Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Věda
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

ne leden 13, 2008 6:23 pm
Autor Zpráva
superblazen
tester


Založen: 8.1.2008
Příspěvky: 2

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
superblazen napsal:
Nazdar lidi, potřeboval bych menší pomoc. scháním nějake materiály na bakalařskou práci. Píšu na téma testy akutní toxicity povrchových vod. V praxi to je dělání pokusů na živých organismech a pozorování co to s nima udělá.Naštěstí používám jen bakterie ale nemůžu sehnat pořádné publikace.Moc díky předem Wink


Mohl bych se zeptat na jaké to je škole a jaké fakultě? Jinak se divím že ti nikdo neporadil kouknout se na Web of Science, tam je jich hodně ale jsou placené. To však není neřešitelné, protože z tvojí školy budou určitě dosažitelné, neboť část z nich bude mít určitě předplacenou (jako vědeckých časopisů).


No studuju na ostravske univerzitě, přírodovědecká fakulta.jj na web of science sem už koukal ze školy se tam něco da sehnat a zbytek přinejhorším píšu přímo autorovi,ale sem si říkal třeba jestli někdo neporadi něco jineho -)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 09, 2008 1:29 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

superblazen napsal:
Nazdar lidi, potřeboval bych menší pomoc. scháním nějake materiály na bakalařskou práci. Píšu na téma testy akutní toxicity povrchových vod. V praxi to je dělání pokusů na živých organismech a pozorování co to s nima udělá.Naštěstí používám jen bakterie ale nemůžu sehnat pořádné publikace.Moc díky předem Wink


Mohl bych se zeptat na jaké to je škole a jaké fakultě? Jinak se divím že ti nikdo neporadil kouknout se na Web of Science, tam je jich hodně ale jsou placené. To však není neřešitelné, protože z tvojí školy budou určitě dosažitelné, neboť část z nich bude mít určitě předplacenou (jako vědeckých časopisů).
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 09, 2008 12:53 am
Autor Zpráva
superblazen
tester


Založen: 8.1.2008
Příspěvky: 2

Předmět: Citovat

Nazdar lidi, potřeboval bych menší pomoc. scháním nějake materiály na bakalařskou práci. Píšu na téma testy akutní toxicity povrchových vod. V praxi to je dělání pokusů na živých organismech a pozorování co to s nima udělá.Naštěstí používám jen bakterie ale nemůžu sehnat pořádné publikace.Moc díky předem Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 23, 2006 12:31 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: 1234 Citovat

Nikom napsal:
ondra napsal:
A jaký ty máš vztah ke vědě? Já jsem tu o mně a vědě rozebral už téměř vše, a o tobě nevím stále ještě nic...
studuješ vysokou? jaký obor? co pro tebe věda znamená?
zkus se trochu rozepsat, prosím, já jsem děsně zvědavý Very Happy


No já jsem medik. Třetí ročník...
a k vědě mám zatím asi takový vztah, že se prozatím obcházíme po špičkách. Nějak netoužím se zahrabat někam do laborky a zabývat se měřením nějakých hodnot, které předemnou stejně už někdo naměřil, jak u nás mnohdy bývá zvykem a honit se za tituly Confused
Spíš bych si střihnul něco klinického. V současné době si hledám oblast která by mě víc zajímala...
Problém je taky ale v tom, že nemám moc času. Vydělávání peněz mě plně zaměstnává a jsem rád, že stíhám povinné předměty a učení. Na nějaké mimoškolní aktivity nemám bohužel vůbec čas. Ale poslední dobou si říkám, že už bych se do toho měl víc pustit, teda hlavně pro to, že mě to začíná bavit noo. Ale chtělo by to nějakýho bohatýho sponzora Cool


Nebo rozhodit kontakty. I ja delam to co studuji v praxi Wink Jiste jsou i oblasti badani, ktere nejsou jen u mikroskopu
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 20, 2006 10:03 pm
Autor Zpráva
ondra
uživatel


Založen: 6.5.2006
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

Jj, tak nedostatek času velmi důvěrně znám Wink

A proč třeba nespojit příjemné s užitečným? Proč se nevěnovat medicíně, a vydělávat při tom zároveň? Já nevím, jak je tomu v medicíně, ale například řada chemiků uř při studiiu dělá na AV ČR nebo právě u nás ve firmě (zde jsou asi 2 nebo 3 studenti).
_________________
para todo el que busca cariňo, cariňo siempre hay
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 20, 2006 2:11 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

ondra napsal:
A jaký ty máš vztah ke vědě? Já jsem tu o mně a vědě rozebral už téměř vše, a o tobě nevím stále ještě nic...
studuješ vysokou? jaký obor? co pro tebe věda znamená?
zkus se trochu rozepsat, prosím, já jsem děsně zvědavý Very Happy


No já jsem medik. Třetí ročník...
a k vědě mám zatím asi takový vztah, že se prozatím obcházíme po špičkách. Nějak netoužím se zahrabat někam do laborky a zabývat se měřením nějakých hodnot, které předemnou stejně už někdo naměřil, jak u nás mnohdy bývá zvykem a honit se za tituly Confused
Spíš bych si střihnul něco klinického. V současné době si hledám oblast která by mě víc zajímala...
Problém je taky ale v tom, že nemám moc času. Vydělávání peněz mě plně zaměstnává a jsem rád, že stíhám povinné předměty a učení. Na nějaké mimoškolní aktivity nemám bohužel vůbec čas. Ale poslední dobou si říkám, že už bych se do toho měl víc pustit, teda hlavně pro to, že mě to začíná bavit noo. Ale chtělo by to nějakýho bohatýho sponzora Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 11, 2006 8:37 pm
Autor Zpráva
ondra
uživatel


Založen: 6.5.2006
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

A jaký ty máš vztah ke vědě? Já jsem tu o mně a vědě rozebral už téměř vše, a o tobě nevím stále ještě nic...
studuješ vysokou? jaký obor? co pro tebe věda znamená?
zkus se trochu rozepsat, prosím, já jsem děsně zvědavý Very Happy
_________________
para todo el que busca cariňo, cariňo siempre hay
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 10, 2006 6:25 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

ondra napsal:
BTW někteří lidé místo molekula říkají molekule, a mně to přijde děsně vtipné Very Happy


No nám přednášel jeden chemik a ten zásadně používá výrazy jako: periodická šoustava, kurvinka (krvinka), prý má špatný návyk...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 10, 2006 6:18 pm
Autor Zpráva
ondra
uživatel


Založen: 6.5.2006
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

Včera jsem měl sepsanou dost dlouhou odpověď, a pak jsem si ji omylem smazal, a vážně se mi ji už nechtělo psát znova.

Takže tedy ve zkratce. Ne, nehrajeme. Víme přibližně, co potřebujeme dostat za vhodnou molekulu (BTW někteří lidé místo molekula říkají molekule, a mně to přijde děsně vtipné Very Happy ), takže jde spíš o to najít vhodný postup pro syntézu, a ověřit ho v praxi. směrodatné je samozřejmě kromě toho, zda to vůbec reaguje, také v kolika se to musí dělat stupních a jaké to má výtěžky.
Takže asi tak. Koho by to zajímalo blíže, tak si o tom můžeme klidně někdy popovídat na ICQ nebo skype, rád vám vysvětlím jaké konkrétní látky připravujeme a jaký je jejich mechanismus účinku.
_________________
para todo el que busca cariňo, cariňo siempre hay
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 10, 2006 2:57 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
ondra napsal:

A teď na mém novém pracovišti - je to něco úplně jiného. Zaprvé je to o mnoho pestřejší, vůbec se neopakuje jeden strukturní motiv pořád dokola. Firma, kam chodím, se jmenuje Azacycles, takže hlavním polem působnosti jsou dusíkaté cykly (hlavně cykleny), ale pracuje se i na jiných věcech.


No a co přesně chcete získat? nebo si jenom hrajete a čekáte, co vám z toho vypadne?


Já si to též rád poslechnu Twisted Evil
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 09, 2006 12:22 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

ondra napsal:

A teď na mém novém pracovišti - je to něco úplně jiného. Zaprvé je to o mnoho pestřejší, vůbec se neopakuje jeden strukturní motiv pořád dokola. Firma, kam chodím, se jmenuje Azacycles, takže hlavním polem působnosti jsou dusíkaté cykly (hlavně cykleny), ale pracuje se i na jiných věcech.


No a co přesně chcete získat? nebo si jenom hrajete a čekáte, co vám z toho vypadne?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 09, 2006 12:20 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

ondra napsal:

Jejda mane, myslíš, že to tu někoho bude zajímat? Smile


ostatních si vevšímej, jsou to barbaři...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 08, 2006 11:43 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ondra napsal:
Nikom napsal:
ondra napsal:

A čemuže ve to vlastně věnuji? Organické chemii. Dříve jsem pracoval na PřF UK v Praze na výzkumu a syntéze chemoterapeutik proti nádorovým onemocněním, odtamtud jsem odešel a nyní jsem nově nastoupil u jedné soukromé firmy, kde se věnuji syntéze radioterapeutik (léčiv proti leukémii). (Ač to vypadá spíše na chemii jadernou, když se jedná o radioterapeutika, tak je v tom skutečně většina spíše organiky).


a jak vám to jde?



Jejda mane, myslíš, že to tu někoho bude zajímat? Smile
No ale proč se nepochlubit. Na PřF UK to bylo dobré, ale bylo to pořád dokola to samé. Jedna a ta samá výchozí látka (kyselina betulinová), pořád jeden a ten samý strukturní motiv. Nějak mě to přestalo bavit. Navíc jsem měl protivného školitele, a šéf laborky když se zrovna špatně vyspal, tak s ním nebylo k vydržení.
Jinak jvem za dobu svého působení připravil asi 12 zcela nových látek (které, vzhledem k tomu, že jsem odešel, použije nejspíš můj školitel ve své dizertačce), z čehož jedna měla docela slušný index cytotoxicity (na buněčnýé linii CEM, tj. t-lymfoblastické leukemie in vitro). Bohužel, než bylo dokončeno testování na dalších buněčných liniích, tak jsem odešel, taka ni nevím, jak to dopadlo.

A teď na mém novém pracovišti - je to něco úplně jiného. Zaprvé je to o mnoho pestřejší, vůbec se neopakuje jeden strukturní motiv pořád dokola. Firma, kam chodím, se jmenuje Azacycles, takže hlavním polem působnosti jsou dusíkaté cykly (hlavně cykleny), ale pracuje se i na jiných věcech. Mimoto je mi ponechávána celkem velká volnost, takže mám možnost se učit samostatnosti. Chodím na pracoviště o víkendu, když jsem tam jne já a školitel. Na PřF se nás v malé laborce tlačilo třeba 8, ale tady je k dispozici laborek několik. Takže tak. Doufám, že tam vydržím dlouho. A už se velmi těším, až budu mít ŘP a budu moci jezdit autem, neboť dojíždění vlakem nebo autobusem už mě neba, a mimoto to trvá dlouho.



Moc zajímavé. Mě zajímá věda spíše abstraktní. Pedagogická. Tedy speciálně-pedagogická. Ale moc rád si poslechnu něco vědě skutečné. Jak si se dostal k vědě a bádání?

Přeji hodně štěstí a radosti Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 08, 2006 11:09 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
pepcza napsal:
Stonerock napsal:
P.S. ¡Ojalá fuera verdad lo que escribes abajo! Sad

Ty čtyři slovíčka znám, páté jsem si přeložil, ale díky zvratnýmu slovesu tu větu nechápu Sad

Zvratnýmu slovesu? Shocked Tam žádný neni... Mělo by to bejt: "Kéž by byla pravda to, co píšeš dole."


Oprava - celou dobu se hlídám, abych napsal "zájmeno" (nebo že by bylo vztažné?) a nakonec napíšu sloveso. Dneska už jsem fakt vygumovanej
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 08, 2006 11:06 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
Stonerock napsal:
P.S. ¡Ojalá fuera verdad lo que escribes abajo! Sad

Ty čtyři slovíčka znám, páté jsem si přeložil, ale díky zvratnýmu slovesu tu větu nechápu Sad

Zvratnýmu slovesu? Shocked Tam žádný neni... Mělo by to bejt: "Kéž by byla pravda to, co píšeš dole."
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 08, 2006 11:02 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:

P.S. ¡Ojalá fuera verdad lo que escribes abajo! Sad


Ty čtyři slovíčka znám, páté jsem si přeložil, ale díky zvratnýmu slovesu tu větu nechápu Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 08, 2006 9:23 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: no... Citovat

já teda spíš na sci-fy než na reálnou vědu takže třeba vznášedla Smile doporučuji si přečíst obchodníci z vesmírem...
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 08, 2006 7:43 pm
Autor Zpráva
ondra
uživatel


Založen: 6.5.2006
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
ondra napsal:

A čemuže ve to vlastně věnuji? Organické chemii. Dříve jsem pracoval na PřF UK v Praze na výzkumu a syntéze chemoterapeutik proti nádorovým onemocněním, odtamtud jsem odešel a nyní jsem nově nastoupil u jedné soukromé firmy, kde se věnuji syntéze radioterapeutik (léčiv proti leukémii). (Ač to vypadá spíše na chemii jadernou, když se jedná o radioterapeutika, tak je v tom skutečně většina spíše organiky).


a jak vám to jde?



Jejda mane, myslíš, že to tu někoho bude zajímat? Smile
No ale proč se nepochlubit. Na PřF UK to bylo dobré, ale bylo to pořád dokola to samé. Jedna a ta samá výchozí látka (kyselina betulinová), pořád jeden a ten samý strukturní motiv. Nějak mě to přestalo bavit. Navíc jsem měl protivného školitele, a šéf laborky když se zrovna špatně vyspal, tak s ním nebylo k vydržení.
Jinak jvem za dobu svého působení připravil asi 12 zcela nových látek (které, vzhledem k tomu, že jsem odešel, použije nejspíš můj školitel ve své dizertačce), z čehož jedna měla docela slušný index cytotoxicity (na buněčnýé linii CEM, tj. t-lymfoblastické leukemie in vitro). Bohužel, než bylo dokončeno testování na dalších buněčných liniích, tak jsem odešel, taka ni nevím, jak to dopadlo.

A teď na mém novém pracovišti - je to něco úplně jiného. Zaprvé je to o mnoho pestřejší, vůbec se neopakuje jeden strukturní motiv pořád dokola. Firma, kam chodím, se jmenuje Azacycles, takže hlavním polem působnosti jsou dusíkaté cykly (hlavně cykleny), ale pracuje se i na jiných věcech. Mimoto je mi ponechávána celkem velká volnost, takže mám možnost se učit samostatnosti. Chodím na pracoviště o víkendu, když jsem tam jne já a školitel. Na PřF se nás v malé laborce tlačilo třeba 8, ale tady je k dispozici laborek několik. Takže tak. Doufám, že tam vydržím dlouho. A už se velmi těším, až budu mít ŘP a budu moci jezdit autem, neboť dojíždění vlakem nebo autobusem už mě neba, a mimoto to trvá dlouho.
_________________
para todo el que busca cariňo, cariňo siempre hay
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 06, 2006 11:45 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

ondra napsal:
Pro mě hraje věda celkem důležité místo v mém životě. Dřív jsem se jí věnoval naplno, pořád, zaplňovala každou volnou chvilku. A pak jsem přišel na to, že mi něco chybí. že mi chybí láska, a že si její nepřítomnost supluju právě tím, že se naplno věnuji vědě.
No, ale teď už se všechno změnilo. Neboť lásce jsem teď ochotný podřídit úplně všechno, co jen jde. Takže i vědu Wink

Buď rád, že ti tahle kompenzační metoda aspoň někdy dřív fungovala... Já se podobnym způsobem dřív taky snažil uvažoval, ale na mě to nějak nezabírá... Confused

P.S. ¡Ojalá fuera verdad lo que escribes abajo! Sad
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 06, 2006 11:00 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

ondra napsal:

A čemuže ve to vlastně věnuji? Organické chemii. Dříve jsem pracoval na PřF UK v Praze na výzkumu a syntéze chemoterapeutik proti nádorovým onemocněním, odtamtud jsem odešel a nyní jsem nově nastoupil u jedné soukromé firmy, kde se věnuji syntéze radioterapeutik (léčiv proti leukémii). (Ač to vypadá spíše na chemii jadernou, když se jedná o radioterapeutika, tak je v tom skutečně většina spíše organiky).


a jak vám to jde?

ondra napsal:
A mimochodem, můj partner je také chemik Smile


Vrána k vráně sedá, můj přítel se zaměřuje taky na zdrvotnictví - tak jako jáWink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 06, 2006 10:46 pm
Autor Zpráva
ondra
uživatel


Založen: 6.5.2006
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

Pro mě hraje věda celkem důležité místo v mém životě. Dřív jsem se jí věnoval naplno, pořád, zaplňovala každou volnou chvilku. A pak jsem přišel na to, že mi něco chybí. že mi chybí láska, a že si její nepřítomnost supluju právě tím, že se naplno věnuji vědě.
No, ale teď už se všechno změnilo. Neboť lásce jsem teď ochotný podřídit úplně všechno, co jen jde. Takže i vědu Wink

A čemuže ve to vlastně věnuji? Organické chemii. Dříve jsem pracoval na PřF UK v Praze na výzkumu a syntéze chemoterapeutik proti nádorovým onemocněním, odtamtud jsem odešel a nyní jsem nově nastoupil u jedné soukromé firmy, kde se věnuji syntéze radioterapeutik (léčiv proti leukémii). (Ač to vypadá spíše na chemii jadernou, když se jedná o radioterapeutika, tak je v tom skutečně většina spíše organiky).
A mimochodem, můj partner je také chemik Smile
_________________
para todo el que busca cariňo, cariňo siempre hay
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 11:18 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:

A mimo to mam zálibu v oboru snad ještě obskurnějšim - v lingvistice obecně a fonetice zvláště... Embarassed

P.S. Svěrací kazajku mi můžete poslat poštou na dobírku... Wink


Proč? Kdybych v Martinicích při zpívání nevěděl že jsi Čech,tak bych ti u těch písní věřil že jsi rodilý Polák, to jen tak někdo nedokáže. Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 10:42 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

No, tak vznosný slovo jako "věda" bych nepoužíval, ale rád se šťouram v některejch oborech, z kterejch průměrnej pozemšťan chytá vyrážku... Wink
Studuju matiku a s jistýma neopomenutelnýma výhradama mě to celkem baví... Samozřejmě jak která disciplína, ale to tady rozpitvávat nehodlam, protože by to stejně nikoho nezajímalo... Wink
A mimo to mam zálibu v oboru snad ještě obskurnějšim - v lingvistice obecně a fonetice zvláště... Embarassed

P.S. Svěrací kazajku mi můžete poslat poštou na dobírku... Wink
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 7:43 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Věda Citovat

Jaké míst má ve Tvém životě věda. Věda nemusí být nudná, ale i pěkně zábavná Wink Máš k nějaký kladný vztah. A k jaké Question Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist