Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Jiný gay v rodině
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

čt březen 23, 2006 8:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Teď už asi posledním třem (tvým) příspěvkům. Co jsou ty projekce, ne pardon, [i]projekce[/i]? Mluvilo se tu o tobě, ale to je házet perly ... na zeď dejme tomu. Laughing To jako se projikuješ do Freuda? Jinak to nemá hlavu ani patu.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 1:37 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 1:37 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 11:20 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kdyz myslis Citovat

Libor napsal:
da.jo napsal:
na debatu genetiků se nějak navázat musí Rolling Eyes

Kdyz myslis, ze musi tak musi Smile Tohle si rozhoduje kazdy z nas

_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 11:10 am
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: To da.jo: Citovat

Martin napsal:
Nerozumim. Můžeš to napsat tak, aby to pochopili i méně nadaní?


Very Happy da.jo mi v niecom pripomina svedka Jehovovho, ktory tym, ze slepo veri urcitym dogmam a ma Bibliu (jehovisticku) precitanu a naucenu naspamat, dokaze v obycajne debate zotriet obycajneho (nie bigotneho) katolika. pred takymi nas na cirkevke vystrihali Very Happy

tu plati asi iba jedno:

jediny sposob, ako hadku vyhrat, je ju vobec nezacinat
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 11:57 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Nerozumim. Můžeš to napsat tak, aby to pochopili i méně nadaní?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 10:13 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 5:56 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kdyz myslis Citovat

da.jo napsal:
na debatu genetiků se nějak navázat musí Rolling Eyes

Kdyz myslis, ze musi ta musi Smile Tohle si rozhoduje kazdy z nas
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 5:52 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:17 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 5:02 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Otázka Citovat

da.jo napsal:
od někud se libido brát musí Rolling Eyes

Dajo ty tu mavas s Freudem podobne jako jini s Bibli. To je pro Tebe Freud od a do z svatou pravdou? Svatou knihou? Me prijde desive zit jen podle jednoho velikana. Jedne myslenky. Ikdyz je tim treba Freud..??
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 3:36 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Aha, takže tady nejde o Freuda, ale o tvojí domněnku.

To řeknu rovnou, ne? Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 3:34 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 11:30 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

No, do Freuda bych geny sexuality moc nepletl... Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 5:38 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: DS Citovat

Azarael napsal:
Toto je klasický omyl kterého se dopouštějí všichni co chtějí homosexualitě přisoudit charakter poruchy. 100% genotypová schodnost nezaručuje 100% fenotipovou. Jak jsem již napsal níže, tak některé geny se neprojevují vždy ale jen v určitém procentu lidí, kteří je vlastní. Je to jako bys měl gen pro modrý oči, ale přesto bys měl hnědý, ale tvoje dvojče modrý. V případě že by to nebylo vůbec genově podmíněno byla by konkordace 0,16% ale je tuším kolem 50% což je dost. Jo a nějak jsem nepřišel na to z jakýho učení došli mylí výzkumníci k závěru že dvouvaječná dvojčata mají 50% genovou shodu asi podle učebnice z 30tých let, protože procesů kombinace dělení a předávání genů je tak moc, že shoda nemusí být ani 20%.


Je to tak. Velmi podobne je to i u TRIZOMIE 21. Tedy tam musi dojit k soubehu mnoha faktoru, aby vznikl Downum syndrom... Je to pristu, ktery plati v mnoha oblastech. Mnohe veci jsou takzvane multifaktorialni. nektere faktory muzes i zpetne ovlivnit jine ne..Az pri soubehu urciteho poctu znaku lz m luvit o downovu syndromu. To same je podle meho mozne i u homosexuality. Tedy napriklad je 30 ruznych znaku a od 20 znaku je to downuw syndrom. Nekdo je na hranici a ma takzvane znaky DS a jiny ma treba 28 znaku... Ale ty znaky mohou byt ruzne. Nekomu nejaky chybi a zase ma jiny. Nevim jestli je to u homosexualito zrovna ono. Ale domnivam se, ze to je take urcity soubeh znaku a pricin Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 4:25 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:20 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 2:18 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: To da.jo Citovat

Toto je klasický omyl kterého se dopouštějí všichni co chtějí homosexualitě přisoudit charakter poruchy. 100% genotypová schodnost nezaručuje 100% fenotipovou. Jak jsem již napsal níže, tak některé geny se neprojevují vždy ale jen v určitém procentu lidí, kteří je vlastní. Je to jako bys měl gen pro modrý oči, ale přesto bys měl hnědý, ale tvoje dvojče modrý. V případě že by to nebylo vůbec genově podmíněno byla by konkordace 0,16% ale je tuším kolem 50% což je dost. Jo a nějak jsem nepřišel na to z jakýho učení došli mylí výzkumníci k závěru že dvouvaječná dvojčata mají 50% genovou shodu asi podle učebnice z 30tých let, protože procesů kombinace dělení a předávání genů je tak moc, že shoda nemusí být ani 20%.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 6:37 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

No teď mě pánové (popřípadě i dámy) nekamenujte, ale na geneticky vklady podílející se na vzniku homosexuality nevěřím. Nějaké dominantní a odolné aleley, když všude kolem je spousta těch správných ht alel... Darwinisti nezlobte se, ale jsem genocentrista:-) Spíš to podle mě bude nějakou hormonální porucho v těhotenství. Nebo možná že by ta vrozená bisexualita? Nikdo neví, jak mozek funguje.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 2:03 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 1:42 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

Ta genetická disposice není úplná hloupost, ale asi se bude jednat o kombinaci genů + další vnější faktor (hormony) jinak i v případě jediného genu podmiňujícího homosexuální chování by to mohlo vypadat asi takhle Arrow gen má manifestanci Př 70% (to znamená že i když jej člověk má tak se nemusí projevit) a když se aplikuje rovnice z genetiky o zachování genetické rozmanitosti tak by vymizení takového genu vlastně nebylo možné a i kdyby docházelo k redukci tak jen o několik procent za 1000let. Je to stejné, jako poločas rozpadu u radioizotopů, s tím rozdílem že gen se množí, takže rozpad je ještě pomalejší.
V případě druhém kdy jde o kombinaci vloh je vymizení takřka nemožné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 11:15 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To Nikom: Citovat

Stonerock napsal:
Martin napsal:
Přesně. Jak já chápu genetiku, tak ikdyby existoval gen homosexuality (proč nebo jak by se vůbec něco takového mohlo objevit, mi zůstává záhadou), tak by byl během pár set let vytlačen v důsledku přirozeného výběru.


Naprostej souhlas... Někde na začátku tohle tématu jsem zmiňoval to samý, co tu kousek pode mnou píše Nikom. Genetika v tom prej má do určitý míry prsty, ale už jen z toho důvodu, kterej zmiňuješ, se o žádnym "genu homosexuality" nedá uvažovat - jedině o nějaký genetický predispozici... Ostatně, kdyby to fungovalo systémem "někdo má a někdo nemá" (onen gen Wink), tak by to podle mě popíralo "spojitost" lidský sexuality mezi oběma pólama. A o tý snad nikdo nepochybuje...
Btw., o týhle problematice jsem před nedávnem přemejšlel ve vztahu k sobě a svý rodině... O genetice nevim zhola nic, ale tušim, že jsem někde čet' něco v tom smyslu, že některý jevy se dědí "ob generaci" (pokud to tak neni, tak mě opravte...). Proč o tom píšu... Napadla mě totiž taková hypotéza, jestli náhodou muj děda z mámy strany nebyl "náš". Vysvětlovalo by to totiž docela dost věcí (který tu teď asi nemá smysl rozvádět), který o něm a o babi slýcham z vyprávění...



Já pochybuji o heterosexualitě svého brášky. Je tajemný, nic doma nedává najevo...žádné holky, žádní kluci..Ikdyž přiznávám se, že bráška je opravdu hodně přitažlivý kluk. Myslím si, že nemít sluchovou vadu tak se za ním kluci budou stavět do řady... Very Happy

Plánuji, dotáhnout CO do konce take az prijde do meho zivota pritel
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 2:33 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: To Nikom: Citovat

Martin napsal:
Přesně. Jak já chápu genetiku, tak ikdyby existoval gen homosexuality (proč nebo jak by se vůbec něco takového mohlo objevit, mi zůstává záhadou), tak by byl během pár set let vytlačen v důsledku přirozeného výběru.


Naprostej souhlas... Někde na začátku tohle tématu jsem zmiňoval to samý, co tu kousek pode mnou píše Nikom. Genetika v tom prej má do určitý míry prsty, ale už jen z toho důvodu, kterej zmiňuješ, se o žádnym "genu homosexuality" nedá uvažovat - jedině o nějaký genetický predispozici... Ostatně, kdyby to fungovalo systémem "někdo má a někdo nemá" (onen gen Wink), tak by to podle mě popíralo "spojitost" lidský sexuality mezi oběma pólama. A o tý snad nikdo nepochybuje...
Btw., o týhle problematice jsem před nedávnem přemejšlel ve vztahu k sobě a svý rodině... O genetice nevim zhola nic, ale tušim, že jsem někde čet' něco v tom smyslu, že některý jevy se dědí "ob generaci" (pokud to tak neni, tak mě opravte...). Proč o tom píšu... Napadla mě totiž taková hypotéza, jestli náhodou muj děda z mámy strany nebyl "náš". Vysvětlovalo by to totiž docela dost věcí (který tu teď asi nemá smysl rozvádět), který o něm a o babi slýcham z vyprávění...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 12:07 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Nikom: Citovat

Přesně. Jak já chápu genetiku, tak ikdyby existoval gen homosexuality (proč nebo jak by se vůbec něco takového mohlo objevit, mi zůstává záhadou), tak by byl během pár set let vytlačen v důsledku přirozeného výběru.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 12:03 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

nokin napsal:
No nestrašte Shocked Doufám, že brácha je heterosexuál, aby aspoň on měl děti, respektive vnoučata kvůli našim. Myslím, že jeden teplý v rodině stačí Smile


Jo tak nějak... Nechtěl bych aby můj bratr byl gay - ne kvůli tomu, že je to špatný osud, ale že by měl problematický přístup k tomu mít děti. Lesby to mají o trochu lehčí, takže sestra by mi nevadila Wink

No někde jsem četl, že když je jeden sourozenec gay/lesba, je vyšší pravděpodobnost že druhý bude taky. Jinak co se týče přímo genu homosexuality, tak tahle teorie byla podle toho, co jsem slyšel vyvrácená. Ani mě to moc nepřekvapilo - to by bylo mooooc jednoduché vysvětlení. Všechno to bude asi komplikovanější, ale homosex. asi nějakým způsobem (existuje mnoho mnoho možností jak) vrozená a geneticky ovlivněná bude...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 11:52 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Trošku mi to připomíná Simpsonovi... epizoda s "teplým" Bartem

Vočko: "Ale ten kluk je vyřízenej! Co Líza? Můžeme udělat kluka z ní! Vezmeme ji na lov!"
Homer: "Ta by nešla. ... Je vegetariánka."
Vočko: "Ježiíiši Kriste, Homere, proboha! ... ... Nejste s Marge bratranec a sestřenice????"
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 11:42 pm
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

No nestrašte Shocked Doufám, že brácha je heterosexuál, aby aspoň on měl děti, respektive vnoučata kvůli našim. Myslím, že jeden teplý v rodině stačí Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 8:59 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Dva teplí bráchové? No proč ne. Stane se Laughing Taky bych jednoho chtěl. Hned by se dalo s kým táhnout za jeden provaz.
Moje 17letá ségra se dlouho o kluky vůbec nezajímala. Dost to táhla s holkama a náramně se k nim měla. Celkově se chovala jak takové ty militantní lesby, co točí nad hlavama řetezem. Jednou jsem si ze ségry před našima dělal legraci, že je napůl chlap. Máma to po chvíli ( Wink ) pochopila a začala ségru vyslýchat, jestli by nám nechtěla něco říct:-) Viditelně se jí ulevilo, když zjistila, že lesba neni (teda sestra). Prý by jí to ale nevadilo a že bychom byli taková neortodoxní rodinka.
To murex: Sestra se u vás nekoná?

Škoda len, že si s bratom nerozumiem Crying or Very sad A sestru nemám (škoda)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 8:35 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Dva teplí bráchové? No proč ne. Stane se Laughing Taky bych jednoho chtěl. Hned by se dalo s kým táhnout za jeden provaz.
Moje 17letá ségra se dlouho o kluky vůbec nezajímala. Dost to táhla s holkama a náramně se k nim měla. Celkově se chovala jak takové ty militantní lesby, co točí nad hlavama řetezem. Jednou jsem si ze ségry před našima dělal legraci, že je napůl chlap. Máma to po chvíli ( Wink ) pochopila a začala ségru vyslýchat, jestli by nám nechtěla něco říct:-) Viditelně se jí ulevilo, když zjistila, že lesba neni (teda sestra). Prý by jí to ale nevadilo a že bychom byli taková neortodoxní rodinka.
To murex: Sestra se u vás nekoná?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 7:29 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Re: To murex: Citovat

llukynek napsal:
Nenchci nikoho k ničemu nutit, ale myslím si, že vzhledem k Vašemu věku a vzhledem k tomu, že máte pravděpodobně oba přítele, by bylo vhodné to rodičům říct. Samozřejmě to bude v první chvíli pro ně šok, ale právě to, že se tak často nevídáte jim dá dostatečné množství času na to, aby mohli takovou informaci dostatečně vstřebat. Jste jejich synové a rodiče Vás mají oba uřčitě rádi a chtějí pro Vás jen to nejlepší a tím je i štastný život s partnerem, kterého si vyberete, a je jedno, je-li to kluk nebo holka. Já chápu, že je velice těžké tohle říct, ale nakonec se všem uleví a bude to lepší. Rodiče nejsou slepí, takže to stejně už asi vědí a jen čekají, kdy to z Vás vypadne.

Přítele nemám, a myslím si, že keby som mal, tak by som s tým asi vyšiel.. Potom by sa to už skrývať nedalo.. a bolo by to asi aj voči priateľovi nefér...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 7:00 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: To murex: Citovat

Nenchci nikoho k ničemu nutit, ale myslím si, že vzhledem k Vašemu věku a vzhledem k tomu, že máte pravděpodobně oba přítele, by bylo vhodné to rodičům říct. Samozřejmě to bude v první chvíli pro ně šok, ale právě to, že se tak často nevídáte jim dá dostatečné množství času na to, aby mohli takovou informaci dostatečně vstřebat. Jste jejich synové a rodiče Vás mají oba uřčitě rádi a chtějí pro Vás jen to nejlepší a tím je i štastný život s partnerem, kterého si vyberete, a je jedno, je-li to kluk nebo holka. Já chápu, že je velice těžké tohle říct, ale nakonec se všem uleví a bude to lepší. Rodiče nejsou slepí, takže to stejně už asi vědí a jen čekají, kdy to z Vás vypadne.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 19, 2006 6:49 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Re: TO murex: Citovat

llukynek napsal:

Chápu, ale na druhou stranu to stejně jednou přijít musí. Vím, že je Slovensko v otázce homosexuality ještě konzervativnějšínež ČR, ale to neznamená, že by to Tvoji rodiče nepřijali. Ty je ale znáš mnohem lépe, takže rozhodnout se musíš sám.

Kolik Ti je let a kolik je bratrovi?

Mne je 24, brat je 2r starsi. Nemyslím, že by to rodičia neprijali, ale ako som uz pisal, vidam sa s nimi malo a nemyslim, ze prave toto by som chcel s nimi riesit...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist