Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 51, 52, 53  Další

po červen 12, 2006 12:20 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Maryy napsal:
No ale na něco jsem zapomněl, chtěl bych tímto poděkovat svoji mamce, že to tak fantasticky vzala, prostě jsem to bez nějaké přípravy na sebe "práskl" asi tak před dvěma týdny. Ani se nerozplakala, dneska jsem se s ní o tom bavil na zahradě a je s tím naprosto smířená a její chování ke mně se nijak nezměnilo, spíš bych řekl že je ta komunikace teď ještě lepší. Teď mě ale trochu mrzí, že jsem si myslel, že tak tolerantní nebude, fakt mě to mrzí.


************* DÍKY MAMI, že jsi taková jaká jsi **************

Gratuluju Maryy k odvaze, že jsi se mamce svěřil. A gratuluju že máš tak fantastickou mamku Wink .
Je vidět že tvojí důvěru že jsi se jí svěřil naopak ocenila a uvidíš, že to vaše vztahy ještě více posílí...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne červen 11, 2006 11:51 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Maryy napsal:
Nemohu si pomoct luky, ale nesouhlasím.
Nedovedu si představit, že bych nějakýho kluka poznal, dobře poznal po jeho duševní stránce a věděl, že ho miluju a věděl že on miluje mě a že když na to dojde a nebude to podle mých představ, že bych ho odkopl. Prostě to pro mě není tak důležitý. Je to jako bych si koupil 911 Turbo a po půl roku si stěžoval, že má malej nákladovej prostor Smile


Ale já neříkám, že bys měl někoho odkopnout. Já jen tvrdím, že není možné říci o někom, že je ten pravý, pokud jsem jej dostatečně nepoznal ze všech stránek. Sex je velmi důležitou součástí lidského života a neshoda partnerů v oblasti sexu může vést k rozpadu jejich vztahu a pokud k tomu má dojít, je lepší, dojde-li k tomu co nejdříve. Proto se také říká, že je nesmysl čekat se sexem až po svatbě. Partneři se prostě musí poznat ze všech stránek.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 11, 2006 11:42 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Nemohu si pomoct luky, ale nesouhlasím.
Nedovedu si představit, že bych nějakýho kluka poznal, dobře poznal po jeho duševní stránce a věděl, že ho miluju a věděl že on miluje mě a že když na to dojde a nebude to podle mých představ, že bych ho odkopl. Prostě to pro mě není tak důležitý. Je to jako bych si koupil 911 Turbo a po půl roku si stěžoval, že má malej nákladovej prostor Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 11, 2006 11:14 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
No o mě si pár lidí, že jsem naivní, ale svojne panictví si nechávám pro toho pravého, nad čímž mnoho lidí kroutí nevěřícně hlavou. Mazlení je stejně nejlepší.


A já kroutím hlavou rovněž. Mohu se zeptat, jak se pozná, že dotyčný je tím pravým? Je vůbec možné toto poznat bez hlubokého poznání oné osobnosti nejen z hlediska duševního, ale také tělesného?

...Jak poznám, který dort mi bude víc chutnat? Jeden je ořechový, druhý mandlový. Mám rád ořechové dorty, mám rád i mandlové dorty. Oba kousky jsou tak krásné, krém je krásně našlehaný... Který z nich je lepší? Jak to poznám? Vezmu vidličku a lehce odkrojím z prvního kousku, je to mandlový dort... pomalu si vsunu sousto do úst, zavřu oči a snažím je jazykem co nejlépe zachytit dokonalou chuť lehkého jemného piškotu a smetanově hladkého mandlového krému... Polykám a vzrušeně si olizuji zbytek krému ze rtu... Ještě je tu druhý kousek... Odkrojím z něj a znovu se snažím co nejlépe zachytit jeho chuť... Je dobrý, krém je sladký a má nádhernou ořechovou chuť... piškot ale není tak dobrý, není tak nadýchaný... Odsunuji talířek s ořechovým dortem, otírám si rty ubrouskem a vzrušeně se dívám na kousek mandlového dortu, který leží přede mnou... Má krásně našlehaný krém, lehký nadýchaní piškot, kousek je ukrojený, ochutnával jsem jej... leží na bílém talířku, beru do ruky vidličku, odkrojuji další kousek, vsunuji jej do úst, zavírám oči a nechám se unášet tou nádhernou chutí...

A co tím chtěl básník říci? Dort je jako člověk. Můžeme si je prohlédnout, může nás svým vzhledem zaujmout, ale nikdy nemůžeme říci, že je právě tenhle kousek dortu pro nás ten nejlepší, že právě tenhle kluk je ten pravý, dokud nepoznáme vše, co jen poznat lze,... dokud neochutnáme...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 11, 2006 10:47 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No o mě si pár lidí, že jsem naivní, ale svojne panictví si nechávám pro toho pravého, nad čímž mnoho lidí kroutí nevěřícně hlavou. Mazlení je stejně nejlepší.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 11, 2006 10:44 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

No ale na něco jsem zapomněl, chtěl bych tímto poděkovat svoji mamce, že to tak fantasticky vzala, prostě jsem to bez nějaké přípravy na sebe "práskl" asi tak před dvěma týdny. Ani se nerozplakala, dneska jsem se s ní o tom bavil na zahradě a je s tím naprosto smířená a její chování ke mně se nijak nezměnilo, spíš bych řekl že je ta komunikace teď ještě lepší. Teď mě ale trochu mrzí, že jsem si myslel, že tak tolerantní nebude, fakt mě to mrzí.


************* DÍKY MAMI, že jsi taková jaká jsi **************
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 11, 2006 10:31 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Naprosto souhlasím s Petrem, mně vlastně ani v těch 28mi nejde o sex, ale o ten cit k druhému klukovi, že já ho budu mít rád a on mě. Chápu, že to pro některé z bude asi zvláštní nebo patetické, ale já to tak cítím. Jsem rád, že ale takoví beznadějní romantici existují, díky Petře.
No a i když vím, že se to třeba nepovede nikdy, i tak to má nějaké dobré stránky, já jsem na sebe hodně kašlal poslední roky, ale teď mám prostě pocit, že by mi mělo na sobě záležet, každej den tak hodinku fyzickýho tréninku, to už jsem nezažil hodně dlouho a baví mě to, endorfiny mají něco do sebe Smile

Takže co se mě týče, tak klidně bez toho sexu vydržím, prostě musím dotyčnýho milovat a on mě, jinak to pro mě nemá smysl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 11, 2006 4:50 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Tak jsem trochu postoupil ve svem coming-outu Wink

Se svym pritelem jsme se rozhodli vcera vecer ze pujdem k nam domu, kdyz neni nikdo doma. Mamka jsem vedel, ze prijit nemuze a sestra byla sice u pritele, ale tam jsem si nebyl uplne jisty kdy se vrati. Tak jsme radsi jenom tak sedeli, kecali, kdyz zachrastil zamek a vstoupila segra. Samozrejme ze jsme se o tom uz predtim bavili, kdyby nekdo dosel nebo tak, takze jsme se v klidu bavili dal a ja jsem jenom pronesl... "cau, je tady kamos" Sestra si prisedla do obyvaku, chvili jsme se jeste divali spolu na TV a potom jsme se zvedli a ja jsem rekl ze jdu kamosa jenom vyprovodit. Kdyz jsem se pak vratil, tak se me ptala kdo to byl. Rekl jsem ze znamy. Jeste rano se me pak ptala jednou: z kama ho znam? kolik mu je roku?

Ale abych rekl pravdu, tak jsem si v koutku duse pral, aby dosla. Chystam se ji to rict uz dlouho a myslim ze toto je celkem dobra cesta, jak ji neco naznacit. Asi jsem ji nasadil brouka do hlavy, protoze prece jenom kamos o 5 let starsi neni zrovna obvykly Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 11, 2006 10:40 am
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: pracda Citovat

jj jiná doba i když (myslím) že vím že to není jen o sexu taky o přátelství dík za vaše názory aspoň už trochu vím jak to vidí jiní (řekl bych že podobně) Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 11, 2006 12:24 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: 13>3 Citovat

Libor napsal:
theby napsal:
no asi tušíte že když chodím na tuhle stránku tak jak jsem se sem asi dostal... nejsem zas tak andílek takže xxx(vvv)(vetšinou znamená sex) Embarassed Rolling Eyes


Lidé co chodí na tuhle stránku jsou různí. Někteří podobně jako já jsou rádi když si mohou popovídat s někým kdo je gay. A pobýt s někým podobně laděným. Jak sis všiml tak to tu není jen o sexu. Řekl bych toto není o sexu. Tady je to spíš o životě. O tom, že život kluka co je gay je stejně pestrý jako kohokoli jiného. Plný velikých lásek a radotí, stejně jako bolístek. Proto sem chodím já. Je mě moc dobře s gay kluky co jsou opravdovími lidmi a ne svými penisy. Napsal jsme ti proč sem chdím já. NEvím proč jsi tady ty. Nemyslim si, ze ve 13 clovek mus zacinat se sexem. Ja zacal v 18. Nekdy si ale preji, abyc pockal na toho praveho a poprve ylo z ciste partnerske lasky. Nestane se tak, al ei to ma svuj vyznam. Preji ti hodne klidu a uvolneni ve Tvem nitru Wink

Souhlasím Wink .
A doplním ještě o svůj pocit. Totiž z toho co napsal theby se nemůžu ubránit dojmu, že právě i on má dokonale zkreslené představy o gayích které stále ve společnosti přetrvávají a které má neuvěřitelná spousta ostatních lidí. Že prostě to je jenom a hlavně o sexu, přitom opak je pravdou. Jenom mě udivje, že už v jeho věku, ve 13 letech.

Já nevím, ale ve 13 letech jsem ještě ani nevěděl co to sex je a to myslím smrtelně vážně. Ale chápu že dneska je už trochu jiná doba, jiný přístup k informacím a tak. Ale stejně, nějak se s tímhle nemůžu stále smířit a pochopit to. Ani v 15ti mě nešlo o žádný sex, jenom mě prostě s klukama bylo hrozně dobře. Chtěl jsem se kamaráda dotýkat, když jsme spali venku na vandru tak jsem se k němu přitulil abych ho cítil, když jsem se dotýkal jeho ruky byl jsem v sedmém nebi a strašně bych si přál dát mu pusu, mazlit se s ním, abychom se dotýkali... Ale sex mě fakt ani ve snu v tomhle věku nenapadnul. Mrzí mě že dneska to už v mnoha případech tak není, děti se tak samy připravují vlastně o své dětství. Nevím jak to jinak vyjádřit, prostě na sex mám celý život a ve 13ti nebo 15ti je to brzo, nic mě přece neuteče......
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červen 10, 2006 4:34 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: JJ Citovat

určitě tobylo jen vysvětlení...souhlasím...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 10, 2006 1:13 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: 13>3 Citovat

theby napsal:
no asi tušíte že když chodím na tuhle stránku tak jak jsem se sem asi dostal... nejsem zas tak andílek takže xxx(vvv)(vetšinou znamená sex) Embarassed Rolling Eyes


Lidé co chodí na tuhle stránku jsou různí. Někteří podobně jako já jsou rádi když si mohou popovídat s někým kdo je gay. A pobýt s někým podobně laděným. Jak sis všiml tak to tu není jen o sexu. Řekl bych toto není o sexu. Tady je to spíš o životě. O tom, že život kluka co je gay je stejně pestrý jako kohokoli jiného. Plný velikých lásek a radotí, stejně jako bolístek. Proto sem chodím já. Je mě moc dobře s gay kluky co jsou opravdovími lidmi a ne svými penisy. Napsal jsme ti proč sem chdím já. NEvím proč jsi tady ty. Nemyslim si, ze ve 13 clovek mus zacinat se sexem. Ja zacal v 18. Nekdy si ale preji, abyc pockal na toho praveho a poprve ylo z ciste partnerske lasky. Nestane se tak, al ei to ma svuj vyznam. Preji ti hodne klidu a uvolneni ve Tvem nitru Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 10, 2006 12:36 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: 13>3 Citovat

no asi tušíte že když chodím na tuhle stránku tak jak jsem se sem asi dostal... nejsem zas tak andílek takže xxx(vvv)(vetšinou znamená sex) Embarassed Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 9:50 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To theby Citovat

Kolik jsi psal, že ti to je? 13? Máš spoustu času. Velkou spoustu času. Je to klasika. Líbí se ti spolužák. To asi známe všichni. A spolužák je heterák. To taky asi známe všichni. Nikoho to nemine.
Z toho jak vypadáš si nic nedělej. Mě třeba zlobí štítná žláza, takže do ideální postavy mám sakra daleko (ale tak děsný to snad ještě neni Shocked ). A přesto se sem tam i někomu líbím, i když je to s podivem. Příroda to má vymakaný. Vyexpeduje všechno. Kolikrát se divim, co všechno tlačí kočárek.
Co znamenají ta tři v? Občas mi to trochu dýl trvá Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 8:40 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: zas já Citovat

hmm dík za podporu fakt jo. Stejně se mi hrozně líbí jeden kluk ze třídy hmmm no to je spíš pro obraz on ma holku po ktery letej vsichni navic ja nejsem ani zas tak moc sportovec ne že bych byl ňák tlustej ále nejsem nejhubenější Embarassed já to zatím nikomu neřek myslim že by se to mohlo změnit ale velký šance tomu nedávám navíc myslim že s chlapem se dáv i v v v nooo prostě tak lepší než z holkou Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 05, 2006 2:35 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: to Murex Citovat

Azarael napsal:
Confused moje mamka má k tomu podobnej přístup. Nejhorší je, že lidi daj na kdejakou kravinu co vidí v telce, nebo v novinách. To pak je marná snaha deseti známých a uznávaných psychologů, co mají zkušenosti a znalosti, stačí jedno slovo nějakýho blba v novinách a je veškerá osvěta tatam.
Mamka se mě snažila pod různejma záminkama asi první rok nahnat k psychologovi, naštěstí to už vzdala. Bohužel je pořád smrtelně přesvědčená že to není pravda a pokaždý když přijedu domů se mě ptá jestli už mám nějakou kočku Evil or Very Mad

Doufej že jí to časem přejde a když to opravdu nepřijme, tak že aspoň přestane otravovat s holkama Wink


Tonoucí se stébla chytá. A tak se mnohé mamky chytají každého stébla naděje na vnoučátka. Naděje na pocit, že vše je v pořádku tak jak to vidí ony. Kolikrát pro nás chtějí to co si myslí, že je nejlepší. Má mamka si také dokáže vzpomenout na jakoukoli situaci, která by naznačovala, že nejsme gay. Jejich přání je k tomu přitahuje. Je velmi náročné, aby se u nch dostala akceptace. A posléze i přijetí našeho štěstí..Neboj ono to i přes vypětí přijde.. Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 05, 2006 1:47 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: to Murex Citovat

Confused moje mamka má k tomu podobnej přístup. Nejhorší je, že lidi daj na kdejakou kravinu co vidí v telce, nebo v novinách. To pak je marná snaha deseti známých a uznávaných psychologů, co mají zkušenosti a znalosti, stačí jedno slovo nějakýho blba v novinách a je veškerá osvěta tatam.
Mamka se mě snažila pod různejma záminkama asi první rok nahnat k psychologovi, naštěstí to už vzdala. Bohužel je pořád smrtelně přesvědčená že to není pravda a pokaždý když přijedu domů se mě ptá jestli už mám nějakou kočku Evil or Very Mad

Doufej že jí to časem přejde a když to opravdu nepřijme, tak že aspoň přestane otravovat s holkama Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 10:53 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Rodiče Citovat

murex napsal:
bodyia napsal:
Libor napsal:
murex napsal:
vcera vraj davali na slovensku v televizii (neviem na ktorom programe) nieco o homosexualite, mama to samozrejme sledovala a po skonceni mi len napisala sms-ku, ze vraj sa to z 50% da liecit... a potom vysvetluj rodicom, ze sa s tym neda nic robit, ked sa niekde v telke dozvedia taketo hluposti... Confused
som zvedavy, ci ma teraz nebude chciet poslat na nejaku terapiu Laughing


To je slozite. Nevim co udelat s maminkou. Moc bych si pral ti pomoci. Neni jeste na 004.cz k objednani brozurka pro rodice o CO a homosexualite? Nebo nejaka publikace, s pribehy? Ja mam jen v nemine. Jinak bych ti je rad predal.

To Murex: Brožurku máme, jestli mi napíšeš mailem adresu, tak ti ji zadarmo pošleme + další, co budeš chtít ( http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2005091110-tricko-004 a http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2006040901-plakaty ).

diky za nabidky, budu o tom uvazovat... kdyztak se jeste ozvu... Smile



Poskytnout mamce více informací. To by mohlo pomoci k prolomení ledů.. Wink Ja pak občas nějaký čas mixoval romány v knihovně co jsem ji půjčoval těmi kde byla nějaká kladná gay postava Wink a STRAŠNĚ JSEM SE VŽDY BÁL. a JEDNOU PŘIŠLA MAMKA, ŽE TO BYLA PĚKNÁ KNÍŽKA A PTALA SE MĚ NA NĚJAKÉ VĚCI. jÁ JI ŘEKL, NEVÍM S ŽÁDNÝM KLUKEM JSEM JEŠTĚ NEŽIL, ALE MOC BYCH CHTĚL. TO CHTĚNÍ STÁLE TRVÁ. A JE MOŽNÁ JEŠTĚ VĚTŠÍ..dRŽÍM TLAPIČKY
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 10:34 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Re: Rodiče Citovat

bodyia napsal:
Libor napsal:
murex napsal:
vcera vraj davali na slovensku v televizii (neviem na ktorom programe) nieco o homosexualite, mama to samozrejme sledovala a po skonceni mi len napisala sms-ku, ze vraj sa to z 50% da liecit... a potom vysvetluj rodicom, ze sa s tym neda nic robit, ked sa niekde v telke dozvedia taketo hluposti... Confused
som zvedavy, ci ma teraz nebude chciet poslat na nejaku terapiu Laughing


To je slozite. Nevim co udelat s maminkou. Moc bych si pral ti pomoci. Neni jeste na 004.cz k objednani brozurka pro rodice o CO a homosexualite? Nebo nejaka publikace, s pribehy? Ja mam jen v nemine. Jinak bych ti je rad predal.

To Murex: Brožurku máme, jestli mi napíšeš mailem adresu, tak ti ji zadarmo pošleme + další, co budeš chtít ( http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2005091110-tricko-004 a http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2006040901-plakaty ).

diky za nabidky, budu o tom uvazovat... kdyztak se jeste ozvu... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 10:18 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Rodiče Citovat

Libor napsal:
murex napsal:
vcera vraj davali na slovensku v televizii (neviem na ktorom programe) nieco o homosexualite, mama to samozrejme sledovala a po skonceni mi len napisala sms-ku, ze vraj sa to z 50% da liecit... a potom vysvetluj rodicom, ze sa s tym neda nic robit, ked sa niekde v telke dozvedia taketo hluposti... Confused
som zvedavy, ci ma teraz nebude chciet poslat na nejaku terapiu Laughing


To je slozite. Nevim co udelat s maminkou. Moc bych si pral ti pomoci. Neni jeste na 004.cz k objednani brozurka pro rodice o CO a homosexualite? Nebo nejaka publikace, s pribehy? Ja mam jen v nemine. Jinak bych ti je rad predal.

To Murex: Brožurku máme, jestli mi napíšeš mailem adresu, tak ti ji zadarmo pošleme + další, co budeš chtít ( http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2005091110-tricko-004 a http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2006040901-plakaty ).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 9:57 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Rodiče Citovat

murex napsal:
vcera vraj davali na slovensku v televizii (neviem na ktorom programe) nieco o homosexualite, mama to samozrejme sledovala a po skonceni mi len napisala sms-ku, ze vraj sa to z 50% da liecit... a potom vysvetluj rodicom, ze sa s tym neda nic robit, ked sa niekde v telke dozvedia taketo hluposti... Confused
som zvedavy, ci ma teraz nebude chciet poslat na nejaku terapiu Laughing


To je slozite. Nevim co udelat s maminkou. Moc bych si pral ti pomoci. Neni jeste na 004.cz k objednani brozurka pro rodice o CO a homosexualite? Nebo nejaka publikace, s pribehy? Ja mam jen v nemine. Jinak bych ti je rad predal.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 9:43 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Murex-nic proti Tvé mamince, ale jak říká jeden známý-makrelu neumeješ.

Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 8:19 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Murex-nic proti Tvé mamince, ale jak říká jeden známý-makrelu neumeješ.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 4:28 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To murex Citovat

Pozdravuj maminku Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 3:30 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

vcera vraj davali na slovensku v televizii (neviem na ktorom programe) nieco o homosexualite, mama to samozrejme sledovala a po skonceni mi len napisala sms-ku, ze vraj sa to z 50% da liecit... a potom vysvetluj rodicom, ze sa s tym neda nic robit, ked sa niekde v telke dozvedia taketo hluposti... Confused
som zvedavy, ci ma teraz nebude chciet poslat na nejaku terapiu Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 3:18 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To the.cracker Citovat

Fakt to neni tak hrozný, jak se zdá... Cool Když máš teda normální rodinku. Normální aspoň v rámci běžných konvencíSmile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 2:34 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Tak u me treba nic takoveho neprobihalo. Neco jsem zacal tusit ve 13 a nejak jsem to neresil a jednoho krasneho dne (to mi bylo 14) jsem proste brouzdal ruzne po netu (004.cz apod.) a proste jsem si rekl, ze jsem asi fakt gay a zatim to vypada, ze se nic nezmenilo Smile

Ale presne jak psal Adam: jeste nedavno jsem byl uplne posrany z toho, kdyby se na to prislo. Mazal jsem vsechny prisle zpravy, historii ICQ, historii webu, proste vsechno a ted, kdyz uz to vi kamosi (rodina teda jeste ne), tak uz je mi to i nejak jedno. Kdyz na to prijdou, tak na to prijdou a hotovo - aspon to budu mit uz za sebou...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 12:50 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To theby: Citovat

Úplně normální... Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 02, 2006 9:27 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To theby Citovat

Původně jsem chtěl napsat nějakou uklidňující poznámku ve stylu poraden náctiletým, že se to třeba ještě nějak vyvine a změní a tak. ale já to taky vím od 13 a gay jsem pořád Rolling Eyes Máš spoustu času, buď v klidu. Jak říká moje babička: druhou díru do pr...e ti nikdo neudělá.
Vnitřní CO máš tedy slavně za sebou a máš léta na to, abys to začal vytrubovat do světa. A neboj, neni to tak hrozný. Když si dneska vzpomenu, jak jsem byl léta vyšokovanej "aby se na TO nepřišlo" třeba z počítače, smsek a já nevim čeho všeho, docela se směju.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 02, 2006 8:58 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ... Citovat

zdenda napsal:
Asi Tě nepotěším, ale podobnou zkušenost má asi většina. Něco podbného jsem zažíval cca před rokem a 3 týdny jsem skoro nejhedl, takže neboj, časem to přejde, jen se drž.


Souhlasim, pripojuji se
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 46 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist