Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Vztahy se svým bývalým partnerem
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

pá červen 19, 2009 3:48 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Kamarádský, vídáme. S bývalejma partnerkama to neni vždycky tak růžový, ale celkem taky...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 5:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kamarádství s expartnerem? Citovat

Přemýšlel jsem proč se mě nepodařilo rozejít se s bývalími partnery v dobrém. Proč bychom s enemohli stýkat dál, kamarádsky. U toho prvního nechci já (a on teď již také ne) a u druhého nechce on. Stýkat se i teď. Máte se svými bývalými partnery kamarádské vztahy, nebo se vůbec nevídáte. Nebo se pozdravít když se potkáte a to je vše... ???
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 26, 2007 6:20 am
Autor Zpráva
jerry
tester


Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Barrie

Předmět: nevim jak dlouho jste byli spolu. Citovat

Ahoj dovolim si napsat svuj nazor na ten tvuj pribeh.Bohuzel neni mi znamo jak dlouho jste byli spolu to je taky dulezite co se tyce byt ci nebyt v kontaktu s byvalym partnerem myslim si,ale to je jen muj nazor podle mych zkusenosti ze je to zcela zbytecne se s nim dal bavit nebo dokonce se stykat hlavne mi pripada ze on vi ze te zranuje tim ze ti vyklada svoje intimnosti s jinymi,nechapu proc by ti to mel vykladat dyz uz nejste spolu ale urcite to dela zamerne aby si overil jestli jeste treba by bylo mozne se vratit kdyby bylo nejhur ale to je ciste muj pocit,pokud ti opravdu ublizil nemyslim fyzicky ale vnitrne a to podle toho co pises asi ano a dost tak se mu na jeho SMS-ky vyprdni nekomunikuj s nim at komunikuje s tim novym asi delal tobe totez ze komunikoval s jinyma o vasem intimnim vztahu je to hrozny ale ty to nepotrebujes takovy svinstvo jen te zneuziva protoze vi ze jsi slabsi v citove oblasti nez on a ze se s tim budes trapit.Ja jsem mel partnera 6 let byl ze Slovenska a prijel zamnou sem,vzali jsme se asi po dvou tydnech jeho pobytu protoze jsem se blaznive do neho zamiloval.A taky to byl jediny mozny zpusob aby mohl zustat trvale v Canade.Kdyz prisel prvni telefonni ucet asi 2 tydny po svatbe zjistil jsem,ze volal skoro kazdy druhy den do New Yourku.Ptal jsem se ho proc tam volal a on mi rekl ze si tam pres internet nasel kamarada ktery by chtel aby za nim prijel.Byl jsem z toho v soku.Ale protoze jsem byl styrasne zamilovany rekl jsem mu pokud to skonci vse bude o.k.Slibil za ano.Po asi mesici jsem zjistil ze kdyz se chodi projit zatim co ja jsem v praci tak se zase zchazi s nekym mistnim,Bylo to hrozne nevedel jsem co mam delat na jednu stranu jsem ho nechtel ztratit ale na druhou stranu mi rozum rikal nech ho at si jde at mu povoleni k pobytu vyridi a zaplati nekdo jinej jemu se totiz pracovat nechtelo prvni 3 roky byl doma tvrdil ze si nemuze najit praci to jen na okraj.Tak jsem mu rekl jestli teda chce at se odstehuje k tomu co s nim chodi kdyz jsem v praci.Brecel jako 100 leta zelva ze ne ze mne miluje atd atd.Zase jsem mu uveril a byl jsem blahovy po nejakem case jsem zjistil ze se to vsechno opakuje stale dokola nemel jsem tenkrat silu to ukoncit a to byla velka chyba porad jsem veril ze ho to prejde nepreslo doslo to az tak daleko ze jsem pro nej musel ve 3 rano do Toronta kde si byl uzit s nekym jinym a to bylo to posledni co mohl udelat rekl jsem mu ze se muze sebrat a jit kam chce a at mi da pokoj byl jsem z toho za tech 6 let stressu uplne vycerpany a zniceny.Odesel.Za asi dva dny mi volal jestli muze prijit rekl jsem ze ano a co chce ze semnou musi mluvit.Setkali jsme se prisel a zacal si ztezovat jake to je s tim druhym atd,rekl jsem mu ze mne to nezajima at si s tim poradi jak umi.Nebylo to pro mne lehke porad jsem ho miloval ikdyz jsem se snzil mu to nedat najevo on to ale vycitil a proto toho zneuzival.To se opakovalo asi jeste 3krat za ten rok a dalsi rok opet asi 4 krat pri nasem poslednim setkani jsem mu ale rekl ze si nepreju aby mne jeste nekdy navstivil a nebo mi telefonoval ze ho uz nemiluju a ze uz mam nekoho jineho.Brecel a sliboval hory doly ale ja jsem mu rekl ze mu uz neverim a ze po tom co jsem pro neho a jeho celou rodinu udelal a jak se ke mne vsichni zachovali nechci do smrti smrtouci nic o nich slyset.Doufam ze uz o nem nic neuslysim a kdyz jo tak to budu ignorovat nenavidim typy lidi co vyuzivaji druhych k tomu aby se meli lip ja jsem si vse musekl vybudovat bez cizi pomoci a jsem na sebe hrdy ze jsem to dokazal.Tak to jsem chtel jen na okraj rict aby ses na tvyho byvalyho vykaslal jinak se v tom budes lopotit hrozne dlouho a zbytecne ztracet cas zatimco muzes najit clovewka ktery te bude doopravdy milovat a vazit si te takovy jaky ses.Sorry ze jsem se opovazil ti tady napsat muj nazor ale vim cim prochazis a je mi to moic lito vim jak strasne to boli.Tak to je asi vse bylo by to na velky roman ale nemam v umyslu nikoho s tim zatezovat.Preju ti hodne hodne stest do dalsiho zivota a at se ti podari najit toho spravnyho partnera kterej te bude milovat tolik jako ty jeho a usmivej se i kdyz je to nekdy hrozne moc tezky Jerry
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2007 7:35 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Hmm, chtít po někom, aby se během několika málo týdnů přeměnil z partnera/milence na osobu nazývanou kamarádem, se kterým si můžu svěřovat i intimní záležitosti... to je imho čiré bláznovství. Zjevně tě potřebuje, ale zároveň chce volnost, kterou ve vztahu neměl... ale ty jeho možná potřebuješ ještě víc a proto chci ochoten akceptovat přestřelky, které ti ubližují a určitě se jimi pak o samotě zabýváš.
V tomhle nějak fundovaně radit moc nejde, každý má limity nastavený jinak. Osobně jsem podobné příhody parkrát zažil, z obou stran - a nevěstí to nic dobrého. Buď se k sobě vrátíte, třeba za jiných pravidel, pak nějaké trápení určitě smysl má, jinak si myslím, že je lepší na chvíli zavřít komunikaci a vrátit se k ní, až oba budete vyrovnanější. Třeba za rok, třeba za pět... jestli budete pořád chtít komunikovat, tak to přijde.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2007 12:12 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Koltko, tvůj bývalý jedná čistě sobecky. Když ani po rozmluvě, že tobě to nedělá dobře a že to nepotřebuješ slyšet, odvětí, že se někomu potřebuje svěřit a že tě bere jen jako kámoše... To je hodně ignorantský a do sebe zahleděný způsob.
A náznaky, že to s těma jinýma bylo lepší - to nemáš zapotřebí. A je jedno, jestli to dělá z blbosti nebo provokace. Jestli jsi natolik hodný člověk, že ho prostě odstřihnout a nechat ho v tom sám nechceš, tak bys měl být víc nekompromisní a vyjasnit mu určité věci. A to ostřeji než minule.
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2007 1:16 am
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Vztahy se svým bývalým partnerem Citovat

S mým bejvalým jsme se rozešli v květnu. Náš vztah se od jara začal hroutit a docela mi hodně vnitřně ublížil - neříkám, že já jsem byl úplně svatej, ale on mně asi víc... Rozhodl jsem se proto udělat radikální řez a přestal jsem s ním po vyjasnění všeho a rozchodu komunikovat. Jednak proto, abychom si od sebe odvykli a jednak mě ten rozpad a jeho podraz hrozně vnitřně trápil... Nekomunikace s ním mi vydržla asi měsíc, přestože on se snažil přátelství hned navázat. Nicméně vždy mi jen napsal, že si za to stejně můžu sám, a že mi nabízí kamarádství... Prošel jsem si těžkým obdobím a vlastně v něm mi pomohlo dost toto DF... Vše jsem si vyjasnil a prošel si vnitřním sebepřijetím... Ale to je jiná kapitola.
Teď proč píšu. Dnes se má situace tak, že s bývalým komunikujeme už vcelku normálně. Tak nějak jsem totiž vycejtil a on mi to sám několikrát naznačil, že mě ke komunikaci potřebuje. Nikdo o něm neví, že je gay, a tak chce mít na blízku člověka, kterému se svěří se svými radostmi a trápením, navíc jsem mu několikrát z psychických problémů pomohl...
Stanovil jsem si však jednu podmínku (lepší slovo mě teď nenapadá), že se nebudeme bavit přímo o našich intimnostech, které nyní prožíváme s někým jiným... A to proto, abychom někdy neřekli, co by druhého bolelo. Já jsem to do dnešních dnů vždy dodržel, i když jsem měl už tisíckrát co sdělovat - romantické noci, nádherné vyřádění... Jenže můj expartner mi hned několik dní po rozchodu napsal kolik stihl za týden vystřídat kluků, co s nima prožívá, zažívá a někdy v jinotajích napíše, že je to s nima lepší než se mnou... A přestože jsem se s rozchodem smířil a vím, že byl nutný, dál by to nikam už nevedlo, tak člověka pořád tato slova vnitně bolí... Je smutnej z toho když mu ex napíše - jsem s mým novým tam a tam, kde jsme poprvé líbali, kde jsme prožili romantickou noc apod... Je mi to moc líto, snažím se to nedávat najevo, ale ve mně ta bolístka je... Pomalu se každé příchozí sms od něj už obávám, čím mě zase "dostane"... Rozebíral jsem to s ním, že tyto věci nepotřebuju vědět, ale odvětí na to, že se někomu potřebuje svěřit a že mě bere už čistě jen jako kámoše a klidně mu můžu vše obrazně taky vyprávět a nebude mu to vadit...
Dokonce si myslí, že když jsem mu od května ještě nic nevylíčil, že jsem s nikým nic neprožil... Ale já ho těma informacema naopak nechtěl zraňovat... Navíc bych mu nikdy nedokázal říct, jo ten můj novej je daleko lepší než ty... Takhle jsem navíc ani nikdy neuvažoval, s každým to bylo krásný, každý kluk mě něčím obohatil... Nevím, co mi chce takovýma sms dokázat.. že se má líp? že jsou lepší než já? Jinak ostatní komunikace funguje dobře a myslím, že mu pomáhá...
Je to takový celý zamotaný a rozřešení asi nebude jednoznačné... Určitě se s ním nechci přestat kámošit, možná to úplně přebolí až si taky někoho najdu... Jenže pro mě není životní partner, ten který mi jako první padne kolem krku... proto nic nechci uspěchávat....
Komunikujete se svými bejvalými taky? Jste přátelé? Prožili jste něco podobného?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist