Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix politika
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 56, 57, 58  Další

so květen 29, 2010 11:05 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: volby 2010 Citovat

Honza napsal:
KDU ČSL 4,4 %


Kvůli Šojdrovým a dalším podobným láskyplným křesťanům je to samozřejmě radostné. Přesto ale tyhle hlasy můžou v některých situacích v parlamentu chybět.

A je to možná zvrhlé, ale propadnutí pana Hromady s celou kandidátkou zelených do bažin mne srdečně těší. Nevidím vůbec jako žádoucí, aby byli gayové přes osoby svých předáků jakkoli spojováni s jakýmkoli politickým směrem.

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 29, 2010 9:00 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Uf. Tak oranžovočervená vichřice se nekoná, hurá. Vypadá to, že zvítězil zdravý rozum a ani včerejší koblihy paroubkovi nepomohly, svět se mění a papaláši na to nejsou připraveni.

Je pěkné být gay v zemi, která gayství obecně uznává jako rovnoprávné k dalším vztahům a zároveň je natolik funkční, že prosperuje a uznává obecnou svobodu a demokracii. Už méně veselé je být gay v zemi, kde gay = levičák a svoboda je jen volební tahák, spolu se spoustou dalších nesmyslů. V tom případě raději tu prosperitu a obecnou svobodu.

Což je i jediná odpověď na níže uvedený mail, který mě svojí arogancí a urputností opravdu vytočil. A překvapení, že autorem je uživatel GK, opravdu neskrývám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so květen 29, 2010 6:45 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: volby 2010 Citovat



KDU ČSL 4,4 % - hasta la vista baby !!




EDIT:
jejda - málem bych zapomněl...

Milé rádio,

zahrej prosím následující písničku mému oblíbenému politikovi,
panu Jumudru Ivanu Ivanovičovi Langerovi za jeho skvělé umístění
ve volbách ! Dokázal víc, než v co jsem vůbec kdy doufal !

http://www.youtube.com/watch?v=n1USGsMHXZ0



Tak, volby mám za sebou, a jdu se radostně opít !


Naposledy upravil Honza dne so květen 29, 2010 11:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 28, 2010 2:19 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Napadlo mě to proto, že mám pořád dojem, že společnost kolem mě je názorově bohatší a pestřejší než zdejší postojová konvence, která opravdu zní "jedním hlasem".


Mne napadlo, zda bys tedy neměl chodit do nějaké pestřejší společnosti.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 28, 2010 1:54 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Dopis redakci 004 Citovat

Waky napsal:
Nick Guest napsal:
Musím říct, že jsem touto nevkusnou politickou agitací znechucen a šokován. Opravdu tuto výzvu podporuje celá redakce?


Výzvu asi podporuje opravdu celá redakce, když to tam píšou, nechápu, proč by tomu tak nemělo být a co je na tom tak šokantního Smile Pravda, nemůžu mluvit za celou redakci, protože ji ani neznám. Mohu-li se považovat za její část, když mám na 004 literární rubriku, pak mohu za sebe říci, že proti této výzvě vůbec nic nemám a podpořila bych ji.


Neodporuješ si trochu?

Pokud jsi součástí redakce, pak přece o redakčním stanovisku musíš vědět. Je v tak jednoznačně formulovaném vyjádření prostor pro nějaké "asi"? Nebo snad to prohlášení mluví jménem redakce, aniž by ji jeho autoři vůbec konzultovali, jenom na základě jakéhosi předpokládaného souhlasu?

Ve vyjádření se píše o "redakci", ale pemel (podřekl se?) píše o sdružení CODE 004. Ze stránek 004.cz je zřejmé, že to prvé tvoří asi dvacet lidí včetně tebe, to druhé je skupina tří osob (alca + bodyia + cof). Já kdybych byl veden jako člen redakce a nebyl bych na svoje mínění dotázán, tak bych se ohradil, ať už by šlo o podporu jakékoliv strany, včetně ČSSD nebo SZ.

Webové stránky a jiná média, která se otevřeně nedeklarují jako stranická, se samozřejmě mohou hlásit k určitým obecným hodnotám. Redakční podpora jedné konkrétní formace kandidující ve volbách se mi jeví jako VELMI problematická.

"Vůbec se mě jako člena týmu nemusíte na nic ptát - já odkývu, co vám na očích vidím!"
- nebylo to tady už jednou?

Navíc to odrazuje čtenáře, kteří mají jiný politický názor a na webu 004 hledají informace z gay světa, a ne volební agitky. (Pro ty, kteří by poslední větu chtěli zvednout jako nahrávku na smeč, dodávám, že zde na GK vystupuji pouze sám za sebe a nikdy by mě nenapadlo prosazovat svoje soukromá stanoviska jako kolektivní vyjádření GK.)

Rolling Eyes

Waky napsal:
Pokud by realita nebyla takovou, jakou se jeví, potom by byla čím? Výsledkem tajemného spiknutí pravicových mafiánských struktur?


Nemyslím, že mafiánských, a ani si nemyslím, že jde o spiknutí. (Mimochodem, ironizování odlišného mínění podobným napovídáním formulací se mi moc nelíbí - v žurnalistice je to faul.) Ale už mě párkrát napadlo, jestli se ta zakladatelská parta nedala dohromady přes nějakou odnož mladých sympatizantů nějaké pravicové strany, jakých existuje několik (třeba MK).

Napadlo mě to proto, že mám pořád dojem, že společnost kolem mě je názorově bohatší a pestřejší než zdejší postojová konvence, která opravdu zní "jedním hlasem".
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne pá květen 28, 2010 2:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 28, 2010 1:20 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

bright napsal:
Trest vykoná jediný gay politik, a to zasednutím, přenášeným on-line na Colorplanet. Smile

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Tak tohle mě fakt dostalo.

Jojxi, naprostý souhlas s Tvým příspěvkem. Napsal jsi to moc hezky. Applause

Pro všechny: Prosím Vás, nehádejte se. Opravdu nechci nic mazat. Děkuju.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 28, 2010 1:17 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Dopis redakci 004 Citovat

Nick Guest napsal:
Musím říct, že jsem touto nevkusnou politickou agitací znechucen a šokován. Opravdu tuto výzvu podporuje celá redakce?

Jistěže máme každý právo nesouhlasit s nějakou výzvou, tudíž i s touto. „Znechucení“ a „šokování“ jsou dost silné výrazy ... sama v té výzvě nic neslušného ani šokujícího nevidím, ale jsou to subjektivní pocity, takže jsou také právem nepřenositelné. Jiná věc je morální zabarvení (umístěním výzvy se stal kdosi špatným a takřka nemravným), ale o tom dále. Výzvu asi podporuje opravdu celá redakce, když to tam píšou, nechápu, proč by tomu tak nemělo být a co je na tom tak šokantního Smile Pravda, nemůžu mluvit za celou redakci, protože ji ani neznám. Mohu-li se považovat za její část, když mám na 004 literární rubriku, pak mohu za sebe říci, že proti této výzvě vůbec nic nemám a podpořila bych ji.
Nick Guest napsal:
Rozhodně protestuji proti takovému zneužití serveru 004.cz, který má být v politických a ideologických otázkách neutrální.

Proč má být v politických otázkách neutrální? Z jakého titulu? Z čeho vyplývá apriorní požadavek politické neutrality informačních serverů, navíc tak samozřejmý, že není ani potřeba vysvětlit?
Nick Guest napsal:
Žádám, abyste se od tohoto prohlášení distancovali a omluvili se za ně.

Tak tady se už vůbec nechytám, komu by se měli omlouvat. Nickovi Guestovi? Nikdo další mě nenapadá.Nedivím se, že to neudělají, protože mi uniká důvod, proč by to dělat měli.
Nick Guest napsal:
...mě už párkrát vedla k úvaze, jak ty spřízněné stránky (GK a 004) vlastně vznikly a proč. Mívám dojem, že tohle přece není (nemůže být) nahodilý průřez názorovou hladinou 4% dvacátníků a třicátníků.
Ale možná se pletu a realita je opravdu taková, jakou se jeví.

GK a 004 samozřejmě spřízněné jsou, když GK je diskusní fórum 004 Smile Pokud by realita nebyla takovou, jakou se jeví, potom by byla čím? Výsledkem tajemného spiknutí pravicových mafiánských struktur?
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 28, 2010 11:40 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

jojx napsal:
Shwarzembergomanie je jednoznacnym projevem toho, jak spousta lidi odhledne od toho, jestli jim to osobne prinese nebo neprinese ekonomicky zisk a daji hlas nekomu, kdo jevi alespon elementarni prvky vychovani a slusnosti. Myslim, ze neni treba za tim hledat zas o tolik vic.


Ale jo, je to třeba, protože za jadrně se vyjadřujícím a osobně sympatickým KSch se jako skutečný muž č. 1 a hlavní stratég skrývá hrubián a alkoholik:

http://www.youtube.com/watch?v=xmc8dMI6Zpo&feature=player_embedded

Kdyby Paroubek řekl jednu desetinu z toho, tak během dvaceti minut lehne celý Facebook od horečnatého zakládání nových skupin ("Nechceme kokota!" a pod.). Což je odpověď na následující odstavec.

jojx napsal:
V zasade se sice spousta lidi muze vymezovat proti CSSD, ale ve skutecnosti je to boj proti Paroubkovi.

_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 28, 2010 8:21 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jojx napsal:
Potrebujeme opacne politicke nazory, potrebujeme konstruktivni opozici (ty je treba podporovat a chranit) ale ne lzi typu "nic nam nehrozi a penez je dost".


Pozitivem je, že to začínají chápat i někteří lidé patřící spíš k levici: http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-kdo-nadelal-verejne-dluhy-dtg-/p_politika.asp?c=A100527_104530_p_politika_wag

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 28, 2010 1:08 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Shwarzembergomanie je jednoznacnym projevem toho, jak spousta lidi odhledne od toho, jestli jim to osobne prinese nebo neprinese ekonomicky zisk a daji hlas nekomu, kdo jevi alespon elementarni prvky vychovani a slusnosti. Myslim, ze neni treba za tim hledat zas o tolik vic.

V zasade se sice spousta lidi muze vymezovat proti CSSD, ale ve skutecnosti je to boj proti Paroubkovi. Ve svem okoli jsem mel vzdycky pomerne dost volicu levice a po 5 letech vyzraneho papalase Paroubka nezustal ani jeden. V soucasne chvili to stoji tak, ze se i rozumnym levicovym volicum z Paroubka zveda kufr a z jeho programu taky. ODS je naprosto neschopna vladnout, musi si udelat vic nez jen kosmeticky poradek ve vlastnich radach. Za tohoto stavu nema smysl obhajovat ani modre ani oranzove, lekci potrebuji obe strany.

Porad tady slysim, ze s dluhem je to bublina a ze mame zadluzei 30% a Recko 150% HDP. Znova opakuju, ze problem neni ten dluh samotny ale to ze ho zpusobujeme v dobe prosperity a to velmi rychle. Takze HDP CR 2008 (doba nejvetsiho rustu) bylo 3,7 bilionu korun (a v roce 2009 propadlo o 5%). Takze 150% je nejakych 5,2 bilionu soucasny dluh je 1,4 bilionu a vytvorili jsme ho za poslednich 10 let pri vicemene stabilnim rustu kolem 4%, odhad rustu je ale na dalsi obdobi jen 2%. Penize k pujceni se neustale zdrazuji jak nam klesa rating a brzy budeme platit penize ve vysi soucasneho schodku jen na urocich z narustajiciho dluhu, zaroven bude snizujicici se rating odpuzovat investory a tim HDP, navic se zacne projevovat jak ekonomika stoji na utraceni pujcenych penez statem. Navic negativni pripad Recka vyvolava celkovou nervozitu a dalsim uz to neprojde tak snadno to vsechno bude snizovat rust a zvysovat uroky - exponencialne, ne linearne! Timto postupem budeme za 10 let dluzit ke 100% HDP a za 14 let jsme na tom jako Recko.
Kormidlo verejnych financi se neotoci z roku na rok, zastavit zadluzovani je proces, ktery potrva vice jak 5 let... az prijdeme na to, ze potrebujeme okamzita opatreni, bude uz 5 let pozde.

Nejde o to, ze jsme na tom jako Rekove, jde o to, ze jakmile na tu skluzavku jednou slapnem pojedeme dolu stale se zvetsujici rychlosti. A ted, kdy velka cast obyvatel pochopila, ze zadluzovani je problem MUSIME neco delat a zmenit kurs, dokud to verejne mineni umoznuje. Jestli se uchlacholime, dalsi zmobilizovani obyvatel uz nebude mozne a pak nam budou houby platna prohlaseni ve stylu madarskeho premiera "Vedeli jsme to a neudelali jsme nic".

Potrebujeme opacne politicke nazory, potrebujeme konstruktivni opozici (ty je treba podporovat a chranit) ale ne lzi typu "nic nam nehrozi a penez je dost".
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 28, 2010 1:00 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Ale možná se pletu a realita je opravdu taková, jakou se jeví.

BINGO

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 28, 2010 12:57 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
žádnou konkrétní stranu nepropagovala.


Udělám výjimku a odpovím ti. Text toho prohlášení je klasický příklad kódového jazyka, kterému veřejnost perfektně rozumí, takže pokud bys na základě tohoto doporučení šel volit ČSSD, byl bys jediný v republice. Kromě toho je tam odkaz na Výzvu podnikatelů, z které je už zcela jasné, o co jde.

Což ty ale všechno dobře víš, jenom si tak hraješ.


Já nejsem přítel konspiračních teorií, ale hysterie, s níž zdejší mainstream reaguje na

a) kritku pravice

b) jiné zmínky o levici než útočné a výsměšné

mě už párkrát vedla k úvaze, jak ty spřízněné stránky (GK a 004) vlastně vznikly a proč. Mívám dojem, že tohle přece není (nemůže být) nahodilý průřez názorovou hladinou 4% dvacátníků a třicátníků.

Ale možná se pletu a realita je opravdu taková, jakou se jeví.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne pá květen 28, 2010 1:11 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 28, 2010 12:41 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Pokud 004.cz opravdu zveřejnila:
citace:
"Nenechme naši zemi zbankrotovat!
Nepodporujte bezbřehé rozdávání státu, nevolte populistické proklamace a svůj hlas dejte tomu, kdo nás chce z dluhové pasti vyvést. Vždyť dluhy se musí platit!
Redakce 004 podporuje Výzvu podnikatelů České republiky."

pak žádnou konkrétní stranu nepropagovala. Zajímavé na tvé podrážděné reakci je to, že nevěříš, že by nás tebou favorizovaná ČSSD vyvedla z dluhové pasti. Idea

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 28, 2010 12:33 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Politická agitace na 004.cz Citovat

pemel napsal:
Tvoje drzost překročila Nicku Gueste veškeré meze


Tady si někdo nevidí do pusy, že?

Agitace v tvém pojetí = podpora jiných politických směrů než jaké vyznáváš ty sám.

Agitace pro tvůj favorizovaný politický směr = žádoucí a vítaná činnost.

Web 004.cz nikde neuvádí, že by podporoval jeden politický směr nebo stranu, tváří se neutrálně. Banner je na hranici, ale dejme tomu. Prohlášení redakce je ovšem naprostý úlet.


Colourplanet například podporuje zelené (přesněji Hromadu), což nemusí být každému po chuti, ale prohlášení redakce v podobném duchu tam nikde není.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne pá květen 28, 2010 2:25 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 28, 2010 12:11 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: Politická agitace na 004.cz Citovat

Nick Guest napsal:
Rozhodně protestuji proti takovému zneužití serveru 004.cz, který má být v politických a ideologických otázkách neutrální. Už přítomnost reklamního banneru TOP 09 je na pováženou, ale stanoviskem redakce k volbám jste překročili meze nutné politické neutrality. Žádám, abyste se od tohoto prohlášení distancovali a omluvili se za ně.


Tvoje drzost překročila Nicku Gueste veškeré meze slušnosti. Ty jsi členem občanského sdružení CODE 004? Zřejmě ti uniká, že server 004.cz a tohle diskusní fórum je vlastnicvím tohoto sdružení. Je zcela na vůli představitelů CODE 004, jaká stanoviska budou zveřejňovat a jaké reklamní bannery budou na svých stránkách zveřejňovat. Tobě do toho vůbec nic není!

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 11:46 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikým a ničím nevyprokovaný výpad proti jednomu politikovi, který jsi tu dnes prezentoval, nepovažuji ani za náznak kritického myšlení. Šlo jen o zbytečný výron žluče.

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 11:33 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

srgej: "V úplně stejné podobě" s čím?

Jinak u tebe dost často narážím na různé ironické parafráze zpotvořeného jazyka minulého režimu. Nic proti tomu, někdy je to i zábavné, ale komunisti padli před dvaceti lety - fakt není co ironizovat a čemu se posmívat na současném režimu? Anebo musíme všichni povinně juchat, jak je život v kapitalismu super, a čím víc ho bude, tím budeme všichni šťastnější? Proč si máme sami dobrovolně zakazovat to, co tehdy chybělo - kritické myšlení Question


Mně například připadá, že současná schwarzenbergománie má až groteskní rysy, ale už jen to tady vyslovit nahlas znamená koledovat si o osobní útoky různých obhájců "víry pravé".
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 11:19 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Nick: No, ovšem já to střídám, strefuji se do více různých politiků a přecejen tu formu obměňuji. Tento tvůj příspěvek je tu opět v úplně stejné podobě. A minimálně jsme si v té gramofonovitosti kvit. Wink

To ovšem nic nemění na trapnosti toho původního příspěvku, to s tím gramofonem jsem k tomu jen na okraj dodal.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 11:18 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Vypořádali jsme se s mandelinkou, vypořádáme se i s Kalouskem"! Laughing


Cholera, mor, mravenci
Thrumanovi spojenci!

Martin napsal:
Fajn, změnil jsem názor. Já radši budu mít za premiéra někoho, jehož kamarádi se postříleji jen pár metrů od něj. Laughing


A nedalo by se zařídit, aby se místo kamarádů politiků začali mezi sebou střílet politici - když už ty mrchy nechtěj společně lítat v letadle ? Třeba Amíci maj takovej hezkej zvyk, že jednou za sto let zastřelej prezidenta - a co my ? Zas nic !

BTW: Chudák Waky, ta se tu před volbama nauklízí !


Naposledy upravil Honza dne pá květen 28, 2010 8:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 11:12 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

sergej: Zkus si pro osvěžení paměti spočítat svoje příspěvky, ve kterých se vyskytují elegantní a noblesní slova jako "Jyrka Průzkumovič" nebo "mandelinka". Hlavně že ty jako zaseknutá deska nejseš.

bright: Zařazuji tě mezi lidi, na které nereaguju.

Obecně jsou ale vaše příspěvky cenné - ukazují, jaké jsou zde pragmatické hranice svobody projevu. Sorry, ale jsou poměrně úzké.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 11:08 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nemá být posel někdo, kdo přináší důležitou informaci? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 11:04 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Nick Guest: Ano, je to trapná reakce, stejně jako příspěvek, na který primárně reaguje. Na takový se snad ani jinak reagovat nedá. A neustále dokola rozebírat něčí rodinné poměry, kór rodiny, do které se někdo přižení, to je vrchol trapnosti!!! Jo, a jseš jak zaseknutej gramofon.

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 11:04 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

NG: Božínku, to abys ihned napsal stran mého tónu petici/udání Waky. Wink

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 11:01 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Trest vykoná jediný gay politik, a to zasednutím, přenášeným on-line na Colorplanet. Smile

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 10:57 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Jaká to musí být úleva, když si vnitřní pochybnost takhle externalizujete! A agrese proti poslům špatných zpráv je vůbec to nejúčinnější - opravdu to pomáhá.

Rolling Eyes

bright: Nelíbí se mi tón, jakým se mnou mluvíš.

sergej: Kritika Kalouska je tedy něco jako invaze z 21. srpna 68? Nepřeháníš to krapet?
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 10:52 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

A na petici žádající trest smrti pro Kalouska bude podepsáno pověstných 99 pragováků. Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 10:49 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Anebo: "Republiku si rozvracet nedáme, to ji radši přivedeme plajte."

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 10:46 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No jo, holt někdo si s tou politickou agitací ne a ne dát pokoj. Také by se dala zorganizovat osvětová beseda s občany na téma "Kalousek vrah" aneb "Vypořádali jsme se s mandelinkou, vypořádáme se i s Kalouskem"! Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 10:41 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Fajn, změnil jsem názor. Já radši budu mít za premiéra někoho, jehož kamarádi se postříleji jen pár metrů od něj. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 27, 2010 10:38 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ty si nedáš pokoj, co? Rolling Eyes Mě k neplodné diskuzi na téma, čí příbuznej či souložnice přišli k penězům a kdo má víc mrtvejch známejch nevyprovokuješ. Razz
Btw, neměl bys být naopak rád, že po světě běhá méně udajných lotrů?

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne čt květen 27, 2010 10:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 56, 57, 58  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 35 z 58
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 56, 57, 58  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist