Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Poznáš na ulici gaye?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Poznáš na ulici, že je kluk gay?
Ano
5%
 5%  [ 1 ]
Někdy
63%
 63%  [ 12 ]
Ne
31%
 31%  [ 6 ]
Nevím, nikdy jsem o tom nepřemýšlël
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 19
      Na začátek stránky  

po srpen 08, 2011 2:32 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Myslím že pokud to ten kluk nebo muž nedává nějak najevo tak to na něm nepoznáte.

Kdybychom netrvali na "poznám každého gaye", pak bych řekl "ano", u některých to i na potkání poznám, byť nejsou čímkoli nápadní. Nemůžu vůbec říci proč. Je to instinkt.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 08, 2011 2:06 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Myslím že pokud to ten kluk nebo muž nedává nějak najevo tak to na něm nepoznáte.
 
      Na začátek stránky  

ne srpen 07, 2011 7:18 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Bratrův kámoš, co makal mezi "gayema" to na mě prej hned poznal a že to pozná. (Přitom dlouholetý spolužáci by to do mě prej nikdy neřekli.) Ale nebyl mi schopnej popsat, jak se to pozná, což by se mi hodilo víc než jemu Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 21, 2010 2:01 am
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

sergej: No, vysokou úroveň diplomek určitě.

Mně ani tak nešlo o tuhle konkrétní práci, ale o ten přístup. Hodnotit archeologii, dějiny umění nebo třeba baltistika jenom podle jedné práce jedné studentky jednoho oboru, kterej s nima souvisí jen tím, že se učí ve stejným domě, je imho absurdní, nespravedlivý a kravina. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 21, 2010 12:35 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
ttomp: No pokud by ta fakulta měla nějakou úroveň, takováto práce by měla v oponentském posudku napsáno "nedoporučuji k obhajobě".

Jo, přesně tak! A když někdo nemá na to, aby napsal slušnou diplomku, měl by bejt aspoň trochu sebekritickej (jako já) a někomu zaplatit, aby to napsal za něj. Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 21, 2010 12:20 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

ttomp: No pokud by ta fakulta měla nějakou úroveň, takováto práce by měla v oponentském posudku napsáno "nedoporučuji k obhajobě".
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 20, 2010 10:56 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

sergej: Hodnotit kvalitu celé fakulty podle jedné práce, která je mimochodem v oponentským posudku hodnocena jako „uspokojivá“ (objevují se v něm podobný připomínky jako tady), je … ehm … odvážné. Smile
Jestli je pak výše zmíněný JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. typický absolvent UK, je načase opustit zemi. Wink
Tím srovnáním se nijak nechci dotknout autorky.


A vůbec si myslím, že je mnohem podstatnější, co se člověk za těch pět/šest let ve škole naučí, než jedna závěrečná práce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 20, 2010 7:35 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

2 Solok: aspoň vidíš, že své názory neměním. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 20, 2010 7:32 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Ta škola je super, až mě posedne touha po hromadění titulů, (přece nebudu machrovat s jedináčkem) dokážu ze svého teploušství vymlátit nejmíň magistra, a když přihodím pár hlubokých myšlenek odtud, jistě to dotáhnu na Doc., Dr., CSc.

To už jsi tvrdil 31. října 2008:

Honza napsal:
Krásná diplomka, myslím, že na ni stačilo Ctrl+C a Ctrl+V. Že já blbec nešel na tuhle školu, jen na svým teploušství jsem už mohl vytřískat takovejch titulů, že by mi záviděl i Mgr XDr. Henryk Lahola. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 20, 2010 6:50 pm
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
A to jsem si myslel že Filozofická fakulta Masarykovy univerzity má aspoň jakous takous úroveň. Koukám že to bude podobná srágora jako Fakulta humanitních studií UK v Praze. Rolling Eyes


Je to na super úrovni - s tím může rovnou pro doktorát do Plzně pistole
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 20, 2010 6:16 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

A to jsem si myslel že Filozofická fakulta Masarykovy univerzity má aspoň jakous takous úroveň. Koukám že to bude podobná srágora jako Fakulta humanitních studií UK v Praze. Rolling Eyes
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 20, 2010 4:31 pm
Autor Zpráva
yhn
uživatel


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha

Předmět: Trochu rejpání se v cizí práci Citovat

Nick Guest napsal:

Jsou tam ty duhy a jejich vývoj a varianty, jak jsme se o tom jednou bavili Smile
Aha Smile

Tak jsem si to teda přečet a píšu jsem, co jsem si poznamenal. Vyšla z toho teda spíš zdrcující kritika maličkostí. Já vim, jsem hnidopich, no. Laughing Ale zase je to diplomka, ta by snad měla mít nějakou úroveň. Třeba si z toho někdo něco odnese.

citace:
…rozhodně ne jako projev diskriminace…
By mě zajímalo, jak by chtěla diskriminovat (ne ve smyslu rozlišovat, což jistě dělá) diplomkou. Very Happy


Kapitola 3 je takovej výtah ze Sémiotiky a Kursu obecné lingvistiky, i když to se asi v diplomkách dělá.


Nechápu, co myslí větou
citace:
Teorie také nevysvětluje posuny v lidské sexuální preferenci v různých časových etapách.
v části 4.2.1 o vlivu ohromonů v prenatálním vývoji.


citace:
…byla vytvořena míli dlouhá a třicet stop…
Možná by nebolelo převést to na metrický jednotky.


citace:
…Harvey Milk plaza.
Harvey Milk Plaza.


V kapitole 5.1.1.1 jsou „duhové vlajky jednotlivých zemí“, několika… Proč vybrala právě tyhle? Protože je našla, protože jsou nejpoužívanější, protože jsou nejzajímavější, protože…?


citace:
Medvěd je vlídný termín pro starší, korpulentnější gaye s vousy a intenzivnějším ochlupením těla.
To asi nekritizuju, ale ta formulace mi připadá vtipná. Very Happy


citace:
Vlajka BDMS…
BDMS?!


citace:
Nachovým trojúhelníkem prý byli označováni transsexuální vězňové. Ohledně jeho existence se ale stále ještě vedou diskuse, tak jako o dalších skutečnostech týkajících se nacistického Německa (okolnosti pronásledování homosexuálně orientovaných lidí, počty takto vězněných či zabitých apod.). Dosud nebyl nalezen dostatečně spolehlivý důkaz.
Tak mohla by uvést aspoň informaci, odkud čerpá to „prý“.


citace:
Jedním z hlavních bodů kampaně patří chránit dospívající v období řešení a přijetí své sexuální orientace před možným tlakem jejich okolí.
Hezká věta Smile


citace:
V řecké mythologii…
Kde tam najednou vzala to h, když celou dobu před tím píše současnym pravopisem? Navíc to slovo už tam předtím má bez [i]h[/].


citace:
Snad nejzajímavějším vysvětlením je užití lambdy mezi sparťanskými či thébskými válečníky.
Já bych řek, že spíš spartskými, není Sparta jako Sparta. Very Happy


citace:
S ohledem na poměrně velké množství různých interpretací lambdy je dosti obtížné určit, jaký byl původní důvod pro její zvolení znakem gay a lesbického práva.
Spíš práv, když už, ne?


citace:
3000 - 2000 př.n.l.
Tři typografický chyby na jednom místě, to je hezký. Smile V mezerách po tečce vůbec neni moc důsledná.


citace:
Při potyčce někdo převrhl razítkovou (purpurová) barvu, čehož protestující využili a otiskli své ruce všude po budově (http://gay.komunita.cz).
Odkaz sem, velmi konkrétní. Very Happy


citace:
…ve sbírce ranných Hitchensových prací.



Uvádět jako zdroj článek na Wikipedii, a ani ne jeho konkrétní verzi, to je jako neuvádět žádnej zdroj.


citace:
If these walls could speak II
Ne, v angličtině není velký jenom první písmeno názvu.


citace:
Jedná se o šest aluminiových prstenů…
Hliníkový asi nezní dost odborně.


Řek bych, že kapesníčky trochu odbyla, ale možná nemaj větší význam, no.


citace:
Hyakinthos bývá nejčastěji vyobrazen zvedajíce ruku ke své zraněné hlavě.
Když přechodníky používat neumíme, tak je co? Nepoužíváme! No, ani na druhej pokus netrefila správnej tvar. Napotřetí už jo!


Až na straně 38 jsem narazil na něco, co nenajdu po minutě hledání na Googlu a je to zajímavý.


citace:
Všeobecně můžeme říci, že ženy užívají pohled mnohem častěji a zrakový kontakt udržují déle než muži, zvláště pokud naslouchají druhému. (…)

Feministky … upozorňují na to, že rozdíly v přímosti pohledů u obou pohlaví jsou dány pocitem méněcennosti, jímž ženy trpí … [N]ázor je podporován i skutečností, že feministky používají přímější zrakový kontakt než ostatní ženy.
Já nevim, možná to špatně chápu, ale neodporuje si to trochu?


citace:
Důležité je podtrhnout slovo užívají, neboť gesta a pohyby jsou v tomto případě opravdu cíleně produkovány „k“ a „s vědomím“ odhalení vlastní sexuální orientace.
http://www.unnecessaryquotes.com/ Smile Nehledě na to, že „k“ a „s vědomím“ se nevážou se stejnym pádem.


Seznam gest je hrozně zajímavej! Jen škoda, že tam nejsou nějaký odkazy, kde bych si moh přečíst víc. Sad


Zajímalo by mě, co myslí slovem „lexikonově“. Lexikálně?


citace:
U dívek probíhá coming out snadněji než u chlapců…

To je podle mě hodně zásadní tvrzení! Zdroj tam sice má, ale nijak to dál nerozebírá.


citace:
…bylo quean pohrdavé označení…
Very Happy


citace:
Queer – Označení pro jedince, kteří se nerozhodli nebo se nechtějí zařadit pod termín homosexuálové.
Vážně? Já bych se teda označil i jako queer i jako homosexuál, ale možná tomu nerozumim.


Celá sekce grafologie je mi krajně podezřelá. Možná se na FF MUNI učí, ale grafologie se často považuje za pseudovědu a to, co je konkrétně tady, mi jako bláboly rozhodně připadá.


citace:
…mnohem více jasnější…
Tak si řikám, jestli tam jedno, nebo dokonce dvě slova nejsou navíc. Very Happy


Práce se sice jmenuje gaydar, ale poprvé se o gaydaru dočteme něco až na straně 63, vlastně až v závěru (nepočítám-li slovníček o pár stránek dřív).


citace:
…kdy by byly dotazovaní při identifikaci homosexuálně orientovaného…
Ani tohle si nepohlídala. Rolling Eyes


citace:
S nošením homosexuálních symbolů a znaků na věřejnosti se běžně setkaly ženy (80 %), muži spíše ne (60 %).
Jestli je 60 % spíš ne…


citace:
Muži upřednostňují osobní kontakt s homosexuálně orientovanými lidmi (60 %) a časopisy věnované homosexuální tématice (60 %), méně pak internet (40 %).
To mě překvapuje, mám pocit, že internet je plnej buzen. Smile Ale je fakt, že má dost malej vzorek.


citace:
Jedním ze stěžejních závěrů této práce je hypotéza, že homosexuální jedinci nejsou predisponováni ke snazší identifikaci lidí stejné orientace. Díky potřebě asociovat se s druhými homosexuálně orientovanými však častěji užívají gaydar, pohybem v homosexuální společnosti navíc získávají více informací o této komunitě.
To se mi zdá jako dost rozumnej závěr.


Nejen s typografií si hlavu moc nedělá:

    tvrdý mezery nejsou ani za neslabičnejma předložkama,
    rozsah jednou se spojovníkem, podruhý se pomlčkou s mezerama, potřetí se spojovníkem s mezerama, ale s pomlčkou bez mezer ne Smile,
    místo pomlček vytrvale spojovníky,
    nejedna chybějící tečka za závorkou na konci věty,
    napočítal jsem 9 chybějících čárek ve větách, naopak 3 přebejvající,
    nerozlišuje 10 % a 10%,
    „viz.“ s tečkou, konzistentně.

Hm, tak takhle jsem si ten list úplně nepředstavoval, ale už se mi to nechce předělávat.

Autorka evidentně miluje slovo „jenž“, bohužel ho neumí skloňovat, špatnej tvar jsem napočítal 14×.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 20, 2010 1:21 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Přepadni se, soloku :) Citovat

solok napsal:
Nejlegračnější na tom je, že se všichni vyjadřují, jaký je Lahola hlupák a jeho výplody nemá smysl číst, ale přitom mají jeho texty dopodrobna prostudované (že vědí, že používá "členky" a "přepadnout se", což já třeba nevím). :wink:


Jestli to bylo na mě, tak já teda Laholovy texty fakt podrobně nestuduju, jsou natolik blbé a mizerně napsané, že to ani nejde. O "přepadnutí se" apod. vím odtud.

yhn: Jsou tam ty duhy a jejich vývoj a varianty, jak jsme se o tom jednou bavili :)
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 20, 2010 11:38 am
Autor Zpráva
yhn
uživatel


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Gaydar - diplomka Citovat

Nick Guest napsal:
Diplomka na téma gaydar je tady a tady.

Je to trochu magazín - koktejl, ale může být zajímavá pro lidi jako Waky, yhn nebo Vodafone.

Smile


Proč pro mě? Smile

(Diplomka ve Wordu… Rolling Eyes)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 20, 2010 10:31 am
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Každej nemůže být génij jako Lahola. Tomu nesaháme ani po členky a měli bychom se hanbou přepadnout. Smile

Nejlegračnější na tom je, že se všichni vyjadřují, jaký je Lahola hlupák a jeho výplody nemá smysl číst, ale přitom mají jeho texty dopodrobna prostudované (že vědí, že používá "členky" a "přepadnout se", což já třeba nevím). Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 19, 2010 3:15 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Honza: No jo, dyť sem říkal: magazín - koktejl. :)

Ad jedináček: Každej nemůže být génij jako Lahola. Tomu nesaháme ani po členky a měli bychom se hanbou přepadnout. :)
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 19, 2010 1:49 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Myslel jsem si, že diplomka na téma gaydar bude o interpretaci validních znaků komunity, tohle je spíš taxativní výčet s časovým a geografickým rozložením vyrobený OLE rozhraním operačního systému (copy/paste). Rolling Eyes

Ta škola je super, až mě posedne touha po hromadění titulů, (přece nebudu machrovat s jedináčkem) dokážu ze svého teploušství vymlátit nejmíň magistra, a když přihodím pár hlubokých myšlenek odtud, jistě to dotáhnu na Doc., Dr., CSc.


Naposledy upravil Honza dne pá únor 19, 2010 4:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 18, 2010 11:12 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Nu, řekněmež, že na naší fakultě by nám takovouto diplomku hodili na hlavu, hlavně z hlediska citací a relevantnosti zdrojů. A pravda, omáčka mimo téma diplomky zabírá cca 4/5 délky, proto je to tak pěkně nafouklé. Ale též mě těší, že se nesnaží podbízet s tou tzv. korektností. Cool
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 18, 2010 11:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Gaydar - diplomka Citovat

Nick Guest napsal:
Diplomka na téma gaydar je tady a tady.

Je to trochu magazín - koktejl, ale může být zajímavá pro lidi jako Waky, yhn nebo Vodafone.

Smile


No, tak byla zajímavá určitě pro mě Laughing

Ikdyž téma považuju samo o sobě za nestudovatelný (=o ničem), práce se mi v celku líbila.

Ve výsledku autorka buď popírá, nebo přinejmenším nepodporuje teorie o fyziologické (hormony, genetika...atp.) odlišnosti, případně původu, ht a hm, a dokládá odkazy na literaturu. Což mě těší, u lidí, píšících diplomky na toto téma, bývá vyznění většinou opačné (=populárně vědecké). Smile

Přijde mi hezké, že neuznává nějaký "gayspeak", ikdyž v termínu "slang" má trošku nepořádek. Smile (to by mohli mít klidně slang i myslivci, když používají termíny, kterým málokdo jiný rozumí)

Malinko mi vadí velká část obsahu z wiki... no ale co naděláš Laughing

Jo, a když už zmiňuje (véééélmi vágně) grafologii, neškodilo by si o ní neco zjistit.

Ale jinak fajn, hlavně že nepodporuje vrozenost a genetickou chorobnost Mr. Green Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 17, 2010 11:01 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Gaydar - diplomka Citovat

Diplomka na téma gaydar je tady a tady.

Je to trochu magazín - koktejl, ale může být zajímavá pro lidi jako Waky, yhn nebo Vodafone.

Smile
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 10:11 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Mezinárodní gaydar Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Jen aby Američani nepostavili nakonec v Brdech omylem ten gaydar Laughing

Laughing Laughing Laughing
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 3:09 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To se bohužel musí, když jeden nikdy neví, kdy přijde Anxious Anxious Anxious
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 18, 2009 12:25 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Radši ani nedomýšlet detaily takové války Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 13, 2009 1:21 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Hlavně aby nebylá válka.... Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 11, 2009 7:37 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Jen aby Američani nepostavili nakonec v Brdech omylem ten gaydar Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 2:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já si taky myslím, že gaydar není, ale vím, že je dejdar. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 12:25 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Jojo Citovat

Martin napsal:
Nejspíš nic, protože není Smile


Taký si to myslím, že žádný gay dar není. A když tak je to něco intuitivního, co někdy funguje a někdy ne? Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 05, 2009 11:47 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nejspíš nic, protože není Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 05, 2009 9:25 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ... Citovat

Martin napsal:
No, to je průzkum jako noha.... jinými slovy "Testovali jsme něco, co je evidentní, testováno bylo tisíckrát, a zjistili jsme, že jsme nic nezjistili. Dostaneme doktorát?" Laughing


A co bys na dokazani, ze gaydar existuje testoval ty? Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 02, 2009 1:20 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Na druhou snahu, aspoň je tu nějaká snaha skutečně něco otestovat. Na rozdíl třeba od jedné nejmenované bakalářce na peďáku v Brně:

http://svatas.blog.root.cz/2009/05/14/vykradanim-k-titulu/

A ještě jeden komix z diskuze pod článkem:
http://www.student.cvut.cz/view.php?cisloclanku=2005040501

Sorry za OT.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 9
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist