Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku a co vy?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

pá červen 24, 2011 3:59 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: to charles Citovat

kapka napsal:
hloupý spoluzak ht:"chtel bys od ní čouda (pozn. Twl nadrženci)? Já: "ani ne"


weint_vor_lachen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 24, 2011 3:52 pm
Autor Zpráva
kapka
uživatel


Založen: 22.6.2011
Příspěvky: 10
Bydliště: ÚSTECKÝ KRAJ

Předmět: to charles Citovat

Dik moc Smile co se tyče toho chasníka (best word ever! Laughing ) sami hátéčka zatim... prej kluci ve škole se bavi o nejaky australance..\nyní citace\ hloupý spoluzak ht:"chtel bys od ní čouda (pozn. Twl nadrženci)?
Já: "ani ne" (pozn. Oni to neví... a ani je to ještě nenapadlo... na to ze se takhle chovam porad)
Voni ze me byli mimo... Very Happy takovejch lidi potkavam dene 20... Cool
_________________
Ve škole je to fakt samej debil,blbeček,debil,blbeček,deil,blbeček... jenom tmahle vzadu sedim ja a nestačim se divit
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 23, 2011 4:36 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Milý kapko, moc se mi líbí, jak jsi napsal, že tě strašně baví být gay. Zaprvé proto, že přesně takhle to taky cítím, a za druhé proto, že ti moc přeju, že jsi na to přišel už ve třinácti letech. Já jsem ve třinácti už taky věděl, že se mi líbí chlapi, ale užívat jsem si to začal až tak někdy kolem dvaceti. Předtím jsem se pořád bál své budoucnosti, vůbec jsem si nedokázal představit, jak vlastně budu žít. Smile To ale zjevně není tvůj případ. Podle tvého písemného projevu se zdá, že jsi inteligentní kluk a máš sympatický postoj k životu. Tak ti přeju, aby sis brzo našel nějakýho hodnýho chasníka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 23, 2011 6:21 am
Autor Zpráva
kapka
uživatel


Založen: 22.6.2011
Příspěvky: 10
Bydliště: ÚSTECKÝ KRAJ

Předmět: marmat (malem bych zapoměl :p ) Citovat

Moje originalni segra kupuje tak možná tužky... a kreelí jenom stromy na bsolventskou práci (maluje faaaakt dobře) na časopisy jí neužije Smile)[/list]
_________________
Ve škole je to fakt samej debil,blbeček,debil,blbeček,deil,blbeček... jenom tmahle vzadu sedim ja a nestačim se divit
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 23, 2011 6:12 am
Autor Zpráva
kapka
uživatel


Založen: 22.6.2011
Příspěvky: 10
Bydliště: ÚSTECKÝ KRAJ

Předmět: :) Citovat

Martin: haha ,,vcelku" Very Happy
Xts: děkuju moc docela se toho bojim ale narodil jsem se jako optimista a budu se toho držet jako klíště.. tanzt
_________________
Ve škole je to fakt samej debil,blbeček,debil,blbeček,deil,blbeček... jenom tmahle vzadu sedim ja a nestačim se divit
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 22, 2011 11:59 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Kapka > To je hezký, jak se na tom "plavíš" Very Happy
Tak mně se ještě někdy ve 13ti líbily dvě holky (po sobě, ne naráz), (ale to mě ještě ani nenapadlo, že bych si je měl představovat bez oblečení Smile ) A pak se objevil kluk, a já si říkal "sakra, že já k němu cejtim to samý co k ní") a pak už nějak zůstalo u těch kluků, se všim všudy, a holky nezájem. Teď ještě nějakýho najít, když už mi táhne na 25. A tobě přeju totéž Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 22, 2011 9:22 pm
Autor Zpráva
MarMat
uživatel


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No. Ve zkratce. Tak cca v 11-12. Takovej časopis o autech a byla v něm dvoustránková reklama na plavky, na jedný straně holky, na druhý kluci. Po pár "přečteních" mi to v celku došlo. Cool


to je sranda, já si vždycky tajně prohlížel ségry časopisy a hned jsem nalistoval fotografite polonahých kluků, ty holky mě nic neříkali:D
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 22, 2011 9:19 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No. Ve zkratce. Tak cca v 11-12. Takovej časopis o autech a byla v něm dvoustránková reklama na plavky, na jedný straně holky, na druhý kluci. Po pár "přečteních" mi to v celku došlo. Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 22, 2011 9:10 pm
Autor Zpráva
kapka
uživatel


Založen: 22.6.2011
Příspěvky: 10
Bydliště: ÚSTECKÝ KRAJ

Předmět: a co vy? Citovat

Ahoj, je mi 13 a to ze sem gay me strasne bavi. Jak dlouho to beru takhle? Ani moc ne. Když jsem byl malej kamarádi mě strašili,že sem gay a já se (bez urážky) bál. Pak jsem to vypudil z hlavy. No a potom si to nepamatuju (myslim ten přechod) až jsem se jednou díval na zprávy a tam byl chlápek a řekl jsem si : ten je hezkej. A od tý doby mě baví že jsem vobešel přírodu (hej jak si uplně myslela ne? ) ale nikomu jsem to zatím neřekl. Do včerejška to pro mě bylo všecko co jsem chtěl (prozatím) vědět. Včera jsem četl ČILICHILLI (iestli znáte) v tomto díle o gayích a napadlo mě že jsem byl sobec Sad tak mě teď zajímá - jak jste se vy stali (y je gramaticky holčičí písmeno Very Happy ) , či jak jste se začali brát jako gay ( to je taková ta hustá partička co je na ní příroda krátká :p) děki za odpovedi (bez hacku se stejne pise nejlip)
_________________
Ve škole je to fakt samej debil,blbeček,debil,blbeček,deil,blbeček... jenom tmahle vzadu sedim ja a nestačim se divit
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist