Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 51, 52, 53  Další

st březen 17, 2010 10:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Hm, no jako plán se mi to zdá rozumný Smile

Až přijde vhodná chvíle, tak hodně štěstí! Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 17, 2010 1:14 am
Autor Zpráva
yhn
uživatel


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

prazak napsal:


Ty používáš dokonce trojtečky a český úvozovky a měls podobný pocity jako já. Cool

Jinak, hodně štěstí. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 16, 2010 11:40 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: to prazak Citovat

prazak: Co dodat? Snad jen, hodně štěstí! Wink
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út březen 16, 2010 7:17 pm
Autor Zpráva
prazak
uživatel


Založen: 10.3.2010
Příspěvky: 16

Předmět: Citovat

Ahoj všichni,
jsem tu uplně nový. Plánuju se v nejbližší době "vyoutovat" rodině a přátelům. Hodně síly mi dodaly příběhy tady napsaný různými lidmi, takže mám i chuť napsat o tom svém. I když ten teprve začne být zajímavější asi teďka v blízké budoucnosti než doteď.

No, je mi 20 a nemám pochyby o tom, že jsem gay. Prostě někdy na 2. stupni ZŠ sem si všiml že mě místo holek rajcují pěkní kluci. Tehdá sem to ale vůbec neřešil... na gypmlu se to jenom a jenom potvrzovalo a začal sem to řešit když už si i ti méně úspěšní kamarádi (co se týče navazování prvních vztahů) začali s holkama a já furt nic. Začalo mi být nepříjemný se furt vyhýbat dotazům kdy já si pořídim holku atd. Následovaly trapné pokusy o sblížení se s několika slečnami, které stejně skončily nezdarem. Ale ono je to asi dobře, že nikdy z toho nic nebylo. Celkem donedávna jsem byl ale absolutně přesvědčen o tom, že TO nikdy nikomu neřeknu a že prostě prožiju celý život ve lži. Aspoň tak budu mít šanci žít „normální“ život s rodinou (žena a děti). Jenomže postupem času jsem zjistil, že nejsem vůbec schopný si nějakou slečnu najít. Určitě to bylo také tím, že jsem sám vnitřně nechtěl, prostě mi to je proti srsti a tak jsem jen předstíral, že se snažím s nějakou navázat bližší vztah. Přitom jsem opravdu donedávna věřil v to, že zkažený život bych měl v případě že homosexualitu přiznám, protože i když by okolí reagovalo kladně, tak já nebudu mít možnost nikdy žít ten „normální“ život s ženou a dětmi, že nebudu nikdy šťastný a tak. Během poslední doby jsem ale zjistil, že je to přesně naopak!!! I kdybych nějakou ženu měl (jako že teda bych chtěl vidět jak bych si jí našel) tak bych těžko byl šťastný. Nejen že bych vlastně podváděl jí, ale hlavně taky sebe. No a zamyslel jsem se, jaké by to bylo kdybych TO svému okolí sdělil a nakonec mi došlo, že by to bylo úžasný. Ani mi teď nejde o hledání partnera nebo tak něco, ale čistě o vnitřní klid, přestat hrát to divadýlko všem kolem. Byl bych konečně volný. Já nemám náturu na nějaký dvojí život, v rodině a mezi kamarády dělat zoufalého heteráka a mimo to mít druhý život nevim jaký… s lidmi před kterými bych orientaci neskrýval. To prostě nedokážu. Navíc by tu byla možnost, že by se to moje rodina nebo kamarádi dozvěděli od někoho jiného, to by bylo asi nejhorší.

Dokud TO konečně nepraskne tak se z místa asi nehnu a to by neměl život skoro ani cenu…

No a jinak si myslím, že to zas až takový prušvih pro mé blízké nebude. Vůbec bych se nedivil, kdyby rodiče něco tušili, i kamarádi. Popravdě v to doufám, aby to pro ně nebyl takový šok. Oba rodiče jsou si myslím vcelku liberální a neměli by s tím mít nějaký velký problém. I když samozřejmě jsem z toho neskutečně podělanej jaká bude reakce a vůbec si nedokážu představit tu scénku jak jim to budu řikat… Smile , ale už to musí ven, každým dnem poslední dobou cítím, jak se těším až to bude venku a už to nedokážu v sobě dusit. Jen počkat na vhodnou chvíli a tak… no znáte to. Navíc obecně si na rodiče nemůžu stěžovat, máme spolu velmi dobrý vztah, člověk by řekl normální, ale když se zamyslím, nemůžu si vůbec stěžovat.

Mám bratra, který to už o mě pár let ví. Jednou za čas na to přijde řeč, ale já mu to pořád zatloukám a něco si vymejšlím. Zjistil to samozřejmě tím, že si všiml, co si prohlížim na netu. I kamarádi doufám to nebudou nějak hrotit a nezmění se jejich vztah ke mně. Přes to všechno mám hrozný bobky z toho… ale co mám dělat, kdybych to neřekl tak se prostě nikam nehnu a to už dál nejde… Mimochodem kamarádům se chci vyoutovat nejdřív, máme dobrou partu. Někdy potom samostatně mámě a spolu s ní pak tátovi. To je tedy plán no… tak uvidíme Smile .

A jinak díky moc za toto fórum, které jsem si začal projíždět teprve opravdu v posledních dnech nebo týdnech. Přečetl jsem si všechny příběhy v tomto tématu a dost mě některé vzaly.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 04, 2010 8:25 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Sexuolog Citovat

Colek napsal:
Pardón, já se překoukl Embarassed Very Happy


Hlavně, aby Ti to přineslo, co od toho čekáš...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 04, 2010 5:30 pm
Autor Zpráva
Colek
tester


Založen: 2.3.2010
Příspěvky: 3

Předmět: Re: Sexuolog Citovat

Václav napsal:
Colek napsal:
Ale koukám toto je v Brně, něco v Praze by nebylo? Smile jsem ze středních Čech...


Sexuologický ústav Praha
Apolinářská 4
128 08 PRAHA 2

- to fakt není v Brně ...



Pardón, já se překoukl Embarassed Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 03, 2010 8:45 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Sexuolog Citovat

Colek napsal:
Ale koukám toto je v Brně, něco v Praze by nebylo? Smile jsem ze středních Čech...


Sexuologický ústav Praha
Apolinářská 4
128 08 PRAHA 2

- to fakt není v Brně ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 03, 2010 8:27 am
Autor Zpráva
Colek
tester


Založen: 2.3.2010
Příspěvky: 3

Předmět: Re: Sexuolog Citovat

Václav napsal:
Pokud Ti jiní nedoporučí někoho, kdo se jim více osvědčil, je jistě lépe nezačínat u kováříčka, a jít rovnou ke kováři:

http://www.sexuologickaspolecnost.cz/cz/Kontakty/



Díky moc! Smile
Ale koukám toto je v Brně, něco v Praze by nebylo? Smile jsem ze středních Čech...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 02, 2010 11:41 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Sexuolog Citovat

Pokud Ti jiní nedoporučí někoho, kdo se jim více osvědčil, je jistě lépe nezačínat u kováříčka, a jít rovnou ke kováři:

http://www.sexuologickaspolecnost.cz/cz/Kontakty/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 02, 2010 9:53 pm
Autor Zpráva
Colek
tester


Založen: 2.3.2010
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

Ahoj lidi,
mohli by jste mi prosím pomoci?

Myslím, že už je zbytečné, abych pochyboval o svojí orientaci. Jsem to ale bystrý hoch, je mi 24 Very Happy
Už mě unavuje pořád hrát světu divadlo. Doma jsem to už jednou mamce oznámil, ale jako by na to zapomněla a mě se už nechce do podobné debaty pouštět. Chci začít žít. Rád bych to měl černé na bílém jako důkaz, sám bych se tím ujistil a rodinu taky.
Dlouho hledám na internetu nějakou dobrou poradnu či sexuologa v Praze. Ale pořád se mi nic nezdá. A ani mě to nebaví. Nevím za kým. Mohl by mi někdo z Vás poslat kontakt, nebo adresu URL na nějakého sexuologa, co by mi udělal to vyšetření, nebo na nějakého dobrého psychoterapeuta?

Moc Vám všem děkuju Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 01, 2010 2:10 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Etiketa Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so květen 14, 2016 10:27 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 24, 2010 10:35 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jojx napsal:
Jen mám pocit, že to v té hrůze z našich CO často příliš polarizujem... jako kdybychom hledali v sobě sílu tím způsobem, že o našich blízkých smýšlíme jako o nepřátelích


Asi to tak je, ale ty obavy jsou pochopitelné, jde o hodně podstatnou část našich životů. Partneři přijdou a odejdou, ale rodinu máme jen jednu. A krom jiného ji také nechceme zklamat, zarmoutit, přidělat jí starosti.

Představme si jeden z reálných scénářů: tatík přichází domů ze své každodenní návštěvy blízké hospůdky, je důkladně nacucaný, pouští bednu, tam vidí Qeer magazin a začne ho komentovat. Ty komentáře synka k CO nejspíš nepovzbudí. Ale pořád jde o otce a syna, syn si jiného otce nekoupí ...

BTW, myslím, že Qeer magazin v současné podobě nám opravdu neprospívá, ale to je do jiného vlákna.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 23, 2010 11:23 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ba právě, to si myslím taky. Jen mám pocit, že to v té hrůze z našich CO často příliš polarizujem... jako kdybychom hledali v sobě sílu tím způsobem, že o našich blízkých smýšlíme jako o nepřátelích nebo jako o problému, vyjít z toho procesu se ctí je myslím skoro nemožné... (nicméně nepochybně to stojí za to)
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 23, 2010 10:53 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jojx napsal:
Čili, není naše rozhodnutí takového člověka "škrtnout" jen proto, že nedovede pochopit naši homosexualitu, vlastně totéž, jako když někdo škrtne nás protože nedokáže pochopit nás?


Řekl bych, že pro něco tak mnohotvárného a křehkého, jako jsou mezilidské vztahy, se nějaká "železná pravidla" nehodí, a dokonale symetrické vztahy (ty mne "škrtneš"´=> já tě "škrtnu") jsou nedosažitelné.

Udržení vztahu s otcem má asi pro většinu lidí podstatně vyšší význam, než docílit silou mocí, aby akceptoval jejich gayství. Takže o to případně usilovat nebudou, ale budou to asi vnímat jako šrám na tom vztahu. Ale to se vůbec netýká jen CO; určitě my všichni, kdo už rodiče nemáme, si s lítostí vybavujeme, kolik jsme si toho s nimi neřekli, a už nikdy neřekneme...

Má se to zkoušet? Určitě. Třeba pomocí diskrétního prostředníka, který dotčenou osobu oťuká. I tady se často dočteme, jak homofobní tatíky na "tu ránu" připravila matka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 21, 2010 2:52 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

myslím, že to Václav shrnul neobčejně rozumně

jenom bych připomenul, že to může fungovat i obráceně - může například ve vašem okolí existovat blízký člověk, kterého máte rádi i přesto, že víte, že tohle nevezme... je pak vaše rozhodnutí takového človka z CO vynechat projevem nedůvěry k němu? má se to přesto zkoušet?

Čili, není naše rozhodnutí takového člověka "škrtnout" jen proto, že nedovede pochopit naši homosexualitu, vlastně totéž, jako když někdo škrtne nás protože nedokáže pochopit nás?
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 21, 2010 12:23 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: m Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so srpen 12, 2017 11:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 9:21 pm
Autor Zpráva
Arlequin
uživatel


Založen: 23.1.2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Šaľa

Předmět: Citovat

Aha, tak taký CO bol Smile
Najprv kamarátom, potom rodine a nakoniec celému svetu. Cool
_________________
je veux ton amour † je veux ta revanche
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 8:50 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

soikuma napsal:
a potom uz je jenom na nas komu to rekneme, ...


To je přeci jenom na nás v plném rozsahu a v každém případě. Není nějaká "povinná" a "dobrovolná" část. CO děláme především pro sebe. Vůči těm blízkým asi ponejvíc proto, že potřebujeme s někým probírat své životní radosti a starosti a jít si pro radu. A ono je těžko debatovat o životě, o jehož podstatné části lžeme.

Ten zbytek si můžeme třeba i odpustit, jak píše Arlequin. Prostě nás "ti ostatní" začnou vídat na veřejnosti s kamarády, kamarádi nás budou navštěvovat doma a zdrží se do rána, a když to vyjde, nějaký kamarád s námi později bude i bydlet. To je jakýsi "coming out činem" bez nějakých verbálních deklarací. I tahle část CO je především pro nás, abychom se nedali zahnat do kouta vynuceného pokrytectví a neustálého strachu "kdy to na nás praskne".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 8:01 pm
Autor Zpráva
soikuma
uživatel


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 16

Předmět: Citovat

No tak ono kdyz se nad tim zamyslime tak vlastne CO je jenom to kdyz to rekneme prvnimu cloveku, jelikoz kdyz mu to riakme jsme pripraveni, nestydime se za to ze jsme gayove jsme se sebou samostnymi spokojeni. Takze kdyz o tom potom mluvime s nekym jinym tak uz to vlastne neni nic novyho, specialniho je to to co uz jsme jednou zazili.
Snad jedine jeste takovy druhy CO je rodicum (kdyz se pro nej rozhodneme)
to je jeste jiny nez kdyz to rikame kamaradovi
shrnuti: Vnejsi Coming out (tj. posledni faze sebeprijeti) je podle myho tedy to prvni sdeleni prvni osobe ktere verime nejvice a potom uz je jenom na nas komu to rekneme, ...
btw: tahle myslenka je ode me asi odvazna kdyz jsem svoje CO jeste nikomu nerekl ale myslim si ze by to takto mohlo byt
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 7:50 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Je potřeba se někomu svěřit jako prvnímu. A obvykle má člověk více či méně potřebu, třeba i po nějaký době, to říct rodičům.

Ale co se týká "generálního" CO, to se samozřejmě přeceňuje, a to až do formy "iniciačního rituálu". Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 7:29 pm
Autor Zpráva
Arlequin
uživatel


Založen: 23.1.2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Šaľa

Předmět: Citovat

CO je preceňovaný. U mňa žiadny CO nebol, proste som sa začal správať ako sa správajú k svojej orientácii heterosexuáli. Takže kto to vie? Každý! Cool
Inú cestu ani neuznávam, teda pokiaľ vás za homosexualitu nestiahnu z kože.
_________________
je veux ton amour † je veux ta revanche
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 5:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Laughing Né neumim, bohužel. Smile Jenom pokud mi neni jasnej nick nějakýho "nováčka", tak si to proženu googlem Laughing

Btw - vylezly mi z toho i jiný významy, který se mi teda moc nezamlouvaly Wink

PS: Hlavně dej vědět, jak ti to pokračuje Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 5:03 pm
Autor Zpráva
soikuma
uživatel


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 16

Předmět: Díky Citovat

Díky všem Wink
to martin: jj je to moje jmeno (petr) v estonstine (teda v nejakym 3 padu mozna, uz nevim vymyslel sem to uz pred dobou) ty umis estonsky? Surprised
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 2:41 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tralalala Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 2:34 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To Martin Citovat

Jo!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 2:31 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Pokud to formuluješ jako přejeme, tak ještě:

e) aby po čase už ani nechápal, čeho se na CO bál

Ne? Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 2:11 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: To Martin Citovat

Jistě nejsme ve sporu.

A jistě oba/všichni soikumovi přejeme, aby

a) v sobě našel dost sil a vyoutoval se vůči těm, kteří za to stojí,
b) tihle všichni ho pak měli ještě raději, neboť pochopí, jak velmi je má rád on,
c) tihle všichni si ho pak ještě víc vážili s uvědoměním si, jak těžkou věc dokázal,
d) a hlavně aby v životě potkal samé kluky, se kterými mu bude od začátku do konce dobře.

Ne?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 12:37 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To soikuma: Citovat

Mimochodem, neznamená tvůj nick něco? Třeba v estonštině, nebo tak? Laughing Nebo je to náhodnej shluk slabik?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 12:19 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nějaký vliv asi ano, ikdyž si myslím, že tak půlku jejich čtenářů tvoří gayové, které už to asi moc neovlivní Wink Jinak jednoduše myslím, že má teď soikuma, vzhledem k CO, jiné starosti, než se zaobírat naprosto okrajovými výplody, a jejich sociologickými dopady. Smile

O co v životě, ehm, stojí nám už tady jaksi. Že to nejsou cukrové dudlíky je pravděpodobné, a že to není cízí žluč v textové formě, je taky dost možné. Smile

Neřekl bych, že hm je pro většinu lidí terčem žertů, spíš jejich tématem, když už. Což ovšem i pro většinu gayů. Laughing Ale máš pravdu v tom, že většině lidí je naprosto lhostejná. Cool Né ani tak proto, že se jich netýká, ale spíše ze stejného důvodu, jako je jim jedno, zda je dítě jejich sousedů adoptované Idea

Kýženým cílem to zřejmě je, jenže vždycky bude existovat nějaká ta baba čujovka, která si na hemzy vždycky něco najde, když né homosexualitu, tak to že "ty gájové z vedlejší partaje" mají psa, kterej určitě počůral zeď v průchodu, to je hnus, viďtepani. Laughing

Btw - nějaký takový babičky sem už jednou slyšel, ikdyž né u kafíčka, ale v tramvaji... bylo to něco ve smyslu že je "ten gáj" a že je to "takovej zlatej člověk". Hezké. Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 4:53 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

soikuma napsal:
to sem teda vazne necekal ze tohle muze TED nekdo jeste vypustit do sveta Question Very Happy


Pan Hofírek je extrém, jak píše Martin, jenže čím méně takových je, tím více podobných výblitků vypouštějí. Nějaký vliv na veřejné mínění proto mají, a s tím je třeba počítat; to není strašení, to je realita. Ani lidem v CO neprospěje, když se jim místo informací budou nastrkovat pocukrované dudlíky, o jaké, pokud se pamatuji, člověk v sedmnácti už opravdu nestojí.

Odhaduji, že pro většinu lidí je G/L problematika hlavně vítaným terčem přiblblých žertíků, ale jinak je jim úplně lhostejná, protože se domnívají, že se jich netýká. A předpokládají, že se jich týkat ani nemůže, stejně, jako se naivně spoléhají, že jim nemůže na hlavu spadnout cihla. Pro pány Hofírky by nejlepším lékem bylo, kdyby co nejvíc jejich vnoučat patřilo mezi našince.

Kýženým cílem asi je, aby si babičky, jako je paní Jarmila V. Pospíšilová-Šteflová, mezi sebou u kafíčka vyměňovaly informace typu "Jo, pani, u nás v domě ňákej gay bydlí, a von vám je úplně normální."
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 13 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist