Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku CO ve 28mi letech?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

pá květen 12, 2006 2:18 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Adam napsal:
To mi asi zase jednou něco uniklo Idea

Nejseš sám...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st květen 10, 2006 10:57 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Adame... Citovat

Adam napsal:
To Petr_K: bylo to myšleno vážně tak napůl - málokdy píšu fakt vážněSmile
To llukynek: u mně je to trochu problém. Nemám co nabídnot a sebevědomí taky nic moc. K tomu kde k sobě mám někoho hledat? V klubech? Zapomeň! Tam nechodí lidi jako já. No a potom už zbývá jen ta náhoda. Vlastně jsem si založil taky sem tam nějaký ten "profil". Kupodivu se i ozvali lidé z pléna a našel se i jeden člověk, který mi sedne a vypadá to aspoň (minimálně) na to kamarádství. Ale to mi nestačí. Tady není prostor vypisovat, koho nebo co bych chtěl. Pak je tu teda taky ta možnost, de facto jistota, že ten, koho bych chtěl, nebude zase chtít mně. ale to odfiltruju.
To bodyia: s tou kreativitou máš pravdu. Vždycky když se vyhrabávám z periodických návalů deprese, zřejmě spojených s nějakou formou buzní menstruace nebo potíží souvisejících s prvním (a zcela jistě ne posledním) přechodem, objevuje se taková až tvůrčí nálada a elán. Dost paradoxní až mírně úchylné. Takže až se někdy za čtyři měsíce proberu z depky, tak zase na nějaké hledání nebudu mít chuť a budu jen doufat, že se nenajde žádný člověk, který by se mi třeba eventuálně chtěl zapojit do života Wink


Adamku, jakobys mluvil o me..Souhlasim a souznim
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st květen 10, 2006 12:15 am
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Díky Estebane,
víš, možná je ta naše situce trochu podobná, já jsem přestal mít v sobě ten blok asi proto, že zafungovalo něco jako pud sebezáchovy, mozek si nejspíš řekl, OK, tak já mu to teda už řeknu, ať nás oba fakt nezabije....
Nejspíš ON to věděl taky už mnohem dřív, ale řekl mi to až teď Smile
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 11:58 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Pre: Maryy

Vedz, ze na tom tak v tej dvadsatosmicke nie si sam. U mna je to o to horsie, ze som to o sebe vedel uz od puberty, ale stale som sa to snazil odklonit na druhu kolaj, ved to sa moze riesit nabuduce. To "nabuduce" sa ale akosi pretiahlo doteraz a ja som stale tam, kde som bol presd 15 (Boze!!!) rokmi. Tak sa drz, a vydrz! Snad si niekoho najdeme Wink !
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 10:55 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

To mi asi zase jednou něco uniklo Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 10:29 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Hele, Adámku, v létě dáme všichni sraz, všechno probereme a kdo ví, třeba si s někým padnete do oka Wink

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 10:24 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

To Petr_K: bylo to myšleno vážně tak napůl - málokdy píšu fakt vážněSmile
To llukynek: u mně je to trochu problém. Nemám co nabídnot a sebevědomí taky nic moc. K tomu kde k sobě mám někoho hledat? V klubech? Zapomeň! Tam nechodí lidi jako já. No a potom už zbývá jen ta náhoda. Vlastně jsem si založil taky sem tam nějaký ten "profil". Kupodivu se i ozvali lidé z pléna a našel se i jeden člověk, který mi sedne a vypadá to aspoň (minimálně) na to kamarádství. Ale to mi nestačí. Tady není prostor vypisovat, koho nebo co bych chtěl. Pak je tu teda taky ta možnost, de facto jistota, že ten, koho bych chtěl, nebude zase chtít mně. ale to odfiltruju.
To bodyia: s tou kreativitou máš pravdu. Vždycky když se vyhrabávám z periodických návalů deprese, zřejmě spojených s nějakou formou buzní menstruace nebo potíží souvisejících s prvním (a zcela jistě ne posledním) přechodem, objevuje se taková až tvůrčí nálada a elán. Dost paradoxní až mírně úchylné. Takže až se někdy za čtyři měsíce proberu z depky, tak zase na nějaké hledání nebudu mít chuť a budu jen doufat, že se nenajde žádný člověk, který by se mi třeba eventuálně chtěl zapojit do života Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 10:16 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Ano, asi jsem teď trochu rozháraný, ale je to tak osvěžující stav, že si ho musím vychutnat, dokud trvá. S tím věkem jsem si nebyl jistý až donedávna, co mě tady kluci a taky 004ka přesvědčili, že to asi fakt takovej problém nebude. A neboj, nic neuspěchám, to nemám v povaze, toliko spěchání pro hovado dobré jest Smile
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 9:51 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: ice age Citovat

Hmm, moje nejvíc depresivní narozky byly 22-tý. Vůbec netuším proč, snad jsem měl pocit, že něco divně končí a nic novýho nezačalo, zapadl jsem s kámošema do nějakýho baru, ale jak jsem se z něj dostal netuším. Nojo.

Maryy > o věk tady nejde a ty to moc dobře víš. Nesmíš se bát uchopit život do vlastních rukou, tam je problém. Zkus na chvíli povýšit stav uvolněné mysli nad ostatní pocity zevnitř i zvenčí, zkus si ho zapamatovat a postupně dosahovat v běžném životě. Osobně ale nemyslím, že duševní rozháranost je ideální stav pro hledání partnera, o tom se na 004 taky píše, dej tomu ještě chvilku čas, až se trochu srovnáš. Zatím můžeš třeba mapovat možnosti, proč ne, i tady na fóru je spousta inspirace.

Adam > tyhle stavy bloudění jsem znal spíš jako mladší, zjevně není vyhnutí a každý si vlastním obdobím zmatků musí projít, poslední dobou si naopak připadám plně, mám pocit, že některý věci mají význam a jich se držím, to je spása, to je pro mě v dané chvíli řešení života. Hledám spíš otázky směřující k dalším cílům, ty běžné jsem si splnil snad až moc rychle, občas uvažuji, zda-li to není podnět pro začátek jinde, v jiné kultuře, v jiných podmínkách, zda-li by změna neznamenala start čehosi prospěšného pro rozvoj ducha, pro nové myšlenky a z nich pramenící zdroj tolik potřebným a z hlediska smysluplnosti vzácných cílů. A nevím, dost často se ve mně pere realita s imaginací.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 9:49 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: věk Citovat

Adam napsal:
Kluci (a pánové Razz ), jsem na tom z vás asi nejhůř. Za necelé čtyři měsíce mi bude devatenáct, což znamená, že za 16 měsíců mi potáhne na třicet Exclamation Exclamation Exclamation K tomu jsem bez kluka, bez životních jistot, závislý na rodičích jako to holátko, k tomu všemu strašlivě ošklivý a podivínský... Každý den mám pocit, jako by mi život utíkal mezi prsty a já se ho snažil chytit, což se mi nedaří. No krizovka. Ale stejně je to děsný. Gayů znám pět a půl a všichni tak nějak mého věku. Chybí mi ten starší vzor. Když si to zkusím představit, tak mi to nejde. Jak to vlastně chodí u starších párů?
Dneska jsem tak seděl před školou na sluníčku, koukal na ty všechny vysmáté ksichty, školní i mimoškolní páry a děsně jim to nepřál. Pak jsem se věnoval spíš kvetoucím jírovcům a bobkovišním. Oboje sladce voní. Dospěl jsem sice k názoru, že to teda těm dvojicím přát budu, ale že by taky už krucipísek nebylo špatný, kdyby nějaký klučina spadnul z nebe. Nebe z toho jírovce. Nebo z čehokoliv...
Asi to chce klídek, ale doufám, že tohle budou poslední prázdniny, které strávím sám. Moc humorné to sice není, ale z té depky se potřebuju vypsat.

Dneska mám nějakou veselou náladu, když jsem to začal číst tak jsem se tu začal řehtat skutečně jako blázen Very Happy . No Adame omlouvám se ti, vidím že jsi to myslel vážně, ale jistě mě odpustíš, přiznání je polehčující okolnost Wink . Napsal jsi to ale opravdu moc hezky.

Ale připoměl jsi mě jak jsem si taky vždycky přál a nemohl se dočkat až nebudu závislý na rodičích, tedy v mém případě akorát na mamce. Jo to byly nádherné a svým způsobem bezstarostné časy, rád na to dneska vzpomínám Smile . Ale s tím klučinou Adame, jak píše Luky asi bys neměl čekat až sám z toho nebe nebo jírovce spadne Wink . Prázdniny jsou ještě před námi, tak nezoufej že to budou ty poslední co budeš sám a nějakého klučinu si ještě najdi Embarassed . No vím, lehce se to píše. Ale přeju ti tedy ať nějakýb ten klučina spadne a splní se ti tohle krásné přáníčko.. Wink
_________________
**** Petr ****


Naposledy upravil Petr_K dne út květen 09, 2006 9:56 pm, celkově upraveno 3 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 9:46 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Hm, keby ich spadlo trochu viac, pošlite jedného do Košíc, s´il vous plait - veľmi by sa nejaký zišiel! Alebo aspoň prezraďte pod čím to treba hľadať? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 9:12 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: věk Citovat

Krásně jsi to napsal, Adámku. Když chceš kluka, děláš něco, abys ho našel, nebo jen doufáš, že jednou z toho jírovce opravdu spadne?

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 8:55 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: věk Citovat

Kluci (a pánové Razz ), jsem na tom z vás asi nejhůř. Za necelé čtyři měsíce mi bude devatenáct, což znamená, že za 16 měsíců mi potáhne na třicet Exclamation Exclamation Exclamation K tomu jsem bez kluka, bez životních jistot, závislý na rodičích jako to holátko, k tomu všemu strašlivě ošklivý a podivínský... Každý den mám pocit, jako by mi život utíkal mezi prsty a já se ho snažil chytit, což se mi nedaří. No krizovka. Ale stejně je to děsný. Gayů znám pět a půl a všichni tak nějak mého věku. Chybí mi ten starší vzor. Když si to zkusím představit, tak mi to nejde. Jak to vlastně chodí u starších párů?
Dneska jsem tak seděl před školou na sluníčku, koukal na ty všechny vysmáté ksichty, školní i mimoškolní páry a děsně jim to nepřál. Pak jsem se věnoval spíš kvetoucím jírovcům a bobkovišním. Oboje sladce voní. Dospěl jsem sice k názoru, že to teda těm dvojicím přát budu, ale že by taky už krucipísek nebylo špatný, kdyby nějaký klučina spadnul z nebe. Nebe z toho jírovce. Nebo z čehokoliv...
Asi to chce klídek, ale doufám, že tohle budou poslední prázdniny, které strávím sám. Moc humorné to sice není, ale z té depky se potřebuju vypsat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 8:28 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Máš pravdu luky, snažím se a už se mi to docela daří, nekouřím dlouho, začal jsem před 5 lety a ani se neptej proč....
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 8:10 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Nehul, vyhulíš si plíce a peněženku! Evil or Very Mad Kouření je out a ten odér, který se pak line z kuřáka, je na zvracení.

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!


Naposledy upravil llukynek dne út květen 09, 2006 8:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 8:02 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Je dobře, že jste samá sranda, tak to má být Smile Já jsem se dneska opravdu od srdce smál taky, ale nebylo to z důvodu legrace, měl jsem spíš od doby co jsem vstal (teda spíš hodinu po tom, protože jsem spal asi 4.5 hodiny), jenom samé krásné sny a pořád mě obkličoval ten nádherný pocit svobody, který mi tolik chyběl Cool

Prostě jsem se byl projet a tam to na mě přišlo, ten smích vycházel z mojí duše a byl to skoro transcendentální stav, nádhera. Něco podbnýho jsem zažil jenom při čtení Sůtry Srdce od Osha...

Pak jsem zastavil ne jednom opuštěným parkovišti s výhledem na město a pořád jsem si říkal "někde tam jsi, a já tě najdu, a když ne tady, tak jinde, ale povede se to". Dokouřil jsem cigáro, podíval jsem se na měděný prsten po babičce a jel zase zpátky, tentokrát ale o něco rychleji, protože se mi prostě moc chtělo a když mi i ta V6ka vyhověla, bylo to moc fajn.

Ale připomnělo mi to, že než si na "nového sebe" zvyknu, bude mi ten týden dovolené tak akorát stačit, snad...
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 7:14 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Libor napsal:
Pockej ty si dutej? A celej? Strpajzlici jsou uvnitr duty



Nejsem, ale někdy si tak připadám Confused
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 7:10 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Pockej ty si dutej? A celej? Strpajzlici jsou uvnitr duty

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 7:05 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

No, já se většinou sám sobě taky nelíbím, ale dneska sem se líbil, protože jsem od středy ostříhaný a dneska se mi to povedlo nějak pěkně učesat a taky jsem se oholil a to je ze mě hned jiný člověk. Škoda jen, že jsem takovej šprtajzlík "sádrovej", ale s tím už asi nic neudělám. Laughing Laughing

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 6:55 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

llukynek napsal:
.....Hehe, mně bude za pár měsíců 23 a říkám si, jak už jsem strašně starej a jak jsem vošklivej a nepoužitelnej Laughing Laughing Laughing

Dneska je tu alespoň sranda, zrovna jsem si dával kafe a poprskal jsem si monitor Very Happy Very Happy

Tedy nevím jak ostatní kluci, ale je pravda že já jsem se sám sobě fakt nikdy nelíbil. I když mě bylo těch 20 tak jsem při pohledu do zrcadla dostal vždycky menší šok Shocked Smile . Tenkrát jsem k tomu možná důvod neměl, dneska už ale určitě jo Laughing
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 6:10 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Hehe, mně bude za pár měsíců 23 a říkám si, jak už jsem strašně starej a jak jsem vošklivej a nepoužitelnej Laughing Laughing Laughing


editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 5:54 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Waky napsal:
.......28 let samozřejmě žádný pokročilý věk není, ale člověk to v té chvíli může vnímat jinak. Já například jsem dostala první nefalšovanou hrůzu ze staroby, když mi bylo 16, a nemohla jsem se toho pocitu zbavit asi půl roku. Teď to nějak moc nechápu, ale pamatuju se na to. A pocity, které popisuje má dcera, jsou těm mým depkám z raného mládí dosti podobné.

Máš pravdu Waky, když si na to tak vzpomínám tak u mě to sice v 16ti letech nebylo ale když jsem slavil třicáté narozeniny tak jsem z toho trochu depku tenkrát měl. No jo, dneska už se na to dívám zase jinak, co bych za ty třicátiny dal Very Happy . Vzpomínám si ale když mě bylo kolem těch 15ti až 20ti let, jak jsem si vypočítával kolik mě bude v roce 2000 a pak jsem si jenom v klidu dodal "že to vůbec počítám, to je ještě hóódně daleká doba..." Smile
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 5:40 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Sranda musí být.
Podle mě se člověk cítí asi tak o 150 % lépe, když se směje, a všechny průsery ztrácejí zdrcující převahu, pokud je vezmeme s nadhledem Laughing
Na onu konkrétní zde zmiňovanou situaci si ale teda fakt nepamatuju Embarassed
Petře, myslím, že nemusíš litovat ničeho, co se stalo. Nakonec se asi vždycky stane to, co se stát mělo, a mít bezvadný děti je docela výhra v životě. A jak píšeš, leccos má své zápory i klady. Samozřejmě, že se může spousta věcí zamotat a člověk pak už pomalu neví jak se jmenuje a dá se na to nahlížet z více stran ... a nechci dávat nějaké moudré rady Paní Chytré (to by byla taky ta pravá, co si to umí fakt všechno bezva zařídit Laughing ).
28 let samozřejmě žádný pokročilý věk není, ale člověk to v té chvíli může vnímat jinak. Já například jsem dostala první nefalšovanou hrůzu ze staroby, když mi bylo 16, a nemohla jsem se toho pocitu zbavit asi půl roku. Teď to nějak moc nechápu, ale pamatuju se na to. A pocity, které popisuje má dcera, jsou těm mým depkám z raného mládí dosti podobné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 4:44 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

No kluci ani si už nepamatuju, ale záchvat smíchu myslím nebyl.... i když u mě je možné úplně všechno Mr. Green . Já se někdy rozřehtám i v těch nenemožnějších situacích Smile .

Jednou jsem se fakt upřímně rozřehtal při silniční kontrole kdy mě dopraváci začli vyhrožovat pokutou na kterou jsem ani neměl. Změřili mě v obci o čemž jsem nevěděl, protože za obcí už bylo pouze pole a silnice se rozšířila do několika pruhů, automatickly jsem přidal plyn jenže cedule "konec obce" byla až nahoře na kopci, jak je prostě u nás běžné, taková jejich vychytávka. Nevím co mě to tenkrát napadlo, na pohled to nebyla veselá situace a mým fakt upřímným smíchem jsem je úplně odzbrojil. Věděl jsem že přes obec jsem jel čtyřicet, do té doby než mě oznámili kde ten radar měli a kde byl skutečný konec obce. Nakonec jsem nezaplatil skoro nic a ještě jsme se dobře pobavili. No jak říkám, občas vybouchnu smíchy i v naprosto nemožných situacích. Ale při tom sexu to asi nebylo, to jsme se určitě jenom usmívali ..... V záchvatu smíchu bych to nedokázal Very Happy . Za to se řehtám teď když to píšu, díky Zdendo a Luky že jste mě zvedli náladu Very Happy
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 3:26 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Já si myslím, že se Peťo nemáš za co omlouvat, aspoň jsi tu ukázal i jinou stránku života a jaké to je.
P.S.-přidává se k Lukymu. Říká se, že když 2 chtějí mít hezké děti, tak se u toho mají usmívat. Jak jste to udělali Vy? Když mám záchvat smíchu, nic jiného nedokážu dělat Wink



Možná neměli záchvat smíchu a opravdu se jen usmívali... Laughing Laughing Laughing
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 3:05 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Já si myslím, že se Peťo nemáš za co omlouvat, aspoň jsi tu ukázal i jinou stránku života a jaké to je.
P.S.-přidává se k Lukymu. Říká se, že když 2 chtějí mít hezké děti, tak se u toho mají usmívat. Jak jste to udělali Vy? Když mám záchvat smíchu, nic jiného nedokážu dělat Wink
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 11:37 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

llukynek napsal:

Máš nádherný děti, blahopřeji k nim. Smile

Děkuju Luky Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 9:53 am
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Máš nádherný děti, blahopřeji k nim. Smile

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 2:44 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Maryy napsal:
......Přeju ti totéž, co bych si přál i pro sebe - Hodně štěstí a té opravdové lásky
Maryy

To jsi napsal moc hezky, děkuji ti Maryy. Já ti přeju samozřejmě to samé Wink

Maryy napsal:
tvůj příběh jsem četl, je trochu smutný..........

Smutný je pokud se na to dívám z pohledu gaye, tedy i ze svého pohledu s ohledem na svou skutečnou orientaci a s lítosti nad tím co všechno mě uteklo, jak úplně jinak jsem mohl ten svůj život prožít podle svých skutečných představ a být šťastný. Víš Maryy, letošní rok je pro mne hodně kritický, zažil jsem tolik depresí a proplakaných nocí kolik jsem ve svém životě nikdy nezažil, strašně jsem při tom zanedbal i svou práci protože jsem se na ni prostě nemohl soustředit. Je to jakási sebelítost ale už se z toho pomalu dostávám, cítím že to není v mém případě úplně správné.

Každý máme svůj příběh, svůj osud, ten můj byl že jsem ve svých 25letech podlehl tehdejší atmosféře a po čtyřměsíční známosti jsem se oženil, možná jsem si chtěl dokázat že jsem "normální" jako ostatní. Přineslo mě to hodně trápení ale myslím že bych neměl zapomínat že i radosti, na tohle občas zapomínám. Říká se že život je nespravedlivý, já myslím že to tak úplně není pravda, moje trápení bylo odměněno tím že jsem dal život dvoum krásným a zdravým dětem. Kdybych žil své mládí v dnešní době, nezažil bych ten úžasný pocit který zažije kluk když se stane tátou. Mám jednoho dobrého kamaráda se kterým se znám už 30 let, tehdy jsem tu radost prožíval s ním. Telefonoval jsem od něj z bytu do nemocnice když se narodila dcera, pamatuji se jak jsem po tom zjištění praštil se sluchátkem, skočil jsem kamarádovi okolo krku, dal jsem mu obrovskou pusu na tvář a jenom jsem vykřikl "Vojto já jsem táta" a dlouze jsem se rozbrečel tím obrovským štěstím. Osud byl ke mě možná trochu krutý že mě nedopřál to po čem jsem vždycky opravdu toužil, ale vykompenzoval to jiným štěstíčkem, které bych zase jinak nepoznal, štěstíčkem v této podobě.

Kluci moc se všem omlouvám, asi není zrovna vhodné psát o těchto pocitech jako je narození dítěte zrovna na gay fórum, ještě navíc se chlubit s dětmi, asi jsem to přehnal Embarassed . No píšu to co cítím, i vaše rodiče jsou jistě na každého z vás pyšní a mají vás radi. I to patří k životu. gay kluků s osudem podobným tomu mému je jistě víc, hlavně těch starších kteří prožívali mládí v době jako já. Napsal jsem to z toho důvodu že můj příběh je sice smutný, ale neměl by být tak úplně. Moje proplakané noci které jsem zažil nejsou nic jiného než sebelítost a za to se tak trochu stydím, neuvědomuji si občas to pozitivní, to co jsem popsal. Je to pro mne nyní trochu těžší protože syn je dlouhodobě pryč a dcera se odstěhovala ke svému partnerovi několik desítek kilometrů takže tyhle těžké chvilky na mne padají hlavně když přijdu domu, do prázdného bytu. Prožívám nyní to samé co Maryy, Libor a mnoho dalších z Vás, touhu nebýt sám, najít lásku, partnera, u mě je to ještě lítost nad těmi ztracenými roky a jakási beznaděj vzhledem k věku. Sám se v sobě nevyznám, na jednu stranu mám vztek a berčím nad roky které jsem obětoval dětem, přitom na druhou stranu se za to stydím protože je mám šíleně rád a jsem vděčný životu za to že je mám. Ještě jednou se omlouvám že jsem asi napsal něco co sem fakt nepatří Embarassed . Hlavně Tobě Maryy se omlouvám, za to že jsem ti tak trochu vlezl do tvého tématu něčím co s tím nijak nesouvisí.... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po květen 08, 2006 10:45 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Moc díky Petře,
tvůj příběh jsem četl, je trochu smutný, věřím, že někoho najdeš, já jsem do teď neměl nikoho, protože u mě to "propuklo" až teď, ale taky doufám, že se to časem povede. Já vlastně ani nevím, co přesně čekat, prostě se nechám překvapit Smile

Přeju ti totéž, co bych si přál i pro sebe - Hodně štěstí a té opravdové lásky

Maryy
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist