Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Gayové a antidepresiva , deprese
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Užíváš/užíval jsi někdy antidepresiva ?
Ano
36%
 36%  [ 11 ]
Ne
53%
 53%  [ 16 ]
Jen chvíli , pak jsem je vysadil
10%
 10%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 30
      Na začátek stránky  

čt leden 11, 2024 2:28 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

janicek napsal:
Může některá z těchto bylinek https://konecepky.cz/antidepresiva-bez-predpisu/ fungovat jako alternativa antidepresiv?


Nejspíš trochu jo, ale rozhodně nebude mít tak silné účinky jako antidepresiva nebo konopí. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2024 4:34 pm
Autor Zpráva
janicek
tester


Založen: 22.12.2020
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

Může některá z těchto bylinek https://konecepky.cz/antidepresiva-bez-predpisu/ fungovat jako alternativa antidepresiv?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 06, 2012 4:30 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: RE to Honza! Citovat

Honza napsal:
A nepodařenej vztah vlastně není neúspěch, spíš je to pokus, který úspěšně ukázal kudy cesta nevede a kudy už příště nejít. Takže vpodstatě úspěch - už vím, co příště nee.

S tím se na 100% ztotožňuji. Jen u mě se dá počítat do takových "pokusů" jen jeden vztah...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 06, 2012 12:04 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: RE to Honza! Citovat

augustus166 napsal:
No Honzo....co na to říct...jsem naprosto nadšenej!!! Very Happy Very Happy Very Happy


No ještě abys nebyl nadšenej, když jsem kvůli tobě vytvořil svůj nejdelší internetovej příspěvek v životě. Smile

augustus166 napsal:
jako ano, v některých věcech možná nesouhlasím,


A mohl bys to zkonkretizovat? Docela by mě zajímalo, jak vidíš svět ty.

augustus166 napsal:
spíš jsem čekal nějakou afektovanou odpověď typu...si debil nic nevíš, jdi do hajzlu! Very Happy


Poslat někoho do hajzlu umí každej debil. Když mám na něco nějakej názor, tak přece musím vědět proč, a musít ho dokázat zdůvodnit. Smile

charles napsal:
Hele, Honzo, omlouvám se, jestli ti moc šťourám do soukromí, ale kolik jsi těch vztahů vlastně měl?


Takový složitý otázky po ránu - někdy těžko poznáš, kde končí sportovní sex a začíná vztah. Ale jo, zkusím ti odpovědět: Opravdu "osudové" (děsnej termín) vztahy, který nějak významně zamávaly s mým životem, tři (z toho jeden hodně intenzivní a taky hodně krátkej). Pak asi 4 další, které mě někam postrčily, něco významného mi daly, nebo vzaly, nebo byly v něčem zlomové, (sakra, nutíš mě používat fakt děsný fráze) a to ostatní bych zaškatulkoval do krabičky úlety, testy, pokusy.

Mě se vždycky líbili kluci tak 25 let, +- 5 let. No a hafo z nich mě jako teense bralo spíš jako hračku, prostě "hele Modroočko mě balí, tak jo, pomuchláme se s kocourkem a až bude někdo jinej, kopnem ho do prdele". Jo, věděl (tušil) jsem to, ale víš co - i já umím myslet ptákem, prostě frajer se mi líbil, balil mě, tak proč to nezkusit. Když nic jinýho, tak jsem se od staršího zkušenýho frajera něco naučil a užil jsem si. Takže je ti asi už jasný, proč jsem kopačky spíš vychytával.

Nikdy jsem si nemyslel, že budu čekat a čekat a jednou přijede ten princ na bílém koni, bylo mi jasný, že suprovej kluk se musí hledat, takže metoda pokus / omyl. A nepodařenej vztah vlastně není neúspěch, spíš je to pokus, který úspěšně ukázal kudy cesta nevede a kudy už příště nejít. Takže vpodstatě úspěch - už vím, co příště nee.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 06, 2012 7:16 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Honza: "ale kopačky jsem skoro vždycky vychytával. Vykopával jsem jen dvakrát v životě"

Hele, Honzo, omlouvám se, jestli ti moc šťourám do soukromí, ale kolik jsi těch vztahů vlastně měl? Já měl pocit, že je ti tak kolem 25, tak mě dost překvapuje, jak jsi toho mohl tolik stihnout... (Rád bych upozornil, že se nejdená o žádnou ironii nebo provokaci, prostě se normálně ptám. Ze zvědavosti. Smile ).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 06, 2012 1:31 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: RE to Honza! Citovat

No Honzo....co na to říct...jsem naprosto nadšenej!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Takovouhle reakci jsem nečekal...ze začátku jsem se sarkasticky zasmál a hned chtěl připsat nějakou štiplavou poznámku...pak jsem ale četl dál...a trochu mi spadla čelist

nejdřív musím přiznat, že jsem pár věcí trochu nafouknul, aby to znělo lépe a víc markantně, tudíž jsem to možná ukázal trochu v horším světle, než jsem to skutečnosti myslel, ale teda jen málo lidí znám, co by si dokázali takto obhájit své názory...

jako ano, v některých věcech možná nesouhlasím, ale po tvém vyčerpávajícím výkladu musím říct, že tvé názory jsou naprosto rovnocenné s těma mejma...ba víc, podal jsi to v takovém duchu, že jsem zatlačen do kouta v pozici neznalého trouby, kterému někdo vysvětluje, jak to v životě chodí...to sem fakt nečekal...

upřímně, spíš jsem čekal nějakou afektovanou odpověď typu...si debil nic nevíš, jdi do hajzlu! Very Happy

teď se docela stydím za to, jak rychle jsem nad tebou zlomil hůl a zachoval se jako povrchní člověk, tak se Ti teď za to omlouvám...z toho textu je vidět, že víš, o čem mluvíš

Dal si mi lekci, díky! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 06, 2012 12:13 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
Josef II.


Dík za upřesnění.

bright napsal:
A jsi nechutně patetickej. Razz


Že bych začínal stárnout? 'Sad'
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 06, 2012 12:05 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: Josef II. A jsi nechutně patetickej. Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 05, 2012 11:50 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: to Honza!!! Citovat

augustus166:

Původně jsem tě chtěl poslat do prdele, ale pak mi došlo, že bys to v kontextu tohohle vlákna nejspíš pochopil jako další důkaz mé promiskuity a perverzity, tak ti teda odpovím.

Jako fakt mě překvapuje, že někdo, kdo mě vůbec nezná, je na fóru pár dní, přečte si několik mých příspěvků - a jeden vůbec je nepochopí - hravě vystřihne můj posudek, profil, psychoanalýzu a diagnózu na jeden zátah.

Takže:


augustus166 napsal:
Tvl Jendo, ty seš fakt borec! Very Happy Very Happy Very Happy


Konečně, že to někdo uzná! Smile

augustus166 napsal:
Tohle jsem pochopil z Tvých příspěvků: " Jsem spokojenej - jdu si zamrdat! Jsem nasranej - jdu si zamrdat! Mám hlad - jdu si zamrdat! Nudim se - jdu si zamrdat! Chce se mi spát - kašlu na to, jdu si zamrdat! Jedu na výlet = jdu si zamrdat! Very Happy Very Happy Very Happy


Nejdřív jedna oprava: mám hlad, jdu se nažrat, bo hladovýmu se mi blbě šuká - jinak souhlas. Smile

Jo, sex mě baví a jsem geneticky naprogramovanej tak, že mi fakt nestačí jednou za den odstříknout a pohoda, klídek. Jo, klíďo s bf. prošukám celou noc a jsem rád, že bf. je v tomhle naprogramovanej stejně jako já. Jo, dobrej sex mě baví a suprově se při něm odreaguju, uvolním, ... no, jestli si někdy zažil dobrej sex, tak bys mohl pochopit, o co jde. A jestli ne, tak s tím, co píšu, sice můžeš nesouhlasit, může se ti to i nelíbit, ale je to to jediný, co s tím můžeš udělat. Do šukání si fakt nenechám kecat od nikoho mimo boyfrienďáka!

augustus166 napsal:
Pro mě jedna z definic buzní buzny je i ta, že především myslí pérem a až pak mozkem..."


Bůh dal muži mozek i penis, ale jen tolik krve, aby mohl používat jedno nebo druhé. Ukaž mi někoho, kdo NIKDY nemyslel pérem! Každej! A kdo tvrdí že ne, tak tím myslí doteď. Smile

augustus166 napsal:
ať jde třeba všechno no háje, hlavně když je zadek, do kterýho to můžu narvat!!! " Very Happy Very Happy Takže soráč, ale nějak tak si tě představuju.


To si teda představuješ hooodně blbě - a ani nechápu, jakým mozkovým pochodem jsi tohle z mého příspěvku vydedukoval. Nebo že bys momentálně nemyslel mozkem, ale .... (viz vejš) ? Smile

augustus166 napsal:
Ale budiž Ti země lehká, jsme svobodní a každý ať dělá co chce, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí! Wink


Tady máš logickou chybu - až mi bude země lehká, nebudu mít ani vědomí, ani svědomí. Já na reinkarnaci nevěřím.

augustus166 napsal:
(Je mi 21 a holt mám ještě životní ideály Smile )


Neboj, to přejde. Smile

augustus166 napsal:
Teď se trochu pustím do tvých příspěvku psaných níže, neber to jako útok na svou osobu, jen mám na některé věci jiný názor a rád se o něj s Tebou podělím - i když o to asi vůbec nestojíš, ale máš to blbý!! Very Happy Very Happy


Myslíš, že to neudejchám? Udejchal jsem horší věci o kterejch ty nejspíš nemáš ani tušení. Smile

augustus166 napsal:
Píšeš, že sex je nejlepší antidepresivum - To směle vyvracím, protože mi jen málo věcí dovede zkazit náladu tak, jako špatnej sex!


Když mluvím o sexu, tak pochopitelně o dobrém sexu, blbej sex vpodstatě není sex ale druhá derivace onanie.

augustus166 napsal:
A pokud navíc je ten sex s někým, koho neznáš,


A můžeš mi ukázat jedinej můj příspěvek, kde jsem psal, že jsem se skácel do pelechu s anonymem?

augustus166 napsal:
pravděpodobnost mizerného sexu je 50%, ale spíš vyšší, protože ačkoliv jsou buzny velice sexuálně aktivní, nejsou v něm zdaleka tak dobří, jak si myslí ,nebo jak říkají a hláška typu : "praxe dělá mistra" je naprosto zcestná! Spíš naopak, tím, že mají sex tak často a s tolika lidmi už úplně ztratili nějaké hlubší prožívání a nazývají "sportovní sex" , přesně jak řekl Honza, ale to je prostě sex na hovno!


Tak jako sorry, ale myslíš si, že jsem takovej masochista, abych s někým provozoval MIZERNEJ sportovní sex? Zkus trochu přemejšlet: myslíš, že bych se snažil někoho skácet do peřin kvůli blbýmu sexu - to bych asi fakt musel myslet jen ptákem. Smile

Jo, když jsem byl single, tak jsem občas provozoval sportovní sex, ale vždycky s někým, kdo se mi líbil, byl fine a dobrej v posteli. A vždycky to muselo mít "balicí předehru" z jedný nebo druhý strany. Anonymní šuky prostě nee.

augustus166 napsal:
A každej, kdo někdy zažil (já tomu říkám kulervoucí sex Very Happy Very Happy) sex typu, že u toho rozervete polštáře, při vyvrcholení nemůžete ani dýchat a ještě 10 minut po sexu ležíte v zápalu extáze, tak tomu tyhle "rychlohonky" 5 minutový akce někde opřený o strom prostě nestačí!


Polštáře nervu, bo nemám maminku, která by je potom zašila a rvát polštáže u bf. by se mi dost vymstilo, bo je má plněný peřím, to by byl děsnej bordel. A za 5 minut se většinou udělat nedokážu, to bych musel bejt fakt děsně nadrženej.

augustus166 napsal:
já se doposud líbal pouze s 2 klukama, co to opravdu uměli...


Upřímnou soustrast! Smile

augustus166 napsal:
Takže jsem k tomuhle: sex = antidepresivum značně skeptický...


Tvoje chyba, znám dost kluků u kterých to funguje. Smile

augustus166 napsal:
dále tu píšeš, že si tvrďák, že když Ti někdo dá kopačky, tak nad tim mávneš rukou a řekneš si : "Dyt mi za to stejne nestál"


Když už mě tu tak pečlivě pitváš, tak si aspoň pořádně přečti, co jsem psal. Nevím, že bych někde psal, že jsem tvrďák, a ta věta (jsem línej ji hledat a citovat) vypadala asi takhle: Dobře mu tak, stejně si mě nezasloužil!

Myslím, že v tom je dost velkej významovej rozdíl. Ale jestli ti ty věty přijdou významově shodné, je asi zbytečné vysvětlovat ti, jak jsem to myslel.

augustus166 napsal:
Já osobně jsem taky proti nějakám velkým životním dramatům, prostě život už je takový a né vše dobře dopadá, takže člověk by se měl zas sebrat, dát dohromady a jít životem dál...ale to, jak to popisuješ Ty tak mi přijde, že ty vztahy vnímá velice povrchně a vlastně do nich neinvestuješ nic z citové banky, v tom případě ale nemůžeš předpokádat, že z takového vztahu něco bude, protože pokud 2 lidé do sebe navzájem nic neinvestují, nic nemohou získat...


Ta věta je moje obrana proti tomu, abych se depkoval víc, než je nutný. Možná, že podle tvých měřítek jsem promiskuitní kurva, co střídá chlapy, ale kopačky jsem skoro vždycky vychytával. Vykopával jsem jen dvakrát v životě. Poprvý, když se z toho týpka po měsíci vylíhnul totální chorobnej žárlivec, kterej mi udělal scénu i z toho, že "očumuju" v telce fotbalisty a podruhý (osudovej) vojáček, ze začátku děsně fajn, jenže časem byl jak urvanej ze řetězu, prostě i když dokážu lecos nevidět nebo pochopit, tak jsem ho už nedokázal "udejchat". (A dost dlouho jsem byl z tohohle rozchodu na kaši.)

augustus166 napsal:
Jinak nechci znít jako nějaký mravokárce, jsou to jen moje názory a jak říkám, taky nejsem svatej...kolikrát se mi už stalo, že jsem při těláku na plaveckém tréninku vyděl nějakého luxusního vypracovaného kluka, který se na mě usmál a já si hned v hlavě říkal : " jóó, pojď do mě, půjdem támhle za roh a pěkně si tam střihnem jednu rychlovku, bude to super!!!" - ale vím, že pravděpodobnost, že to bude takhle napoprvé mizerný je víc jak 50%, tak se snažím nejdřív dotyčného poznat a zjostit co je zač, i když mám hlavu plnou zvrhlých věcí. Snažím se nějak zachovat si dobré mravy Very Happy Very Happy


Vyděl s tvrdým ... no vlastně v tomhle kontextu ... Smile

já si v hlavě říkal : " jóó, pojď do mě, když budeš pohodovej týpek a budeš mě balit / necháš se balit, tak se s tebou, bo jsem t. č. single, možná skácím do postele celkem dost rychle a i bez kostelu.

augustus166 napsal:
A teď předpokládám, že mě Honza rovnou pošle na pranýř, nebo ještě hůře, do "darkroomu" Very Happy Very Happy


Pranýřovat tě už bohužel nemůžu, bo tuším, že tento jinak vcelku praktický a levný trest vypustila z trestního procesního práva již Marie Terezie. (Pokud se mýlím, prosím Brighta, aby mě opravil, bo historii kontinentálního evropského práva jsem nijak podrobně nestudovat) Takže pranýř už v rajonu nemáme. Ale pokud seš zaměřenej na SM, tak ti třeba můžu vykasrovat xicht a fláknout tě teleskopem po kokosu.

Jako chápu, že někdo považuje sportovní sex za totálně nemorální, ale moje nastavení morálky je prostě jinde. Jsem rád, když je láska a sex v jednočinném souběhu, ale když jsem byl single, tak radši sex bez lásky, než trénink pravačkou. Morálka je dost širokej pojem, byly doby, kdy se svobodné matky zahrabávaly za hřbitovní zdi a být dítětem z lože nemanželského bylo stigmatem na celý život. Jsou státy, kde jednomu muži přísluší právě jedna žena a jsou státy, kdy bohatý šejk může mít žen kolik chce. (btw: by mě zajímalo, jestli šejk buzertant může mít harém plnej chlapů?) Jsou lidi, co sex bez lásky neudejchaj a jsou lidi co udejchaj.

Jako jestli jsem pro tebe promiskuitní kurva, tak to beru, je to tvůj názor, kterej je jen odrazem tvého chápání morálky a máš na něj právo. Ale já mám hranici morálky někde jinde.

Jo, byl jsem i nevěrnej, když mi bylo 16, jednou - když jsem zjistil, že mi bf. zahnul. Tak jsem si myslel, že se mu tím pomstím. Akorát že jsem se pomstil sám sobě, bo jsem "po tom" měl pocit, že jsem ta největší svině na světě - takže jsem si nepomohl, akorát jsem zjistil, že s nevěrou svého boyfrienda se dokážu vyrovnat líp, něž se svojí vlastní nevěrou.

a ještě TP: když si s bf. pozveme někoho až do postele (za 4 roky co jsme spolu, tak to bylo 3x) tak to podle našeho chápání morálky není nevěra, bo to oba chceme a oba o tom víme. Sex ve spolupachatelství není trestný. Smile (ale když jsem byl teens, bylo to pro mě totálně nezkousnutelný).

charles napsal:
pokud to není jenom póza a skutečně vnímá život takhle, vlastně mu skoro závidím. My, co neustále pochybujeme a máme ty "depky", jsme na tom vlastně hůř.


Po jednom dost drsným rozchodu jsem se rozhodl, že už nikdy - OPRAVDU NIDY - se kvůli žádnému chlapovi nebudu depkovat, bo žádnej chlap mi nestojí za to, abych byl na šrot dýl, než trvá jedno průměrný číslo v posteli.

Jenže to jsem ještě neznal svého "aktuálního" boyfrienda. Takže dnes to své předsevzetí můžu doplnit asi takhle: už nikdy se kvůli žádnému chlapovi nebudu depkovat, ale kdyby se něco stalo boyfrienďákovi, tak si fofrem prostřelím makovici, bo bez něj bych tady už nikdy nebyl šťastnej. Jo, možná ti to přijde patetický, ale je to rychlý a vcelku bezbolestný řešení. Bo vím, že lepší kluk, než je můj boyfrienďák, neexistuje.

A kvůli jinejm věcem se depkovat nehodlám, bo teda mít depku kvůli nejaký pí.ovině ... to teda ani omylem. Jo jsem cynik, ale bez toho bych těžko mohl dělat svoji práci, tam je vysoká dávka cynismu občas nezbytně nutná.

howgh.


Naposledy upravil Honza dne ne květen 06, 2012 12:25 am, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 05, 2012 3:55 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

augustus166:

Ty ses teda do chudáka Honzíka pustil! Nicméně v mnoha ohledech musím souhlasit. Wink Ale: pokud to není jenom póza a skutečně vnímá život takhle, vlastně mu skoro závidím. My, co neustále pochybujeme a máme ty "depky", jsme na tom vlastně hůř.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 05, 2012 12:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: to Honza!!! Citovat

augustus166 napsal:
Pro mě jedna z definic buzní buzny je i ta, že především myslí pérem a až pak mozkem..." ať jde třeba všechno no háje, hlavně když je zadek, do kterýho to můžu narvat!!! " Very Happy Very Happy


Tak máme bod 1 Very Happy

A jinak - mno už to taky musel někdo říct. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 05, 2012 11:14 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: to Honza!!! Citovat

Honza:

Tvl Jendo, ty seš fakt borec! Very Happy Very Happy Very Happy

Tohle jsem pochopil z Tvých příspěvků: " Jsem spokojenej - jdu si zamrdat! Jsem nasranej -j du si zamrdat! Mák hlad - jdu si zamrdat! Nudim se - jdu si zamrdat! Chce se mi spát - kašlu na to, jdu si zamrdat! Jedu na výlet = jdu si zamrdat! Very Happy Very Happy Very Happy

Pro mě jedna z definic buzní buzny je i ta, že především myslí pérem a až pak mozkem..." ať jde třeba všechno no háje, hlavně když je zadek, do kterýho to můžu narvat!!! " Very Happy Very Happy Takže soráč, ale nějak tak si tě představuju.

Ale budiž Ti země lehká, jsme svobodní a každý ať dělá co chce, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí! Wink

Já taky sice nejsem žádná jeptiška, ale tohle je na mě už docela drsný! Very Happy Very Happy
(Je mi 21 a holt mám ještě životní ideály Smile )

Teď se trochu pustím do tvých příspěvku psaných níže, neber to jako útok na svou osobu, jen mám na některé věci jiný názor a rád se o něj s Tebou podělím - i když o to asi vůbec nestojíš, ale máš to blbý!! Very Happy Very Happy

Píšeš, že sex je nejlepší antidepresivum - To směle vyvracím, protože mi jen málo věcí dovede zkazit náladu tak, jako špatnej sex! A pokud navíc je ten sex s někým, koho neznáš, pravděpodobnost mizerného sexu je 50%, ale spíš vyšší, protože ačkoliv jsou buzny velice sexuálně aktivní, nejsou v něm zdaleka tak dobří, jak si myslí ,nebo jak říkají a hláška typu : "praxe dělá mistra" je naprosto zcestná! Spíš naopak, tím, že mají sex tak často a s tolika lidmi už úplně ztratili nějaké hlubší prožívání a nazývají "sportovní sex" , přesně jak řekl Honza, ale to je prostě sex na hovno! A každej, kdo někdy zažil (já tomu říkám kulervoucí sex Very Happy Very Happy) sex typu, že u toho rozervete polštáře, při vyvrcholení nemůžete ani dýchat a ještě 10 minut po sexu ležíte v zápalu extáze, tak tomu tyhle "rychlohonky" 5 minutový akce někde opřený o strom prostě nestačí!

Já ze svý osobní zkušenosti mohu i potvrdit to, že buzíci jsou nejenom v sexu "líný", ale navíc neumí ani pořádně líbat, já se doposud líbal pouze s 2 klukama, co to opravdu uměli...

Takže jsem k tomuhle: sex = antidepresivum značně skeptický...

dále tu píšeš, že si tvrďák, že když Ti někdo dá kopačky, tak nad tim mávneš rukou a řekneš si : "Dyt mi za to stejne nestál" Já osobně jsem taky proti nějakám velkým životním dramatům, prostě život už je takový a né vše dobře dopadá, takže člověk by se měl zas sebrat, dát dohromady a jít životem dál...ale to, jak to popisuješ Ty tak mi přijde, že ty vztahy vnímá velice povrchně a vlastně do nich neinvestuješ nic z citové banky, v tom případě ale nemůžeš předpokádat, že z takového vztahu něco bude, protože pokud 2 lidé do sebe navzájem nic neinvestují, nic nemohou získat...

navíc podle té odpovědi "Dyt si mě stejnak nezasloužil" ...to zní tak, že budeš trochu sobeček, ne? Very Happy zní ti tak, jako že on byl ten špatný a ty si ten dobrý, ale chyba je většinou někde uprostřed Smile

Jinak nechci znít jako nějaký mravokárce, jsou to jen moje názory a jak říkám, taky nejsem svatej...kolikrát se mi už stalo, že jsem při těláku na plaveckém tréninku vyděl nějakého luxusního vypracovaného kluka, který se na mě usmál a já si hned v hlavě říkal : " jóó, pojď do mě, půjdem támhle za roh a pěkně si tam střihnem jednu rychlovku, bude to super!!!" - ale vím, že pravděpodobnost, že to bude takhle napoprvé mizerný je víc jak 50%, tak se snažím nejdřív dotyčného poznat a zjostit co je zač, i když mám hlavu plnou zvrhlých věcí. Snažím se nějak zachovat si dobré mravy Very Happy Very Happy

A teď předpokládám, že mě Honza rovnou pošle na pranýř, nebo ještě hůře, do "darkroomu" Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 10, 2012 7:58 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Jeden čas,když sem nebyl na tom psychicky zrovna moc dobře s osobních a rodinných důvodů, je do mě docela cpaly doktoři dost a přiznám se že je občas ještě beru,ale nak mě to nezměnilo,spíš jen trochu utlumilo ,nebyl sem tak smutnej ale nic víc ,jinak pochybuji že by to jinak učinkovalo na homosexuály a jinak na heterosexuály
 
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2012 8:33 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: from Brio Citovat

honzik-atom napsal:
Brio - klidně ti to napíšu , proč jsem je bral . Protože to doma nebylo OK - otec nesnášel mého přítele ... A s přítelem to zrovna také moc neklapalo , protože spadl do alkoholu a drog a já mu nedokázal pomoci .... Proto jsem založil toto téma a ptal se jak jsou na tom ostatní. Dnes ( téměř po 2 letech ) už jsem ale skoro vysadil ....

A Tebe otec rád měl a má?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2012 7:20 pm
Autor Zpráva
honzik-atom
uživatel


Založen: 14.11.2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Jižní čechy

Předmět: from Brio Citovat

Brio - klidně ti to napíšu , proč jsem je bral . Protože to doma nebylo OK - otec nesnášel mého přítele ... A s přítelem to zrovna také moc neklapalo , protože spadl do alkoholu a drog a já mu nedokázal pomoci .... Proto jsem založil toto téma a ptal se jak jsou na tom ostatní. Dnes ( téměř po 2 letech ) už jsem ale skoro vysadil ....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2012 7:08 pm
Autor Zpráva
Nirris
uživatel


Založen: 1.1.2012
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles napsal:
Takhle zjednodušeně řečeno to asi působí komicky, uznávám...


Souhlasím si Briem... Po přečtení tohoto tématu, jsem si našel co přesně deprese znamená a jak se projevuje (sám zkušenosti nemám) a musím říct, že deprese bych opravdu nechtěl nikdy zažít. Jediné co mě potkává (asi jako každého) je že nemám "náladu", projevuje se to skoro stejně, ale v mém případě to nikdy nebylo vyvoláno mojí orientací, ani rozchodem a nikdy to netrvalo vice jak 2dny. Většinou za to mohl jen stres. Hodně asi záleží jaký máte pohled na svět - optimista/pesimista a jaký je kdo temperament - flegmatik/Cholerik/Melancholik/Sangvinik.

Libila se mi jedna věta, která popisuje depresi: "Deprese je vlastně zlomená vůle." Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2012 5:06 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Komicky rozhodně ne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2012 9:51 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Brio napsal:
A z jakých důvodů jste tedy ty antidepresiva brali? Pokud to není tajné. honzik-atom a charles?


Řekl bych, že když někdo skončí na práškách, tak k tomu většinou nemá nějaký "důvod". Prostě je to jen člověk, který se hůř vyrovnává s některými negativními životními okolnostmi, které ho sejmou víc než psychicky zdravého jedince. Takže ty "důvody" spíš vidím jako spouštěcí moment, nikoli jako příčinu. Za hlavní předpoklad k rozvinutí "depky" považuju celkové nastavení psychiky. Ty spouštěcí momenty v mém případě byly (a je dost možné že ještě v budoucnu budou) hlavně rodinné problémy (nesouvisející s mojí orientací) a také dlouhodobé přesvědčení, že život nemá smysl. Takhle zjednodušeně řečeno to asi působí komicky, uznávám... Neutral
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2012 12:05 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Koukám, od antidepresiv k dostupnosti sexu a lovu:-) Trpět opravdovými depresemi je dlouhodobá záležitost a samozřejmě gayové k depresím mohou dojít kvůli sebepřijetí. Každý jsme jiný a někdo se s tím vyrovná hned, někdo později. Ale je to jediný faktor, který u gayů může způsobovat deprese navíc než u heterosexuálů. Ostatní faktory jsou stejné s heterosexuály. V tom potom není už rozdíl.

A z jakých důvodů jste tedy ty antidepresiva brali? Pokud to není tajné. honzik-atom a charles? Rodinné, pracovní problémy? No samozřejmě nemusíte odpovídat:-)

A "depka" je oblíbené slovo u puberťáků a přebírá se jako normálně používané slovo pro stav, kdy člověka něco trápí, i když je to maličkost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 29, 2011 3:31 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Však já nesedim doma. Dokonce jsem si i založil íBójs a byl v buzinci a stejně prd. Very Happy Ale tak já bych přecijen rád i ten vztah a cit. Smile
Vlastně jeden efekt to přineslo, po x nešťastnejch zamilování se do heteráků jsem se ještě nešťastnějc zamiloval do buzny Very Happy
Ale tohle téma je o prachsprostým sexu Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 28, 2011 5:17 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

charles napsal:
A co je na tom tedy tak snadného? Respektive snadnějšího než u heteráků?


No baby k sexu vyžadujou pokaždý různý zdržující nadstandarty, tředa chození, lásku, city ..., kluk většinou se sportovním sexem ("tady a teď hned") nemá problém.

Jinak je to docela dobře vysvětlený tady:

http://www.zvraceny.cz/video/44831-zeny-a-muzi/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 26, 2011 4:05 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Honza napsal:
vyrazit na lov a zkoušet


A co je na tom tedy tak snadného? Respektive snadnějšího než u heteráků?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 25, 2011 11:00 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

xts napsal:
Snazší přístup k sexu než heteráci?


No a né snad? ... Smile

Jen se musíš trochu snažit, už jsem tu kdysi psal: Když chci kluka, tak pro to musím něco udělat, t. j. vyrazit na lov a zkoušet ... tiše sedět doma, je na hov... Doma mezi lednicí a krabicí s robertkama chlapa nejspíš nepotkáš. :- )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 20, 2011 10:13 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Snazší přístup k sexu než heteráci? Ses posral v kině. Smile

Jinak tady Seropram 20 mg dvě tablety ráno, semtam Lexaurin 3 mg.
Od 18ti. Deprese přišla nějak sama jentak z legrace, máme to v rodině.

O žádných závratných změnách osobnosti nebo nežádoucích vedlejších účincích nevim. Teď mám spíš dojem, že to na mě nepůsobí už. Ale naštěstí většinou ani nepotřebuju.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 17, 2011 6:09 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Gayové a antidepresiva , deprese Citovat

charles napsal:
No... to značně zjednodušuješ. Lidi, kteří opravdu trpí depresemi (nemluvím o tzv. depkách, jak dnes bývá nesprávně nazývána každá drobná náladová rozladěnost) mají k tomu většinou mnohem hlubší důvody. Takže bych to tak nezlehčoval. Ale neboj, s tvým přístupem k životu to tobě určitě nehrozí. Smile


Já to myslel spíš tak, že když někdo trpí depresema, tak si důvod vždycky najde. Být gay je "skvělý" důvod k depresím, ale není to důvod k tomu abys depresema onemocněl.

Kdybys někomu, kdo má deprese z toho, že je gay, dal nějakou piluli, která by z něj udělala heteráka, tak rozhodně deprese nepřestanou, jen si ten člověk najde jinej důvod a bude mít deprese dál, třeba z toho, že mu odstávaj uši.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 15, 2011 10:50 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Gayové a antidepresiva , deprese Citovat

Honza napsal:
kteří se dokážou rozložit z každý pí.oviny, stačí, aby jim ráno vlezl do boty mravenec a jsou z toho totálně zdepkovaný až do večera.


No... to značně zjednodušuješ. Lidi, kteří opravdu trpí depresemi (nemluvím o tzv. depkách, jak dnes bývá nesprávně nazývána každá drobná náladová rozladěnost) mají k tomu většinou mnohem hlubší důvody. Takže bych to tak nezlehčoval. Ale neboj, s tvým přístupem k životu to tobě určitě nehrozí. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 15, 2011 10:50 pm
Autor Zpráva
honzik-atom
uživatel


Založen: 14.11.2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Jižní čechy

Předmět: Re: Gayové a antidepresiva , deprese Citovat

charles napsal:
Honza napsal:
to jsem fakt jedinej, kdo se s teploušstvím vyrovnal rychle a bez problémů ?


Asi bych měl upřesnit, že v mém případě se nejednalo o vyrovnávání se s orientací. Antidepresiva jsem bral mnohem později z úplně jiných důvodů.


připojuji se také , nebylo to kvůlu oritentaci ......
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 15, 2011 10:43 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Gayové a antidepresiva , deprese Citovat

Honza napsal:
to jsem fakt jedinej, kdo se s teploušstvím vyrovnal rychle a bez problémů ?


Asi bych měl upřesnit, že v mém případě se nejednalo o vyrovnávání se s orientací. Antidepresiva jsem bral mnohem později z úplně jiných důvodů.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 15, 2011 9:18 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Gayové a antidepresiva , deprese Citovat

honzik-atom napsal:
Myslím , že gayové jsou na toto citlivější ....

Jako že bych se kvůli nějakýmu chlapovi cpal antidepresivama, to teda ani omylem. Kdyby mi nas...., tak bych mu na rozloučenou řekl něco moooc fajn - a antidepresivama ať se cpe on.

Jinak jsem se k tomuhle celkem rozkecal tady:
http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?p=63688#63688

honzik-atom napsal:
HT většinou jen mávnou rukou a jdou "smočit brko" jinam ....

Nejen HT! Je to to nejlepší řešení Smile ¨

Myslím, že mezi ht a gayema není žádnej extra rozdíl. V obou skupinách najdeš lidi, co berou život sportovně a z ničeho vědu nedělaj a pak tragédy, kteří se dokážou rozložit z každý pí.oviny, stačí, aby jim ráno vlezl do boty mravenec a jsou z toho totálně zdepkovaný až do večera.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 15, 2011 7:27 pm
Autor Zpráva
honzik-atom
uživatel


Založen: 14.11.2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Jižní čechy

Předmět: Re: Gayové a antidepresiva , deprese Citovat

Honza napsal:
Václav napsal:
Vyšší pravděpodobnost vzniku depresí u gayů ale považuju za takřka samozřejmou ...


Teoreticky sice máme o důvod víc k depresím, ale zas nesmíme zapomenout, že nejlepší antidepresivum je sex a k němu máme mnohem snadnější přístup, než heteráci. Takže si myslím, že to příroda šikovně vykompenzovala.

btw: to jsem fakt jedinej, kdo se s teploušstvím vyrovnal rychle a bez problémů ?



Chtěl jsem spíš vyvolat diskuzi ohledně tématu , když gay přijde o partnera a špatně to snáší . Myslím , že gayové jsou na toto citlivější . HT většinou jen mávnou rukou a jdou "smočit brko" jinam ....
Proto jsem se chtěl trochu poprat na ty antidepresiva . O Té oblblosti z nich samozřejmě vím .
Spousty lidí pak ztrácí city a všechny emoce cítí neutrálně . Někdo dokonce necítí lásku nebo potřebu mít někoho rád ....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist