Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita TV, film, divadlo Gay film
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 65, 66, 67  Další

pá květen 14, 2010 11:23 am
Autor Zpráva
Fake
uživatel


Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 80
Bydliště: BB

Předmět: Citovat

Hmm jediný co jsem kdy s touhle tematikou zhlédnul byl seriál Queer as folk, ale předpokládám že o tom se už tady někdo jistě zmínil, tak já jej jenom znovu doporučím jako dle mě skvělej seriál. Taky se chystám na Brokeback mountain, ale jak tak vidím, ta už tady má taky hodně recenzí Smile
_________________
"Nevědomost je nevědomost. Nevyplývá z ní žádné právo něčemu věřit."
(Sigmund Freud)

"Get busy living, or get busy dying."
(Stephen King)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 14, 2010 11:05 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Shank Citovat

Shaun napsal:
Ahoj Chtěl bych Vás poprosit jestli náhodou nikdo nemá odkaz na to kde stáhnout Shank, zkoušel jsem to hledat na internetu ale bohužel nic...


http://rapidshare.com/files/306051196/CTG1288571KY.part01.rar
http://rapidshare.com/files/306054698/CTG1288571KY.part02.rar
http://rapidshare.com/files/306068314/CTG1288571KY.part03.rar
http://rapidshare.com/files/306080051/CTG1288571KY.part04.rar
http://rapidshare.com/files/306095390/CTG1288571KY.part05.rar
http://rapidshare.com/files/306095494/CTG1288571KY.part06.rar
http://rapidshare.com/files/306114716/CTG1288571KY.part07.rar
http://rapidshare.com/files/306125390/CTG1288571KY.part08.rar
http://rapidshare.com/files/306112499/CTG1288571KY.part09.rar
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 14, 2010 12:07 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomu, kdo má taky rád teplé pohádky, doporučuju The Big Gay Musical. Chytlavé písničky.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 13, 2010 4:05 pm
Autor Zpráva
Shaun
uživatel


Založen: 17.5.2009
Příspěvky: 14

Předmět: Citovat

Ahoj teď jsem dokoukal Latter Days a hodně super, všem děkuji za odkaz. Chtěl bych Vás poprosit jestli náhodou nikdo nemá odkaz na to kde stáhnout Shank, zkoušel jsem to hledat na internetu ale bohužel nic...
_________________
Začátky jsou těžké, konce ještě těžší.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 19, 2010 3:09 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Široce otevřené oči Citovat

půjdou do kin v březnu
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 09, 2010 10:12 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Shank Citovat

Taxem zrovna dokoukal Shank.

Hodnocení? No asi takhle: silně romantické a přiměřeně drsné, něco jako pohádka na dobrou noc pro hodné buzny. Razz

http://www.imdb.com/title/tt1288571/

http://www.youtube.com/watch?v=2fhWsRw0KdU

Edit: CZ titulky: http://www.titulky.com/Shank-149581.htm
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 28, 2009 3:11 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: The Hours Citovat

už se tu o tom mluvilo minimálně v literární sekci, ale stojí to za to připomenout... zhlédl jsem film The Hours

jsem z toho naprosto perplex - a to jsem si navíc jist, že jestli si to pustím za 5 let, vykolejí mě to znova a úplně jinak

i kdyby se vám ten film nelíbil, herecké výkony jsou fenomenální a hudba je prostě geniální

wow...

---- konec výlevu ----
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 21, 2009 11:18 am
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Chicken Tikka Masala Citovat

Pokud toužíte vidět gay variantu filmu Moje malá tlustá řecká svatba, doporučuji film Chicken Tikka Masala. Svatba je to opravdu tlustá, rozhodně však ne malá a také ne řecká ale indická.
Jimi je jediný syn indických přistěhovalců v Británii. Už sám vydělává a tak rodiče usoudili, že je čas na ženění. Zasnoubí ho proto s krásnou indickou dívkou Simram. Jimi jako jediný syn nechce zklamat své rodiče a poslušně se se Simram zasnoubí a chystá se na svatbu. Nemá odvahu nikomu z rodiny říct, že miluje někoho jiného - Jacka, s nímž žije už tři roky ve společné domácnosti s malou Jackovou neteří Hanou a její postarší, tlustou a věčně opilou matkou Vanessou. Protože Jimi nedokáže vzdorovat rodinnému rozhodnutí, rozhodne se Hana sama svatbu překazit tím, že Simram namluví, že je Jimiho dcera a Vanessa je jeho opravdová vyvolená. Rodiče jsou zděšeni, že Jimi si vybral starou tlustou Evropanku, ale protože si nejvíc přejí jeho štěstí, rozhodnou se oženit ho místo Simram s Vanessou - a Jack jim jako nejlepší Jimiho přítel (jak si rodina myslí) bude dělat svědka.
Závěr této komedie mně připadá až příliš idylický a nerealistický, podobně jako v Mambo Italiano, což je rovněž varianta na malou tlustou svatbu. Moc se mně nechce věřit, že by byli Indové až tak ochotni být srozuměni, že si jejich syn nevezme ženu, protože miluje muže. Ale je to komedie, tím se to snad vysvětluje.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 24, 2009 9:53 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Naděje Citovat

Článek na serveru colourplanet Arrow Mádl umírá na AIDS ve filmu Naděje
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 29, 2009 9:54 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Brüno Citovat

Tak bohužel u tohohle filmu mě čekalo značné zklamání.
Po Boratovi, z něhož nápady jen sršely a bylo patrné, že se do filmu ani zdaleka všechny nevejdou, je Brüno neslaný nemastný, bez šťávy a nápadu, u Borata se mi trhala bránice od začátku po závěrečné titulky, tady je párkrát čemu se zasmát, když člověk ten vtip prostě chce najít.
Vykroucený teplouš, který vidí celý svět jako scénu určenou k tomu, aby se stal slavným, pořídil si ještě více oblečení a ještě krásnější chlapce, mi nevadí. Taková schematická figurka musí mít ale v závěsu za sebou gejzír sžíravé ironie a úžasného vtipu, jinak je trapná. Tady byly vtipy spíše prvoplánové a hodné komedie třetího řádu.
Takže film (nerada) nedoporučuju.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 20, 2009 11:20 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Gay TV Citovat

Honza napsal:
A hele, už zas máme vlastní telku.

http://www.boytv.cz/index.html

Smile
Ale jako zas tak špatnej nápad to není. Sice občas vypadne keyframe, vysílá se to v letterboxu 4:3, podtitulky jsou až dole a závěrečné titulky jsou brutálně odstřiženy (prostě někdo to vysílá ze svého PC archivu Winampem Smile ) ale třeba dneska, když jsem to zapnul, tam dávali Later Days, což mě donutilo se na to zase po dlouhé době jednou podívat.

Ale ona je stejně dřív nebo později vyhmátne OSA/IFPI/Intergram/RIAA a podobné a bude konec Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne září 20, 2009 8:45 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Taking Woodstock Citovat

Na film Zažít Woodstock ať nechodí nikdo, kdo chce vidět hudební film nebo polodokumentární rekonstrukci. Přesto je to film svým způsobem velmi pěkný a zvláštně pokorný. Homosexualita hlavního hrdiny je představena jako nejsamozřejmější věc na světě, jako by režisérem filmu ani nebyl autor Svatební hostiny nebo Zkrocené hory. - "Dobrá, Elliot bude gay, a co dál?"

Rozhodně je tam řada dobrých rolí, nápadů a hereckých výkonů. Vtipné je, že hudba z pódia se ve filmu ocitne jen ve vzdálené ozvěně, několikrát zlomená a zkroucená do nesrozumitelnosti. Výborný scénář. Mariňák a veterán z Koreje Vilma mě rozesmával polovinu filmu.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 26, 2009 9:06 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Gay TV Citovat

A hele, už zas máme vlastní telku.

http://www.boytv.cz/index.html

Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 06, 2009 2:14 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: MFF Karlovy Vary Citovat

Článek na serveru gaylife.cz Arrow Cesta nezletilého chlapce k prostituci
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 1:36 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Díky, juknu se na info
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 06, 2009 12:47 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Film Citovat

Libor napsal:
Dar od Boha neznam... Muze me nekdo na ten film trosku navnadit? Wink


koukni se na warfóra, tutově tam bude


Naposledy upravil Honza dne čt únor 24, 2011 5:17 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 05, 2009 8:42 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Film Citovat

Shaun napsal:
Andělé a Kovbojové je u mě se Zkrocenou Horou film číslo 1 a můžu nato koukat furt dokola a vždy mě to dostane. Jinak myslím že i Surfaři jsou hodně dobrý a Dar od Boha viděl přítel (neměl jsem čas musel jsem pracovat Smile ) a byl hodně unešený dějem. Smile


Dar od Boha neznam... Muze me nekdo na ten film trosku navnadit? Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 05, 2009 8:12 pm
Autor Zpráva
to_som_ja_miro
uživatel


Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 18
Bydliště: Banská Bystrica

Předmět: Citovat

Milujem film Shelter Very Happy strašne dobré herecké obsadenie a aj dej Very Happy
Shaun je moja platonická láska Laughing ...... ale už by sa ziišla aj tá skutočná Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 17, 2009 6:55 pm
Autor Zpráva
Shaun
uživatel


Založen: 17.5.2009
Příspěvky: 14

Předmět: Citovat

Andělé a Kovbojové je u mě se Zkrocenou Horou film číslo 1 a můžu nato koukat furt dokola a vždy mě to dostane. Jinak myslím že i Surfaři jsou hodně dobrý a Dar od Boha viděl přítel (neměl jsem čas musel jsem pracovat Smile ) a byl hodně unešený dějem. Smile
_________________
Začátky jsou těžké, konce ještě těžší.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 11, 2009 11:41 pm
Autor Zpráva
milda.sleha
uživatel


Založen: 4.10.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: letní gay hity na dvd... Citovat

jaké gay a lesbické filmy na vás čekají přes léto???
prozradí vám to jako první exkluzivně článek na http://www.colourplanet.cz/Show-biz/Film-Televize/2115-Letni-gay-hity-na-DVD.aspx
:m)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 29, 2009 11:49 am
Autor Zpráva
milda.sleha
uživatel


Založen: 4.10.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: od 4. května v trafikách dívídíčko surfaři / shelter... :) Citovat

soutěž o 20 kousků a info o dalších dvou titulech, příští týden bude následovat recenze a info o následujících 2 gay filmech...
http://www.colourplanet.cz/Homepage/Akce/2084-Soutez-o-20-DVD-Surfari-jen-u-nas.aspx
:m)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 22, 2009 8:53 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: dar od boha... :) Citovat

milda.sleha napsal:
kdo ještě neviděl, vřele doporučuji...
Tak jsem neodolal a DVDčko Dar od Boha (C.R.A.Z.Y.) si koupil. Moc se mi ten film líbil. Je to obyčejný a přitom hodně silný příběh. Příběh o hledání sebe sama. Asi jsem sentimentální, ale dojala mě ta scéna na poušti. Snad tím, že tam umírá mladý kluk, duchovní hudba, propojení s matkou, motiv vzkříšení... Arrow C.R.A.Z.Y Part.12
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út duben 21, 2009 10:36 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Schollová Citovat

pemel napsal:
Nick Guest napsal:
Není to sice gay film, ale k diskusi o odboji a jeho smyslu to patří...
Jenže tohle je vlákno o gay filmech a diskuse o odboji sem byla uměle naroubovaná.


Je jasné, co bys mi rád napsal: že ODS je geniální strana, a pokud nasazuje lidi typu Paulczyňského, tak jistě ví co činí. Je mi jasné, že toto je podstata tvého výpadu. :o
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne pá únor 19, 2010 3:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 21, 2009 8:43 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: Schollová Citovat

Nick Guest napsal:
Není to sice gay film, ale k diskusi o odboji a jeho smyslu to patří...
Jenže tohle je vlákno o gay filmech a diskuse o odboji sem byla uměle naroubovaná.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út duben 21, 2009 8:29 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Schollová Citovat

Není to sice gay film, ale k diskusi o odboji a jeho smyslu to patří - Poslední dny Sophie Schollové dnes ve 20:30 na čt2. Docela zdařilé zpracování příběhu Bílé růže, dostupné i na DVD.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 21, 2009 12:43 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To jojx: Citovat

Ano, a já uznávám Tvé plné právo na názor Tvůj. Laughing

Jojxi - za tohle gesto zaplatilo životem spoustu lidí. Je nezbytné to opakovat???

Jako gesto to bylo míněno a s následky se počítalo, a počítalo se s daleko horšími. A ne, nebudu hledat do 3. do rána nějaké historické zdroje, nejsem u zkoušky z dějepisu, takže se obávám, že s mým názorem se budeš muset spokojit.

Protektor byl, pravda, důležitou postavou v říšském aparátu (nazval bych ho tak "číslo 5." a až by Hitler natáhl bačkory, zřejmě by se stal jeho nástupcem), ale můžeš podle svého názoru vysvětlit čím se komu pomohlo (vyjma Beneše a dalších, kteří seděli na prdeli v Anglii)?

Opět opakování - kdyby Protektor nejezdil v kabrioletu, ale jako Frank v pancéřovém voze (v technickém muzeu k prohlédnutí) tak atentát neměl šanci na úspěch.

Ovšem stále nechápu, jakto souvisí s možným, či nemožným chováním jednoho z atentátníků?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 20, 2009 11:47 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bylo to gesto, ale k prohlášení, že bylo bezcenné je potřeba víc než tvůj názor
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 19, 2009 7:24 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Svůj názor na atentát jsem zde již uvedl - pro pořádek jednalo se mi o smrt tisíců lidí za bezcenné politické gesto. (na otázku proč bezcenné odpovídám - Hyedrichova existence by výsledek války neovlivnila, a beztak by se zastřelil o nějakej rok později sám, kdyby nechcípl ve 42 na sepsi.)

Ten film se mi dost líbil, a nemyslm si, že někomu pomůže, když si budeme pěstovat GEROJE.

Btw - no, fakt si myslím že souzení činu, jež byl skutečně hrdinský (pravda, poněkud umenšený Reichsprotektorovou arogancí - z Panenských Břežan cestoval v kabrioletu) nějak měni tvrzení, zda ten či onen byl děvkařem.. Confused
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 19, 2009 6:29 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

možná jsem trochu tradicionalista, ale myslím, že bychom se svými hrdiny měli nakládat přecijen trochu opatrněji - nemyslím líčit je v nepravdivých legendách - myslím vykreslit je sice lidsky, ale neshazovat jejich činy

naše domácí záliba v relativizování všeho, co by mohlo představovat hodnotu mi občas leze na nervy
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 18, 2009 6:45 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Operace Silver A Citovat

Nick Guest: To bude asi Operace Silver A:

Odbojáři chtějí žalovat ČT kvůli filmu o Silver A
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 65, 66, 67  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 33 z 67
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 65, 66, 67  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist