Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Světa zamilovaných kluků - utopie, nereálný svět nebo štestí
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

pá duben 28, 2006 10:30 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: .... Citovat

bodyia napsal:
zdenda napsal:
Moc to asi nesouvisí, ale tady se mi to zdálo jako takové nepříhodnější. Mám dotaz(co jiného taky můžu mít, že). No jeden můj ex se mě ptal, jestli bych s ním nechtěl začít chodit. Sice mne teda dost, no doslova mi bodl nůž do zad, ale jak vy se na to tváříte? Šli byste do vztahu znovu, nebo se Vám to zdá jako nereálné? Díky za oddpověď

Nejspíš záleží na tom, jestli v tobě zbylo tolik lásky a touhy, abys dokázal překlenout prožité zklamání. To je extrémně složitý stav, minulost se mísí s pocitem strachu z budoucnosti. Chce to cítit určitou osobní jistotu, že to má cenu. Úvahy typu "vyzkouším to a budu se držet odtažitě, abych toho pak nelitoval" prostě nefungují. Zajímavé taky může být poznání, jak jste se oba od rozchodu změnili, on i ty se můžete jevit jako úplně noví lidé a na vztah nenávažete, začnete úplně odjinud. A třeba to bude fungovat lépe, třeba vůbec.
Podobná dilemata jsem řešil asi čtyřikrát, buď se mi stýskalo nebo jsem považoval předchozí rozchod za unáhlený nebo prostě převážilo myšlení od pasu dolů. Dvakrát to bylo opravdu fajn, pokračování naprosto předčilo předchozí poznávání, dvakrát to bylo takové hmmm s nevalným a krátkým koncem. Tož si vyber. Ale v každém případě ti přeju šťastnou volbu!


Citim z Tebe nadhled, moudrost a lidstvi..mohu se pod toto podepsat Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 27, 2006 3:03 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Tam je trochu víc okolností, je pravdou, že pokud se neozve třeba den, tak to beru, protože jsem stejný a tak nějak mi to zatím vyhovuje, ale pokud by to bylo nějak víc, to ee. No rozhodně to není uzatvorené, takže na výsledek jsem sám zvědav. Jinak v sobotu je výstava starých aut v Jihlavě na náměstí, takže se tam asi vyskytnu, ač se koná akce studu, s velice zajímavým názvem, ale co, tohle je jen jednou za rok a chtěl bych ho tam dotáhnout, ať řekne stanovisko, či co si vlastně představuje.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 27, 2006 1:13 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
no na nedostupného si hrát nemusím, protože se třeba i týden neozve, takže kýžený efekt by to nemělo. Laughing
No poslouchat instinkt budu, ale až v době, kdy se pán milostivě ozve, takže jak tak píšu a přemýšlím nad tím, tak jeho chování mě trochu začíná sr.., no uvidíme co se stane...

Hmm, jestli to funguje takle, tak je to nějaký divný. Mít vztah s někým, kdo si ani nevzpomene, že existuju, tak do toho bych nešel. Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt duben 27, 2006 8:43 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

no na nedostupného si hrát nemusím, protože se třeba i týden neozve, takže kýžený efekt by to nemělo. Laughing
No poslouchat instinkt budu, ale až v době, kdy se pán milostivě ozve, takže jak tak píšu a přemýšlím nad tím, tak jeho chování mě trochu začíná sr.., no uvidíme co se stane. Aneb, co se stát má, stane se.
Ten harém si budu muset vytvořit, asi je to výborná věc. Twisted Evil
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 26, 2006 6:35 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Zdendo, ten harém ženskejch funguje! Mám něco takového a hojně toho využívám.
Kdybych byl já v té situaci, tak bych si hrál tak 2, 3 dny na nedostupného a pak bych se milostivě uvolil si o TOM popovídat. No a pak by se vidělo. Vyjasnit situaci a jednat. Dělej, jak myslíš. Poslechni instinkt. Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 26, 2006 6:32 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
jak jsi to ale napsal poprvé, tak mi to vyznělo dost nepříjemně. No je vidět, že už jsi to pochopil dost přesně, optám se, ale rozhodnu se sám.


Jo, tak promiň. To o sobě vím, že někdy jsem moc stručný a ono to nakonec vyzní tvrdě a nepříjemně. Tak se ještě jednou omlouvám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 26, 2006 6:22 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

jak jsi to ale napsal poprvé, tak mi to vyznělo dost nepříjemně. No je vidět, že už jsi to pochopil dost přesně, optám se, ale rozhodnu se sám.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 26, 2006 5:35 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

zdenda napsal:

Ad Mark: Vyložil sis dotaz jinak než to bylo myšleno, bereš to moc konkrétně.


No dobře. Něco cítíš, nějak o věci přemýšlíš a zajímá tě, jak by v tvé situaci přemýšleli jiní. A cítíš to jako podporu, když má někdo podobný názor. Protože tady je fakt každá rada drahá. Stejně se nakonec rozhodneš sám z vlastní vůle.

Ty bys, jak tak nad tím přemýšlím, potřeboval nějakej babinec. Prostě bys mezi ně vlítnul a zvolal: "Holky co mám dělat, von mě zas chce?!" No tam bys dostal rad požehnaně. Very Happy Ber to jako srandu, trochu to zlehčuju.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 26, 2006 3:21 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Protože ho mám stále rád, ač mi šíleně ublížil, tak furt ho mám rád. NEvím, ale vždy posuzuji jakoby 6. smyslem, prostě jak to na mě působí. Ani sám nevím, jestli to bylo spíš to, že jsem někoho chtěl, nebo že jsem se fakt zamiloval, vidím i věci, které mě na něm trochu vadí, ale prostě nechci je vidět. A teĎ mám dilema, jestli dát na to, že budu dělat uraženého, nebo dát druhou šanci, protože každý můžeme ulítnout. Bojím se, že to skončí stejně, ale nemusí.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 26, 2006 3:02 pm
Autor Zpráva
Rarach
uživatel


Založen: 18.3.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Láska je kurva. Sad
Zrovna teď řeším něco podobnýho, jenomže z druhé strany -- já bych chtěl dát vztahu druhou šanci, jenomže on nechce. Rozešli jsme se před dvěma týdny a až pak jsem zjistil, jak strašně mi chybí a jaký hlouposti a detaily jsem považoval za nepřekonatelný problémy. Jsem prostě idiot, ale až když jsem to ztratil, uvědomil jsem si, co jsem měl. Pořád ho miluju a on mi řekl, že taky, jenže už nechce do toho jít znovu, bojí se, že to skončí stejně -- hádky atd.
A já nevím, jak ho přesvědčit, že jsem si plno věcí uvědomil a chtěl bych je dělat jinak. Je to v pytli.

Zdendo, na základě čeho se ty rozhoduješ, jestli tomu dáš ještě šanci?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 26, 2006 2:19 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ad Bodiya: Děkuji, takovou odpověď jsem hledal.

Ad Mark: Vyložil sis dotaz jinak než to bylo myšleno, bereš to moc konkrétně. Wink
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 25, 2006 9:52 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Moc to asi nesouvisí, ale tady se mi to zdálo jako takové nepříhodnější. Mám dotaz(co jiného taky můžu mít, že). No jeden můj ex se mě ptal, jestli bych s ním nechtěl začít chodit. Sice mne teda dost, no doslova mi bodl nůž do zad, ale jak vy se na to tváříte? Šli byste do vztahu znovu, nebo se Vám to zdá jako nereálné? Díky za oddpověď

Nejspíš záleží na tom, jestli v tobě zbylo tolik lásky a touhy, abys dokázal překlenout prožité zklamání. To je extrémně složitý stav, minulost se mísí s pocitem strachu z budoucnosti. Chce to cítit určitou osobní jistotu, že to má cenu. Úvahy typu "vyzkouším to a budu se držet odtažitě, abych toho pak nelitoval" prostě nefungují. Zajímavé taky může být poznání, jak jste se oba od rozchodu změnili, on i ty se můžete jevit jako úplně noví lidé a na vztah nenávažete, začnete úplně odjinud. A třeba to bude fungovat lépe, třeba vůbec.
Podobná dilemata jsem řešil asi čtyřikrát, buď se mi stýskalo nebo jsem považoval předchozí rozchod za unáhlený nebo prostě převážilo myšlení od pasu dolů. Dvakrát to bylo opravdu fajn, pokračování naprosto předčilo předchozí poznávání, dvakrát to bylo takové hmmm s nevalným a krátkým koncem. Tož si vyber. Ale v každém případě ti přeju šťastnou volbu!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út duben 25, 2006 6:04 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Moc to asi nesouvisí, ale tady se mi to zdálo jako takové nepříhodnější. Mám dotaz(co jiného taky můžu mít, že). No jeden můj ex se mě ptal, jestli bych s ním nechtěl začít chodit. Sice mne teda dost, no doslova mi bodl nůž do zad, ale jak vy se na to tváříte? Šli byste do vztahu znovu, nebo se Vám to zdá jako nereálné? Díky za oddpověď


Zdendo, to si myslíš, že za tebe někdo rozhodne jestli máš chodit se svým ex nebo ne? Neblázni. To je čistě tvoje věc jak se rozhodneš. Závisí jak to cítíš ty. Tady žádná rada nepomůže, někdy to vyjde, jindy nevyjde. Tak, ale každopádně ať se rozhodneš jakkoliv, přeji ti ať toho v budoucnu nelituješ.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 25, 2006 4:12 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Moc to asi nesouvisí, ale tady se mi to zdálo jako takové nepříhodnější. Mám dotaz(co jiného taky můžu mít, že). No jeden můj ex se mě ptal, jestli bych s ním nechtěl začít chodit. Sice mne teda dost, no doslova mi bodl nůž do zad, ale jak vy se na to tváříte? Šli byste do vztahu znovu, nebo se Vám to zdá jako nereálné? Díky za oddpověď
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 10:50 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Láska Citovat

Ušáček napsal:
Very Happy děkuju za to jak jsi to hezky napsal, já sám na lásku věřím jako malý klučina a stále a stále doufám, že ji najdu i když mne už 4 rát opustila , proto i ušáčkuv svět zamilovaných kluků na kluky se snaží být v tomhle trochu jinší... http://proste-kluk.wz.cz Embarassed


Jedne z pohledu rika, ze opustila. Tendalsi rika, ze ji mame stale v sobe. LAska tu je s nami. Nemuzeme ji vlasnit. Nikdy ji nemame. Vzdy pichazi nekdo s kym ji sdilime. Mas lasku v sobe, neodesla.. Nemasnyni s kym ji sdilet. ALe muzes ji citit k zivotu, byt na sebe hodny. I to je laska.. JEstli myslis, ze te opusitlo to, ze ji s Tebou sdili. Tak ano. Sdili ji i jini s Tebou. Na te nejintimenjsi urovni jinesdilis.Presto tu je.. Ja jsem strasne moc touzil lasku kluku brat. Mit, ale to nejde. Prave tim jak chces srdce dat a uchopit, muzes jej rozbit. Mohu se zeptat kolik ti je? Nepremyslel jsi nekdy o trochu odpovednejsim a realistictejsim pohledu na lasku? Vidis ji ted stejen jako kdyz ti bylo 16, 18?tT vis i ja doufam,vsak jiz v jinych podobach nez me bylo 18.

Domnívám se, že lásky je kolem nás spoustu,jen ji moc neumime sdilet. Nelze ji uchopit, kdyz to udelame tak se rozbije. to povida i citat z Maleho prince v mem podpisu Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 9:11 pm
Autor Zpráva
Ušáček
tester


Založen: 7.10.2005
Příspěvky: 4

Předmět: láska je dost vzácná a křehká Citovat

Very Happy děkuju za to jak jsi to hezky napsal, já sám na lásku věřím jako malý klučina a stále a stále doufám, že ji najdu i když mne už 4 rát opustila , proto i ušáčkuv svět zamilovaných kluků na kluky se snaží být v tomhle trochu jinší... http://proste-kluk.wz.cz Embarassed
_________________
Obyčejný ušatý kluk, co věří na lásku mezi kluky. Mám o tom i sve osobní stránky, které mi pomáhá vytvářet můj exkluk, který je nyní mým nejlepším kamaradám. Jsme z valašska...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá říjen 07, 2005 2:18 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Poznámka Citovat

Když nezavřemesvoje srdce.Když prožijeme poznání a naučíme se opravdu milovat.Nejako malé děti, které touží něco vlastnit.Být milované.Když i skrz bolest poznáme úlevu a sami sebe.Takmůžemerůst.Dorůst do dospělého vyrovnaného vztahu. Nebo se tomu alespon priblizi.toje take krasny uspech.Svet je plny lasky.Casto v jinych podobach nez bychom si prali.Potkavam kluky velmi detinske. Kteri touzi po vyhradnim vztahu. Vlastnit lasku, takoveto detske pojeti lasky. Apak zasekluky zklamane zivotem. To jsou dvapoly. je pravda, ze malokdo umi skutecne bezpodminek milovat. Nejsem si jisty, ze bych platil za lasku kluka prilis velkou dan. Rozchody byly bolave, aledovedel jsem se tak moc o sobe.Dostal jsem ty nejkrasnejsi dary, ktere mohu rozvijet. Poznal jsem co bylo an vztahu nezdrave a proto umrel. Vzdyt to jsou krasne dary. ulevaa poznani casto prichazi skrz bolest. Ale kdyz praskne obruc toho co jsme si mysleli o sobe. Poznani jaky doopravdy jsem aco se stalo. Pokud mozno bez zloby tak to stoji za to.usacku, nemam proti tobe nicosobne. Prijdemevsak, ze usackuv Svet je naplneny velikou touhou zustat malym ditetem.Touhou po lasce. Mam ji vsobe take. Neboj. Nekdy opravdu velikou.Stezis nekym opravdu splyneme, spis budeme sami on a ja. Presto svoji samotu, svoji jedinecnost muzeme spolecne obejmout a sdilet. Stretavat se s ja druheho. Ve Sveteje opravdu malo i moc lasky soucasne. Kolik je krasnych chvil. Kvetin, lasky vprirode, laskyv srdich moc. Jen ma mnohe podoby a nelze ji vlastnit. Lasku lze sdilet, ne davat. Ani vlastnit. neni to vec. Trvalo menez jsem to pochopil a jeste na to obcas zapominam
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 07, 2005 7:23 am
Autor Zpráva
Ušáček
tester


Založen: 7.10.2005
Příspěvky: 4

Předmět: Světa zamilovaných kluků - utopie, nereálný svět nebo štestí Citovat

V našem uspěchaném světě není moc místa pro lásku, i když ji mnoho kluků moc chce najít. Zklamáními z různých neštastných setkání, drastických rozchodů a nenaplněných lásek může kluky úplně posunout někam, kde na začátku hledání lásky nebyli. Je to moc velká škoda. Založil jsem Ušáčkův svět, aby ti co začínají hledat, ti co hledají a ti velmi zklamaní měli představu, že život s klukem je úžasný, ale platí se života moc velká daň
_________________
Obyčejný ušatý kluk, co věří na lásku mezi kluky. Mám o tom i sve osobní stránky, které mi pomáhá vytvářet můj exkluk, který je nyní mým nejlepším kamaradám. Jsme z valašska...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist