Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Jsou gayové náladoví?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

po leden 28, 2008 12:12 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Říkáš restrikce, ano? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 27, 2008 11:04 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

to by byl (bráno dle některých situací) značně restriktivní výklad slova "člověk" Wink
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 27, 2008 10:35 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

není příjemnějšího člověka, než jsem já... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 27, 2008 8:37 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Každá sranda něco stojí. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 27, 2008 8:16 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

má tě nechat vyspat Wink
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 27, 2008 6:46 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jsem taky šíleně náladový. Chudák můj Martin, je mi ho někdy vážně líto, já když se totiž pořádně nevyspím, tak jsem šíleně otrávený a nesnesitelný. Bohužel se tak děje k jeho nelibosti poměrně často Twisted Evil
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 27, 2008 12:35 pm
Autor Zpráva
Tygřík
uživatel


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 35

Předmět: Citovat

Nevím jak ostatní, ale já docela jo. Dost často se u mě střídají pesimistické a optimistické nálady Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so září 16, 2006 11:48 pm
Autor Zpráva
Luchino
uživatel


Založen: 16.9.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: No, zabili tam Václava III.

Předmět: Citovat

Mark napsal:
Adam napsal:
Mokrá sklenička na dřevo je - kromě nezastrčeného šuplíku vrchol ignorance a nikdo mě nepřesvědčí o opaku. Víte, co mě dovede fakt, ale fakt hodně moc nasrat? Když si někdo položí mokrou skleničku na klavír, který se i přes jeho stáří snažím udržet v co nejlepším stavu. To mám vždycky temno před očima. Ale tuhle neurózu mi, prosím, odpusťte, je to jako kdybyste měli nádherný Bentley a někdo vám po laku přejel hřebíkem Idea


No doma sice klavír nemám, ale když si představím to co jsi popsal, tak mě jímá hrůza. Na kvalitní dřevěný nábytek voda opravdu nepatří. Jak snadno se dá zničit krása...
Co se týče pasty, tak je dobře, že už je dělají v plastových tubách. Je vcelku jedno odkud se začne vytlačovat, deformace tuby není trvalá. U těch dřívějších hliníkových mě to taky pěkně štvalo, že se musely tlačit postupně zezadu. Ráno má člověk akorát náladu logicky uvažovat a dělat sebenepatrnější pohyby navíc.



Máš naprostou pravdu, ty pasty v hliníkových tubách, to byla zkouška mé trpělivosti. Kolikrát jsem kvůli té hliníkové tubě ani nábytek neutřel. A dovedeš si představit, jak to pak vypadalo. Naštěstí ted kupuji Pronto. To zcela vyřešilo všechny mé problémy s leskem a čmouhamy. Ted ho mají v akci v Globusu. Skutečně se do vyplatí. 3+1 zdarma. No, nekup to.
_________________
Po žních k Turkovi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 12:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vsichni jsme naladovi. Nekdo vce, jiny mene. Nma to nic spoecneho s tim byt gay.. Ikdyz pravda je, ze pokud je clovke ga yma s CO dost prace a tak je casto dlouho nevyrvnany. To pak je samozrejme naladovy o neco vic nez je obvykle Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 22, 2006 10:26 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Adame, Martine: docela vás chápu, ale po roce s mými ex-spolubydlícími bych byl docela rád, kdyby šlo jen o kapky vody...když jsem se stěhoval (a předtím jsem na bytě měsíc nebyl) s hrůzou jsem zjistil co dokáží udělat s nádobím / v jakém stavu ho zanechat. Hrnce jsem rovnou vzdal a letěly do kontejneru - hrůza a děs, ještě teď z toho mám někdy noční můry Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 22, 2006 8:33 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Mokrá sklenička na dřevo je - kromě nezastrčeného šuplíku vrchol ignorance a nikdo mě nepřesvědčí o opaku. Víte, co mě dovede fakt, ale fakt hodně moc nasrat? Když si někdo položí mokrou skleničku na klavír, který se i přes jeho stáří snažím udržet v co nejlepším stavu. To mám vždycky temno před očima. Ale tuhle neurózu mi, prosím, odpusťte, je to jako kdybyste měli nádherný Bentley a někdo vám po laku přejel hřebíkem Idea


No doma sice klavír nemám, ale když si představím to co jsi popsal, tak mě jímá hrůza. Na kvalitní dřevěný nábytek voda opravdu nepatří. Jak snadno se dá zničit krása...
Co se týče pasty, tak je dobře, že už je dělají v plastových tubách. Je vcelku jedno odkud se začne vytlačovat, deformace tuby není trvalá. U těch dřívějších hliníkových mě to taky pěkně štvalo, že se musely tlačit postupně zezadu. Ráno má člověk akorát náladu logicky uvažovat a dělat sebenepatrnější pohyby navíc.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 22, 2006 8:13 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Mokrá sklenička na dřevo je - kromě nezastrčeného šuplíku vrchol ignorance a nikdo mě nepřesvědčí o opaku. Víte, co mě dovede fakt, ale fakt hodně moc nasrat? Když si někdo položí mokrou skleničku na klavír, který se i přes jeho stáří snažím udržet v co nejlepším stavu. To mám vždycky temno před očima. Ale tuhle neurózu mi, prosím, odpusťte, je to jako kdybyste měli nádherný Bentley a někdo vám po laku přejel hřebíkem Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 11:01 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Mali sme doma - ale zapadlo to prachom - síce primitívny systém, ale aj tak to zabralo viac času ako jednoducho stlačiť a ísť. Ináč, ospravedlňujem sa za nepresnú informáciu, Ja to neviem vytlačiť ani cez ten stred; ja iba na začiatku, tesne za vyústením Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 10:48 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
Malá otázka! Dá sa tá pasta vlastne vymačkať z tuby aj ináč ako keď stlačím stred? U mňa boli pokusy, ale vždy márne. + NEMIENIM byť otrokom nejakých vecí (bicykel, ...) nieto ešte takýchto prkotín!

Áno!!! páni inžinieri i na to vymysleli nástroj. Jeden takýto predmet vlastním doma a vďaka nemu si dávkujem pastu jedna báseň... Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 5:10 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Já vim, kolik ti je, proto sem taky psal, že se ten přístup dost mění podle toho kde a s kym bydlíš.

A hlavně jsem nikde nepsal, že mi vadí voda na lince nebo dřezu. Mě vadí mokrá sklenička na dřevěným stole, kterej na to není dělanej.


Tak jasně to je něco jiného... mokrou sklenici na takovej stolej je prostě píčovina... za to bych mu taky vynadal... ale pokud by po mě vyjížděl kvůli tomu všemu, co psal Adam tak vážně nevím Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 4:58 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já vim, kolik ti je, proto sem taky psal, že se ten přístup dost mění podle toho kde a s kym bydlíš.

A hlavně jsem nikde nepsal, že mi vadí voda na lince nebo dřezu. Mě vadí mokrá sklenička na dřevěným stole, kterej na to není dělanej.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 4:54 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: Soužití je mnohdy jenom o základní slušnosti Citovat

Martin napsal:
Víte, ono ty věci přijdou trošku jiný, když bydlíte sami u rodičů a nepatří vám tam ani ta sklenička, a když bydlíte s přítelem ve společném bytě. Ke kterýmu jste se nějak dopracovali, a celkem vám jde o to, jak to tam vypadá.

Jinak - není mi uplně jasný, proč by těm, kteří nejsou schopní si natočit, vodu do skleničky tak, aby nebyla komplet vlhká, případně vzít skleničku z myčky a utřít, by ji měl někdo ve společné domácnosti utírat (maminka možná(?); partner proč?). Nechápu proč bych měl fungovat jako služka, když nechci nechat ničit nábytek.

Je mi ukradený jestli si to položí na nějakej povrch odolnej vodě, ale vadí mi, když si to pokládá na skříňku, peřiňák, noční stolek nebo dřevěnej stůl (na kterým nemám ubrus, protože se mi líbí naleštěné dřevo). Od mokré skleničky se tam udělá bílé kolečko, který je vpitý do toho dřeva a jde odstranit jenom tak, že to přebrousíš a znova nalakuješ. Opravdu si nemyslím, že když mi vadí, že mi partner ničí nábytek (stůl je muj), tak je to příznakem duševní nevyrovnanosti... Rolling Eyes

PS: Maku, s přístupem "pokud tam někomu těch pár kapek vadí at si to utře ale hlavn at mě tím neprudí" bys ze společnýho bytu s partnerem (když ten "někdo" je partner) asi rychle vypad. Wink


No mě je 16 a tak se myšlenou společného soužití vážně moc nezabvám Wink

No že by dřezu či lince vadila voda .... ehm... to se mi nějak nezdá Rolling Eyes ; že by nedovřený šuplík něčemu škodil, pasta vymačkávaná z prostředka atd...

Neříkám, že bych se nestaral o domácnost - to klidně. Ale pokud mě bude někdo neustále sekýrovat za nedovřený šuplík, za kapky vody na kuchynské lince, "špatně" vymačkanou pastu atd tak máš pravdu... s takových vztahem bych vážně skoncoval Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 4:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Soužití je mnohdy jenom o základní slušnosti Citovat

Víte, ono ty věci přijdou trošku jiný, když bydlíte sami u rodičů a nepatří vám tam ani ta sklenička, a když bydlíte s přítelem ve společném bytě. Ke kterýmu jste se nějak dopracovali, a celkem vám jde o to, jak to tam vypadá.

Jinak - není mi uplně jasný, proč by těm, kteří nejsou schopní si natočit, vodu do skleničky tak, aby nebyla komplet vlhká, případně vzít skleničku z myčky a utřít, by ji měl někdo ve společné domácnosti utírat (maminka možná(?); partner proč?). Nechápu proč bych měl fungovat jako služka, když nechci nechat ničit nábytek.

Je mi ukradený jestli si to položí na nějakej povrch odolnej vodě, ale vadí mi, když si to pokládá na skříňku, peřiňák, noční stolek nebo dřevěnej stůl (na kterým nemám ubrus, protože se mi líbí naleštěné dřevo). Od mokré skleničky se tam udělá bílé kolečko, který je vpitý do toho dřeva a jde odstranit jenom tak, že to přebrousíš a znova nalakuješ. Opravdu si nemyslím, že když mi vadí, že mi partner ničí nábytek (stůl je muj), tak je to příznakem duševní nevyrovnanosti... Rolling Eyes

PS: Maku, s přístupem "pokud tam někomu těch pár kapek vadí at si to utře ale hlavn at mě tím neprudí" bys ze společnýho bytu s partnerem (když ten "někdo" je partner) asi rychle vypad. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 20, 2006 11:31 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Malá otázka! Dá sa tá pasta vlastne vymačkať z tuby aj ináč ako keď stlačím stred? U mňa boli pokusy, ale vždy márne. + NEMIENIM byť otrokom nejakých vecí (bicykel, ...) nieto ešte takýchto prkotín!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 20, 2006 3:42 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Vy všichni bordeláři, vy byste mi tak pili krev... To by nedělalo dobrotu. To fakt nemáte ani kouska hospodyňky v těle? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 20, 2006 3:36 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Adam napsal:
No jo, vždycky říkám, že se mnou je těžký vydržet. Ale mně tohle vážně šíleně vadí. Odjakživa jsem vyl tak trochu puntičkář na některé věci. Vedou hlavně ty šuplíky. Taky mi vadí, když někdo dává nože do vidliček a vidličky do lžic a podobně. Chápu Nikoma, že by to u kluka nesnes. Já taky ne Rolling Eyes

A je to vlastně tak těžký zavřít ten šuplík a kolem dřezu nanacancat? Proč si tu skleničku neotřete nebo si pod ní nedáte tácek? Koukněte se na to taky z druhé strany.


A těch pár kapek tam něčemu vadí? Ten pootevřený šuplík také? Wink Prostě natočím vodu do skleničky a jdu.. pokud tam někomu těch pár kapek vadí at si to utře ale hlavn at mě tím neprudí... vemzu si příbor a strčím do šuplíku.. lhot se to někdy nepovede a nedovře se... proč bych to měl ale řešit... být v Hiltonu tak si na to dám pozor.. ale doma... ani omylem.. stejně tam za den pujdu několikrát Wink


No přesně tak... nehodlám obětovat ani mikročást svojí mozkové kapacity, abych se zamýšlel, zda by se ta sklenička neměla nejdřív otřít. Já se prostě tak neskutečně přízemními věcmi nezabívám Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 20, 2006 3:27 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Adam napsal:
No jo, vždycky říkám, že se mnou je těžký vydržet. Ale mně tohle vážně šíleně vadí. Odjakživa jsem vyl tak trochu puntičkář na některé věci. Vedou hlavně ty šuplíky. Taky mi vadí, když někdo dává nože do vidliček a vidličky do lžic a podobně. Chápu Nikoma, že by to u kluka nesnes. Já taky ne Rolling Eyes

A je to vlastně tak těžký zavřít ten šuplík a kolem dřezu nanacancat? Proč si tu skleničku neotřete nebo si pod ní nedáte tácek? Koukněte se na to taky z druhé strany.


A těch pár kapek tam něčemu vadí? Ten pootevřený šuplík také? Wink Prostě natočím vodu do skleničky a jdu.. pokud tam někomu těch pár kapek vadí at si to utře ale hlavn at mě tím neprudí... vemzu si příbor a strčím do šuplíku.. lhot se to někdy nepovede a nedovře se... proč bych to měl ale řešit... být v Hiltonu tak si na to dám pozor.. ale doma... ani omylem.. stejně tam za den pujdu několikrát Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 20, 2006 3:24 pm
Autor Zpráva
7T
uživatel


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Ostrava

Předmět: můj boj Citovat

Nevadí mě sice takové věci jako tobě Adame ale zas jiné, podobně triviální .. ale dokážu se vžít do toho, že někomu je to jedno, žije jinak má na to jiný pohled nebo ještě lépe je více psychicky vyrovnanější než já.Čili je to můj boj ... jdu a utřu to, jdu a narovnám obrázek atd. neřeším to s tím druhým právě proto, že je to moje chyba ... Ovšem třeba říci, že vše má své meze Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne srpen 20, 2006 3:20 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

No jo, vždycky říkám, že se mnou je těžký vydržet. Ale mně tohle vážně šíleně vadí. Odjakživa jsem vyl tak trochu puntičkář na některé věci. Vedou hlavně ty šuplíky. Taky mi vadí, když někdo dává nože do vidliček a vidličky do lžic a podobně. Chápu Nikoma, že by to u kluka nesnes. Já taky ne Rolling Eyes

A je to vlastně tak těžký zavřít ten šuplík a kolem dřezu nanacancat? Proč si tu skleničku neotřete nebo si pod ní nedáte tácek? Koukněte se na to taky z druhé strany.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 20, 2006 3:18 pm
Autor Zpráva
7T
uživatel


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Ostrava

Předmět: kravinky k zešílení Citovat

Martin má naprostou pravdu že příčinou rozpadu a náladovosti bývá kumulace prkotin resp. když je v sobě dusím. A je jedno jesli je to HT nebo gay vztah. Už jsem v tomto směru vyučenej a proto hned všecko hlásím předem, co mi vadí a co prostě asi nepřekousnu atd. Ale je pravda že mě to nutí i nad těma věcma uvažovat a spíš si to přičíst jako svoje psycho než chybu toho druhého.
Mno Adame, asi bych tě hnal ... jsem sice perfekcionista ale právě proto že to vím, tak tím druhý neterorizuju Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne srpen 20, 2006 3:09 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Jo souhlasím... nejsem puntičkář. A pokud na mě rodiče křičí za nedovřený šuplík, kapky vody u dřezu, pastu apod píčoviny tak mě to vážně štve.

To s tou pastou... nechápu, co jsou všichni tak ulítlí... já ji prostě vezmu v prostředku a nanesu na kartáček... zkoušel jsme to od konce a je to pěkně debilní... a výsledek je stejný... zuby si vyčístím a pasty tam je stejně...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 20, 2006 2:58 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Já řvu na tátu kvůli kolečkám. A taky kvůli nedovřeným šuplíkům v kuchyni, zapomenutému rozsvícenému světlu v koupelně, neurovnaným botám, když nemá sako na ramínku, když nerozvazuje kravatu a stejný uzel nosí několik dní, když vymyčkává pastu z prostředka a tak. Všechno tohle a další "drobnosti" akumulované do nepřetřžité řady mě můžou zničit. Nejhorší ze všeho navíc je, že táta vytrvale vzdoruje všem mým pokusům a jeho předělání. Jestli si jednou někoho najdu nebo někdo si najde mě, tak tu bude asi psycho. Budu si ho muset vycvičit. Wink

Jo a jsem náladový šíleně. Obracím z minuty na minutu.


Adame!!! Shocked

U nás je to úplně obráceně... Na mě kvůli těm maličkostem řvou úplně všichni (hlavně můj otec). A já to pokládám za prachsprostou buzeraci. Chce to trochu klidu do toho života, když tě štve taková maličkost jako vymačkaná pasta z prostředka (já ji ani jinak mačkat neumím, na což jsem hrdý), tak to brzo skončíš na psychiatrii

A obávám se že já bych tohle u svýho kluka opravdu nesnesl... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 17, 2006 10:08 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Také na sobě pozoruji náladovost. Jestli je u gayů ve zvýšené míře, tak možná kvůli vyšší psychické zátěži. I když v dnešní době je psychicky vytížený snad úplně každý je jedno jestli homo či hetero.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 17, 2006 8:30 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Já řvu na tátu kvůli kolečkám. A taky kvůli nedovřeným šuplíkům v kuchyni, zapomenutému rozsvícenému světlu v koupelně, neurovnaným botám, když nemá sako na ramínku, když nerozvazuje kravatu a stejný uzel nosí několik dní, když vymyčkává pastu z prostředka a tak. Všechno tohle a další "drobnosti" akumulované do nepřetřžité řady mě můžou zničit. Nejhorší ze všeho navíc je, že táta vytrvale vzdoruje všem mým pokusům a jeho předělání. Jestli si jednou někoho najdu nebo někdo si najde mě, tak tu bude asi psycho. Budu si ho muset vycvičit. Wink

Jo a jsem náladový šíleně. Obracím z minuty na minutu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 17, 2006 8:23 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No asi takhle.

Jednak si nemyslím, že náladovost a sexuální orientace mají cokoliv společnýho. Možná, že v případě nějakejch těch vykroucenějších, patří ta náladovost ke stylizaci...ale v celku bych řekl, že mezi homosexuálama není v porovnání víc náladovejch lidí než mezi heterosexuálama.

No a já bych spíš řekl, že za rozpadama vztahů stojej takový malý problémy, o kterejch ti lidi spolu nemluvěji, ale kupí se to v nich. Vono, když se normálně s partnerem bavíte s on z ničeho nic začně řvát "Musíš NEUSTÁLE dávat mokrý hrnky na ten stůl? Už je tam NEJMÍŇ 20 koleček!!!" tak si to člověk může vyložit jako náladovost, ale je za tim neustále opakovaná prkotina, která tě časem akorát víc a víc sere. Ale takhle je to i v hetero vztazích, takže...


Takže řveš na přítele kvůli kolečkám? Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist