Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita TV, film, divadlo Gay film
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 65, 66, 67  Další

so duben 18, 2009 2:03 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Skrývaná láska Citovat

brigth, pemel: To je pravda, jak si ten film pamatuju, připadalo mi, že se neodehrává ve státě Vichy.

Neposkvrněnost "bojovníků proti fašismu" se už tak moc nenosí. Nedávno vyvolal diskusi nějaký televizní film o protektorátu, kde odbojáři prý pořád balili holky a užívali si s nima. Nevíte někdo, o co šlo?
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 18, 2009 1:08 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: Skrývaná láska Citovat

bright: Předpokládám, že film se odehrával v okupované části, protože po městě se pohybovali důstojníci Wehrmachtu. Idea V jižní části Francie, kde vládl vychystický režim, Němci nebyli.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so duben 18, 2009 12:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Skrývaná láska Citovat

solok napsal:
...kritik psal o tom, že je film nepravdivý, protože Pétainův režim homosexuály do Německa nevydával.
Nevím, ve kterém francouzském městě se děj toho filmu odehrával, ale Francie byla rozdělena na severní část okupovanou Německem a jižní, kde vládla francouzská vláda se sidlem ve Vichy.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 17, 2009 8:58 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Honza: Přišel, a zase odešel... Laughing

No jo, taky jsem se koukal na zprávy.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 17, 2009 6:40 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

To by mě tedy zajímalo, kde se dá takový film sehnat.... Think
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 17, 2009 5:39 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Re: Skrývaná láska Citovat

pemel napsal:
Nedávno jsem viděl francouzský film Skrývaná láska (Un amour à taire) a musím říct, že mě to opravdu zasáhlo. Je to hodně silný příběh. Asi bych nedoporučil, dívat se na to, když má člověk depku.

Já jsem ho též viděl a potom jsem se zajímal, zda to tak bylo doopravdy. Našel jsem jednu stránku, kterou jsem přelouskal (fr.) a kde kritik psal o tom, že je film nepravdivý, protože Pétainův režim homosexuály do Německa nevydával.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 17, 2009 5:29 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Tak tohle je možné, leč zde může souviset i s bojem proti nacismu.
Už vícekrát jsem viděla takový "papírový konstrukt" protinacistického bojovníka/hrdiny (bílého, heterosexuálního, jinak majoritního).
....
To mi připomnělo volnou asociací (byť chápu, že to je někde jinde) nezapomenutelný zážitek ze školy, kdy jsme byli nasáčkovaní v síni tradic a poslouchali úžasné pásmo k narozeninám soudruha Lenina .... nějaký odvážlivec se pak zeptal, jestli měl soudruh Lenin taky nějakou špatnou vlastnost, a soužka učitelka odpověděla, že samozřejmě, protože to byl živý člověk. A ta špatná vlastnost podle ní spočívala v tom, že soudruh Lenin si při projevech kroutil knoflíky u vesty, takže mu je manželka Naděžda musela často přišívat Laughing
...
Takhle jsme se odvážně dívali realitě do očí za bolševismu Laughing
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 17, 2009 4:49 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Waky:

Když řekneš, že celé lidstvo má tendenci vidět sebe sama lepší než je, tak je to banalita, která může znamenat všechno a nic.

Homosexuálové patří k těm menšinám, jejichž obraz v této době má větší tendenci být představován idealizovaně než u různých "většin" (běloši, heterosexuálové, Nežidé) - což podle mě vyplývá mj. z komplexu špatného svědomí. To platí samozřejmě pro liberální západní civilizaci, na jejíž mainstreamové názory reaguje právě film dost citlivě.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 17, 2009 4:25 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Hloupá stařena Citovat

Omlouvám se (bez ironie), ale ten dotaz nějak nechápu?
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 17, 2009 2:49 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Kontrolní otázka: Existuje něco jako špatné svědomí západní civilizace před menšinami, které donedávna utlačovala?

Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 17, 2009 9:34 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Rytíři a hrdinové Citovat

Neviděla jsem ten film, takže bohužel vlastními postřehy přispět nemůžu, ale nicméně asi tuším, co má Nick Guest na mysli těmi pohádkovými hrdiny bez bázně a hany a jediné poskvrnky na těle i ryzím charakteru ... ti se občas táhnou napříč veškerým uměním pracujícím se slovy, a čpí z nich papírová nevěrohodnost.
Souhlasím, taky to nemám ráda, když je v tom mravní naučení, ale nikoli živí lidé.
....
Dovoluji si nesouhlasit s Nickem Guestem v tom, že to nejsou jen nerealistické představy o "vlastní minoritě", ale o lidech vůbec .... nesmíme si to lidstvo příliš idealizovat a takových ušlechtilých se moc nenajde nikde.
Nechci trpět idealistickými předsudky o vlastní majoritě Laughing
(a protože neuznávám dělení lidí na homo a heterosexuály, tak o lidech vůbec Wink
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 16, 2009 11:33 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Skrytá láska Citovat

Ten film byl pro mě zajímavý hlavně sociologicky: jak nerealistické máme představy o vlastní minoritě a jak ušlechtilí a zmužilí bychom chtěli být. Snít a dojímat se je někdy tak příjemné...

Neříkám, že je zcela vyloučeno, aby se dvě bílé velryby objevily rovnou na jednom teritoriu, ale moc pravděpodobné to není. Víc by mě upoutal film s pravděpodobnějšími postavami, které jsou lehce promiskuitní, mírně hysterické, trochu hypochondrické, neumějí kopnout do míče (natož obsluhovat tajnou tiskárnu), se srdcem v krku se plíží do některého z posledních tolerovaných barů - a protiněmeckému letáku se vyhnou obloukem.

Jsem cynický? Bylo by utrpení takových hrdinů míň vznešené?

Neberu nikomu právo se nad příběhem rytířů bez bázně a hany rozplývat (v kině Art při tom filmu lidi i nahlas brečeli), ale já jsem z toho cítil, no... pohádku pro dospělé.

(Protože o tyhle naše diskuse občas štrejchne paranoia, zdůrazňuju, že tenhle příspěvek nemyslím nijak osobně. Smile )
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 16, 2009 10:14 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Skrývaná láska Citovat

Nedávno jsem viděl francouzský film Skrývaná láska (Un amour à taire) a musím říct, že mě to opravdu zasáhlo. Je to hodně silný příběh. Asi bych nedoporučil, dívat se na to, když má člověk depku.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st duben 15, 2009 5:15 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Jo, ještě můžu z německé kinematografie doporučit film Klepáni na nebeskou bránu. I když v něm není gay obsah, rozhodně stojí za shléednutí.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út duben 14, 2009 7:11 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: letní bouře začíná!!! :) Citovat

Tak jsem neodolal a taky jsem si koupil DVD s Letní bouří. Předtím jsem ten film nikdy neviděl a musím říct, že mě příjemně překvapil. Německé filmy většinou nestojí za nic, ale Letní bouře je výjimka potvrzující pravidlo.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt duben 02, 2009 11:08 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: letní bouře začíná!!! :) Citovat

Vodafone napsal:
Hele, konečně nějaké rozumné filmy. Letní bouři bych si asi i koupil.
Jak jsem řekl, tak jsem udělal. Authoring teda nic extra, ale vlastní film je v 16:9 a má velice kvalitní obraz a to se počítá. Český dabing na první poslech zní celkem použitelně, bohužel taky představuje jedinou alternativu pro ty, co nevládnou němčinou, neboť do rozpočtu 49 Kč se už zřejmě nevešlo pořízení českých podtitulků, nebo aspoň dokoupení práv na originální anglické a německé. Škoda. České podtitulky, co kolují po Internetu jsou dost nekvalitní, navíc nasadit je na to dá víc práce, než si pustit nějaký DivX stažený z netu Cool. Takže youtube verze je pro mě stále nejpřijatelnější Very Happy
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so březen 28, 2009 12:59 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Milk once again Citovat

jojx napsal:
docela by mě zajímaly reakce, pokud jste na Milkovi byli


Kino Ořechovka, na poslední chvíli...

Dojmy? Velmi pozitivní. Kdyby Sean Penn byl jen o maličko víc vykroucený, už by přehrával a byla by to karikatura. Polodokumentární způsob, jak se vyrovnávat s (dnes už) historickou látkou, a počítačová animace jsou už od Forresta Gumpa a Stoneova Nixona běžné, ale Milk v tomto působí téměř dokonale: je prakticky "bezešvý". Zajímavé je celkem nepatetické pojetí - gay cinema už je přece jen dál než v dobách Philadelphie a nemusí hrát na soucit.

Pokud jde o "moral majority", "new christian right" a pod., van Sant udělal dobře, že se vyhnul karikatuře. Hrůznost jejich postojů je vlastně o to působivější, že je prezentují neutrálně až téměř sympaticky vystupující postavy.


EDIT: Pár detailů z historie
Briggsova iniciativa
Anita Bryant, baptistka a zpěvačka, která to taky neměla jednoduchý (rozvod) - doporučuji nepřehlédnout fotografii Anity zasažené ovocným koláčem.

Jsem rád, že jsem ten film viděl. Škoda že režisér nechal ležet ten motiv s bojkotem oranžády. Do podobné iniciativy by se čeští gayové zvlášť z této komunity jistě pustili rádi... Razz
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 27, 2009 1:40 pm
Autor Zpráva
milda.sleha
uživatel


Založen: 4.10.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: zvíře... :) Citovat

sice to není přímo gay film, ale je to skvělá komedie, ve které jean-paul belmondo hraje dvojroli kaskadéra, a pak velmi zženštilého herce...
u nás vychází poprvé na dvd, tak si taky můžete zkrotit své zvíře!!!
http://www.colourplanet.cz/Show-biz/Film-Televize/1958-ZVIRE-Belmondo--DVD-tip-na-vikend.aspx
:m)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 27, 2009 12:05 pm
Autor Zpráva
milda.sleha
uživatel


Založen: 4.10.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: dar od boha... :) Citovat

kdo ještě neviděl, vřele doporučuji...
http://www.colourplanet.cz/Show-biz/Film-Televize/1911-Recenze-DAR-OD-BOHA.aspx
:m)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 26, 2009 9:55 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Zkrocená hora Citovat

Super, běžím do obchodu Very Happy
Možná jich koupím víc a budu mít osvětové dárky pro lidi, co to neviděli (mám na mysli pár heteráků kolem sebe, tak u nich by to mohlo plnit i tu osvětovou funkci).
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 26, 2009 9:46 am
Autor Zpráva
milda.sleha
uživatel


Založen: 4.10.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: dvd zkrocená hora jen za 39 kč!!! Citovat

supertip...
http://www.colourplanet.cz/Show-biz/Film-Televize/1951-Zkrocena-hora--DVD-za-39-Kc.aspx
:m)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 23, 2009 1:45 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: letní bouře začíná!!! :) Citovat

milda.sleha napsal:
http://www.colourplanet.cz/Show-biz/Film-Televize/1838-Soutez-o-20-gay-DVD-Letni-boure.aspx
k tomuto filmu vás poprvé čeká překvápko od vydavatele - dvdedice.cz Smile
v květnu vás čekají surfaři (shelter) - samozřejmě v druhé polovině dubna bude další soutěž...
:m)
Hele, konečně nějaké rozumné filmy. Letní bouři bych si asi i koupil. Byl to vůbec první Q-film, co jsem kdy viděl (na Youtube po desetiminutových úsecích s anglickými podtitulky a chybějícím pátým úsekem), takže k němu mám zvláštní citový vztah Cool

Ale ta německá cover verze anglické cover verze amerického originálu Go West je dost příšerná. To se nedivím, že jí dali v tom soundtracku zadarmo Laughing
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po březen 23, 2009 9:15 am
Autor Zpráva
milda.sleha
uživatel


Založen: 4.10.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: letní bouře začíná!!! :) Citovat

dnes začala soutěž o dvacet kousků českých dívídíček letní bouře z iboys edice...
http://www.colourplanet.cz/Show-biz/Film-Televize/1838-Soutez-o-20-gay-DVD-Letni-boure.aspx
k tomuto filmu vás poprvé čeká překvápko od vydavatele - dvdedice.cz Smile
v květnu vás čekají surfaři (shelter) - samozřejmě v druhé polovině dubna bude další soutěž...
:m)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 06, 2009 8:30 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

solok napsal:
Viděl někdo film Dream Boy? Mám to rozkoukané a zatím se mi to líbí. Jen v tom prostředí, které zobrazuje, bych žít nechtěl.

Tak asi nikdo neviděl. Je to příběh pubertálního zakřiknutého chlapce Nathana, který se s rodinou přistěhuje do malé vesnice v Louisianě. Tam se seznámí s jiným chlapcem, Royem (překvapilo mě, že vozil své spolužáky autobusem do školy), a sblíží se s ním, i když váhám to nazvat "zamilování". Při jednom výletu s Royovými kamarády jsou jimi přistiženi při orálním uspokojování a jeden z nich Nathana ubije k smrti. Konec byl asi takový, že v oné (mimochodem silně náboženské) vesnici se žádné homosexuální chování trpět nebude. Snad, třebaže to nebylo nikterak naznačeno, to byl důvod, proč vraždu nikdo nijak nevyšetřoval. Doporučuju shlédnout, je to jeden z těch USAmerických filmů, které nejsou hloupé.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 06, 2009 7:47 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: soutěž o 20 dvd another gay movie 2 už běží... Citovat

milda.sleha napsal:
jedinečná příležitost, jak přijít k novému iboys gay filmu zcela zdarma...
http://www.colourplanet.cz/Show-biz/Film-Televize/1823-Soutez-o-20-DVD.aspx
:m)


Vyhrát někdy není výhra. Osobně bych ten film nechtěl ani zadarmo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 04, 2009 1:52 pm
Autor Zpráva
niklak
uživatel


Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 20

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
TXB: To mi připomíná Podivuhodný případ Benjamina Buttona...

Laughing


Tak na to se chystám... až najdu nějaký volný večer, jde se na věc Cool

Jinak abych nebyl mimo mísu... mým oblíbeným filmem je Billy Eliot, ty novější nějak nestíhám (nj, ani Zkrocenou horu, Milk, ad.)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po březen 02, 2009 4:11 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

TXB: To mi připomíná Podivuhodný případ Benjamina Buttona...

Laughing
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 02, 2009 2:20 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

jojx napsal:
stárnoucí buzny jsme všichni - alespoň jsem tu zatím mládnoucí buznu nezaznamenal Very Happy

Mně se to podařilo jednou. Sešel jsem se s klukem z iboys. V profilu neměl fotku, tak jsem čekal, jak to dopadne... Mno, když dorazil, neskutečně mi připomínal o několik let staršího spolužáka z gymplu. Jenže tomu by muselo být tak o 8-9 let víc a kluk, co vedle mě stál, mi připadal mladší, než spolužák tehdy. Podoba ale byla velká, takže mi to nedalo a zeptal jsem se... a... byl to on Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 02, 2009 1:34 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Adam napsal:
zhnusenost lidmi = náboženští fanatici a lidská blbost


Shocked Jenom tímhle? Nějak měkneš Think Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 02, 2009 12:10 pm
Autor Zpráva
milda.sleha
uživatel


Založen: 4.10.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: soutěž o 20 dvd another gay movie 2 už běží... Citovat

jedinečná příležitost, jak přijít k novému iboys gay filmu zcela zdarma...
http://www.colourplanet.cz/Show-biz/Film-Televize/1823-Soutez-o-20-DVD.aspx
:m)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 65, 66, 67  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 34 z 67
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 65, 66, 67  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist