Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Knižky a hudba Queer unie Obraz Doriana Gaye
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

ne březen 21, 2010 2:26 pm
Autor Zpráva
Roderik
tester


Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: nedaleko Ústí nad Labem

Předmět: Queer unie Obraz Doriana Gaye Citovat

Zdárec kluci!

Tak jsem si řekl, že se konečně vetřu. Před dvěma lety jsem s partou lidí založil web, na kterém publikujeme články s GLBT (hlavně tedy G Smile ) tématikou, a to jak různé eseje, recenze na knihy/filmy (můžem se pochlubit nejspíš nejrozsáhlejším seznam queer filmů, jakej na českých stránkách najdete), tak i svou literární tvorbu, povětšinou vlastní do morku kostí (tedy fan-fiction tu najdete pomálu). Ačkoli jsme se více méně distancovali od slashe, kterýžto je záležitost spíše holčičí, máme odkazy na naše stránky hlavně na dívčích blozích apod., takže kluků k nám chodí hrstka (řekl bych, že se dají spočítat na prstech jedné ruky, maximálně dvou). Ne že bych měl něco proti "něžnějšímu pohlaví", s chytrejma holkama se dobře kecá Very Happy, ale někdy už mě ten "babinec" zmáhá. Nenašel by se tu někdo, kdo by měl chuť na lehce "intošské" (studuju bohemistiku a v mé tvorbě se to vcelku odráží Smile ), místy vtipné (až sarkastické), místy nahořklé, místy živočišné, na většině "území" pak psychologické povídky? (Kámoška Alane, ač pohlaví ženského, píše taky moc dobře - rozhodně jsem si nikdy nevšiml, že by do svých mužských postav vkládala ženské charaktery, jak se to čas od času v tvorbě holek stává).
A teď už to přestanu okecávat, tady je odkaz: www.odg.estranky.cz
Věřím, že se tady aspoň jeden (nejlépe i komentující) čtenář najde. (Jinak si začnu myslet, že nejsem "normální buzík" Laughing )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist