Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita TV, film, divadlo Gay tematika v TV
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Gay tematika v českých TV. Je jí málo nebo dost?
Je jí hodně.
1%
 1%  [ 1 ]
Je jí tak akorát.
10%
 10%  [ 8 ]
Je jí málo, mělo by jí být více.
88%
 88%  [ 67 ]
Celkem hlasů : 76
      Na začátek stránky  

po listopad 22, 2010 11:42 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

http://archiv.nova.cz/multimedia/okresni-prebor-12-dil-laska.html?s=0
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 17, 2009 3:29 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Nadsázku bych bral - mám ji dokonce dost rád - ale kde byly ty "info? ... Shocked
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 17, 2009 2:54 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Q Citovat

Líbilo se mi to. Kombinace info a nadsázky...

A btw - nejlepší pořad ohledně výročí "sametu" Very Happy

Tedy výhrady bych měl k tomu projevu údajného novináře... jenže něco jsem měl i proti jeho článku, takže žádné překvápko...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 17, 2009 1:34 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Q Citovat

Dnešní Qčko (16. 11. 09) - jedním slovem: trapas. Po slibném dvoudílném Islandu takováhle ptákovina.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 21, 2009 9:48 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já bych řekl, že tím pokládají akcent na tu "svobodu". Čili "emancipace" GL po pádu totality Think Idea Question
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 21, 2009 9:42 am
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Tak dneska jsem poprvé viděl upoutávku se dvěma muži a s děckem. Myslím si, že účel těchto upoutávek je jasný - dát lidem najevo, že i homosexuálové tady jsou, existují a nemělo by se na ně zapomínat. Přeci jen Česká televize je velmi pokroková a i když třeba NOVA má nejdokonalejší mediální centrum v Evropě, se kterým se chlubí už 2 roky, ČT se snaží lidem něco předat, a snad se jí to daří...
Nicméně spot se mi velmi líbí.
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 20, 2009 5:40 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mají i verzi se dvěma ženami Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 19, 2009 9:10 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Kroky svobody s Českou televizí Citovat

Česká televize letos připomíná výročí "listopadových událostí", po celý rok vysílá pořady nějak se dotýkající této problematiky. Celé je to zastřešeno názvem "Kroky svobody s Českou televizí". Občas ve vysílání bývá něco jako upoutávka s tímto názvem. Docela často je tam k vidění dvojice mužů na balkóně, z nichž jeden drží v ruce dítě, druhý věší prádlo a pak také začne věnovat dítěti. Je Česká televize tak odvážná nebo nebo je interpretace zcela "nevinná"?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 26, 2009 4:56 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Svět se nezboří Citovat

V Po 27. 7. ve 20:05 na TV barrandov Arrow Svět se nezboří
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po únor 16, 2009 7:49 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Qčku v poslední době docela přicházím na chuť. Bez některých taškařic v moderátorských vstupech bych se docela obešel, ale fakt je, že ten pořad není sebelítostivý a nelíčí gaye jako nějaklé chudáčky a oběti okolní netolerance a nechápavosti. Je sebevědomý a ukazuje, že rok 2009 není rok 1991. Ještě Legato v sobě ten hrozný "apel na soucit" trochu mělo.

Co k tomu říká TXB, je zajímavé, ale obávám se, že na nějaký osvětový pořad o gayích pro ostatních 96% by stejně zase koukali jenom gayové. Takový pořad by se navíc vůbec nehodil pro zvolený formát (půlhodina 1x týdně po 23:10).

Moc nerozumím Mildově poznámce, že se na "gay scéně" nic neděje. Přece nejde jenom o nějaké průvody. Jako první postkomunistická země máme ZRP (maďarské a chorvatské kroky k němu mají daleko menší právní váhu, i když přišly dřív), téma je dost sledováno médii, a hlavně - takový rok 2007, to byly úplné žně, co se týče vydávání beletrie s gay tematikou, hlavně překladové. Hodně bílých míst je ovšem v non-fiction a v poezii.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po únor 16, 2009 11:21 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Experimentální parodie na gaye Citovat

V podstatě souhlasím s Mildou, i když se musím pohybovat na rovině spekulativní.
Ten hoch, kterého si vzali za "gayského poradce", už jsem zapomněla, jak se jmenoval, byl evidentně natěšený, jak se před kamerou pořádně předvede a na rozdíl od mnohých jiných se do toho zajisté hrnul. Chápu i ty "normální", kteří se asi ukazovat nechtěli, protože jsem srab a asi bych se na jejich místě taky moc nehrnula. Každopádně tenhle se chtěl předvést a tak tam byl. Protože má evidentně komický talent, podařilo se mu do toho pořadu vnést jakousi nadsázku a "travesti parodii na gaye." To by mohla být za jistých okolností i zábava, ovšem v kontextu pořadu, který se nevymanil z mantinelů "přírodovědného pořadu" na téma toto je, vážení diváci, homosexuál, žije spíše v hornatých oblastech, odkud vychází k večeru do údolí .... a prosím vás, toho vystaveného nám nekrmte, bolí ho potom břicho (to je samozřejmě nadsázka, leč z pořadů podobného typu mám prostě tenhle "zoologický" dojem) je to trochu průser, protože tam nadsázka vyzní jako ryzí fakta o živočichovi zvláštního druhu Confused
....
Ten člověk u bazénu byl nade vší pochybnost hnusnej, ale napadlo mě to samé, co Mildu, totiž jestli nadšený travesti/komik tu situaci trochu nepřehrál a nevyhrotil, já jsem část pořadu jen slyšela, protože jsem pobíhala bytem a uklízela, ale ani v TV nemuselo být úplně všechno. Rovněž si moc neumím představit to balení na mysliveckém bále a též mi to přijde v duchu "travesti gay parodie".
....
Jestli mám pravdu a byly to nápady toho "gay průvodce", které štáb nekriticky převzal, protože je to sice divné, ale on přeci musí nejlépe vědět, jak to mezi nimi chodí , pak by měl svůj komický talent nějak využít, protože v jiné souvislosti by to bezpochyby sranda byla.
V souvislosti této to byla bohužel legrace o něco menší.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po únor 16, 2009 8:31 am
Autor Zpráva
milda.sleha
uživatel


Založen: 4.10.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: veřejnoprávní experiment... :) Citovat

když jsem začal koukat na sobotní 4 % a začalo to travesty, tak jsem šel do kolen... ten nejblbejší příměr, jaký existuje, jaký v minulosti rád filmový a televizní průmysl budoval v souvislosti s gay tematikou, a který se podařil už utěsnit, tady byl znovu oživen...
to považuji za absolutně nešťastné... vůbec si myslím, že scénář mohl být více propracovaný...
ale zase na druhou stranu umím argumentovat i za druhou stranu, protože jsem se v tom také pohyboval..

travesty byla asi úlitba glazarovi, aby se mu zpropagovalo za jeho účast...

požadavek s "normálníma" klukama bych také podepsal... ALE...
ale co to je vlastně normální gay??? není to náhodou to, co tam předvedli??? stačí se rozhlédnout po diskotékách... sympatické bylo, že tam byl pár, dlouholetý, který za sebe bojoval i proti nesnášenlivému otci...
jenže k tomu lze dodat jediné - všichni chtějí normálni gaye v televizi, ale nikdo si není ochoten před tu kameru vlízt... jeden z problémů současné gay komunity je, že je pořád strašně ustrašená, i když často zbytečně...
vím, o čem mluvím, sám jsem si tím vším prošel... takže volání po normálních a více gayích v televizi považuji za správné, ale zároveň pokrytecké...

další úlet bylo vyoutování se mamince po telefonu, jak to správně glazar napadl, ale pro účel tohoto pořadu to byla jediná možnost... kdyby domů přišel se štábem české televize a před kamerou jí to řekl - tak to by mi přišlo jako hodně avantgardní... jen k tomu mohli dát sami komentář, protože to zbytečně snížilo kvalitu pořadu v diváckých očích...

úlet bylo obtěžování na mysliveckém bále... zajímalo by mě, kdy to nějaký gay udělá??? to bylo zcela mimo mísu a reakce místních byla absolutně adekvátní... určitě ho štáb zachránil od toho, aby venku nedostal přes držku... takovýdle týpek by si to zasloužil...

úlet byla i ta scéna v libereckém aquaparku - chtěl bych vidět gay pár, který tam po sobě leze, líbá se a tak... to bylo také trochu přitažené za vlasy zrovna tam... byť už to bylo o mnoho více v poho oproti plesu...

prostě ten pořad byl trochu více prvoplánovější a scénář mohl být více propracovanější...

na q už se dávno nedívám, ten pořad byl zpočátku hrozný... byl založen na ješitnosti zejména moderátorů a také pak i dalších aktérů... zajímalo by mě, kdo se na to dívá a kolik těch lidí je... heteráci z toho museli být paf...
jestli se něco zlepšilo k lepšímu fakt nevím, ztrácet čas někdy před půlnocí se mi fakt nechce...
problémem toho pořadu je, že je týdeníkem v zemi, kde se na gay scéně vlastně vůbec nic neděje, takže pak se musí vařit z vody a ještě to hodně nastavovat... pak tam jsou vděční za každého, kdo je ochoten vlézt před kameru a ti tam zpravidla jen exhibují, trpí jájismem a smysl pak docela uniká...
pár dobrých a smysluplných dílů to pak už nezachrání...

tolik krátce...
:m)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 16, 2009 1:22 am
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Nick Guest: To je jedno. Hlavně, že by byl teplej a v televizi. Smile

TXB: Nene, ale stačilo by mi něco jako tohle Smile: http://www.youtube.com/watch?v=QGT0xnEYACw
(„gay tematika“ asi od 4:45, zajímavý je to samozřejmě celý, anglický přepis zde)

... women wear rubber pants. „Did you not know that?“ „No. No. Not really my area“...
... You know what? That was almost heterosexual ...
... That's a rather attractive horse, actually, isn't it? ...
... Not a bad looking eel, either ...
... There's more you can do with the eel, possibly ...
... It's very hard to get a horse down your pants! ...


... a nebo tohle: http://www.youtube.com/watch?v=v_t3FSEapIo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 15, 2009 7:46 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: Experiment Citovat

Nick Guest napsal:
Jinak na pořadu Experiment mě nejvíc zarazily negativní reakce ht většiny - třeba v Aquacentru. Fakt je, že to ten gay pár trochu přehrával, ale kluci, co na ně pokřikovali "Buzeranti, táhněte", nebo chlapík, který si šel stěžovat plavčíkovi na "ty homosexuály ve vířivce", to byla fakt síla...
Nicméně reakce toho plavčíka mě naopak mile překvapila.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne únor 15, 2009 4:35 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Experiment Citovat

ttomp napsal:
Prostě, kdyby třeba Kraus vyměnil „Ivanku“ za Pepu.


To by nemohlo fungovat, protože Kraus není "Franta". Smile

TXB: souhlas.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 15, 2009 11:47 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

ttomp: Honza Musil ti nestačil? Smile

Adam: Glazar není režisér, takže o směru, kterým se pořad ubíral, nerozhodoval. Vyslovil několik myšlenek, které považuju za největší přínos celého pořadu. Nekonformita chování na tom nic nemění... spíš tyto myšlenky více přiblíží širšímu publiku, což je v tomhle případě ještě podstatnější, než samotný obsah.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 15, 2009 2:45 am
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Experiment Citovat

Mám z toho trochu smíšené pocity. První půlka byla divná (asi by to bylo o ničem, kdyby tam místo člověka, který chodí jako plameňák po pudinku, byl někdo normální Rolling Eyes ), druhá zase celkem zajímavá.


TXB napsal:
...pořad o buznách pro širokou veřejnost (což je to, co mi tu schází).

Já bych radši pořad pro všechny, který by gay např. moderoval, vědělo by se to o něm a, když by to bylo k tématu, normálně by se o tom mluvilo, dělaly vtipy atd. Prostě, kdyby třeba Kraus vyměnil „Ivanku“ za Pepu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 14, 2009 11:59 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Bylo to strašné Rolling Eyes

... nikdy mě nikdo neučil chodit jako vytočeninu, ani cígo bych neměl potřebu držet "elegantněji". S ručičkama snad taky nedělám takový pózy. Zlej sen.

Na Glazara obvykle nemám názor, ale dneska mi dost vadil. Jak může někdo soudit jiného, jak se chová, když se sám chová mírně řečeno nekonformně, jinak tedy jako řezníkův pes? Je sprostej jak dlaždič, prototypem "gaye" je pro něj zjevně transka z kabaretu. Zajímalo by mě, kterej génius přišel na to vyhmátnout zrovna tenhle i pro normálního teplouše underground....?

Jediný zajímavý byl ten akvapark...

Nikdy dřív jsem ten pořad neviděl, ale tohle bylo šlápnutí vedle.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 14, 2009 9:01 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Experiment Citovat

TXB napsal:
Marně pořád čekám, kdy se objeví nějaký pořad, ve kterém budou vystupovat "normální" většinoví kluci, na kterých není na první pohled vidět, že jsou teplí...


jj, taky se mi zdá, že heteráků ubývá.

---

BTW: on se fakt někdo běžně líčí ? Já si myslel, že si ta transka dělá srandu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 14, 2009 7:42 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Glazar mi přijde výborný ve všech situacích Smile

Jinak Q neznám... asi bych se měl někdy podívat. Ale pokud chápu, je to spíš pořad pro buzny, než pořad o buznách pro širokou veřejnost (což je to, co mi tu schází).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 14, 2009 7:38 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

TXB: Například redaktoři a moderátoři Qčka na mě působí docela normálně (nemluvím o F. Rajmontovi Laughing ).

Jinak na pořadu Experiment mě nejvíc zarazily negativní reakce ht většiny - třeba v Aquacentru. Fakt je, že to ten gay pár trochu přehrával, ale kluci, co na ně pokřikovali "Buzeranti, táhněte", nebo chlapík, který si šel stěžovat plavčíkovi na "ty homosexuály ve vířivce", to byla fakt síla... Rolling Eyes To, co říkal prof. Weiss, jsem už od různých sexuologů slyšel v televizi tisíckrát, ale dobrý mi přišel ten Glazar.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 14, 2009 6:51 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Re: Experiment Citovat

pemel napsal:
Vo So 14. 2. od 17:15 na Čt 1 Arrow Experiment 4%

Kdyby nemíchali homosexualitu a travesti (taky neznám moc kluků, kteří se před odchodem do společnosti líčí Rolling Eyes ), nebylo by to špatný. Vstupy autorit byly zajímavější.

Marně pořád čekám, kdy se objeví nějaký pořad, ve kterém budou vystupovat "normální" většinoví kluci, na kterých není na první pohled vidět, že jsou teplí...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 14, 2009 1:12 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Tudorovci Citovat

Začal jsem se minulý pátek koukat na Novu na Tudorovce. Homosexualitu Thomase Tallise si autoři seriálu sice vymysleli, ale fakt je, že hudbu psal skvělou.

EDIT: Scéna svedení Tallise z youtube.

Naproti tomu Thalysova homosexualita se má za prokázanou, i když v žádném britském seriálu nebyla zatím tematizována. Smile
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne so únor 14, 2009 7:40 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 13, 2009 10:14 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Experiment Citovat

Vo So 14. 2. od 17:15 na Čt 1 Arrow Experiment 4%

Zajímalo by mě, jestli ten Jakub vyzkouší úplně všechno. Laughing
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá leden 23, 2009 1:33 pm
Autor Zpráva
milda.sleha
uživatel


Založen: 4.10.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: viděli jste garyho oldmana v roli gaye???v Citovat

velmi si vás vážíme
http://www.colourplanet.cz/Show-biz/Film-Televize/1705-Velmi-si-vas-vazime.aspx
:m)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 02, 2008 6:35 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Žádná nepřišla už hodně dlouho. Všude jen samé, dávno stokrát přežvejkané dojmy zaměněné za pojmy. Smile


Naprosto souhlasím.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 02, 2008 6:26 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Žádná nepřišla už hodně dlouho. Všude jen samé, dávno stokrát přežvejkané dojmy zaměněné za pojmy. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 02, 2008 6:04 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Víš, já nečekal nic jiného.

Ono totiž, a pozor, přijde šok, někteří gayové se zděsí a naježí, když přijde nová, či inspirativní myšlenka. Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 02, 2008 5:52 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ale jinak obsahově dost zoufalý. Poslouchat názory děduly, jak měl citový vztah se ženou a poté spí s chlapama, a proto je bi, nebo majitele svatební kaple, že je gueer a ne gay, protože mu v dětství nadávali do teploušů a protože má vlastnosti obou pohlaví, anebo se prohrabovat šatníkem kožeňáckejch fetišistů... Čekal jsem ze SF něco původnějšího, co u nás není známé a co by proto bylo inspirující. Nezklamali tradičně jen Butch & Topping. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 02, 2008 5:29 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
"If you just follow your heart, your genitals would usually co-operate." Laughing


Jojo. Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist