Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas O gramatice na GK
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

pá červen 19, 2009 4:16 pm
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

co třeba nabití pistole a nabytí pistole? Psaní i/y může v češtině měnit smysl textu. Ale také jsem napsal, že i když tohle není jazykozpytné fórum, tak to prostě někomu nedá opravovat.Jen jsem chtěl zdůraznit, že někdy to opravování má smysl.
Ale dost toho, tahle niť má jiné téma. Takže ať je to k němu: 15 už mi bylo, jsem gay a jsem taky učitel, což - jak jistě víš - je někdy diagnóza Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 2:23 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Promiň, ale jaký vliv má třeba y/i na pochopení smyslu textu Laughing Laughing Laughing Laughing . A já to ještě k tomu řekl dostatečně jasně a má chyba to není, že to TXB nepochopil.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 2:20 pm
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Litomyšlák napsal:
Škoda, že jsem nenašel smajlíka, co by se plácal do hlavy. Solok řekl, že se v 50. letech každej zastyděl za to, že napsal jednu bezvýznamnou hrubku. Já jsem odpověděl tak, že právě z této představy, že by se dnes mělo chovat podobně jako v 50. letech, pramení jeho zapšklost a úzkoprsost. Rolling Eyes


a na tom je vidět, že znalost jazyka a jeho struktury člověku napomáhá k tomu, aby se vyjadřoval přesně. A k tomu patří i gramatika. I když samozřejmě toto fórum není jazykozpytné. Ale někomu to prostě nedá Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:31 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Škoda, že jsem nenašel smajlíka, co by se plácal do hlavy. Solok řekl, že se v 50. letech každej zastyděl za to, že napsal jednu bezvýznamnou hrubku. Já jsem odpověděl tak, že právě z této představy, že by se dnes mělo chovat podobně jako v 50. letech, pramení jeho zapšklost a úzkoprsost. Rolling Eyes
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:27 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Význam toho, co jsi napsal je, že je zapšklý a úzkoprský jako komunisti v padesátých letech. Když se takhle chováš k člověku, od kterého něco chceš, tak se nemůžeš divit, že ti nevyhoví. Na tom není víc co řešit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:23 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Litomyšlák napsal:
vadí mi, když mě někdo opravuje a k tomu mu nikdo nedal právo

Proč by mu na to někdo musel dával právo? Každý se může svobodně vyjadřovat k příspěvkům kohokoli jiného. Od toho tu fórum je. Chápu, že se ti nelíbí způsob, jakým se k tvým přípsěvkům vyjadřuje, ale neporušuje to pravidla. Pokud s tím máš problém, máš právo ho ignorovat.

Litomyšlák napsal:
stejně jak to vypadá nikdo nikomu nedal právo říct jednu jednoduchou žádost, nebo požadavek, nebo názor.

Máš právo říct svůj názor a řekl jsi ho už několikrát. Uvědom si už, že je velmi podstatný rozdíl mezi vyjádřením názoru (na což má každý právo) a domáhání se požadavku ohledně toho, o čem jiná osoba smí nebo nesmí psát (na což tu nikdo, krom administrátorů, právo nemá).

V pravidlech není uvedeno ani to, že se nesmí psát s chybma, ani to, že chyby nesmějí být opravovány. Solokovy příspěvky jsou přínosnější z hlediska formální úrovně fóra, tvoje z hlediska obsahové úrovně. Ať se ti to líbí, nebo ne, ani jedno z toho nelze nadřazovat druhému.

Rozdíl je pouze v tom, že se solok nesnížil k tomu, aby ti nadával do komunistů.

Martin: Ve slušné společnosti si lidé nenadávají do komunistů.

Asi nemá cenu tu něco dál vysvětlovat, takže bez komentáře.

Už jsem psal, solokovi jsem NENADÁVAL do komunistů. Přečti si to raději ještě jednou.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:22 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nevím, kde se to stalo.

Litomyšlák napsal:
Nevím, proč bych se měl chovat jako někdy v 50. letech, kdy tu byli komunisti (raději nebudu říkat názor na jejich systém). Z 50. let taky pramení tvá zapšklost a úzkoprsost.


Btw - 1. neřekl to; 2. co my víme, třeba to solok považuje za pochvalu... 3. No, on o to žádá již delší dobu a to slušněji, takže nechápu...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:14 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Litomyšlák napsal:
vadí mi, když mě někdo opravuje a k tomu mu nikdo nedal právo

Proč by mu na to někdo musel dával právo? Každý se může svobodně vyjadřovat k příspěvkům kohokoli jiného. Od toho tu fórum je. Chápu, že se ti nelíbí způsob, jakým se k tvým přípsěvkům vyjadřuje, ale neporušuje to pravidla. Pokud s tím máš problém, máš právo ho ignorovat.

Litomyšlák napsal:
stejně jak to vypadá nikdo nikomu nedal právo říct jednu jednoduchou žádost, nebo požadavek, nebo názor.

Máš právo říct svůj názor a řekl jsi ho už několikrát. Uvědom si už, že je velmi podstatný rozdíl mezi vyjádřením názoru (na což má každý právo) a domáhání se požadavku ohledně toho, o čem jiná osoba smí nebo nesmí psát (na což tu nikdo, krom administrátorů, právo nemá).

V pravidlech není uvedeno ani to, že se nesmí psát s chybma, ani to, že chyby nesmějí být opravovány. Solokovy příspěvky jsou přínosnější z hlediska formální úrovně fóra, tvoje z hlediska obsahové úrovně. Ať se ti to líbí, nebo ne, ani jedno z toho nelze nadřazovat druhému.

Rozdíl je pouze v tom, že se solok nesnížil k tomu, aby ti nadával do komunistů.

Martin: Ve slušné společnosti si lidé nenadávají do komunistů.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:01 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Když o něco člověk požádá, například aby nebyl permanentně obtěžován, bývá ve slušné společnosti běžné, aby se mu vyhovělo. Dokonce bych i řekl, že je-li někdo obtěžován, bývá pravidlem se ho zastat.. Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 12:59 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Dalo by se říct, že to je požadavek, žádost a zároveň názor, alespoň v tomto případě nevidím důvod, proč by to nemohlo být to samé. A mě by nevadilo, kdyby mě třeba někdo odpověděl "jseš idiot", ale vadí mi, když mě někdo opravuje a k tomu mu nikdo nedal právo, stejně jak to vypadá nikdo nikomu nedal právo říct jednu jednoduchou žádost, nebo požadavek, nebo názor. To je to tak strašně složité místo korekce chyb v mém textu odpovědět NORMÁLNĚ? Tzn. říct svůj názor na můj názor jako to děláš ty a taková diskuze se mi líbí a ne neustálé opravování chyb.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 9:59 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Jenže respektovat názor a klást si požadavek, jsou dvě různé věci. S respektováním názoru tu nikdo problém nemá, ale klást si požadavky, to je trochu složité. Určovat někomu, jakým způsobem smí nebo nesmí reagovat na příspěvky určitých lidí, na to imho nemá nikdo právo.

Kdyby si každý uživatel určoval, na co kdo smí či nesmí (případně jakým způsobem) reagovat, ztratila by diskuse smysl. Proto jsou tu pravidla, která přesně vymezují, jakým způsobem se mají uživatelé na fóru chovat a ta platí pro všechny stejně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 12:16 am
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

A kde jsi zase viděl, že chci aby si všichni mysleli to samé jako já proboha. Já chci, aby můj názor o opravování chyb někteří (víme kdo) respektovali a nedělali pravý opak.
A je možné, že to moc dramatizuji, ale alespoň z toho nedělám vědu, můj názor (požadavek) je jasný jako facka.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 12:07 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Proč to tak dramatizuješ? Vždyť názor říkáš a nikdo ti ho nemaže Smile Máš právo prezentovat svůj názor, ale stejně tak má kdokoli jiný právo vyjádřit, že s ním nesouhlasí. Je jen na tobě, jestli si svůj názor dokážeš obhájit. V tom spočívá princip diskuse.

Právo na vyjádření názoru neznamená, že všichni musejí s tvým názorem souhlasit a ještě se podle něj řídit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 11:59 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

A já říkám něco o vyhození z fóra? Já to myslel tak, že opraví cokoliv jako podle nějakého zákona. A zčásti nejde o to, jestli mě to zajímá, ale o to, že jsem se o to neprosil.
Přeskakoval jsem to do teď.
Jak to vypadá, už tu nemůžu říct svůj názor a ani si ho obhájit. Kam se poděla svoboda slova...
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 11:54 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Litomyšlák napsal:
Solok dělá, jako by to nebylo pravidlo, ale zákon.

Nezaregistroval jsem, že by tě solok, nebo kdokoli jiný, jakýmkoli způsobem za nějakou chybu penalizoval, nebo ti vyhrožoval vyloučením z fóra. Jen upozorní, jak je to správně. Pokud tě to nezajímá, je příliš těžké to v klidu přejít? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 11:39 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Že nejsem dokonalý si uvědomuju, ale štve mě samozvanost někoho, kdo si přijde a začne opravovat chyby jako na běžícím pásu. Nejenom to, mě to prostě vadí, ale místo aby to solok a ostatní akceptovali, tak najde chybu a jak posedlý jí sem napíše. Když si o to neprosím, tak proč mi to je dáváno dál?
Možná dělám scény, ale kvůli mé nedokonalosti v češtině to opravdu není. A to, že mi je v podstatě jedno, co si o mě kdo pomyslí když udělám hrubku, hned neznamená, že urážím a przním jazyk, kterým mluvím.
Pak je tu fakt, že tu nikde není pravidlo pište spisovně. Solok dělá, jako by to nebylo pravidlo, ale zákon. Málokdo píše opravdu strašně a když ten text pochopíte bez nadměrného louskání každého druhého slova, tak je to v pořádku a nemusí se hned opravovat chyba/y. Nechápu prostě to, že tady přeci jenom jde o popovídání, výměně názorů atd. a NE o opravování chyb, když člověk hold píše normálně (tím myslím obecnou češtinu). Jde o pointu, smysl, ale odkdy o chybách v gramatice.
Jednoduše poučování o chybách by se nemělo dostávat na fóra, ale do škol a třeba práce.
To hlasování je jen zjišťování, a pak aby se z výsledku zjišťování vyvodili nějaké důsledky, pokud možno teda.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 11:23 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Litomyšlák: Ty jsi žil v padesátých letech? Mimochodem, neštve tě spíš, než solokův přístup samotný fakt, že prostě někdo upozorňuje na to, že nejsi dokonalý? Protože nechápu, co tě na tom tak rozčiluje. Mně třeba vůbec nevadí, když mě někdo opraví. Uvědomuju si, že chybu udělám, a když mi někdo pomůže se toho příště vyvarovat, jsem jedině rád. Ano, tohle není škola, takže tu nikdo nikoho neznámkuje, ani jinak nekastuje. Takže vážně nevidím problém. Pokud v tom nějaký problém vidíš ty, nebylo by nejjednodušší prostě ty připomínky ignorovat? Jak je totiž vidět z hlasování, polovina lidí to tu považuje za přínosné...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 10:57 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Soloka vyloženě nechápu. A abych mu to lépe vysvětlil: TAK NEJSME V TÉ TVÉ MILOVANÉ ŠKOLE, KDE MŮŽEŠ PESKOVAT DĚTI, ALE NA FÓRU, KTERÉ PRO TYTO ÚČELY NENÍ. NIKDO SE TI NEPROSIL O OPRAVOVÁNÍ CHYB. AŽ BUDU CHTÍT SLYŠET CHYBY VE SVÉM TEXTU, TAK SI O TO ŘEKNU, SAMOZVANČE. MĚ TO NEZAJÍMÁ, BAVÍ TO JEN TEBE, DĚLEJ SI TO U JINÝCH A AŽ BUDEŠ OFICIÁLNÍM EDITOREM GK, TAK SI TEPRVE OPRAVUJ. UVĚDOM SI TO KONEČNĚ, ŽE TU NEJSI VE ŠKOLE!!!
Martin má v mnohém pravdu. Ty se prostě nedovedeš bavit o ničem jiném, než o hrubkách. Minimálně 300 příspěvků z nějakých tvých 480 je korekce předchozích článků, o které se autor většinou neprosil.
Já jsem sem nepřišel kuli tomu, aby mi tady nějaký učitel s úchylkou opravit cokoli, co mu nejde pod plnovous, ale abych se bavil s lidmi, ale NE o hrubkách. Ty si na tom podle mě prostě vyžíváš, že můžeš buzerovat nejenom děti, ale i ostatní.
Nevím, proč bych se měl chovat jako někdy v 50. letech, kdy tu byli komunisti (raději nebudu říkat názor na jejich systém). Z 50. let taky pramení tvá zapšklost a úzkoprsost.
Možná jsem až moc otevřený, ale solok mě vytáčí. Nehodlám to trpět. Když ti řeknu, NEOPRAVUJ mé texty, tak je prostě NEOPRAVUJ. Já se ti o to NEPROSÍM. Je to dostatečně jasně řečeno? (Pochybuji, tvá úchylka ti bezpochyby nedovolí, aby jsi mě neopravil, ale zkusil jsem to)
Já mám češtinu rád, ale učím se jí ve škole a NE na gay fóru. A pokud ji někdo neumí ani po škole, pořád ti to nedává právo ho opravovat, protože jsme pořád na gay fóru a NE ve škole.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 9:13 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

solok: Jak to víš, že se před 50ti lety lidi propadali hanbou do země, když udělali nějakou hrubku? Jestli jsi v té době už měl pravopis zmáknutý a viděl jsi je, jak při záměně i/y se propadají hanbou do země, tak to už jsi na prahu důchodu a to se mi zas nezdá...spíš zaúřadovala agentura JPP (jedna paní povídala), když jsi vyslyšel starou domovnici v přízemí, jak nadává na dnešní mládež, která ani nedá slušného pozdravení (jak si stěžoval i pan Fajst kdysi) a przní jazyk tak, že se Jirásek a Němcová v hrobě otáčejí. Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 9:08 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To je jako při hodině. Rolling Eyes Na něco jsem se ptal. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 9:07 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Aha, takže normálně mluvíme nespisovně, ale když to napíšeme, musíme spisovně. Dostávám se blíž?

Proč myslíš, že se ten jazyk nazývá "spisovný"?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 9:01 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Aha, takže normálně mluvíme nespisovně, ale když to napíšeme, musíme spisovně. Dostávám se blíž?

A k deformaci - no to může ten, kdo má ve třídě reálnou moc, kdo může známkovat, zvát si rodiče, atd. a proti jehož slovu není odvolání, nepřekročíš-li všechna pravidla, včetně pravopisných.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 8:54 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Martin napsal:
takže mohu mluvit, jako v běžné řeči.

V řeči se pravopisné chyby dělat nedají.

Martin napsal:
plat za deformaci charakteru dětí

No, nevím, kdo koho deformuje...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 8:49 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Né, dnes každý reaguje - nedávám to na úřad, ani z toho nebudu známkován (někým, kdo bere nadprůměrný plat za deformaci charakteru dětí), takže mohu mluvit, jako v běžné řeči.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 8:47 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Litomyšlák napsal:
aby jsem sem chodil.

Abych.

Já jsem se naivně domníval, že snahou každého člověka je se prezentovat jako vychovaný a vzdělaný. Zatím ale naopak spousta lidí dává okázale najevo, jak veškerými pravidly (nejen pravopisnými) pohrdá. Před padesáti lety se lidé za pravopisné chyby propadali hanbou do země, dnes každý reaguje "je to jedno, nejsme ve škole". Pray


Naposledy upravil solok dne čt červen 18, 2009 8:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 5:54 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Myslím, že proti jiným Martin slovíčkaří minimálně.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 5:46 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Slovíčkaření ani eufemizmy podstatu nezmění Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 5:26 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Přesně tak.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 5:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Neni to náhodou forum pro gaye a ne pro buzeranty? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 5:18 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Litomyšlák: Chápu, že ti ta buzerace vadí, ale jsi na fóru plném buzerantů, tak bys s tím měl počítat Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist