Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 51, 52, 53  Další

ne říjen 03, 2010 11:56 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: Inu, jak jde čas... Citovat

Jsou tomu už čtyři roky co jsem se na tyhle stránky dostal prvně... Změnil jsem se já, změnil se svět kolem mne, ale tohle fórum zůstalo a já si na něj (může za to ten "teheránec :>") vzpoměl a od té doby cítím, že bych měl pokračovat v tomhle tématu, i když už to nespadá do comming outu... Long story short: jde to se mnou od desíti k pěti, dá-li se to tak říct... Ke třináctinám jsem dostal homo(bi)sexualitu a tím to rozhodně neskončilo... Možná vlivem komplexů z dětství se dostavila submisivita a to mi mohlo být tak 15. Poslední dva roky, které mám jakž takž v živé paměti byli zajímavé a opravdu cítím jak se mi svět mění před očima... Dost jsem se osamostatnil, de facto přestěhoval (s rodiči bydlím sice ve stejném domě, ale mít to dva vchody tak mám vlastní byt)... A to nejdůležitější: moje submisivní představy dostaly konkrétní podobu a já od té doby toužím stát se psem. Jakkoli šokojící to vám normálním gayům (ať dlouho nepřemýšlím o výrazu Rolling Eyes ) může přijít je to tak... To co jsem na prvním stupni základky nesnášel a roky potom se snažil vytěsnit ze své mysli se pro mne stalo atraktivní představou, ano bavíme se tu opravdu o BDSM a zvrhlostech s tím spojených... Úchylem v 17, stále mladý a už tak zvrhlý... Začal jsem hledat sobě podobné a věděl jsem, že 004 už mi tentokrát osvětu nenabídne, Inu kdo v internetu hledá ten v něm také najde. Zhruba před rokem jsem si tedy zažádal o registraci v hezky vyhlížejícím fan klubu antrpomorvních zvířat... Jak jsem se brzy dozvěděl je to nám/vám podobná komunita, která pořádá srazy a kolik je furríků tolik je významů slova "furry" ... Po nějaké době jsem se dozvěděl, že komunita furries sdružuje nejen milovníky komiksů, furry artu a básniček, ale také lidé zaměřené na BDSM (osobně jsem poznal Michala Altaira Valáška Twisted Evil ), zoofily a obecně tvory, které prvotní společnosti vyvrhla a tak se snaží léčit si své komplexy právě schováváním za fursonu. Rok jsem aktivně poznával lidi, se kterými jsem si po večerech psal přes IRC, utratil jsem spoustu peněz za akce typu Minifur, nebo "mezinárodní" Česfur... Hodně mi pomohli, ukázali mi totiž, že nejsem sám... Snad i něco intimnějšího jsem zažil, ale o tom se tu podrobněji zmiňovat nebudu... Teď jsem ve druháku na průmyslovce, členem chlupaté komunity a mimo jiné i Svobody zvířat... Jen se těším až budu mít trochu času realizovat nově nabitou svobodu a snad si jednou najdu i chápavého a milujícího dominantního přítele. Tak tady takhle jsem zatím dopadl já. Už asi opravdu nemohu tvrdit, že: "Jsem gay a jsem na to hrdý" Rolling Eyes
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 02, 2010 1:00 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Když se s lidmi nedá mluvit, dá se jim napsat. A pokud jsi si jistý, že jsi jí tu informaci podal dostatečně zřetelně, pak můžeš věc (za cenu ne tak docela pěkného citového vydírání) postavit jako prosbu, aby Tě netýrala a nejitřila řečmi o dětech a o holkách, když jí přeci musí být jasné, že nic takového nebude.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 01, 2010 7:18 pm
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Jestli se s tvojí matkou dá mluvit, tak jí to prostě řekni znovu. Pokud ovšem sám chceš, aby v tom měla jasno. Jednat na rovinu je asi nejlepší řešení, pokud to situace a hlavně vztahy v rodině dovolují...
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 01, 2010 2:34 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Minulej podzim jsem psal o svym CO mý matince. Jenže jsem to udělal stylem: Mě se líbí kluci... Ale ona to nepobrala už nevim co plkala( je mi to u prdele s prominutim), ale buď se s tím nesmířila nebo na to zapoměla a nebo to nebrala v potaz. A poslední měsíce mi furt cpe nějáký děťi, že budu mít apod.( a to je mi 17) Shocked Brick wall a že za ní budu jezdit apodobný ptákoviny. A mě už to seeereee Evil or Very Mad .
Co s tim mam jí říct znova se všim všudy, že jsem gay, nebo šikovně nastrčit historii netu?? nebo co já vim.
A nebo ji nechám v tom plavat a ona to zjistí časem sama, ale to bych byl já zas ten špatnej, že se dozvěděla od někoho jinýho.
Problém je, že nemůžu jít s Gejtem apod.. náhoda je blbec..
Co radíte?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 03, 2010 3:01 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Kyselina Fosforečná napsal:
man86 napsal:
Jestli tvoji rodiče nejsou homofóbní, pak je nejvhodnější příležitost třeba při mytí nádobí a nedělat z toho citovou záležitost. Přeju hodně štěstí!


No abych pravdu řekl, tak už jsem jim to vyklopil a dokonce i babičce. Řekli, že to tušili Smile . A jinak zatim docela v poho.


Applause Smile hezkej příklad pro ostatní Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 03, 2010 2:49 pm
Autor Zpráva
Kyselina Fosforečná
uživatel


Založen: 29.6.2010
Příspěvky: 7

Předmět: Citovat

man86 napsal:
Jestli tvoji rodiče nejsou homofóbní, pak je nejvhodnější příležitost třeba při mytí nádobí a nedělat z toho citovou záležitost. Přeju hodně štěstí!


No abych pravdu řekl, tak už jsem jim to vyklopil a dokonce i babičce. Řekli, že to tušili Smile . A jinak zatim docela v poho.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 03, 2010 11:08 am
Autor Zpráva
kostek
uživatel


Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 52

Předmět: Můj "drsný" Coming Out Citovat

Aloha všichni jmenuju se David, bude mi 15 let. Mám takový problém. Začlo to tím ..... Před půl rokem jsem si založil profil na IB a psal si s klukama. Jsem z Třince, našel jsem si tam kluka z města odvedle. Psal jsem si s ním na icq a flirtovali jsme spolu, bavili se o sexu atd. prostě jako dozpívající kluci. Jednou mi máma vlezla na notebook a měl jsem tam icq.Nevím jak se tam dostala ale jednoho rána jsem se zbudil, sestra šla do školy a já si říkal, že asi jdu do doktora,nebo někam jinam. Probudil jsem se, táta přišel do pokoje, roztáhnul závěy a řekl "Ty jako nestáváš do školy ??!!". "Okamžitě vstaň a pojď dolů (Jako do obýváku po schodech dolů)". Něco jsem tušil, že něco to bude s tím souviset. Přišel jsem do obýváku a tam byl na stole můj notebook. začal jsem se klepat, slzy mi vyhrkly do očí.Sednul jsem si máma brečela a nutila mně ať přečtu historii v icq. Totálně po mně řvali. Já to nepřečetl jenom jsem brečel a klepal se.Do teď si říkám, že sem musel dostat menší šok. Táta řekl ať vstanu a já vstal .... a dal mi pár facek ( Bylo to tak: Jedna facka za toto , druhá facka za toto a toto .... a třetí za toto.... - opravdu si už nepamatuji za co mně fackoval). Pak jsem si všichni sedli, něco tam do mně říkali, jakto že si píšu a klukem takové věci atd. Pak jsem jim řekl, že tobylo pro mně těžké, že jsem gay. Rodiče na mně vyhrkli a řekli, "jak můžu jen tak říct, že jsem gay !!!????", že bůh stvořil Adama a Ewu, že né Adama a Davida. Prostě říkali, že kvůli toho probrečeli celou noc. Jak můžou mít syna takové hovado. Že pry kdo mně k tou přivedl, že si myslím, že jsem gay. Že jesli chci "čuchat" čůráka od chlapa nebo mít v ruce kozy od holky. A pořád takové podobné řeči. Vlastně teď jsem si vzpomněl, že jsem psal smsky s klukem že ho miluju že je skvělý atd... pak se mně ptali jak můžu jen tak někomu říct, že ho miluju. Říkal jsem i že už jsem měl sex s klukem - to jsem se vymluvil, že to jsem jen tak frajeřil, před tím klukem.Že to není pravda. Prostě bylo to hnusný. O týden později jsem šel do psychologa. Byla tam milá paní. Teprve mluvila s rodičema, pak se mnou. Nějak se to vyřešilo, že ikdyby jsem byl gay, tak že mně budou mít rádi pořád tak, jako mně měli. A o s tou seznamkou, že jsem se nějak jen proklikal. Je fajn, říkala, že pokudbudu mit nejaky problé, mám jí zavolat. Ale dodnes mi semtam říkají, že se oblíkám jak buzna, já říkám, že je to mlj styl, že mi to nevadí, že tak vypadám. A pořád jak někam jsem na výletě, nebo na dovolené tak mi říkají misto toho " je tam nějaký pěkný kluk" tak mi říkají " je tam něajká pěkná holka???" ..... prostě jsem zmatený, nevím co si mám o tom myslet. Oni pořád žijou v tým světě že se mi líbí hoky a név realitě. Pořád na "to" "zapomínají". Poraďte mi prsím, co mám dělat, jak se to bude vyvíjet. Díky všem za přečtení a komenty.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 03, 2010 10:55 am
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Jestli tvoji rodiče nejsou homofóbní, pak je nejvhodnější příležitost třeba při mytí nádobí a nedělat z toho citovou záležitost. Přeju hodně štěstí!

Kyselina Fosforečná napsal:
Nazdar, jsem tu novej. Je mi patnáct a tak nějak mi to tady dodalo odvahu, abych se poprvé vyoutoval, a to mýmu staršímu bratrovi. Byl jsem dost vyklepanej, ale nakonec to ze mě vylezlo jak z chlupatý deky. Přijal to, řekl, že mu to vůbec nevadí. Udělal mi tím velkou radost. Ještě zbývají rodiče, takže už čekam na vhodnou příležitost. Za sebe musim říci, že se mi dost ulevilo. Díky za dodání odvahy.

_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 18, 2010 1:21 pm
Autor Zpráva
Fake
uživatel


Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 80
Bydliště: BB

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Ahoj, vítám.

1. To sme rádi. Smile

2. Ono to většinou jde nakonec snadno. jenom sebrat tu odvahu Very Happy


Dodávám za třetí-jde to nakonec snadno jen to chce motivaci.
_________________
"Nevědomost je nevědomost. Nevyplývá z ní žádné právo něčemu věřit."
(Sigmund Freud)

"Get busy living, or get busy dying."
(Stephen King)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 07, 2010 10:56 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ahoj, vítám.

1. To sme rádi. Smile

2. Ono to většinou jde nakonec snadno. jenom sebrat tu odvahu Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 03, 2010 9:10 pm
Autor Zpráva
Kyselina Fosforečná
uživatel


Založen: 29.6.2010
Příspěvky: 7

Předmět: Citovat

Nazdar, jsem tu novej. Je mi patnáct a tak nějak mi to tady dodalo odvahu, abych se poprvé vyoutoval, a to mýmu staršímu bratrovi. Byl jsem dost vyklepanej, ale nakonec to ze mě vylezlo jak z chlupatý deky. Přijal to, řekl, že mu to vůbec nevadí. Udělal mi tím velkou radost. Ještě zbývají rodiče, takže už čekam na vhodnou příležitost. Za sebe musim říci, že se mi dost ulevilo. Díky za dodání odvahy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 04, 2010 7:07 pm
Autor Zpráva
mathfes
uživatel


Založen: 29.4.2010
Příspěvky: 28
Bydliště: Šabina/ČB

Předmět: Citovat

Tak možnosti sou dvě: pro maximalizaci důvěry studentů v učitele by něco takýho měl dělat třídní sor. Rizika tohohle jsme tu zrovna popsali. Pro zvýšení šance, že to učitel zvládne by se tématu měl chopit sor OV/ZSV. Schválně kouknu do naší chytré knihy, jestli ti mají nějaký předmět co je na tohle připraví...
*processing*
Tak u ZŠ nix relevantního nevidim, SŠ u nás ZSV nevyučujem, tak nevim.

Mi připomíná jednu zajímavou historku. Byla u nás na gymplu taká ta akce prevence AIDS a čertvíčeho ještě, trapasy mezi to nepatřily. Během hry "vylosuj papírek a předveď co je na něm napsáno" sem si losnul "francouzský polibek." Dokážete si přectavit ten bordel, když sem si ve svym zmatení na pobídku "tak si vyber někoho kdo ti pomůže" vybral kluka, ještě ke všemu nákýho primána (páč zbytek byly holky)?
Jako bejt psychicky labilnější, tak se po něčem takym jdu oběsit na švihadle.
Což dokazuje, že "hravý přístup k sexuální výchově" je sice hezkou myšlenkou, ovšem jen pokud neberete v potaz existenci melancholiků.
_________________
Tento podpis je ninja.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út květen 04, 2010 4:07 pm
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Je to od ministerstva sice hezké, že vydávají příručku, ale co chtějí udělat s homofobníma učitelema, kerý k tomu budou mít už od základu negativní postoj, to teda netušim. Když zavzpomínam jen na ty týpky na našem gymplu, tak mě z fleku hned napadá jeden, kerýmu bych takouhle osvětu nesvěřil ani kdyby na tom závisel osud světa.
A ten co mi o ňom říkala kámoška, že při písemkách chodí a zírá holkam do výstřihů (nechci nikoho pomlouvat, je možný, že sem něco špatně slyšel, se mi stává běžně)...... No já vam nevim.[/quote]

Souhlas. Ale nutně nemusí jít o homofobního jedince. Také připadají do úvahy puritánské učitelky, stydliví učitelé, učitelé, ke kterým žáci nemají důvěru (a těch taky pár znám), protože pak se výuka/osvěta bude zcela míjet účinkem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 04, 2010 3:13 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

mathfes napsal:
Je to od ministerstva sice hezké, že vydávají příručku, ale co chtějí udělat s homofobníma učitelema, kerý k tomu budou mít už od základu negativní postoj, to teda netušim. Když zavzpomínam jen na ty týpky na našem gymplu, tak mě z fleku hned napadá jeden, kerýmu bych takouhle osvětu nesvěřil ani kdyby na tom závisel osud světa.
A ten co mi o ňom říkala kámoška, že při písemkách chodí a zírá holkam do výstřihů (nechci nikoho pomlouvat, je možný, že sem něco špatně slyšel, se mi stává běžně)...... No já vam nevim.


Já sem se teda nesetkal s žádnejma učitelema, který bych označil za vyloženě homofobní... ovšem teda je pravda, že bylo dost takovejch, který občas utrousili jakousi poznámku o "homosexuálech a podobný verbeži, teda pardon, menšinách". Laughing

Zato učitelé, který zírali do výstřihů, ti byli docela častí Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 03, 2010 11:16 pm
Autor Zpráva
mathfes
uživatel


Založen: 29.4.2010
Příspěvky: 28
Bydliště: Šabina/ČB

Předmět: Citovat

Jasně, ten vtip ale používam tak často, že pro mně už dávno přestal být vtipem.

Ale zpátky k tématu.

Je to od ministerstva sice hezké, že vydávají příručku, ale co chtějí udělat s homofobníma učitelema, kerý k tomu budou mít už od základu negativní postoj, to teda netušim. Když zavzpomínam jen na ty týpky na našem gymplu, tak mě z fleku hned napadá jeden, kerýmu bych takouhle osvětu nesvěřil ani kdyby na tom závisel osud světa.
A ten co mi o ňom říkala kámoška, že při písemkách chodí a zírá holkam do výstřihů (nechci nikoho pomlouvat, je možný, že sem něco špatně slyšel, se mi stává běžně)...... No já vam nevim.
_________________
Tento podpis je ninja.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po květen 03, 2010 10:22 pm
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Já děti jako děti teda nemusim Speak to the hand
Řekl bych "studenty/studentky." (Pitomá čeština a její gender)[/quote]

Já taky ne, to jsem jenom narážel na jeden otřepaný vtip. A jinak gender je nový výmysl, správně stačí studenty /mužský rod slouží k vyjádření obou pohlaví - ale to je diskuze v jiném vláknu./
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 03, 2010 7:03 pm
Autor Zpráva
mathfes
uživatel


Založen: 29.4.2010
Příspěvky: 28
Bydliště: Šabina/ČB

Předmět: Citovat

satal napsal:


Ad mathfes: pak ještě zbývá c) má děti opravu rád

Wink


Já děti jako děti teda nemusim Speak to the hand
Řekl bych "studenty/studentky." (Pitomá čeština a její gender)
_________________
Tento podpis je ninja.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 02, 2010 11:22 pm
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

[quote="mathfes"][quote="Martin"]
mathfes napsal:
Máme rádi malé be
Tady už asi budu mluvit čistě za sebe, ale: a) někdo má možná pocit, že jeho exaltovaná přítomnost bude inspirací budoucím generacím a b) existuje cosi jako masochismus


Přesně Shocked A časem pochopí, že někdy učí pro jednoho studenta/studentku (abych byl genderově vyvážený), protože ten ho bere, chápe a možná si z výuky něco odnese. Ale i tak je to krásný pocit.

Ad mathfes: pak ještě zbývá c) má děti opravu rád

Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 02, 2010 5:17 pm
Autor Zpráva
mathfes
uživatel


Založen: 29.4.2010
Příspěvky: 28
Bydliště: Šabina/ČB

Předmět: Citovat

Martin napsal:
mathfes napsal:
Máme rádi malé bezmocné chlapečky, ne? Twisted Evil

Já vam nevim, moje osobní teorie je že když má člověk takej bordel ve vlastních citech, nemá čas se ještě dlouze rozhodovat nad zaměsnánim, pročež bere co je mu blízké. No a učitelství každej z nás zná z první ruky (bo si to aspoň myslí.)


Tak člověk obvykle nemá moc čas se rozhodovat nad zaměstnánim Smile A učitelství je obor, kterej každej zná z první ruky, coby obor nepříjemnej:) Takže proč by to nepříjemné mělo bejt komu blízké? Very Happy

Tady už asi budu mluvit čistě za sebe, ale: a) někdo má možná pocit, že jeho exaltovaná přítomnost bude inspirací budoucím generacím a b) existuje cosi jako masochismus
_________________
Tento podpis je ninja.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 02, 2010 3:46 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

mathfes napsal:
Máme rádi malé bezmocné chlapečky, ne? Twisted Evil

Já vam nevim, moje osobní teorie je že když má člověk takej bordel ve vlastních citech, nemá čas se ještě dlouze rozhodovat nad zaměsnánim, pročež bere co je mu blízké. No a učitelství každej z nás zná z první ruky (bo si to aspoň myslí.)


Tak člověk obvykle nemá moc čas se rozhodovat nad zaměstnánim Smile A učitelství je obor, kterej každej zná z první ruky, coby obor nepříjemnej:) Takže proč by to nepříjemné mělo bejt komu blízké? Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 02, 2010 2:18 pm
Autor Zpráva
mathfes
uživatel


Založen: 29.4.2010
Příspěvky: 28
Bydliště: Šabina/ČB

Předmět: Citovat

Máme rádi malé bezmocné chlapečky, ne? Twisted Evil

Já vam nevim, moje osobní teorie je že když má člověk takej bordel ve vlastních citech, nemá čas se ještě dlouze rozhodovat nad zaměsnánim, pročež bere co je mu blízké. No a učitelství každej z nás zná z první ruky (bo si to aspoň myslí.)
_________________
Tento podpis je ninja.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 02, 2010 2:04 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Neni mezi učitelema nějak velký množství gayů? Very Happy


No asi určitě bude, ale čím to může být? Think
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 02, 2010 1:37 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

mathfes napsal:
Ještě že sem matikář/fyzikář. Ale jestli někdo někdy bude chtít něco takýho po mně, třeba jako po třídnim sorovi... no potěš pámbu.


Neni mezi učitelema nějak velký množství gayů? Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 01, 2010 11:52 pm
Autor Zpráva
mathfes
uživatel


Založen: 29.4.2010
Příspěvky: 28
Bydliště: Šabina/ČB

Předmět: Citovat

Ještě že sem matikář/fyzikář. Ale jestli někdo někdy bude chtít něco takýho po mně, třeba jako po třídnim sorovi... no potěš pámbu.
_________________
Tento podpis je ninja.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne duben 25, 2010 3:13 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mě na tý příručce zaujalo, jak si ti slovutní odborníci vypomáhaji naprosto vatovym textem Laughing

Jinak něco na způsob kompotu jsme na škole při jedné ze dvou hodin sexuální nauky měli. Laughing Učitele sice sem tam nějaká informace překvapila, ale beztak lhal prakticky každej. A můžu říct, že dvě holky z toho měly nervy, aby je někdo nepráskl. Confused Což asi nebude vyjímečná situace..když se mluví o menstruaci a nočních polucích. Neutral

Je to sice asi vedený dobrou myšlenkou - tj. aby se takhle ta třída s učitelem víc provázala, jenže ono ber chlup na dlani. Ale spíš si myslim, že učitel, kterej by s tou svojí třídou dobrej vztah měl, by považoval tohle doporučení ke hře za pakárnu.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 24, 2010 7:58 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ministerstvo školství: k coming outu zostřeným výsleche Citovat

Nick Guest napsal:
Mně ta hra Kompot přijde spíš hloupá než nebezpečná.


Doslova nebezpečná jistě není, děti budou prostě lhát, pokud nebudou chtít reagovat pravdivě (i to je ovšem chyba, ve škole nemá co dělat hra, která povzbuzuje ke lži).

Mne především zlobí, když vidím, že je ignorována individualita dětí, není respektováno jejich právo na soukromí a jejich právo na stud. A zejména, že tento pitomý návod šíří ministerstvo, a tedy ho podporuje svou autoritou.

Sexuální výchova je samozřejmě nezbytná, ale nikdy nesmí ani náznakem obsahovat otázku "A jak jsi na tom ty?". Zejména ne v tomto věku, kdy na mindrák "zadělá" sebemenší pitomost.

Kapitolu zpracovanou tím panem PaedDr. vnímám jako odpudivý projev onoho přezíravého učitelského rutinérství, před nímž dítě jako individualita mizí a stává se bezejmennou součástí opracovávané masy. Příkladem toho je ostatně asi i to nedávné "dobrovolné" olizování cukru na lyžařském zájezdu - páni učitelé už zcela postrádají vnímání hranice toho, co si smí vůči dětěm dovolit.

Sládkův výrok mne opravdu inspiroval, klidně připouštím. Bolševici tomu říkali "maloměšťácký radikalismus", a není špatné si to občas popřát, člověku se hezky uleví.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 24, 2010 6:30 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Ministerstvo školství: k coming outu zostřeným výsleche Citovat

Václav napsal:
Například zde: http://image.tn.nova.cz/media/document//614098.pdf si můžete stáhnout jednu z dalších perel, kterou se ministerstvo školství rozhodlo obohatit obzory žactva


Mně ta hra Kompot přijde spíš hloupá než nebezpečná. Sice se v ní počítá s tím, že si děti nechají některé věci pro sebe, ale bylo by lepší, kdyby se nehrála vůbec. České učitelstvo snad má dostatek soudnosti.

Zarazila mě ovšem rétorika ve stylu "vypráskat ministerstvo bičem", což mi trochu připomnělo jistého M. Sládka s jeho "shazováním vlády do Vltavy". Jde přitom o stejné ministerstvo, kde vznikla příručka o homofobii v žákovských kolektivech, která má sice sporná místa, ale pořád je to lepší než nic.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 24, 2010 12:59 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Je to běs....

Ale víc napíšu, až to přečtu Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 24, 2010 10:22 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Ministerstvo školství: k coming outu zostřeným výslechem Citovat

Například zde: http://image.tn.nova.cz/media/document//614098.pdf si můžete stáhnout jednu z dalších perel, kterou se ministerstvo školství rozhodlo obohatit obzory žactva základních škol - příručku pro pedagogy o sexuální výchově. Pozornosti doporučuji zejména kapitolu "Didaktické náměty" z pera PaedDr. Pavla Petrnouška. Ten soudí, že tato výchova má být "v pravém slova smyslu interaktivní", k čemuž hned úvodem doporučuje motivační hru Kompot. Při ní mají žáci před celým kolektivem třídy a před učitelem manifestovat, zda už jim roste ochlupení, zda už onanují, zda už viděli porno, zda dívky už měly menstruaci atp. Učitel by přitom měl umět rozlišovat, zda žáci reagují upřímně a otevřeně.

Jinými slovy, žáci mají své nejprivátnější záležitosti odhalovat před kolektivem, který si nevybrali, který rozhodně není jen přátelský, a který odchylky trvrdě trestá posměchem. A před pedagogem, kterého si taky nevybrali, k němuž zdaleka nemusí chovat důvěru, a který může ovlivnit jejich budoucnost. Jde o hru "na pravdu" kterou má škola vynutit, a kde učitel má dozírat na upřímnost odpovědí. Ani za nejtužšího bolševismu, kdy kolektiv byl posvátnou krávou, k nucenému veřejnému pitvání v takhle soukromých záležitostech nedocházelo. Navíc děti touto hrou de facto soutěží v tom, jak rychle dospívají. Zcela upřímně řečeno, učitele, který by takovou hru nařídil, bych vážně podezíral z pedofilie, již si hodlá ukájet hrabáním se v intimitách žáků.

Že při takové hře se solidní pravděpodobností může padnout i otázka o sexuální orientaci, je celkem jasné. Líbil by se vám takový CO? Není už čas celé to slavné ministerstvo vypráskat bičem?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 29, 2010 8:21 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
které měly takový ječák že se pomalu sypala okna. Laughing


... s Tančila jako blázen až do bílého rána bych žil rád, ale nesnesl bych se s její matkou Řvala až padalo listí.....

Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 11 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist