Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Heterosexulové jako kamarádí
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

po červen 28, 2010 3:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ad spekulace: Very Happy no ono to na první pohled vypadá přitažený za vlasy, a taky o tom nevíme moc, ale je to jedna ze zajímavějších možností a vůbec né nepravděpodobná Smile Ostatně ta holka by se asi s tou svojí "kámoškou" (tj. s tim asigayem) zřejmě už tak často nevídala, že, kdyby měla chlapce Think Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 27, 2010 11:40 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Napadlo mě, že to jeho chování může taky nějak souviset s tím, že se kamarádí s dívkou, o kterou máš zájem. Vztah některých gayů a jejich fag hags (=věrných kamarádek:) někdy nabývá dost zvláštních podob. Přirovnat se to dá ke dvou holkám, které jsou spolu bezvadné kamarádky, dokud jednu z nich nezačne balit kluk. Může se proto vědomě či podvědomě snažit pokoušet tvou toleranci, aby jí dokazal, jaký jsi "pako".

Ale dost spekulacím. Martin radí dobře, že bez ohledu na orientaci bys mu měl říct - stejně jako bys to řekl kterémukoli jinému klukovi nebo holce - že se ti na jeho chování k tobě něco nelíbí a nemíníš mu to trpět. V dobrém samozřejmě!
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 27, 2010 2:50 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, píšeš, že on si to (asi) neuvědomuje, čili je to spíš teda tvuj odhad Smile klidně může jít i o nedorozumění, nebo prostě je povahově takhle nastavenej. Nebo si z tebe dělá srandu.

V každym případě bych do toho asi nepletl sexuální orientaci (když teda neni otevřeně gay) a uplně jednoduše - až bude dělat něco, co ti bude nepříjemný, tak mu prostě řekni ať to nedělá, že se ti to nelíbí. Hotovo Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 27, 2010 1:42 pm
Autor Zpráva
asdf
tester


Založen: 27.6.2010
Příspěvky: 1

Předmět: Dotaz Heterosexuála Citovat

Mám na váz dotaz. Jde o to, že po mě jede kluk (aspon svym chovanim) a já jsem heterosexuál, ale vůbec nevím jak mu mám říc že jaksi nemá šanci že jsem na holky. Neboly nevim jestly si to on uvedomuje ze je gay. Popravde napadaji me spi ostrejsi formulace. Kamaradi se vsak s divkou o kterou mam zajem a ja nechci aby si myslela ze jsem netolerantni.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 11, 2010 7:41 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

Taky mam kamarada a furt na nej neco zkouším ale obvykle mě rychle zkrotí pěstí,ne že by mě nenáviděl ale je to ,ted nevim jak to říct, spíš uklidňující rána než rána z nesnášenlivosti
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 08, 2010 8:44 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so květen 14, 2016 10:19 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 9:08 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Nicméně Tvůj život - jak se zdá - ještě neskončil. Třeba se toho hezkého zážitku dočkáš.


Jako vyloučený není opravdu skoro nic. Ale kdo mě opravdu dobře zná tak by to asi najisto vyloučil. Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 9:04 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Děkuji za blahopřání k tomuto zajisté životnímu úspěchu. Laughing


Nicméně Tvůj život - jak se zdá - ještě neskončil. Třeba se toho hezkého zážitku dočkáš.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 8:59 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Záviděníhodné. Blahopřeju.


Děkuji za blahopřání k tomuto zajisté životnímu úspěchu. Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 8:56 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Představ si že nestalo.


Záviděníhodné. Blahopřeju.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 8:10 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
A Tobě se to nestalo? A znáš nějakého gaye, kterému se to nestalo?


Představ si že nestalo. Asi sem divnej, nebo nejsem gay...každopádně to nějak nezapadá do tvé doktríny.

Jo, znám hned několik takových kterým se to nestalo. Spíše bych řekl že znám málo takových. kterým by se to stalo.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 6:20 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jéžiš, zase se budeme strašit... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 6:17 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Dreed napsal:
Oddaluju asi připuštění si toho, že z toho NIKDY NIC nebude...


Tady je jeden takový "dobrý příklad": http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?t=772&postdays=0&postorder=desc&start=150
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 6:09 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já myslim, že prozatim se uklidňovat tim, že třeba taky je, je docela pochopitelný Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 6:01 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Přerušit jakýkoliv kontakt je nemožné... spíše nechci, to bych musel ukončit se vším, co mě baví, jak jsem psal níž. Vím, že to je zoufalá myšlenka, že by mohl bejt... možná... ale zatím mě drží v poklidu před tím, než dojde na "něco", co vím že přijde... Very Happy Nevím, jestli mě chápete. Oddaluju asi připuštění si toho, že z toho NIKDY NIC nebude... nechci na to moc myslet, protože zatím jsem nejspíš ve fázi, kdy mi to stejně nedělá dobře... Jsem zmaten... :/ Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 5:51 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Proč by mělo být zamilování se do někoho HT "nevyhnutelným osudem každého gaye"?


A Tobě se to nestalo? A znáš nějakého gaye, kterému se to nestalo?


Naposledy upravil Vaclav dne po duben 19, 2010 6:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 5:19 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To je asi tak "nevyhnutelný osud každého gaye" (představte si zvracejícího smajlíka, jak vrhá hutnou "pizzu"), jako je "nevyhnutelný osud" každé holčičky zamilovat se do koně. (ibid)

No, jinak nechápu, proč by měl někdo v jakémkoliv případě nebo věku "mizet".

Leda že by to zapadalo do "nevyhnutelného osudu gaye", tj. především utéct, a plakat. Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 4:54 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Proč by mělo být zamilování se do někoho HT "nevyhnutelným osudem každého gaye"? A už vůbec tedy ty spekulace že by to mohl být našinec, tedy to zbožné přání? Prostě když je někdo HT tak je HT a basta fidli. Takovéto spekulace se stejně dřív nebo později musí profláknout a může být pak konec třeba pěkného kamarádství. Tím nemyslím že by dotyčný byl homofob a přestal komunikovat toliko z důvodu že by věděl o sexuální orientaci, ale pokud se dozví že je do něj dotyčný zamilovaný až po uši, asi to nebude moc příjemné.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 4:33 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Zamilovat se do někoho HT je asi nevyhnutelný osud každého gaye, a pošetilé naděje typu "sice chodí s holkama, ale určitě je to našinec, protože ... (dosaďme cokoli)" k tomu neoddělitelně patří. Pokud to je nějaké první zamilování v -nácti letech, je asi užitečné si to prožít až do konce. Zažijeme záplavy emocí, které k tomu věku patří, a především získáme praktickou zkušenost k nezaplacení.

V ostatních případech je jediná rada: zmizet a s objektem touhy zrušit jakékoli styky. Je to nesmírně těžké, leckdy prakticky obtížně proveditelné, ale ušetříme si tak nesmírně mnoho trápení, které v některých případech může končit i tragicky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 4:19 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Aha.

No tak za prvé určitě nekonči s něčim, co tě takhle baví.

To by bylo asi lepší i přijít o "ně", než se užírat, že kvůli "nim" nemůžeš dělat provozovat nejoblíbenějšího koníčka. A navíc by se tim taky nemuselo nic vyřešit.

Že bys to "na něj zkusil", to mi přijde dost nešťastný. Hlavně by ho to nenaštvalo asi, ale určitě, stejně jako jí.

A to, že bys mu tim otevřel novej svět...nevim, jak by se to stalo - že si gay ví, a za týhle situace určitě neocení, že mu po puse s klukem neodpadla půlka obličeje Wink Co cejtíš bys mu eventuálně mohl říct až nebudou spolu...ale teď...to fakt né.

Na druhou stranu bych se zas tak netrápil jejíma citama - cynismus citlivky prominou, ale kdybyste byli vy dva spolu, tak by s nim těžko byla i ona, nadšená by z toho taky nebyla, a beztak na ní stopro žárlíš Wink Very Happy

Spíš se snaž potkat někoho, s kym by vztah byl reálnější Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 2:51 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Počkej, počkej, počkej.

Co "nemůžeš"? Smile


Když jsem blízko Něj, tak se ho nemůžu třeba dotknout. Respektive můžu, ale ne tak, jak bych asi chtěl. Wink No a například Ho obejmout? To třeba taky ne... i když jednou jsme se objali, když mi přál k svátku. Byl jsem jako v extázi... nechtěl jsem se ho pustit Smile Jenže u toho byla i Ona... :/ Smile Nemůžu bejt s ním, nemůžu ho pohladit kdy chci, nemůžu nic no, radši s nimi moc nikam nechodím, když nemusím, pro jistotu...

Ty jo ale štve mě to, hlavně když se mi o něm zdají třeba jednou tejdně sny. Třeba jako zase dneska.Ale ten Jeden byl krásnej: Potkali jsme se na chodbě při tréninku, já jsem ho normálně pozdravil (normálně Ho pozdravit=říct ahoj a raději se odvrátit nebo odtáhnout), on mě chytil za rameno a otočil mě k sobě, začal mě líbat, já začal brečet a říkat "Ne, neee, to nemůžeme!!!" A on na to: "Neboj, Ona to pochopí..." No já myslel, že je to snad doopravdy... bylo mi pak celej den hrozně smutno, protože jsem je pak spolu viděl na tréninku... Sad Hlavně spolu my tři často někam jezdíme, protože Ona bez Něj neudělá ani krok skoro, ale se mnou musí tančit, takže nás On vždycky někam veze. A já se s Ním musím bavit, protože spolu taky (spolu)pracujeme, takže asi mi je "sejde z očí, sejde z mysli" tady na prd... :/

Někdo mi poradil, že když budem někde sami, mám To zkusit. Mám zkusit mu dát pusu a že prej uvidím. Kde mám jistotu, že tím to nebude ještě horší? Naštvalo by ho to, ale hlavně by to určitě naštvalo i Ji. A byl by konec. I kdyby se ukázalo, že Ho pusa s klukem uvedla do světa, o kterým netušil, že v něm vůbec dokáže být, nejspíš by to mělo drtivej dopad na Ni samotnou a na Ně jako na pár.... :/ Já nevím. Napadlo mě skončit s tancováním, ale to je moje jediná radost, kterou dělám naplno a nejraději... Sad A eventuelně "přijít" zase o jednoho z nich se mi taky nechce... Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 11:39 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Počkej, počkej, počkej.

Co "nemůžeš"? Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 19, 2010 11:23 am
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

No, to já už se znám 3 roky s jedním kamarádem. Oba závodně tancujeme, a to spolu ve skupině. Takže se vídáme třikrát, někdy čtyřikrát týdně. Stručně vám popíšu, jaké to je mezi náma...:

On -> chodil s naší společnou kamarádkou, která s námi taky tančila
On -> zamiloval se a už asi rok chodí s druhou naší společnou kamarádkou, taktéž z tancování
Ona = moje taneční partnerka a dobrá kamarádka
Oba vědí, že jsem gay.
Já -> zbožňuju Ho a zakoukal jsem se do Něj :/

Je to průser... Smile Já tvrdím, že nemůžu, to a ono, co se mi to stalo... odepíral jsem si to, protože to je zrovna on, kterýho vidím třeba třikrát tádně svlečenýho do spoďárů a on se se mnou baví moc přátelsky a oba maj pochopení. A já že nemůžu nic, jednoduše, že se pokusím to zarazit. Zatím to nepomohlo. Někdo z mých kamarádů mi na to řekl: "Lidi se mění"... což mě hodně zarazilo a ted mi kolujou v hlavě kecy, jako: "Co kdyby?!".... Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 15, 2007 4:22 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
bright napsal:
Adam napsal:
Nikom napsal:
No ale na druhou stranu byl docela hezkej... někdo by řekl přímo šukézní, nicméně by musel nejdřív začít myslet...


Na to, aby byl někdo šukézní, není myšlení třbea. Je skoro až nežádoucí.

Dovoluji si oponovat. Aby byl prakticky šukézní, tak by trochu myslet měl. Jako třeba kdy má hnout jakým oudem a tak... Wink Říkejme tomu instinktivní myšlení. Smile


Interpretuješ-li to takto, tak to jsou všechny pohlavně se rozmnožující orgnismy šukézní. Od kdejaké bakterie používající sexfimbrie.

Ony "všechny pohlavně se rozmnožující organismy" zřejmě nemaji údy k pohybu ani k pohnutí, že? Jinak mě překvapuje tvá orga(ni)smová imaginace... Wink Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 15, 2007 3:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Adam napsal:
Nikom napsal:
No ale na druhou stranu byl docela hezkej... někdo by řekl přímo šukézní, nicméně by musel nejdřív začít myslet...


Na to, aby byl někdo šukézní, není myšlení třbea. Je skoro až nežádoucí.

Dovoluji si oponovat. Aby byl prakticky šukézní, tak by trochu myslet měl. Jako třeba kdy má hnout jakým oudem a tak... Wink Říkejme tomu instinktivní myšlení. Smile


Interpretuješ-li to takto, tak to jsou všechny pohlavně se rozmnožující orgnismy šukézní. Od kdejaké bakterie používající sexfimbrie.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 15, 2007 1:58 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Nikom napsal:
No ale na druhou stranu byl docela hezkej... někdo by řekl přímo šukézní, nicméně by musel nejdřív začít myslet...


Na to, aby byl někdo šukézní, není myšlení třbea. Je skoro až nežádoucí.

Dovoluji si oponovat. Aby byl prakticky šukézní, tak by trochu myslet měl. Jako třeba kdy má hnout jakým oudem a tak... Wink Říkejme tomu instinktivní myšlení. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 15, 2007 1:47 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
No ale na druhou stranu byl docela hezkej... někdo by řekl přímo šukézní, nicméně by musel nejdřív začít myslet...


Na to, aby byl někdo šukézní, není myšlení třeba. Je skoro až nežádoucí.


Naposledy upravil Adam dne po leden 15, 2007 3:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 15, 2007 1:41 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Včera jsem čekal na zastávce a stáli tam nějací 2 kluci asi tak kolem 18-ti let. Ten jeden rozhodně nebyl poslouchatelný (i když koukatelný by;) ). Celých 15 minut nezavřel ústa a pořád mlel o tom, jak je drsnej borec. Jak ho na hokeji sejmul nějakej kretén, vole. Jak se nasral a toho magora si pak tak vychutnal tak, že se nemohl dobu postavit. Jak ho, vole, trenér skoro nestřídal, protože byl na ledě vlastně úplne nepostradatelnej. A když pak začal kecat o tom, kolika holkám dal kopačky. Že ho vždycky po čase začnou nudit, měl jsem chuť si zacpat uši a křičet že víc arogance už nesnesu...

No ale na druhou stranu byl docela hezkej... někdo by řekl přímo šukézní, nicméně by musel nejdřív začít myslet...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 15, 2007 1:04 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Heteroušové Citovat

Waky napsal:
bright napsal:
Jsou nudní, ale semtam koukatelní Wink

A nejsou aspoň někteří taky poslouchatelní?
To jsme všichni (myslím heteráče) fakt takoví kreténi? Wink

Vzhledem k tomu, že většinou mluví jen o holkách a o tom, jací jsou sekáči, tak na poslech nic moc. Ale když přestaneš vnímat, co říkají, a soustředíš se na to, jak to říkají, tak je to aspoň semtam koukatelné. Razz
PS: mluvím samozřejmě o mužském pokolení Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 14, 2007 6:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Normálně mého heterosexuálního spolubydlícího někdy opravdu nechápu. Dneska vydržel téměř hodinu civět na slabomyslné klipy, kde pár idiotů sjíždělo na motokáře nějakou horu (bohužel se nezabili ale pouze zmrzačili). Jinde do sebe vrážely auta, nebo dělaly fakt hustý smyky... prostě strašná NUDA!!! A on na to vydržel čumět takovou dobu... to prostě nechápu...


Nuda? Naopak! Nejen, že to sleduju s extrémním zaujetím, ale ještě si do občas v tom ajfru vytvářim vlastní zvuky, a citoslovce. Cool Nehledě na to, že většina těhle kluků je uplně úžasnejch.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist