Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Co Ti dneska neudělalo radost nebo Tě přímo nas...o :o))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 102, 103, 104  Další

čt leden 15, 2009 11:06 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Sem jedinej, kdo ví tohle?

http://www.novinky.cz/clanek/158754-zemrel-architekt-jan-kaplicky.html
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 19, 2008 4:57 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Aaaaaa není tam presidentský byt? Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 19, 2008 4:47 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Tak kromě obšírného zdůvodnění, jež jsem poskytl na srazu ještě dodávám, že europoslanci nepřijeli ke Klausovi domů. Paralela s domácí návštěvou je dosti zavádějící. Klaus se na Hradě nemá co cítit jako doma, je to prostor, jež mu stát laskavě poskytuje jen k tomu, aby v něm pokorně plnil svoje povinnosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 9:48 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jistě, vypoklonkoval bys nás, například vzhledem k tomu, že bychom na setkání měli "pouze půl hodiny".

Mimochodem nejde o kritiku presidenta pro jakoukoliv vlastnost. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 9:27 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Příklad s tebou a tvými kamarády je velmi ilustrativní. Nepozval bych vás a pokud bych byl okolnostmi donucen vás pozvat, nechal bych vás asertivně vykvákat, hlídal bych si stříbrné lžičky a co nejdříve vás vypoklonkoval. Wink

Pakliže nešlo o státní návštěvu, při níž by zastupoval stát navenek nebo přijímal vedoucí zastupitelských misí (čl. 63 odst. 1 písm. a + d Ústavy), nemusel je na audienci přijímat. Co tedy očekával od setkání s levými a zelenými politiky než konfrontaci? Pokud je zvykem, že hlava státu předsedajícího EU přijme zástupce EP, měl postupovat, jak uvedeno v odstavci výše.

§ 12 občanského zákoníku
(1) Písemnosti osobní povahy, podobizny, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy týkající se fyzické osoby nebo jejích projevů osobní povahy smějí být pořízeny nebo použity jen s jejím svolením.
(2) Svolení není třeba, použijí-li se písemnosti osobní povahy, podobizny, obrazové snímky nebo obrazové a zvukové záznamy k účelům úředním na základě zákona.
(3) Podobizny, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy se mohou bez svolení fyzické osoby pořídit nebo použít přiměřeným způsobem též pro vědecké a umělecké účely a pro tiskové, filmové, rozhlasové a televizní zpravodajství. Ani takové použití však nesmí být v rozporu s oprávněnými zájmy fyzické osoby.

Nevím exitenci zákona, který by prezidentu republiky umožňoval zaznamenávat své schůzky.

Prezident republiky není z výkonu své funkce odpovědný. (čl. 54 odst. 3 Ústavy)
Prezidenta republiky nelze zadržet, trestně stíhat ani stíhat pro přestupek nebo jiný správní delikt. Prezident republiky může být stíhán pro velezradu, a to před Ústavním soudem na základě žaloby Senátu. Trestem může být ztráta prezidentského úřadu a způsobilosti jej znovu nabýt. Trestní stíhání pro trestné činy spáchané po dobu výkonu funkce prezidenta republiky je navždy vyloučeno. (čl. 65 Ústavy)
Což neznamená, že nemůže být kritizován pro svou hloupost a podlost. Wink
Btw, ten diktafon zřejmě nespouštěl prezident, ale některý z jeho poskoků, kteří právně odpovědní jsou.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 7:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ano, pokud bys mne a moje kamarády někdy pozval k sobě domů, nediv se, že ti zkritizujeme závěsy, a sdělím ti, že jsme vlastně nepřišli kvůli rozhovoru, bo tvé názory nás nezajímají, a když se na tebe můj kamarád oboří a ty se proti tomu ohradíš, řeknu ti, že máš držet pec, protože pouze JÁ tu (u tebe na návštěvě) rozhoduji o čem, kdy, jak, a jak dlouho se bude mluvit. Mr. Green

Nicméně k věci:

- předseda čehokoliv vlajku obvykle nemívá. Nepřijela žádná hlava pomazaná. Nejdednalo se o státní návštěvu.

- byli na audienci u presidenta. Oni, a nikoliv president, se měli snažit být co se týká diplomatického protokolu být co možná nejkorektnější. President se rozhovor evidentně (resp. dle zápisu) ukončit snažil.

- netuším co je to "novinářská licence", a jak umožňuje odposlech, nicméně president má podle mne právo dělat si co chce, pokud to není velezrada, byť, nebo právě proto, je ve většině případů jedno co udělá.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 5:44 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Zaprvé, není riziko hostitele, koho si pozve na návštěvu? Pokud si pozval zástupce všech polititických seskupení v EP, tak nemohl čekat, že mu všichni hosté polezou do zadku stejně jako zástupci komunistů, když jim poprvé po změně režimu otevřel hlavní bránu do Hradu.

Za druhé, když si pozve na návštěvu předsedu EP, je slušností vyvěsit vlajku hosta (před bránu, ke zdi nebo na stůl).

Sečteno a podtrženo, společensky a diplomaticky významější byl na tomto setkání Klaus, a proto se měl držet jak diplomatického protokolu tak zásad slušného chování. Pokud se mu rozhovor nelíbil, měl ho zdvořile ukončit a slovně nenapadat hosty. Počítání do deseti, než něco vypustí úst, ale není evidentně Klausův obor.

Jinak samozřejmě porušil české právo, když si někoho natáčel bez jeho předchozího souhlasu a navíc tu nahrávku zveřejnil. Klaus ani jeho pepkové vyskočové nemají novinářskou licenci.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 4:48 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Těžko posuzovat chování podle dokumentu, jehož přesnost je minimálně pochybná.
viz "S Klausem jsme mluvili jinak, tvrdí europoslanci. Hrad nechce dát důkaz"

Mně osobně nijak zvlášť nevadí, že tam teď ta vlajka není a stejně tak by mi nevadilo, kdyby tam byla. Ale během předsednictví by tam asi viset měla. Co by na Hradě v té době být nemělo, je Klaus. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 4:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Přepis je k disposici v angličtině, jestli je to originál, netuším.

Pointa je v chování někoho, kdo byl na návštěvě.

A v tom, proč bychom měli vyvěšovat na Hradě jakoukoliv vlajku.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 4:21 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Ono chování Klause a prezidentské kanceláře taky není zrovna nejlepší: bez vědomí zúčastněných nechá nahrávat rozhovor a bez jejich souhlasu ho zveřejní. A to jen v českém překladu (který prý není přesný), originál zveřejnit odmítá. Kdyby aspoň zveřejňovali všechny rozhovory s prezidentem, ale na těch stránkách je to myslím jediný přepis...

Já zase musím souhlasit s výrokem europoslance Schultze: „To k demokratickému a právnímu státu určitě nepatří.“

......
Je to opravdu tak těžký vyvěsit jednu pitomou vlajku? Navíc naši, protože EU není nacistické Německo nebo SSSR, nepřítel, ale ani přítel, my jsme Evropská unie.
Jestli tam nechceme být, tak z ní vystupme. Jestli se nám něco nelíbí, tak ať se to snažíme změnit. Ale to, co dělá Klaus a jeho družina, není konstruktivní kritika.

Sarkozymu se ani moc nedivím, on je Francouz, oni ty symboly asi berou trošku jinak. Např. pro Čechy je vojenská přehlídka často pořád megalomanská demonstrace moci, pro Francouze státní svátek. Pro ně vyvěšování vlajek není povinnost, oni to dělají rádi.

So much for pathos... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 3:43 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Souhlas.

"Takto se nejedná s předsedy Evropského parlamentu, ať už je jeho (Klausova) politická angažovanost jakákoliv. Takto se nejedná se symboly Evropské unie," hatlapatlatralala, řekl Sárkožšý.

Ono především, když půjdu k někomu na návštěvu, tak je hlavní jak se chovám já, nikoliv on.

No a co se týká vlaječek, tak považuju za urážku mít za povinnost věšet vlajku EU na Hradě.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 3:21 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/clanek/156876-sarkozy-se-zostra-pustil-do-cr-nevyvesujeme-vlajky-eu.html

Myslím, že to soudruzi v čele se Sarkozym už začínají trochu přehánět. Klause moc nemusím, ale v tomto má tedy recht. Povinné vyvěšování vlaječek na každé kůlně mi začíná připomínat dobu poměrně nedávnou.

"K plnohodnotnému členství v EU vede určitě jiná cesta, než je eurofangličkářství."
"Kvůli českému předsednictví neplánujeme vyvěsit symbol Evropské unie... Stejně jako na Hradě není vlajka EU, nevisí tam nastálo ani vlajka NATO či OSN, organizací, jejichž členem je země také."

Tak s těmito dvěma výroky se naprosto ztotožňuji. Koukám, že stejně jako za dob Velkého Východního Bratra i v této organizaci dostává přednost forma před obsahem. Jsem zvědavý kdy začne "nástěnkářství" Rolling Eyes
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 06, 2008 11:21 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Kašlu na ně. Možná by mě takové dohadování stálo víc peněz, než kolik chtějí doplatit. Aspoň jsem to zkusil a mám jistotu, že si čísla jen tak nevycucali z prstu, že mají oporu v legislativě. To mi stačí.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so prosinec 06, 2008 11:05 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Vodafone: No tak jim ten výpočet omlať o hlavu a trvej na postupu podle písmena c) "dodatečně podle výše spotřeby v následujícím období." V té vyhlášce není stanoveno, který postup se užije jako první, ani kdo rozhodne o tom, který způsob výpočtu se použije.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 06, 2008 8:04 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Duhový ČEZ a jeho arogance Citovat

bright napsal:
No a odpovídá to rozdělení vašemu dlouhodobému průměru?
Ano, to bylo v té tabulce ukázáno. Problém beztak je v tom, ze
1) jsme poslední rok své chování změnili ve prospěch nízkého tarifu
2) díky poruše přijímače HDO nebyly v době platnosti vysokého tarifu blokovány akumulační elektrické spotřebiče a tedy část spotřeby ve vysokém tarifu byla uskutečněna bez naší vůle a přičinění…
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so prosinec 06, 2008 7:27 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Duhový ČEZ a jeho arogance Citovat

No a odpovídá to rozdělení vašemu dlouhodobému průměru?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 06, 2008 6:38 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Duhový ČEZ a jeho arogance Citovat

Vodafone napsal:
Duho energie společnosti ČEZ a jejich počty
Tak dnes přišla odpověď, ve které si svůj postup obhájili jakousi excelovskou tabulkou, kde jasně ukázali, že spotřebu rozpočítali podle dlouhodobého průměru, s posvěcením §16 vyhlášky 51/2006Sb. energetického regulačního úřadu.

S tím už asi bohužel hnout nepůjde. Jen bych čekal, že takovéto zdůvodnění a odkaz na legislativu dají rovnou na první fakturu, aby ta čísla nebudila dojem vycucaných z prstu.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt prosinec 04, 2008 9:34 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/clanek/155905-nemecti-vojaci-v-afghanistanu-moc-piji-a-jsou-tlusti.html

Hm. Já věděl, že populace obecně tloustne, ale vojáci??? Shocked

Ještě, že jsou tu zaměstnavatelé jako já, co obézního nepřijmou. Vánoční večírek bych asi taky měl pojmout se smyslem pro zrdravou výživu.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 03, 2008 11:29 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Vodafone: Ano, tvoji návštěvu tam si moc dobře pamatuju Very Happy Mimochodem tohle mě ani vlastně pořádně nenapadlo, teď když si to sem napsal, tak mám aspoň další výmluvu, proč do Valentina nejít, až mě tam zas bude někdo někdy lákat. Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 03, 2008 11:29 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Už vidím ty titulky: "Udusil se v černé díře" nebo "Pištění bylo slyšet až na Flóře". Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 03, 2008 11:22 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Razie ve Valentinu Citovat

Já se hlavně divím, že do Valentina někdy neudělají razii hasiči. Byl jsem tam jednou a když jsem viděl ty labyryntózní prostory přecpané lidmi, bylo mi jasné, že v případě i drobnějšího požáru (který vůbec není vyloučen, zkombinujeme-li rozžhavené světelné zdroje a koberce) by došlo pravděpodobně k veliké tragédii. A cedulky s únikovými směry, umístěné u stropu, to vůbec nezlepší.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st prosinec 03, 2008 6:22 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, koresponduje to s mojí obecnou přadstavou o policejní a Langerově debiliě.

Že bych si fakt udělal ten zbrojní pas? Hm, asi jo, na střelnici jsem už byl, a čelíčko trefim z 15 metrů na 89%. Asi fakt jo, protože v base stojí vrazi policistů na vyšším stupni žebříčku, než obyčejní úchylové z gay baru.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 03, 2008 6:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Majitel klubu zřejmě narozdíl od podniků v ulici Ve Smečkách a jinde nezaznamenal, že se nedávno změnilo bankovní spojení na vedení pražské policie. Idea
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 03, 2008 6:03 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Waky: No slyšel jsem o tom nějakou šuškandu, ale kvůli čemu to bylo nevím. Víceméně mám informace tiskové agentury "jedna pani povídala". Jen jsem zaslechl něco o drogách...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 03, 2008 5:52 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Valentino Citovat

Proboha, nevíte někdo o téhle věci něco bližšího?
Jestli se už o tom mluvilo, a "Plha se hlásí" po týdnu, tak se omlouvám, možná jsem si nevšimla ... co to ale mělo bejt? To už zas bude jak za totáče? Shocked
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 02, 2008 1:14 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Martin: pořádný se NIKDY nezlomí - chceš to vidět ?


Už jsem viděl i horší věci. A výrazně pochybuju, že bys mi s tim pořádnym vylomil zuby, nebylo-li by to dláto.

Mimochodem - litina se zlomí, ocel se ohne. Ani jedna z těch možností mi nepřijde vhodná pro jakýkoliv orgán.

Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 02, 2008 1:08 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin: pořádný se NIKDY nezlomí - chceš to vidět ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 02, 2008 12:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

A k tomu, co mne ... přijde jako zlý, ošklivý, nepěkná věc.

Nemůžu nikde sehnat kopii samolepky "Zakažte mi kouřit a zabiju vaše děti!"

Evil or Very Mad
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 02, 2008 12:24 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To honza: Citovat

Doufám, že tušíš, jak snadno se pořádný .... zlomí. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 01, 2008 10:29 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
Nasadit dávicí efekt, dostačuje-li. Twisted Evil

nejdřív vyrazit zuby pořádným ..., a pak ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 102, 103, 104  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 8 z 104
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 102, 103, 104  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist