Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Knižky a hudba Anime *gay*povídky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

ne červen 20, 2010 10:26 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Re: Hm Citovat

Jo vím, co myslíš. je to slabý, že. I když člověk by měl být rád, že je aspoň něco. Dívat se na to nemusí. Teď například překládám Loveless a to by chtělo pokráčko. Je fakt, že příběhy nejsou nic moc, proto například jsem zvědavá na remake Ai no Kusabi. A pokud dostanu rawy Bronze... uff těším se na to.
A pak v anime je i jiné pěkné příběhy. Smile

mathfes napsal:
Amater napsal:
Tohle fakt trochu nechápu. Tím myslíš jako animaci v anime? Mě se zdá pořád stejná. Někdy líbivější, někdy ne, ale jinak já si osobně nestěžuji. Jde mi spíš o příběh a dá se najít opravdu pěkné příběhy.
Confused Very Happy


Animace = anime.

Starší příběhy jsou slušný, ale v posledních letech zakopávám o věci, které nedokážu sledovat bez obav o své duševní zdraví (které například po 3 dílech Uraboku dopadlo tak jak je vidět.)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 4:45 pm
Autor Zpráva
mathfes
uživatel


Založen: 29.4.2010
Příspěvky: 28
Bydliště: Šabina/ČB

Předmět: Re: Hm Citovat

Amater napsal:
Tohle fakt trochu nechápu. Tím myslíš jako animaci v anime? Mě se zdá pořád stejná. Někdy líbivější, někdy ne, ale jinak já si osobně nestěžuji. Jde mi spíš o příběh a dá se najít opravdu pěkné příběhy.
Confused Very Happy


Animace = anime.

Starší příběhy jsou slušný, ale v posledních letech zakopávám o věci, které nedokážu sledovat bez obav o své duševní zdraví (které například po 3 dílech Uraboku dopadlo tak jak je vidět.)
_________________
Tento podpis je ninja.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st květen 26, 2010 11:09 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Re: Hm Citovat

Tohle fakt trochu nechápu. Tím myslíš jako animaci v anime? Mě se zdá pořád stejná. Někdy líbivější, někdy ne, ale jinak já si osobně nestěžuji. Jde mi spíš o příběh a dá se najít opravdu pěkné příběhy.
Confused Very Happy

mathfes napsal:
Amater napsal:
Tím myslíš na netu nebo papírové knihy? Jinak nikdo tě to nenutí číst. myslím, že zůstanu jednobuněčným organizmem. Aspoň má co číst... Laughing


Myslím tím animaci. Zatrápeně, nějak ten thread nepoznávám. To už ta schíza vážbně tolik postoupila? Abych s tim šel za neurologem Shocked

EDIT: Hmm, vážně omluva, ta předchozí reakce se týkala postarších postů komentujících anime jako takové. Nějak... jsem si nevšimnul posunutí tématu směrem k povídkám, které sice moc nesleduji, ale zastávám názor, že papírová podoba je na tom líp jak televizní. Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 23, 2010 11:04 pm
Autor Zpráva
mathfes
uživatel


Založen: 29.4.2010
Příspěvky: 28
Bydliště: Šabina/ČB

Předmět: Re: Hm Citovat

Amater napsal:
Tím myslíš na netu nebo papírové knihy? Jinak nikdo tě to nenutí číst. myslím, že zůstanu jednobuněčným organizmem. Aspoň má co číst... Laughing


Myslím tím animaci. Zatrápeně, nějak ten thread nepoznávám. To už ta schíza vážbně tolik postoupila? Abych s tim šel za neurologem Shocked

EDIT: Hmm, vážně omluva, ta předchozí reakce se týkala postarších postů komentujících anime jako takové. Nějak... jsem si nevšimnul posunutí tématu směrem k povídkám, které sice moc nesleduji, ale zastávám názor, že papírová podoba je na tom líp jak televizní. Embarassed
_________________
Tento podpis je ninja.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 16, 2010 8:34 am
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Hm Citovat

Tím myslíš na netu nebo papírové knihy? Jinak nikdo tě to nenutí číst. myslím, že zůstanu jednobuněčným organizmem. Aspoň má co číst... Laughing
___________________

Někdo rád holky jiný zase vdolky...

mathfes napsal:
Co vychází v současné době je ovšem tak nízký podprůměr, že to neslisuje jen nejvýše jednobuněčné mozky Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 05, 2010 11:36 pm
Autor Zpráva
mathfes
uživatel


Založen: 29.4.2010
Příspěvky: 28
Bydliště: Šabina/ČB

Předmět: Citovat

Co vychází v současné době je ovšem tak nízký podprůměr, že to neslisuje jen nejvýše jednobuněčné mozky Sad
_________________
Tento podpis je ninja.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so říjen 03, 2009 1:44 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Povídka Citovat

Vím, že většina nesnáší reklamy a podobně, ale zkuste tohle. Snad někomu se to zalíbí.
Embarassed

http://www.shounen-ai-povidky.estranky.cz/clanky/cyklus-ve-jmenu-rise/1_-dil---ve-jmenu-rise---bitva-o-zivot-

Poznámka: Historie, 2 světová
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 14, 2009 9:10 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

ááááááááááááááááááááááááááááááááááá tyjo anime ja zbožňuju a hlavně:Gravitation,Loveless sou s gay tematikou uplně božííííííííííííííí kukněte na to najdete to tady:harosdefalco.webgarden.cz
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 27, 2007 2:24 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Mad napsal:
No pokud nenajdes torrent kde je serial celej ale po dilech a nevis kolik ma dilu nebo chces nejaky info k tomu, tak na informace je dobrej web:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=main


Souhlasím. Nejlepší info jaké podle mně je. Jinak Loveless je zrovna moje nejoblíbenější anime. Asi vůbec a manga to je *komiks* je ještě lepší.
A vyjmenovala jsem celé seriály ne díly.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 27, 2007 10:11 am
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

No pokud nenajdes torrent kde je serial celej ale po dilech a nevis kolik ma dilu nebo chces nejaky info k tomu, tak na informace je dobrej web:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=main
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 26, 2007 11:36 pm
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

Amater napsal:
ale pokud ti nedělá problém ajina stahuj z isohuntu.

naopak ajinu ja rad, tedka stahuju Loveless......

takze jestli sem to pochopil, tak to co si vypsala, tak to jsou serialy... a ne dily nebo epizody nejakyho serialu.... je to tak spletity
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 26, 2007 11:30 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Lukki napsal:
Amater napsal:
Lukki: Lidi z anime si mají pomáhat. Není za co. Ať ti torrent krásně jede!!! Very Happy

jj coz o to, stahuju jak dabel, ale na tom ceskym serveru sou jenom nejaky remake-y ceskejch pisnicek Sad snad se mi podari najit nejakej ten serial...


Počkej tam by mělo být Blood, Monster, Witch robin hunter, Mahoromatic, Stand complex, Anbenobashi, a začíná vycházet Chevalier a ještě něco. Divné jinak jsou tam amv. Mrknu se jestli adresa je správná. Moc toho není to víš, ale člověk je rád za češtinu, ale pokud ti nedělá problém ajina stahuj z isohuntu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 26, 2007 11:19 pm
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

Amater napsal:
Lukki: Lidi z anime si mají pomáhat. Není za co. Ať ti torrent krásně jede!!! Very Happy

jj coz o to, stahuju jak dabel, ale na tom ceskym serveru sou jenom nejaky remake-y ceskejch pisnicek Sad snad se mi podari najit nejakej ten serial...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 26, 2007 11:05 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Lukki: Lidi z anime si mají pomáhat. Není za co. Ať ti torrent krásně jede!!! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 26, 2007 10:50 pm
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

Amater napsal:
Tak základ info o anime je tahle stránka. Promin je to na moje budoucí stáhnuté anime.
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4403
Dále doporučuji ke stahování si pořídit program torrent, azureus, bitcomet, Bittorrent... vyber které ti bude vyhovovat. Jsou jak v ajině tak češtině. Přes něj se nejsnáz stahuje anime. Stránky kde se dá stahnout anime.
www.isohunt.com různé, dávat pozor na jazyk v kterém si to stáhneš
http://aarinfantasy.edwardk.info/ to je shounen a yaoi pokud chceš
http://totan.manga.cz/list.php?sa anime v češtině

No a pak vesele si stahuj. Na komiksy ti pak dodám stránky pokud budeš chtít. Very Happy


jj, dikes moc... uz stahujeme Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 26, 2007 10:28 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Mad: jo vím kterého myslíš a pořád to jeho Honey!!! Ale jinak se mi to líbilo. Pak se mi libilo Sukisyo, Princess princess i velmi slabé Yami no matsuei/perfektní/. Mohlo by zas něco pěkného vyjít Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 26, 2007 10:24 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Lukki napsal:
cauky, mam rad japonske kreslene serialy, ale nejak nemam silu projizdet tunu stranek ktery vyplivuje google... neporadite mi nekdo.... hledam cokoliv, animovany serialy, comixy..... klidne i eng, japonstine bych moc nedal... mozna cinstina.. ale to asi nebude prelozeny ..... dikes


Tak základ info o anime je tahle stránka. Promin je to na moje budoucí stáhnuté anime.
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4403
Dále doporučuji ke stahování si pořídit program torrent, azureus, bitcomet, Bittorrent... vyber které ti bude vyhovovat. Jsou jak v ajině tak češtině. Přes něj se nejsnáz stahuje anime. Stránky kde se dá stahnout anime.
www.isohunt.com různé, dávat pozor na jazyk v kterém si to stáhneš
http://aarinfantasy.edwardk.info/ to je shounen a yaoi pokud chceš
http://totan.manga.cz/list.php?sa anime v češtině

No a pak vesele si stahuj. Na komiksy ti pak dodám stránky pokud budeš chtít. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 26, 2007 10:14 pm
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

Amater napsal:
Tak u mně je to naopak. Spíš znám více holek, které se dívají na anime. Znám některé kluky to jistě, ale rozhodně žádného kdo se dívá na shounen-ai a na yaoi. Wink
Ale je fakt, že na Animefestivalu v brně bylo to tak půl na půl a dokonce i cosplay*soutěž něco jako maškarní* bylo hodně kluku převlečených za anime postavy.
Jinak se dívám na skoro vše a mám ráda každý žánr. Japonci mají prostě krásné příběhy ať smutné nebo veselé a skoro nikdy nevím jak skončí. No jo jsem pravověrný otaku.
A pro změnu jsi teprve druhý kluk o kterém vím, že viděl Loveless nebo Gakuen Heaven. I když v yaoi jsou taky příběhy. Posledně co stahuji je Winter cicada. Very Happy
PS: kdo u tebe vede jako postava v Gakuen Heaven. U mně rozhodně doktor Jin a ten konec v té nemocnici...


Uf,ono uz je to celkem dlouho co jsem to videl, tak si postavy uz tak nepamatuju. Jsem mel rad tak nejak vsechny, i ty protivny dvojcata Smile ale kdo mi lezl na nervy byl doternej tenista, tyhle doterove co maj radi mlady kluky a nenechaj se nicim odbejt mi stacej v realu Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 26, 2007 9:39 pm
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

cauky, mam rad japonske kreslene serialy, ale nejak nemam silu projizdet tunu stranek ktery vyplivuje google... neporadite mi nekdo.... hledam cokoliv, animovany serialy, comixy..... klidne i eng, japonstine bych moc nedal... mozna cinstina.. ale to asi nebude prelozeny ..... dikes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 26, 2007 7:58 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Tak u mně je to naopak. Spíš znám více holek, které se dívají na anime. Znám některé kluky to jistě, ale rozhodně žádného kdo se dívá na shounen-ai a na yaoi. Wink
Ale je fakt, že na Animefestivalu v brně bylo to tak půl na půl a dokonce i cosplay*soutěž něco jako maškarní* bylo hodně kluku převlečených za anime postavy.
Jinak se dívám na skoro vše a mám ráda každý žánr. Japonci mají prostě krásné příběhy ať smutné nebo veselé a skoro nikdy nevím jak skončí. No jo jsem pravověrný otaku.
A pro změnu jsi teprve druhý kluk o kterém vím, že viděl Loveless nebo Gakuen Heaven. I když v yaoi jsou taky příběhy. Posledně co stahuji je Winter cicada. Very Happy
PS: kdo u tebe vede jako postava v Gakuen Heaven. U mně rozhodně doktor Jin a ten konec v té nemocnici...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 26, 2007 11:03 am
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

Amater napsal:
Mad napsal:
vidiš, já začal psát když jsem zjistil, že jsem buzna a potřeboval jsem to někomu říct Very Happy Mě se na anime nejvíc líbí, že ti kluci jsou tak sladce holčičí a přitom ne zženštělí Wink A samozřejmě příběh.. Ať už zábava kdy čekáš na poslední díl a doufáš že si daj pusu Laughing Třeba Gakuen Haeven...nebo příběh u kterýho musíš trochu přemýšlet jako třeba již zmiňovanej Loveless...a jako fanda komixu mam celkem rad i manga comicsy,ale seriály stejně vedou, protože u komixu mam taky radši jinej žánr. Si pamatuju jak jsem si koupil mang komix v angličtině a furt mi to nedávalo smysl dokud mi nedošlo, že se to čte zprava do leva Idea Laughing


Jo s mangou má hodně lidi problémy, ale já ji miluji. Jen škoda, že je to tady tak málo. Nic není z toho. A anime miluji. Mám doma všechny stažené a rozhodně u mně vede prim Loveless a pak Sukisyo. Pak postupně yaoi a oblíbené OVA a máš pravdu je to co nás k otmu táhne kresba. To mně přivedlo k tomuto žánru a hledala jsem povídky a zjistila jsem, že většina se špatně končí/nemám ráda smutné věci/. Tak jsem chtěla napsat něco veselého. No a snad se mi to povedlo. Smile No a díky kresbě má snad víc fanynek tenhle žánr než fandů Very Happy


Fakt? Smile No já popravdě znám jen kluky co maj rádi anime Smile a to asi tak 4 Smile a holku žádnou, teď teda tebe Wink Jinak mi smutný konce nevadí, ale asi taky radši koukám na nějakej odlehčenej, občas vtipnej seriál. Spíš OVA bývaj vážnější a smutnější mám zkušennost..No a co se yaoi týče,tak na to je asi jasný proč lidi koukaj Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 25, 2007 10:53 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Mad napsal:
vidiš, já začal psát když jsem zjistil, že jsem buzna a potřeboval jsem to někomu říct Very Happy Mě se na anime nejvíc líbí, že ti kluci jsou tak sladce holčičí a přitom ne zženštělí Wink A samozřejmě příběh.. Ať už zábava kdy čekáš na poslední díl a doufáš že si daj pusu Laughing Třeba Gakuen Haeven...nebo příběh u kterýho musíš trochu přemýšlet jako třeba již zmiňovanej Loveless...a jako fanda komixu mam celkem rad i manga comicsy,ale seriály stejně vedou, protože u komixu mam taky radši jinej žánr. Si pamatuju jak jsem si koupil mang komix v angličtině a furt mi to nedávalo smysl dokud mi nedošlo, že se to čte zprava do leva Idea Laughing


Jo s mangou má hodně lidi problémy, ale já ji miluji. Jen škoda, že je to tady tak málo. Nic není z toho. A anime miluji. Mám doma všechny stažené a rozhodně u mně vede prim Loveless a pak Sukisyo. Pak postupně yaoi a oblíbené OVA a máš pravdu je to co nás k otmu táhne kresba. To mně přivedlo k tomuto žánru a hledala jsem povídky a zjistila jsem, že většina se špatně končí/nemám ráda smutné věci/. Tak jsem chtěla napsat něco veselého. No a snad se mi to povedlo. Smile No a díky kresbě má snad víc fanynek tenhle žánr než fandů Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 25, 2007 9:08 pm
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

vidiš, já začal psát když jsem zjistil, že jsem buzna a potřeboval jsem to někomu říct Very Happy Mě se na anime nejvíc líbí, že ti kluci jsou tak sladce holčičí a přitom ne zženštělí Wink A samozřejmě příběh.. Ať už zábava kdy čekáš na poslední díl a doufáš že si daj pusu Laughing Třeba Gakuen Haeven...nebo příběh u kterýho musíš trochu přemýšlet jako třeba již zmiňovanej Loveless...a jako fanda komixu mam celkem rad i manga comicsy,ale seriály stejně vedou, protože u komixu mam taky radši jinej žánr. Si pamatuju jak jsem si koupil mang komix v angličtině a furt mi to nedávalo smysl dokud mi nedošlo, že se to čte zprava do leva Idea Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 25, 2007 5:05 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Mad napsal:
Pochopil jsem správně, že to je tvoje práce? Jestli jo, tak seš šikovná. Studuju literaturu, tak to můžu posoudit Wink Četl jsem teda jen Loveless, pač to byl jedinej zdroj co z uvedenejch znám, ale je to fajn. Jen asi zůstanu u filmů, seriálů a comicsů, na shounen-ai a yaoi se mi přeci jen nejvíc líbí grafický zpracovaní Smile


Děkuji pěkně. Snažím se. Smile Je tam nejen anime povídky, ale už se snažím přidat i vlastní tvorbu z historie, fantasy nebo scifi, ale i dobrodružné. Ale chci, aby to bylo tak půl na půl. Very Happy Přece jen většinu čtenářů mi tvoří lidé, kteří sleduji anime. A i já anime miluji. Vlastně nebýt anime nikdy nepíšu.
http://www.shounen-ai-povidky.estranky.cz/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 23, 2007 6:25 pm
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

Pochopil jsem správně, že to je tvoje práce? Jestli jo, tak seš šikovná. Studuju literaturu, tak to můžu posoudit Wink Četl jsem teda jen Loveless, pač to byl jedinej zdroj co z uvedenejch znám, ale je to fajn. Jen asi zůstanu u filmů, seriálů a comicsů, na shounen-ai a yaoi se mi přeci jen nejvíc líbí grafický zpracovaní Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 23, 2007 5:05 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Mad napsal:
Mam celkem dost shounen-ai filmu a serialu. I yaoi se tam najde Wink Ale prelozeny povidky jsem nikde nevidel. Do cestiny to asi nikdo neudela,ale ani do anglictiny jsem to nevidel. Sad


Ne ty co jsem vyjmenovala jsou v češtině. Já v anglické nezvládnu Sad tak jen uvádím v češtině.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 23, 2007 4:31 pm
Autor Zpráva
Mad
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 56

Předmět: Citovat

Mam celkem dost shounen-ai filmu a serialu. I yaoi se tam najde Wink Ale prelozeny povidky jsem nikde nevidel. Do cestiny to asi nikdo neudela,ale ani do anglictiny jsem to nevidel. Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 23, 2007 1:30 pm
Autor Zpráva
Amater
uživatel


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Anime *gay*povídky Citovat

Většina možná neví, ale anime*kreslený japonský film* má taktéž anime s gay tématikou. Je rozdělena na Shounen-ai/polibek, objetí/ a pak na Yaoi/zde se vyskytuje i milování/. Mezi otaku/blázni do anime/ je tento žánr velmi populární a vzniká dost povídek.
Je spoustu stránek s dobrými povídkami, které jsou pod těmi názvy. Možná Vás to zaujme.
Hon, Spirála smrti, ale i Upír se svědomím a další povídky. Většina není jen erotická, ale jsou to opravdové příběhy. Možná většina jsou moc romantická, některá ne, ale jak říkám o tom žánru málkdo ví. Zkuste to... snad některé ty povídky a jsou dobré se Vám zalíbí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist