Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Můžou za to naši bratři?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

 
Máte staršího bratra/bratry?
Jsem jedináček
21%
 21%  [ 9 ]
Mám jen sestru/sestry
36%
 36%  [ 15 ]
Mám jednoho staršího bratra
34%
 34%  [ 14 ]
Mám dva starší bratry
4%
 4%  [ 2 ]
Mám tři nebo více starších bratrů
2%
 2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 41
      Na začátek stránky  

po říjen 04, 2010 9:08 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Mam staršího bratříčka a proč bychom to na ně nehodili Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 03, 2010 11:59 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: A co jinak? Citovat

Myslím, že by se vyplatilo zeptat se zdejších jedináčků zda po bratrovi někdy netoužili... Například já vždy chtěl mít staršího brášku, což je ta nejnereálnější představa kterou lze mít, když už je člověk jedináček... Rolling Eyes
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 09, 2009 4:28 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Shmudla napsal:
to asi nezabrání někomu založit na to brzo vlákno s anketou.

A jak by zněla otázka? "Máte větší přirození než heteráci?" Confused
Málokdo by byl schopen odpovědět, těžko si někdo s metrem v ruce dělal soukromý průzkum.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 09, 2009 1:53 pm
Autor Zpráva
Shmudla
uživatel+


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 144

Předmět: Citovat

Někde jsem četl, že homosexuálové mají větší přirození než heteráci. Podle mého názoru je to chyba metody, nicméné to asi nezabrání někomu založit na to brzo vlákno s anketou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 11:51 am
Autor Zpráva
Fx100d
uživatel


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

Tak je zase pravdou, že bych také rád věděl jak takové věci vznikají už ze zvědavosti. Co se týče té změny, ani já bych nechtěl být jiný. Když se podívám na svůj život, tak jsem celkem šťastný a spokojený a kdybych nebyl pedofil, mám asi některé své problémy vyřešené, ale byli by zase jiné. Nevím jaké to je být gay, nebo "normální" heterosexuál, proto bych do toho nešel. Kdybych měl možnost si to vyzkoušet, možná, ale možná bych stejně zůstal takový, jaký jsem.

Apropo, to že zjistí příčinu, ještě neznamená, že to budou umět změnit. Smile
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 11:03 am
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Tak samozřejmě, že množství starších bratrů není jediný z faktorů, který to podmiňuje. Je to jeden jeden faktor z mnoha. a o to v tomhle výzkumu šlo...
Pokud jde o zjišťování příčin homosexuality, dočetl jsem se, že ve spojených státech je hnutí gayů a lesbiček, které razantně vystupuje proti zjišťování příčin homosexuality. A na jednu stranu to docela chápu. Většině z nás naše orientace nevadí, jsme spokojení a ani bychom nevyužili možnosti orientaci změnit, pokud by to bylo možné. Homosexualita se dále nijak nevyvíjí, není patologická, fakticky nikomu nepřekáží (až na homofobní monstra) a není proto nutné se v tom zbytečně babrat. Kdyby to takhle přírodě nevyhovovalo, nechá nás vymřít. Očividně nějaké místo v evoluci máme, patříme do ní a jsme její součástí...
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 10:52 am
Autor Zpráva
Fx100d
uživatel


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

Mám tři starší bratry. Ale tak trochu přemýšlým, zda jsou tyto výzkumy vůbec k něčemu dobré. Myslím, že ikdyby každému páru dovolii jen dvě děti, gayů ani sexuálních odlišností neubyde, je to podle mě na náhodě.

V jiném výzkumu zase vyzkoumali, že pedofil je malé postavy. Všechny co znám, jsou vysocí, až na jednoho.
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 9:10 am
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Re: a co jinak... Citovat

theby napsal:
Mno já jsem "jedináček" ... Ale vždycky (odjakživa) jsem hrzoně chtěl staršího bráchu... což je poměrně atipická touha (staršího, mladšího ne a bráchu, sestru ne)... Cool


Já jsem zase odjakživa toužil po dvojčeti. Velmi často se mi o něm zdálo, často i sny, ze kterých jsem trochu rozhozený. Jednou mi mamina říkala, že když se mnou byla na ultrazvuku, byli tam dva plody, ale později už jsem tam byl jen já. Takže je docela možné, že jsem skutečně z dvojčat, akorát ten druhý to prostě nezvládl...
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 8:28 am
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Já vůbec nevím, jak mám vyplnit tu anketu. Embarassed
Mám mladšího bratra, nevlastního k tomu, takže nemůžu zaškrtnout variantu "mám jen sestru", ale ani žádnou ze zbývajících možností.

Trošku mi to připomnělo jednoho argentinského spisovatele, který se domníval, že slony můžeme rozdělit na hnědé, velké, stárnoucí, rozzlobené, darované a tažné. Smile


Zařadit možnost mladšího bratra nebo "ani jedna z možností" mě samozřejmě napadla, ale až poté, co jsem ukončil úpravy Laughing Tak snad příště se mi to povede propracovat lépe Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 12:41 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Já vůbec nevím, jak mám vyplnit tu anketu. Embarassed
Mám mladšího bratra, nevlastního k tomu, takže nemůžu zaškrtnout variantu "mám jen sestru", ale ani žádnou ze zbývajících možností.

Trošku mi to připomnělo jednoho argentinského spisovatele, který se domníval, že slony můžeme rozdělit na hnědé, velké, stárnoucí, rozzlobené, darované a tažné. Smile
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 07, 2009 11:09 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: a co jinak... Citovat

Mno já jsem "jedináček" ... Ale vždycky (odjakživa) jsem hrzoně chtěl staršího bráchu... což je poměrně atipická touha (staršího, mladšího ne a bráchu, sestru ne)... Cool
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 07, 2009 10:06 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Také mám jednoho mladšího bratra který je hetero...nějak ta teorie hapruje Laughing

Jsem na tom stejně. Kde udělali soudruzi z fakulty humanitních studií UK chybu? Laughing
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st říjen 07, 2009 8:58 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Také mám jednoho mladšího bratra který je hetero...nějak ta teorie hapruje Laughing

A znám takových případů víc...zas nějaký "kvalitní a užitečný výzkum" z nějaké katedry genderových studií nebo něčeho takového. Jen když vidím název toho jinonického paskvilu s názvem Fakulta humanitních studií, což je škola, kam jdou ti, co se nedostali na peďák, práva, fildu ani fakultu sociálních věd a nechtějí na teologii a studují tam obskurní a "užitečné" obory, tak se osypu...brrrrr
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 07, 2009 8:47 pm
Autor Zpráva
Rainbow
uživatel


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 99
Bydliště: BA

Předmět: Citovat

Mam jedneho mladsieho brata, ktory je hetero. Takze to velmi nefunguje Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 07, 2009 8:42 pm
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Můžou za to naši bratři? Citovat

Jsem členem GK už nějaký pátek, tak jsem si dovolil vytvořit také jedno vlákno.

Shlédl jsem epizodu z cyklu Partnerské vztahy aneb Návod na přežití, konkrétně pak epizodu Partnerské vztahy gayů a lesbiček, vysílanou 28. února 2009.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/208572231000009-partnerske-vztahy-aneb-navod-na-preziti/

V tomto díle se mimo jiné dozvíte výsledky antropologického výzkumu interpretované Mgr. Jaroslavou Valentovou z fakulty humanitních studií UK.
Zmíněný výzkum prokázal, že u chlapců se zvyšuje pravděpodobnost toho, že budou homosexuálně orientovaní spolu s každým starším bratrem, resp. každý další narozený syn zvyšuje pravděpodobnost, že se u těch mladších homosexualita vyskytne. Je to dáno „prosakováním“ testosteronu z dělohy v době těhotenství. Tělo matky se přítomnosti testosteronu brání imunitní reakcí, která je s každým dalším těhotenstvím silnější. Tato imunitní reakce pak ovlivňuje vývoj té častí mozku, která má co dočinění se sexuální orientací jedince.

Já jsem ze 4 sourozenců, jsem nejmladší a mám dva starší bratry. Otázka, kterou jsem si kladl v době mého CO „Proč já?“, už je zdá se zodpovězena.

Jak to je u vás?
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist