Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Vadí Ti kuřáci
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Je pro Tebe problém navázat důvěrnější, intimnější vztah s kuřákem?
ANO
73%
 73%  [ 11 ]
NE
6%
 6%  [ 1 ]
NE,SAM KOURIM
13%
 13%  [ 2 ]
NEVIM
6%
 6%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 15
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 3:34 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: Na ten příklad s fotbalem jsem si vzpomněl na základě své zkušenosti z nemocnice. V pokoji tam celou noc skuhral fotbalista - amatér, kterému proplachovali koleno, a výtokové hadičky se ucpávaly. Postupně z něj vypadlo, že už měl to samé koleno pochroumané dvakrát, z toho byl jednou na jeho operaci, a že si zvrtnul nohu na nějakém drnovitém trávníku. Upřímně, taky jsem k němu necítil moc soucitu.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 3:27 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tohle vlákno by se mělo trefněji ptát: Vadí ti někdo, kdo smrdí?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 3:24 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Radek: Souhlas, že i nadváha by měla být důvodem pro malus ... stejně jako např. opakované onemocnění nebo zranění (chytil jsi podruhé kapavku, nebo sis zlomil podruhé ty samé vazy při fotbalu - připlať si, protože se chováš rizikově).


Vzpomněl jsem si, jak mě tu kamenovali za absenci soucitu při úrazu z lyžování Cool

bright napsal:
.. A pokud je pravda to, co tu Adam napsal o její roční výtěžnosti a o výši ročních nákladů na léčení kuřáků a související náklady (lidi mají makat od školy do 65ti, a pak si můžou v klidu umřít Wink ; vyplácení invalidních, vdoveckých a sirotčích důchodů je taky přítěž), tak by ten malus byl daleko vyšší, než kolik dnes činí spotřební daň za tabák.


Jsem pro tu krabičku cigár za 250 korun.

Wítek: daumen_hoch

Adarzhaz: Etika se nedá učit, jen přednášet. Sociální demokrat, že?

Zamilovat se do kuřáka - nepravděpodobné. Predikce blba je žváro v hubě. S těmi se bavit nebudu. A není to elitářství, ale pohrdání.

Právě jsem absolvoval kolečko Spálená - Národní třída - Václavák - Vodičkova - Karlák. Takových hovad!!! Jdou středem, telefonují, komíhají se, čumí zprostředka chodníku do výloh, jdou 4 vedle sebe, z obchodí vycházejí a nerozhlídnou se, takže ti prostě skočí pod nohy. To mi vadí. Co mě ale sere je, že polovina těchto lidí kouří. Nedají se obejít a smrdí. Je to fakt nechutný. Musim říct, že kdyby bylo na mě, tak se s nima vůbec nepářu. Bezohlední kuřáci = ti, co kouří všude jidne než doma nebo sami v autě, jsou lidský odpad a mělo by s nimi být i tak zacházeno. A teď se třeba podělejte.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 3:20 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

Každopádně pokud se vrátím k tématu, tak pro mě je logicky vztah s kuřákem přitažlivější. Rozhodně si ale zase myslím, že když mám někoho rád, tak je mi jedno, jestli kouří, nebo ne
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 3:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Radek: Souhlas, že i nadváha by měla být důvodem pro malus (pokud někdo netrpí na štítnou žlázu nebo podobnou chorobu, je tlustej jen z přežírání), stejně jako např. opakované onemocnění nebo zranění (chytil jsi podruhé kapavku, nebo sis zlomil podruhé ty samé vazy při fotbalu - připlať si, protože se chováš rizikově).

Co mi vadí na spotřební dani, je jednak její nesystémovost a jednak její nízká výše. Nesystémovost proto, že se nevybírá přímo do rozpočtů zdravotních pojišťoven, ale do státního rozpočtu, kde se přerozděluje bůhví na co. A pokud je pravda to, co tu Adam napsal o její roční výtěžnosti a o výši ročních nákladů na léčení kuřáků a související náklady (lidi mají makat od školy do 65ti, a pak si můžou v klidu umřít Wink ; vyplácení invalidních, vdoveckých a sirotčích důchodů je taky přítěž), tak by ten malus byl daleko vyšší, než kolik dnes činí spotřební daň za tabák.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:52 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

Bright Bright - to bys ale taky mohl naflákat daň na tučný maso, pže operace srdce jsou taky drahý, na sladkosti atp. zdůrazňuju, že stát už na cigaretách má tzv. spotřební daň - což je daň z toho, že je výrobek škodlivý, to že si stát neumí vypočítat, že mu to nevychází je jeho problém, každopádně už to daní a to oproti běžným výrobkům dvakrát!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:47 pm
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

[quote="Wítek"]
Adarhaz napsal:
Wítek:
S tebou to nemá smysl ... to ty čteš co chceš ... nadávat umí každý ale přispět k tomu aby to tak nebylo ... to už umí jen málokdo. A ty viditelně ne --- jsi zapšklý a chceš lidem kazit den. To si nech na doma.


celá dnešní pseudo debata nemá smysl.. zas naopak já si myslim, že ty čteš jenom co se ti hodí do krámu, tak fifty fifty

kazim ti náladu? no to snad ne... máš na vybranou: nechat to ležet, nepřispívat a myslet si něco o pr*eli nebo sem dál házej svoje "věci"

nejsem na tomhle fóru kvůli psaní, kdy mi ho někdo poprvý kouřil nebo co používam za parfém nebo co já vim... když mi některý témata přijdou naprosto stupidní, myslim si svý a radši tam nic nepíšu

nebudťe tak vztahovačníSmile pomalu jak na iBoys Laughing
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:47 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Posunuli jste tu diskuzi někam jinam. Podstata je v tom, že podle posledních vědeckých poznatků si kuřáci ničí zdraví (a nejen sobě, nýbrž i svému okolí). Podle normální tržní logiky by měli mít za kouření od zdravotní pojišťovny malus (asi jako když někdo neumí řídit, pravidelně bourá a zvýší mu proto povinné ručení za auto), aby tím kompenzovali zvýšené nákladové riziko na své pozdější léčení. Ne tak ovšem v našem "sociálním" absurdistánu, kde zdravotnictví ovládá parlament, v němž zasedá jeden prohulenec a ochlasta vedle druhýho a který proto nemyslí na důsledky své krátkozraké zdravotní politiky na fyzické a finanční zdraví společnosti.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:44 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

byl to všeobecný zoufalý výkřik Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:43 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

AD Radek : souhlas ale já s tebou nebyl ve válce ... Laughing
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:39 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Adarhaz napsal:
Wítek:

ad. "pangejty": to nebyla urážka, ale naopak dobře míněná rada - srovnal jsem kde si práce někoho jinýho budu vážit ve srovnání s někym jinym víc (tady se furt bere, že když "pangejty" = podřadná práce, blbost)

ad. arogance pac.: když je arogantní, tak se personálu nedivim (to je snad jasný) - a opět: nečteš co píšu.. vlezeš někam a tam už sou nasraný z principu (a evidentně by radši byli venku a radši si zaálili:-)), no tak se nemůžou divit

ad. muj slovník: ten je v pořádku a tady relevantní blbostem, kt. tu padaj Rolling Eyes

tak si moje příspěvky pořádně čti a pak je možný pokračovat konstruktivnějš


S tebou to nemá smysl ... to ty čteš co chceš ... nadávat umí každý ale přispět k tomu aby to tak nebylo ... to už umí jen málokdo. A ty viditelně ne --- jsi zapšklý a chceš lidem kazit den. To si nech na doma.
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:39 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:35 pm
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

Wítek:

ad. "pangejty": to nebyla urážka, ale naopak dobře míněná rada - srovnal jsem kde si práce někoho jinýho budu vážit ve srovnání s někym jinym víc (tady se furt bere, že když "pangejty" = podřadná práce, blbost)

ad. arogance pac.: když je arogantní, tak se personálu nedivim (to je snad jasný) - a opět: nečteš co píšu.. vlezeš někam a tam už sou nasraný z principu (a evidentně by radši byli venku a radši si zaálili:-)), no tak se nemůžou divit

ad. muj slovník: ten je v pořádku a tady relevantní blbostem, kt. tu padaj Rolling Eyes

tak si moje příspěvky pořádně čti a pak je možný pokračovat konstruktivnějš
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:31 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Radek napsal:
odsuzuju elitářství, ne tebe, to je rozdíl


stejně si podle "citu" lidi vybíráš buď vědomě nebo ne ... dělá to tak každý. Přiznej to ! Laughing
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:25 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

[quote="Adarhaz"]
citace:

Cituju tě: "...si nezaslouží STEJNÝ LÉKAŘSKÝ PŘÍSTUP..." - tak to je hodně silný kafe.

Pak to v našem zdravotnictví, resp. přístup personálu, nemá tak vypadat. A teď nemluvim o přístupu ke kuřákům už třeba s rakovinou.

Ale obecně: jestli už je třeba při studiu na tom studentík s názorama takhle, to se to z něj pak blbě vytlouká. A pak se nesmí divit, že když jednou za čas někam vlezu a setkam se s arogancí a dokud se dotyčnej/dotyčná nezačne slušně chovat a neposkytne mi všechny relevantní informace (který si někdy doslova musim vydupat a naseru ho ještě víc), neodejdu. Vypadá to, že je tohle off topic, ale neni.

Takže jestli si rozhodujete, kdo má PRÁVO NA OŠETŘENÍ (POPŘ. UŽ LÉČBU) PODLE SVÝHO SUBJEKTIVNÍHO NÁZORU, tak jděte radši někam kopat pangejty - tam si vaší práce budu vážit víc s tim, že sice máte názory totál mimo, ale protože tam jde "jenom" o dobře odvedenou práci a nezanedbáte tam lék. péči (kterou NEOMYLNĚ POVAŽUJETE ZA NEPŘÍPADNOU).


Víš chytáš se slov a hledáš co v nich není řečeno --- přístup a ošetření je velký rozdíl. Jsem proto aby ošetření bylo samozřejmě ve všech případech 100% ale přístup k lidem kteří si sami vědomě škodí zdraví a pak příjdou s tím že nemůžou dýchat, vykašlávají tuny hlenu a řeknou ty doktore udělej zázrak ... se mi nelíbí. Přístup jsem myslel v tom že je budeš mít snahu donutit k zamyšlení co a jak to pro ně bude znamenat, a že kouření není nic co člověku něco přináší ale naopak hodně bere. Žádný laxní přístup lékařů jaký je teď. A o aroganci ... myslím si že kdybych ošetřoval hulváta pacienta tak bych také byl arogantní nemyslíš ?

A co se týče toho kopání "pangejtů" tak se spíš svým slovníkem hodíš ty. Já tě taky neurážím tak to zkus zpátky vrátit na úroveň polemiky a ne urážek ... poku to teda umíš.
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:19 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

odsuzuju elitářství, ne tebe, to je rozdíl
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:17 pm
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

citace:

Musím se v tomto zastat Adama. Kuřáci a obecně lidé kteří si svoje zdraví "ničí" při svém vědomí popř. někteří méně inteligentní i bez vědomí budoucí nemoci si nezaslouží stejný lékařský přístup jako pacienti kteří za svoji nemoc nemohou. A sociální cítění by podle mě mělo mít své hranice. A etiku (na LF MU ) jsme brali docela podrobně ... až moc. Takže Adarhazi nesouhlasím s tebou.


Cituju tě: "...si nezaslouží STEJNÝ LÉKAŘSKÝ PŘÍSTUP..." - tak to je hodně silný kafe. Možná by to podle vás mělo vypadat tak, že budou existovat tak jako holobyty i i holo-nemocnice (popř. obecně "holo-lékařský přístup")

Pak to v našem zdravotnictví, resp. přístup personálu, nemá tak vypadat Evil or Very Mad A teď nemluvim o přístupu ke kuřákům už třeba s rakovinou.

Ale obecně: jestli už je třeba při studiu na tom studentík s názorama takhle, to se to z něj pak blbě vytlouká. A pak se nesmí divit, že když jednou za čas někam vlezu a setkam se s arogancí a dokud se dotyčnej/dotyčná nezačne slušně chovat a neposkytne mi všechny relevantní informace (který si někdy doslova musim vydupat a naseru ho ještě víc), neodejdu. Vypadá to, že je tohle off topic, ale neni.

Takže jestli si rozhodujete, kdo má PRÁVO NA OŠETŘENÍ (POPŘ. UŽ LÉČBU) PODLE SVÝHO SUBJEKTIVNÍHO NÁZORU, tak jděte radši někam kopat pangejty - tam si vaší práce budu vážit víc s tim, že sice máte názory totál mimo, ale protože tam jde "jenom" o dobře odvedenou práci a nezanedbáte tam lék. péči (kterou NEOMYLNĚ POVAŽUJETE ZA NEPŘÍPADNOU).
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 2:13 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Radek napsal:
Aha, zase říkám - vybírat si kdo je hoden mého soucitu je povrchní, můj názor, sry.
Když myslíš, že máš právo někoho soudit, tak do práce ty mesiáši Rolling Eyes


Vidíš sám, odsoudil jsi mě za můj názor ... ale sám se chováš stejně, jsi povrchní.
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 1:56 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

Aha, zase říkám - vybírat si kdo je hoden mého soucitu je povrchní, můj názor, sry.
Když myslíš, že máš právo někoho soudit, tak do práce ty mesiáši Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 1:52 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Radek napsal:
hranice sociálního cítění? co to jako je?


To je rozdíl mezi tím jestli bereš bezdomovce na ulici jako chudáka co nemá kde bydlet a nebo jako hlupáka že si nenajde práci a nezajisti si svoje minimum k "normalnímu" životu.
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 1:50 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

abych teda nemíchal ta témata Rolling Eyes

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 1:36 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

hranice sociálního cítění? co to jako je?
tento pojem znám pouze ve významu: jsi černá, do kotle s tebou....
v obou případech mi to evokuje něco hrozného Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 1:26 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Adarhaz napsal:
Adam napsal:
Nikom napsal:
Adame, ač to bezesporu nesouvisí s tvou inteligencí, vyjadřuješ se občas strašně hloupě. Ještě že budeš nakonec ten zubař...

Nemám potřebu se omlouvat za to, že opravdu nemám moc vyvinuté sociální cítění. Jsem schopen litovat holčičku s leukémií nebo babičku s roztroušenou sklerózou, ale ne kuřáka s ca plic nebo lyžaře s úrazem kolene.


no tak to by ses měl, svýmu povolání vyhnout - tam se sociální cítění předpokládá (nebo ho předpokládam já), v etice vyučující u vás evidentně pokulhávaj


Musím se v tomto zastat Adama. Kuřáci a obecně lidé kteří si svoje zdraví "ničí" při svém vědomí popř. někteří méně inteligentní i bez vědomí budoucí nemoci si nezaslouží stejný lékařský přístup jako pacienti kteří za svoji nemoc nemohou. A sociální cítění by podle mě mělo mít své hranice. A etiku (na LF MU ) jsme brali docela podrobně ... až moc. Takže Adarhazi nesouhlasím s tebou.
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 12:47 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Adarhaz napsal:
... seš naprostej magor (to neni z mý strany flameware, ale konstatování faktu a nebudu to zastírat hvězdičkama)....


Děkuju friendly_hamster
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 9:09 am
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Nikom napsal:
Adame, ač to bezesporu nesouvisí s tvou inteligencí, vyjadřuješ se občas strašně hloupě. Ještě že budeš nakonec ten zubař...

Nemám potřebu se omlouvat za to, že opravdu nemám moc vyvinuté sociální cítění. Jsem schopen litovat holčičku s leukémií nebo babičku s roztroušenou sklerózou, ale ne kuřáka s ca plic nebo lyžaře s úrazem kolene.


no tak to by ses měl, hochu, svýmu povolání obloukem vyhnout - tam se sociální cítění předpokládá (nebo ho předpokládam já), v etice vyučující u vás evidentně pokulhávaj
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 14, 2008 9:04 am
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Na druhou stranu nechápu, že někdo kouří, když já nekouřím a žijeme ve stejné společnosti.


chápeš ty vůbec co píšeš za pí*oviny??? společnost = různý lidi - a nejenom, že jeden kouří a druhej ne, že jeden fetuje a druhej ne, že jeden je věřící a druhej ne, že jeden je homofob a druhej ne, že jeden pije kafe a druhej ne, že jeden poslouchá dechovku a druhej ne atd. atd.

už na tebe nehodlam reagovat, seš naprostej magor (to neni z mý strany flameware, ale konstatování faktu a nebudu to zastírat hvězdičkama)
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 13, 2008 11:56 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

zkusim místo toho nějakou neškodnější činnost, třeba čichat toulen, toe eko, ne? nebo bio??? Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 13, 2008 11:53 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Otravuješ zdá se vzduch už i na slovensku Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 13, 2008 11:45 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

Každopádně nechápu co má společného slovenská zdravotní péče s tím, že v čr kouřim Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 13, 2008 11:43 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

nvm jak to je na slovensku Shocked neříkej, že Váš stát se nechává taky odrbávat Rolling Eyes ??
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist