Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix politika
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 56, 57, 58  Další

út srpen 10, 2010 1:33 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Další vítězství zdravého rozumu Citovat

Nick Guest napsal:
A příště se s tím tolik nes..te a koukejte dát na 004.cz rovnou banner na Vandasovy dělníky.

WOW! Konečně rozumný, věcný a realistický příspěvek na téma politika ! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 09, 2010 10:39 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Další vítězství zdravého rozumu Citovat

Nick Guest napsal:
bodyia napsal:
Vypadá to, že zvítězil zdravý rozum (...) Je pěkné být gay v zemi, která gayství obecně uznává jako rovnoprávné k dalším vztahům a zároveň je natolik funkční, že prosperuje a uznává obecnou svobodu a demokracii.


S Nečasovým poradcem pro zahraničí a lidská práva (!) Romanem Jochem, předsedou Občanského institutu a autorem tohoto a podobných článků, jistě všechno půjde jako po másle.

A příště se s tím tolik nes..te a koukejte dát na 004.cz rovnou banner na Vandasovy dělníky.

winken


Což spolu velmi souvisí Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 09, 2010 10:08 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Další vítězství zdravého rozumu Citovat

bodyia napsal:
Vypadá to, že zvítězil zdravý rozum (...) Je pěkné být gay v zemi, která gayství obecně uznává jako rovnoprávné k dalším vztahům a zároveň je natolik funkční, že prosperuje a uznává obecnou svobodu a demokracii.


S Nečasovým poradcem pro zahraničí a lidská práva (!) Romanem Jochem, předsedou Občanského institutu a autorem tohoto a podobných článků, jistě všechno půjde jako po másle.

A příště se s tím tolik nes..te a koukejte dát na 004.cz rovnou banner na Vandasovy dělníky.

winken
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 06, 2010 12:56 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ale tak ty si myslíš, že vymejšlet dlouhý analýzy nesmyslů, který nikomu nepomůžou, je bezpracné? Wink

Náhodou je to mnohem pracnější, než dělat něco užitečnýho Laughing

PS: Myslim, že by měla dát do svého blogu ještě víc "propagačních" (blicí smajl) fotek..

PPS: Nevim, jak je informovaná, ale KV hostily gay pride na konci 90. let, né na jejich začátku Very Happy Já tam shodou okolností byl Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 06, 2010 12:25 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Pomozme paní Džamile... Citovat

... opět do nějakého bezpracného výnosného křesílka!!!

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/dzamila-stehlikova.php?itemid=9888
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 23, 2010 10:00 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: bez žen Citovat

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 01, 2010 11:34 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No Think to bychom samozřejmě měli, ale nejsem si jistý, zda Kocáb je na to dost velká ryba.

Na druhou stranu, taky netuším, kdo u zelených momentálně velí. Ona funkce konkurzního správce je sice obvykle docela vděčná - vyjma případu, kdy už není co konkurzovat a dá se pouze odkomunikovávat. Laughing

PS: shnilý meloun bývá lepivý Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 01, 2010 10:04 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Požádejme o ochranu Citovat

Žádné informace o letošní Queer Parade jsem nesledoval, a tak mi uniklo, že opět vystrčila růžky paní Stehlíková:

http://neviditelnypes.lidovky.cz/glosa-mensiny-v-mensinach-0yh-/p_spolecnost.asp?c=A100629_224016_p_spolecnost_wag.

Nemohli bychom se obrátit na pana Kocába se žádostí, aby v rámci ochrany menšin prosadil, aby se na nás zelení nadále nelepili, neprazitovali na nás, nezneužívali nás ke své sebepropagaci a tím nás nepoškozovali?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 23, 2010 3:41 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

http://zpravy.idnes.cz/chceme-sefa-snemovny-koalici-se-nedame-valcovat-vzkazuje-cssd-pus-/domaci.asp?c=A100621_155054_domaci_iky

No budiž, tak se jako opoziční strana válcovat nenechají, ani kádrovat. Smile

Jedna věc mi ale trošku vrtá hlavou - neměla ČSSD v posledních 8 letech předsednictví sněmovny, bez ohledu na to, jestli byla ve vládě (4+2 roky), nebo v opozici? Think
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 21, 2010 4:11 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Taky by nás mohli klikáním rovnou zrušit Citovat

http://zpravy.idnes.cz/veckari-klikali-na-ankety-v-referendu-odmitli-adopci-deti-homosexualy-1ef-/domaci.asp?c=A100621_133707_domaci_hv

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 20, 2010 9:11 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

satal a Meany:

možná jsem nenapravitelný idealista, ale pochybuji, že by byl někdo demagog schválně (jen v případech, kdy se pisatel evidentně baví uraženým egem a nedostatkem nadhledu jiného pisatele a schválně do něj ryje)

politika je věc nečistá a emoce jsou často dost horoucí, občas nějaký ten faul prostě uletí v zápalu boje - pokud je to vyváženo převážně věcnou argumentací, nevidím v tom problém

už níž jsem tvrdil, že sice diskutovat neumíme, ale zkoušet to, je ta jediná cesta jak se to naučit
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 20, 2010 10:41 am
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: chodit či nechodit? Citovat

Já také nepřispíval, ale občas se zájmem, občas s hrůzou četl. Ale i na toto fórum se - podle mého názoru - promítá celkový stav ve společnosti (konec konců jsme její součástí). A tak - někdo fandí pravici, někdo levici, to je normální (jako já s bf - každý na opačné straně spektra), nenormální jsou demagogické výpady a argumenty. Přece ať už mám jakýkoliv názor, tak argumentuji věcně a slušně a stejně to dopřeji druhé straně. Cokoliv jiného je hloupé, pitomé, nemístné a nedemokratické
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 20, 2010 10:24 am
Autor Zpráva
Meany
uživatel+


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 178
Bydliště: mám

Předmět: na vysvětlenou Citovat

Jen dodávám, že se má poznámka o "spláchnutí"-výmaz týká vlákna, nikoli NG ani nikoho jiného. Jeho rozhodnutí chodit sem míň já rozhodně nevítám. Zřejmě na rozdíl od jiných.
_________________
Úplně se nepochopíme nikdy, ale můžeme daleko víc, než se chápat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 19, 2010 10:21 pm
Autor Zpráva
Meany
uživatel+


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 178
Bydliště: mám

Předmět: Spláchnout, prosím! Citovat

Pánové a dámové,
já jsem do tohohle vlákna moc nepřispíval, možná vůbec, ale teď jak to tu zpátky čtu, tak jsem si řek, že je už na čase. Jen dvě věci:
1 - nejvíc se mi líbí příspěvek: Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
2 - škoda, že to nebylo vyslyšeno.

Kdybych to měl říct jasnějc: jsem zvyklej po sobě na hajzlu spláchnout. Takže, Waky, prosím Tě, spláchni za nás za všechny. Díky. Hawk
_________________
Úplně se nepochopíme nikdy, ale můžeme daleko víc, než se chápat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 19, 2010 3:38 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

pemel: Miloše Zemana jsem nikdy moc nemusel, ale v jedné věci má pravdu - a to když říká, že jenom blbec nemění své názory. Laughing

Pozn.: Změnou názoru se nerozumí změna dresu. Pluralitu politických stran, tu jistě vyznáváš, ale pluralitu ideologií a světonázorů - tu už moc ne. Jsi "příliš rychle hotov/dotvořen". Nebudu sem radši psát, které nadšence pro víru uhlířskou mi připomínáš ty - a to ve věku, kdy bys měl ještě přijímat co nejvíc podnětů a přemýšlet o nich, i když to zrovna nemáš befelem.

.......

Byly to divné dva roky. Čekal jsem zasvěcenější komentáře a aspoň pokusy o občasnou analýzu konzervativního /pravicového myšlení, ale dočkaljsem se často jen výkřiků a hesel, která mi nic nemohla dát. Taky jsem čekal pestřejší skladbu diskutujících. Každopádně sem budu chodit o hodně míň než dřív.

Mějte se tu. Cool
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 13, 2010 4:59 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Mějte se tu a kochejte se iluzí, jak ohromně jste tolerantní a svobodomyslní.

Ciao, bambini! winken

Moc dlouho ti tvoje rozhodnutí nevydrželo. Připomíná mi to takové Zemanovské loučení a návraty.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne červen 13, 2010 12:30 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Občas je potřeba zatnout zuby a vypnout mozek. Na nějaké intelektuálské rozumování v době, kdy většina lidu nebude tušit, jak vyjít s penězi, naštěstí nezbyde čas.


Lid a lidi jsou dvě úplně jiné věci. Lidi si poradí, lid je mi ukradený. Vláda lidu tady byla už dost dlouho.

Nick Guest napsal:
Pak by člověka mohly napadat všelijaké podvratné myšlenky: např. proč koalice, která vyhrála s programem úspor, chce zbavit státní kasu peněz z pojistného v řádu desítek miliard ročně.


Když se daň nazve pojistným, je to pořád daň, ať ji nazýváme, jak chceme.

Nick Guest napsal:
Jasným projevem neplodného šťouralství by byla rovněž otázka, proč se v době, kdy státní bankrot již již klepe na dveře, má snižovat strop pojistného pro vysokopříjmové skupiny o polovinu.


Ano, bylo by to bezpředmětné. Vysvětlovat zastropování čehokoliv někomu, kdo by nechal někoho platit neomezenou výši, zatímco neplatiči budou v neomeřené míře čerpat, je skutečn zbytečné.

Nick Guest napsal:
Zcela nemístné jsou i úvahy, zda nezrušit degresivní daň ve výši 15% při příjmech nad 141 tisíc měsíčně, když lidé s nižšími příjmy odvádějí skoro dvojnásobek.


Objevil se finananční expert formátu právníka Sobotky. To je taková podivná "matematika". Falšuješ taky statistiky, aby byly "důvěryhodné"?

Nick Guest napsal:
Tyto a jiné pochybovačné úvahy je třeba odmítnout s pravicovou rázností: Makej a kušuj!


Rozumné.

Nick Guest napsal:
Skuteční tvůrcové hodnot, kteří ze samé dobroty srdce dávají práci hladovým zástupům (a přitom by nemuseli - je to vlastně forma charity!), musí mít právo na regeneraci sil a nesmějí být obtěžování pokusy o spoluúčast na financování obskurní ideje sociálního státu, jehož náklady samozřejmě mají nést jen ti chudší.


Emesis propter NG. Blééé.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 12, 2010 10:30 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
Honza: Vlevo? T09 je nalevo?Wink Jinak jak někdejší podpora ODS, tak současná Top09 je naprosto neprofitová.

NG: Dobře, konkrétněji. Na to, jak seš "chytrej", disponuješ "znalostmi", které jsou velmi nepropracované a prvplánové. Schází jim argumenty a nikdo je zřejmě nebere vážně. Ale jestli ti je 16, tak to chápu, možná máš pocit volat do světa nějaký pravdy, jestli ti je ale víc, tak vzniká pocit určité demagogie, na což jsou už ale myslím tabletky.
Jinak k odpovědi, kterou jsem ti posílal z redakce - bohužel rudý šátek podepsaný paroubkovým párem za nejzábavnější příspěvek na předvolební téma zaslaný do 004.cz neumím již zajistil, Jiří zničehonic přestal šátky podepisovat... tak promiň.

Ještě k volbám - mám dost radost, že za t09 v pardubickém kraji nevyšel díky preferenčním hlasům mandát na Severu, to je opravdu homofobní magor.


Úžasný příspěvek, fakt. Obdivuji - kromě noblesy vyjadřování - jak to máš promyšlené. Řídit se ve volbách SOUČASNĚ nesentimentálním a věcným postojem k reformám a jejich důsledkům ("neplatiči ať vychcípou") a ušlechtilou touhou po sebeobětování ("aby se ti vnoučci měli líp") je ohromně neprvoplánové a promyšlené. Rovněž souhlas okolí je neklamná známka rozvážného a správného jednání, které většina tohoto národa nezapomenutelně osvědčila po roce 1946 a v letech sedmesátých. Taktéž mediální konsensus je majákem v čase nejistot - a volby samozřejmě vůbec nejsou o programech, nýbrž o charismatu lídrů a o jejich připravenosti rozšafně rozmlouvati nad pěnivým mokem a nevyjadřovati se přitom ke skutečnosti, zda kupříkladu nehlasovali proti zákazu nášlapných min či zda se neukvapili označením bojových operací našeho významného spojence proti Libanonu za "akt sebeobrany". Každopádně děkuji za brilantní lekci argumentačních dovedností. Až dospěji, díky ní možná dostanu rozum. Máš u mě velkovévodskou fusekli za nezištné poučení.

Občas je potřeba zatnout zuby a vypnout mozek. Na nějaké intelektuálské rozumování v době, kdy většina lidu nebude tušit, jak vyjít s penězi, naštěstí nezbyde čas. Pak by člověka mohly napadat všelijaké podvratné myšlenky: např. proč koalice, která vyhrála s programem úspor, chce zbavit státní kasu peněz z pojistného v řádu desítek miliard ročně. Jasným projevem neplodného šťouralství by byla rovněž otázka, proč se v době, kdy státní bankrot již již klepe na dveře, má snižovat strop pojistného pro vysokopříjmové skupiny o polovinu. Zcela nemístné jsou i úvahy, zda nezrušit degresivní daň ve výši 15% při příjmech nad 141 tisíc měsíčně, když lidé s nižšími příjmy odvádějí skoro dvojnásobek. Neskonale naivní by byl dotaz, jak se opovržení vůči proradným lidovcům mohlo změnit v prudký poryv lásky, pokud tito změnili kabát. Vykroužkování Pavla Severy společnými silami sebevědomých gayů a huličů trávy na něj přece dává zřejmou odpověď. Tyto a jiné pochybovačné úvahy je třeba odmítnout s pravicovou rázností: Makej a kušuj!

Skuteční tvůrcové hodnot, kteří ze samé dobroty srdce dávají práci hladovým zástupům (a přitom by nemuseli - je to vlastně forma charity!), musí mít právo na regeneraci sil a nesmějí být obtěžování pokusy o spoluúčast na financování obskurní ideje sociálního státu, jehož náklady samozřejmě mají nést jen ti chudší.

Jen název oněch pilulek proti demagogii bys neměl dále tajit. Jak užitečné by mohly být pro většinu návštěvníků tohoto diskusního fóra!

Ciao, amore! Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 01, 2010 11:07 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Nejlepší je monarchie !


Musí si ovšem dávat pozor na Diany...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 01, 2010 10:25 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Nejlepší je monarchie !

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 31, 2010 10:46 pm
Autor Zpráva
maara
uživatel+


Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: 181 00

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
Ještě k volbám - mám dost radost, že za t09 v pardubickém kraji nevyšel díky preferenčním hlasům mandát na Severu, to je opravdu homofobní magor.


Severa se tam dostat nemohl, kroužkovali jsme jak diví Very Happy
(mně teda vyšel jen jeden kroužek ze dvou vítězných a jackpot tudíž asi nevyhraju)
_________________
"Člověk se podobá zlomku: čitatel říká, jaký vskutku je, a jmenovatel naznačuje, co si o sobě myslí. Čím větší je jmenovatel, tím menší hodnotu má celý zlomek."
L. N. Tolstoj
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 30, 2010 8:41 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Volební výsledky jsou určitě příslibem příchodu nových politiků s novým stylem politiky a řešení skutečných problémů. Snad to nepos*rou.

Václav napsal:
všichni, kdo očichají aspoň kliku na WC ministerského sekretariátu
Laughing Raději si tu pozici nepředstavuju. Laughing

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 30, 2010 7:29 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Volby dopadly dobře, pravda, mohlo to být lepší v tom smyslu, že Věci veřejné mohly mít o něco méně hlasů a více jich mohlo zbýt pak pro TOP 09. Potěšili mě zemanovci, kteří se zároveň nedostali do PS a zároveň odsosali Paroubkovi docela dost potenciálních křesel. Lidovci se poprvé za cca posledních 100 let nedostali do parlamentu, holt personálně vykrváceli do TOP 09 a Cyrda asi nikoho neláká. Velice mě potěšil debakl Zelených, snad už skončí na smetišti dějin definitivně. Doufám ovšem že KSČM je bude v brzké budoucnosti následovat. Další potěšující zpráva je, že odstoupí z funkce Paroubek a v ČSSD se zase začne trochu vyčišťovat zatuchlá atmosféra a že už v PS nebude sedět "íčko" Ivánek Langerů. Hm, ještě tak se zbavit v ODS Béma a Jančíka...

Mimochodem s panem Hromadou jsem měl tu "čest" se nedávno bavit u piva a většího demagoga jsem už dlouho neviděl. Prostě klasický funkcionář.

P.S. Nevím jak někdo přišel na to že jsme svobodomyslní, já teda moc ne...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 30, 2010 5:55 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: volby 2010 Citovat

Honza napsal:
Myslíš, že by z nás mohla naše finančně neukojená vláda po odchodu křesťanů začít ždímat nekřesťanský daně ?


Tohle nemám na mysli. Spíš to, že u lidovců se vždy dalo spolehnout aspoň na to, že se u nich nedá spolehnout na nic. U VV se zatím jeví, že se u nich nedá spolehnout ani na to.

Honza napsal:
Pan Hromada mě vždycky s...l, tím, jak se dokázal vtírnout do role "teploušského vůdce" a předstírat, že za ním stojí jednotná pětiprocentní teplá fronta. Přitom byl šéf jakési prťavé organizace a nic víc. Doufám, že stejně jako on bude smeten dějinami každý další slizký mamut, snažící se vyžrat víc, než má v korýtku.


Při poslední TV debatě o adopci homosexuálními páry byl pan Hromada už opravdu téměř nepřijatelný, už měl onen sebejistý úsměv majitelů pravdy, který si osvojí skoro všichni, kdo očichají aspoň kliku na WC ministerského sekretariátu.

Jenže když jde o jednání o něčem důležitém, pak nějaká osoba, která působí dojmem, že má mandát, je potřeba, tehdy nám typická česká starost, aby náhodou někdo moc nevyčníval, nepomůže. Nevím o nikom dalším, kdo by alespoň působil tak, že může mluvit za širší komunitu.

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 30, 2010 5:06 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Občané České republiky dokázali, že nejsou jen hloupými loutkami bezvýrazných hesel a štvavých negativních kampaní a to je pro nás pro všechny dobře. Skončili Paroubek, Tvrdík, Šojdrová, Langer, Bém a mnoho dalších... nemohli jsme si přát víc. Už teď se z debat zdá, že přichází ke slovu věcnost a státotvornost místo pitomých pomlouvačných keců. Už jen povolební Schwarzembergovo: "Čert vem stranu, tady jde o stát. Čeká nás spousta práce, musíme zajistit vládu práva a dát dohromady rozpočet." Alexandr Vondra: "personální změny v ODS musí pokračovat." To jsou vyjádření, která skutečně dávají naději na konstruktivní politiku.
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 30, 2010 4:09 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
T09 je nalevo?Wink


Ale to jsem nikdy netvrdil Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 30, 2010 1:13 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: Vlevo? T09 je nalevo?Wink Jinak jak někdejší podpora ODS, tak současná Top09 je naprosto neprofitová.

NG: Dobře, konkrétněji. Na to, jak seš "chytrej", disponuješ "znalostmi", které jsou velmi nepropracované a prvplánové. Schází jim argumenty a nikdo je zřejmě nebere vážně. Ale jestli ti je 16, tak to chápu, možná máš pocit volat do světa nějaký pravdy, jestli ti je ale víc, tak vzniká pocit určité demagogie, na což jsou už ale myslím tabletky.
Jinak k odpovědi, kterou jsem ti posílal z redakce - bohužel rudý šátek podepsaný paroubkovým párem za nejzábavnější příspěvek na předvolební téma zaslaný do 004.cz neumím již zajistil, Jiří zničehonic přestal šátky podepisovat... tak promiň.

Ještě k volbám - mám dost radost, že za t09 v pardubickém kraji nevyšel díky preferenčním hlasům mandát na Severu, to je opravdu homofobní magor.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 30, 2010 10:12 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: volby 2010 Citovat

pemel napsal:
V úterý se chystám na krajský výbor TOP 09; mám dojem, že tam bude bujará oslava. Very Happy


Ochutnám plody své práce
ústy svých volených zástupců.

btw: Gratuluju k volebnímu výsledku a pozdravuj tam knížu.

Smile

Václav napsal:
Kvůli Šojdrovým a dalším podobným láskyplným křesťanům je to samozřejmě radostné. Přesto ale tyhle hlasy můžou v některých situacích v parlamentu chybět.


Myslíš, že by z nás mohla naše finančně neukojená vláda
po odchodu křesťanů začít ždímat nekřesťanský daně ?

Václav napsal:
A je to možná zvrhlé, ale propadnutí pana Hromady s celou kandidátkou zelených do bažin mne srdečně těší. Nevidím vůbec jako žádoucí, aby byli gayové přes osoby svých předáků jakkoli spojováni s jakýmkoli politickým směrem.


Pan Hromada mě vždycky s...l, tím, jak se dokázal vtírnout do role "teploušského vůdce" a předstírat, že za ním stojí jednotná pětiprocentní teplá fronta. Přitom byl šéf jakési prťavé organizace a nic víc. Doufám, že stejně jako on bude smeten dějinami každý další slizký mamut, snažící se vyžrat víc, než má v korýtku.

bodyia napsal:
Už méně veselé je být gay v zemi, kde gay = levičák a svoboda je jen volební tahák, spolu se spoustou dalších nesmyslů. V tom případě raději tu prosperitu a obecnou svobodu.


No, před pár rokama se tu myslím objevil volební banner ODS, takže ta současná podpora jiné strany se dá chápat i jako posun politické orientace redakce směrem vlevo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 30, 2010 12:07 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: volby 2010 Citovat

Neskrývám radost z volebních výsledků. Applause TOP 09 na 3. místě se 16,7 % hlasů, KDU-ČSL zmizela ze Sněmovny a rýsuje se pravostředová vláda. Takový výsledek jsem neočekával ani v nejbujnějších snech. Snad jedinou kaňkou je relativně vysoký zisk VV. Confused
V úterý se chystám na krajský výbor TOP 09; mám dojem, že tam bude bujará oslava. Very Happy
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so květen 29, 2010 11:46 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Upozornění!! (pro ty, kteří nepotřebují moje příspěvky číst, aby věděli, že Nick G. agituje:) Tento příspěvek žádným způsobem nevyjadřuje moje politické názory a přání.


1. Do sněmovny se dostane pět politických stran v tomto pořadí: ČSSD, ODS, KSČM, TOP 09, VV.

2. Rozdíl mezi ČSSD a ODS bude těsný a levice (ČSSD + KSČM) nebude mít ve sněmovně většinu. Lídři dvou nejsilnějších stran vyloučí velkou koalici či reprízu opoziční smlouvy.


Toto jsem sem napsal 12. května. Spletl jsem se v pořadí TOP 09 a KSČM. Zbývající část prognózy reviduji:

Trojkoalice bude mít výraznou většinu kolem 118 hlasů. To mění situaci a vláda má šanci vzniknout poměrně rychle, protože otálením by klíčoví hráči víc ztratili než získali. Rizikem, které tato koalice přijme, je ztráta v senátních volbách na podzim v případě, že se začnou projevovat první důsledky kroků budoucího kabinetu v sociální sféře. Je možné, že s takto vysokou podporou ve sněmovně vláda vydrží po celé volební období a R. John ji po dvou letech nepoloží.

.....

Potud prognóza, nyní komentář:

"Vláda rozpočtové kázně" učiní nevratné kroky směrem k likvidaci sociálního státu (zvýšení spoluúčasti ve zdravotnictví, školné, zvýšení soudních poplatků, privatizace nemocnic), které objektivně poškodí většinu jejích voličů. Současně půjde na ruku svým sponzorům a mediálním bodygardům, kterým skutečně pomůže - např. developerským či stavebním firmám, které přijdou k lukrativním státním zakázkám, jež si reklamními akcemi předjednali. Bez ohledu na pohádky pro voliče o úsporách posílí na regionální úrovni napojení místních politicko-ekonomických bratrstev na státní kasu. Veřejná kontrola zadávání tendrů se nezlepší, i když bude zrušen ekologický supertendr, což by udělala každá vláda. Velmi zajímavé bude sledovat např. vývoj v kauze Diag Human či případ největšího sponzora TOP 09 Dušana Novotného (dar 11 mil.), který se zároveň soudí s českým státem o 70 melounů. Zdravotnictví bude skrze nastrčenou paní Filipiovou i nadále ovládat Bc. Marek Šnajdr. A překvapení, že jeden ze zakladatelů tohoto fóra takové věci hájí, opravdu neskrývám.

Vyhrál egoismus, sociální darwinismus a stádní efekt. Veřejná debata ještě víc zhrubne, šťouralové budou neurvale peskováni a obviňováni z propagace komunismu, jak to výstižně předjímá bodyiova a pemelova reakce na můj zde umístěný mail. Dovolil sis kamsi napsat nezdvořile? Taková drzost!

Shame on you

A čeští gayové? Budou se nadále opičit po gay hnutí na Západě, aniž by se vůbec snažili pochopit jeho ideové zdroje a politické konotace. Setrvají i další volební období v pozici bohatých Židů z Floridy či Brooklynu, kteří, šedesát let po holocaustu, se zviženým obočím říkají: What? Obama? Přece nebudeme volit takového komouše, ketrý je ještě k tomu nigga?! Pěkný virál o tom natočila Sarah Silvermanová.



Mějte se tu a kochejte se iluzí, jak ohromně jste tolerantní a svobodomyslní.

Ciao, bambini! winken
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 56, 57, 58  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 34 z 58
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 56, 57, 58  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist