Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Důležitá rozhodnutí
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

st květen 07, 2008 1:32 am
Autor Zpráva
uzda25
tester


Založen: 6.5.2008
Příspěvky: 4

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
„Jako kluk jsem se rád motal v kuchyni, když máma pekla. Když jsem se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, pekařina byla pro mě jasná volba. Jasně, člověk se musí otáčet, ale já věřím, že když něco děláte pořádně, lidé to ocení!
Voní hezky." Srrrrk!



vtipne Wink Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 19, 2008 7:03 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Taky blahopřeju.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 19, 2008 12:45 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Díky kluci
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út duben 15, 2008 9:55 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Připojuji se k blahopřáním Boo hoo!
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 15, 2008 8:29 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

congratulation !

ad "penzion ... na Božím Daru" - to je fakt dobrá symbolika Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 15, 2008 7:22 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Připujuji se ke gratulaci Applause
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út duben 15, 2008 7:20 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Gratuluji a přeji hodně štěstí, lásky... no prostě všeho, co je potřeba v partnerském životě Very Happy
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 15, 2008 7:11 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Taky jedno životní rozhodnutí :-) Citovat

Když jsem se koncem r.2006 odstěhoval za svou láskou do úplně jiného kraje a začali jsme žít s přítelem spolu, bylo to pro nás oba v mnoha ohledech velké životní rozhodnutí. A minulou sobotu jsme přijali společně další o které bych se s vámi kluci rád podělil:
Zde je pár slov
a tady pár obrázků Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po duben 14, 2008 10:44 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

no .. podařilo se mi vyrobit celou řadu naprosto blbých rohodnutí, která můj život nasměrovala někam úplně jinam,než jsem chtěl. Jenže i ta blbá rozhodnutí mě nakonec někam nahnala, něco jsem prožil a vím co příště chtít a co ne. Asi tak: poznat slepou cestu občas dost bolí, ale už víš, kudy příště nemáš jít. Občas sice přemýšlím co by bylo kdyby, ale ... tisíce možností .. třeba mě některé na pohled blbé rozhodnutí zachránilo od budoucího ještě blbějšího rozhodnutí.

Ale občas se rozhodnu i dobře - teda - zatím to tak vypadá Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 9:58 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Chtěl jsem k tomuhle tématu něco napsat, ale... Inu jak o tom přemýšlím, a Petrova reakce mi poskytla jisté "zázemí"; myslím, že většina bodů, v nichž se můj život zlomil, byl víceméně "osud".

Vzhledem k tomu, jaký je můj pohled na svět, je to vlastně ironie.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 6:51 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: RE: livefile Citovat

livefile, napsal jsi to opravdu moc hezky... Wink

Já k tomuto tématu asi nenapíšu nic konkretně, důležitých a často špatných rozhodnutí bylo v mém životě docela dost. Když nad tím ale vážně zapřemýšlím, téměř vždy platí že "všechno zlé je k něčemu dobré...", nebo možná lépe že "všechno zlé vyváží zase něco jiného...". Například strašně lituju nejzásadnějšího rozhodnutí že jsem ve svých 25letech tenkrát jaksi "podlehl" a oženil se protože taková byla doba. Lituju toho o to víc když jsem nyní poznal o co jsem přišel, když jsem poznal lásku kterou prožívám se vším všudy přímo od srdíčka tak intenzivně, všechny ty city, pocity.. jak jsem nikdy dřív v celém životě nezažil protože s holkou to takhle ani být nemohlo, když jsem odjakživa toužil po klukovi. O to víc to dneska bolí, poznání o co jsem přišel ve svých nejlepších letech, pocity beznaděje a lítosti nad těmi dlouhými roky které jsem neprožil jak jsem chtěl a které se už nedají nikdy vrátit. Na druhou stranu bych ale zase nepoznal to štěstí z dětí, takových které mám šíleně moc rád a jsem šťastný že je mám. Takže to je těžké......


livefile napsal:
.............A pak přišlo pár ran do života a smutek probudil mě, smutek nad tím jak jsem nežil, a byly to momenty těžké co mě probouzely a kopaly mě do zadku abych začal něco dělat. Sám se sebou! Sám pro sebe! .............. a i když to často ještě bolelo dneska můžu říci že díky mému nežití čím dál více toužím po životu samém, pro jeho plné prožití a prožívání.........

Pod tohle se úplně můžu podepsat, takhle nějak to letos prožívám...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 8:51 pm
Autor Zpráva
livefile
uživatel


Založen: 15.6.2006
Příspěvky: 44

Předmět: Citovat

Celej život jsem po něčem toužil a až ted mi dochází toli věcí z dob minulých, třeba proč sem nedokázal uhodit kluka, proč semneměl rád hádky mezi klukama, proč mi dali dívčí přezdívku na základní škole a proč ke mě odevšas chodili informace o mé homosexualitě a já je neviděl. Proč jsem celej život skoro nedejchal a celej život nežil.
A pak přišlo pár ran do života a smutek probudil mě, smutek nad tím jak jsem nežil, a byly to momenty těžké co mě probouzely a kopaly mě do zadku abych začal něco dělat. Sám se sebou! Sám pro sebe! V 17 jsem prošel zasvěcením a od té doby se mnohé změnilo a i když to často ještě bolelo dneska můžu říci že díky mému nežití čím dál více toužím po životu samém, pro jeho plné prožití a prožívání.

Chci být stále vyjímečný, chci být zajimavý a přesto se bojím být právě takový. V 19 ti jsem se setkal s klukem a já poznal touhu, touhu tak silnou že sem nedokázal nebýt gay. Poznal sem i lásku, a objevil jsem své srdce.

V mém životě bylo tolik rozhodnutí za který jsem ted tak vděčný, protože kdybych je neudělal srdce mi mi puklo bolestí.....

A tak děkuju za toto téma, je takový hezký, od srdce:)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 4:13 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Ok... no pokud se to týká profese, tak si jdu za svým cílem. Už na základce jsem chtěl na medinu, tak jsem to vzal přes gympl a teď jsem tam. Jestli to bylo dobré rozhodnutí prověří až čas...

Co se vztahů týče. Byla velmi špatná rozhodnutí (jako začít si s někým, ačkoli jsem hned na začátku věděl, že se mi vlasně zase až tak moc nelíbí), ale taková špatná rozhodnutí jsou spíš o nezkušenosti...

Abych se přiznal, zatím jsem ale neudělal nějak tragicky špatné rozhodnutí... klep, klep, klep (zaklepání na dřevo)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 3:48 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

„Jako kluk jsem se rád motal v kuchyni, když máma pekla. Když jsem se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, pekařina byla pro mě jasná volba. Jasně, člověk se musí otáčet, ale já věřím, že když něco děláte pořádně, lidé to ocení!
Voní hezky." Srrrrk!
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 2:55 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: ? Citovat

Ale houby. Tohle téma si mi zřejmě nepovedlo. O vztazích to samozřejmě je taky, ale takový plkání jestli ještě s Jakubem jo a Mirkem už ne, ev. s oběma najednou, to jsem fakt nemyslel.
Za sebe třeba vím, že kdybych při vstupu na střední byl silnější a nenechal se ukecat ("Jenom běž na tu strojárnu, máš to za rohem, nebude tě to stresovat... na elektriku bys musel dojíždět, to tení nic pro tebe..."), mohl jsem výrazněji profilovat svoje nadání a nezrácet čas věcmi, ke kterým nemám vztah. Nebo kdybych podcenil svoji intuici a řídil se čistě rozumem, pravděpodobně bych Péťu nepotkal a následnost událostí by se nepřihodila. Zajímavé rozhodnutí taky proběhlo před necelým dvěma roky, odešel jsem z firmy, protože mě práce tam už nebavila a jen pár dní poté přišla nabídka, kterou by bylo škoda odmítnout a kterou bych nedostal, kdybych tam zůstal.
Toto jsou důležitá rozhodnutí, která navíc v momentě jejich uskutečnění tak nemusí vůbec vypadat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 11, 2006 2:35 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Důležitá rozhodnutí?

Třeba jako jestli ještě chodit s Honzou? Nebo už to položit a začít chodit s Markem? Nebo Lukášem? Když i ten Vojta není k zahození... Nebo se se všema jenom "kamarádit"?

Achjooo život je plnej rozhodování...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 10, 2006 8:25 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Všechno. Musím se teď hodně rozhodovat a vůbec s emi to nelíbí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 10, 2006 7:44 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Pokračuji v nevyjadrřování se Confused

Proč? Co je na tom tak obskurního?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne září 10, 2006 7:30 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Pokračuji v nevyjadrřování se Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 10, 2006 7:20 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Důležitá rozhodnutí Citovat

Question Určitě jsi zažil okamžik, kdy život přichází na rozcestí a musí se rozhodnout o směru, kterým se dál vydá. Nemyslím teď jenom coming out atd., ale ostatní důležitá životní rozhodnutí, díky kterým seš tím, čím jsi. Jaká to byla a kdy nastaly? A přemýšlíš občas nad tím, co by se asi dělo, kdyby sis tenkrát zvolil jinou cestu?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist