, dej si kozí mlíko se sifónem
a nedráždi motorkáře, jo! so_ja_nicht
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2012 4:42 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Honza napsal:
trautenberk napsal:
Suzuki 125 DRko, vím, je to slabý, ale zatím mi je jen 17 a konec konců mi to i stačí Very Happy


To je to 13ti koňový 4téčko se šestikvaltem? No co jsem slyšel tak jedno z nejspolehlivějších malejch endurek s věčným motorem (a má krásný magneo). Kdyby mi kámoš nestřelil svoji Yamahu, tak bych si ji možná koupil taky, bo jezdí skoro zadara.

Já mám Yamahu YZF R1, ale proběhnout ji na plnej kvalt moc často nepouštím. Smile


A teď chlapi můžete zas tu jednu o Karkulce! Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2012 3:42 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

trautenberk napsal:
Suzuki 125 DRko, vím, je to slabý, ale zatím mi je jen 17 a konec konců mi to i stačí Very Happy


To je to 13ti koňový 4téčko se šestikvaltem? No co jsem slyšel tak jedno z nejspolehlivějších malejch endurek s věčným motorem (a má krásný magneo). Kdyby mi kámoš nestřelil svoji Yamahu, tak bych si ji možná koupil taky, bo jezdí skoro zadara.

Já mám Yamahu YZF R1, ale proběhnout ji na plnej kvalt moc často nepouštím. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2012 2:20 pm
Autor Zpráva
trautenberk
uživatel


Založen: 11.8.2011
Příspěvky: 12

Předmět: Citovat

Honza napsal:
trautenberk napsal:
skočim na motorku a jedu Very Happy


Co máš za mašinu?


Suzuki 125 DRko, vím, je to slabý, ale zatím mi je jen 17 a konec konců mi to i stačí Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2012 8:41 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

xts napsal:

Včera jsem zrovna chvilku pil s mým oblíbencem a jeho kámošem a paní za barem se mě ptala, jestli se mi taky líbí kluci, a divila se že jo, že prej na nich dvou je to vidět od pohledu a do mě by to neřekla. Smile) Udělala mi radost Very Happy


Ja bych to do Tebe taky nerekl Wink

Mam furt nejak podvedome v hlave zabudovany model, ze homosexual je ten prekrasny chlap, po kterem vsechny zeny sily, jeho postavu mu zavidi kdejaky heterak, je elegantni a vi, co se slusi a patri. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2012 2:21 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Charles a Trautenberk jsou další moji oblíbenci.

Martin > Holí na obličeji pravidelně, jinde to až tak nehrotí, podle nálady. Very Happy

Včera jsem zrovna chvilku pil s mým oblíbencem a jeho kámošem a paní za barem se mě ptala, jestli se mi taky líbí kluci, a divila se že jo, že prej na nich dvou je to vidět od pohledu a do mě by to neřekla. Smile) Udělala mi radost Very Happy

Jakoby v zásadě za víkend jsem pil se čtverma různejma lidma a s buznama jsem si moc neměl co říct. Ale zas XY je nááádhernej. Tomu i tu šáličku a gesta odpustím. Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2012 10:29 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

trautenberk napsal:
skočim na motorku a jedu Very Happy


Co máš za mašinu?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2012 12:26 pm
Autor Zpráva
trautenberk
uživatel


Založen: 11.8.2011
Příspěvky: 12

Předmět: Citovat

Tak jestli se posuzuje buzní buzna podle toho, co zde bylo zmiňováno, tak začínám znevažovat svojí orientaci Very Happy Když to vezmu od podlahy, tak bych se definoval jako homosexuální heterosexuál (to je podobná formulace jak buzní/nebuzní buzna) Very Happy

Ale pokud se rozhlídnu kolem sebe, tak někteří moji ht. kámoši se chovaj víc teple než já, někdy si připadám, že do této komunity snad ani nepatřím, protože jsem u sebe nezpozoroval snad ani jeden znak typického hm. chování. Né tak jeden možná, když piju a držím láhev, tak mám více odkloněný malíček od ostatních prstů Very Happy to bude asi ten poznávací znak Very Happy Ale všiml jsem si, že to dělá relativně hodně lidí.

Co se týče muziky, tak lady gagu (apod. hity) nemůžu ani slyšet Very Happy mám radši bigbeat, rock a klasiku.
Mé záliby jsou taky vyloženě antibuzní, jsem dosti technického rázu, takže můj kůň je elektrotechnika a všeobecně technika. Oblečení zas tak moc neřeším, klidně si natáhnu montérky, skočim na motorku a jedu Very Happy Ale zas když někam jdu, tak se taky oblíknu normálně, protože když člověk vypadá dobře, tak má větší šanci, že se bude líbit někomu, kdo se líbí jemu. Ale pořád se snažím vypadat jako normální kluk a né stvoření neidentifikovatelného pohlaví Very Happy

Ona sama definice buzní popř. nebuzní buzny je dosti relativní pojem, protože co je pro někoho teplý, je pro jinýho normální. Je to více méně individuální, pokud to nezachází do extrémů.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 11:27 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Nechcete si založit odborovou organizaci SNB (Sbor Nebuzních Buzen) ?

augustus166 napsal:
Protože kdo je sexy, ten mr**! Very Happy


Mrdaj jen děsný buzny, nebuzní buzny sexujou, to je dost rozdíl!
navážu na o, co jsem napsal -- tady --

Mrdání je vpodstatě o tom, že buzna vleze do darkroomu a narve ho do první prdele, kterou uvidí (nebo přesněji: a narve ho do první prdele, kterou nahmatá). Takže jen koitus ve své absolutní hodnotě.

Sex je něco úplně jinýho a mnohem delšího. Sex začíná tím, že uvidím chlapa, ze kterého mi začne hučet v klacku, kouknu na něj, pak následuje fáze tlemení, flirtování, balení, jdem na večeři, do fitka, na horáče, ..., kecáme spolu (nejen) o sexu - tohle jsou fáze obligatorní, a teprve pokud zjistím, že je frajer kompatibilní a zajímavej, t. j. šukézní, a když jsme na sebe náležitě nažhavený, následuje fakultativní fáze, t. j. šukání.

Další rozdíl mezi mrdáním a sexem:

1. při sexu frajerovi neříkám "hej-ty", bo než se s ním skácím do postele, tak už vím mimo jiný, jak se jmenuje, jakou má přezdívku ..., na rozdíl od mrdání, kdy ten vzadu často ani neví, jak ten druhej vypadá ve xichtu.

2. sex užijem suprově oba, bo před tím, než se skácíme do postele, si řeknem, co se nám líbí, takže si fakt skvěle zašukáme. Mrdání je anonymní zásun, nic víc.

3. sex se stejným partnerem recidivuje - často a hodně, mrdá se většinou pokaždé s někým jiným (přesměji: pokaždé s jinou prdelí)

4. sex je vždycky bezpečný!

5. Po sexu zůstávám s partnerem v posteli do rána, i dýl, po mrdání ten druhej nadobro mizí. (technická: nejlíp jsou na tom heteráci, bo ti po sexu většinou odcházejí za manželkou).

Exclamation

No a pro úplnost ještě rozdíl mezi sexem a sportovním sexem - obojí probíhá podle výše popsaného pravidla pro sex, rozdíl je jen v objektu. Sex provozuju s partnerem, sportovní sex provozuju se sparringpartnerem. Jinak je to vpodstatě stejný - i když sportovní sex většinou dospěje do závěrečné fáze rychlejš.


xts napsal:
Se prostě podívám do zrcadla.


Vítej mezi námi, princi Sněhurku! Smile

augustus166 napsal:
Kdyby ses mě v reálu zeptal, co rád s klukem dělám v posteli, tak zčervenám a odpovím, že hraní karet a koukání na hokej! Very Happy Very Happy


A co zkusit mezikolenovej kulečník?

Martin napsal:
ale poslouchám Gagu Very Happy A mam rád nakupování, resp. přesněji nedělá mi problém s podobně naladěnými lidmi strávit odpoledne v OC ...


Vždyť my víme, že seš naše princezna
a máme tě proto rádi. Smile

charles napsal:
Jinak co se týká toho holení, tak nemůžu souhlasit s tvrzením, že se holí ten, kdo chce být sexy


Jo, souhlas, on totálně vyholenej frajer často vypadá jako mimino - i když trvat na úplném vyholení partnera je vcelku neškodná kompenzace pedofilních sklonů. Smile


Krásný Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 11:15 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Nechcete si založit odborovou organizaci SNB (Sbor Nebuzních Buzen) ?

augustus166 napsal:
Protože kdo je sexy, ten mr**! Very Happy


Mrdaj jen děsný buzny, nebuzní buzny sexujou, to je dost rozdíl!
navážu na to, co jsem napsal -- tady --

Mrdání je vpodstatě o tom, že buzna vleze do darkroomu a narve ho do první prdele, kterou uvidí (nebo přesněji: a narve ho do první prdele, kterou nahmatá). Takže jen koitus ve své absolutní hodnotě.

Sex je něco úplně jinýho a mnohem delšího. Sex začíná tím, že uvidím chlapa, ze kterého mi začne hučet v klacku, kouknu na něj, pak následuje fáze tlemení, flirtování, balení, jdem na večeři, do fitka, na horáče, ..., kecáme spolu (nejen) o sexu - tohle jsou fáze obligatorní, a teprve pokud zjistím, že je frajer kompatibilní a zajímavej, t. j. šukézní, a když jsme na sebe náležitě nažhavený, následuje fakultativní fáze, t. j. šukání.

Další rozdíl mezi mrdáním a sexem:

1. při sexu frajerovi neříkám "hej-ty", bo než se s ním skácím do postele, tak už vím mimo jiný, jak se jmenuje, jakou má přezdívku ..., na rozdíl od mrdání, kdy ten vzadu často ani neví, jak ten druhej vypadá ve xichtu.

2. sex užijem suprově oba, bo před tím, než se skácíme do postele, si řeknem, co se nám líbí, takže si fakt skvěle zašukáme. Mrdání je anonymní zásun, nic víc.

3. sex se stejným partnerem recidivuje - často a hodně, mrdá se většinou pokaždé s někým jiným (přesměji: pokaždé s jinou prdelí)

4. sex je vždycky bezpečný!

5. Po sexu zůstávám s partnerem v posteli do rána, i dýl, po mrdání ten druhej nadobro mizí. (technická: nejlíp jsou na tom heteráci, bo ti po sexu většinou odcházejí za manželkou).

Exclamation

No a pro úplnost ještě rozdíl mezi sexem a sportovním sexem - obojí probíhá podle výše popsaného pravidla pro sex, rozdíl je jen v objektu. Sex provozuju s partnerem, sportovní sex provozuju se sparringpartnerem. Jinak je to vpodstatě stejný - i když sportovní sex většinou dospěje do závěrečné fáze rychlejš.


xts napsal:
Se prostě podívám do zrcadla.


Vítej mezi námi, princi Sněhurku! Smile

augustus166 napsal:
Kdyby ses mě v reálu zeptal, co rád s klukem dělám v posteli, tak zčervenám a odpovím, že hraní karet a koukání na hokej! Very Happy Very Happy


A co zkusit mezikolenovej kulečník?

Martin napsal:
ale poslouchám Gagu Very Happy A mam rád nakupování, resp. přesněji nedělá mi problém s podobně naladěnými lidmi strávit odpoledne v OC ...


Vždyť my víme, že seš naše princezna
a máme tě proto rádi. Smile

charles napsal:
Jinak co se týká toho holení, tak nemůžu souhlasit s tvrzením, že se holí ten, kdo chce být sexy


Jo, souhlas, on totálně vyholenej frajer často vypadá jako mimino - i když trvat na úplném vyholení partnera je vcelku neškodná kompenzace pedofilních sklonů. Smile


Naposledy upravil Honza dne pá květen 11, 2012 11:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 10:03 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles: Kontrolní otázka ke gestům a holení - bez rukou nejsi? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 6:29 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Já teda nechci provokovat, ale i podle těch naposledy nastolených kritérií mi vychází, že nejvíc nebuzní buzna jsem tady prostě já. Cool Neposlouchám Lady Gaga (abych byl přesnější: cíleně se vyhýbám situacím a místům, kde bych byl nucen ji nebo něco podobného poslouchat), nenosím šáličky a vůbec se nesnažím vypadat nějak vystajlovaně, nebaví mě trávit čas v OC a nedělám divný pohyby rukama (aspoň mi to tvrdí moje okolí).

Jinak co se týká toho holení, tak nemůžu souhlasit s tvrzením, že se holí ten, kdo chce být sexy (možná je to nepřesná citace, ale smysl jsem myslím zachoval). Znám naopak chlapy, kteří si záměrně nechávají "strniště", protože to považují za přitažlivé. Patřím k nim.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 4:11 pm
Autor Zpráva
Ephram
uživatel


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Elephant : Ano, jsem nadrženec, ale mamince to raději říkat nebudeme! Wink

maminka to ví, jen se o tom nikde nevybavuje Smile
_________________
Právě smutnej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 3:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Ephram: Citovat

To značí spokojenost sama se sebou. Smile Člověk by spíš myslel, že se budeš ptát na křečka Think
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 3:48 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Elephant : Ano, jsem nadrženec, ale mamince to raději říkat nebudeme! Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 3:44 pm
Autor Zpráva
Ephram
uživatel


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Ephram napsal:
augustus166 napsal:
augustus166 napsal:
Martin napsal:
A holí se? Cool


I nebuzní buzna se holí, protože chce být sexy! Wink


Protože kdo je sexy, ten mr**! Very Happy


Gusto, koukám, že ty seš taky pěknej nadrženec. Very Happy


Gusto, to je moc hezké oslovení, máš u mě bludišťáka Elephante. (promin, vim, ze jsi Ephram, ale pro mě budeš prostě Elephant, líp se to pamatuje Very Happy )

"Nadrženec" no zdání asi klame Very Happy Jak by řekl Honza, já jsem spíš "rajda teoretik" nebo taky ten, kdo "šuká hlavně hubou" Very Happy Very Happy

Kdyby ses mě v reálu zeptal, co rád s klukem dělám v posteli, tak zčervenám a odpovím, že hraní karet a koukání na hokej! Very Happy Very Happy
(Zde je prostě síla interneru a navíc mi už začlo zkouškové, takže sedim doma na zadku a volné chvíle mezi učením věnuju fantazírování o sexuálních orgiích, které se asi stejně nikdy nevyplní Very Happy )

Jinak si myslím, že jsem asi nadržený úplně stejně, jako ty. Nebo ty nemáš rád sex a pěkné kluky Elephante?

Jinak definici nebuzní buzny si definoval fakt moc pěkně, asi nejlepší, kterou jsem doposud četl. Je celkem podobná té mé Smile


No Elephant je dost těžká zkomolenina krásného hebrejského jména Ephram, ale budiž Laughing

JJ já tomu rozumím, býval jsem taky takový. Ale to nemění nic na tom, že jsi nadrženec Smile To jsou všichni zdravý mladí Smile Laughing
_________________
Právě smutnej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 3:40 pm
Autor Zpráva
Ephram
uživatel


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Ephram napsal:
Tak podle tohoto hodnocení jsem buzna buznovatá.
Gagu teda cíleně neposlouchám. Šáličky nosím. Nenatřásám se. Ovšem někdy mi nějáké to gesto unikne. Nejsem dokonalý, no.


Já zase nenosim šáličky, ale poslouchám Gagu Very Happy A mam rád nakupování, resp. přesněji nedělá mi problém s podobně naladěnými lidmi strávit odpoledne v OC vč. kina, kafe, jídla a očumování/nákupu Very Happy

Ephram napsal:
Podle mě by se měla nebuzní buzna vyvarovat buzních gest, měla by umět konverzovat na různá témata, měla by být tolerantní, měla by chodit vkusně oblékaná a hlavně by měla vědět jak se oblečení nosí. Rozhodně by neměl dávat najevo jak je skvělé být gay. A hlavně by se měla umět dobře pohybovat v heterosexuálních vodách.



JJ, hezky popsaný. Jenom možná u toho vyvarování se buzních gest je zas potřeba s mírou, pokud je má člověk vyloženě otisknutý, bo by pak mohl působit taky křečovitě. Smile

friendly_hamster a když už sem u toho, tak by se mi líbila formulace "..měla umět stejně dobře pohybovat i v heterosexuálních... Mr. Green

Proč ten Mr. Green?
_________________
Právě smutnej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 3:20 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ephram napsal:
Tak podle tohoto hodnocení jsem buzna buznovatá.
Gagu teda cíleně neposlouchám. Šáličky nosím. Nenatřásám se. Ovšem někdy mi nějáké to gesto unikne. Nejsem dokonalý, no.


Já zase nenosim šáličky, ale poslouchám Gagu Very Happy A mam rád nakupování, resp. přesněji nedělá mi problém s podobně naladěnými lidmi strávit odpoledne v OC vč. kina, kafe, jídla a očumování/nákupu Very Happy

Ephram napsal:
Podle mě by se měla nebuzní buzna vyvarovat buzních gest, měla by umět konverzovat na různá témata, měla by být tolerantní, měla by chodit vkusně oblékaná a hlavně by měla vědět jak se oblečení nosí. Rozhodně by neměl dávat najevo jak je skvělé být gay. A hlavně by se měla umět dobře pohybovat v heterosexuálních vodách.


JJ, hezky popsaný. Jenom možná u toho vyvarování se buzních gest je zas potřeba s mírou, pokud je má člověk vyloženě otisknutý, bo by pak mohl působit taky křečovitě. Smile

friendly_hamster a když už sem u toho, tak by se mi líbila formulace "..měla umět stejně dobře pohybovat i v heterosexuálních... Mr. Green
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 3:12 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
augustus166 napsal:
Martin napsal:
A holí se? Cool


I nebuzní buzna se holí, protože chce být sexy! Wink


Protože kdo je sexy, ten mr**! Very Happy


daumen_hoch tanzt Sám bych to líp nenapsal Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 3:06 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Ephram napsal:
augustus166 napsal:
augustus166 napsal:
Martin napsal:
A holí se? Cool


I nebuzní buzna se holí, protože chce být sexy! Wink


Protože kdo je sexy, ten mr**! Very Happy


Gusto, koukám, že ty seš taky pěknej nadrženec. Very Happy


Gusto, to je moc hezké oslovení, máš u mě bludišťáka Elephante. (promin, vim, ze jsi Ephram, ale pro mě budeš prostě Elephant, líp se to pamatuje Very Happy )

"Nadrženec" no zdání asi klame Very Happy Jak by řekl Honza, já jsem spíš "rajda teoretik" nebo taky ten, kdo "šuká hlavně hubou" Very Happy Very Happy

Kdyby ses mě v reálu zeptal, co rád s klukem dělám v posteli, tak zčervenám a odpovím, že hraní karet a koukání na hokej! Very Happy Very Happy
(Zde je prostě síla interneru a navíc mi už začlo zkouškové, takže sedim doma na zadku a volné chvíle mezi učením věnuju fantazírování o sexuálních orgiích, které se asi stejně nikdy nevyplní Very Happy )

Jinak si myslím, že jsem asi nadržený úplně stejně, jako ty. Nebo ty nemáš rád sex a pěkné kluky Elephante?

Jinak definici nebuzní buzny si definoval fakt moc pěkně, asi nejlepší, kterou jsem doposud četl. Je celkem podobná té mé Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 2:50 pm
Autor Zpráva
Ephram
uživatel


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
augustus166 napsal:
Martin napsal:
A holí se? Cool


I nebuzní buzna se holí, protože chce být sexy! Wink


Protože kdo je sexy, ten mr**! Very Happy


Gusto, koukám, že ty seš taky pěknej nadrženec. Very Happy

xts napsal:
Se prostě podívám do zrcadla.

Hlavně se nemejkapuje, nenosí šáličky, nenatřásá se při chůzi, neposlouchá Gagu a nerada nakupuje oblečení Very Happy


Tak podle tohoto hodnocení jsem buzna buznovatá.
Gagu teda cíleně neposlouchám. Šáličky nosím. Nenatřásám se. Ovšem někdy mi nějáké to gesto unikne. Nejsem dokonalý, no.

Já bych tedy řekl, že nebuzní buzna by se hlavně neměla podobat standartu českého heterosexuálního muže.

Podle mě by se měla nebuzní buzna vyvarovat buzních gest, měla by umět konverzovat na různá témata, měla by být tolerantní, měla by chodit vkusně oblékaná a hlavně by měla vědět jak se oblečení nosí. Rozhodně by neměl dávat najevo jak je skvělé být gay. A hlavně by se měla umět dobře pohybovat v heterosexuálních vodách.
_________________
Právě smutnej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 1:36 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Martin napsal:
A holí se? Cool


I nebuzní buzna se holí, protože chce být sexy! Wink


Protože kdo je sexy, ten mr**! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 1:35 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Martin napsal:
A holí se? Cool


I nebuzní buzna se holí, protože chce být sexy! Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2012 12:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

A holí se? Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 9 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist