Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Pro všechny příchozí a nováčky ... zapoj se do povídání
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Další

pá duben 08, 2011 4:41 pm
Autor Zpráva
JimmyDrago
tester


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 5
Bydliště: Louny

Předmět: Já? Citovat

Já jsem dělal na Kladně. Slováků a poláků jsem si užil až až. Až tě někdo bude otevřeně urážet a chovat se jako vyslovené hovado, taky začneš odsuzovat. Fajn, znám pár hodnejch poláků (asi dva nebo tři kteří ten problém se mnou neměli) a všechny slovenky (až na jednu) byly a jsou taky v pohodě (o slovácích to bohužel říct zatím nemohu, zatím se to nestalo).
Jinak čas netrávím bohužel v posilce (jako že bych měl, onen pověstný spisovatelský zadek se začíná projevovat...), šovinista samozřejmě nejsem (jak jinak) a na intelektuála jsem si nikdy nehrál. Fajn, tak netrávím čas čuměním na televizi a běháním po klubech a barech. Já jsem já. Jak říká můj táta - Deal with it or go fuck someone else.
Za předchozí komentář se omlouvám všem, kterým to vadí, zvlášť, pokud byl mimo mísu. Já jak si prohlížím několik stránek a témat najednou, tak se mi to motá všechno dohromady a potom píšu blbosti.
_________________
Řekli mi, že jsem buzerant. Zmlátil jsem je kabelkou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 08, 2011 2:52 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

JimmDrago: to se nediv, když jsi šovinistický lehkoživka, který takzvaně "píše" a čas tráví s posilce zvedáním předmětů nahoru - dolu - nahoru - dolu. Závěrem jen dopním, že hrát si na intelektuálního spisovatele a pak nezvládat skloňovat přivlastňovací zájmena a velká písmena je víc než trapné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 08, 2011 2:08 pm
Autor Zpráva
Fake
uživatel


Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 80
Bydliště: BB

Předmět: Citovat

Ani se nediv když je hned zezačátku takhle odsereš..
_________________
"Nevědomost je nevědomost. Nevyplývá z ní žádné právo něčemu věřit."
(Sigmund Freud)

"Get busy living, or get busy dying."
(Stephen King)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 08, 2011 12:08 pm
Autor Zpráva
JimmyDrago
tester


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 5
Bydliště: Louny

Předmět: Tak mě tu máte Citovat

Protože můj první komentář byl ku čtyři roky starému tématu, dávám druhý sem. Jinak nic.

Naposledy upravil JimmyDrago dne pá duben 08, 2011 4:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 29, 2011 6:49 pm
Autor Zpráva
Tomatoan
tester


Založen: 29.3.2011
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

Zdravím všechny! Jsem zde nový. Můj první příspěvek (vlastně po tomhle už druhý Smile) si můžete přečíst v sekci Coming-out Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 26, 2011 8:45 pm
Autor Zpráva
mathfes
uživatel


Založen: 29.4.2010
Příspěvky: 28
Bydliště: Šabina/ČB

Předmět: Citovat

No vida, ještě že mě sem to jaro dohnalo, zas jsem o něco moudřejší.

Co se národností týče - zvláštní věc, já si raděj utahuju z Čechů než kohokoli jiného. Kromě Američanů, ti mě vždycky dostanou. Já jim dam Check republic Confused
_________________
Tento podpis je ninja.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st březen 23, 2011 9:52 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Vidíš můj krycí nick je mé jméno v angličtině Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 23, 2011 7:10 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Tak já nevím, jestli mám přerušovat vaši plodnou filologickou debatu informací, že jsem se právě registroval. Bohužel jen na toto fórum teda, který už mě nebavilo jen číst Smile
Věk 24, pořád "single". Hezký kluci, a prakticky i ostatní, co znám, maj takovou špatnou vlastnost, že se jim líbí holky. Smile
Jinak kamarádi povětšinou vědí, doma nevědí, takže to musí z personálií zatím stačit a snad tedy ani neurazí můj krycí nick xts, kterej znamená "extremely top secret" a právě jsem ho vymyslel. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 17, 2011 7:32 pm
Autor Zpráva
Artmguy
uživatel


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 49

Předmět: Citovat

...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po únor 07, 2011 8:43 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: romantika :-) Citovat

Martin napsal:
Ježiš, tahle hnusně ty stárnoucí svalovče? Very Happy Kam zmizela romantika? Very Happy


Romantika ? Ty furt musíš mít nějakej nadstandard ... a co si vlastně pod tím pojmem představuješ ... kvalitní lubrikaci, nebo zvoneček na krk ?

Martin napsal:
oštiepok zkysol, co?


Né, burane z balíkova! To je Praha fakt takovej vidlákov, že tam nemáte sýry?

Nejdřív se kysne a pak se teprve dělá oštiepok. A kdyby nekyslo, bude leda velký .... Ošiepok už kysnout nemůže - ten leda vyschne. Slané sýry už nikdy znova nekysnou!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po únor 07, 2011 5:14 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: nadávky, drevokocúr, valaška a blb :-) Citovat

Honza napsal:
Martin napsal:
Chápu že sice nejste spokojený s tim, že ste pražská kolonie, ale uvědom si, že bez nás byste se mlátili valaškama a šukali ovce Laughing


Hele, ty drzej zakrslej protivnej parchante z asijskejch přivltavskejch kolónií - dej si bacha, nebo vytáhnu svou valašku a u....m tě k smrti jako ovci!


Ježiš, tahle hnusně ty stárnoucí svalovče? Very Happy Kam zmizela romantika? Very Happy Ovce nedala a oštiepok zkysol, co? Laughing Hajdom, hajdom tydlidom Wink Very Happy

bright napsal:
Velký svět nekončí u rybníka u Dolních Počernic, ale za golfovým greenem v Klánovicích.


ibidem Laughing Samozřejmě, v Počernicích je ještě pár obchodních center, známka to civilisace Laughing Pro kolóny podotýkám, že obchodní centrum je taková veliká salaš, dokonce větší, než prodejna "včela" v obci s rozšířenou působností, vedle obecního úřadu (mimo jednací hodiny hospoda u vypíchlýho voka) Laughing

Nicméně snad nikdo nemůže myslet vážně, že civilisace sahá dál než za Čimice, Klánovice, Zbraslav a sentimentálně Nebušice, dejme tomu Laughing Tady bych se podržel názoru mé drahé máti, že když se někam nedostaneš MHD, tak je to buranov Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po únor 07, 2011 3:05 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

NG: Velký svět nekončí u rybníka u Dolních Počernic, ale za golfovým greenem v Klánovicích. Twisted Evil

Honza: Můžeš nám rozumně vysvětlit, proč se tu pokoušíš psát slovensky? Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 11:21 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: nadávky, drevokocúr, valaška a blb :-) Citovat

Když už jsme se bavili o slovenštině, zapomněli jsme na to nejdůležitější - nadávání.

Neznám jediný jazyk, kterým by to šlo tak krásně. U nás v osadě byl na statku slovenský kočí a tomu, když se něco nedařilo, tak dokázal souvisle nadávat i půl hodiny a přitom se neopakoval. A navíc ty nadávky skoro zpíval. Zkoušel jsem to přeložit, ale v češtině to už není ono. Jen mě mrzí, že jsem v té době neměl mobil s nahráváním, bo celé to pásmo jsem si nikdy nezapamatoval. Velká škoda pro česko - slovenskou kulturu a lingvistiku!

--------

Fake napsal:
Ešte viac si u mňa spochybnil slovo drevokocúr tou stránkou z wikipedie.. to je ako lsovo vytvorené na robenie si srandy zo Slovákov? Kde si k tomu vlastne ty prišiel? Very Happy


Hej, veď som to aj vo svojom predošlom príspevku napísal, že je to iba výmysel, ktorým si robíme na Valašsku srandu najme z Čehúnov. Prečítaj si koniec toho môjho príspevku ktorý je tuná. :- )

Poradil mi to môj starší brat, on to počul, keď bol na vojne. A tá stránka ozaj nie je wikipédia, aj keď tak vyzerá.

Martin napsal:
Chápu že sice nejste spokojený s tim, že ste pražská kolonie, ale uvědom si, že bez nás byste se mlátili valaškama a šukali ovce Laughing


Hele, ty drzej zakrslej protivnej parchante z asijskejch přivltavskejch kolónií - dej si bacha, nebo vytáhnu svou valašku a u....m tě k smrti jako ovci!

Martin napsal:
a já blb ...


Joj! ozaj? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 11:08 pm
Autor Zpráva
Kenherchepeshef
uživatel


Založen: 4.2.2011
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Mně přítomnost Slováků na tomto fóru je velmi příjemná a doufám že se nenechají odradit rejpaly a pražskými náfuky, kteří si myslí, že velký svět končí u rybníka u Dolních Počernic... a dál už není nic, a dál už není nic. Smile


Proč by měl velký svět končit až u Dolních Počernic? Já jsem si vždycky myslel že tak daleko civilizace nesahá. Ale možná že nemám jenom přístup k nejnovějším zjištěním a výzkumům Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 10:56 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Mně přítomnost Slováků na tomto fóru je velmi příjemná a doufám že se nenechají odradit rejpaly a pražskými náfuky, kteří si myslí, že velký svět končí u rybníka u Dolních Počernic... a dál už není nic, a dál už není nic. Smile
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 7:22 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Myslím, že Češi ani nepotřebují vtipy o cizích národech, neboť se baví už tím, že cizími jazyky mluví. Což cizinci s výjimkou Slováků nemohou, protože se česky nikdy srozumitelně nenaučí (za srozumitelný přitom nepovažuji znalost ve stylu Google Translatora).

Mistrovský kousek se Čechům povedl, když pro všechny slovanské jazyky udělali z Germánů Němce. Říct o někom, kdo není hluchoněmý, že je němý, nebyla asi už tenkrát žádná hezká přezdívka. Viz významy anglického slova dumb.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 3:03 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No tak jako asi dnes se málo lidí zasměje tomu "kaktus pochodowy" nebo "czmelak zahawy" Very Happy

PS: k ruce na srdce.... nějak sem neschopnej němcům vysvětlit směr, aniž bych použil "du marchieret raus" Very Happy

PS2: z češtiny se nedaji dělat vtípky...na to je moc mladá Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 2:41 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Zažil jsem polského profesora tělocviku, který povzbuzoval své mužstvo pokynem: "Szybciutko!"

Čili "rychloučko".

Tuhle zrobnělinu kdyby použil český trenér, tak bude za tu největší buznu na světě. Smile

Nonsensopedia mi taky vtipná nepřijde - jenže ruku na srdce, setkal se něko z vás s nějakou vtipnou parodií češtiny/ slovenštiny? Člověku prostě přijdou vtipné jen parodie cizích jazyků. Japonec taky nepůjde do kolen, když mu začneme říkat "Ushi misako" nebo "Netsuda nakanapi".
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne ne únor 06, 2011 4:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 1:21 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tak zase se neni možný divit, když byli furt stěhovaný mezi ruskem a německem Very Happy

PS: a přítel zřejmě "ósoba blizska" Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 1:17 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A navíc ještě šišlaj německý slova, pro který ani nemají vlastní výrazy. A nám se budou navážet do našich zdrobnělin. Ježíšek je u nich určitě mały facet z prezentem.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 1:09 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já to nechtěl, ale musim citovat pořad "cyranův ostrov" .... "hm, tak poláci se nám smějou že šišláme... přitom sou to největší šišlové na světě"
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 1:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

yhn napsal:
Pro Poláky je veverka dřevní kocour zase česky: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/J%C4%99zyk_czeski

Na Polácích je nejvtipnější to, že nejsou vůbec vtipní.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 12:52 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No... když najednou myslíš Wink Laughing Tak nebudem Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 12:46 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Myslel jsem něco trošku jinýho: http://kosmonaut.blog.cz/0701/timo-dobry-cesky-street-art

: )

Hele, nebudeme z toho dělat chat...
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne ne únor 06, 2011 12:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 12:42 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

což o to, žejmě tam ještě je i ta chytrá pani, co mi prodala zkaženej lunchmeat Very Happy kterej, jesli ho nesežrali mravenci, leží tam vrhlej dodnes Laughing ale nějakej pisálek tam taky asi bude... ostatně Wolkera to prostředí taky nějak tak přitahovalo Very Happy ovšem to byly Vyšný Hágy, myslim.....
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 12:35 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

A taky jeden hodně šikovnej writer.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 12:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Starý eště ke všemu Laughing ale aspoň je tam sámoška a bezmedvědí lavička Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 12:28 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Martin: To je Lieskovec. : )
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 12:23 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Nick: Citovat

a já blb si myslel (až doteď), že lískovec je mezizastávka zubačky mezi štrbou a štrbskym plesem Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 11:57 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

skyper806 napsal:
Honza napsal:
Boha jeho - ty naozaj nevieš, čo je to drevokocúr !!?? Počúvaj, chalan, si ty vôbec Slovák ?


Ja som tiež Slovák a netuším, čo je to drevokocúr. Čo za hlúposti to podaktorí vymýšlajú?


Já myslím, že za drevokocúra může Jan Skácel.

Ten napsal ve jedné sbírce verš:

Byl drevokocúr místo veverky.

A protože v dobách, kde se ještě četla poezie, byl hodně populární, tak se to slovo mohlo rozšířit.

Jinak v Brně, vždycky když jedu trolejbusem ze Starého Lískovce na Veveří, tak v Bohunicích nastoupí krásní medici v džínách a s baťůžky a za chvíli začnou mluvit tou zpěvnou řečí, v níž kdysi hořely verše Janka Král'a.

Zde bych rovněž rád připomněl našeho kamaráda Henryka Laholu, kterému je věnován krásný článek na Necyklopedii a jemuž se svými jedináčky nesaháme ani po členky.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 34
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist