Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix politika
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 56, 57, 58  Další

út březen 08, 2011 2:37 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bart napsal:
Takže zítra ráno mám vyrazit se samopalem v ruce směr úřad vlády? Laughing

Říkám to teda opravdu nerad, ale tohle politický vlákno se mi začíná líbit. Jen si nejsem jistej, jestli bychom po zrušení povinné vojenské služby našli dostatek mužů ovládajících tuto zbraň. (bude-li zájem, nabízím se jako instruktor střeleckého výácviku).

Spíš bych ale volil tradiční a v historii již prakticky vyzkoušenou a osvědčenou metodu defenestrace. Vzhledem k tomu, jak od jejího posledního užití postoupila urbanizace, neměl by být problém i v případě mnohem masovějšího nasazení. A navíc je mnohem levnější a nevyžaduje žádné odborné znalosti, ani zbrojní vybavení.

V případě využití střelných zbraní bych volil radši lehký kulomet, bo sichr je sichr. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 11:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Zkušenost? Twisted Evil
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 11:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Šediví kohouti s hemoroidama snášej leda pukavce. Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 10:40 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright: Proč už nejsou učebnice zadarmo jako za bolšana... a nedávný příklad z vlastní zkušenosti - členové družstva sotva skončila odhlasovaná oprava (přesněji celková rekonstrukce) výtahu a na účtě bylo asi 20 000... Předsedoo ta fasáda se ale musí opravit...jak nejsou peníze, dyť platíme Question Laughing

Ale tak Klaus (věří, že) vyzařuje auru, která značí, že vše již má vyřešené, stačí akorát vyčkat, než snese další zlaté vejce s platinovou myšlenkou Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 10:15 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin: Myslím, že politici mají aspoň ze slušnosti předstírat, že něco řeší. To, že nic nevyřeší, je předem jasné. Stačí se rozhlídnout na ulici po materiálu, s kterým musí pracovat. Very Happy Předsedó, proč mám platit za m2 jako můj soused, když jsem tolik doteď naplatil? Předsedó, proč mi pojišťovna neproplatí plenky? Předsedó, proč mě stát nutí platit daně, když nechci? Laughing Laughing

Bart: Koukejme, o násilí nepadlo ani slovo a ty hned o mašinkvéru. Že ty považuješ Che za hrdinu svých (mokrých) snů. Rolling Eyes Demokratickou vládu odvolit, nedemokratickou svrhnout. Ale šlo mi o vyjádření neexistence nevinné oběti politiky. Může kterýkoli Libyjec říct, že za Kaddáfího politiku neodpovídá? Že je nevinnou obětí jeho politiky nebo akcí jeho odpůrců nebo zahraniční intervence k ukončení bojů?
Mimochodem, mezinárodní právo se už vyvinulo tak, že se vztahuje i na vnitrostátní poměry.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 9:09 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Problém s Klausem je v tom, že je vždy proti někomu/něčemu a nikdy neráčí obecenstvu vyjevit proč a pro co tedy je. Všimněte si, že Klaus nikdy žádný problém neřešil a nevyřešil.


No když člověk chce něco řešit, nejde prezidentovat, ale máš v celku pravdu.

Ale přidám si, že Havlův problém je zrcadlový, tj. neustále je pro něco (což je pro věc, stranu, nebo osobu stejně jako u Klause často polibek smrti), neustále něco řeší, ale výsledek je stejný, tj. žádný. Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 9:04 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já naopak myslím, že je to velmi dobrý nápad. Jednak proto, že doufám, že by vláda vyhlásila odměnu jistě né menší, než 10 000 000 protek...českých korun. A jednak proto, že neumíš střílet a Kalousek mučedník s průstřelem podepisovací ruky by byl zajisté daleko, daleko tvrdší. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 9:01 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Podívej, my dva jsme tohle nevolili. Mě uklidňuje, když si můžu říkat, že s touto lumpárnou nemám nic společného.

Tímhle končím, než zase přiběhne nějaký mravokárce, že ho tahle debata citově zraňuje a jitří emoce... Smile
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 8:46 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Bart: To bych nedoporučoval.

No jo, ale když bright mě k násilné akci nepřímo vyzval, a já bych ho nerad zklamal: Každej člověk může za to, že sobě nechá vládnout kreténa/y.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 8:43 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Bart: To bych nedoporučoval. Český volič je hloupý a emotivní. Zkus si představit, že by v mimořádných volbách po atentátu na vládu v atmosféře hysterie vyhrála znovu současná koalice - a ničila by tuto zemi až do r. 2015. Hrůza pomyslet!

Takhle to bude trvat už jen tři roky, možná míň.

Podstatný je pro tuto dobu vytrvalý, masivní a široký nenásilný odpor, aby se zamezilo aspoň těm nejostudnějším a nejkřiklavějším pokusům o zničení občanské společnosti.

Jiná věc by byla, když by tato garnitura otevřeně odhodila formální demokratický kostým, bez něhož se ostatně friedmanovské pseudoreformy prosazují snadněji. Ale zatím nejsme v Latinské Americe.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne po březen 07, 2011 8:51 pm, celkově upraveno 4 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 7:42 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Každý jedinec zodpovídá za činy své vlády, minimálně v tom, že se jí nepostavil na odpor. Každej člověk může za to, že sobě nechá vládnout kreténa/y.

Takže zítra ráno mám vyrazit se samopalem v ruce směr úřad vlády? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 7:39 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Problém s Klausem je v tom, že je vždy proti někomu/něčemu a nikdy neráčí obecenstvu vyjevit proč a pro co tedy je. Všimněte si, že Klaus nikdy žádný problém neřešil a nevyřešil.

Bart: Definuj nevinnou obět. Každý jedinec zodpovídá za činy své vlády, minimálně v tom, že se jí nepostavil na odpor. Každej člověk může za to, že sobě nechá vládnout kreténa/y.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 5:48 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Bart: Být v roli pozůstalého po některé z obětí ze Srebrenice, pak poděkuju za úvahy o ideologickém přístupu obhájců války proti Miloševičovi... Rolling Eyes
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 5:35 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Kdyby se zasáhlo včas, například kolem roku 1993, ztráty na životech mohly být výrazně menší.

Být v roli nevinné oběti, pak pěkně děkuju i za ty hypotetické výrazně menší ztráty... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 5:28 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Podle toho odkazu Havel zmínil tři možnosti, a to pomoc povstalcům, blokaci vzdušného prostoru, a konečně cílený útok na místa, kde pobývá Kaddáfí. Na prvních dvou možnostech neshledávám nic kontroverzního. Je nutné samozřejmě dobře zvážit, jak velké je riziko, že se boje v Libyi změní ve vleklou občanskou válku. Zatím není vyloučeno, že to vezme rychlý konec, třeba jako v r. 89 v Rumunsku.

Co se týče čtyřletého přešlapování kolem Miloševiče, Havel má pravdu. Kdyby se zasáhlo včas, například kolem roku 1993, ztráty na životech mohly být výrazně menší. Rád bych podotkl, že tříměsíční útoky NATO na Jugoslávii stály méně životů než třídenní srebrenický masakr v r. 95.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 4:31 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Hm.... Babička v souvislosti s Havlem mluví už od humanitárního bombardování Srbska o páprdovskym válečnickym běsu.

V některých ohledech je Havlův přístup ke světu mnohem ideologičtější než Klausův, a to bohužel zrovna v těch životně nejdůležitějších. Humanistovo schvalování humanitárních bomb mě děsí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 4:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Hm.... Babička v souvislosti s Havlem mluví už od humanitárního bombardování Srbska o páprdovskym válečnickym běsu.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 4:05 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart napsal:
... havlovskou bombardovací mánii...


VH jsem naposledy potkal v Arše na jednom z rannějších předstvení Odcházení, ještě to byla módní záležitost, k vidění bylo několik bývalých ministrů, Magor, Zlatuška atp. VH byl dojemně zestárlý, a vždy, když čtu nějaké ty jeho "bojovné" texty, představím si ho v kokpitu bombardéru, jak s brýlemi v půli nosu listuje v příručce pilota a mumlá si "Sakrrrra, kde je ten knipl?"...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 3:00 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Čas od času s Václavem K. souhlasím, respektive odmítám havlovskou bombardovací mánii:
http://www.novinky.cz/domaci/227022-klaus-se-postavil-proti-havlovi-vojensky-zasah-v-libyi-odmita.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 12:55 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Tomio Okamura, jak se ukazuje, definitivně zešílel, V případě, že ho rada stařešinů podle tradičního nipponského obřadu odvolá z vedení české firmy, kterou řídí a nasadí tam Okamurovou vzdálenou sestřenici - podle složitých dvorských rituálů detailně propracovaných za fukkoku kjóhej, jichž se však v privátní svéře drží i nynější Nippon - bude to důkaz nad jiné o tom, že jeho rozum je pryč. Proč zešílel? Vysvětlení by mohla poskytnout nejbližší psychiatrická klinika.


No... Anxious asi tak... on zešílel Neutral Anxious jo.

Jinak já myslím, že pokud ho odvolají, tak by měli do vedení, stejně jako do vedení jiných firem, povolat ty největší flákače a ztroskotance, tedy za předpokladu, že budou ideově v pořádku, a nejlépe "naši", nebo alespoň "se zajímající o dění v gay societě". Laughing Já jim ty milióny nezávidim, ale to by těm zbohatlíkům a zlodějům ukázalo, když si dovolujou jezdit autem. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 07, 2011 9:32 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Tomio Okamura, jak se ukazuje, definitivně zešílel, V případě, že ho rada stařešinů podle tradičního nipponského obřadu odvolá z vedení české firmy, kterou řídí, a nasadí tam Okamurovou vzdálenou sestřenici - podle složitých dvorských rituálů detailně propracovaných za fukkoku kjóhei, jichž se však v privátní sféře drží i nynější Nippon - bude to důkaz nad jiné o tom, že jeho rozum je pryč. Proč zešílel? Vysvětlení by mohla poskytnout nejbližší psychiatrická klinika.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne po březen 07, 2011 2:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 06, 2011 6:45 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
hihi, eště si to přečíst Laughing

Poctivě jsem prostudoval. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 06, 2011 6:43 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

hihi, eště si to přečíst Laughing

Btw - je to do jiného tématu, takže odpověď bych po týdnu prosil tam, ale jak tedy s tím magazínem pro gaye? Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 06, 2011 6:36 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Báthoryáda II. Citovat

Martin napsal:
Né že bych byl nadšenej z Bátory, ale nevim, v čem by se dalo s autorem nesouhlasit.

Nápodobně, jen poslední slůvko bych poopravil na SOUHLASIT. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 06, 2011 5:56 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Báthoryáda II. Citovat

http://okamura.blog.idnes.cz/c/179660/Hon-na-Batoru-ostuda-politiku-a-novinaru.html

Jsem rád, že T.Okamura nezklamal. Smile

Né že bych byl nadšenej z Bátory, ale nevim, v čem by se dalo s autorem nesouhlasit.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 02, 2011 12:27 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

pemel napsal:
tohle vlákno jsem založil já. Ale kdybych jen náznakem tušil, kolik vášní, cynismu, tuposti, provokací a nevím, čeho ještě to tady vyvolá, tak bych takovou pitomost nikdy neudělal.


Díky za další podnětné slovo do vlastních řad. : )
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 02, 2011 12:16 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Pánové, jste všichni ("vlastní" tak "cizí") jako malé děti. Rolling Eyes Ano, je to jako s tím hrachem... Anebo; tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne... Jak se do lese volá, tak se z lesa ozývá... Komu není z hůry dáno, tomu není pomoci... Pravila by teta Kateřina.

Nechápu, že nikdo z vás nemá tu vůli, aby tady politiku prostě a jednoduše nekomentoval?! Ale prosím; když vás to neustálé provokování, rýpání a hašteření baví, tak jen do toho. Přeji všem zúčastněným (opět dodávám "vlastním" i "cizím") příjemnou zábavu. Confused

P.S. Ano, tohle vlákno se jmenuje politika, ano tohle vlákno jsem založil já. Ale kdybych jen náznakem tušil, kolik vášní, cynismu, tuposti, provokací a nevím, čeho ještě to tady vyvolá, tak bych takovou pitomost nikdy neudělal.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út březen 01, 2011 10:55 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Třeba měl pemel těmi cizími na mysli stranu drogových baronů a její sympatizanty



Pokud tomu tak opravdu je, tak bys měl, milý pemeli, v umravňování "vlastních" pokračovat, aby blbě neprovokovali.

Eh?

Já už jsem tu vysvětloval tisíckrát, že k podpoře levice v minulých volbách mě ani tak nepřivedlo nějaké hluboké vnitřní sepětí s ní, ale lživé strašení pravice a agresivita jejích stoupenců. Protože opravdu nechci, aby se tohle fórum zase zvrtlo v sérii nikam nevedoucích invektiv, budu Martinův výpad ignorovat.

Barte, víš přece, jak je to s tím hrachem a stěnou. Pokud si někdo myslí, že cestou k prosperitě je zbídačování středních vrstev, tak pámbů s ním. Komu není shůry dáno... : )
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 01, 2011 6:18 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Třeba měl pemel těmi cizími na mysli stranu drogových baronů a její sympatizanty Wink

Ale ale, tomu se tuším říká primitivní paušalizace. Liar
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 01, 2011 5:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Třeba měl pemel těmi cizími na mysli stranu drogových baronů a její sympatizanty

http://www.novinky.cz/krimi/226555-policie-zadrzela-zastupitele-za-cssd-podezriva-ho-z-vyroby-pervitinu.html

Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 56, 57, 58  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 31 z 58
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 56, 57, 58  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist