Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Co ti dneska udělalo radost?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 100, 101, 102  Další

po říjen 20, 2008 1:12 am
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

bright: Aha, to jsem nečetl. Vycházel jsem z prohlášení v mediích.
Např. "V těch krajích, kde vyhrajeme volby a kde budeme dostatečně silní, tak přikročíme ke zrušení poplatků ve zdravotnictví a to tím způsobem..., že by ty poplatky byly zúčtovány těmi ordinacemi v podstatě na vrub krajského úřadu," uvedl předseda ČSSD Jiří Paroubek.

K hlouposti voličů: Nemyslím si, že by si všichni mysleli, že ty sliby budou plnit hejtmani. ČSSD prostě postavila kampaň na celostátních tématech, aby se vymezila proti ODS a díky tomu se jí asi podařilo přilákat lidi, kteří by jinak nevolili. Jinak řečeno těžko čekat od lidí, kteří jsou nespokojeni s vládou, že budou volit ODS (ať už jde o jakýkoli volby). Vždyť před čtyřma rokama dopadly volby v podstatě stejně – drtivě vyhrála opozice.

PS: Nejsem politolog, takže je dost možné, že tady ty moje myšlenkové konstrukce jsou úplně zcestné. Wink
PPS: Promiň, že ses kvůli mně musel ponořit do hlubin odpadkového koše. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 20, 2008 12:52 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

jůů, že já jsem ty volební letáky vyhazoval. Laughing

Mohlo mě potěšit, kolik dobrých lidí to semnou myslí takhle hezky. Crying or Very sad
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 20, 2008 12:44 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ttomp: Donutil jsi mě ten oranžový spam vytáhnout z odpadkového koše. Cituji: "17. říjen Den změny a naděje. Zrušíme poplatky u lékaře. Zastavíme zdražování. Snížíme DPH. Zabráníme školnému. Zvýšíme rodičovské přídavky. Vrátíme dětské přídavky."
sergej se proto celkem oprávněně vysmívá hlouposti voličů, kteří nechápou, že tyto předvolební sliby nelze v rámci krajských zastupitelstev provést.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 20, 2008 12:29 am
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

sergej: Pokud se nepletu, tak ČSSD neslibovala, že poplatky zruší, ale že je místo prostého lidu budou platit kraje (stejně to vyjde nastejno) a k tomu pravomoc mají.

Že budou vznikat oranžovo-rudé koalice bych se nebál, ve všech krajích má ČSSD možnost vládnout s KDU nebo s těmi různými "Koalicemi pro ... kraj", sám Paroubek říká, že levostředové koalice jsou priorita.

Není nakonec tak trochu jedno, kdo (z demokratických stran) v kraji vládne? Mezi stavěním silnic a rozdělováním peněz pro školy a nemocnice moc prostoru k prosazování ideologie, ať už pravicové nebo levicové, stejně není. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 11:54 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Nikom: Ale oni hloupí jsou, to je prostě fakt, a to myslím zcela obecně, nenadával jsem až tolik proto, že volí ČSSD, ale spíš proč je volí a psal jsem, jak si od toho šíbra Ratha, který není levičák, ale prachsprostý oportunista, nechávají věšet bulíky na nos a opít se rohlíkem!!! Když slyším ty hospodské řeči typu "Pepo, ten Paroubek je náš člověk, ten kope za náš tým, za obyčejný lidi, vol ho taky!" a dělají z něj bůhvíjakého altruistu a lidumila, který nemá na srdci nic jiného, než veřejné blaho, tak se mi fakt zvedá kufr!!!

P.S. To bude sranda až na to přijdou a budou zas nadávat! Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 11:29 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mohou jí ovlivnit do té míry, že změní poměr sil ve stranách. V tomto případě v ODS.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 11:25 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Rekce na Pemela a Sergeje:
Neříkám, že se mi výsledek voleb líbí. Naprosto naopak. Nicméně se musím ohradit proti vašemu brblání na "hloupé" voliče. Volby ať jakékoli jsou příležitost k tomu, aby voliči vyjádřili svoje postoje. Nyní usoudili, že chtějí tímto způsobem poslat vládnoucí ODS vzkaz: Nelíbíte se.

Když ČSSD na celé čáře prohrála volby do evropského parlamentu, stálo to v r 2004 Špidlu premiérské křeslo. Stejný mechanismus by i nyní mohl následovat a položit objekty lidové nenávisti: Topolánek, Julínek (Cikrt).
Tedy - krajské volby mohou ovlivnit i celostátní politiku.

Podle mého názoru, si to ODS spískala všechno sama. Topolánek, ten křupan, neměl nikdy stanout v jejím čele. Je neschopný řečník, působí neotesaně a dělá ostudu. Jeho ministr zdravotnictví - ač s některými jeho kroky souhlasím - jednu dobu pěkně nadzvedával lidi ze židle. Neschopný dostatečně argumentovat, neschopný v komunikaci s médii.
Představa oranžovočervených krajských koalic mě upřímně děsí.


Naposledy upravil Nikom dne ne říjen 19, 2008 11:36 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 10:57 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Já jsem mluvil o pražské radnici? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 10:45 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vodafone: Dost dobře nechápu, jak by šlo stanici Národní nezavřít, když má jediný východ a ten se bude přesouvat z přízemí (kde je dnes) do 1. podzemního podlaží (kde se bude nacházet v nové budově, až se tato postaví). Ty dlouhé eskalátory mohou těžko trčet do vzduchu, zatímco budou kolem hloubit a betonovat podzemní podlaží (bude jich asi víc než jedno) pro novou budovu.

TXB: Takže krumlovskou točnu chtěli poskytnout jako letní scénu nějakému pražskému divadlu namísto Jihočeského? A co s tím má co dělat pražská radnice? Ta je zřizovatelem jen asi 3 divadel v Praze a zbytku dává ty granty. Řekl bych, že je to spíš otázka peněz než politiky nebo umění.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 9:02 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

mimochodem, všimli jste si, jak je toto fórum politicky korektní a vyvážené? modrá s oranžovou v rovnováze Very Happy (tedy pokud nemáte jiný skin)
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 8:26 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

pemel: Oni toho bohužel voliči nepochopili více - například neprohlédli Rathovu lež a slepě uvěřili tomu, že po vyhraných krajských volbách, jak Rath sliboval, se budou rušit poplatky v nemocnicích...jak tohle vůbec ten blb může vypustit ze své nevymáchané huby??? Sám moc dobře ví, že toto se rozhoduje na celostátní úrovni a krajské volby na to nemají vliv...co se týče propagandy, může se rovnat Pepíkovi Goebbelsů...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 7:43 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: To Martin Citovat

Martin: Stavební povolení na území vojenských újezdů vydávají speciální újezdní úřady. Krajské zastupitelstvo do toho nemá co mluvit.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 7:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To pemel: Citovat

Že mu nedají povolení? Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 7:25 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Bart napsal:
Ve volbách tentokrát (naštěstí) nešlo o to, kdo jak vypadá a kdo má koho za kamaráda, ale o reálné politické kroky a dopady "reforem". Situace, do níž jsou v posledních měsících uvrženy sociálně slabší skupiny obyvatel, to, co se děje ve zdravotnictví, totální nezájem vlády o krachující průmyslové podniky + ignorování většinového názoru na radar, asi tam bych hledal hlavní příčiny volebních výsledků.
Voliči ovšem nepochopili, že se nejedná o volby sněmovní, ale o volby krajské (+ senátní). Nechápu, jak může kupříkladu zastupitelstvo kraje Vysočina ovlivnit, jestli bude v Brdech stát radar Rolling Eyes
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 7:17 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Fuck. Ale alespoň ty prachy. Twisted Evil
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 7:11 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Ale nebudete, to by zůstalo v Krumlově, pouze vydělaný peníze by šly do Prahy, namísto do Budějovic.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 6:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jo, my to divadlo, kde mě kousl ovád (a otekla mě noha) budeme mít v Praze? Jupííí! Sláva ODS! Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 6:50 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

bright: Ale kde, neřešilo se zrušení otáčka, ale ODS ho chtěla vzít ČB a přesunout pod Prahu Wink

Jak jsem řekl - Jihočeské divadlo je díky němu jedno z mála, které není ve ztrátě a jak jsou někde cítit prachy…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 6:46 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Lidé jsou lepší i horší, jsou ženy a muži, jsou heterosexuálové a jsou homosexuálové, jsou méně, či více, inteligentní, silní, agilní, s lepším nebo horším metabolismem. Ovládají v různé míře různé spektrum oborů. Vždy na tom budou někteří hůř, než jiní.

V jejich situaci by se to mělo odrazit. Nechápu, co je na tom špatného. Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 6:37 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
K reformám bych se radši nevyjadřoval. A co se týká sociálně slabších skupin, ty jsou mi uplně lhostejné. Smile

Hm, to je docela smutné zjištění, aspoň pro mě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 6:33 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

K reformám bych se radši nevyjadřoval. A co se týká sociálně slabších skupin, ty jsou mi uplně lhostejné. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 6:16 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ve volbách tentokrát (naštěstí) nešlo o to, kdo jak vypadá a kdo má koho za kamaráda, ale o reálné politické kroky a dopady "reforem". Situace, do níž jsou v posledních měsících uvrženy sociálně slabší skupiny obyvatel, to, co se děje ve zdravotnictví, totální nezájem vlády o krachující průmyslové podniky + ignorování většinového názoru na radar, asi tam bych hledal hlavní příčiny volebních výsledků.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 5:23 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Inu, pro málokoho bude překvapení, že volby mne zklamaly. A parafrázuji klasika: "Jsem rád, že žiju v Praze. Dancing "

Jinak, ono se stejně nezmění nic zvláštního...

PS: K Národní třídě - ať si to zavřou na tak dlouhou dobu, jak bude potřeba. Ten smrad z bezdomovců, chcanek a kebabu mi chybět nebude.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 5:00 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Nevím, jak by to dělali jiní, ale to, co teď dělá pražský magistrát, tomu už se dá jenom smát. Jen z oblastí, do kterých trochu vidím:
Arrow Zavření stanice metra Národní Třída na půl roku, aby se tam nějakému kamarádíčkovi dobře stavělo. Ono by to za provozu šlo taky, ale to by přece stálo investora zbytečné peníze navíc.
Arrow Projektory v Metru. Začátkem tohoto roku musely být urychleně odstraněny, protože "smlouva o nich byla pro DP (a potažmo město) velice nevýhodná" (což objektivně je pravda). Dnes se projektory instalují znovu, jen úplně nové a v trochu jiné bedýnce. Veřejným tajemstvím je, že smlouva s novým dodavatelem je úplně stejná, jako ta původní, až na to, že zatímco původní se uzavírala na 1 rok, nová se uzavírá pro jistotu hned na 10 let. Ono nevýhodnost najednou nevadí, když peníze tečou do té správné firmy.
Arrow Opencard alias bémkarta alias červenáček. Je jasné, že tak urychlené a nekoordinované zavádění v MHD, jakého jsme svědky nyní, je hnáno především snahou ukázat opozici, že (snad dokonce) 40 miliard za projekt Opencard má nějaké hmatatelné výsledky. Že jde o velké fiasko není třeba nijak zvlášť rozvádět. <spekulace>Firma, která tyhle vínové karty zavádí, bude pravděpodobně také z těch "přátelských", neb kromě pražské opencard má zavádět také libereckou opuscard. A co mají společného pražský magistrát a liberecký kraj?</spekulace>
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 3:29 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

TXB: Můžeš mi prosím uvést některé podstatné rozdíly mezi tím, jak by vedla Prahu ODS a ČSSD? Zrovna mafián Paroubek začínal na pražském magistrátě, takže to by bylo asi ještě horší. A populistickým heslům ČSSD opravdu nevěřím - nabízejí prakticky to samé co ODS, jen pod jiným nátěrem - oni ani nic radikálně odlišného nabízet nemohou...a zrovna Rath, který je naprosto slizká nestvůra, která "kam vítr, tam plášť" a z velkého pravičáka se najednou otočil doleva, když ucítil vítr...nemá moc co mluvit do zdravotnictví

Prostě všechno to je tahanice o moc, jen každý se musí vymezit vůči tomu druhému ve svých prohlášeních "něčím zásadním", aby mu potenciální elektorát nepřeběhl ke konkurenci...

A s ČSSD, která je napojená na šíbry a mafiány typu Kočkovi, Lachnit, Fencl, Paroubek, Doležel, Přibyl, Kadlec, Gross, Krejčíř, Šlouf...jsem fakt skončil...poslední hřebíček do rakve byl, když byl na Šloufových narozeninách Miroslav Štěpán...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 2:58 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

TXB: Pokud myslíš to krumlovské jeviště, tak je to trochu komplikovanější, ne? Chtějí kvůli němu vyškrtnout Český Krumlov ze seznamu UNESCO, což by mohlo přinést ztrátu příjmů z turistiky, takže se dřív nebo později bude muset ta železná obluda v historicky cenné zahradě zbourat. Rozdíl mezi pravicí a levicí je jen v názoru, kdy se to má udělat. Opakovaně prodlužované výjimky nejsou řešením.

Jinak k volbám, socdem hesla o snížení DPH nebo zastavení privatizace krajských nemocnic jsou naprosto směšná. V prvém případě o daních nerozhodují kraje a ve druhém nevěřím, že by např. dr. Rath neprivatizoval, když už si na to založil soukromé společnosti. Ovšem svojí, rathovskou cestou, tzn. se zachováním dotací od krajů, tj. bez rizika pro "privatizéry".
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 2:44 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Pokud je vaše pravicové pražské zastupitelstvo normální, tak proč ne, ale třeba u nás chtěli vzít jihočeskému divadlu otáčivé hlediště (= jediný zdroj příjmů), zbytek zavřít a lidi propustit. Ne že bych byl nějak kulturně založený, ale pokud si někdo takhle okatě hrabe do kapsy a ještě devastuje poslední zbytky kulturního zázemí mé rodné metropole, pak bych musel být o mnoho větší idiot, než jsem, abych ho v tom vědomě podporoval.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 2:34 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Lidi mají takové krajské zastupitelstvo a takové hejtmany, jaké si zaslouží...ještěže jsem v Praze Dancing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 2:26 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Bart: Ano smajlík je v pořádku. To lidi nejsou normální. Rolling Eyes
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne říjen 19, 2008 7:13 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

pemel napsal:
Bart napsal:
Výsledky voleb. Very Happy
Chybí mi tady ten blicí smajlík.

Smajlík je v pořádku. Very Happy Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 100, 101, 102  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 26 z 102
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 100, 101, 102  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist