Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita TV, film, divadlo Gay film
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 65, 66, 67  Další

út listopad 02, 2010 9:50 pm
Autor Zpráva
Sam
uživatel+


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

Předmět: Mezipatra Citovat

Já tedy nevím, jak ty, ale já vidím jen cca tříminutové ukázky?! Je ale možné, že dělám něco špatně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 02, 2010 9:14 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Tohle je zpráva, co si zaslouží 1001. příspěvek:

Náhodou jsem objevil, že v i-vysílání ČT se opět po roce objevily plné verze filmů z lonňských mezipater, aniž by na to třeba stránky mezipatra.cz nějak upozorňovaly.

Namátkou vybírám:
A Single Man,
I Love You, Phillip Morris,

A budu se opakovat, ale stejně jako minulý rok tleskám ( Applause ), tomu, komu se podařilo takový obsah volně na Internetu zpřístupnit.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so říjen 16, 2010 1:13 pm
Autor Zpráva
Rainbow
uživatel


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 99
Bydliště: BA

Předmět: Citovat

Imaginarne lasky sa premietali u nas na FFI. Nie je to zly film, ale nie je ani nejaky dobry. Su tam dost umelecke, dost zdlhave sceny. Na festivale boli aj omnoho lepsie filmy.

Najlepsi bol asi Modlitby za Bobbyho, velmi pekny, ale smutny. Asi ziadne oko nezostalo suche Smile Na konci ludia tlieskali... Tento film by som zaradil ako povinne vzdelavanie pre vsetkych.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 13, 2010 11:58 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Howl. Love, imagined Citovat

Už brzy.

http://www.csfd.cz/film/256389-kvileni/

http://www.csfd.cz/film/278706-imaginarni-lasky/


EDIT.: Jestli jsou Imaginární lásky stejně queer jako jejich režisér, tak se máme na co těšit.

Btw mě překvapila jeho dobrá angličtina, než mi došlo, že je to Kanaďan z Quebeku. :)
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 03, 2010 10:47 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

No, což o to, já to tak nějak i beru, viz můj původní příspěvek st červenec 28, 2010 10:13 pm, jen Adam je asi přesvědčenej,že správný inteligent musí projevit povinnou dávku nadšení. Smile

Ale pro příště bych radši zkouknul něco víc akčního a míň patetickýho - a když to bude jen trochu možný, tak bez predátora.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 02, 2010 4:50 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: re re re... :-) Citovat

Jsem zrovna dneska četl v Respektu, že umění se dá hodnotit pouze dvěma kriterii: dobrý/špatný + líbí/nelíbí. Takže se nejspíš shodneme na tom, že ten film není zcela špatný, ale jen se nám líbí či nelíbí.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 02, 2010 11:34 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: re re re... :-) Citovat

Adam napsal:
Single man mi přišel polopatický dost. Žádné jinotaje, metafory a podobné zbytečnosti.

Jo, třeba ta barbína s pavoukem v bance, asi stonásobný pokus o sebevraždu, rozhovor s prostitutem, ... - to všechno perfektně zapadlo do děje a má to jasný význam, že.

Adam napsal:
ale stejně tak by měly být označeny filmy "pro Honzu", tzn. že to bude víc než primitivní a plný groteskních svalnatců. Bráno čistě dle Honzou nastíněných měřítek a názorů Single mana.

Koukám, že umíš číst mezi řádkama i to, co tam vůbec není. Smile

Každej film má mít nějakou základní dějovou linii, která jednotlivé scény spojí a táhne děj. Single Man je film, kterej můžu klidně nastříhat na několik krátkejch filmů a pouštět je samostatně a nezasvěcenej divák ani nepozná, že jsem to z něčeho vystříhal.

BTW: jo - a když hodnotíš můj filmovej vkus, tak na rozdíl od tebe jsem Predátora neviděl, bo tohle není film, kterej by mě mohl něčím zaujmout. A můžeš hádat proč. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 02, 2010 1:57 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: re re re... :-) Citovat

Konečně někdo, komu se taky nelíbí Lynchovy filmy. friendly_hamster
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 02, 2010 1:42 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: re re re... :-) Citovat

Honza napsal:
A taky si myslím, že průměrný (t. j.tupý) divák, jako třeba já, nemá zrovna moc rád různý náznaky, symboliky a podobný umělecký prostředky a naopak čeká, že mu bude všechno hezky americky naservírovaný po lopatě. Umělecký filmy by měly být nějak výrazně označený, abych už dopředu věděl, že ten film nepochopím. Smile


Pořád si nemyslím, že umělecký = filozofický a o ničem. Takový filmy točí Lynch a jen samožerní návštěvníci letních festivalů, kde si bezvýznamní "filmaři" honí svoje duševní genitálie, nad nimi žasnou. Single man mi přišel polopatický dost. Žádné jinotaje, metafory a podobné zbytečnosti. Umělecké filmy by možná měly být označeny, ale stejně tak by měly být označeny filmy "pro Honzu", tzn. že to bude víc než primitivní a plný groteskních svalnatců. Bráno čistě dle Honzou nastíněných měřítek a názorů Single mana.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 01, 2010 10:23 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: re re re... :-) Citovat

No ta recenze je dost stručná a moc se z ní nedozvíš,
mě na ten film nalákali tady:

http://www.rozhlas.cz/kultura/film/_zprava/759286
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 01, 2010 9:12 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: re re re... :-) Citovat

Tak to tě coby nenáročného diváka měla varovat už jen anotace na čsfd, zejména pak poslední věta. Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 01, 2010 2:33 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: re re re... :-) Citovat

bright napsal:
Honza: Proč ta hořkost?

Jaká hořkost ? Sem si myslel, že můj předchozí příspěvek je veselý a optimistický. No - asi tam budu muset dobouchat nějaký smajly.

Hořkej byl ten film - kdyby ho sestříhali tak na půlku, možná by byl koukatelnej, ale takhle se děsně vlekl.

A taky si myslím, že průměrný (t. j.tupý) divák, jako třeba já, nemá zrovna moc rád různý náznaky, symboliky a podobný umělecký prostředky a naopak čeká, že mu bude všechno hezky americky naservírovaný po lopatě. Umělecký filmy by měly být nějak výrazně označený, abych už dopředu věděl, že ten film nepochopím. Smile

bright napsal:
Bavíme se přece jen o filmu, a to věcně a slušně.

My dva jo. Jen nevím o co se snaží Adam.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 01, 2010 1:24 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: re re re... :-) Citovat

Honza: Proč ta hořkost? Bavíme se přece jen o filmu, a to věcně a slušně.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 01, 2010 2:03 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: re re re... :-) Citovat

bright napsal:
Co máte všichni proti chlupatejm svetrům? Že by závan momentálně módní trichofobie? Razz

Proti chlupatejm svetrům nemám nic, ale "chlupaťoučký (božínku) svetříčky" jsou dost děsný - a ten týpek byl těžce přeslazenej i bez toho svetříčku. Kdyby měl image typu Justin S1E1 QaF, byl by spíš uvěřitelnej - až na ty děsný kecy. Twisted Evil

Adam napsal:
Honza: ono jde dost o myšlenkový přístup. Když jdeš na film už předem s tím, že to bude tuctová sračka pro patetické buzny, které mají sklony se litovat, tak si v tom tu sračku taky najdeš. Když tam ale půjdeš s otevřenou myslí, tak ti to může říct i něco víc.

Hele, když už máš nutkavou potřebu reagovat na moje příspěvky, tak si je aspoň pořádně přečti a pokus se je obsahově pochopit. Sem napsal: "podle recenzí to je prej film všech filmů", takže jsem čekal, že uvidim film všech filmů, a né pateticko-psychologicko-sentimentální guláš. Nikdy bych nekoukal na film, o kterém bych si myslel, že to bude "tuctová sračka pro patetické buzny, které mají sklony se litovat". Fakt nejsem masochista. Very Happy

Otevřená mysl, hm, tak to je něco stejně reálnýho, jako "naše šťastná budoucnost" - ne, opravdu neumím uvažovat v metafoře a vzduchoprázdnu ... Very Happy Rolling Eyes Very Happy Rolling Eyes


Adam napsal:
Skutečně toužíš po odpovědi

Myslíš, že si stárnoucí svalovec neumí domyslet,
co mu odpoví, kulantně řečeno, .......... ........ ...a ? Smile Smile Smile

Adam napsal:
Tys měl jít na Predátora. Tam pobíhá groteskní svalovec, hraje si na vojáčky, bouchačky mu čumí z očí a když k tomu budeš přistupovat jako na svalovce ujetá a nepříliš do hloubky uvažující buzna, domyslíš si tam mezi Arniem a vesmírnou obludou i nějaké to erotické pouto.

Když už jsme u těch akčních filmů, tak já jsem se zmínil o Univerzálním vojákovi, ne o Predátorovi. To je dost rozdíl. A Šváca opravdu není můj erotický idol. To už bys taky mohl vědět, že mě zajímaj dost odlišný týpci. I když je pravda, že kdybych si měl vybrat mezi třiadvacetiletým Adamem a třiadvacetiletým Švácou, byl bys až na třetím místě - a to i v případě, když vezmu do úvahy, že Šváca by se mnou nejspíš nechtěl sexovat.

Ale máš pravdu, že do hloubky moc neuvažuju, ono to hloubkový uvažování zpravidla nikoho neudělalo moc šťastným, takže dík - ale filozofii nechám jinejm (sebevrahům). Idea Twisted Evil Laughing


Naposledy upravil Honza dne ne srpen 01, 2010 2:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 30, 2010 11:42 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Co máte všichni proti chlupatejm svetrům? Že by závan momentálně módní trichofobie? Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 30, 2010 1:50 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Honza: ono jde dost o myšlenkový přístup. Když jdeš na film už předem s tím, že to bude tuctová sračka pro patetické buzny, které mají sklony se litovat, tak si v tom tu sračku taky najdeš. Když tam ale půjdeš s otevřenou myslí, tak ti to může říct i něco víc.
Souhlasit se dá s tím, že ten huňatej svetr byl fakt hnusnej. Tedy z nešního pohledu. Jaká byla móda tehdejší Ameriky, to nedovedu posoudit. Návrhář Tom Ford to asi ví líp.

Honza napsal:
a k tomu dost uvrzaná muzika "housle stokrát jinak..."


Pár desítek soundtracků jsem už slyšel. Tenhle je hodně dobrej a hudba má větší potenciál než být jen zvukem, který zaplní ticho pod obrazem. Je součástí příběhu.

Honza napsal:
.... tak nevím, buď ten film není tak úžasnej, nebo jsem duševně zaostalý pako neschopný ocenit mistrovské dílo.


Skutečně toužíš po odpovědi?

Honza napsal:
Pobavil mě snad jen prodavač v obchodě se zbraněmi:
"Dnes máme skvělou akci, pane,
dvě pistole za cenu jedné."

Tak takhle si představuju Americký sen ! :- )

BTW: nemohl by už jekdo natočit nějaký normální buzní film bez uměleckejch ambicí - třeba "Univerzálního gay-vojáka" ?


Tys měl jít na Predátora. Tam pobíhá groteskní svalovec, hraje si na vojáčky, bouchačky mu čumí z očí a když k tomu budeš přistupovat jako na svalovce ujetá a nepříliš do hloubky uvažující buzna, domyslíš si tam mezi Arniem a vesmírnou obludou i nějaké to erotické pouto.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 29, 2010 12:51 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: A Single Man Citovat

bright napsal:
Hele jako o jeho herecký kvality se neotírej, jo? Twisted Evil

O žádný kvality se neotírám, bo žádný nepředvedl. Zahrát kluzce šukézního medového kolouška v nugátovém nálevu s broskvičkou - to bych uměl taky a líp, jenže na to asi nemám dostatečně přesvědčivou figuru.

bright napsal:
K úplnému pochopení bys musel být stárnoucí, opuštěný, na mrtvého milence vzpomínající intelektuál, který ví, že už ho v životě nic zajímavého nečeká. Wink

A stárnoucí svalovec by nestačil ?

bright napsal:
No tak naopak ten byl hrozně nepřesvědčivej. Modelům by se mělo zamezit hrát, protože jsou jako šlehačka na rakvičce.

Taky jsem netvrdil, že byl přesvědčivej (i když víc, než ta mohérová buznička). Překvapilo mě, jakou postavu si pro svůj první filmový výstup vybral - čekal bych něco úplně jinýho.

bright napsal:
Jako by těch filmů 'Sir, yes sir' netočili každý rok tucty. Razz

Jo, točej se, ale nejsou dost gay !
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 29, 2010 12:01 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: A Single Man Citovat

Honza napsal:
navíc byl děsnej a nepřesvědčivej
Hele jako o jeho herecký kvality se neotírej, jo? Twisted Evil
Honza napsal:
Nemohl by mi ten film někdo polopatě vysvětlit, abych si tu perlu filmů taky vychutnal ?
K úplnému pochopení bys musel být stárnoucí, opuštěný, na mrtvého milence vzpomínající intelektuál, který ví, že už ho v životě nic zajímavého nečeká. Wink
Honza napsal:
Takže jediným překvapením celého filmu byl Jon Kortajarena
No tak naopak ten byl hrozně nepřesvědčivej. Modelům by se mělo zamezit hrát, protože jsou jako šlehačka na rakvičce.
Honza napsal:
BTW: nemohl by už jekdo natočit nějaký normální buzní film bez uměleckejch ambicí - třeba "Univerzálního gay-vojáka" ?
Jako by těch filmů 'Sir, yes sir' netočili každý rok tucty. Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 28, 2010 11:13 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
A Single Man - výborný film s Colinem Firthem a Nicholasem Houltem.


Taxem ten film zkouknul, podle recenzí to je prej film všech filmů - ale teda nevím ... moc nadšení se nekonalo. V první půlce každou chvíli prostřih a záběr na hodiny - divák by asi sám od sebe nepoznal, že je ráno, když profesor vstává z postele, nebo že je večer, když jde na večeři ke kamarádce. Nebo že by to byla skrytá reklama na hodiny od General Electric ? Taky jsem nějak nepochopil význam té holčičky ála Barbie v děsných šatičkách a s culíkama - a už vůbec mi neni jasný, proč vlastně měla pixlu s tarantulí. Mladý teplouš v moherovém svetříku - klišé jak sviňa - a navíc byl děsnej a nepřesvědčivej. Pak ty "umělecký" záběry na kytky, sovy, někoho pod vodou ... a k tomu dost uvrzaná muzika "housle stokrát jinak..." Prófův pokus o sebevraždu - no možná to mělo být napínavé, ale mě to přišlo jako dost nepovedená fražka. A ta profesorova kamarádka - snad měla vypadat jako životem zklamaná uvadající dáma, ale spíš to vyznělo jako "kurva z E55". A k tomu všemu ještě dost banální a předvídatelný děj ... prostě nuda a nuda, rozplizlý příběh, depkový kecy .... tak nevím, buď ten film není tak úžasnej, nebo jsem duševně zaostalý pako neschopný ocenit mistrovské dílo. (Nemohl by mi ten film někdo polopatě vysvětlit, abych si tu perlu filmů taky vychutnal ? )

Takže jediným překvapením celého filmu byl Jon Kortajarena - fakt by mě nenapadlo, že si tenhle týpek pro svou první filmovou roli vybere postavu homosexuálního prostituta.

Pobavil mě snad jen prodavač v obchodě se zbraněmi:
"Dnes máme skvělou akci, pane,
dvě pistole za cenu jedné."

Tak takhle si představuju Americký sen ! :- )

BTW: nemohl by už jekdo natočit nějaký normální buzní film bez uměleckejch ambicí - třeba "Univerzálního gay-vojáka" ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 26, 2010 11:44 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zkouškové období Citovat

Skouknul jsem to až teď, ze záznamu. Myslím, že tak příšerné to není, kdyby byl Troška pokračoval tímto směrem, mohl z něj být průměrný seriózní filmař. Takto je z něj nadprůměrný lejnomet (snad to cenzura pustí, hi), ale to určitě daleko víc sype.

"Alfréd" Strejček v informacích k tomu filmu mne opravdu baví.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 24, 2010 11:27 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zkouškové období Citovat

Naprostej souhlas. Chtělo by se říct: o čem ten film vlastně je?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 23, 2010 9:58 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Zkouškové období Citovat

TV Barrandov - neděle, 21:50 h, film Zkouškové období:

ČR 1990, režie: Z. Troška, hrají: A. Strejček, Y. Blanarovičová, L. Bílá, J. Krausová, M. Dlouhý.

Film nic moc, ale je zajímavej tím, že je to asi první český film, který tak trochu nakousl problematiku homosexuality. Jinak bych ho hodnotil asi takhle: "klasická Troškovská sr.čka"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 23, 2010 7:09 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

bright, kde by se to dalo stáhnout?
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 15, 2010 8:36 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: The War Boys Citovat

The War Boys (2009) - drama tří kamarádů z americko-mexické hranice, z nichž dva mají k sobě blíž, než si mysleli. Skvěle zahraná a natočená je scéna, v níž se George svěřuje své mladší nevlastní sestře, že 'kissed the best friend David on the mouth'.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 20, 2010 11:25 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

...a pravdivý, ztracenou lásku nelze nahradit. Teda Nicholasem Houltem by to asi šlo. Embarassed
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 20, 2010 10:42 am
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

bright napsal:
A Single Man - výborný film s Colinem Firthem a Nicholasem Houltem.


výborný a smutný.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 19, 2010 11:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A Single Man - výborný film s Colinem Firthem a Nicholasem Houltem.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st květen 19, 2010 11:29 am
Autor Zpráva
Shmudla
uživatel+


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 144

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Prayers for bobby- nádherný film... Crying or Very sad

Viděl jsem, plakal jsem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 18, 2010 4:01 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Prayers for bobby- nádherný film... Crying or Very sad
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 17, 2010 8:42 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Prayers for Bobby Citovat

Projekce filmu Prayers for Bobby v úterý 18. 5. v 18:30 na Filozofické fakultě UK (4. p., m. č. 429).

Edit.: oprava
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 65, 66, 67  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 32 z 67
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 65, 66, 67  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist