Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Spory a hádky Odbory, snižování platů, TOP 09
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

ne srpen 22, 2010 9:43 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Martin napsal:
Myslim, že nejsem sám, kdo si myslí, že tvoje urážky a výhrůžky insultací přesahují všechny meze.


Nikdy jsem nepochyboval o tom, že to, co píšu, přesahuje meze tvého světa.

Myslím, že bys na mě měl napsat někam nějaké hlášení.

Svět, ve kterém by nejbohatší rodina planety byla schopna okamžitě uhradit dluh České republiky, a to 1530krát, prostě není v pořádku. Naprostá nesouměřitelnost v rozdělení statků JE problém.


1. No, nejen mého. Řekněme, že spíš "tohoto" světa. Wink .

2. Hm, to je přesně můj styl. Na druhou stranu.... Přijde den... Laughing

3. Nepleteš si trošku to rozdělení číslovek v angličtině a v češtině.... mám na mysli "miliarda=billion"? A btw - podělíš se s námi o jméno té rodiny? Smile

Další věc teda je, že nechápu, proč by to měla dělat, když jsme si ho nasekali sami. Nebo ty už sis vzal domů alespoň dejme tomu jednoho alkoholem vyvoněného bezdomovce, o nějž by ses mohl starat a platit mu krabicák? Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 22, 2010 8:57 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Myslim, že nejsem sám, kdo si myslí, že tvoje urážky a výhrůžky insultací přesahují všechny meze.


Nikdy jsem nepochyboval o tom, že to, co píšu, přesahuje meze tvého světa.

Myslím, že bys na mě měl napsat někam nějaké hlášení.


Svět, ve kterém by nejbohatší rodina planety byla schopna okamžitě uhradit dluh České republiky, a to 1530krát, prostě není v pořádku. Naprostá nesouměřitelnost v rozdělení statků JE problém.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 22, 2010 8:19 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

NG: Jsi obratný manipulátor. Napsal jsem:
bright napsal:
... neboť žádný slušný člověk nežije na účet státu, nemusí-li.

Nicméně z tvé odpovědi je jasné, že ti uniká smysl pojištění pro případ ztráty zaměstnání. Platí ho povinně všichni zaměstnanci, má je zabezpečit pro případ objektivní nemožnosti sehnat práci (tzn. nikoli pro případ, že se subjektivně rozhodnou nepracovat) a nemá s hodnotou práce kohokoli vůbec žádnou souvislost.

Martin: ad 3 - děkuji.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 22, 2010 2:41 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
bright napsal:
žádný slušný člověk nežije na účet státu


Na úkor státu ponejvíce žijí lidé s nepřiměřenými zisky. Nemravné peníze, které vydělávají, vymýšlí, navrhuje, tiskne, garantuje a chrání zase jenom stát. Nebo snad mají Bakalové a spol. nějaké vlastní oběživo, konkurenční vůči euru a koruně české? Pokud vím, byl by to závažný trestný čin. Nepatřičné zisky pak znamenají, že ty peníze chybí jinde.

Nejsem vůbec zastánce rovných mezd ..., ale zastávám racionální názor, že zisk či odměna nějak souvisejí s hodnotou práce. Majitelé exekutorských firem, kteří ročně vydělávají desítky miliónů na lidské bídě a neštěstí, jsou mnohem většími parazity než většina jejich obětí. A to už nemluvím o tom, že pokud si někdo vybere takové zaměstnání (a mnoho dalších), tak je morálně na stejné úrovni jako zaměstnanec někdejší StB.

A vůbec, opakovaně jsi se projevil jako zaujatý hlupák, nebudu se s tebou bavit.


1. Aha, takže na úkor státu nežijí bezdomovci, nebo lidé, kteří mají chronickou laryngitidu (obvykle když mají dojít na úřad práce), ale miliardáři, kteří zaměstnávají tisíce dalších a minimálně na DPH určitě zaplatí víc, než někdo, kdo si dá k večeři zavináče a rohlík. Už tomu rozumim. Laughing Jinak termín "nadměrný zisk" bylo možné zaslechnout tak mezi léty 46 - 49 a v 50. letech. Wink

2. Proč je exekutor větším parazitem, než jeho "oběti" (tj. lidé, kteří nereagují na několikeré upomínky)?

Btw - stejnou logikou je zaměstnancem StB i revizor v tramvaji Laughing Laughing

3. Myslim, že nejsem sám, kdo si myslí, že tvoje urážky a výhrůžky insultací přesahují všechny meze.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 22, 2010 1:56 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
žádný slušný člověk nežije na účet státu


Na úkor státu ponejvíce žijí lidé s nepřiměřenými zisky. Nemravné peníze, které vydělávají, vymýšlí, navrhuje, tiskne, garantuje a chrání zase jenom stát. Nebo snad mají Bakalové a spol. nějaké vlastní oběživo, konkurenční vůči euru a koruně české? Pokud vím, byl by to závažný trestný čin. Nepatřičné zisky pak znamenají, že ty peníze chybí jinde.

Nejsem vůbec zastánce rovných mezd (jakého ze mě nějaký chytrák určitě bude chtít udělat), ale zastávám racionální názor, že zisk či odměna nějak souvisejí s hodnotou práce. Majitelé exekutorských firem, kteří ročně vydělávají desítky miliónů na lidské bídě a neštěstí, jsou mnohem většími parazity než většina jejich obětí. A to už nemluvím o tom, že pokud si někdo vybere takové zaměstnání (a mnoho dalších), tak je morálně na stejné úrovni jako zaměstnanec někdejší StB.

A vůbec, opakovaně jsi se projevil jako zaujatý hlupák, nebudu se s tebou bavit.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 22, 2010 12:16 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
http://www.ceskenoviny.cz/paragrafy/zpravy/okamzite-zruseni-pracovniho-pomeru-pro-nevyplaceni-mzdy/364628

Nápad té Kalouskovy zrůdy Drábka nevyplácet podporu v případě, že výpověď podá zaměstnanec, je skoro geniální. Plat nebereš, ale podat výpověď nemůžeš.

On je drobný rozdíl mezi okamžitým zrušením pracovního poměru z důvodu 15 denního prodlení zaměstnavatele se zaplacením mzdy a výpovědí z pracovního poměrů, kterou může zaměstnanec podat bez udání důvodu a zaměstnavatel ho musí ještě 2 kalendářní měsíce zaměstnávat. Pokud zaměstnanec podá výpověd, zřejmě již ví, kam za ty dva měsíce nastoupí, neboť žádný slušný člověk nežije na účet státu, nemusí-li. Odebrání podpory v nezaměstnanosti je proto namířeno proti těm, co si na úkor nás všech berou "pracovní prázdniny" než začnou po skončení pobírání podpory začít uvažovat, že by mohli zase začít vydělávat a platit daně a pojistné.
K tvé případné námitce, že výpověď mohou dát i šikanovaní zaměstnanci, odpovídám, že na šikanu ze strany zaměstnavatele jsou tu jiné právní nástroje, že zaměstnanec má možnost dát výpověď, až si najde práci jinde, a konečně že jeden šikanovanej chudák neopravňuje vyplácení tisíců parazitních lajdáků.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 22, 2010 11:42 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
za den, kdy by manažeři stávkovali, by zaměstnanci nedostali výplatu


Ono to už tak leckde chodí.

http://www.ceskenoviny.cz/paragrafy/zpravy/okamzite-zruseni-pracovniho-pomeru-pro-nevyplaceni-mzdy/364628

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=nedostali+mzdy&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

Zaměstnavatel se schová do konkurzu, dlužnou výplatu od něj nikdo neuvidí a z hlediska trestního práva je prakticky nepostižitelný.

Nápad té Kalouskovy zrůdy Drábka nevyplácet podporu v případě, že výpověď podá zaměstnanec, je skoro geniální. Plat nebereš, ale podat výpověď nemůžeš.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 22, 2010 11:16 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Jsem rád, že jsem se dožil doby, v níž si odbory mohou dovolit (ta drzost!) mít jiný názor než vláda, v níž ústava garantuje právo na stávku a v níž lze při dodržení jistých formalit svobodně demonstrovat. Těm, kterým toto vadí, bych doporučil vystěhovat se do Číny, KLDR, Vietnamu nebo na Kubu, případně někam do střední Afriky. Tam je odbory opravdu vyrušovat nebudou - jako by ani nebyly.


Založme odbory milionářů a manažerů. Ti také budou mít právo na stávku. Kdyby stávkovali zaměstnanci, udělal bych stávku šéfů, vzal si transparent proti spravedlivému přerozdělování, a protože když nepracuje šéf, nejsou zaměstnanci řízeni, nechal bych je stát před branami podniku a za den, kdy by manažeři stávkovali, by zaměstnanci nedostali výplatu. Když zaměstnanci svou nečinností produkují společnosti ztrátu, jde o legitimní protest zaměstnavatele.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 22, 2010 12:15 am
Autor Zpráva
Máša
uživatel


Založen: 5.7.2010
Příspěvky: 10

Předmět: Re: Hovado Drábek Citovat

pemel napsal:
Máša napsal:
Když ti to tak vadí, tak sem nechoď, ne?! Mi řekni, proč by se měli zdejší buzny bavit jen vo teploušskejch věcech? Jen proto, že 'sou tyhle stránky věnovaný gay komunitě, tak snad není důvod k tomu, aby se nemohli bavit i vo jinejch věcech! Sad Nebo snad jo?? Surprised

...říká někdo, kdo se sem zaregistroval před měsícem a napsal všehovšudy dva příspěvky. Tomu se říká; ehm... smělost? Narozdíl od tebe znám zakladatele těhle stránek a snad můžu říct, že vím, za jakým účelem byly založené.

Mimochodem, kdybys si dal tu práci a prošel si historii těhle stránek, tak bys zjistil, že nemám problém se bavit o čemkoliv. Od comingoutu, přes sex, sport až po politiku. Nicméně jsou zde takoví jedinci, kteří se tu prakticky o ničem jiném než o politice bavit nechtějí. Otázkou je, proč vlasně chodí na stánky s názvem "Gay komunita"???

Tím jsem se oslím můstkem vrátil k názvu tohohle vlákna - Co mi vrtá hlavou

Víš, co mi můžeš?! Chytráky, jako 'seš, miluju! Razz Evil or Very Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 22, 2010 12:09 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
- Jak by na světě bylo krásně, kdyby nebyly odbory a jiné zločinné organizace.



K tomu bych dodal jenom tolik, že jsem vyrůstal za režimu, v němž byli skoro všichni v ROH a platili členské příspěvky, ale jinak o odborech nebylo vůbec slyšet. Za diktatur se odborům vždy nasazuje náhubek a do jejich vedení se protlačují lidé, kteří nezlobí. Pro odbory zglašaltované nacisty se používá extra výraz - žluťácké. Nepohodlní odboráři se fyzicky likvidují (za diktatur v Latinské Americe).

Jsem rád, že jsem se dožil doby, v níž si odbory mohou dovolit (ta drzost!) mít jiný názor než vláda, v níž ústava garantuje právo na stávku a v níž lze při dodržení jistých formalit svobodně demonstrovat. Těm, kterým toto vadí, bych doporučil vystěhovat se do Číny, KLDR, Vietnamu nebo na Kubu, případně někam do střední Afriky. Tam je odbory opravdu vyrušovat nebudou - jako by ani nebyly.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 21, 2010 9:53 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Hovado Drábek Citovat

pemel napsal:
Jak, že se to tady jmenuje; "Gay komunita"? Marně si lámu hlavu nad tím, jak souvisí snižování platů státním zaměstnancům s gay problematikou. Think

No, jestli to tu chceš mít "only whitte gay", tak proč jsi založil téma politika ? Soused sice nedávno prohlásil o parlamentu něco jako "ta banda buzerantů", ale myslím, že to myslel trochu jinak než "be gay". Smile

pemel napsal:
Narozdíl od tebe znám zakladatele těhle stránek a snad můžu říct, že vím, za jakým účelem byly založené.

.. tak to by mě zajímalo Exclamation

pemel napsal:
Mimochodem, kdybys si dal tu práci a prošel si historii těhle stránek, tak bys zjistil, že nemám problém se bavit o čemkoliv. Od comingoutu, přes sex, sport až po politiku.

Navrhuju opustit politický témata a věnovat se především podtrženýmu. Je to rozhodně příjemnější než politika a taky se u toho asi tak nedá hádat.

Máša vs Pemel: jj, neradi to slyšej ..., ale it´s be it - on Máša má v tomhle docela pravdu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 21, 2010 9:35 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

NG bude asi státní zaměstnanec (rozuměj člověk, který by se jako soukromník neuživil). K zamyšlení:
- Zřejmě je správně, když plat ve státní sféře je mnohem vyšší než v soukromé.
- Efektivita státní správy naprosto odpovídá platům jejich zaměstnanců.
- Státní zaměstnanec je placen státem, tedy z daní všech občanů, tudí je zaměstnancem lidí. Lidé volí politiky, aby tito spravovali jejich finance. Lidmi volený zástupce snižuje platy zaměstnanců lidí.
- Jak by na světě bylo krásně, kdyby nebyly odbory a jiné zločinné organizace.

Samozřejmě to s gay tématy nemá co dělat, ale NG asi nemá kam jinam psát, takže bychom ho s pemelem a ostatními méně pětiletkovými typy nelpícími na sociálních jistotách a milodarech měli ignorovat.

Máša je ten, ta, nebo to? Podle základní skladebné dvojice (základní učivo základní školy) "buzny měli" a unisex nicku tipuju TO.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 21, 2010 9:01 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Hovado Drábek Citovat

pemel napsal:
Asi jsem si spletl webové stánky?! Jak, že se to tady jmenuje; "Gay komunita"? Marně si lámu hlavu nad tím, jak souvisí snižování platů státním zaměstnancům s gay problematikou. :-k


To je jako na mě? Neporušuješ svá předsevzetí trochu brzy? Připomínáš mi tím... Ale to už tady vlastně bylo.

:)
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 21, 2010 12:44 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Hovado Drábek Citovat

To jsem tuhle říkal jedné voličce TOP 09, že tahle vláda sníží platy státním zaměstancům o 10%. Váhavě mi odpověděla: "Ale to jsem ve volebních materiálech nikde nečetla... "

A už je to tady.

A co mi vrtá hlavou? Zda i tentokrát se dočkám odpovědi ve stylu: "Já jsem to sice nevěděla, ale když to tak pan kníže a Strana a vláda rozhodly, tak je to určitě správné a já bych s tím souhlasila." Anebo to tentokrát bude něco originálnějšího?

Think

Straně (TOP 09) věřte, soudruzi!

Laughing
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist