Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Sportování Oympijské hry
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

čt srpen 14, 2008 10:37 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon: Nějak nechápu, v čem je problém. Že se sportovně založení patrioti nemohou dmout pýchou, kolik jejich země nasbírala medailí? Who cares? Mne sportovci zajímají jako individuality, které se o něco snaží a něčeho dosáhnou, co mě dojme, pobaví nebo inspiruje. Davy diváků, kteří svými nákupy propagovaných výrobků sportovce nepřímo finančně podporují, mě zbla nezajímají.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:36 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Poslední poznámka - já jen nesobecky přeji našim reprezentantům trochu více podpory (hlavně té finanční), pokud se jim dostane v zahraničí, není co řešit Wink
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:33 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon: Hele, mě je docela fuk, protože si tak někdy říkám, že vlastencem může být jen jedinec s dostatečnou vadou zraku. Stejně jako bych se nedivil, kdyby nějaký náhle prozřelý čínský atlet chtěl změnit národnost, tak bych se nedivil, kdyby Emmons zůstala u manžela a těma svýma sexy kukadlama uhranula americké fanoušky.
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:26 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš: Ty mně absolutně nechápeš nebo chápat nechceš... já si z nikoho nečiním majetek, já žádám, aby každý ctil svoji zemi a aby každý byl své zemi vděčen, že mu také mnoho dala. reprezentovat zemi neznamená mít to pouze jako povolání. Takový člověk je duševně nedostatečný, který státní a národní reprezentaci bere jenom jako koryto.

Co si myslí nebo nemyslí sportovci je mi jedno, nic jim nenutím, pouze říkám, co já si o tom myslím a co si podle mého názoru nemyslím jen já. Nejsem ten sváteční vlastenec, který se probudí v době olympiády jako mnozí, po celý rok ani nepovstanou na státní hymnu, neslaví žádné svátky ani si nevzpomenou na spoustu lidí, co na obranu naší země a společnosti položili život a zdraví, majetek, všechno co měli, a pak vyřvávají na náměstích s vlajkami, které mají opačně nasazeny na násadách od košťat. To není vlastenectví, vlastenectví je vnitřní pocit, přesvědčení, pokud jej sportovec má, nepřemýšlí o změně vlajky a hymny, kterou reprezentuje, a pokud jej nemá, pak nemá reprezentovat zemi, ale pouze sebe se všemi důsledky.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:21 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Je pěkné, že máš takové znalosti ve filosofii, ale sportovcům to může být docela šumafuk. Je to jejich život, jejich rozhodování, jejich kariéra. Oni se živí sportem, chtějí být lepší, dosahovat lepších výkonů. Fakt, že jsou v naší zemičce ti nejlepší, že se jim zaplatí cesta a pobyt na olympiádě, ještě neznamená, že si z nich musíme dělat národní majetek a vlastnictví, čímž bychom se stali nechutnými materialisty, není-liž pravda?
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:20 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright: Nevyčítám nikomu dvojí občanství, jde o reprezentaci, buď reprezentuji někoho, nebo někoho jiného. Není možné si to měnit jak cvičky.

Klubové národní soutěže to je úplně o něčem jiném, to je prostý byznys, tam přece žádné státní nebo národní zájmy nejsou, tam rozhodují kluby.

Profesionální sportovci mi nevadí, naprosto, mohou se tím živit a mít se dobře, proč ne? Berou to jako řemeslo, ve svém běžném životě, ale v momentu, kdy jdou do REPREZENTACE přistupují na úplně odlišný režim a důvod, proč hrají a reprezentují. To je prostě nejvyšší meta, na kterou se člověk může dostat.

Amatérští sportovci mají můj respekt, samozřejmě, řada jich v historii porážela i profesionály, a pravděpodobně se nám občas takový úkaz naskytne, netvrdím, že profesionálové jsou špatní, protože to dělají za peníze - sport, ale pokud peníze budou rozhodovat u státní reprezentace, pak takového člověka zavrhnu jako bezcharakterního.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:15 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon: Narazil jsi na dvě věci, se kterými se olympijské hnutí potýká po celou dobu své existence. Amatérští vs profesionální sportovci a sportovci jako individuality vs sportovci jako zástupci států. Podle mého názoru, v momentě, kdy byla připuštěna profesionálnost sportovců, přestal být rozhodující patriotismus a vloudilo se koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Nevidím proto rozdíl mezi profesionálními sportovci putujícími (nebo spíš prodávanými) mezi národními soutěžemi a sportovci, kteří se změnou občanství změní i národní tým. Navíc, uzavření sňatku (a související přijetí občanství manžela) snad není proboha takový prohřešek proti vlastenectví. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:11 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš: Platí-li

Slovo:
idealizmus, idealismus

Význam:
• názor o prvotnosti ducha před hmotou

• nezištné prosazování vznešeného cíle

Ano, myslím, že reprezentace země je vznešený cíl a ta idea je cennější než matérie reprezentovaná penězi nebo jinými statky.

Mám obavu, že dnešní sport už je materialistický až příliš:

Slovo:
materializmus, materialismus

Význam:
• názor o prvotnosti hmoty před duchem, myšlením

• sledování pouze hmotného zájmu, prospěchu


Skutečně chcete materialistické sportovce? Člověk, který o sobě tvrdí, že je materialista, buď zcela nechápe význam onoho slova, nebo žije život v režimu má dáti dal a pak je to chudák.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:08 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

2 Jon Sníh: Tady je někdo "pan idealista", že?
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:06 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright: To přece nemá s bolševismem nic společného, patriotismus bych u sportovce očekával, zastupuje a reprezentuje zemi, nikoliv libovolný výčet zemí, zemi svého manžela/manželky... a co se týče těch peněz, o ně nejde, ale je faktem, že kdyby se narodila v USA, nikdy by nemusela mít olympijskou zlatou ani stříbrnou, podpora, která jí to umožnila, zázemí, to bylo zázemí naše, ne US sportu.

Pochopím sportovce, který reprezentuje jinou zemi než vlastní z politických důvodů, např. političtí emigranti, nepochopím ovšem měnění státních dresů jeden za druhý, to není běžné povolání. Představte si, že by se náš prezident nebo jiný představitel stal v příštím období prezidentem jiného státu... jak takového člověka brát vážně? Koho vlastně reprezentuje/reprezentoval? Co to je? Je tam vůbec špetka nějaké sebeúcty a úscty ke své zemi? Myslím, že ne. Je to jen JÁ a pak nevidím sebemenší důvod, proč takového člověka jakkoliv podporovat. Nejen ve sportu.

Nedovedu si představit, jak může někdo reprezentovat dvě země, nejde o občanství, jde o reprezentaci státu. Kdyby to bylo brighte jak povídáš, všechny sportovce by si zkoupily suverenně nejbohatší státy. Je to vůbec sport???

Prostě národní, státní chcete-li, reprezentaci, beru jako nejen výsadu, ale i ZÁVAZEK. Dokonce řekl bych ve např. sportu závazek nejvyšší, jde snad taky o věc cti.

Neviditelná ruka trhu sice existuje, ale nechávat jí všechny kvalitní prvky naší společnosti k manipulaci, to je opravdu úděs.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo


Naposledy upravil Jon Sníh dne čt srpen 14, 2008 10:08 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:04 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: Nemám, ale pamatuju si ten plot i ty kecy. Btw, soudruzi každému utečenci zabavili majetek a odsoudili ho k trestu odnětí svobody. Aby se mohl vrátit aspoň na návštěvu, musel požádat prezidenta o milost a zaplatit patřičný obnos v cizí měně jako odškodnění za investice, které do něj dělný lid vložil.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 10:00 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright: správně! Taky máš emigrační náladu?

Jon: hele, já jsem ten POSLEDNÍ, kdo by dal do sportu jedinou korunu, ale zrovna střelba neni fotbal se stadiony za miliardy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 9:57 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ad Emmons: Osobně si myslím, že když má (nebo podle českého zákona může mít) jako manželka amerického občana dvojí státní občanství, tak si může vybrat, kterým národním svazem se nechá zastupovat a podporovat. Takové ty bolševické kecy, že někdo vystudoval za "naše" peníze, tak má taky sedět v Česku na zadku a poslouchat vrchnost, jsou doufám dávno minulostí.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 9:40 pm
Autor Zpráva
NICK
uživatel


Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: PLZEN

Předmět: Citovat

Bart:Tesim se na Tve poznamky a glosy k OH.Chodim do prace tak nestiham a pres tyden koukam jen na sestrihy Crying or Very sad
tak to kluci sledujte za me.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 6:54 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: Ale jistě, děcka na fotbale si sami štrikujou sítě, šijou kopačáky, trávu si pěstujou (tu jo ale jinou), hokejisti ze svýho cvakaj stavby zimních stadionů, doma si odlejvaj puky, atd.

Pokud mezi reprezentací země a běžným zaměstnáním nevidíš rozdíl, já tedy jo, a pokud nevidíš ty hausnumera, co jsou ze státní kasy, obecních kas, krajskejch kas, kas sportovních výborů a svazů, kas Sazky, která to dělá ze zákona, tak já je tedy vidim. Rolling Eyes

ttomp: Neříkám, že taková je, jen že by mně to zklamalo a co si myslím o lidech, kteří mne takto zklamou.

Bart: Taky doufám, že to je jen spekulace.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 6:52 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Žijeme v Čechách, tak víme, jakej je to tu shit...

Ještě že žiju na Moravě, tady je to celkem v pohodě Wink


Jon: Pevně doufám, že Emmons i další čeští olympionici v tom "mystériu" žijou taky. Kdyby se chtěla jenom zviditelnit, nevybrala by si střelbu, když je o ní slyšet tak jednou za čtyři roky.

PS: Není na odsuzování trochu brzo?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 6:30 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Jon Sníh: čestí daňoví poplatníci jim nasypali na letenky, pochybuju, že taková Emmons někdy dostala něco víc. Jako ž by třeba dostala od české republiky zbraň pod stromeček, jo? Tu si asi zacvakala sama. Nebo střelivo? To se někde fasuje? Kde je u nás státní střelnice zadarmiko? Taky bych šel!
Mimochodem v USA jsou olympijské prémie asi 3x nižší než u nás, takže asi půjde primárně o něco jiného, že. Žijeme v Čechách, tak víme, jakej je to tu shit a naprosto bych pochopil, kdyby to tu nechtěla reprezentovat. Co taky reprezentovat?

Jo, žiješ v mystériu. Mezi ploty?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 6:28 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon Sníh: Stoprocentně souhlasím. Ale jak jsem psal, je to jen taková úvaha, coby kdyby. Snad k tomu nedojde.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 5:59 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart: Tak to by mně docela naštvala. Osobně to nedovedu pochopit. To ti sportovci berou sport jako prostě zviditelnění sebe sama nebo co? To jim ten cash, co do nich nasypali čeští a někteří jsou ve věku že i slovenští daňoví poplatníci, aby mohli trénovat, aby měli náčiní, prostory, trenéry, není dost? Prostě proč nechtít víc, že?Smile)

Já nevím, ale asi žiju v nějakém velkém mysteriu, že reprezentovat zemi není práce jako třeba instalatér, který ji může bez ohledu na jakoukoliv zemi dělat kde se mu zlíbí, pokud na to má.

Prostě jsem jen já a jak kdo MNĚ bude vycházet vstříc. Tady nejde o sport ani vlastenectví, patriotismus, ale jen o prachy a mou prestiž - to je humus.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 11:01 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

S tím Phelpsem mají asi někteří velké oči. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 9:13 am
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Nemohl by mi někdo hodit link na ten "obsah Phelpsových plavek"? Já totiž vůbec nemám tušení, kdo to je a nějak ani nepobírám, proč se tu nad ním někteří tak rozhořčují Embarassed.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 8:45 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
Shocked Ona o tom uvažuje, nebo komentátor je blb?Smile

Ne ne, komentátor není blb. Ona sama asi hodlá žít spíš s manželem v USA, takže ta hrozba je docela reálná (záleží prý na tom, jak jí u nás budou vycházet vstříc). No, snad se nenaplní.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 8:39 am
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Shocked Ona o tom uvažuje, nebo komentátor je blb?Smile

EDIT: Asi je blb, protože už nás reprezentovala na olympiádě a tam myslím není povoleno reprezentovat odlišné země na stejné soutěži.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 8:38 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:

Bart: http://olympiada.sport.cz/clanek/134754-strelkyne-katerina-emmons-pridala-na-oh-stribro-v-malorazce.html


Díky za odkaz. Souboj Emons-Kůrkové o medaile jsem sledoval. Drama do posledního okamžiku. Radost ze stříbra trochu pokazila zmínka komentátora o tom, že napříště už by Emons mohla místo Česka reprezentovat USA...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 8:34 am
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov: Nj, ale v Rusku sílí neonacismus, vláda pevné ruky KGBáka Putina a jeho nohsleda presidenta Medvěděva, Rusko si spokojeně válčí v době olympiády na Kavkaze... a hlavně, ta jejich imperialistická mentalita. Nevím, řekl bych že Rusko je tikající bomba.

bright: V tomto ohledu je v Číně čirý kapitalitalismus, pokud se něco z Číny koupíme, zaplatíme clo EU, marži prodejce, marži dovozce a marži výrobce - zpravidla západnímu kapitálu, který fabriky v Číně vlastní. Ne Číně, té sklouzne do kapsičky parciální část.

A co se týče Konfucia, není to žádné obhajování nebo opodstatňování, je to jen konstatování faktu:)

Bart: http://olympiada.sport.cz/clanek/134754-strelkyne-katerina-emmons-pridala-na-oh-stribro-v-malorazce.html

Smile
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 14, 2008 8:24 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Další fantastický souboj gymnastů - víceboj jednotlivců. Bezkonkurenční Číňan na 1. místě, pohledný Japonec stříbrný a velké překvapení - bronz pro Francouze, nejen on, ale celý jeho tým očividně dojatý takovým úspěchem. Paráda! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 13, 2008 11:58 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon: Myslím, že to těm Číňanům zaplatíme všichni prostřednictvím těch jejich šuntů a že to na tamní chudobu nemá pražádný vliv.

citace:
V Říši středu jde všechno bohužel v duchu Konfucia uvolněně pomalu.
A to má být jako ospravedlnění pro jejich neschopnost si uvědomit a přiznat svou krutost a absenci demokracie a nerespektování nejen lidských práv a změnit svou společnost? Zajímalo by mě, jestli ty "bedny" něco proti tamnímu režimu veřejně řeknou, nebo ho podporují svými daněmi a souhlasným mlčením. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 13, 2008 11:46 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Jon Sníh: No, neměl jsem v úmyslu ani tak narážet na inteligenci, ale spíš na mentalitu, tak typické stádní myšlení, ochota se naprosto podřídit nějaké společné vyšší věci (aniž by se přemýšlelo, jestli je to nějak k užitku, ale je to prostě rozkaz shora a o jeho užitečnosti se nepochybuje), s tím spojená delegace odpovědnosti na tuto vyšší moc (proto mohli tak snadno přijmout komunismus za vlastní), potom také neúcta k lidskému životu (nad desítkami milióny mrtvých za kulturní revoulce a Velkého skoku se ani nikdo nepozastavil v duchu hesla "nas mnógo")...pokud hrozí nějaké nebezpečí Západní civilizaci, tak spíš než z Ruska nebo z islámských zemí, to je určitě z Číny...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 13, 2008 11:32 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright: Laughing Laughing Ano, chtěl bych jednou až budu mít trochu času a chuti být svědkem těchto výpočtů Laughing Laughing Olympiáda je akce pro zviditelnění těch, kteří ji pořádají, tedy zejm. politické reprezentace. Tam se "argumenty" v podobě takových výpočtů hledají snadno. Docela se pobavím, až mi někdo prokáže, jak se rentovala nejen stavba miliardových ptačích hnízd, ale také zastavení nebo omezení výroby ve více než 250 největších průmyslových gigantech západní Číny, aby se v Pekingu dalo alespoň pár dnů dýchat Laughing Laughing Ekonomie je mocná věda, ale statistika je umění nemožného Laughing

sergej sudoplatov: Já nejraději soudím, když mám znalost problému. Většina lidí soudí na první pohled věci a lidi, o kterých nemají "ani tucha". Proto se snažím maximálně souzení vyhnout, sám jsem souzen až příliš často Very Happy Čínané nejsou nemyslící mužici, v mém oboru jich pracuje řada a mnozí z nich jsou zatraceně dobře myslící bedny Smile V Říši středu jde všechno bohužel v duchu Konfucia uvolněně pomalu. Ale "náš den se blíží"... Very Happy
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 13, 2008 11:23 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Přesně tak, protože Rainman byl nesporně inteligentnější...

Jon Sníh:Když jsou ty odsudky na místě, tak proč ne...těžko se najde zmanipulovanější a poslušnější masa "tupých mužiků" než jsou Číňani. To ani není důsledek komunismu, to bylo už dávno před velkým Maem. Asi by bylo lepší, kdyby se ten obří stát rozpadl na více menších, to už by se dalo lépe zvenčí ovládat a pak rozložit...jak jsem již dříve napsal - zlatá koloniální éra 19. století
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist