Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Už si nevím rady!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

pá leden 06, 2012 11:41 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Na hlupáky budete narážet pořád. Takový je svět. Naučte se je přehlížet, důležité je, jací ve skutečnosti jste a co si o vás myslí vaše nejbližší okolí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 11:35 pm
Autor Zpráva
woody25
uživatel+


Založen: 2.1.2012
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko

Předmět: Citovat

Slug napsal:
Bude to v pohodě Smile Pro mě bylo velice osvobozující už jen to, že jsem to přiznal sám sobě. Člověk je pak se sebou spokojenější.

Viem o akom pocite hovoríš, tiež ho momentálne prežívam a nemyslel som si že sa mi bude tak zľahka dýchať keď si to priznám a zmierim sa s tým Smile Na ostatné ešte musím trochu dozrieť Wink
_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 11:12 pm
Autor Zpráva
Slug
uživatel


Založen: 22.11.2010
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Bude to v pohodě Smile Pro mě bylo velice osvobozující už jen to, že jsem to přiznal sám sobě. Člověk je pak se sebou spokojenější.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 9:39 am
Autor Zpráva
prd
uživatel


Založen: 12.10.2011
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

Ještě není zdaleka vyhráno...... A vzhledem k tomu ze jsem to uz asi dvakrát malem řekl no nevím ...Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 12:01 am
Autor Zpráva
Slug
uživatel


Založen: 22.11.2010
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Gratulace Prde Smile Osvobozující pocit že?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 04, 2012 11:16 pm
Autor Zpráva
prd
uživatel


Založen: 12.10.2011
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

Ještě jednou vám děkuji kluci. Docela jsem se a tím naučil žít. Mám sice ještě všechno před sebou, ale je mi mnohem lip Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 12, 2011 8:39 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
U leseb by ovšem konzumace prášků mohla vyvolat minimálně vážnou diskusi o povaze vztahu. Very Happy

To už by asi ani nebylo o čem diskutovat...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 11, 2011 4:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Je rozhodně výhodou HM, že toto nás asi nepotká.


U leseb by ovšem konzumace prášků mohla vyvolat minimálně vážnou diskusi o povaze vztahu. Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 07, 2011 1:52 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles napsal:
Heterák vlastně ženě v tomto směru vyhoví výměnou za sex.

A někdy ani to ne:
http://www.novinky.cz/koktejl/252753-mladik-si-po-sexu-prisel-do-lekarny-pro-prasky-starenka-ve-fronte-mu-vynadala.html
Je rozhodně výhodou HM, že toto nás asi nepotká.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 06, 2011 9:55 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Domluv se s nějakou kámoškou, ať před rodičema občas zahraje "tvou holku" a máš klid. Smile

Stačí, když ta holčina přijde jen jednou, říci si o alimenty. Rodiče hned uvidí, že je pan kolega dostatečně HT.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 05, 2011 9:20 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Domluv se s nějakou kámoškou, ať před rodičema občas zahraje "tvou holku" a máš klid. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 05, 2011 4:45 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

prd napsal:
jak reagovat na věci typu: Táta: už by sis měl najít holku a pořádně jí....


No tak samozřejmě nejjednodušší způsob je přiznat barvu, pak by asi podobné hlášky ustaly... Smile Ale jestli jsem to pochopil správně, tak ještě děláš střední školu a bydlíš s rodiči. Takže by to asi nebyl ten nejlepší nápad. Budeš muset tyhle řeči prostě nejak vydržet (většina z nás musela) aspoň do maturity. Neznám tvoje rodiče, ale pokud máš pocit, že bys po vyoutování mohl skončit na ulici, tak se asi budeš muset nejdřív osamostatnit (tedy hlavně: najít si jiné bydlení). Soucítím s tebou, na gymplu jsem zažíval stejné peklo. Bylo to nejhorší období v mém životě. Což ti ovšem skýtá jistou naději: potom už může být tvůj život jenom lepší. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 04, 2011 10:46 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

prd napsal:
poraďte mi, jak reagovat na věci typu: Táta: už by sis měl najít holku a pořádně jí....

Odpověd je snadná, zní: "Ty taky!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 04, 2011 8:32 pm
Autor Zpráva
prd
uživatel


Založen: 12.10.2011
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

Moc díky za odpovědi. Je toho fakt moc, musím se s tím srovnat! Prosím, poraďte mi, jak reagovat na věci typu: Táta: už by sis měl najít holku a pořádně jí.... a takový už mě to fakt nebaví poslouchat!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 15, 2011 11:00 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Ono jak kdo! Znám celkem dost tatínků, kteří děti sice mají, ale dokážou si život bez nich představit asi líp než dobře, až je soud nahání přes zatykače, aby na děcka aspoň platili.


Tak to je přesné. Zjednodušeně řečeno, spousta heteráků (mužů) dítě prostě nechce, protože jeho narozením přicházejí o možnost užívat si své koníčky (a to jak časově, tak finančně). Ale nakonec ho většinou stejně mají, protože žena naléhá. Heterák vlastně ženě v tomto směru vyhoví výměnou za sex. Je to vysoká cena. Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 15, 2011 10:45 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Nemať dieťa je smutné Citovat

skyper806 napsal:
charles, s týmto nemôžem súhlasiť. Mne je ľúto, že nebudem mať deti (aj keď nie som moc šikovný/zručný a neviem ako by som sa čo i len o jedno dieťa dokázal postarať).

- Tí čo majú deti v nich vidia zmysel života (nevedia si svoj život predstaviť bez nich). Je to zázrak prírody...

- Pocit, že po tebe tu nikto nezostane - nikto nebude pokračovateľom tvojho rodu a nositeľom tvojho priezviska.

- V starobe sa nemôžeš spoľahnúť na pomoc zo strany tvojho dieťaťa. Je vyššia pravdepodobnosť, že skončíš sám doma opustený alebo niekde v Domove dôchodcov..


[/quote]

Já v dětěch smysl života nevidím (upřímně řečeno, vlastně nevidím žádný jeho skutečný smysl), každý to máme nastavené jinak.

Na svém "rodu" a příjmení nevidím nic tak úžasného, aby mi muselo být líto, že nebude mít pokračovatele. Nemyslím si o sobě, že bych byl tak výjimečný, že když nesplodím potomky, bude tím lidstvo o něco ochuzeno.

Opravdu myslíš na děti jako na někoho, kde se o tebe bude starat, až budeš starý? To není pěkné, házet na někoho takovou odpovědnost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 15, 2011 12:45 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

charles napsal:
Ale to, že nebudeš mít děti, je na tom právě to nejlepší! Very Happy


Já jsem taky rád, že nebudu mít děti. Jednak si myslím, že těhotnej bych vypadal dost příšerně a určitě bych nejmíň od pátýho měsíce nemohl ani do fitka, ani na horáče a zkazil bych si svou pracně namakanou figuru. A taky nevím, kudy by mi to dítě tahali ven.

skyper806 napsal:
- Tí čo majú deti v nich vidia zmysel života (nevedia si svoj život predstaviť bez nich).


Ono jak kdo! Znám celkem dost tatínků, kteří děti sice mají, ale dokážou si život bez nich představit asi líp než dobře, až je soud nahání přes zatykače, aby na děcka aspoň platili.

skyper806 napsal:
Je to zázrak prírody...


Jj, souhlas, mamka mi často říkala, že jsem zázrak k pohledání.

skyper806 napsal:
nikto nebude pokračovateľom tvojho rodu a nositeľom tvojho priezviska.


Tohle se dá docela dobře ošéfovat heterosexuálním sourozencem.

skyper806 napsal:
V starobe sa nemôžeš spoľahnúť na pomoc zo strany tvojho dieťaťa. Je vyššia pravdepodobnosť, že skončíš sám doma opustený alebo niekde v Domove dôchodcov..


Na heteráky se spolehnout můžeš? Možná v domově důchodců skončím, ale furt budu radši tam, než abych byl na starý kolena na vejminku obklopený hromadou řvoucích vnoučat, (která budu muset každý den hlídat) a hromadou synů a dcer, (kteří mě budou osomrovávat o důchod).

Zkrátka být gay ssebou přináší samá pozitiva a sociální jistoty. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2011 11:27 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Nemať dieťa je smutné Citovat

charles, s týmto nemôžem súhlasiť. Mne je ľúto, že nebudem mať deti (aj keď nie som moc šikovný/zručný a neviem ako by som sa čo i len o jedno dieťa dokázal postarať).

- Tí čo majú deti v nich vidia zmysel života (nevedia si svoj život predstaviť bez nich). Je to zázrak prírody...

- Pocit, že po tebe tu nikto nezostane - nikto nebude pokračovateľom tvojho rodu a nositeľom tvojho priezviska.

- V starobe sa nemôžeš spoľahnúť na pomoc zo strany tvojho dieťaťa. Je vyššia pravdepodobnosť, že skončíš sám doma opustený alebo niekde v Domove dôchodcov..


charles napsal:
prd napsal:
charles napsal:
Zkus sem napsat, co přesně ti vadí na zjištění, že jsi gay. . Laughing



Co mi na tom vadí? Vlastně ani nevím.....jsem dost zmatenej:/ Asi že nebudu mít děti, postoj rodiny........



Ale to, že nebudeš mít děti, je na tom právě to nejlepší! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2011 10:03 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

prd napsal:
charles napsal:
Zkus sem napsat, co přesně ti vadí na zjištění, že jsi gay. . Laughing



Co mi na tom vadí? Vlastně ani nevím.....jsem dost zmatenej:/ Asi že nebudu mít děti, postoj rodiny........



Ale to, že nebudeš mít děti, je na tom právě to nejlepší! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2011 3:19 pm
Autor Zpráva
prd
uživatel


Založen: 12.10.2011
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

charles napsal:
Zkus sem napsat, co přesně ti vadí na zjištění, že jsi gay. . Laughing



Co mi na tom vadí? Vlastně ani nevím.....jsem dost zmatenej:/ Asi že nebudu mít děti, postoj rodiny........
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2011 3:01 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
My si o heterákách taky nic moc dobrýho nemyslíme. Smile

Ale někdy se na ně příjemně kouká.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2011 10:21 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

prd napsal:
... ale budeš se divit jaký názor tam maj lidi ke gayům...


My si o heterákách taky nic moc dobrýho nemyslíme. Smile

prd napsal:
gympl, ten nezvládám jenom kvůli tomu, protože pořád myslím na to, že jsem pravděpodobně gay. Už fakt dál nemůžu! A zhoršuje to fakt, že rodina neuznává gaye....


Být gay je stejný neštěstí, jako být heterák. A máš výhodu, že jsi na svý "teploušství" přišel dost brzo. Kdyby sis to uvědomil po svatbě, bylo by to horší.

Dost mi tvoje příspěky připomínají, co tu psal pře rokem MarMat, a schválně se koukni sem http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?t=165 , jak to bere dnes.

xts napsal:
Že se ti bude někdo smát?


Tobě se to stalo? Mě se teda zatím nikdo nesmál. (to by mohl zkusit jen jednou, hajzl heterácká!)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2011 9:35 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

prd > No jak jsem říkal, to je jejich chyba ne tvoje. A základní pravidlo nejen v tomhle ohledu je neztrácet čas s blbci a neřešit je.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2011 9:00 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Neboj, časem se ti to v hlavě srovná a budeš v pohodě. Tímhle jsme si tady prošli všichni. Já jsem z toho byl na gymplu taky dost na nervy, ale to bylo na počátku 90. let, kdy se ještě o tom moc nemluvilo a taky nebylo jak, ještě nebyl internet. Very Happy Ale dneska už máš spoustu možností, jak to s někým sdílet, jak se vypovídat atd. Zkus sem napsat, co přesně ti vadí na zjištění, že jsi gay. Tím, že to budeš muset formulovat, si to lépe ujasníš a my ti budeme moci účinněji poradit. Hlavní je ale asi jedno: kvůli tomu, že jsi gay, by ses neměl cítit méněcenně a neměl bys mít pocit, že tvůj život bude kvůli tomu horší. Časem poznáš, že je to vlastně naopak výhoda. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2011 6:52 am
Autor Zpráva
prd
uživatel


Založen: 12.10.2011
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

xts napsal:
Ale na gymplu bych se ničeho takovýho nebál, přecijen tam chodí inteligentnější lidi než na základku.


To jsem si taky myslel, ale budeš se divit jaký názor tam maj lidi ke gayům. Mám zkušenosti, že ti chytří jsou vůči gayům netolerantní a naopak Sad je to divný, ale děkuju za odpověď
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 13, 2011 10:45 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Jestli jsi gay, neni důvod se toho nijak bát nebo skrz to bejt jakkoliv smutnej. Bejt gay neni jako mít rakovinu. Nijak tě to v životě neomezuje a není vůbec nic špatnýho na tom mít některý věci jinak než většina lidí. Nebudeš kvůli tomu mít horší život. Že se ti bude někdo smát? No a co? Proč by tě měli zajímat blbci? Naopak je pozitivní, že je snáz poznáš Smile Ale na gymplu bych se ničeho takovýho nebál, přecijen tam chodí inteligentnější lidi než na základku. S rodinou je to nepříjemný, jestli je to tak, ale taky neni důvod jim to hned vyklopit..
V tvým věku ještě nemusí bejt tyhle věci definitivní a věřim, že určitý tápání a sebeuvědomování může bejt nepříjemný, ale to je přirozený a na variantě že jsi gay přeci není vůbec nic špatnýho, tak hlavu vzhůru! Kromě týhle diskuze se příp. svěř dobrýmu kámošovi/kámošce, abys to v sobě nedusil.
Každopádně rádi poskytneme psychicou podporu a pomůžeme. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 13, 2011 8:10 pm
Autor Zpráva
prd
uživatel


Založen: 12.10.2011
Příspěvky: 13

Předmět: Už si nevím rady! Citovat

Ahoj, je tomu dlouho, co jsem žačal přemýšlet nad tím, že se mou není něco v normálu. Asi tak před rokem, kdy mi ve škole všichni začali ze srandy říkat, že jsem gay, mi došlo, že mají možná pravdu. Jsem z toho hotovej! Teď jsem nastoupil na gympl, ten nezvládám jenom kvůli tomu, protože pořád myslím na to, že jsem pravděpodobně gay. Už fakt dál nemůžu! A zhoršuje to fakt, že rodina neuznává gaye....... Už fakt nemůžu. Zažil někdo někdy něco podobnýho. Poradtě porosím! Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist