Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy City k cizincum
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

po červen 27, 2011 11:00 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Chtěl jsem tím říct, že záminky u jednotlivých lidí jsou tak rozmanité, jako lidé samotní Razz Ergo - nevim Laughing A žádalo by si to nesmírný množství času, aby se to dalo zjistit. Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 27, 2011 9:05 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Confused Je mi líto, ale asi nejsem dostatečně inteligentní, abych to v téhle formě pochopil. Můžeš to objasnit nějak srozumitelněji pro nás tam dole? Wink Děkuji.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 26, 2011 9:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No... na to můžu akorát parafrázovat:

"Umím pojmenovat váš problém. 40 let psychoanalýzy a budete vyléčen."

Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 26, 2011 7:21 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Aha, a proč si hledají ty záminky?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 26, 2011 4:41 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Právě naopak, Karle Smile Nemyslím, že nemají příležitost. Spíš jsem to myslel tak, že si mnozí podvědomě hledají záminky proč "to nejde".

A to ať už jde o "jenom sex" (budiž), nebo vztah. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 26, 2011 3:56 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Ono když na "to" člověk myslí celý dny a nemá se kde "vybít", tak si to svojí daň na mozku vybere.


Připojuji se k diskuzi. Smile Téma, které jste v předchozích dvou příspěvcích načali, se mi totiž "hodí do krámu". V poslední době mi tyhle věci dost vrtají hlavou, a to asi proto, že jsem sám taky neustále nadrženej jak prase. Embarassed Myslíš to tak, Martine, že u gayů je obvyklejší, že se nemají s kým sexuálně vybít? Ono se to asi nedá objektivně zhodnotit, to bychom museli mít nějaký reprezentativní průzkum. Nicméně pozoruji, že většina HT v mém okolí (mužů i žen) je na tom dost podobně, i když mají k dispozici větší výběr potenciálních (sexuálních) partnerů. Tak nevím...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 26, 2011 3:11 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tak když chceš diskusi Very Happy

Máš pravdu, že jisté deformace jsou způsobeny deprivací.. ovšem neřekl bych že to souvisí se sexem (míněno samotnou činností). A pokud, tak spíše s jeho nedostatkem u mnohých gayů. Ono když na "to" člověk myslí celý dny a nemá se kde "vybít", tak si to svojí daň na mozku vybere.

Na druhou stranu je pravda, že si lidé (nejen gayové) často pletou sex s "blízkostí". Přechodným pocitem ovšem trvalý stav mysli nenahadíš. Jak jsem se poučil v teenagerovských letech s holkama Laughing

Jinak jsem ale nepochopil tvoje věty o "primitivních klucích" Smile Asi mne to dostatečně nepolidštilo Laughing Resp. mi to přijde v konfliktu s "tvým" primitivně krásným přítelem z JA. Shocked
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 26, 2011 11:19 am
Autor Zpráva
Libera Speranza
uživatel


Založen: 17.6.2011
Příspěvky: 9

Předmět: Citovat

charles napsal:
Libera Speranza napsal:
Tak je to primitivně krásné.


Hezky napsaný. Škoda, že tyhle "primitivně krásný" věci se nemůžou dít pořád.. Ale to bychom si jich asi tolik nevážili.



Ano, ale takové zážitky jsou nám všem důkazem, že nesmíme ztrácet naději. Samozřejmě že najít vztah v naší komunitě je mimořádně těžké, což je dáno nejen oním ?nízkým? číslem, ale taky jistou osobnostní deformací. To nemyslím jako zvlášť nějaký odsudek, ale ani jako lítost, zkrátka jen jako fakt, se kterým se musí počítat, a sice že gay kluci jsou jaksi sexem deformovaní... snad je to způsobenou určitou deprivací v pubertě, kdy více jak každý druhý HT má holku, kdežto u nás tomu tak není. To někdy potom daným osobám ubírá na osobním taktnosti. Ale o tom jindy, vzbudí-li to nějakou diskusi. Zde chci hlavně říct, že nikdy nic nesmíme hodit za hlavu. Já na nynější vztah čekal snad 10 roků, což z části bylo způsobeno mou nevyoutovaností. Když už jsem se pomalu smířil s tím, že citovou náplní mi bude jen sem tam nějaký sex-date, přišel tento vztah. Jeho pokračování na dlouhou dobu je sice nereálné, ale i tak je to krásné a je dobré z toho čerpat všechno pozitivní, co lze potom i předávat dál. I pro tu krásnou náhodu ale musíme být aktivní (myšleno ve zcela obecném významu Very Happy ), poznávat, poznávat a poznávat. Přitom se snažit být toleratní, ale hned v začátku odmítat primitivnost, i kdyby se jevila přitažlivá. Primitivní kluky žádné argumenty nepolidští, zkušenost je nesdělná. Pokud ji sami neprožijí ,nikdy vás nebudou brát jako sebe samotné, což je, myslím, základ každého dobrého vztahu mezi lidmi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 25, 2011 5:05 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Libera Speranza napsal:
Tak je to primitivně krásné.


Hezky napsaný. Škoda, že tyhle "primitivně krásný" věci se nemůžou dít pořád.. Ale to bychom si jich asi tolik nevážili.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 25, 2011 2:12 am
Autor Zpráva
Libera Speranza
uživatel


Založen: 17.6.2011
Příspěvky: 9

Předmět: Citovat

to Libor: Jediné, čeho se bojím, je skutečnost, že za pár dní se vrací do jižní Ameriky, tisíce killometrů daleko. Je ještě hodně mladý a nemá představy o budoucnosti moc ujasněné, takže naděje, že bychom nějakým způsobem spolu zůstali jsou malé. Není např. jisté, že by se vrátil do Evropy atd. Je to má první naplněná láska. On si tuto vzácnost ještě uvědomovat nemůže, protože si nějakými letitými zkušenostmi s homosexulitou neprošel. Proto s ním o těch věcech nemluvím, neříkám mu, jak je pro mě jedinečný, protože by to stejně nemohl pochopit. Jeho cizinecká odlišnost mě naopak fascinuje. Znám teď pár lidí z latinské Ameriky.. všechno studenti (což může hrát jistou roli) a jsou mně obecně velmi sympatičtí. Jednímz jejich apsektů je, že příliš nevyjadřují pocity slovy i své zážitky nějak křiklavě nesdělují... naopak jsou více tělesní.. hned se z druhýma objímají, mají neustále dobrou náladu, když už mluví, tak se orientují na druhé. O svých úspěších jen tak něco procedí mezi zuby a třeba až po dlouhé době. Ale zpět k příteli... jeden takový banální zážitek z našeho setkání... bydlíme od sebe docela daleko a scházíme se v jednom městě na půli cesty mezi námi. Naposledy nám to vycházelo nějak tak, že bych na něj musel dlouho na nádraží čekat, ale přesto jsme se tak dohodli... a já přijedu na nádraží a on už tam čekal s tím, že dnes utekl ze školy, abych tam nebyl sám. to mně samozřejmě ale neřekl přímo. Jen řekl, šel jsem dřív ze školy, ale ve výsledku čekal on tu hodinu na mě. Tak je to primitivně krásné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 24, 2011 8:45 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Libera Speranza napsal:
"Jo, mám tuhle zkušenost, nebylo to špatný, ale po čase se objevil dost zásadní problém. Ten týpek byl prostě trochu jinej, než já, což zezačátku nebylo poznat, nevím jak to přesně popsat - prostě některé situace (dalo by se říct krizové stavy) řešil dost jinak. Nevím, jestli to bylo odlišnou mentalitou Latinos, nebo jeho zvykama a výchovou, ale spíš tím prvním. Prostě kluk, který vyrůstá na druhé straně zeměkoule je trochu jinej, než Evropan, takže počítej s tím, že tě občas může dost překvapit."

Díky, Honzo. To je přesně jedna z odpovědí, na které čekám. Mohl bys to rozvést. Osobně u něj něco podobného zatím nepociťuji. Možná je to tím, že je hodně Europe-friendly, má to tady opravdu rád, a to žije v údajně chladném Švýcarsku, Very Happy možná je to taky tím, že přece jej jen neznám dokonale.


Je něco čeho se bojíš ve vztahu s cizincem? Povídáte si třeba i o těhle starostech? Odhalil ti trochu odkud pochází, jak si představuje žít? Pokud v tom máte soulad tak to může mezi vámi i dobře fungovat Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 19, 2011 12:29 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Libera Speranza napsal:
Mohl bys to rozvést. ...


To se těžko popisuje ... třeba byl dost impulzivní a když někdy ""vybuchnul" tak startoval na první našlápnutí a hned v plný parádě. Co říkal nevím, bo v těhle situacích mluvil španělsky, takže jsem mu vůbec nerozuměl. A byl dost žárlivej - nebo spíš takhle: to co je u evropana běžné chování ke kámošovi, třeba plácnutí po zádech, bylo pro něj už moc důvěrné gesto.

Ale je možné, že ten můj latinos byl dost jinej, než ten tvůj. Můj byl vyučený automechanik, co odjel do Evropy za prací.

Taky jsem se s ním nikdy nebavil o náboženství, to bylo téma na kterém bychom se určitě neshodli. A nesnášel některá evropská jídla.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 19, 2011 11:44 am
Autor Zpráva
Libera Speranza
uživatel


Založen: 17.6.2011
Příspěvky: 9

Předmět: Citovat

"Jo, mám tuhle zkušenost, nebylo to špatný, ale po čase se objevil dost zásadní problém. Ten týpek byl prostě trochu jinej, než já, což zezačátku nebylo poznat, nevím jak to přesně popsat - prostě některé situace (dalo by se říct krizové stavy) řešil dost jinak. Nevím, jestli to bylo odlišnou mentalitou Latinos, nebo jeho zvykama a výchovou, ale spíš tím prvním. Prostě kluk, který vyrůstá na druhé straně zeměkoule je trochu jinej, než Evropan, takže počítej s tím, že tě občas může dost překvapit."

Díky, Honzo. To je přesně jedna z odpovědí, na které čekám. Mohl bys to rozvést. Osobně u něj něco podobného zatím nepociťuji. Možná je to tím, že je hodně Europe-friendly, má to tady opravdu rád, a to žije v údajně chladném Švýcarsku, Very Happy možná je to taky tím, že přece jej jen neznám dokonale.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 19, 2011 11:28 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Libera Speranza napsal:
Zpátky k mé otázce.. chtěl jsem spíše poznat Vaše osobní zkušenosti... třeba ještě někdo napíše.. např. prožívání vztahu Latinoameričan a Evropan.


Jo, mám tuhle zkušenost, nebylo to špatný, ale po čase se objevil dost zásadní problém. Ten týpek byl prostě trochu jinej, než já, což zezačátku nebylo poznat, nevím jak to přesně popsat - prostě některé situace (dalo by se říct krizové stavy) řešil dost jinak. Nevím, jestli to bylo odlišnou mentalitou Latinos, nebo jeho zvykama a výchovou, ale spíš tím prvním. Prostě kluk, který vyrůstá na druhé straně zeměkoule je trochu jinej, než Evropan, takže počítej s tím, že tě občas může dost překvapit.

Libera Speranza napsal:
Myslíte, že my Evropané se vzdáleným kontinentům více líbíme?


Když existujou Evropani,kterým se líbí Latinos (třeba já), tak to určitě funguje i obráceně - určitě budou existovat Latinos, kterým se líbí běloši. Myslím, že to funguje napříč všema rasama.

Libera Speranza napsal:
S tímto jeho vnitřním comming outem může více lehce dojít ke snaze navazovat další kontakty. Když to vyšlo jednou, výjde to podruhé. ... ale po čase by si stěží nevybral.


A ty ho znáš tak málo, že nepoznáš,jestli je to férovej týpek, nebo děvka, co zahne za prvním rohem ? ....

Libera Speranza napsal:
K otázce jeho návratu do Evropy... on by velmi rád, ale musí ještě dodělat doma maturitu..Very Happy


Ale to je přece ideální situace. Zajede si domů odmaturovat a nic mu nebrání (pokud tě má fakt rád), aby se vrátil do Evropy. Je mu 18 let, takže k maturitě to nemá daleko, ne ? A jestli se už nevrátí, tak o tebe asi až tak moc nestál. Je to rozhodně lepší, než kdyby chtěl abys jel k němu - psal jsi, že bys tam nemohl pracovat ve svém oboru a navíc Latinská Amerika je katolická, takže to tam moc gay friendly nebude. A tady máš výhodu "domácího trávníku".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 18, 2011 11:46 pm
Autor Zpráva
Libera Speranza
uživatel


Založen: 17.6.2011
Příspěvky: 9

Předmět: Citovat

A ještě k tomu vzhledu a krátkému vztahu. Jde o to, že jsem jeho první kluk. Tzn. že jsem mu dal určitou odvahu do toho, že láska mezi kluky může existovat, což pro něj pro katolíka z JA není jednoduché. S tímto jeho vnitřním comming outem může více lehce dojít ke snaze navazovat další kontakty. Když to vyšlo jednou, výjde to podruhé. V jeho případě kdyby odhalil na nějakém foru sve fotky, tak ma do chvilky plnou schránku vzkazů. Všichni sice víme, jakého charakteru tyto vzkazy bývají, ale po čase by si stěží nevybral.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 18, 2011 11:36 pm
Autor Zpráva
Libera Speranza
uživatel


Založen: 17.6.2011
Příspěvky: 9

Předmět: Citovat

Díky za rychlé odpovědi. Abych objasnil některé neurčitosti, tak něco přes dvacet znamená v mém případě 26.Very Happy Snad to není moc drzé, ale aspoň to vysvětluje toho mladíčka.Wink
Jinak mně nešlo, abyste mně radili v mé situaci, za což ale taky děkuji. Konkrétní podmínky znám stejně nejlíp já, a jak jsem napsal ve prospěch vztahu nesvědčí.. tj. tak krátkodobost poznání. Přesně to jeden z vás napsal, že "snad duševně" se nedá považovat za lásku nebeskou. Na druhou stranu jsem neměl v lásce s kluky moc zkušeností, což mě vede asi k silnějšímu prožívání toho současného a zároveň k poněkud rozumově zakrnělému formulování problému.Smile
Zpátky k mé otázce.. chtěl jsem spíše poznat Vaše osobní zkušenosti... třeba ještě někdo napíše.. např. prožívání vztahu Latinoameričan a Evropan. Myslíte, že my Evropané se vzdáleným kontinentům více líbíme? K tomu docházím na základě povrchní zkušenosti porovnávání komplimentů od "běžných" evropských kluků s komplimenty onoho Jihoameričana a z poslední doby třeba ještě Filipínce... ale jinak ještě lépší by byly nějaké ty kulturní zkušenosti.Smile
K otázce jeho návratu do Evropy... on by velmi rád, ale musí ještě dodělat doma maturitu..Very Happy Tak se mi introspektivně zdá, že je to všechno moc zvrhlé. Alespoň jsem si to zde po napsání těch řádků mohl uvědomit.Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 18, 2011 3:58 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Obecně souhlasím s brightem.

A né, s latinoameričany sice zkušenosti nemám, ale nestěhoval bych se za láskou x tisíc km, bez jakéhokoliv jištění. Zůstává otázka proč né ON k tobě? Smile

Jinak - propadnutí vztahu "snad" duševně se fakt nedá považovat za lásku nebeskou Smile

Připamíná mi to trochu příběhy (nakolik sou autentické nevím), různých žen, co se přestěhovaly ať už do Kalábrie, nebo do Sudánu, za svým "vyvoleným" a najednou byly překvapené prostředím v jeho rodině, a tím, že si tam neřeknou ani o chleba, natož o adresu ambasády. Smile

PS: nepamatuju se, že bych v "20 a něco" (za což považuju 21-2), řekl o někom 18 letym, že je "mladíček".... mno

Ostatně to bych neřekl ani dneska, spíš tak v padesáti Laughing

PPS: proč by měl být hezký vzhled známkou krátkého vztahu? Shocked
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 17, 2011 11:47 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Myslím, že ve dvaceti, zejména pokud člověk ještě ani nezačal praktikovat obor, který vystudoval, se ještě dá začít jinde "odznovu". Ale pokud jde o kluky z Latinské Ameriky, řekl bych, že ti spíše utíkají před představami svých rodin o tom, jak se ožení a založí rodinu, do Ameriky a Evropy. Nebylo by tedy lepší mu nabídnout, ať přijede za tebou?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 17, 2011 10:16 pm
Autor Zpráva
Libera Speranza
uživatel


Založen: 17.6.2011
Příspěvky: 9

Předmět: Jak dál? Citovat

Ciao všichni, jsem moc rád, že i mezi českými kluky existují vřelé vztahy k cizincům. Mám na zkušené otázku. Když jste se rozhodli žít s nějakým cizincem vzdali jste se pro to něčeho a nakolik? Byli jste ochotni se za svým klukem odstěhovat, i když jste pochopitelně neměi jistotu, že to dlouhodobě bude vycházet. Studuji teď v zahraničí a poznal jsem zde jednoho moc milého cizince z jižní Ameriky. Propadl jsem našemu vztahu naprosto tělesně a snad i duševně, protože je mimořádně laskavý, pozitivně naladěný, chytrý atd. Je to ještě 18 letý mladíček, já mám něco přes 20. Nikdy bych něvěřil, že i mezi naší komunitou mohu najít někoho zcela podle svých představ. Otázka je, co dál. Za pár týdnů se vrací domů... tedy tisíce kilometrů daleko. Já budu za chvíli se svým studiem hotový, bohužel se nejedná o obor, který by šel jednoduše praktikovat v cizině, navíc španělsky vůbec neumím. Přesto našel se mezi vámi někdo, kdo byl ochoten jít kvůli vztahu daleko do zcela jiného prostedí, kdo pro to zahodil své vzdělání? Vím, že je to dotaz víc než naivní, sám si na něj vlastně odpovídám, zvlášť tehdy, když zvážím, že se přece jen neznáme dlouho, jsem jeho první kluk, je mimořádně hezký atd., což jsou všechno perspektivy krátkého vztahu.Smile Přesto by mě zajímalo, zda byl někdy někdo někdy ochoten jít proti proudu a říct si, že láska je pro něj v životě nejpodstatnější a ostatní se jí už poddá..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 22, 2011 8:59 pm
Autor Zpráva
Dalal91
tester


Založen: 22.3.2011
Příspěvky: 1

Předmět: Jedna osoba Citovat

Aaall napsal:
No, přímo tělesný kontakt ani nic podobného jsem s cizincem neměl. Ale můj otec je cizinec (Afrika). Pozor na ně, ve vztahu nevydrží. Jsou to parchanti s jednou osobou být asi nedokážou Evil or Very Mad . Teď jdu sám proti sobě, ale přece jen jsem napůl a vyrůstal jsem v jiném prostředí. Very Happy Možná je to dáno tou rozdílnou kulturou.


Já s Afričanem nějakou chvíli chodil, sexy kluk co sqěle líbal Smile a měl nadělíno dole i nahoře. Máš pravdu na vztah to nebylo, byl muslim tak to ani nešlo, ženatej s Češkou a s dětma. Jestli parchant, to nevím. Stejně to bylo fajn, klidně bych si dal repete.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 05, 2006 2:52 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kypr a Francie a Afrika Citovat

valbo napsal:
Teď bylo na setkání náctiletých, kam jsem se bokem přichomítl povídání o Francii,
o tom, jak se tam žije a tak.
Bylo to moc zajímavé. Ten kluk Benjamin, šel na stáž sem a kupodivu ho dali na pokoj s Gayem z Kypru, kde to taky nemaj moc jednoduchy, ale taky povídal o vztahu s Afričanem která¨ý měl a o tom, že ve Francii to není žádný med a že tam existuje velká diskriminace.


Musí to být opravdu zajímaý příběh... Nesnadný a velmi zajímavý. Lidský
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 01, 2006 2:44 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Kypr a Francie a Afrika Citovat

Teď bylo na setkání náctiletých, kam jsem se bokem přichomítl povídání o Francii,
o tom, jak se tam žije a tak.
Bylo to moc zajímavé. Ten kluk Benjamin, šel na stáž sem a kupodivu ho dali na pokoj s Gayem z Kypru, kde to taky nemaj moc jednoduchy, ale taky povídal o vztahu s Afričanem která¨ý měl a o tom, že ve Francii to není žádný med a že tam existuje velká diskriminace.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 7:19 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jste spolu jeste? Citovat

Kuba napsal:
Ne. Ten vztah zhroutil. Byl jsem s ním 7 let, pak sám téměř 7 let, a právě začíná něco báječného. Jsem docela optimistický.


At se dari
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 6:46 pm
Autor Zpráva
Kuba
uživatel


Založen: 16.2.2006
Příspěvky: 8

Předmět: Jste spolu jeste? Citovat

Ne. Ten vztah zhroutil. Byl jsem s ním 7 let, pak sám téměř 7 let, a právě začíná něco báječného. Jsem docela optimistický.
_________________
Chci jenom rict, ze nesjem rodily mluvci cestiny, tak prosim o trpelivosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 10:32 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: c Citovat

Kuba napsal:
citace:
Mel jsi intimnejsi vztah s klukem v Cechach a u vas? Jaky byl mezi tim rozdil..


Ano, měl jsem českého partnera. Potkali jsme se tady, kde jsme bydleli spolu na tří roky a pak jsme přestěhovali k mně náhodou na tří roky taky. Ten rozdíl je v tom, že jsem ho našel práci, poskytoval ubytování a dovolenou, atd. když jsme bydleli ještě v Česku. A dělal jsem všechno pro něho tam. Takže do nějaké míry rozdíly nebyly tak značné. Ale stejně chudáček se musel rychle učit angličtinu, přizpůsobit k mým kamarádům, novým stylům života a dost zakládním věci. A zvládl všechno.

O byl mladý a když jsem byl já tak mladý, taky jsem potřeboval něčí pomoc, rádu i různou podporu. Asi to zní, jako mladík vykořisťuje staršího. To pochybuji ... ein Bischen. Ale sedm roků spolu s ním ještě považuji za nenahraditelné období. A taky neopakovatelné!

Jste spolu jeste?

Mimochodem nejsem Černoch. Ale nemám v zásadě nic proti vztahu s Černochem, Cikánem, Vietnamcem, kýmkoliv ... pokud je dobrý člověk, kterého bych mohl mít rád.

_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 02, 2006 5:42 pm
Autor Zpráva
Kuba
uživatel


Založen: 16.2.2006
Příspěvky: 8

Předmět: Citovat

citace:
Mel jsi intimnejsi vztah s klukem v Cechach a u vas? Jaky byl mezi tim rozdil..


Ano, měl jsem českého partnera. Potkali jsme se tady, kde jsme bydleli spolu na tří roky a pak jsme přestěhovali k mně náhodou na tří roky taky. Ten rozdíl je v tom, že jsem ho našel práci, poskytoval ubytování a dovolenou, atd. když jsme bydleli ještě v Česku. A dělal jsem všechno pro něho tam. Takže do nějaké míry rozdíly nebyly tak značné. Ale stejně chudáček se musel rychle učit angličtinu, přizpůsobit k mým kamarádům, novým stylům života a dost zakládním věci. A zvládl všechno.

O byl mladý a když jsem byl já tak mladý, taky jsem potřeboval něčí pomoc, rádu i různou podporu. Asi to zní, jako mladík vykořisťuje staršího. To pochybuji ... ein Bischen. Ale sedm roků spolu s ním ještě považuji za nenahraditelné období. A taky neopakovatelné!

Mimochodem nejsem Černoch. Ale nemám v zásadě nic proti vztahu s Černochem, Cikánem, Vietnamcem, kýmkoliv ... pokud je dobrý člověk, kterého bych mohl mít rád.
_________________
Chci jenom rict, ze nesjem rodily mluvci cestiny, tak prosim o trpelivosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 4:35 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Dotaz Citovat

Kuba napsal:
Diky za poklonu ale musím přiznat, že hodně používám slovníky a různé pomůcky, když píšu v češtině. Pro dnešní příspěvku jsem poprosil rodilého mluvčího o korekturu. Věř mi, aspoň deset překlepů našel. Ale vím, že musím stát na vlastních nohou … třeba teď.

Doufám, že můžeme pokračovat s tématem, Nechci být omezen jazykem a chci se účastnit v tom fóru. Zajímá mě. A jak jsem schopný poznat, úroveň zdejších příspěvek je vyšší než v jiných podobných fór.

Zase díky za kompliment.

Kuba


Odkud pochazis? Mel jsi intimnejsi vztah s klukem v Cechach a u vas? Jaky byl mezi tim rozdil.. Dalsi mozne tema je, treba to jak funguje vzdtah ceskeho kluka a treba cernouska..? Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 1:21 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: definice Citovat

O těch kteří pochází z jiných kultur ale bydlí spolu, v Česku třeba Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 1:18 pm
Autor Zpráva
Kuba
uživatel


Založen: 16.2.2006
Příspěvky: 8

Předmět: definice Citovat

Asi máme různé definice pojmu „mezinárodní vztah“. Mluvíme o vztahu mezi dvěma Čechy, kteří bydli v různých zemích, anebo o těch kteří pochází z jiných kultur ale bydlí spolu, v Česku třeba?
_________________
Chci jenom rict, ze nesjem rodily mluvci cestiny, tak prosim o trpelivosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 1:14 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: A co mezinárodní vztahy? Citovat

Libor napsal:
....... Me napadly zas ekulturni rozdily v takovem vztahu dvou kluku z jinych kulturnich okruhu Smile

To je určitě pravda Libore, to mě nenapadlo Wink .

Když ono slovíčko cizinec je široký pojem. Je nespočet různých národností a kultur a s některými bych měl určitě problém. Nikoliv pro přátelství ale pro trvalejší vztah určitě..
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist