Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Hledání vztahu, lásky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

čt duben 06, 2006 10:09 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Komunikace Citovat

fiosdar napsal:
Libor napsal:
fiosdar napsal:
dufam, ze som to nenapisal tak, ze by z toho malo vyznievat, aby sme sa snazili o co najhlbsie kompromisy.
s Tvojim nazorom sa stotoznujem a bohuzial doteraz som nemal dost stastia/moznosti, aby som mohol vyvodzovat statisticky relevantne nazory Smile rozhodne si vsak myslim, ze urcity zaklad, minimalny, by mal byt, rozhodne to vztahu pomoze


Souhlasim. V cem myslis, ze to je, ze nezijes prave ted v zivotim vztahu. Ja sirikam, ze toje asi mym pristupem ke klukum..v komunikaci a podobne Idea


hm... nie som si celkom isty, ale jednu z prekazok vidim v tom, ze myslim prilis dopredu... t.j. vacsinou, ak sa pozriem na chalana, dokazem odhadnut, ci by som s nim vedel vytvorit zmysluplny vztah alebo nie. co je, samozrejme, blbost, lebo to by znamenalo, ze nielen viem, co ten clovek je zac, ale aj ako by sa pripadny vztah uberal... takze sa momentalne viac snazim dostat do stavu "skusim a uvidim". a snazim sa odstranit pocit vlastnej vseveducnosti Very Happy



Ja zase odstranuji pocit vlastni vyjmecnosti...To pro vztah neni dobre. Preji nam, at nase vlastnosti zdarne doladime.. Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 8:49 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Komunikace Citovat

Libor napsal:
fiosdar napsal:
dufam, ze som to nenapisal tak, ze by z toho malo vyznievat, aby sme sa snazili o co najhlbsie kompromisy.
s Tvojim nazorom sa stotoznujem a bohuzial doteraz som nemal dost stastia/moznosti, aby som mohol vyvodzovat statisticky relevantne nazory Smile rozhodne si vsak myslim, ze urcity zaklad, minimalny, by mal byt, rozhodne to vztahu pomoze


Souhlasim. V cem myslis, ze to je, ze nezijes prave ted v zivotim vztahu. Ja sirikam, ze toje asi mym pristupem ke klukum..v komunikaci a podobne Idea


hm... nie som si celkom isty, ale jednu z prekazok vidim v tom, ze myslim prilis dopredu... t.j. vacsinou, ak sa pozriem na chalana, dokazem odhadnut, ci by som s nim vedel vytvorit zmysluplny vztah alebo nie. co je, samozrejme, blbost, lebo to by znamenalo, ze nielen viem, co ten clovek je zac, ale aj ako by sa pripadny vztah uberal... takze sa momentalne viac snazim dostat do stavu "skusim a uvidim". a snazim sa odstranit pocit vlastnej vseveducnosti Very Happy
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 7:04 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Komunikace Citovat

fiosdar napsal:
dufam, ze som to nenapisal tak, ze by z toho malo vyznievat, aby sme sa snazili o co najhlbsie kompromisy.
s Tvojim nazorom sa stotoznujem a bohuzial doteraz som nemal dost stastia/moznosti, aby som mohol vyvodzovat statisticky relevantne nazory Smile rozhodne si vsak myslim, ze urcity zaklad, minimalny, by mal byt, rozhodne to vztahu pomoze


Souhlasim. V cem myslis, ze to je, ze nezijes prave ted v zivotim vztahu. Ja sirikam, ze toje asi mym pristupem ke klukum..v komunikaci a podobne Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 8:44 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

dufam, ze som to nenapisal tak, ze by z toho malo vyznievat, aby sme sa snazili o co najhlbsie kompromisy.
s Tvojim nazorom sa stotoznujem a bohuzial doteraz som nemal dost stastia/moznosti, aby som mohol vyvodzovat statisticky relevantne nazory Smile rozhodne si vsak myslim, ze urcity zaklad, minimalny, by mal byt, rozhodne to vztahu pomoze
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 10:26 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: XX Citovat

fiosdar napsal:
Libor napsal:
Mozna vypada laska upln ejinak? Mozna ten muz ma byt upln ejiny nez ja. Ale do jak emiry se mu mam oddat a do jak emiry mam si zachovat vlastni tvar..Abych se necpal kvuli nekomu kde nejsem. a zaroven se nezaviral pred laskou


hm, mozno laska a vztah je o tom, ze na zaciatku neocakavas vela, ale postupom casu formujes, prisposobujes a ak zistis, ze to ide, ze sa da dosiahnut kompromis, tak pokracujes. Myslim, ze verit, ze najdem 100% kompatibilneho jedinca je ultra utopia. zaklad je, aby sme si mali co povedat aj potom, co prvotne zalubenie opadne...
V hlbokom vztahu sa tak ci tak clovek meni, upravuje, "straca" svoju povodnu tvar, takze toho by som sa nebal, je to prirodzeny chod veci...


To vis, ze 100% konapatabilniho kedince nenajdeme. Vis vsak, ze nekdy vztah ydopadnou tak, ze se pousti do veci, ktere nejsi ty. Delas veci, jen pro toho druheho. apak najednou zjistis, ze takhle nemuzes dal..Zes obetoval neco co ti davalo silu. Zazil jsem vztah ten co popisujes ty. I ten co popisuji ja..Ty jsi treba zjistil po prvnim zamilovan, ze si nemate co povidat. Ja, ze takhle jak ziji dal zt nechci. Ze to nejsem ja, a delam veci, ktere nejsou dustojne, vkterych se necitim..A trapim se v tom.. Vis, ono preci jen je dobre delat kompromisy a vyladovat cosi s klukem, ktery alespon v zakladnich rysech je na tom podobne. Prinest do toho vztahu i kus sebe a neprebirat jen zivot toho druheho. V dlouhodobem vztahu jsem naopak nasel svou skutecnou tvar. Sve ja. vis, kdyz nemusis nic hrat. KDyz se citis v bezpeci..

Ja jsem objevil kluka, ktery byl konpatabilni..Ne na 100%, ale ten vztah byl krasny. Zkousel jsi nekdy jit do vztahu s nekym jen proto, ze je krasn nebo, ze chces kluka a on tez? Nekdo kdo zil uplne neco jineho nez ty? Uznaval jine hodnoty, jiny zpusob zivota...?? Vsiml sis, ze se v partnerstvich, ktera zdarne funguji potkavaji kluci v necem podobni.. Question
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 02, 2006 1:23 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: XX Citovat

Libor napsal:
Mozna vypada laska upln ejinak? Mozna ten muz ma byt upln ejiny nez ja. Ale do jak emiry se mu mam oddat a do jak emiry mam si zachovat vlastni tvar..Abych se necpal kvuli nekomu kde nejsem. a zaroven se nezaviral pred laskou


hm, mozno laska a vztah je o tom, ze na zaciatku neocakavas vela, ale postupom casu formujes, prisposobujes a ak zistis, ze to ide, ze sa da dosiahnut kompromis, tak pokracujes. Myslim, ze verit, ze najdem 100% kompatibilneho jedinca je ultra utopia. zaklad je, aby sme si mali co povedat aj potom, co prvotne zalubenie opadne...
V hlbokom vztahu sa tak ci tak clovek meni, upravuje, "straca" svoju povodnu tvar, takze toho by som sa nebal, je to prirodzeny chod veci...
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

so duben 01, 2006 1:46 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: XX Citovat

Mozna vypada laska upln ejinak? Mozna ten muz ma byt upln ejiny nez ja. Ale do jak emiry se mu mam oddat a do jak emiry mam si zachovat vlastni tvar..Abych se necpal kvuli nekomu kde nejsem. a zaroven se nezaviral pred laskou
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 01, 2006 12:03 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Vega Citovat

Waky napsal:
Vega je překrásná, mé kynologické srdce plesá a jásá Very Happy Very Happy
Hrozně se mi líbí psi s dlouhýma ušima a pálením nad očima (podobnou barvu má i můj mladší kokr Matěj).
Že ji moc pozdravuju, a podrbej ji za mě pod bradou Laughing


Very Happy dobre, ked budem doma, tak odovzdam Very Happy
teraz, ked som na VS, tak je casto smutna, lebo nikto sa s nou nehra tak intenzivne ako ja, tak jej to chyba...
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 12:56 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Vega Citovat

Vega je překrásná, mé kynologické srdce plesá a jásá Very Happy Very Happy
Hrozně se mi líbí psi s dlouhýma ušima a pálením nad očima (podobnou barvu má i můj mladší kokr Matěj).
Že ji moc pozdravuju, a podrbej ji za mě pod bradou Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 11:22 am
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Zvířata Citovat

Waky napsal:
Moji psi jsou kokršpanělé, ten starý smrdí stále, ani pršet nemusí. Laughing
Ale zažili jsme s ním tolik (dobrého i zlého), že je to prostě už člen rodiny, a nedovedu si představit, jak mě sebere, až nebude. Je to náladový vrtošivý stařec, navíc trochu praštěný, ale na druhou stranu je velice chytrý a dost vnímavý. Ten mladší je hodnější, bezkonfliktní, ale je to "mrcha prodejná" - drží se toho, kdo má jídlo, a je dost hloupoučký.
Papouchy neznám, protože jsem nikdy žádného neměla (výjimka: zvíře, se kterým nemám žádné zkušenosti), ale prý jsou bezvadní.
Teď prý přebývají ve zverimexech, protože zblblý lid se bojí ptačí chřipky.

Ona ta zvířata snad ani nejsou tak od tématu - vztah k nim člověk určitě má (já tedy jo), kolikrát bližší než k některým lidem. (Aspoň teda já.)


Very Happy tak ta moja stara, ta je hrozne leniva Very Happy velmi rada spi, obcas si pobrese, ak ju niekto zo spanku rusi Very Happy povahovo je to mix mojej mamy (rada spi) a mna (brese, ked je nervozna) Very Happy . pre nas je naozaj uz clenom rodiny, viac nez obycajnym zvieratom (parkrat mi mama povedala, aby som sa k nej nespraval ako ku psovi Very Happy ).

ad Adam: drzim palce ! Smile nech vyjde, co vyjst ma.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 11:16 am
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Všelijaká zvířena Citovat

Waky napsal:
fiosdar napsal:
asi to bude zniet divne (ale mne je to aj tak fuk), ale ja mam (aj) kvoli takymto potrebam psa. teda fenku.

Naprosto chápu.
Mám dva psy a kocoura.
Je pravda, že ten kontakt se zvířaty je jiný než s člověkem, ale určitě není méně hodnotný. (Ač samozřejmě všechny kontakty lidí nahradit nemůže).
(Teď promlouvá totální milovník všeho zvířectva Laughing )

Fiosdare, to je dobře, že máš psa. Nějak jsem měla pocit, že tady nikdo na zvířata moc nejste. Jaké je rasy, jak se jmenuje a tak? (Stačí mi krátká odpověď, abych nerozhněvala Libora, že jsem zase udělala binec v tématech).


nie, rozhodne to podla mna nerozhadze tema, lebo hladanie lasky a vztahu moze byt aj ku zvieratu Very Happy
no, vola sa Vega, je to fenka, ma uz asi 7 rokov, je to taky vacsi jazvecik Very Happy zopar (desiatok) fotiek najdes na tu . a je to asi jedina zena, ktoru som kedy miloval Very Happy
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 10:32 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Zvířata Citovat

Moji psi jsou kokršpanělé, ten starý smrdí stále, ani pršet nemusí. Laughing
Ale zažili jsme s ním tolik (dobrého i zlého), že je to prostě už člen rodiny, a nedovedu si představit, jak mě sebere, až nebude. Je to náladový vrtošivý stařec, navíc trochu praštěný, ale na druhou stranu je velice chytrý a dost vnímavý. Ten mladší je hodnější, bezkonfliktní, ale je to "mrcha prodejná" - drží se toho, kdo má jídlo, a je dost hloupoučký.
Papouchy neznám, protože jsem nikdy žádného neměla (výjimka: zvíře, se kterým nemám žádné zkušenosti), ale prý jsou bezvadní.
Teď prý přebývají ve zverimexech, protože zblblý lid se bojí ptačí chřipky.

Ona ta zvířata snad ani nejsou tak od tématu - vztah k nim člověk určitě má (já tedy jo), kolikrát bližší než k některým lidem. (Aspoň teda já.)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 7:46 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Palce Citovat

Adam napsal:
My máme dva pejsky. Oba chlupatí, tudíž na jaře línající, a k tomu děsně smrděj, když prší. Zase to jsou mazlíkové, takže jim promineme i to zatouchání. Já teda radši papoušky. Inteligentní, hodná, šikovná, tepločká zvířátka. Navíc, narozdíl od psů, voní po semínkách. Moc rád papoušky. Razz Embarassed
Libore, chce to klid a trpělivost. Mně se kamarádi rozhodli seznámit s jedním klukem. Taky dělá biologii. Dokonce jsme se viděli v pátek a uvidíme i zítra (na jedné akci), ale nějak jsme ještě nevěděli, že se vlastně hledáme a navzájem chceme seznámit. Tak mi drž palce.


Drzim palecky, a jak na Tebe pusobi?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 7:43 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

My máme dva pejsky. Oba chlupatí, tudíž na jaře línající, a k tomu děsně smrděj, když prší. Zase to jsou mazlíkové, takže jim promineme i to zatouchání. Já teda radši papoušky. Inteligentní, hodná, šikovná, tepločká zvířátka. Navíc, narozdíl od psů, voní po semínkách. Moc rád papoušky. Razz Embarassed
Libore, chce to klid a trpělivost. Mně se kamarádi rozhodli seznámit s jedním klukem. Taky dělá biologii. Dokonce jsme se viděli v pátek a uvidíme i zítra (na jedné akci), ale nějak jsme ještě nevěděli, že se vlastně hledáme a navzájem chceme seznámit. Tak mi drž palce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 2:22 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Všelijaká zvířena Citovat

fiosdar napsal:
asi to bude zniet divne (ale mne je to aj tak fuk), ale ja mam (aj) kvoli takymto potrebam psa. teda fenku.

Naprosto chápu.
Mám dva psy a kocoura.
Je pravda, že ten kontakt se zvířaty je jiný než s člověkem, ale určitě není méně hodnotný. (Ač samozřejmě všechny kontakty lidí nahradit nemůže).
(Teď promlouvá totální milovník všeho zvířectva Laughing )

Fiosdare, to je dobře, že máš psa. Nějak jsem měla pocit, že tady nikdo na zvířata moc nejste. Jaké je rasy, jak se jmenuje a tak? (Stačí mi krátká odpověď, abych nerozhněvala Libora, že jsem zase udělala binec v tématech).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 11:51 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Cit a vzacnost Citovat

fiosdar napsal:
Libor napsal:
Já na to radši lásku k muži Embarassed


no, to aj ja, ale otazka je, co je dostupnejsie
Rolling Eyes Twisted Evil Laughing


Embarassed Embarassed Veci nejdostupnejsi se stavaji vsedni a nevazime si je. Mozna je tak krasna laska k muzi. Pekny vztah dvou kluku, protoze je to tezko dostupne a vzacne
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 12:09 am
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Polibek Citovat

Libor napsal:
Já na to radši lásku k muži Embarassed


no, to aj ja, ale otazka je, co je dostupnejsie
Rolling Eyes Twisted Evil Laughing
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 8:30 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Polibek Citovat

fiosdar napsal:
Libor napsal:
Mám chut se zamilovan edivat do oci, povidat si, polibit ho..JEnz ekoho


asi to bude zniet divne (ale mne je to aj tak fuk), ale ja mam (aj) kvoli takymto potrebam psa. teda fenku.


Já na to radši lásku k muži Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 6:24 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Polibek Citovat

Libor napsal:
Mám chut se zamilovan edivat do oci, povidat si, polibit ho..JEnz ekoho


asi to bude zniet divne (ale mne je to aj tak fuk), ale ja mam (aj) kvoli takymto potrebam psa. teda fenku.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 10:44 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Polibek Citovat

Mám chut se zamilovan edivat do oci, povidat si, polibit ho..JEnz ekoho
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 2:26 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Hledani lasky Citovat

fiosdar napsal:
hm, pre mna hladat lasku znamena zvysovat pravdepodobnost jej najdenia tym, ze zvysujem mnozstvo ludi, s ktorymi sa stretnem, zoznamim, spoznam.
iny sposob hladania lasky si neviem predstavit a tie srdcerevuce vykriky na chatoch typu " ponukam lasku, hladam lasku, " atp. su mi z duse protivne...


takovi kluci me spis odhani nez lakaji... Jen jestli s eobcas nechovam podobne. Hledam lasku, dam ti uplne vsechno, vseho se vzdam za tvou lasku...To me desi. Toho drueho am rad za to jak yje. jsou veci, kterych se nevzdam. Neni jich mnoho, ale jsou kam proste nepujdu, ikdyby ten kluk to ode me sebevic chtel. To jsem si uz vyzkousel. Podobne vykriky me desi tez...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 1:27 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

hm, pre mna hladat lasku znamena zvysovat pravdepodobnost jej najdenia tym, ze zvysujem mnozstvo ludi, s ktorymi sa stretnem, zoznamim, spoznam.
iny sposob hladania lasky si neviem predstavit a tie srdcerevuce vykriky na chatoch typu " ponukam lasku, hladam lasku, " atp. su mi z duse protivne...
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po březen 13, 2006 8:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Jojo Citovat

Muj prvni kluk byl fajn. Chodili jsme spolu proto, ze ja i on jsme chteli kluka. To bylo zoufale malo. Nekdy kdyz me uz drti samota tak si rikam, zda chci tak moocc. Nekdy mam chut hodne snizit latku. Jenze sam vnitrne vim, kam jiz v partnerstvi nechci zajit... Kam nejit. Nejde tak moc o vzhled, ale o zajmy a chovani toho kluka..Mozna nehledat, mozna cekat a potkavat kluky. Vis, nesnazit s ezoufale, aby z toho byla laska. ALe vychutnavat si poznavnai a byt svuj. A pak to treba zajiskriu a kdyz ne budou kamaradi. Myslel jsi to takhle. Potkavat kluky a vedet, ze za tech a tech podminet, by s jej chtel za partnera..A snad takvo yprijde. JAsne, casem jsme zjistil, ze nektere pozadavky jsou blbost. Ale pak jsou takove na, kterych je treba si trvat!!
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 12, 2006 9:00 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Hledání vztahu, lásky Citovat

Libor napsal:
MYslíš, že by se měla láska hledat? Venku nebo v nas. tusim, ze nema cenu hledat kluka. Jenze enkdy me chybi. A mamka, kamaradky a babicka. Vsichni rikaji at si uz nejakeho pritel e najdu. To neni tak snadne. Cim vic hledam tim min jsmesvuj..Alespon jsme za tu dobu poznal fajn kamarady.

Co si myslis o tom Ty? MAs nekdy take chut hledat kluka? Ikdyz vis, ze je zbytecne hledat??


V sebe by sa mala laska, podla mna, rozvijat a pestovat. Aby clovek vedel, co ma, co moze dat a co by rad dostal.

A vonku ? Ak si myslis, ze nema cenu niekoho hladat, tak si Ta mozno niekedy niekto najde, ale Ty nebudes mat tu slobodu rozhodnut sa, ako bude dotycny vyzerat, co bude zac, proste prides o slobodu vyberu. Lebo po desiatich, dvadsiatich rokoch cakania nakoniec znizis hranicu prijatelnosti natolko, ze Ti bude stacit len samotny fakt, ze Ta niekto miluje. A to je, na dlhodoby vztah, uboho malo.

Viem to, lebo takto som postavil svoj prvy vztah. Proste som zacal s niekym chodit preto, lebo som bol uz taky zufaly, ze som potreboval niekoho a bolo mi skoro jedno, kto to bude. Ano, postavilo ma to na nohy a dalo dalsiu silu do zivota, na druhej strane ma to naucilo aktivne hladat, ak chcem najst niekoho, kto mi bude vyhovovat co najviac.

Moj zivotny postoj je taky, hladat. Ist a aktivne sa o nieco snazit. Kazda prekazka i kazda chyba su dolezitym krokom na ceste za poznanim, takze v konecnom dosledku je pre mna pohyb v pred s obcasnymi padmi prinosnejsi, ako keby som mal stat na mieste.

A co sa tyka okolia... Kto si hlada chalana, Ty alebo mamka/kamaradky/babicka ? Je to Tvoj zivot a preto si ho urob k obrazu svojmu. Takze ak sa teraz necitis na priatela, tak ho nehladaj. Ostatni Ti do toho vela nemaju co hovorit...

A nikdy, nikdy nie je zbytocne hladat. Odhliadnuc od faktu, ze nikdy nevies, co a kedy najdes, tak len pohyb vpred, aktivita, zaruci, ze zivot sa nestane temnym a depresivnym miestom naveky.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

ne březen 12, 2006 8:25 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Hledání vztahu, lásky Citovat

Myslíš, že by se měla láska hledat? Venku nebo v nas. Tusim, ze nema cenu hledat kluka.Hledat lasku kdesi venku. Jenze nekdy me chybi.Nejak nedostacuje to uvnitr a touzim po tom co je venku.Co vidim, co si preji A mamka, kamaradky a babicka. Vsichni rikaji at si uz nejakeho pritele najdu. To neni tak snadne. Cim vic hledam tim min jsem svuj..Alespon jsme za tu dobu poznal fajn kamarady.

Co si myslis o tom Ty? Mas nekdy take chut hledat kluka? Ikdyz vis, ze je zbytecne hledat??
_________________
Jsem...


Naposledy upravil Libor dne po březen 13, 2006 8:22 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist