Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Poznáš na ulici gaye?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Poznáš na ulici, že je kluk gay?
Ano
5%
 5%  [ 1 ]
Někdy
63%
 63%  [ 12 ]
Ne
31%
 31%  [ 6 ]
Nevím, nikdy jsem o tom nepřemýšlël
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 19
      Na začátek stránky  

po červenec 24, 2006 3:14 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Ale pánové, to není žádná zajímavá historka vlastně o nic nešlo...

Prostě jsem takhle jel v MHD a koukám, že proti mě sedí hezkej kluk. Tak jsem se na něj kouknul, on se kouknul na mě. Já jsem dělal, že se na něj nekoukám. On mě ale pak začal taky pozorovat no a pak už jsme na sebe čuměli úplně nepokrytě.

No a když jsem vystupoval tak jsem mu řekl něco v tom smyslu, že se těším, až se spolu znovu projedem Embarassed a von odpověděl, že se taky těší... ale nemám číslo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červenec 23, 2006 2:11 pm
Autor Zpráva
waweer
uživatel+


Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Jsem Hradečák

Předmět: Re: Ahoj Citovat

murex napsal:
Nikome, prozraď nám prosím jak to probíhalo, co jsi mu tenkrát řekl?


Povidej, taky mne to zajima, ze bych zacal jezdit v Hradci MHD ? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červenec 23, 2006 1:42 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Re: Ahoj Citovat

llukynek napsal:
Farrel19 napsal:
...jenom vím, že z očí se toho dá poznat hodně... když ten dotyčný nechce, aby na něm někdo poznal, že je gay... má úhybný pohledy... když se mu líbím tak má ten dotyčný takový neviný a stydlivý pohledy a podobně... Wink


Jasně, podívá se, třeba trochu uhne hlavou, usměje se a zase se podívá, možná se trochu začervená..., ale to je řeč celého těla a nikoli pouze očí.

Jak to řešíte, když se na vás nějaký hezký hluk zahledí (třeba v MHD...) a máte pocit, že by mohl být náš? Několikrát se mi to stalo, jsem z toho pak nesvůj, uhýbám zrakem a stejně pak vystoupím... a nadávám si že jsem trouba...

Nikome, prozraď nám prosím jak to probíhalo, co jsi mu tenkrát řekl?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 23, 2006 2:33 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

nokin napsal:
Předmět: zázrak

--------------------------------------------------------------------------------
Nikom napsal:
citace:
Huráááá poznal jsem svýho prvního... a víte jak? Protože na mě v MHDčku táááákhle čuměl. No tak jsem s ním dal řeč a vida...

A to se přihodilo tady v Hradci Shocked Pokud jo, tak je to pro mě neuvěřitelné


Jj v Hradci, v Mýtě MHD nemáme Confused
Nechápu, proč je to pro tebě neuvěřitelné, když nevíš jak vypadám, já to třeba vim, tak to pro mě neuvěřitelný je Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 01, 2006 11:31 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Adam: no spíš jdnorázové, ale pokud použiješ i jednodenní, neodmítnu. Stačí označené. Ale prosímtě, oni teď zavádí do MHD turnikety a nástup předem, takže kdyby se Ti podařilo sehnat jízdenku z předprodej, která se používá v klasickém nástupu všemi dveřmi, moc bych o ní prosil. Protože časem asi budou všude turnikety, tak ať je ještě vidět, co bylo před jejich interencí. Díky.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 30, 2006 6:42 pm
Autor Zpráva
Chris003
uživatel


Založen: 16.12.2005
Příspěvky: 66
Bydliště: Slovensko...

Předmět: Citovat

adam - ...tak kdh ani nespominat... uz len kvoli nim by som siel volit. je totiz zopar stran, ktore presadzuju presny opak toho, co chce to nase krestanko-demokraticke hnutie...

...co sa tyka toho chalana, tak nieje na neho vyvijana agresia v tom pravom slova zmysle. nieje to tak, ze by si ho pockali po skole a sli ho zmlatit, to nie...
...ale proste si mnoho ludi nenecha ujst ani jednu prilezitost, ho nejako neurazit, nezachovat sa nejako protivne a celkovo nepriatelsky... co som si vsimol, tak sa bavi asi len s dievcatami. chalani ho v lepsom pripade ignoruju.

...pokecat s nim? ...to tazko. heh, teraz to bude zniet blbo, ale on mi je vrcholne nesympaticky... (nemyslim ze by sa mi nepacil, alebo tak... vyzera fajn ale je strasne zzenstily) ...neviem si ani predstavit o com a kedy by sme sa mohli porozpravat.
..akurat mi ho je istym sposobom "luto"...

...viem ze raz sa asi "vyfarbim" ale nemyslim ze to bude v blizkej dobe. rodicov by to pochovalo... Laughing
...a ako som s tym daleko? ...no, asi tak, ze si to naplno priznavam a tak nejak si "malujem" ze raz, ak sa mi podari z tohto maleho mesta odist, by som zil tym alternativnym sposobom zivota (ci ako sa tomu tak slusne hovori)...

btw - ...ako to vzali tvoji rodicia?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 30, 2006 2:55 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Chris003 Citovat

Proč by sis s ním nerad měnil místo? Byli byste jen dva! Moje představa o společenské toleranci na Slovensku je jen mlhavá. Vždykcy vidím řvát jen to KDH nebo co to je, ale křesťani řvou všude stejně na všechny směry a taky jsem na to citlivější. Možná bys sem mohl napsat, jak to tam u vás je. Smějou se tomu klukovi, nebo je to v klidu? Třeba by sis s ním mohl pokecat Idea
Jednou tě to přestane bavit a vyjdeš s tím ven. Aspoň před někým. Nevím, jak jsi s tím daleko...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 30, 2006 11:45 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To Libor Citovat

bodyia napsal:
Adam napsal:
Taky mě napadlo, že bych ho rychle oslovil, ale jsem srab. Prostě se bojim. Navíc bychom na sebe teď ani neměli čas. V pátek jedu na týden do Itálie, den po návratu do Bulharska, pak dva dny ve škole, výzo, týden v Ženevě, dva týdny v Rusku, pak týden na Slovensku, dva týdny v Rumunsku, no a ve zbytku prázdnin autoškola, pomalu příprava k maturitě a sbírání podkladů k nějakým pracem do školy a na stáž... Snad na začátku školního roku.

Adame, sorry, ale není škoda si takhle nechat utíkat čas? Odkládat seznámení s nekým, kdo mě přitahuje, navíc o něm vím, že je taky gay (!) a přitom stačí na sekundu překonat ostych... To by mě asi zabilo Idea
Měl bys to určitě zkusit a ne v září, ale teď.


Souhlasim Idea Exclamation Exclamation
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 30, 2006 9:26 am
Autor Zpráva
Chris003
uživatel


Založen: 16.12.2005
Příspěvky: 66
Bydliště: Slovensko...

Předmět: Citovat

adam - ...hej, tiez 18... Wink
...tak to teda obdivujem... teraz si neviem ani predstavit, ze by som s tym vysiel von...
...u nas na skole je myslim len jeden gay (o ktorom sa to teda vie), a veru by som si s nim nerad menil miesto...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 9:41 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

To Zdenda: Když se k nim dostanu, tak samosebou přivezu. Je nějaký typ (jednodenní, vícedenní, označené atp.), o které ti jde především?
To bodyia: To je právě ta má zasr..á povaha. Proč bych ho oslovoval teď? Připustím-li, že by byl slepý, hluchý, nezadaný a v dobrém rozmaru a někam by si se mnou vyrazil, tak by to ta moje vytíženost udusila hned zpočátku. Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 8:49 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To Libor Citovat

Adam napsal:
Taky mě napadlo, že bych ho rychle oslovil, ale jsem srab. Prostě se bojim. Navíc bychom na sebe teď ani neměli čas. V pátek jedu na týden do Itálie, den po návratu do Bulharska, pak dva dny ve škole, výzo, týden v Ženevě, dva týdny v Rusku, pak týden na Slovensku, dva týdny v Rumunsku, no a ve zbytku prázdnin autoškola, pomalu příprava k maturitě a sbírání podkladů k nějakým pracem do školy a na stáž... Snad na začátku školního roku.

Adame, sorry, ale není škoda si takhle nechat utíkat čas? Odkládat seznámení s nekým, kdo mě přitahuje, navíc o něm vím, že je taky gay (!) a přitom stačí na sekundu překonat ostych... To by mě asi zabilo Idea
Měl bys to určitě zkusit a ne v září, ale teď.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 7:49 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Adame, prosím jízdenkýýýýýýýý iz rossije. Pažalsta.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 7:15 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

To Libor: Zamyslím se nad tím... Ale když mám možnost, preferuju osobní kontakt. Tak se o tom člověku dozvíš přeci jenom víc.
To Chris003: Mně je 18. Tobě? Ve škole si na nic nehraju. Když se někdo zeptá, klidně mu to řeknu. Dělám si ze sebe taky dost srandu. Ne, že bych přímo chodil v růžovém tričku "4%", ale jsem ten Jan Hus, který vždycky hrdě nese duhovou vlajku Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 5:21 pm
Autor Zpráva
Chris003
uživatel


Založen: 16.12.2005
Příspěvky: 66
Bydliště: Slovensko...

Předmět: Citovat

...otazka na adama... sice trochu od temy, ale hadam to az tak nevadi...

...z toho co si pisal je zrejme, ze sme podobne stari... len by ma zaujimalo, ci to o tebe ludia vedia... myslim ako na skole.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 4:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Nápad Citovat

Adam napsal:
Taky mě napadlo, že bych ho rychle oslovil, ale jsem srab. Prostě se bojim. Navíc bychom na sebe teď ani neměli čas. V pátek jedu na týden do Itálie, den po návratu do Bulharska, pak dva dny ve škole, výzo, týden v Ženevě, dva týdny v Rusku, pak týden na Slovensku, dva týdny v Rumunsku, no a ve zbytku prázdnin autoškola, pomalu příprava k maturitě a sbírání podkladů k nějakým pracem do školy a na stáž... Snad na začátku školního roku.


Vždyt si zatím můžete poslat semtam nějaký mejl. A alespon se do zacatku skolniho roku neco dozvis ne? Co si sehnat alespon jeho e-mail? Wink Když se o něm něco dozvíš tak to bude na začátku školního roku snažší. Nebo ne? Wink Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 4:02 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Libor Citovat

Taky mě napadlo, že bych ho rychle oslovil, ale jsem srab. Prostě se bojim. Navíc bychom na sebe teď ani neměli čas. V pátek jedu na týden do Itálie, den po návratu do Bulharska, pak dva dny ve škole, výzo, týden v Ženevě, dva týdny v Rusku, pak týden na Slovensku, dva týdny v Rumunsku, no a ve zbytku prázdnin autoškola, pomalu příprava k maturitě a sbírání podkladů k nějakým pracem do školy a na stáž... Snad na začátku školního roku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 3:41 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Nerada Citovat

Adam napsal:
Libore, máš zvláštní schopnost napsat něco, co se tváří jako rada, ale ve skutečnosti je to úplně na pytel! Ale děkuju. Zatím je to dobrý, trochu se mi to zase rozleželo v hlavě a té části sebe myslící orgány od pasu dolu jsem zakroutil krkem Wink


Adame ono to být ani rada nemůže. Mrzí mě, že se to tak tváří. Je to jen návod jak dojít k tvému vlastnímu rozhodnutí. Ale ne rada. Ale at se rozhodnes jakkoli tak ti budu rozumet.. Dalsi sanci je toho kluka rychle oslovit a nedat tolik sexualnim vabenim casu. Ale to uz je muj nazor. ale ne to o co se v zivote snazim. A to pomoc tem druhym at se rozhodnou sami. Proto ta jejich volba bude pro ne to nejlepsi. A do druhych nevidim a videt ani nemohu... Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 2:36 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Libor Citovat

Libore, máš zvláštní schopnost napsat něco, co se tváří jako rada, ale ve skutečnosti je to úplně na pytel! Ale děkuju. Zatím je to dobrý, trochu se mi to zase rozleželo v hlavě a té části sebe myslící orgány od pasu dolu jsem zakroutil krkem Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 9:44 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Stenatko Citovat

Adame predstav si jake by to bylo s tim stenatkem a tim kamaradem..?? Wink Vyber si jak chces, aby to poprve vypadalo. Jestli chces se vyspat s klukem po nadherne prochazce po Vysehrade a sladkych polibcich. Ale s rizikem, ze te muze odmitnout. Nebo s klukem, ktery je nadherny. Ale netahne te k tomu srdicko.. Me poprve bylo bez toho srdicka. bodya zase popisoval poprve s laskou... Neporadim ti, vybrat si musis sam. ale at si vyberes jakkoli ma to jistou cenu. Urcitou zkusenost to nese Wink

Editace Waky, 11.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 27, 2006 10:23 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Do prváku k nám na škole chodí velice zajímavý kluk. Kdybyste mi ho ukázali na fotce, tak vám řeknu, že se mí líbí starší a ne šestnáctiletá štěňata a že vůbec není můj typ. Ale kdykoliv jde po chodbě, vždycky se za ním ohlédnu. Je to taková ta osudová přitažlivost, o které vůbec nevíte, kde se vzala. Celé dny mi ten kluk leží v hlavě. Už mi došla trpělivost, a tak jsem pověřil svého kamaráda, který s ním chodí do třídy, aby nějak diskrétně vyzvěděl, jestli náhodou nepatří k nám. No samozřejmě to moc diskrétně neprovedl, ale můj instinkt se nemýlil. Resumé: ano, poznám gaye.
A teď potřebuju radu: ten kamarád, kterého jsem pověřil výzvědnou službou, má poněkud experimentuhodné chutě a chtěl by se se mnou - ehm - nezávazně intimně sblížit. Docela mě fyzicky přitahuje a vzhledem k mé stydlivosti a neprůraznosti na poli sexu mám sto chutí podlehnout Embarassed Ale chybí mi v tom ten prvek jiskření, který cítím z toho kluka, na kterého jsem se ptal a kterého plánuji oslovit. Mám dilema, jestli je únosné si nezávazně užít a pak zběhnout, nebo odolat šálení a chovat se podle pravíka? Navíc v pikantní situaci, kdy ti kluci spolu budou další tři chodit do třídy Question HELP!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 22, 2006 11:02 am
Autor Zpráva
Chris003
uživatel


Založen: 16.12.2005
Příspěvky: 66
Bydliště: Slovensko...

Předmět: Citovat

llukynek - ...naozaj krasne napisane. keby si sa nepochvalil sam, musel by som to urobit ja...

...ako sa tu spominala ta rec tela, tak to je uplna pravda...
...ja keby stretnem nejakeho chalana, ktory sa mi ozaj paci a mal by som sa nim bavit... no, nastal by problem.
...vtedy neviem kam sa mam pozerat... len viem, ze nie na neho... a snazim sa kontrolovat, vysledkom coho je absolutna strata kontroli... Confused
...no a prave preto sa vyhybam takym ludom... logiku v tom netreba hladat... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 08, 2006 8:16 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Ahoj Citovat

Farrel19 napsal:
...jenom vím, že z očí se toho dá poznat hodně... když ten dotyčný nechce, aby na něm někdo poznal, že je gay... má úhybný pohledy... když se mu líbím tak má ten dotyčný takový neviný a stydlivý pohledy a podobně... Wink



Jasně, podívá se, třeba trochu uhne hlavou, usměje se a zase se podívá, možná se trochu začervená..., ale to je řeč celého těla a nikoli pouze očí.

Oči jsou jako slovo ve větě. Samotné slovo nám toho moc neřekne, ale připojí-li se k němu další slova, vznikne věta, která něco vyjadřuje. A jako jsou oči slovem ve větě, je řeč celého těla touto větou, kterou se nám objekt našeho pozorování snaží něco říci...


To jsem to ale krásně vymyslel. Ááááách, to se mi to líbí... Někdy jsem na sebe vážně pyšnej... Laughing
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 08, 2006 8:07 pm
Autor Zpráva
Farrel19
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 18

Předmět: Re: Ahoj Citovat

Ale já netvrdím, že se někomu podívám na oči... a řeknu jo to je fakt "mega buzna"... a taky netvrdím, že poznám každýho stejně založenýho kluka jako jsem já... jenom vím, že z očí se toho dá poznat hodně... když ten dotyčný nechce, aby na něm někdo poznal, že je gay... má úhybný pohledy... když se mu líbím tak má ten dotyčný takový neviný a stydlivý pohledy a podobně... Wink

Editace Waky, 11.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 08, 2006 11:04 am
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Ahoj Citovat

Farrel19 napsal:
Ahoj jsem tu novej... takže jenom něco na rozkoukání... nevím jestli jste to tady řešili nebo ne, ale hodně vypovídají o člověku oči... a gay se prý pozná podle toho jaký má oči... teda, alespoň tak mi to někdo řekl... Wink


Samotné oči vypoví o člověku asi tolik, co jiný lidský orgán. Rozhodně se nedomnívám, že by se podle očí dalo usuzovat na sexuální orientaci. Já se domnívám, že domnívat se o tom, že je někdo homosexuální je možné pouze z jeho celkového výrazu, tedy z chování celého jeho těla a nikoli pouze některé z částí. Oči sice mohou říct hodně, ale rozhodně neřeknou o svém majiteli "jsem buzna" Wink
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 08, 2006 10:47 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ahoj Citovat

Farrel19 napsal:
Ahoj jsem tu novej... takže jenom něco na rozkoukání... nevím jestli jste to tady řešili nebo ne, ale hodně vypovídají o člověku oči... a gay se prý pozná podle toho jaký má oči... teda, alespoň tak mi to někdo řekl... Wink


Ja toho slysel take hodne.. Je pravdepodobne, ze kdyz se potkaji dva gayove co si maji spolu co predat tak jim v ocich cosi jikri a preskakuji. Nebral bych to vsak jako podminku..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 08, 2006 10:31 am
Autor Zpráva
Farrel19
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 18

Předmět: Ahoj Citovat

Ahoj jsem tu novej... takže jenom něco na rozkoukání... nevím jestli jste to tady řešili nebo ne, ale hodně vypovídají o člověku oči... a gay se prý pozná podle toho jaký má oči... teda, alespoň tak mi to někdo řekl... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 22, 2006 12:51 am
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Trochu od témy, ale pred troma rokmi v Lyone som išiel naproti jednému páriku. Že sú to chalani som zistil dosť neskoro. Boli strašne zlatí ako sa držali za ruky. Mal som strašnú chuť sa na nich len tak pozerať, ale hanblivosť bola silnejšia a tak som sa iba na zlomok sekundy za nimi otočil a pokračoval svojou cestou ďalej. Dosť som to potom ľutoval. Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 22, 2006 12:42 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Tu jsem si tak procházel ve čtvrtek Vaňkovkou a jak je tam ten "kruhový objezd" uprostřed, tak tam byli 2 kluci, no asi naši.
Embarassed Laughing Laughing
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 21, 2006 10:31 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Tu jsem si tak procházel ve čtvrtek Vaňkovkou a jak je tam ten "kruhový objezd" uprostřed, tak tam byli 2 kluci, no asi naši.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 20, 2006 10:29 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: 50% Citovat

Tech 50% to take tak nejak bude u me

Editace Waky, 11.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 7 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist