Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Does your mother know that you're „out“?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

 
Ví to o vás vaše matka?
Ano, řekl jsem jí to.
48%
 48%  [ 16 ]
Ano, přišla na to.
24%
 24%  [ 8 ]
Ne, ale plánuju to říct.
15%
 15%  [ 5 ]
Ne, neplánuju to.
9%
 9%  [ 3 ]
Ne, už to nestihnu.
3%
 3%  [ 1 ]
Ne, neznám svou matku / nestýkám se s ní.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 33
      Na začátek stránky  

st říjen 29, 2008 12:47 pm
Autor Zpráva
in-grid
uživatel


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 36
Bydliště: PCE

Předmět: Re: Demence... :D Citovat

Dreed napsal:
To já jsem to mamce řekl, nejvíc byla v psychu... taťka to vzal nad moje očekávání - velmi dobře Smile... mamka od té doby se chová ke mně uplně jinak Sad tak jsem přemejšlel a dospěl jsem k názoru, že mě tím dost trápí Sad Sad

Tak mě napadlo, že jí napíšu dopis, někde jí ho nechám a na víkend půjdu ke kámošce Smile aby si to srovnala v hlavě Smile protože mě to docela ubíjí, jak mě pořád hlídá a za každou cenu chce, abych se změnil... a prej to mám zkusit s holkou...

Jo, všechny pokusy byly marné.... a nechci promrhat nejlepší léta života tím, že budu čekat, jestli se ze mně náhodou "nestane heterák", jak to máma říká Very Happy Very Happy prej to nějakej styl nebo co... že jsem ovlivněnej dnešní dobou....

Mami promiň, to jsou kecy Very Happy Very Happy Very Happy prostě demence....
Vážení, já fakt nevím, co mám dělat Very Happy Very Happy Very Happy bez vyřešení problému s mamkou se nepohnu dál... chtěl bych někdy zažít to, že jí nebudu lhát... takhle jí musím lhát skoro ve většině věcí, co dělám Sad Smile

Jenže s ní nemůžu mluvit mezi 4 očima...nějak to nejde...ona se vždycky v takovou chvíli stane taková jakási zlá Sad a pak jsem na ni taky zlej... nj, rozvažuju co dál Smile


Tak to máme stejný problém Confused Moje muty si myslí že teď promrhám celý gympl a vysokou tím že se budu snažit "dívat se na svět jinak" Evil or Very Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 14, 2008 4:05 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

když i Nikom začně používat slovo "srdíčko" měli bychom asi začít stavět archu
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 14, 2008 11:08 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
věz, že mě to zahřálo u srdíčka

To je dobře Angel
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 13, 2008 6:05 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Smysl tohoto tématu Citovat

Vodafone v úvodním postu napsal:
Chcete-li, hlasujte.
Smyslem tohoto tématu měla být pouze jednoduchá anketa. Nebýt několika notorických grafomanů, co se musí vyjadřovat ke každému tématu, byl by tu pouze úvodní příspěvek a výsledky hlasování.

Také mě vůbec netěší, když se tu probírá něco, co tématicky spadá do vlákna Coming Out. Proto bych všechny diskutéry prosil, aby další příspěvky v tomto vláknu směřovali výhradně k anketě a vyjádření k tématu Coming Out jako takovému psali do klasického vlákna "Coming Out".
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so září 13, 2008 3:48 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Můra jedna pelešivá! Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 13, 2008 3:36 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Teď teda fakt nevím, jak to mám vzít. Samozřejmě si uvědomuju, že moje příspěvky jsou vysoce kvalitní, ale nevěřím, že by to někdo tady dokázal ocenit, ba dokonce se o tom nepokrytě zmínit. Proto to musí být spíš ironie... TXB ty můro!!!!
(pokud by snad nebyla... věz, že mě to zahřálo u srdíčka)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 13, 2008 1:11 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Já to beru z jiného hlediska. Nebýt tohoto threadu, bylo by fórum chudší o dva vysoce hodnotné příspěvky od tebe. Jistě, můžeš namítat, že bez existence threadu by jejich faktická náplň pozbývala smyslu, ale nesmíme zapomínat, že v tomhle případě je velmi cenná i samotná forma!

Popřemýšlel jsi někdy, kolik místních uživatelů slintá nedočkavostí a vyčkává okamžiku, kdy se tu objeví další perla od tebe? Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 13, 2008 12:53 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

dobrá - i když mám za to, že existují jisté úrovně chaosu, a bylo by dobré udržovat držet se těch nejnižších. Stále nechápu účel tohoto tématu.
Chápejte, nemyslím to nějak zle... když někdo vymyslí nějaký dobrý nápad - a že se občas někdo takový objeví - a založí zajímavé vlákno, proč ne. Nebo když je tu někdo nový a díky nepřehlednosti nezaregistruje, že už někde něco takového je.. ale tohle vlákno prostě nenaplňuje skutkovou podstatu žádné polehčující okolnosti (právníci nechť cupují).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 12, 2008 11:07 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Přehlednost tohle fórum ztratilo už dávno. Těžko se můžeš snažit o zachování něčeho, co už dávno neexistuje...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 12, 2008 10:45 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Ne že bych chtěl nějak rejpat - to já samozřejmě nikdy nedělám - Jenom mi asi nějak unikl smysl tohoto vlákna... Máme přece "Comig out", což je téma, kam se všechno tohle vejde.
Budou následouvat témata, kde se budeme ptát speciálně na tatíčka, sourozence, nebo domácího psa?
Je to tu džungle... každé další téma ještě zvětšuje už tak vysokou nepřehlednost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 10:21 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Demence... :D Citovat

Dreed napsal:
4 Vodafone:
smajlíky potřebuju používat, jestli to někoho irituje, tak to pardon...
vtipného na tom není nic, to měl být náznak šílenosti, totálního vyčerpání a směšné pravdy zároveň... bohužel, chápu to asi jen já... s tím jsem počítal...
a rozhodnutí, jestli mě matka omezuje nebo ne, nech prosím na mě... ano, omezuje mě... jenže to vím nejlíp já...

Omlouvám se všem za nevhodné chování, za neobvyklé množství smajlíků a doufám, že mi to všichni prominete...

Dreed


Prostě máma má o tebe strach. Jako jestli tě zejtra neubijou skini, nebo nedostaneš AIDS. Matky bejvaji iracionální z tohodle hlediska. Otcové z jinýho, ale to už máš sfouklý. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 10:11 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Re: Demence... :D Citovat

Dreed napsal:
Omlouvám se všem za nevhodné chování, za neobvyklé množství smajlíků a doufám, že mi to všichni prominete...

Dreed

Bohužel. Za smajlíky dávkované po trojicích fackujeme na počkání a trháme občanky Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 10:08 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Demence... :D Citovat

4 Vodafone:
smajlíky potřebuju používat, jestli to někoho irituje, tak to pardon...
vtipného na tom není nic, to měl být náznak šílenosti, totálního vyčerpání a směšné pravdy zároveň... bohužel, chápu to asi jen já... s tím jsem počítal...
a rozhodnutí, jestli mě matka omezuje nebo ne, nech prosím na mě... ano, omezuje mě... jenže to vím nejlíp já...

Omlouvám se všem za nevhodné chování, za neobvyklé množství smajlíků a doufám, že mi to všichni prominete...

Dreed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 3:06 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Demence... :D Citovat

Dreed napsal:
nj, rozvažuju co dál Smile
Tak jako první krok bych poradil ubrat počet smajlíků směrem k poměru 1 smajlík na jednu větu. S tím také souvisí správná volba, protože například větu:
Dreed napsal:
Vážení, já fakt nevím, co mám dělat Very Happy Very Happy Very Happy
já chápu jako ironickou. Co by jinak bylo tak vtipného na tom, že nevíš, co dělat?

Pokud jde o to ostatní, tak si myslím, že každý si někdy tak trochu myslí, že promrhal nejlepší léta svého života, ale jen málokdo má skutečně pravdu. Matce jsi to oznámil, takže nemůže být nepříjemně šokována, ale to, jak se s tím vyrovná už je jen na ní. Nepředpokládám, že by tě držela v domácím vězení, takže to, jaký má ona názor na věc tě nijak neomezuje, a nemusíš mít ani strach, že bys byl nějak prozrazen, když už prozrazen jsi.
Pokud jí nechceš trápit, hraj před ní tzv. Pronoun game, tedy záměrně používej slova, která nejsou specifická pro určité pohlaví, i když nějaké evokují (např. známost, drahá polovička, apod.)
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 2:34 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: Demence... :D Citovat

To já jsem to mamce řekl, nejvíc byla v psychu... taťka to vzal nad moje očekávání - velmi dobře Smile... mamka od té doby se chová ke mně uplně jinak Sad tak jsem přemejšlel a dospěl jsem k názoru, že mě tím dost trápí Sad Sad

Tak mě napadlo, že jí napíšu dopis, někde jí ho nechám a na víkend půjdu ke kámošce Smile aby si to srovnala v hlavě Smile protože mě to docela ubíjí, jak mě pořád hlídá a za každou cenu chce, abych se změnil... a prej to mám zkusit s holkou...

Jo, všechny pokusy byly marné.... a nechci promrhat nejlepší léta života tím, že budu čekat, jestli se ze mně náhodou "nestane heterák", jak to máma říká Very Happy Very Happy prej to nějakej styl nebo co... že jsem ovlivněnej dnešní dobou....

Mami promiň, to jsou kecy Very Happy Very Happy Very Happy prostě demence....
Vážení, já fakt nevím, co mám dělat Very Happy Very Happy Very Happy bez vyřešení problému s mamkou se nepohnu dál... chtěl bych někdy zažít to, že jí nebudu lhát... takhle jí musím lhát skoro ve většině věcí, co dělám Sad Smile

Jenže s ní nemůžu mluvit mezi 4 očima...nějak to nejde...ona se vždycky v takovou chvíli stane taková jakási zlá Sad a pak jsem na ni taky zlej... nj, rozvažuju co dál Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 08, 2008 8:52 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Dávno, chtěl jsem jí tim hlavně naštvat. Bohužel to vzala v pohodě. Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 28, 2008 3:29 pm
Autor Zpráva
Shmudla
uživatel+


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 144

Předmět: Citovat

Už to ví, celkem krátkou dobu, už jsem to tu popisoval. A je úplně v pohodě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 28, 2008 1:02 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Ví, řekl jsem to nedávno, ale byl to šok, chudák mamka. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 10:39 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Does your mother know that you're „out“? Citovat

Tak mě napadlo, že text jedné písničky od Abby se dá, vytržený z kontextu, chápat trochu jinak Wink

Chcete-li, hlasujte.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist