Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Sexuální problém
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

pá duben 16, 2010 1:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: sexuální poradna Citovat

ovšem feministická

citace:
Pokud se chcete pobavit, podívejte se na internetové stránky www.feministky.com. Vždycky jsem si myslel, že v počtu nesmyslných tvrzení na internetu vede klerikální Hnutí pro život. Ale kam se naši náboženští fanatici hrabou. Pravým pokladem je sexuologická poradna.


citace:
... zemědělci. Co provedli? Nakoupili krávy. Ty začaly produkovat mléko. Zemědělci se ho teď zbavují tím, že nutí lidi, aby ho pili, i když je absolutně nezdravé. Martina navíc píše „začali produkovat“. Podmět je podle ní zřejmě: ten kráva.


citace:
...rozčiluje se. „To bychom pili i hnis, kdyby nám řekli, že je zdravý?“ Za veškerou dezinformovaností prý vždy stojí muži.


citace:
„Muži se snaží ženám vnutit myšlenku, že spermie mají nízkou kalorickou hodnotu. Pokoušejí se zapůsobit na city dívek, které chtějí zhubnout.“ Mužům prý ale nejde o štíhlou linii, jde jim jen o ukojení chlípné touhy. Mužskou ejakulaci pak přirovnává k vyprazdňování vředu plného hnisu. Článek končí bojovně: „Bděte, nebo skončíte s vředem v puse!“


To je objev! Laughing

citace:
Však se někdy podívejte na pohlavní úd na obrázku. Nic kloudného z něj ani vylézt nemůže.“ Chudák Julie viděla zatím penis asi jenom na obrázku.
Laughing

citace:
Pravou perlou je článek Romany Konečné, předsedkyně Sdružení feministek ČR. Pozastavuje se nad vysokým počtem žen, které podléhají sebeprznění. Toto slovo naposledy používal můj dědeček v roce 1914. Klade si otázku „Proč se tak vysoké procento žen dotýká pohlavního orgánu, aniž by samy chtěly?“

_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 02, 2008 6:39 pm
Autor Zpráva
Rainbow
uživatel


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 99
Bydliště: BA

Předmět: Citovat

Neber to tak vazne a zasmej sa pri tom aj ty.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 02, 2008 5:31 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Takže jak sem říkal tak píšu s přítelem jsme zkoušeli všechno možné masáž dlouhou předehru prostě ladacos a opět výslek nic üž fakt nevim co dělať je mě to tak trapný. Se asi pudu picnout aby se semnou přítel nemusel dřít. Ale i tak díky za každou radu. ASi už sem ztracenej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 02, 2008 5:22 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

No ohledně těch doktorů tomu moc nevěřim já vim že jim to může bejt putna ale tam bych prostě nešel to bych se propadnul studem.
to s tou masturbací zkusim to zní jako dobrej nápad díky moc.

Editace Waky, 11.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 9:50 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

co se týče doktorů - nikde nic nevyžvaněj, protože to, co ty máš jako ohromnej problém je pro ně jenom devatenáctisté zamyšlení nad technickými problémy léčby a je jim to osobně úplně ukradený

kdesi jsem četl, že když masturbiješ pořád jedním způsobem, že si orga(ni)smus zvykne na ty úzce specifické podmínky a jakmile nejsou dodrženy, že to pak nejde a doporučovali v takovém případě zkoušet i různé způsoby masturbace (v klidu, beze stresu a bez divnýho pocitu, že ti někdo na kom ti záleží kouká přes rameno) a že si tak otevřeš cestu k přijímání nových vjemů a tenhle problém zmizí
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 7:47 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
A pri oralnim sexu se udelas? Nebo to plati jen na "styk"? Evil or Very Mad

my orál neděláme respektivě on mě ne protože jemu se to nelíbý Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 5:57 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A pri oralnim sexu se udelas? Nebo to plati jen na "styk"? Evil or Very Mad
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 5:52 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Tak to jsme již zkoušeli tam je zase problém že on je takovej srandista a pokaždé něco plácne a mě to ještě víc znervozní, no a u něj je problém přesně opačnej jeho se stačí párkrát dotknout a je hotovej no a když se udělá tak už ho to tolik nebaví a plácá pak hovadiny on to myslí jako srandu ale já to tak neberu mě už to přijde že si dělá srandu ze mě. Já sem hold asi divnej tak si nikdy neužiju. Na jednu stranu je mě sním moc dobře na druhou se už děsim každého sexu.

No já jsem prostě na pro trapasy zrozen

Díky za radu

Editace Waky, 11.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 5:24 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

máslo: Určitě si nemyslím, že by byl problém v tom, že by Zdenouše přítel nevzrušoval. Pokud nemá problém s erekcí, bude to v něčem jiném.

Co kdybys to zkusil úplně stejně, jako když jsi sám doma a přítel by se prostě jen díval, nebo se tě jen sem-tam dotknul? Pokud by to pomohlo, nebyl by to marný začátek Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 5:04 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

tak z vesnice přímo ne ale je to tady takovej prdelákov u ČB. nějak jinak ale jak ? já ho nechci podvádět, z holkou to nedokážu jako kámošky mám ale představa jít sní do postele je strašná. semnou je to hald těžký Sad

Editace Waky, 11.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 4:38 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Čau Zdendo,

no já nevim, jestli tě vlastně vůbec tvůj přítel fyzicky dostatečně vzrušuje. Základní rada:

1) zkusit to "nějak jinak"

2) zkusit to s někym jinym

3) zkusit to s holkou

Btw ty jsi z vesnice, či tak něco? Já jen, že to na tebe tak psychicky doléhá.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 4:19 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Kluci hned na začátek moc moc díky,

Já jsem nikdy neměl a nemám problém ejakulace o samotě, ale jak sem z někm tak to nikdy nejde prostě se to utne a i kdybych to dělal 2 hodiny tak se prostě neudělám. Já už jsem měl předtim 2 vztahy (jen tak pro informaci je mě 18 ) a také to byl problém kvuli tomu mě oba předchozí kluci nechali a nechci to už opakovat ikdyž vím že on je chápavej ale prostě já se sám sobě cejtim trapně. Jako s erekcí problém nemám ale jen nevím co dělat, psycholog a různí jiní lékaři to je snima těžký já se bojim že to někde vyžvaní ikdyž vím že by neměli. Já pokaždé zatnu všechny svaly a snažim se to ze sebe dostat ale mám pocit že to je ještě horší tak nevim. Rozhodně zkusim ty masáže ještě musim promyslet jak mu to říct Smile zítra jedu k němu tak přes weekend budeme mít dost času Laughing tak dám pak jistě vědět jak to dopadlo

Tak že ještě jednou moc díky kluci
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 12:09 pm
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
Pokud to predtim slo, ta bariera by mela byt pryc... nehlede na to, ze veci psychiky je o trochu vic erekce nez samotna ejakulace... ale... kampak se to dostavame:))
Leda ze by behem toho roku celil nejaky konfrontaci, ktera by to zmenila, s rodici, prateli, pritelem, okolim obecne... a introvert si to veme k srdci, ale nemyslim.

Já jsem to pochopil tak, že předtím mu to šlo, ale samotnému. To je něco jiného. A vyvrcholení je na psychice velice závislé. Samořejmě, jak u koho. Ale je prokázáno, že jsou pro to důležité nejenom fyzické podněty, ale i představy a pod.[/i]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 12:01 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Pokud to predtim slo, ta bariera by mela byt pryc... nehlede na to, ze veci psychiky je o trochu vic erekce nez samotna ejakulace... ale... kampak se to dostavame:))

Leda ze by behem toho roku celil nejaky konfrontaci, ktera by to zmenila, s rodici, prateli, pritelem, okolim obecne... a introvert si to veme k srdci, ale nemyslim.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 11:57 am
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

Zdenouš napsal:

Já si tak trochu myslim jestli to nejni tím že se tak nějak nedokážu srovnat stím že jsem gay, nedokážu to nikomu říct a už vůbec ne doma vím že bych rodiče zklamal tak jestli to není možná tím taky mívám trochu výčitky svědomí, vím že bych tím rodičům strašně ublížil. A nejspíš by to nepřijali. K sexuologovi jít nechci to bych nedal nejsem takle odvážnej asi bych se propad hanbou. Já už sem ten vztah chtěl ukončit ale já toho člověka miluju a nedokážu si představit že bych byl bez něj, nadruhou stranu je mě to strašně trapný. Prostředím to nebude protože když jsem u něj doma sám tak je to v pohodě. Tak nevím ty masáže rozhodně vyzkoušíme to zní jako dobrej nápad.

Nejsem žádnej psychoanalytik, ale tohle by mohlo bejt ono. Možná si podvědomě myslíš, že děláš něco špatného, a proto to nejde. Třeba by na to stačil psycholog, který by ti pomohl vyrovnat se s orientací a ostatní už přijde samo? To bys dal ne?
PS Sorry že furt otravuju s těma doktorama, ale když to trvá už rok, tak bych to nebral na lehkou váhu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 11:53 am
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Courage under fire... dobrej filmek, a to Denzela Washingtona moc nemusim. Odvaha... no casto odvaha plyne ze situace. Sam jsem srabek, co to doma jeste nerekl, jen nekolika malo nejblizsim pratelum Smile ale blejska se na lepsi casy.

Ja myslim, ze ty si to prijal, jenom se bojis, jak to prijme tvoje okoli, rodina, to je prirozeny;)

Kdyby to nepomohlo s tema masazema, dej vedet, a kdyby jo, tak taky:) Radi te tu uvidime:)
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 11:17 am
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Já si tak trochu myslim jestli to nejni tím že se tak nějak nedokážu srovnat stím že jsem gay, nedokážu to nikomu říct a už vůbec ne doma vím že bych rodiče zklamal tak jestli to není možná tím taky mívám trochu výčitky svědomí, vím že bych tím rodičům strašně ublížil. A nejspíš by to nepřijali. K sexuologovi jít nechci to bych nedal nejsem takle odvážnej asi bych se propad hanbou. Já už sem ten vztah chtěl ukončit ale já toho člověka miluju a nedokážu si představit že bych byl bez něj, nadruhou stranu je mě to strašně trapný. Prostředím to nebude protože když jsem u něj doma sám tak je to v pohodě. Tak nevím ty masáže rozhodně vyzkoušíme to zní jako dobrej nápad.

Tak mocinky moc děkuju za radu

Editace Waky, 11.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 31, 2008 8:20 am
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

Těžko radit, když neznáme kompletní anamnézu. Ale jestli to trvá už rok se stejným partnerem, tak to je fakt divné. to bude nějaký psychický blok. mně se to občas stává když jsem v nějakém nezvyklém prostředí nebo s partnerem, kterého ještě dobře neznám a nějakým způsobem mi "nesedne". když je to ale s partnerem, který už by měl vědět jak na tebe, asi bych ti doporučil navštívit sexuologa. to jsi asi nechtěl že? Confused pak bych ještě navrhoval zkusit vyměnit partnera a/nebo prostředí, ale to je asi příliš experimentální, to ber jako krajní možnost. Na uvolnění jsou výborné masáže. Co začít předehru tímto způsobem? Pokud není partner úplné nemehlo a nezlomí ti při tom dvě žebra a nenatáhne nějaký sval, tak by to mohlo pomoct. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 30, 2008 11:43 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: prosím pomoc (2) Citovat

ono na to nejhorší je ten pocit trapnosti pak přemejšlim co dělám špatně a sem ještě víc vynervovanej, sem hold případ no ale i tak všem díky za každou radu i odpověď
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 30, 2008 11:35 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
Mene masturbace a dalsiho... ehm... pomaha... ehm... zvysit citlivost na dotycnych mistech:)... nerikam abstinence Laughing

Vetsinou lide resi opacny problem Wink


No já vím že i kdybych nemasturboval měsíc tak to bude stejný je to semnou těžký Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 30, 2008 11:27 pm
Autor Zpráva
Maxule
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Předmět: Citovat

Zdenouš: nejsi divnej Wink akorát musíš být trpělivý a doufat, a snažit se =)
_________________
Take it easy =)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 30, 2008 11:25 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Maxule napsal:
Tak to se mi stávalo ze začátku =) Když jsem teprve poznával taje sexu Very Happy
Taky mě to hodně štvalo, jde o to se uvolnit a nevnímat nic jinýho než partnera a požitek z toho =) Mně to tak pomohlo Wink Víc asi sloužit nemůžu.


to je přesně to já pořád nevím jak se uvolnit to mě řekne každej že se mám uvolnit ale já fakt nevim jak to mám udělat sem asi divnej

ale i tak moc díky za radu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 30, 2008 10:54 pm
Autor Zpráva
Maxule
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Předmět: Citovat

Tak to se mi stávalo ze začátku =) Když jsem teprve poznával taje sexu Very Happy
Taky mě to hodně štvalo, jde o to se uvolnit a nevnímat nic jinýho než partnera a požitek z toho =) Mně to tak pomohlo Wink Víc asi sloužit nemůžu.
_________________
Take it easy =)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 30, 2008 10:52 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mene masturbace a dalsiho... ehm... pomaha... ehm... zvysit citlivost na dotycnych mistech:)... nerikam abstinence Laughing

Vetsinou lide resi opacny problem Wink
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 30, 2008 10:49 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Sexuální problém Citovat

Ahojky klucí,

nevim kam to napsat mám takovej problém už rok mám vztah a při sexu se prostě nedokážu udělat, když si to dělám sám doma tak je to pohoda ale takle s ním to prostě nejde ať děláme co děláme tak to nejde on říká že to nevadí že to chápe ale mě to štve a je mě tak trapně nevím co dělat začínám odmítat sex. Jsem z toho nešťastný prosím poradíte někdo ???? zažili ste něco podobného ??? jak jste to řešili ??? fakt předem díky za každou odpověď nebo radu

Zdeněk
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist