Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 51, 52, 53  Další

út srpen 04, 2009 3:47 pm
Autor Zpráva
Destiny
uživatel


Založen: 3.8.2009
Příspěvky: 96

Předmět: Citovat

Nesouhlasím, že jde o slučovací výraz.
Písmeno a se z "a pak" dá vyhodit, takže je to podle mě částice. Podle mě tam čárka má být:
Buď se používá odsazení prvního řádku a mezery nejsou nebo je první řádek bez odsazení, a pak se mezery používají. ->
-> Buď se používá odsazení prvního řádku a mezery nejsou nebo je první řádek bez odsazení, pak se mezery používají.
Písmeno a bylo vyhozeno, přesto věta má stejný smysl jako předchozí. "A" pouze zvýraznilo důraz, přesně, jak to dělají částice.
Jenže to už jsme hodně OT, nemyslíte? Budem si muset počkat na CO dalšího nováčka, aby se toto téma vrátilo do starých kolejí. Laughing
_________________
Kolik je na světě lidí, tolik existuje názorů na stejnou věc.


Naposledy upravil Destiny dne út srpen 04, 2009 3:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 04, 2009 3:43 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

citace:
je ta červená čárka správně?


Podle mě by tam být neměla. Jde o vztah slučovací (kopulativní), a nikoliv následkový (konkluzívní: to je v případech typu a tak, a proto, kde potom čárka je).

Čárka před
citace:
nebo
by tady být měla, protože jde o vztah vylučovací (disjunktivní: buď jedno, nebo druhé)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 04, 2009 3:29 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Destiny napsal:
Já spíš nevím, jestli se píše před nebo čárka, v tomto případě je to přece spojka souřadící.
Sakra, to je dobrá otázka. Ono by se dalo obhájit asi oboje a nedá se přesně říct, co je dobře/špatně. V případech buď-nebo však doporučuje psaní čárky vždy i ÚJČ AV.

Btw tohle je teda pěkný OT... ale co, tenhle thread k tomu úplně vybízí Very Happy
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 04, 2009 2:06 pm
Autor Zpráva
House M.D.
guru++


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 946
Bydliště: Hořice

Předmět: Citovat

máslo: Domnívám se, že ta červená čárka je naprosto správně Cool
_________________
Powered by REDSTONE
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 04, 2009 12:41 pm
Autor Zpráva
Destiny
uživatel


Založen: 3.8.2009
Příspěvky: 96

Předmět: Citovat

No... s tou čárkou jsi mě dostal. Já spíš nevím, jestli se píše před nebo čárka, v tompo případě je to přece spojka souřadící.
Já bych to viděl takhle:
Buď se používá odsazení prvního řádku a mezery nejsou nebo je první řádek bez odsazení, a pak se mezery používají.
Kdyžtak mě opravte. Very Happy
_________________
Kolik je na světě lidí, tolik existuje názorů na stejnou věc.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 04, 2009 12:36 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Vím, že to neni o CO, ale stejně to řeknu: Oddělování odstavců je tímto způsobem možné. Buď se používá odsazení prvního řádku a mezery nejsou, nebo je první řádek bez odsazení, a pak se mezery používají.

//Technická: Co myslíte, je ta červená čárka správně? Very Happy
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 04, 2009 10:41 am
Autor Zpráva
Destiny
uživatel


Založen: 3.8.2009
Příspěvky: 96

Předmět: Citovat

Díky, Vodafone,
jsem rád za Tvou milou odpověď. Už vím, že v tom nejsem sám. Wink
Sice jsem napsal odstavce, ale podle pravidel ČJ se mezi nimi nedělají mezery. Já to dělám, a to pro lepší přehlednost. A mimochodem, v češtině jsem přeborník, tak se není čemu divit, že píši dobře. Smile
Jasně, že mezi ty ostatní patří i rodiče, už nějakou dobu se snažím žít tak, abych se neohlížel na to, co si myslí ostatní. Měl jsem to dokonce v horoskopu na Seznamu. Very Happy
A mimochodem, nejspíš jsem se nevyjádřil úplně nejpřesněji. Měl jsem spíš napsat, že ti tři lidé to tušili, ale nezeptali se mě na to přímo.
_________________
Kolik je na světě lidí, tolik existuje názorů na stejnou věc.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 04, 2009 9:39 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Destiny napsal:
Zdar, jsem tu nový, a tak (nebo taky) přispěju do tohoto vlákna coming outu.
Vítej, Osude Smile

jsem rád, že se tu po čase objeví zase někdo nový, kdo dokáže myšlenky formulovat do odstavců a nezapomíná na diakritická znaménka a interpunkci Applause Jen tak dál.

Destiny napsal:
Když se procházím po městě, tak se ohlížím většinou po klucích. Jenže si nedokážu představit život se starým chlapem (berte to, jako když zestárnu), to už se mi víc zamlouvá život se ženskou.
Taky si něco takového jen těžko dokážu představit, tak si to radši nepředstavuju. A nebo můžeš doufat, že až ti bude 60, budeš nechutně bohatý a poletí na tebe dvacítky v touze po dědění Very Happy

Destiny napsal:
Jsem takový rozpolcený. A k mojí rozpolcenosti přidává skutečnost, že jsem jedináček, takže pokud se potvrdí, že jsem gay, parádně zklamu rodiče.
To je sice nejspíš pravda, ale je to tvůj život, ne rodičů. Je potřeba naučit se chovat a jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ne podle toho, co by tomu řekli ostatní. A mezi ty ostatní patří i rodiče.

Destiny napsal:
Mimochodem, ještě jsem kvůli tomu neplakal a ani nemám myšlenky na sebevraždu. Proč taky, když život je nádhernej? (A to prosím ještě nemám kluka! Very Happy).
U mne občas smutnou náladu nějaký vnější podmět vyvolá, říkám tomu Návštěva tety Irmy. Už se to ale dlouho nestalo, naštěstí.

Destiny napsal:
Nejzvláštnější na tom všem je, že jenom tři lidé podle mého chování poznali, jestli jsem gay nebo ne. Ani mamka nic netuší... Rodiče to o mně vůbec neví.
To je pořád o tři víc, než u mě Very Happy Ale v případě rodičů bych se ani nedivil – ti obvykle vidí jen to, co vidět chtějí.

Destiny napsal:
Postupem času přijímám sebe samého a to, že se mi líbí kluci, ale pak mám zase taková stádia, kdy si říkám: "Je to skutečně tak nebo si to gayství namlouvám?" No prostě hrozné pocity. Kamarád mi radí, abych to zkusil s holkou, ale nevěřím, že to něčemu pomůže.
Těžko říct. Máš-li tu možnost, tak to zkus. Chtělo by to ale tu holku předem zpravit o situaci, aby i ona věděla, do čeho jde. Pak je ale otázka, jestli se najde nějaká ochotná účastnit se testování.

Destiny napsal:
P.S. Kluka nemám, ale ani holku. Cool
Neboj, zdaleka nejsi sám.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po srpen 03, 2009 7:40 pm
Autor Zpráva
Destiny
uživatel


Založen: 3.8.2009
Příspěvky: 96

Předmět: Citovat

Zdar, jsem tu nový, a tak (nebo taky) přispěju do tohoto vlákna coming outu.

Zanedlouho mi bude dvacet a to, jestli jsem gay nebo ne mi už vrtá hlavou dva roky, ne-li tři.
Pěkné holky mě dokážou zaujmout, to ano, ale ne tak jako hezcí kluci. Holky beru jako kamarádky, a vždy jsem se hodně bavil s nimi. Hetero kluci mi připadali jako z jiné planety, takoví moc drsní a pitomí. Neměl jsem a nemám potřebu se s nimi sdružovat. Také stojí za zmínku to, že hry ve více hráčích, při kterých se fauluje, jsem odmalička nesnášel. Nerad někomu ubližuju. Hraju akorát volejbal a florbal. Ve florbalu se snažím vyhnout se kolizím.

Když se procházím po městě, tak se ohlížím většinou po klucích. Jenže si nedokážu představit život se starým chlapem (berte to, jako když zestárnu), to už se mi víc zamlouvá život se ženskou. Jsem takový rozpolcený. A k mojí rozpolcenosti přidává skutečnost, že jsem jedináček, takže pokud se potvrdí, že jsem gay, parádně zklamu rodiče.

O tom, že si nejsem jistý, ví moji kamarádi a také několik lidí. Zatím jsem se setkal pouze s překvapivě příjemnou odezvou. Horší to bude ale u rodičů. Jestli jim to přiznám, nejspíš mě zabijí. Bojím se, že oba dva jsou jacís tací homofobové. Taky se tak vyjadřují. Tady mám největší překážku.
Kamarády i kamarádky mám, ti jsou mojí největší oporou. A že jsem ještě neměl holku mým rodičům nepřipadalo vůbec podivné, že prej nejsem unáhlený a že mám čas. Chm. Kdyby jen věděli, jak se cítím...
Mimochodem, ještě jsem kvůli tomu neplakal a ani nemám myšlenky na sebevraždu. Proč taky, když život je nádhernej? (A to prosím ještě nemám kluka! Very Happy).

Nejzvláštnější na tom všem je, že jenom tři lidé podle mého chování poznali, jestli jsem gay nebo ne. Ani mamka nic netuší... Rodiče to o mně vůbec neví.
Jeden to na mně poznal, protože jsem byl takový "měkký, ne drsný na typického kluka", druhá zas, že si nějak podezřele dobře rozumím se ženami a holkami. Nevím. Chovám se tak, jak chci, a vypadá to, že signály se mi daří dobře skrývat. Sám ale zženštilé muže nemusím.

Postupem času přijímám sebe samého a to, že se mi líbí kluci, ale pak mám zase taková stádia, kdy si říkám: "Je to skutečně tak nebo si to gayství namlouvám?" No prostě hrozné pocity. Kamarád mi radí, abych to zkusil s holkou, ale nevěřím, že to něčemu pomůže.

Děkuji, že jste můj traktát přetrpěli a dočetli to až sem. Smile

Destiny Smile

P.S. Kluka nemám, ale ani holku. Cool
_________________
Kolik je na světě lidí, tolik existuje názorů na stejnou věc.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 22, 2009 11:59 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Zajímavé, jak je tu najednou mrtvo, když se utnula hádačka Laughing
Čím to asi tak bude? Laughing
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červenec 16, 2009 9:59 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Ano, ozývají se tady rozumné hlasy, k nimž se připojuju: Nechte to být. A hlavně nedopusťme nové rozproudění hádky na téma český/anglický/laponský/svahilský pravopis. Litomyšláku, díky za odkázání těchto témat do dvou vláken k tomu určených.
...
Hippie, "pravidlo" o psaní nicků s velkým písmenem na začátku sis bohužel vymyslel, nic takového fakt není Laughing
A nezačínej s navážením do ostatních.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 4:36 pm
Autor Zpráva
kaching
uživatel


Založen: 12.7.2009
Příspěvky: 10

Předmět: Citovat

Martin napsal:
kaching: Tak já bych chtěl pogratulovat k CO Very Happy A prosimtě v čem dalším si ještě myslí tvůj otec, že bys měl být po něm? Musim říct, že první co mi napadlo bylo, že bys měl mít děti s maminkou Laughing Laughing Laughing

Díky ke gratulaci. Já ani nevím. Jsem tak trochu antiotec, jestli správně chápeš Smile a děti s maminkou opravdu nepotřebuju Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 2:24 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Ano, nesmyslné debaty, která vesele pokračuje dál Rolling Eyes
Takže prosím vás, NECHTE TO BÝT! Nemá to cenu...
Ovšem pokud máte stále nutkání hádat se, tak si založte téma hádačky, kde se budou vyřizovat vaše OT spory.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 11:41 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Malá pochvala ("ale vlastně je todocela pěkný příběh"), která následně označuje všechny ostatní za padlé na hlavu. Way to go. Laughing

Btw - o pochvalu nejde, to mne skutečně nechápeš, jde o rozpoutání další nesmyslné debaty, která je 1. OT, za 2. o češtině.... Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 11:34 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
To Nick: Nepatřila tvá poznámka s tématem "konečně si nemyslím, že jsou VŠICHNI padlí na hlavu" spíš do tématu "Co mi dneska udělalo radost"? Ale třeba mi něco uniklo a sebemenší souvislost s CO tu je Cool


Proč bych nemohl pochválit nějaký příspěvek ve vláknu, na kterém je umístěn? Vůbec tě nechápu.

Žádné pravidlo "no compliment policy" jsem nezaznamenal. Nedoporučoval bych ho zavádět.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 10:34 am
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Pozdě... Sad
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 10:30 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

kaching: Tak já bych chtěl pogratulovat k CO Very Happy A prosimtě v čem dalším si ještě myslí tvůj otec, že bys měl být po něm? Musim říct, že první co mi napadlo bylo, že bys měl mít děti s maminkou Laughing Laughing Laughing

Před těma učitelema bych to asi vynechal - starším lidem se to dost těžko chápe, a hlavně by z toho asi bylo tóčo na celou školu, protože co stará baba/dědek nechápe, na to má okamžitě názor, kterej každýmu sdělí Laughing

To all: No zatím jsme se nepohádali, tak bych to nechal, jak to je a doufal bych, že zas někdo napíše k tématu Wink

To Nick: Nepatřila tvá poznámka s tématem "konečně si nemyslím, že jsou VŠICHNI padlí na hlavu" spíš do tématu "Co mi dneska udělalo radost"? Ale třeba mi něco uniklo a sebemenší souvislost s CO tu je Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 10:28 am
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

NEŘEŠTE TO PROBOHA!
Hádačka začíná Rolling Eyes ...
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 10:25 am
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

No možná mám nějaký ten problém ale pokud se vás tohle dotkne tak pardon ale víte že když se zakládá přezdívka je to jako podpis na internetu a měla by začínat velkým písmenem? třeba kaching to je jako nějaký slovo ne jméno nebo ttomp to je jako by se podepisoval disgrafik dislektik (to mam asi špatně napsaný) a debil co koktá,tek se nenavážejte do mě že mluvím jak mluvím když vy se neumíte ani podepsat!
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?


Naposledy upravil Hippie dne st červenec 15, 2009 10:45 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 10:20 am
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Jinými slovy jste OT Mr. Green
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 10:04 am
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Ale né... Jistě jste si všichni všimli, že toto není vlákno čeština, (btw - vypadá to, že za chvíli bude muset být i vlákno "Angličtina" Laughing ) že? Vím, že to ještě nedošlo do těch "opravných mezí", ale už se tu začíná mluvit úplně o něčem jiném, než o comming outu Very Happy .
Nechci být stíhačka co to kontroluje, ale zároveň by bylo hezké, kdyby se respektovali směrnice Waky, o kterých všichni jak se zdá jistě víte Very Happy (u kachinga to chápu, je tu nový, takže mu to osvětlím o čem mluvím: není tomu dávno, co tu vznikla hádačka kvůli věčnému opravování. Abychom se tu vzájemně "nepohryzali", tak Waky vydala směrnice, jenž zakazují veškeré opravy a debaty o češtině mimo již řečené téma "Čeština". Dále se mohou vznášet připomínky v hlasování "Vadí vám opravovaní gramatiky na fóru GK?". Nic víc povoleno není.).
Asi vzniknou námitky, že stíhačka opravdu jsem, ale co se dá dělat... Mě to je jedno Laughing
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 12:43 am
Autor Zpráva
kaching
uživatel


Založen: 12.7.2009
Příspěvky: 10

Předmět: Citovat

ttomp napsal:
Hippie: Nebylo by špatné, kdyby ses choval trochu ohleduplněji k ostatním a kdyby si člověk po přečtení některých tvých příspěvků nemusel klást otázky jako Proč jsem to četl?, Co to dělá v tomhle vlákně? nebo Pochopím, co tím chtěl autor říct, když si to přečtu potřetí? Wink

Stačí přitom tak málo. Jednou, dvakrát si to po sobě přečíst, přidat pár mezer, čárek a teček…
Dokážeš to?
Yes, you can! Very Happy


kaching: Tady většinou nemá problém nikdo, komu je rozumět Smile


Btw: užitečná stránka ohledně anglické výslovnosti: www.howjsay.com

Internetová doba nám bohužel ničí češtinu. Kdyby dávalo ve škole při češtině více lidí klid, nebyl by problém
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 12:04 am
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Hippie: Nebylo by špatné, kdyby ses choval trochu ohleduplněji k ostatním a kdyby si člověk po přečtení některých tvých příspěvků nemusel klást otázky jako Proč jsem to četl?, Co to dělá v tomhle vlákně? nebo Pochopím, co tím chtěl autor říct, když si to přečtu potřetí? Wink

Stačí přitom tak málo. Jednou, dvakrát si to po sobě přečíst, přidat pár mezer, čárek a teček…
Dokážeš to?
Yes, you can! Very Happy


kaching: Tady většinou nemá problém nikdo, komu je rozumět Smile


Btw: užitečná stránka ohledně anglické výslovnosti: www.howjsay.com
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 14, 2009 11:12 pm
Autor Zpráva
kaching
uživatel


Založen: 12.7.2009
Příspěvky: 10

Předmět: Citovat

Meany napsal:
... a jak se čte kaching? Wink
mám naprosto stejný pocit jako NG a s radostí dodávám, že po trochu delší době vnímám tento nový příspěvek "Kačáka" jako to staré dobré světlo.

Ahoj, Kaching si můžeš číst jak chceš >kečing, nebo normálně >kaching.
Jinak jsem rád, že jste mě takto přijali Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 14, 2009 10:53 pm
Autor Zpráva
Meany
uživatel+


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 178
Bydliště: mám

Předmět: Citovat

... a jak se čte kaching? Wink
mám naprosto stejný pocit jako NG a s radostí dodávám, že po trochu delší době vnímám tento nový příspěvek "Kačáka" jako to staré dobré světlo.
_________________
Úplně se nepochopíme nikdy, ale můžeme daleko víc, než se chápat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 14, 2009 4:09 pm
Autor Zpráva
kaching
uživatel


Založen: 12.7.2009
Příspěvky: 10

Předmět: Citovat

Hippie napsal:
(jo a prosbička nevíte jaká je správně vý slovnost slova language?PM pls)
<lengvič
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 14, 2009 3:29 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Ano, Hippie, já vím .... Tvoje ruka chápe, co napsala tvoje noha (jak jsem pochopila z Tvého příspěvku ve vlákně spamy) Laughing Laughing ... ale někdy s tím může mít i ona trochu problém Laughing Laughing
(Ve skutečnosti o nic nejde, kdybychom řešili akorát takovýhle prkotiny, tak by byl svět krásné místo)
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 14, 2009 2:32 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

Nick:já su taky Teen a na svuj věk se vyjadřuji tak jak je to u lidí mýho věku normálka,njn ale holt tu sů také malé odchylky že(zrovna hraju hru v polštine asi víte kterou M2) a tak nědy píšu slovensky česky anglicky a pak tu sou nějaký pochycený výrazy a máš to tady new způsob vyjadřování:Multilanguage!(jo a prosbička nevíte jaká je správně vý slovnost slova language?PM pls)
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 14, 2009 2:12 pm
Autor Zpráva
House M.D.
guru++


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 946
Bydliště: Hořice

Předmět: Citovat

Nick Guest: Já jsem TEEN, já se snad nevyjadřuju normálně a srozumitelně? Shocked
_________________
Powered by REDSTONE
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 14, 2009 1:15 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Coming out a já Citovat

kaching napsal:
Ahoj, jsem tu nový


Není to kdovíjaká próza, ale vlastně je to docela pěkný příběh. Především mám radost, že i nějaký TEEN se může vyjadřovat normálně a srozumitelně.

Už jsem si začínal myslet, že jsou všichni padlí na hlavu. Ale ne, nejsou. Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 19 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist