Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix politika
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 56, 57, 58  Další

út květen 26, 2009 8:06 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Re: To solok: Citovat

Martin napsal:
Čechům není třeba, ani vhodno nadávat, a myslím, že většina moravanů zná své místo Laughing Laughing Laughing

Já bych to uzavřel tím, že přistoupení Moravy k Československu v roce 1918 byl omyl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 26, 2009 5:08 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: To solok: Citovat

solok napsal:
Hlavně že se bavíš.


Sem rád, že na hlavních věcech se shodneme. Razz

solok napsal:


P.S. V Rakousku, ač se tam mluví německy jako v Německu, téměř nikoho nenapadne říct "my Němci" a "u nás v Německu". Sebeúcta Moravanů je bohužel značně nižší. Zrovna minulý týden jsem slyšel skupinu Přerovanů říkat "u nás v Čechách". Fakt je, že není třeba nadávat Čechům, za svou blbost si můžeme sami (ale na druhou stranu, Češi ji rádi přiživují, v životě by je nenapadlo podporovat moravanství)


No... ona jednak nějaká univerzální "Němečtina" neni. Ale ani obecně tvoji námitku moc nechytám. Nj rakušáci jsou, a to minimálně dvě stě let, chudý příbuzný němců, halt ale maji vlastní stát... A nějaká ta historie tam za nima taky je, ač, pravda, rod, který jim přinesl slávu byl původem ze švýcar, že. Razz

Čechům není třeba, ani vhodno nadávat, a myslím, že většina moravanů zná své místo Laughing Laughing Laughing

Ale jazykově bych to neřešil.... Z potenciálních aspirantů byli v Evropě Velké Maďarsko, Velká Albánie, Velké Srbsko a Velké Německo. Ani jedno z toho nebyly jazykově homogenní celky.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 26, 2009 4:23 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Re: To solok: Citovat

Martin napsal:
EE, nemam, dokud bude moravské etnikum v naší kolonii s blahoskonným názvem "morava" nám ČECHŮM, vyrábět olomoucké syrečky a víno, tak si na ty ogary nemam proč stěžovat.

Ok sou trošku neciviizovaný a tak, ale ani jako příslušník civilizovanýho národa nečekáš všude slavobránu... Sice musíš chvíli vysvětlovat, že "vůz bez koní" (auto) není záležitostí černé magie, ale většinou se to urovná rychle. Laughing Laughing Laughing

Hlavně že se bavíš.
P.S. V Rakousku, ač se tam mluví německy jako v Německu, téměř nikoho nenapadne říct "my Němci" a "u nás v Německu". Sebeúcta Moravanů je bohužel značně nižší. Zrovna minulý týden jsem slyšel skupinu Přerovanů říkat "u nás v Čechách". Fakt je, že není třeba nadávat Čechům, za svou blbost si můžeme sami (ale na druhou stranu, Češi ji rádi přiživují, v životě by je nenapadlo podporovat moravanství).

Martin napsal:
Já měl v hlasování největší shodu s Bobošíkovou

O Bobošíkové mám jen to nejhorší mínění. Podle mě je to politická prostitutka, která se podbízí tím, co zrovna někdo chce slyšet. Ty její velkoplakáty s velkým nápisem SUVERENITA a pod tím BOJUJI ZA VÁS jsou silně pitomé.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 26, 2009 1:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: !!!! kvíz !!!! Citovat

http://www.kohovolit.eu/cs

Já měl v hlasování největší shodu s Bobošíkovou (25%) a v názorech s ODS (32%) Confused
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 25, 2009 5:41 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Laughing Happy Laughing

Inu, levicoví novináři (všichni novináři, z nichž většina jsou eurohujerové, a zakyslí zelení hleni, zteplalí lední medvědi, a chcípající tučňáci), pravda neinformují zcela objetkivně, v tom s tebou, Nicku, souhlasím. Very Happy Very Happy Very Happy

Jinak - nepracujcí inteligence je parazitující, takže se má nechat zaměstnávat finančními a /pod nimi/ pracujícími politickými "elitami" (ok nehodlám se přít o "hodnotě" politiků, jsou to vesměs také najatí lidé), aby alespoň pomáhala tvůrcům hodnot, ne? Razz

PS: Proč legitimizovat? Jedno je jisté, rok naší porážky se již nikdy nebude opakovat Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 25, 2009 5:20 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Nové progresivní zdanění v Británii Citovat

Martin napsal:
představa novináře, který si, přetékajíc žlučí


Onen novinář patrně trpí krizí genderové identity: možná právě to ho frustruje. :)


V Čechách, hrubým odhadem, nějakých 85% novinářů smýšlí, píše a volí pravicově. Pokud p. Jakl a spol. patnáct let opakuje svoji tezi o "levicovém mediálním establishmentu", činí tak ne snad proto, že by jí sám věřil (tak hloupý prostě být nemůže), ale proto, že správně očekává, že to pár hlupáků (včetně novinářů) zbaští. Názorová pluralita tu sice existuje, ale není dobře využívána: ačkoli možnosti jsou radikálně odlišné, vztah mediosféry k Systému je zhruba stejný jako před třiceti lety. Způsobuje to jak "komplex viny", tak i dlouhodobá izolace od civilizovaného západního světa, či přežívání levicových stereotypů o "dobrovolném sebeuskromnění pracující inteligence", jíž je politickými elitami po generace vštěpováno, že je potenciálně parazitní, a že má proto sloužit skutečným tvůrcům hodnot. V Martinově příspěvku by bylo možno nahradit slovo "manažera" slovem "dělníka", před slovo "demokracie" předsunout adjektivum "lidová" - a bez dalších změn by ho mohlo otisknout Rudé právo v roce 1950 (nepočítaje jazykovou korekturu).

Byl jsem dotázán, proč na podobné posty nereaguji. Inu, některé pitomosti není nutné legitimizovat ani polemikou.

P. S.: Pravda, tehdy nebyly leasingy a hypotéky. :P
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 25, 2009 4:54 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To solok: Citovat

EE, nemam, dokud bude moravské etnikum v naší kolonii s blahoskonným názvem "morava" nám ČECHŮM, vyrábět olomoucké syrečky a víno, tak si na ty ogary nemam proč stěžovat.

Ok sou trošku neciviizovaný a tak, ale ani jako příslušník civilizovanýho národa nečekáš všude slavobránu... Sice musíš chvíli vysvětlovat, že "vůz bez koní" (auto) není záležitostí černé magie, ale většinou se to urovná rychle. Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 25, 2009 4:16 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Martin napsal:
http://www.moravane.cz/volbyep.php

Hm, tak emancipovaní moraváci, to mi ještě chybělo Laughing

Máš něco proti Moravě? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 25, 2009 1:43 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

http://www.moravane.cz/volbyep.php

Hm, tak emancipovaní moraváci, to mi ještě chybělo Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 16, 2009 4:13 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Nové progresivní zdanění v Británii Citovat

http://www.blisty.cz/2009/5/15/art46852.html

citace:
Britská vláda nedávno oznámila jednu politickou změnu, kterou voliči přijali jako velmi populární opatření. Z průzkumů veřejného mínění vyplývá, že 68 procent britských voličů souhlasí se zavedením nové vysoké daně na zisky osob, které vydělávají astronomické platy.


citace:
Voliči nyní vyžadují nejen větší otevřenost a kontrolu, ale také daleko větší férovost. Nyní se hovoří o tom, že zdanění musí být férové...


Jediný co mne na tom pobavilo, je představa novináře, který si, přetékajíc žlučí, vzpomene na svou hypotéku, a 3 leasingové smlouvy na auta pro sebe, ženu i nevděčné děti, a porovná to s vlastní pílí piplaným obrazem manažera, jemuž "astronomický plat" spadl do klína, zatímco on, novinář (pracující ynteligence), strážní pes demokracie, zůstává nedoceněn. Laughing

Samozřejmě asi nemusim zdůrazňovat, že mi nepřijde nc férového na tom, když někdo platí 20% DzP a někdo jiný 30%.

PS: Jenom aby si ti, jež vládnou angličtinou udělali představu o úrovni překladu:

Blisty: Z průzkumů veřejného mínění vyplývá, že 68 procent britských voličů souhlasí se zavedením nové vysoké daně na zisky osob, které vydělávají astronomické platy.

Independent: The latest poll on the issue suggests that 68 per cent of voters approve of the new top rate of tax on high earners.

Přesný překlad: Poslední průzkum (jeden) v této záležitosti napovídá, že 68 procent (britských) voličů souhlasí s novou nejvyšší daňovou sazbou pro vysokopříjmové skupiny. (žádné astronomické; a firmy i osoby, nikoliv konkrétní osoby/bankéři s doutníkem v hubě).
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 24, 2009 12:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/domaci/167267-boruvkova-cssd-jako-prvni-politik-popira-nahravku-svych-vlastnich-slov.html

ČSSD se zjevně rozhodla dokázat, nominací Borůvkové, že nejen mužští sociální demokraté mají sexy mozek, který se navenek projevuje opačnými kvalitami.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 03, 2009 5:44 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No buď za a) to Rath zaplatí ze svýho; nebo za b) Středočeský pašalík začne tisknout bankovky kryté slovy Hejtmana.... Confused

Samozřejmě musím uznat, že odčerpávat peníze podniku, jež je i tak ztrátový, je triumfem logiky. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 03, 2009 5:00 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

http://zpravy.idnes.cz/stredoceska-mladez-bude-mit-diky-rathovi-autobusy-a-vlaky-zdarma-ph3-/domaci.asp?c=A090303_130004_domaci_itu

To jsem nevěděl, že středočeský kraj objevil ve svém podzemí tolik ropy a plynu Shocked Nebo že by to vyřešili s tím financováním ještě nějak jinak? No, myslím že i komunisti blednou závistí, protože tohle se ani jim nikdy nepovedlo...až teprve Adolfu Rathovi Evil or Very Mad
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 28, 2009 6:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tsst! Rolling Eyes Velryby sou přemnožený a jejich maso chutné a výživné. Laughing

A jinak - následovalo to, o co si říkala - řekl sem "s váma to jinak nejde" nebo něco takovýho a třísknul dveřma.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 28, 2009 6:15 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Re: Globální oteplování Citovat

Martin napsal:
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/162639-lzete-o-globalnim-oteplovani-obvinili-osn-japonsti-klimatologove.html

Konečně si někdo dovolil otervřít hubu proti tomu mýtu. (Myslim někdo jiný, než Man in the High Castle) Very Happy


A to jako mám čestnosti těch Japonců věřit, jo? Promiň, ale od lidí, kteří lov velryb na talíř vydávají za vědecký výzkum, takové řeči neberu.

Martin napsal:
Mírně mi to připomíná zástupkyni ředitelky, která udělala životní chybu otázkou: "Snad z nás nechceš dělat takovýhle blbce?"

To zní jako z nějakého filmu. Co následovalo?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 28, 2009 4:43 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Globální oteplování Citovat

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/162639-lzete-o-globalnim-oteplovani-obvinili-osn-japonsti-klimatologove.html

Konečně si někdo dovolil otervřít hubu proti tomu mýtu. (Myslim někdo jiný, než Man in the High Castle) Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 28, 2009 1:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
(zatím)


On přijde den.... Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 28, 2009 4:28 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

solok napsal:
pemel napsal:
že se někteří nedokázali udržet na uzdě a začali sem psát ideologické žvásty. Kdybych to býval věděl, tak bych tohle diskusní vlákno nikdy nezaložil. Confused


Ovšem pozor, soloku! Martin sem nepíše ideologické žvásty v pemelově smyslu, on pouze vyjadřuje oprávněné rozhořčení poctivého pravicově smýšlejícího občana a voliče nad neomaleností a aroganci rudé chátry, kterou je potřeba fackovat (zatím)...

A to se přece v klubu modrých adolescentů smí, to je dokonce vítáno, nebo ne... ? Razz
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne so únor 28, 2009 1:33 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 27, 2009 2:50 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mírně mi to připomíná zástupkyni ředitelky, která udělala životní chybu otázkou: "Snad z nás nechceš dělat takovýhle blbce?" Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 27, 2009 10:25 am
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Hochu, jsi drzý! Pojď za dveře, vyřešíme to stručně a rychle.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 26, 2009 11:34 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, tak učitele zakopaný ve skriptech z pajďáku víc, než Němec u Verdunu taky známe. Laughing

Jůůů! Dvojka! Poprvé od 7. třídy si polepšim! Laughing Chcete zbytek mojí svačiny, kterou sem spořádal při hodině, nebo gumovýho medvídka, kterýho sem našel pod lavicí, pane třídní? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 26, 2009 7:56 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Jistě, a za jistých okolností může být gayské téma i poplatky u lékaře, zahraniční mise armády, volba prezidenta, státní maturity, rovná daň, volební preference komunistů atd. atd. atd. To známe.
P. S. Dej si na mě pozor nebo tě dvojka z chování nemine! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 26, 2009 2:20 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Hm, zajímavé pane učitel.

Ale za jistých okolností můžou bejt i dva nechutní, fackující se chlapi gayské téma. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 26, 2009 9:06 am
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

pemel napsal:
Založil jsem tohle vlákno s úmyslem diskutovat tady o "gay" tématech v politice. Viz moje první příspěvky:

pemel napsal:
Podle článku v dnešním vydání Arrow MF DNES, bude letos na podzim bývalý předseda Gay iniciativy Jiří Hromada kandidovat do Senátu, co si o tom myslíte?

pemel napsal:
Článek na webu Colour Planet Arrow Nepál zvolil prvního gay poslance

pemel napsal:
Článek na colour planet Arrow Obama je naše naděje

Bohužel, nemůžu za to, že se někteří nedokázali udržet na uzdě a začali sem psát ideologické žvásty. Kdybych to býval věděl, tak bych tohle diskusní vlákno nikdy nezaložil. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 25, 2009 11:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Sice teda nevim, co je na tom furiantského, ale jestli ty peníze má, tak ať mu klidně dá ještě jednu... Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 25, 2009 10:28 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Nějak mi to připomíná: "Skvrny na ubruse sice zůstaly, ale mně se báječně ulevilo." Very Happy


A trochu i furiantské - 100.000,00 Kč? Dejte vědět, až to bude 250.000,00 Kč, pak přestanu - a vlepí mu další..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 25, 2009 9:51 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nějak mi to připomíná: "Skvrny na ubruse sice zůstaly, ale mně se báječně ulevilo." Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 25, 2009 9:41 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Nooo, já bych mu bejval i něco poslal, ale sem toho názoru (ikdyž v tomhle Mackovi fandim), že vlastní facky si má platit každej sám. Cool


Když dojdou argumenty - nastupuje facka. Poučila Ratha, že se nepomlouvají ostatní lidé? Naplnil tím Macek svoji satisfakci za urážky?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 25, 2009 8:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nooo, já bych mu bejval i něco poslal, ale sem toho názoru (ikdyž v tomhle Mackovi fandim), že vlastní facky si má platit každej sám. Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 25, 2009 8:20 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Lidi na lidi jsou jako saně, člověk na člověka jako kat - podívejte se na ně! Musíte naříkat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 56, 57, 58  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 46 z 58
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 56, 57, 58  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist