Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Militantní křesťanští homofobové a feministky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Další

st leden 26, 2011 12:51 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Zachvátí-li tě, zahyneš! Citovat

Václav napsal:
... a výsledky jsou, jaké jsou.



Je to sice OT, ale připomněl jsi mi, že jsem v neděli sledoval ministra školství v OVM.

... ale ba co dím...

... dvěmi projekty...



Zkrátka - muž na svém místě! :)
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 26, 2011 11:06 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zachvátí-li tě, zahyneš! Citovat

Nick Guest napsal:
Tento bloger bude taky veselá kopa... Laughing


Snad víc, než tmářská argumentace, je na tom textu pozoruhodné, že přinejmenším dvě marginální zájmová uskupení dosáhla, že ministerstvo změnilo své dříve vydané materiály. Že tedy je hračkou v rukou takových uskupení, přičemž minimální odolnost proti nátlaku ukazuje, že je jí nejspíš rádo.

On je zkrátka každý nový předpis, každý nový metodický materiál a každá jejich změna báječnou příležitostí k výdělku odborných zpracovatelů, odborné oponentury, školitelů, školicích středisek, metodiků ... a veřejné peníze tečou, tečou a tečou zcela legálně jinam, než by měly. Učitelé v terénu (a samozřejmě i žáci a studenti) jsou pak kanonádou těmito důležitostmi odváděni od skutečné výuky, a výsledky jsou, jaké jsou. Ono zahrát si Kompot je pro žactvo i učitele snazší a zábavnější, než se zabývat (třeba) matematickou indukcí. K tíži budoucnosti všech.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 25, 2011 11:45 pm
Autor Zpráva
yhn
uživatel


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vy neznáte Semína?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 25, 2011 10:47 pm
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Re: Zachvátí-li tě, zahyneš! Citovat

Nick Guest napsal:
Tento bloger bude taky veselá kopa... Laughing


Jo, jo - řekl bych, že to bude ze stejné líhně.
Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 25, 2011 3:35 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Zachvátí-li tě, zahyneš! Citovat

Tento bloger bude taky veselá kopa... Laughing
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 24, 2011 11:17 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

satal napsal:
Pana Hofírka je mi tak trochu líto - žít s takovou nenávistí je docela těžké.


Pánové Hofírek či Kretschmer mohou někoho nezorientovaného nakrátko pomýlit, ale jejich nemyslivá zaujatost je brzy prozradí. Risikem mohou být obratnější katoličtí agitátoři typu Mariana přímo na WEBu 004.cz - viz čtenářská diskuse u http://www.004.cz/mohu-byt-gay. Tam mohou svést mladé kluky k falešným nadějím, že homosexualita není vrozená, že ji lze "léčit" podobnými metodami, jaké se užívají k odvykání kouření atp. Výsledkem může být mnohaleté bloudění v lichých představách a očekáváních. Nebylo by špatné tam občas zavítat a řádění podobných výtečníků korigovat.


Naposledy upravil Vaclav dne út leden 25, 2011 11:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 24, 2011 6:49 pm
Autor Zpráva
UchoAnabelovo
uživatel


Založen: 16.1.2011
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

mám stejný názor...pokuď tím nikomu neubližuji, nikomu to vadit nemusí...nikdo ho nenutí všímat si toho,reagovat na to atd...ale to s těma matkama...to mě dostalo...hnedka abych se zeptal tý svojí...
_________________
Zachraň lásku, zachráníš svět.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 24, 2011 6:25 pm
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Jistě, je spoustu věcí, které je třeba řešit a které považuji za mnohem důležitější (jestli ovšem nejsem zaujatý Very Happy, když jsem buzna). Takových jako pan HOfírek je mnohem víc (ale určitě méně než 4 %, doufám), ale on to hlásí tak nějak hodně nahlas. Třeba časem pochopí, že co dělám ve svém soukromí je - pokud to neomezuje někoho jiného - moje věc.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 24, 2011 4:21 pm
Autor Zpráva
UchoAnabelovo
uživatel


Založen: 16.1.2011
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

to ano...ale takových není málo...sice nevím o tom, že by někdo z mejch známech apod. měl celkově problém s tímhletím,ale jistě se jich najde dost...chápu ho že se mu to zdá nepřírozený a divný,ale nezmění to,prostě to bylo,je a bude...najdou se jistě jiný věci,proti kterejm by měl bejt veřejně víc naž proti touhle...
_________________
Zachraň lásku, zachráníš svět.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 24, 2011 10:34 am
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Pana Hofírka je mi tak trochu líto - žít s takovou nenávistí je docela těžké.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 23, 2011 8:11 pm
Autor Zpráva
UchoAnabelovo
uživatel


Založen: 16.1.2011
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

Koukám ten Hofínek...něco mi to říká...kdo to vlastně je???asi kouknu na netu...má docela selské názory,ale jistě ne vzešlé ze selského rozumu...nejspíše má trauma z dětství,spojované s jeho přitepleným příjmením,proto ta homofobnost...
_________________
Zachraň lásku, zachráníš svět.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 21, 2010 12:21 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Homosexismus a jeho terorismus Citovat

Poslední příspěvek je starý tři týdny. Kde se flákáš, Míšo? Nepolevuješ v boji proti homosexismu? Měl bys znovu chytit tempo, ta o tom psovi byla fakt výborná...

Razz
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 09, 2010 10:08 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

satal napsal:
Pan Hofírek se zase rozvášnil


Je tam ale moc pěkná čtenářská reakce:

citace:
Lidi, buďte k Hofírkovi trochu tolerantní. Uvědomte si že tahle zapáleně-křesťanská minorita to má tady v Evropě a speciálně Čechách těžké - homosexuálové i heterosexuálové si zde často politicky nekorektně utahují z nábožensky založených. Já věřím že i zápálení křesťané mohou žít plnohodnotný život. Samozřejmě si nebudeme nalhávat že tento typ věřících má určitý problém s vnímáním reality, ale dokud neobtěžují ostatní občany a svoji rozdílnost si ukájí na vyhrazených internetových stránkách jako je tato, tak se snažím být milý a tolerantní a usnadňovat jim jejich začlenění do společnosti. Až v případě že by začali kvůli své víře slovně napadat či jinak obtěžovat ostatní, nedejbože hrozilo že by se dopustili násilí, pak je pochopitelně namístě léčba nebo případné trestněprávní důsledky.


A bez zajímavosti není ani myšlenka, že:

citace:
Skutečně zvrácená je na celé problematice jen jediná věc: ta sebejistá drzost, s níž se hrstka samozvaných aktivistů prohlašuje za vůdce všech homosexuálů
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 08, 2010 3:55 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: satal: Citovat

ehm, já už to teda dal do "co mě pobavilo", a myslel bych si že to tam i patří
Very Happy

Na druhou stranu by to šlo zapracovat i do coming-outu - co se takhle před tim matky zeptat, co dělala za zvrácenosti, a zda jí to stálo za výsledek? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 08, 2010 2:03 pm
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

http://hofirekjan.blog.idnes.cz/c/158772/Homosexualove-potrebuji-pomoc.html

Pan Hofírek se zase rozvášnil: jen teď přemýšlím o tom, jak se zeptat své matky, jaké že to zvrácenosti v těhotenství páchala. Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 10, 2010 6:15 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No, pan Loula to má v hlavě poněkud pomatené a je vidět, co se mu asi nejvíce honí v hlavě, psycholog by si na tomto případu asi smlsnul, nicméně...ta příručka mi tedy taky přijde v některých pasážích kontroverzní, obzvláště ta hra Kompot a pak také to, že by se měla sexuální výchova zavádět už na 1. stupeň základních škol. Nevim nevim, já "to" měl v té době fakt jen na čůrání a myslim že moji spolužáci také a tak nějak sem se bez informací, že to slouží i k něčemu jinému v té době v pohodě obešel. No pravda, od starších kluků jsem se i tak leccos dozvěděl. Laughing

Zajímavý mi přišel tento článek na blogu pana Limburského, ten se tedy staví spíše proti příručce a některé argumenty nejsou až tak mimo...
http://limbursky.blog.idnes.cz/c/150261/Vse-co-jste-chteli-vedet-o-sexu-a-bali-jste-se-zeptat.html
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 10, 2010 12:15 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Všichni jsme děvky! Citovat

citace:
Nejsem utopista, vím, že prostitutky a homosexuálové vždy byli, jsou a budou, ale máme a musíme jim dělat reklamu jejich nestoudného životního stylu?


Tak soudí pan Loula, který dnes obohatil Neviditelného psa hodnotným příspěvkem.

Když tak čtu některé výrony "křesťanských" myslitelů, říkávám si, jestli ono (doufejme, že jen verbální) rochnění se v prasečinkách není pro ně vlastně způsobem, jak ukojit vlastní perverzní choutky. Tak třeba pan Loula prokazuje velmi živou obrazotvornost, když píše:

citace:
Nejsem si jistý, zda je nutné, aby naše nezletilé dcery uměly správně polykat mužské sperma a naši synové uměli olizovat ženské genitálie.


Dovoluji si odhadnout, že pan Loula smolil svůj textík jen jednou rukou, ta druhá asi měla jinou práci. Pán se ohání dokonce i Komenským: - občas mi fantasie přinese různé obrazy, Komenský na nich ale zatím nebyl, holt jsem bezvěrec a nad šíří Loulovy imaginace můžu jen blednout závistí. Přesto soudím, že Freud by nad páně Loulovým textem jásal, a Komenský by zas asi rád zaměstnal metličku, čímž by panu Loulovi možná poodhalil zase jiné tajné komnaty hříchu a chlípnosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 21, 2010 11:17 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
John napsal:
Ano Václave,
Škola má za úkol pomáhat v socializaci jedince


Johne, neměl bys teď na nějaký čas přenechat tyhle otázky svému kolegovi Dobešovi a věnovat se vnitru?

Wink


Já rozumim všemu Laughing
Vnitro tam je pan John, kterého nesnáším Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 21, 2010 8:07 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Hm, to je spíš problém té veřejnosti, že si to takhle dá do souvislosti


No, když se ten podnik jmenuje Gay Pride, tj. pořadatelé ho tak pojmenují, tak ta veřejnost fakt nemůže za to, že si to generálně spojí s gayi.



... a jaké úvahy to pak vyvolá v prostších občanech: http://neviditelnypes.lidovky.cz/rodina-a-co-deti-na-co-si-budou-hrat-dry-/p_spolecnost.asp?c=A100720_212516_p_spolecnost_wag - to fakt není problém jen té veřejnosti.

Diskuse k textu opět výživná. Např. empatický čtenář Běhal píše:
citace:
Jakým úsměšků bude vystaven chlapec vychovávaný dvěma homosexuály? Není pochyb, že většenou bude jimi zneužit a vychovají z něho homosexuála. Jako rodič syna, pokud by měl takového spolužáka, tak synovi zakážu se s ním stýkat mimo školu. Hrozí tu vážné nebezpečí, že ho zavleče mezi homosexuály a tam ho zneužijí, event. znásilní.


Naposledy upravil Vaclav dne st červenec 21, 2010 12:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 21, 2010 1:03 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

John napsal:
Ano Václave,
Škola má za úkol pomáhat v socializaci jedince


Johne, neměl bys teď na nějaký čas přenechat tyhle otázky svému kolegovi Dobešovi a věnovat se vnitru?

Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 20, 2010 11:07 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Škola má za úkol pomáhat v socializaci jedince, v tvém případě to zvládla na jedničku Very Happy stejně jako v mém nikdo z rodiny nekouří a já také ne. Very Happy


Máš pravdu, vlastně není důvod nadávat.

Nadávají ale třeba tihle lidičkové: http://www.lidovky.cz/prvni-skolni-prirucka-o-sexu-ma-odpurce-3-000-rodicu-f79-/ln_domov.asp?c=A100719_205248_ln_domov_pks, a i když k částem té příručky mám zásadní výhrady, opravdu se neděsím faktu, že bude "vychovávat k sexuálnímu sobectví a autoerotice".

Ona je ta příručka přeci jen pro pány učitele a paní učitelky, a když se tihle milí lidé občas drobet uvolní (třeba v kabinetech), žákům bude škola snesitelnější. Některým vzteklounům z řad učitelstva by se to mělo přímo nařídit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 19, 2010 10:21 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Ano Václave,
Škola má za úkol pomáhat v socializaci jedince, v tvém případě to zvládla na jedničku Very Happy stejně jako v mém nikdo z rodiny nekouří a já také ne. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 19, 2010 10:13 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Hm, to je spíš problém té veřejnosti, že si to takhle dá do souvislosti


No, když se ten podnik jmenuje Gay Pride, tj. pořadatelé ho tak pojmenují, tak ta veřejnost fakt nemůže za to, že si to generálně spojí s gayi.

sergej sudoplatov napsal:
Vadí mi spíš celková obscénnost tohoto "karnevalu" na veřejnosti a stejně tak bych si hodil i po podobně obscénním hetero průvodu.


Taky to tak cítím.

John napsal:
Je mi 16 po prváku na gymplu furt se nám do hlavy vtlouká, abychom nekořili. A v naší třídě kouří asi 40%. A maj na krabkách napis jak kráva, že kouření škodí. Laughing


Tady bych se bál, že se od té školy chce trochu moc. Osobně kouřím jak fabrika (bohužel), ačkoli i v mých školních letech byla celkem stejná protikuřácká propaganda. Jenže hulila celá rodina, a když jsem viděl, jak to všem šmakuje, samozřejmě jsem si to musel zkusit taky. Zrovna v těch šestnácti...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 19, 2010 8:56 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Pravda moje první věta je trochu mimo..
Spíš stále dokola ukazuje jak v některých ohledech škola némá jak studenta přesvědčit.
Je mi 16 po prváku na gymplu furt se nám do hlavy vtlouká, abychom nekořili. A v naší třídě kouří asi 40%. A maj na krabkách napis jak kráva, že kouření škodí. Laughing


Gaycirkusy mě docela vadí, hlavně ti kteří se bizardně oblíkají resp. neoblíkají vůbec.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 19, 2010 6:17 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Ehm, opravdu jsem to myslel spíš tak jak to popsal Martin, než jak to popsal Václav. Vajíčka bych opravdu neměl chuť hodit za to, že mě (respektive skupinu do které tak nějak patřím) někdo takhle prezentuje na veřejnosti. Hm, to je spíš problém té veřejnosti, že si to takhle dá do souvislosti a já se opravdu necítím být s nimi v jakési jedné "skupině". Vadí mi spíš celková obscénnost tohoto "karnevalu" na veřejnosti a stejně tak bych si hodil i po podobně obscénním hetero průvodu.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 19, 2010 2:57 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No já teda nevim, ale až zas tak mi neštve ono: "Kde berete tu drzost mne takhle prezentovat na veřejnosti?"

Nějak nemam dojem, že by mě tohle prezentovalo. Spíš bych hodil vejce, protože mi takovej pochod přijde jako neskutečná bizárie Laughing Podobně jako "harekršna" pochody Smile

Jinak - Václave, pokud jsou učitelky zapšklý v "50++ letech", tak to patrně znamená, že zapšklý byly i dřív, a zřejmě taky v jejich "mladých letech" byl pohled na homosexualitu značně odlišný, než teď.

Dál - nevím jaký homosexuál se setkal se šikanou (míněno šikanou pouze kvůli orientaci). Gayové, které znám mimo forum, tak se s tím nesetkali, což je to samé, co opakovaně píší gayové na tomto foru. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 19, 2010 1:19 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Zdá se - jako vždy u takových článků - že snímky extrému jsou vydávány za obraz celku.

Když něco takového vidím, pak prvotní instinkt mi také říká, abych si nějakým tím vajíčkem hodil, a křičel k tomu "Kde berete tu drzost mne takhle prezentovat na veřejnosti?" Pak emoce opadnou a řeknu si, že holt i tyhle zjevy prostě homosexuály jsou, co s tím naděláme, to opravdu není výhradní projev homosexuality, takhle si zkrátka někteří lidé léčí mindráky bez ohledu na orientaci.

Mne opravdu jen opakovaně šokuje, jak hlubokou neznalost problému vysoký počet diskutérů projevuje, ačkoli dost liberální pohled na homosexualitu se tu - i ve školách - prosazuje už od šedesátých let. Proto jsem si zanadával na školství. John říká, že "To by na základkách nesměly učit zapšklý učitelky 50++ LET", jenže těm učitelkám taky těch 50++ nebylo vždycky. V tom ten problém spíš není.

Vidím ho spíš v tom, že ministerstvo školství se ocitá ve vleku zájmových skupin, které se snaží do jeho činnosti, ktrerá by měla být ideově a politicky neutrální, prosadit své úzké zájmy. Např. tato příručka http://www.msmt.cz/file/10761 je vzorovou ukázkou, jak šikana homosexuálů byla zneužita k prodeji ideologické polívčičky: "Správně porozumět, proč lidé zastávají homofobní postoje, nelze bez použití genderové perspektivy. Naše společnost je uspořádána na principu genderu, ... " Podobně zde bylo ostatně i odkázáno, že podle jiné takové příručky je výchova ke katolicismu jedinou cestou k etické výchově. Stručně řečeno, seriózní pomoci se učitelům nedostane, a ta paní ve věku 50++ se s problémy homosexuality sama nejspíš vypořádat neumí, na to se s ní setkává zřídkakdy (jestli vůbec).

V té diskusi je také uveden jeden zajímavý odkaz: http://bit.ly/Og4RJ. Kdypak se začne něco podobného pořádat u nás?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 18, 2010 10:36 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Jak se tam tak koukám na tu fotodokumentaci v článku, tak jestli je opravdu reprezentativní, tak bych si asi taky nějaké to vejce přihodil, nacházel-li bych se v tu chvíli ve Varšavě. Evil or Very Mad
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 18, 2010 7:07 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Školství?
To by na základkách nesměly učit zapšklý učitelky 50++ LET Very Happy
Ne, mě jen udivuje jak něktěří to nechtějí pochopit a nebo ti ,kteří píšou:
Mě teploušové nevadí, ať si žijou třeba s kočkou doma, ale intimnosti patří domů.

Laughing Laughing Laughing Laughing
Jak to dají dohromady?

p.s a někteří si myslí, že to je nucený z jedné strany. Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 18, 2010 8:38 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Škoda peněz Citovat

Když si přečtete diskusi pod tímto článkem

http://zpravy.idnes.cz/obrazem-varsavou-prosly-tisice-gayu-a-leseb-radikalove-na-ne-hazeli-vejce-1qh-/zahranicni.asp?c=A100717_184949_zahranicni_stf,

dojde vám, že peníze vynakládané na školství vyhazujeme z okna.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 7 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist