Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Gay volný čas
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Pojí Tě s Tvími gay přáteli víc než jen homosexualita, společné zájmy?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
S některými ano
70%
 70%  [ 17 ]
Ne
8%
 8%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 24
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 12:47 am
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Koukám, můj milý, že jsem Ti nějak přirostl k srdci, když o mně tak rád mluvíš a ještě radši usuzuješ na můj osobní a nejosobnější život. Ale neboj, Miláčku můj, taky jsi mě dostal. Myslím na Tebe nocí i dnem a každý večer se těším na to, co se mi o Tobě bude zdát a ráno zase na to, co za kravinky jsi zase stihl vyplodit na fóru. Skutečně mě bavíš, da.jo. Na začátku jsem si myslel, že jsi jen jinej a že se to poddá, ale to jsem se krutě zmýlil! Ono se to totiž nepoddá a Ty nejen, že jsi jinej, ale ty nás tím dokonce budeš neustále otravovat. No, užij si to, hochu, ale věř, že my si to tady budeme užívat stejně a když Ty budeš rýt do nás, tak my budeme rýt zase do Tebe!

Máš nějaké přátele? Docela by mě to zajímalo, jelikož se mi zdá nemožné, aby někdo vydržel přátelství s Tebou, když už pouhá netová konverzace je víc jak vyčerpávající, nudná a k ničemu.

Pa, Miláčku. Zítra se zase uvidíme,.. ouuu, vlastně neuvidíme, bude sobota a pak neděle, takže zase na dva dny klid. Wink

PS: Odpust si reakci na tento příspěvek, stejně všichni vědí, co bys napsal. Rolling Eyes Jo, a užij si tu červenou! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Wink

_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 12:28 am
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

da.jo napsal:
...ač o mně samozřejmě nic nevíte.


Hlavně že Ty o nás víš všechno, viď? Trapáku! Rolling Eyes
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 11:44 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

ked uz sme pri tom volnom case, ja ho v poslednom case travim na jednej internetovej diskusii, kde sa ludia hadaju a hadaju... vzdy ma udivovalo, kolko toho ludia dokazu napisat o uplnych kravinach, casto su ochotni za svoje nazory polozit zivot a pritom su to iba jednotky, nuly a hluposti.

teraz si trochu zaspievam ako libor, ja mam rad prechadzky, pohyb, knizku v naruci, vonnu tycinku v izbe, myslienky na buducnost, myslienky na projekty, ktore mozu pomoct mladym ludom. klud. pokoj. potom zapnem komp. vidim online "ludi". komp vypnem a som rad, ze som sam. potom idem do skoly a vidim realnych ludi a som rad, ze som na skole .
kazdy mame nieco.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 10:36 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:09 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 10:14 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:08 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 10:07 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Moje sebevědomí se, na rozdíl od toho tvého, neodvíjí od toho, komu to "nandám" (ve své mysli) na internetovém foru. Vůči tvým dojmům (co si je pleteš s pojmy) jsem tudíž imunní. Někteří lidé mají sebevědomí vrozené, jiní ho mají, až když aspoň něčeho dosáhnou; někteří si ho ale potřebují doplňovat zvnějšku.

Jo jinak - nemluvili jsme k Lukášovi, ale o tobě, da.jo. Špatně, špatně jsi to pochopil; v téhle věci je tu, myslím, široký konsenzus. Takže poslední slovo k Lukášovi, který tu teď nechal jeden příspěvek postrádá hlavy i paty.

Jinak, odpovídej věcně, nebo vůbec. Tvoje konstatování, že je něco směšné nemá žádnou váhu.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 9:57 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 9:49 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Neměl jsi už mlčet a odejít? Já to bral jako závazné slovo vyrovnaného chlapa.

Můj malý festival radosti je zničen! Evil or Very Mad
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 9:46 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 9:41 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

da.jo napsal:

Kolik ztacených příspěvků jen proto, že si skupina uživatelů není schopna uznat, že "bojovat sám se sebou" bylo myšleno ve významu "poznat sám sebe", kteroužto potřebu pro lidský rozvoj tu snad nezpochybňuje nikdo...


Shocked Shocked Shocked
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 9:40 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Má poslední slova k téhle trapné věci.

Tleskejte, přátelé! Komedie skončila! Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 9:37 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 9:22 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

"Aspoň v náznaku"

Tak to bych se radši připravil na třístránkovou odpověď. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 9:21 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Zdá se mi to, nebo da.jo reagoval naprosto na něco jiného, než o čem byla řeč?

To da.jo: Šoupni tam příště tu Rámajánu, nebo když jsi zatíženej na tu antickou quasifikci, tak Ílias a Odysseu (v originále, přirozeně).

Jinak apel na smrtící ohrožení ("lidé se ještě stále pro homosexualitu zabíjejí"), plynoucí, ještě navíc doměle, z jiného názoru, než má dotyčný demagog sám, je posledním zoufalým pokusem absurdní argumentace, před tím, než nastoupí přirovnání k Hitlerovi (ovšem Ďábel, už tu byl, takže jsme možná fázi či dvě přeskočili).

Jistě, zcela šťastní heterosexuálové jsou vyvedení ze své vyrovnanosti zvrácenými psychiatry, a pak se zabíjí, protože touží po ženách, ale společnost je nutí milovat muže. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing To sis myslím asi trochu popletl. Dnes se jistě ještě někdo na světě zabíjí kvůli orientaci, ale spíš to chodí tak, že se zabíjí kvůli špatné a odmítavé reakci heterosexuálního okolí. Ne proto, jak naznačuješ, že by je někdo nutil do chlapů, když chtějí ženy... Rolling Eyes

A nakonec za prvé, mě by ty tvoje zmatený teorie ani tolik nevadily, kdybys měřil jedním metrem a neblábolal místo toho tak, jak se ti to právě hodí, a kdybys nedělal tak ukrutně blbýho, když ostatní udeří hřebíček na hlavičku.

A za druhé tvoje takzvané "znalosti" představuje přečtení pár knih od Junga a tvoje dedukce(nota bene sloužící jedinému cíli - vyléčit SEBE z homosexuality). Na to ti může skočit někdo, kdo o tom nic neví. Skutečná věda je o něčem zcela jiném, ovšem to už jsme si vysvětlili v první diskusi. Rozhodně není na samovyučeném studentu práv, aby mě poučoval o psychoanalýze. Mohl bys toho někdy do budoucna teoreticky přečíst tolik jako já (ačkoliv o tom dost pochybuji), ale bez kontaktu se supervizorem, resp. odborníky z praxe, kteří ti dodají souvislosti, ti to bude na dvě věci.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 8:59 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

No tak mám dojem, že spousta gay volného času se spotřebuje na jednoho píp.
To víš, náš (ne)milý da.jo, samozřejmě, že se ozvu, ale ne tak často a schizofrenně jako ty Cool Taky rád zatleskám, když je komu a za co. Navíc Waky si to za svůj elegantní utěr zaslouží - můžeš uznat prohru. Taky mě těší, že jsem v tvých očích klesnul. Tedy netěší mě vlastní fakt klesání, ale to, že je ještě kam klesat, a zároveň získávám další prostor pro případný budoucí růst morálního (nebo jakého?) kreditu. A vyprošuju si označení "dav". Copak jsem nějaká mrzká lůza či plebs sprostých návyků? Nemyslím... Rolling Eyes
P.S. Možná jsi to už někde psal, ale co ta tvá přezdívka znamená? Aspoň v náznaku (ovšem poněkud konkrétnějším než obvykle).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 5:02 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 4:00 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

budem sa opakovat:

Waky na hrad !!! Laughing Laughing
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 3:22 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Waky Citovat

Shocked JO, JO, JO!!! Razz Razz Razz Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 3:14 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing

Waky jede! Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 1:53 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Waky napsal:
Pokud jí ale řekneš, že má jako Archetypální Nadsamice zhmotnit obraz virtuální Animy ze Tvé Psýchy, tak jí spadne čelist a vezme dráhu Laughing
A Ty si budeš moct stěžovat, že Tě další člověk nechápe.


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 1:30 pm
Autor Zpráva
Rarach
uživatel


Založen: 18.3.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Waky napsal:
Pokud jí ale řekneš, že má jako Archetypální Nadsamice zhmotnit obraz virtuální Animy ze Tvé Psýchy, tak jí spadne čelist a vezme dráhu Laughing

Very Happy Very Happy Very Happy Tak teď jsem si poprskal monitor
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 12:10 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Martine, samozřejmě jsi mě pochopil správně Laughing Myslím si rovněž jako Ty, že i Da.jo moc dobře chápe, o čem že je řeč, akorát ho baví se šťourat a dohadovat.
Proč mám "přesvětlený reflektor" či co - protože si dovoluju (jako mnozí další) říkat něco jiného než Da.jo (někdo má podle něj ďáblíka, někdo alter ego a někdo zase reflektor... Laughing )

Da.jo, právě, že v těch knihách není napsaný postup, vypadá výsledek poněkud tristně, když si tu psychoanalýzu někdo mastí svépomocnou metodou jako Ty. Nebo spíš komicky Laughing Laughing Laughing
Víš, z Tvého psaní mám pocit, že Ty jsi nejenže s CO neskončil, Ty jsi s ním totiž pomalu ani nezačal. To Tvoje pošťuchování kluků tady mi trošku připomíná nějakou sedmou třídu základky, kdy byli chlapci hrozně tvrdí muži a protože si nepřipustili, že mají zájem o své spolužačky, vyváděli jim různé poťouchlosti jako že jim schovávali věci atd., stále probíhaly slovní (ba i jiné) bitky mezi hochy a děvčaty apod. Ty už neříkáš "volevole" a nečmáráš nikomu po atlasu neslušné obrázky Laughing , ale spisuješ tady svoje mnohoznačné traktáty - leč idea je stejná - stále se do někoho strefuješ.
A když se pustíš na pole své slavné heterosexuality, tak z Tvých slov čiší
nadšení podobné tomu, jako kdyby ses chystal vykládat vagón plný uhlí. Prostě šílená křeč. (Já neříkám, jak to je, jenom, že to tak cítím.)
Jestli se pletu, tak se zvedni od klávesnice, zaklapni tlusté knihy a jdi si tedy spánembohem najít nějakou babu. Pokud jí ale řekneš, že má jako Archetypální Nadsamice zhmotnit obraz virtuální Animy ze Tvé Psýchy, tak jí spadne čelist a vezme dráhu Laughing
A Ty si budeš moct stěžovat, že Tě další člověk nechápe.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 9:09 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Tvoje nechápavost, není-li (o čemž jsem přesvědčen) předstíraná, je skutečně fenomenální.

Miní se tím to, že nesnášíš, a nejsi schopen žít s vlastní homosexualitou, a vadí ti každý, kdo je. (předpokládám, že se mi povedlo poznámku Waky pochopit)

Ale musím se poslední dobou smát nad mnohoznačností tvých příspěvků. Není náhodou lluky to ego, co máš zavřené v kleci ve sklepě ty, da.jo? Není každý homosexuál urážkou tvého "boha"? Čertem? Ďáblem (tak už i méně nadaní vědí proč)? Problém je ten, že ty jsi na vchod do své jeskyně a sklepa hodil velikánský balvan, a co je uvnitř to si jenom domýšlíš.

Jinak to /smíření/ je opravdu tvoje původní myšlenka, která se nikde jinde neobjevuje, a ty jí hlásíš od počátku a jako první! Laughing Laughing Laughing

A nakonec nevím, z čeho čerpáš, že má Waky zapnutý projektor? Zasvěť mne do své jasnozřivosti!

Co se týče těch knih, no při tvé znalosti ses naučil jen to, jak si ty svoje problémy racionalizovat, jak se v nich rýpat. Ale to ti brání je řešit, nebo nedej bože normálně žít, tedy "co dál...".
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 7:58 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 6:53 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: Stiny Citovat

da.jo napsal:
Libor napsal:
da.jo napsal:
Waky napsal:
Da.jo., když jsi takový zběhlý v psychologii, nestkal ses čistě náhodou s jevem "promítání vlastního Stínu do druhých?"


Rolling Eyes a o čem jiném píši? Shocked Lukášova agresivita je právě zářným příkladem projekce vlastního stínu do druhé osoby... proto jsem mu poradil, aby začal bojovat nejdříve sám se sebou... Wink


Rika Ti neco akceptace vlastniho stinu? Vis, ta otazka pokud si dovolim rici byla spis minena tak. Ze nejen druzi promitaji ve svych slovech a cinech stin, ale i ty sam!


tak jelikož jsem se tu Martinovi za jednoho ďáblíka "v něm" omluvil, tak... jako co? Libore, nezapojuj se prosím do debat, kterým nerozumíš. Neutral


Jelikož jsem autorkou původního zde citovaného příspěvku, můžu potvrdit, že Libor ho pochopil naprosto správně - měla jsem na mysli Da.jovy vlastní stíny promítané do druhých. O Lukášovi jsem vůbec nemluvila. Ten mi nepřipadá agresivní, ale úplně normálně nasranej z nekonečných tahanic, kde mluví jeden o koze a druhý o voze.
O několik příspěvků předtím jsem si dovolila připomenout, že není cesta sám se sebou bojovat, protože z toho je člověk akorát unvavený a zničený - cesta vede přes smíření se sebou samým (jak Libor hezky řekl "uzavřít se sebou přátelství").
Boj sám se sebou totiž člověk nikdy nemůže vyhrát.
Což jsem vyrozuměla nakonec i z toho Junga - totiž že abychom našli svůj Střed (Es, Tao či jánevímco), měli bychom v sobě integrovat všechny složky vědomí a nevědomí, odvážit se do "jeskyně plné loupežníků" vytáhnout na světlo svůj Stín, a teprve až nás nebude ovládat ani přebujelé Superego, ani rozdivočelé Id, ani rozpínavá Persona, najdeme ten Střed a klid.
Škoda, že se v těch knihách už člověk nedočte, jak se to dělá ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 1:40 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 11:12 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Cas straveny gay strankami Citovat

Vratim se k tematu diskuse. Volnemu casu. Kolik casu brouzdani na internetu tvori stranky spojene s gay tematikou. Priznavam, ze ja je navstevuji kazdy den. Budou nekde tak u 40%. Kdyz sem pocitam i toto forum. Jak jsi na tom ty? Je pro Tebe duleztie mit informace z ga yoblasti. Zajimas se alespon okrajove o tyto veci ve volnem case? Predpokladam, ze i diky tomuto foru gay.komunita. cz ano. Nebo je to jinak?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 11:07 am
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Da.jo Citovat

Libor napsal:
Pod svicnem byva tma..NEvim ejstli mas da.jo nejake ratele. Pripominas me meho otce. Ten strasne rad na potkani rika lidem jejich chyby. vidi je. A vzdy jim to v dobrem v mete. A stale dokala. Moc se divi, z eho lid enemaji radi. Casto pro ne ty jejich nedostatky nejsou dulezite. Otec skripe zubama uri. ALe nam ty nase nedostatky nevadi. A on to nejak neni schopen pobrat. A tim jak je posedli kontrolou a vmetavanim chybb do oci druhych tak je opusteny. Sam..A to je skoda..Ja to mam casto podobne se skuhranim.. MAm dojem, ze tim svym postojem. Kdy se hrabes v sobe , chces ukazovat druhym jejich chyby. Aby se mohly podle tveho zlepsit stat osamely. Lide o to casto nestoji... Tezko s eotevrou nekomu kdo jim vrazi do slabeho mistecka kudlu. Mam dojem, ze ted jsme zde vsichni opatrnejsi a uzavrenejsi. I diky Tobe


tak toto je naozaj vystizne. ale uplne.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 11:58 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To vidíme. Neutral
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 10:02 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist