Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas gay parade
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další

út červenec 08, 2008 12:52 am
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Město Brno a strany zde Citovat

valbo: Máš pravdu, že obvod 55 je hlavně Brno-venkov, ale vem si, kolik obyvatel má Bystrc (cca 23 000) a kolik třeba Tišnov (cca 8 000).

Prakticky všechny města jsou plný podnikatelů - holt buržoazie Wink

S těma cajzlama opatrně. Aby se místní cajz....éé chtěl jsem říct Pražáci nenaštvali Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 08, 2008 12:06 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so květen 14, 2016 12:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 07, 2008 11:56 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so květen 14, 2016 12:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 07, 2008 11:52 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Město Brno a strany zde Citovat

valbo: Zajímalo by mě, kolik Brňanů volí ODS jenom kvůli tomu, že je její součástí KDS Think Wink a taky kolik je "konzervativně křesťansky smýšlejících Brňanů". (čistě subjektivní pohled: neznám ani jednoho)

Je pravda, že na magistrátu jsou lidovci pořád, ale je jich tam jenom 6 z 55 zastupitelů. Je to bašta? Vlastně jenom díku tomu, že lidovci poslední komunální volby projeli, teď nevládne ODS.

Senátorem byl i Jarůšek (ODS) a Julda je za Brno viz tady
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 07, 2008 11:25 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: Město Brno a strany zde Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so květen 14, 2016 12:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 07, 2008 6:55 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Město Brno, pochod a jeho Julda šulda Citovat

Maku: Na druhou stranu velký města vaše bašta jsou a to ne jenom v senátních volbách. Ale v Brně jste to poslední vítězství parádně prokaučovali. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 07, 2008 6:10 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: Město Brno, pochod a jeho Julda šulda Citovat

ttomp napsal:
valbo napsal:
A kdo říkal, že Brno není baštou Lidovců?

Já? Proč si to myslím už nebudu opakovat. Jen k těm senátorům: jeden Slavotínek (KDU-ČSL), druhej Julínek (ODS), třetí Svoboda (ODS) a čtvrtej Zlatuška (LiRA/nezávislý).
Navíc si myslím, že senátní volby nejsou zrovan nejlepším kritériem pro určování "bašt" Wink


To žádné ... za posledních x let ve všech totiž vyhrala ODS... a přitom všichni víme, že morava není zrovna naší baštou Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 07, 2008 3:29 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Město Brno, pochod a jeho Julda šulda Citovat

valbo napsal:
A kdo říkal, že Brno není baštou Lidovců?

Já? Proč si to myslím už nebudu opakovat. Jen k těm senátorům: jeden Slavotínek (KDU-ČSL), druhej Julínek (ODS), třetí Svoboda (ODS) a čtvrtej Zlatuška (LiRA/nezávislý).
Navíc si myslím, že senátní volby nejsou zrovan nejlepším kritériem pro určování "bašt" Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červenec 06, 2008 11:21 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Město Brno, pochod a jeho Julda šulda Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so květen 14, 2016 12:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 30, 2008 5:34 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Wítek napsal:
Jinak měl jsem namysli celkově JM Kraj Smile

Tak to jo Wink
Jenom pro srovnání: KDU: celý JM kraj 11%, Brno 8.3%, Hodonín 15.3%
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 30, 2008 4:35 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

ttomp napsal:
Wítek: Bašta je hodně silný slovo. Podpora KDU v Brně je o něco málo větší než je republikový průměr - měla v posledních komunálních volbách cca 11% (stejně jako SZ, z 55 zastupitelů má 6) - ta bašta je spíš venkov J a JV Moravy.

Bašta křesťanské víry Brno není určitě Wink, centrum moravských katolíků je olomoucké arcibiskupství a poutní místa na JV Moravě - Velehrad.


http://www.volby.cz/pls/ps2006/ps9?xjazyk=CZ

Tak o 4% vyšší než průměr ... ale máš pravdu v tom že poslední volby KDU tak silní nebyli ... ale předtím to bývávalo jinak.

Jinak měl jsem namysli celkově JM Kraj Smile
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 30, 2008 12:34 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vodafone: Myslel jsem to obecněji (utkvělá víra v nadpřirozeno) a jako poruchu, která nemá vliv na rozpoznávací a ovládací schopnosti v případě trestní odpovědnosti.
Neznám tebou uvedený případ. Máš nejspíš na mysli kauzu Matthew Sheparda, v níž se obhajoba vydala touhle cestou, ale podle mých informací s ní (narozdíl od podobných případů v minulosti) neuspěla. Ve svém důsledku je to pozitivní výsledek, protože americký soud neuznal strach z homosexuálů (a to bez ohledu na jeho medicínskou kvalifikaci) jako polehčující okolnost nebo dokonce jako okolnost vylučující trestní odpovědnost a vrahy odsoudil k obvyklým trestům.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 30, 2008 12:01 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

To by mohlo být taky nebezpečné. Stejně jako když se kdesi (tuším že v USA) pokusili udělat z homofobie nemoc. Vrazi homosexuálů pak vyvázli pouze s malými tresty, neboť před soudem tvrdili, že trpí homofobií a tato nemoc způsobila, že v předmětné době plně neovládali své jednání.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po červen 30, 2008 11:56 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tak mě napadlo, že když už homosexualita vypadla ze seznamu duševních nemocí, tak by se do něho měla v zájmu plné zaměstnanosti psychiatrů a psychologů dostat víra v nadpřirozené bytosti a jejich vliv na pozemské dění. Idea
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 30, 2008 11:41 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Halík Citovat

TXB napsal:
pemel napsal:
"Svatá Maria, matko Boží, ochraňuj nás před homosexuálními pedofily"

Takže heterosexuální pedofilové jsou OK? To by skoro vypadalo, že si pan Halík léčí nějaká traumata z dětství...


Co jsem tuhle problematiku zkoumal, tak pedofilie vlastně stojí vedle androfilie a gynekofilie, takže jde de facto o třetí orientaci. Pedofilové taky obvykle berou děti bez ohledu na pohlaví.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 11:15 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

sergej: Proč by se místní Brňáci měli urazit? Wink

Taky se volá: "Sparta b**erantů parta" Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 11:13 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

A proč se teda na fotbale vždycky volá "Brno, Brno, b**erantů plno"? Shocked

Doufám že se případní brňáci neurazí Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 11:07 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Wítek: Bašta je hodně silný slovo. Podpora KDU v Brně je o něco málo větší než je republikový průměr - měla v posledních komunálních volbách cca 11% (stejně jako SZ, z 55 zastupitelů má 6) - ta bašta je spíš venkov J a JV Moravy.

Bašta křesťanské víry Brno není určitě Wink, centrum moravských katolíků je olomoucké arcibiskupství a poutní místa na JV Moravě - Velehrad.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 10:53 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

ttomp napsal:
Wítek napsal:
"věřícím" Brně

Shocked Shocked Shocked
Mně se ani nezdá, že by Brno bylo nějak úzce "nábožensky zaměřený". To spíš venkov. Přece jenom ve městě je to taková směska - mešita, budhistické centrum...

Jinak souhlasím s Wítkem. Větší dojem na veřejnost udělal slzný plyn než ten transvestita.


Jen malá reakce ... Brno je bašta KDUČSL a křesťanské víry ... ač to tak možná nevypadá Smile
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 10:46 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Recenze na účastníky Queer parade Citovat

Dva náhodní účastníci brněnské Queer parade, pan Miloslav (vlevo) a pan Libor (vpravo):

Účastníci gay parade

Na první pohled je zarážející nesourodost a nevyladěnost stylů obou partnerů, která překvapuje i u akce, jejímž cílem je hájit "právo na pestrost".

Pan Miloslav dává přednost retro stylu přelomu šedesátých a sedmdesátých let, éry Woodstocku, jejímž heslem bylo "Make love, not war." Vytknout mu lze třepení na rukávu (zejména levém) jeansové bundy, jejíž mírná opotřebovanost koreluje s typem účesu, a příliš sytý odstín barvy trička - vhodnější by byla tlumená červeň. Okraj by měl být posazen výše ke krku. Bezchybný je naproti tomu dvojitý proužek na úrovni vypracovaného hrudníku. Doporučoval bych také hlídat si výraz tváře - dobrý dojem ze zachovalého obličeje italských rysů poněkud kazí celková zasmušilost. Příjemnému vzezření by pomohly i korále, čelenka a květina vetknutá do vlasů.

Pan Libor má naopak zálibu ve výrazně stylizovaných oblecích županovitého střihu. Bylo by ovšem vhodné utlumit dominanci černé, která dominovala u vyholených odpůrců pochodu, a zvolit pestřejší barvy - již jen červené a zlaté lemování či případné světlé nášivky by dokázaly mnohé napravit. Naprosto nevhodná je absence spodních rukávů, které by zakryly paži až k zápěstí - stávající varianta je jednak příliš kontrastní, za druhé je to voda na mlýn odpůrců Queer parade, jako by šlo o akci exhibicionistů a pod. Panu Liborovi by rovněž hodně pomohl upravenější střih vlasů, jakkoli formě účesu "na cestičku" nelze v zásadě nic vytknout. Věcí velké důležitosti je lepší zastřižení vousů, zejména v lícní oblasti. Pomohlo by i rozšíření rejtříku módních doplňků- kromě prstenu i náušnice, případně nenápadný piercing. O výrazu tváře nelze říco mnoho - pan Libor je plně soustředěn na povzbudivá slova, která adresoval účastníkům průvodu, a tlumočení organizačních pokynů pořadatelů.

Ačkoli oceňujeme odvahu obou pánů, výraznější stylová komunikace by dvojici prospěla. Naše hodnocení: pan Miloslav 2, pan Libor 3.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne po červen 30, 2008 12:39 am, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 10:44 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Zúčastníl se QP někdo z místních?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 9:57 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bodyia: toho transvestitu si tedy mohli odpustit..... na druhou stranu to mohlo opravdu dopadnout i hůř.

20 není příliš bojovných... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 9:46 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Já ti nevím, mě smysl pořád nejak uniká. Zviditelnila se zejména extrémní pravice, o které by jinak nikdo nepsal. Osobně si nepřipadám jako gay diskriminovaný (děti nechci), takhle republika je v pohodě a spíš jsem zastánce postupného vývoje.
Samozřejmě osobní názor, zároveň ovlivněný tím, že už mi není bojovných 20 (díky Bohu;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 9:43 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Wítek napsal:
"věřícím" Brně

Shocked Shocked Shocked
Mně se ani nezdá, že by Brno bylo nějak úzce "nábožensky zaměřený". To spíš venkov. Přece jenom ve městě je to taková směska - mešita, budhistické centrum...

Jinak souhlasím s Wítkem. Větší dojem na veřejnost udělal slzný plyn než ten transvestita.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 9:30 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Neviděl bych to tak černě. Akce se podle všech zůčastněných i přes protesty povedla ... i já si myslím že na to že to byla první akce tohoto typu a ve "věřícím" Brně tak v rámci možností splnila účel ... byli vidět Smile
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 9:14 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

... Centrem Brna zněly populární písničky, třeba Duhová víla, transvestita zpíval písně Heleny Vondráčkové, vystoupil i Pavel Vítek...
Proboha. Tak jestli nás teď takhle vnímá veřejnost, jako kreatury bez nejmenšího vkusu, je to super výsledek akce Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 9:01 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Maku napsal:
Tak to doufejte, že se opět zúčastní paní ministryně Džamala, jinak Vás tam tolik ta policie bránit nebude.


To je spíš asi zbožné přání, viď? Aby Džamila byla příští rok ještě ministryně - já jen že bych to na tvém místě se současnou vládou neviděl tak růžověWink


Jojo, přesně tak jsem to myslel Wink Nicméně mělo by to být i Vaše přání Wink Když ne z hlediska státu - tak aspoň z pohledu další queer parade. Policii šefuje Langer a parade se účastní ministryně. Záruka bezpečnosti queer parade. Jak by Langer vysvětloval v krehké koalici partnerům, že neuhlídal ministryni.(a známe Kateřinku žak a její lásknu v policii) :wink:To partnerum berte s rezervou, všichni víme, jací jsou křesťané a zelenáči...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 2:29 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Tak to doufejte, že se opět zúčastní paní ministryně Džamala, jinak Vás tam tolik ta policie bránit nebude.


To je spíš asi zbožné přání, viď? Aby Džamila byla příští rok ještě ministryně - já jen že bych to na tvém místě se současnou vládou neviděl tak růžověWink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 28, 2008 11:10 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: Halík Citovat

TXB napsal:
pemel napsal:
"Svatá Maria, matko Boží, ochraňuj nás před homosexuálními pedofily"

Takže heterosexuální pedofilové jsou OK? To by skoro vypadalo, že si pan Halík léčí nějaká traumata z dětství...


To bude tím, že pan Halík je pedofil (ale heterouš)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 28, 2008 11:08 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Re: Halík Citovat

pemel napsal:
"Svatá Maria, matko Boží, ochraňuj nás před homosexuálními pedofily"

Takže heterosexuální pedofilové jsou OK? To by skoro vypadalo, že si pan Halík léčí nějaká traumata z dětství...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist