Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Gay oblečení, oblékání
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

po srpen 08, 2011 3:52 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tourtnel: já to mám prej po strejdovi,ten má taky silný dioptrie.
 
      Na začátek stránky  

po srpen 08, 2011 3:18 pm
Autor Zpráva
Tournel
uživatel


Založen: 5.8.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Tournel : Tak já brýle nosil od 5 let do čtvrtý třídy a ted je mám znova asi rok a něco ale horší sou pro mě rovnátka,jo čočky ti fakt nedoporučuji jako někdy si je musím vzít ale fakt po nich aspoň teda mě pálí a slzí oči, jo jaký máš dioptrie? já mám 4 a 4,5.


No to máš teda dost dioptrií...
Já mám 1,5 a 1,75... Ale míval jsem mnohem víc. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 08, 2011 3:10 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tournel : Tak já brýle nosil od 5 let do čtvrtý třídy a ted je mám znova asi rok a něco ale horší sou pro mě rovnátka,jo čočky ti fakt nedoporučuji jako někdy si je musím vzít ale fakt po nich aspoň teda mě pálí a slzí oči, jo jaký máš dioptrie? já mám 4 a 4,5.
 
      Na začátek stránky  

po srpen 08, 2011 2:08 pm
Autor Zpráva
Tournel
uživatel


Založen: 5.8.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Tournel: No jo brýle někdy překáží ale co má člověk dělat když bez nich vidí dost rozmazaně,čočky sou naprd akorát mě vždy po nich strašně pálí a slzí oči .


Já si na brýle nestěžuju, nosím je od 4 let, takže už jsou tak nějak mojí součástí. Je to fajn doplněk. Smile Čocky jsem ještě na sobě neměl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 08, 2011 1:56 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

já mám radši než kartáček zubní nit a ústní vodu ,nevím proč ale od té doby co mám rovnátka mi to přijde lepší .

Tourtnel: No jo brýle někdy překáží ale co má člověk dělat když bez nich vidí dost rozmazaně,čočky sou naprd akorát mě vždy po nich strašně pálí a slzí oči .
 
      Na začátek stránky  

po srpen 08, 2011 1:18 pm
Autor Zpráva
Tournel
uživatel


Založen: 5.8.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Btw - co si hrál? Kleopatru? Laughing


Ne, to jsem ani nemusel. Většina profesionálních herců si obličej skutečně musí zvýraznit, aby vynikla mimika. Třeba u nás v Bezručích na Oněginovi měli všichni herci stíny a rtěnky, jindy zase celé obličeje bílé, ale to už je i na režisérovi, jak si to přeje.
Ale my nejsme profi, tak jsme si jenom zvýraznili černou tužkou oči. A ještě jsem měl zvýrazněné oči na karneval, to jsem zapomněl Smile Jinak to nemá moc smysl, protože v ostatních případech nosím brýle Cool


Jinak, abych se tedy taky svěřil, mi na obličej stačí jen takové ty "srajdy" proti akné (mám ho bohužel chronické, zděděné po obou svých rodičích) - takže gel z Mrtvého moře, antibiotika a takovej "napůl make-up napůl mast".
Na vlasy běžně nepoužívám kromě šampónu a kondicionéru nic.
Kartáček taky vlastním, eau de toilette taky mám. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 08, 2011 10:39 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Tournel napsal:
Máte nějakou zkušenost třeba s make-upem, očními linkami, stíny... Nedejbože řasenkou a podobnými?


Asi před třema rokama jsem pózoval fotografovi pro nějakou reklamu a to mě nalíčili a napudrovali komplet celýho i s těma řasenkama a očníma stínama. Moc se mi to nelíbilo, líčení dost lehtá, trvá to děsně dlouho a navíc mě po těch krémech a pudrech svědila kůže. A jednou jsem zkusil gel na vlasy, ale nějak jsem nezjistil, že by se něco změnilo, navíc když jsem se spotil, tak byl hnusně lepkavej.

Takže mi stačí mýdlo (nejlíp to tekutý), pleťový mlíko, krém, kartáček na zuby, šampón. A občas voda po holení a taková ta spešl voda na čištění kůže na xichtě. Kupuju většinou Niveu, bo néni drahá a podle toho, co mi kdo řekl, je stejně kvalitní, jako různý drahý značky. Bf to samý. Na nás teda výrobci kosmetiky fakt moc netrhnou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 08, 2011 8:58 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tak zkušenost ano, ale né osobní. Smile Někomu to ale sluší.

Krom parfémů toho mam asi největší výběr na vlasy. To jako tak podle nálady gel, pěna, lak, vosk, etc. Na ksicht... jako mam nějaký peelingy, ale to stačí jenom občas, jinak glycerinový mejdlo a nějakej krém, když se teda hodně vyděsim, co na mě kouká ze zrcadla, tak i tónovací. Laughing

Btw - co si hrál? Kleopatru? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 07, 2011 11:58 pm
Autor Zpráva
Tournel
uživatel


Založen: 5.8.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava

Předmět: Citovat

Já neřekl, že to praktikuju!
Jen když je to nezbytně nutné na pódium (už jsem zažil, že jsme si museli všichni herci zvýraznit oči...)
Jen jsem zvědavý. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 07, 2011 11:56 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Tournel > To mi přijde jako zcela absurdní představa. Ale proti gustu... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 07, 2011 11:44 pm
Autor Zpráva
Tournel
uživatel


Založen: 5.8.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava

Předmět: Citovat

A teď mě zajímá, pánové!
Máte nějakou zkušenost třeba s make-upem, očními linkami, stíny... Nedejbože řasenkou a podobnými? (Ano Matyáš už přiznal, a vy ostatní?)

Je to pro vás nemyslitelné tabu, nebo každodenní rutina? Smile Nebo si vystačíte s mýdlem, šampónem a kartáčkem na zuby? Smile

Zajímá mě to z jednoho prostého důvodu - čistá zvědavost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 07, 2011 11:00 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

okok, každý máme jiné vlasy Smile

Teda Honza a jeho BF to maj prakticky stejný jako já! Akorát já bych bez aspoň trochy gelu vypadal ještě hůř než teď Smile

Naštěstí vlasy mám hustý až moc a otec pleš nemá, tak snad to tak delší dobu zůstane Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 07, 2011 10:21 pm
Autor Zpráva
Tournel
uživatel


Založen: 5.8.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava

Předmět: Citovat

Stoprocentně to chce mnohem více práce než s kratšími vlasy. Ale já se o to starám rád. Embarassed Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 07, 2011 10:17 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Já i bf máme "hřebíkový" vlasy, takže jednou za měsíc k holiči, ob den umejt, nějak připlácnout k hlavě hřebenem a to je asi tak všechno, co s "účesem" můžeme dělat. Pak se vlasy stejně poskládají, jak chtějí.

Kondicioner nepoužívám, protože jsem nezjistil žádný rozdíl mezi mytím s / bez kondicioneru. Háro jsem míval po ramena, ale asi v 16-ti mě přestalo bavit, bo údržba vyžadovala moc práce, krátké vlasy jsou proti háru skoro bezúdržbové.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 07, 2011 9:32 pm
Autor Zpráva
Tournel
uživatel


Založen: 5.8.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava

Předmět: Citovat

xts napsal:
Já mluvim o starání některých kamarádů spočívající v každodenních 40 minutových operacích, ve kterých figurujou věci, jako kondicionér,


Hm, já mám dlouhé vlasy kousek pod ramena, a abych tak řekl, mám je rád, takže kondicionér je součástí i mé výzbroje. Rozhodně se nepovažuju za šampóna (no uvažte, dlouhé vlasy, vousy - kontury, bradka, knírek, atd...), ale nerad bych dopadl jako svůj otec, abych byl plešatý ve třiceti, takže se o vlasy snažím starat.

xts napsal:

namísto utírání omotaná hlava ručníkem, aby se vlasy nepolámaly (to jsem ani nevěděl, že jde, od tý doby používám průpovídky jako "Jestli budeš zlobit, polámu ti vlasy"),


Já měl vždycky za to, že se vlasy polámou v tom turbanu Shocked Ale ani neutírám. To by nemělo smysl - smysl to má jen u krátkovlasých...

xts napsal:

vosk a ještě něco podobnýho (lesk?), žehlička ad.
To bych měl dělat taky??


Vosk nikdy. Gel ani nic podobného (lesk??) nikdy. Ale přiznám se, že žehličku používám taky. Občas. Mám přirozeně poměrně blbě vlnité vlasy...

Ale rozhodně tahle procedura netrvá 40 minut. Very Happy Very Happy Alespoň mně ne...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 07, 2011 7:36 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No já jsem sice netušil doteď, že vlasy se mohou polámat - tedy, když mi přišly asi tedy polámané, tak jsem to vzal strojkem na půl cm, a jako zázračně i bez donace do Delf mi narostly nepolámané.

Ale spíš jsem to myslel tak, že by ses měl starat o ksicht, na vlasy máš (podivej se na fotra) ještě asi čas Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 07, 2011 7:11 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Mejt v přiměřenejch intervalech šamponem, v přiměřenejch intervalech chodit k holiči a ráno nebo než někam jdu za dát vlasům za pomocí gelu přijatelnej tvar ti přijde málo? Smile
Já mluvim o starání některých kamarádů spočívající v každodenních 40 minutových operacích, ve kterých figurujou věci, jako kondicionér, namísto utírání omotaná hlava ručníkem, aby se vlasy nepolámaly (to jsem ani nevěděl, že jde, od tý doby používám průpovídky jako "Jestli budeš zlobit, polámu ti vlasy"), vosk a ještě něco podobnýho (lesk?), žehlička ad.
To bych měl dělat taky??
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 07, 2011 6:57 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No tak já je sice mam taky krátký, ale i o ty se člověk musí starat Razz

A btw - pokud paměť neklame, si už dost starej na to, aby ses začal starat Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 07, 2011 6:24 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Jo no holení je vopruz, bez toho by byla koupelna tak půl minuty. 15 vteřin zuby, 10 vteřin fláknout si na vlasy gel a když jdu do práce jen se čtvrt hodinovým zpožděním, tak si ještě oplácnout ksicht mejdlem na obličej, což je u mě největší kosmetickej výdobytek.

Dva bi kamarádi mi vyprávěj o tom, co dělaj s vlasama a co všechno na to maj za přípravky a nástroje. Já vždycky považoval za výhodu toho bejt chlap, že takovýhle operace nejsou potřeba. To je prakticky jako začít dobrovolně menstruovat. Navíc mi nepřijde, že by na nich ty půlhodinový každodenní operace byly nějak vidět. Razz Já se nechávám stříhat na krátko a mám to vyřešený Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 1:42 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
matyáš napsal:
tak žehlit si můžeš i rovný vlasy máš je pak ještě rovnější,..


Tak hele, to teda ne !
Když je něco rovného, tak to už nemůže být rovnější,
kružnice taky nemůže být kulatější! Smile


tak já to nemyslel úplně doslova,navíc žádný vlasynejsou scela rovný
 
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 12:41 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
tak žehlit si můžeš i rovný vlasy máš je pak ještě rovnější,..


Tak hele, to teda ne !
Když je něco rovného, tak to už nemůže být rovnější,
kružnice taky nemůže být kulatější! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 10:06 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza: Asi se to taky používá jako antiteze kulmy, čili mu tu třeba tak i dýl vydrží v neporušenym stavu Laughing

Bart: 1. a to si má koupit piano? Eh? friendly_hamster

2. člověk se učí jenom proto, aby nakonec všechno zapomněl. Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 9:56 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

tak žehlit si můžeš i rovný vlasy máš je pak ještě rovnější,já taky nemám kudrnatý vlasy ,jo ty videa znám není špatnej ale znám lepší.
 
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 6:30 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: to matyáš: Citovat

Martin napsal:

A navíc máš ponětí jak dlouho vydrží kvalitní parfém? Very Happy

Mám, jiné než kvalitní si nekupuju. Dokonce vlastním klubovou kartu Sephory. Ale taky bych docela dobře mohl být bez toho. Nepomíjivé, nadčasové, jsou hodnoty ducha, pro mě především umění, literatura, hudba, film. A poznání spojené s cestováním tu- i cizozemským. Zabíjet veškerý čas něčím tam malicherným, jako je přehnaná péče o vlastní zevnějšek, je směšné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 3:36 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

matyáš: aha, tak to jo. Teda odbivuju tě, že máš tu trpělivost, mě prudí i to, že se musím holit. Potřeboval bych nějakou mast na likvidaci vousů jednou provždycky - nevíš o něčem? Smile

Martin: no to video je sice dost názorný, ale nějak nevidím žádnej rozdíl mezi začátkem a koncem. Já si vždycky myslel, že ta žehlička se používá na rovnání kudrnatejch vlasů, ale tenhle týpek má na začátku rovný vlasy na patku a na konci taky rovný vlasy na patku, tak proč to vlastně dělal?

Likvidátor pytlů neznám, asi to bude tím, že nechodím na tahy, takže ho nepotřebuju. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 2:10 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já se nedivim Very Happy

ale nějak to zřejmě vypadá asi takhle http://www.youtube.com/watch?v=5Gd9rK-lcL8 Laughing Jak jsem vyrozuměl taky má nějaké alter ego. Razz

Ale zas je to milé, že se tak staráš o to, abys vypadal dobře. Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 1:32 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

když vás zajímá co člověk múže tak dlouho dělat v koupelne:
1: žehlím si většinou vlasy
2: než si nanesu makeup,udělám oční linky a vyčistím zuby a tak , tak to nakou dobu trvá ,navíc si vždy ten ksicht tak třikrát předělám než sem spokojenej a navíc se ještě před tím sprchuji
3: a taky mi dlouho trvá oblíkání.
4: nakonec to vše musím zhodnotit před zrcadlem a to taky nějakou dobu trvá

a když jdu někdy jako moje druhý občasný já Laura tak mi to tuplem trvá.


Naposledy upravil matyáš dne čt srpen 04, 2011 9:54 am, celkově upraveno 1 krát.
 
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 12:54 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tak to samozřejmě máš pravdu, ani na jeden z tebou uvedených příkladů moc hezkej pohled neni Laughing jinak bych ještě přidal Ivanu Trumpovou Very Happy

A máš pravdu, že patlat na sebe celou řadu nějakejch výrobků asi už nikomu nepomůže (resp. tvoje kámoška má pravdu). Nicméně ze svojí zkušenosti můžu říct, že likvidátor pytlů pod očima se občas po tahu hodí, a dokonce zabírá. Very Happy

Btw - od nivey mam takovej světle modrej gel, ten a glycerinový mejdlo na běžnou údržbu v podstatě stačí Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 12:31 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: matyáš Citovat

matyáš napsal:
Tak já jsem věčně ze sebou nespokojený tak pořád na sobě něco předělávám a vylepšuji a proto jsem tam tak dlouho,

No mě jen zajímalo, co se dá takhle dlouho v koupelně dělat, bo moji bf zvládli koupelnu asi tak stejně rychle jako já, t. j. cca 15 minut. Od té doby, co jsem pořídil vanu pro dva, si dokážu poředstavit tři hodiny strávené v koupelně s boyfrienďákem, to néni problém. Ale co bych tam dělal tak dlouho sám ...? Smile

Martin napsal:
Pomíjivé? No tak s obličejem většina lidí vydrží celý život Laughing A ono to nestarání se, se s postupujícím věkem, čemuž se většina lidí taky nevyhne, docela sečte ...

Tak ono to chce asi najít nějaký rozumný kompromis, množství peněz vložené do kosmetiky není přímo úměrné nestárnutí, stačí se kouknout na Jacksona nebo Heluš Vandráčkovou.

Kámoška, co dělá kosmetičku, tvrdí, že takový ty spešl masti na vrásky, na víčka, na bradu, a kdovínacovšechnoještě jsou jen velkej podfuk, bo na údržbu xichtu stačí dodržovat běžnou hygienu a používat kvalitní krém nebo pleťové mlíko třeba od Nivei a že neustálé patlání různých spešl mastí atd. naopak situaci spíš zhoršuje.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 03, 2011 11:50 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Knížky si kupuju,už jich mám dost a na tv se moc nedivám,filmy mě nějak až na pár vyjímek moc neberou ,to radši koupím něco mojim zvířátkům nebo mojí neteři, malým sourozencům nebo přítelovi.
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist