Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Spory a hádky Tematický profil fóra Gay komunita
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

ne říjen 24, 2010 5:35 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Jo, chápeš to správně.

Nejsme slečinky z cukru, abychom si nemohli ze sebe v dobrém občas vystřelit. Hlavně mi šlo o jakýsi vzájemný generální pardon a neprovokování tam, kde jaksi tušíme, že to toho druhého naštvě. A o tu presumpci dobré vůle.

Ta hranice je samozřejmě tenká a člověk ji může přešlápnout. Pak je dobré se ozvat přímo a třeba se i naučit omlouvat - což se zde nikdy moc nepěstovalo.

Takže mi hned nemusíte trhat hlavu kvůli jednomu přešlápnutí z vlákna Zábava, které jsem nemyslel zle a za které jsem se omluvil.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 5:00 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, jestli to mám chápat jako podanou ruku, tak jo.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 4:47 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Nová diskusní kultura Citovat

Protože mi připadá, že se toto diskusní fórum dotýká dna, od kterého se snad ještě může odrazit, navrhoval bych toto:

1. Abychom se zdrželi osobních výpadů, insinuací a poťouchlostí, zvlášť tehdy, kdy lze předpokládat, že to někomu dalšímu může vadit.

2. Abychom přestali rekriminovat, tj. vytahovat staré spory, ať už se týkají toho, kdo, kdy a proč někomu vyhrožoval, anebo zda se někdo s někým nepohodl při placení útraty v hospodě.

3. Abychom projevovali respekt nejen k sexuální orientaci druhého člověka, ale i k jeho politickému a společenskému přesvědčení, věku, zdravotnímu stavu, vzhledu či jiným osobitostem. Za nevhodné budiž považovány příspěvky typu: "Jdi se léčit!", "Běž k psychiatrovi!", "Bacha na srdce!" a pod.

4. Abychom se toto prostředí snažili profilovat jako přátelské k nováčkům či k lidem, kteří ho navštěvují zřídka.

5. Abychom v debatách o politice zachovávali rozumnou míru, rozvahu a věcný odstup a neumísťovali sem jednotlivé posty jen proto nebo hlavně proto, že předpokládáme, že někoho dalšího naštvou. Měl by být sledován účel poskytnout věcnou informaci, nejlépe ve vztahu k zaměření fóra (GK). Primárním cílem tzv. zábavných příspěvků by nemělo být provokování dalších uživatelů. Za nežádoucí ať je považováno neodůvodněné shazování některých autorit jen proto, že k nim jiný uživatel chová úctu.

6. Pokud se někdo cítí obtěžován psaním někoho jiného, měl by to dát najevo a "stalker" by to měl respektovat. Míra objektivní úhony není konsenzuálně poznatelná, a proto by měly v tomto směru být respektovány subjektivní pocity.

7. Abychom nikomu nepodsouvali názory, které nezastává. Ať je uplatňován princip presumpce dobré vůle a pravdomluvnosti.

8. Abychom dokázali výhrady, které máme k jiným diskutujícím, pojmenovat přímo, věcně a slušně.

9. Aby rozhodčí skrytě ani otevřeně nenadržovali "domácím" a nepostihovali "hosty" za prohřešky, které jsou u členů domácího týmu běžně přehlíženy. Aby uplatňování dvojího metru bylo pociťováno jako zlo, kterého je nutné se vyvarovat.

10. Abychom měli na paměti, že toto fórum není chat ani hospoda.


Protože jsem se v minulosti těchto pravidel vždy nedržel, omlouvám se všem, kdo se mohli mým psaním cítit nespravedlivě dotčeni. Amnestuji ty, kteří se dotkli mě, a vracím stav k bodu nula.

Co myslíte - vy ostatní?

Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 11:02 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Ad Honza Citovat

Ad Honza:
Já taky neříkám, že bychom tady měli diskutovat výhradně o comingoutu nebo bezpečném sexu. Sem, tam se samozřejmě můžeme bavit i o něčem jiném, co s gay životem (ne)souvisí. Problém byl v tom, že jeden zdejší (dnes už bývalý) přispivatel, se v poslední době bavil pouze a jen o politice. Kdybych tady jakožto člen TOP 09, podobně jako NG, v každém příspěvku zmiňoval politiku a narozdíl od něj velebil současnou vládu, tak to za chvíli bude lézt všem krkem.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 7:43 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

pemel napsal:
Tohle diskusní fórum bylo založené jako doplněk ke stránkám www.004.cz , kde jsou hlavními tématy comingout, bezpečný sex atd.

Nojo - no - jenže bav se furt dokola o bezpečném sexu atd. Mě by to teda nebavilo, navíc by byli diskriminováni uživatelé, kteří sex neprovozují. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 22, 2010 1:18 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Honza napsal:
No, jestli to tu chceš mít "only whitte gay", tak proč jsi založil téma politika ? Soused sice nedávno prohlásil o parlamentu něco jako "ta banda buzerantů", ale myslím, že to myslel trochu jinak než "be gay". Smile

Přibližně před čtvrt rokem jsem tady někde napsal, že založení vlákna politika považuju za chybu. Nechce se mi ten příspěvěk zpětně dohledávat, ale když si s tím dáš tu práci, tak ho dozajista objevíš.


pemel napsal:
Honza napsal:
Narozdíl od tebe znám zakladatele těhle stránek a snad můžu říct, že vím, za jakým účelem byly založené.

.. tak to by mě zajímalo Exclamation

Stačí logická dedukce, milý Watsone. Wink Tohle diskusní fórum bylo založené jako doplněk ke stránkám www.004.cz , kde jsou hlavními tématy comingout, bezpečný sex atd. Stačí si přečíst prvních pár příspěvků zakladatele tohoto fóra.

pemel napsal:
Honza napsal:
Mimochodem, kdybys si dal tu práci a prošel si historii těhle stránek, tak bys zjistil, že nemám problém se bavit o čemkoliv. Od comingoutu, přes sex, sport až po politiku.

Navrhuju opustit politický témata a věnovat se především podtrženýmu. Je to rozhodně příjemnější než politika a taky se u toho asi tak nedá hádat.

Proč ne? Politikou se s blížícími se komunálními volbami zabývám prakticky denně. Vůbec mi nebude vadit, když si tady od ní odpočinu. Mimochodem, hádat se dá i nad fotkami pěkných kluků. Wink
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne srpen 22, 2010 12:33 am
Autor Zpráva
Máša
uživatel


Založen: 5.7.2010
Příspěvky: 10

Předmět: Citovat

to ttomp:
Fajn. A teď bych prosil ty určitý části česky. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 22, 2010 12:23 am
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Sometimes... Citovat

Pemel: A Ten, jenž založil fórum je určitě spokojenej s tím, jak to tady vypadá...

Máša (a vlastně všichni): Jestli se hodláš postavit proti přesile 1839 příspěvků, tak nabízím svých 500. Ne snad, že bych tě měl tak rád (když tě vůbec neznám). Ne snad, že bych tak nenáviděl Pemela (když ho skoro vůbec neznám). Ale za fórum, který by mělo smysl...

Come on! Look at me! No plan, no back-up, no weapons worth a damn! Oh, and something else I don't have: anything to lose!

...Za fórum, který připouští víc než jeden názor a dokáže rozlišit víc než dvě barvy. Který netouží házet vajíčka po tom, kdo se „liší“. Do kterýho víc lidí přichází, než z něj odchází (zvlášť, když jsou ti noví potřeba). Který je víc než archiv s jedním strážcem majáku (i když to je možná ještě dobrá varianta)...

Let this be the hour when we draw swords together. Fell deeds awake. Now for wrath! Now for ruin! And a red dawn!

…Možná se přidají další...

Spears shall be shaken, shields shall be splintered! A sword day... a red day.

…a i když ne, tak nevadí...

This was the day upon which the whole of creation would change forever!
For Gallifrey! For victory! For the end of Time itself!


…prohrát internetovou hádku je někdy ta lepší možnost.


There's one thing I always wanted to ask Jack...But I don't need to ask anymore. I know the answer now...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 21, 2010 6:29 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: Hovado Drábek Citovat

Máša napsal:
Když ti to tak vadí, tak sem nechoď, ne?! Mi řekni, proč by se měli zdejší buzny bavit jen vo teploušskejch věcech? Jen proto, že 'sou tyhle stránky věnovaný gay komunitě, tak snad není důvod k tomu, aby se nemohli bavit i vo jinejch věcech! Sad Nebo snad jo?? Surprised

...říká někdo, kdo se sem zaregistroval před měsícem a napsal všehovšudy dva příspěvky. Tomu se říká; ehm... smělost? Narozdíl od tebe znám zakladatele těhle stránek a snad můžu říct, že vím, za jakým účelem byly založené.

Mimochodem, kdybys si dal tu práci a prošel si historii těhle stránek, tak bys zjistil, že nemám problém se bavit o čemkoliv. Od comingoutu, přes sex, sport až po politiku. Nicméně jsou zde takoví jedinci, kteří se tu prakticky o ničem jiném než o politice bavit nechtějí. Otázkou je, proč vlasně chodí na stánky s názvem "Gay komunita"???

Tím jsem se oslím můstkem vrátil k názvu tohohle vlákna - Co mi vrtá hlavou
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so srpen 21, 2010 5:39 pm
Autor Zpráva
Máša
uživatel


Založen: 5.7.2010
Příspěvky: 10

Předmět: Re: Hovado Drábek Citovat

pemel napsal:
Asi jsem si spletl webové stánky?! Jak, že se to tady jmenuje; "Gay komunita"? Marně si lámu hlavu nad tím, jak souvisí snižování platů státním zaměstnancům s gay problematikou. Think

Když ti to tak vadí, tak sem nechoď, ne?! Mi řekni, proč by se měli zdejší buzny bavit jen vo teploušskejch věcech? Jen proto, že 'sou tyhle stránky věnovaný gay komunitě, tak snad není důvod k tomu, aby se nemohli bavit i vo jinejch věcech! Sad Nebo snad jo?? Surprised
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 21, 2010 3:25 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: Hovado Drábek Citovat

Asi jsem si spletl webové stánky?! Jak, že se to tady jmenuje; "Gay komunita"? Marně si lámu hlavu nad tím, jak souvisí snižování platů státním zaměstnancům s gay problematikou. Think
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist